Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PROROCTWA OSTATNICH LAT

TutajJest4
Posty: 2
Rejestracja: piątek 03 mar 2023, 14:45
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

PROROCTWA OSTATNICH LAT

Nieprzeczytany post autor: TutajJest4 » piątek 17 mar 2023, 20:29

My zyjemy w bardzo burzliwych czasach. Kto czyta uwaznie Biblie Sw. rozpoznaje Czasy Ostateczne. Obecnie ma miejsce kolejna konfrontacja militarna na Bliskim Wschodzie. Co bedzie daleJ?

I tu pomocne sa Proroctwa. Ja mam na mysli prawdziwe proroctwa. PAN BOG przekazuje nieomylna informacje o przyszlych wydarzeniach. Wiele wydarzen na Ostateczne Czasy jest opisana w Biblii, np. w Apokalipsie, Ewangelii i w ksiegach Starego Testamentu. Niemniej jednak, my pragnelibysmy znac wiecej szczegolow gdyz dotyczy to naszego zycia.

W ksiedze Proroka Amosa (Stary Testament), rozdzial 3, wiersz 7 jest napisane: "Bo PAN BOG nie uczyni niczego, jesli nie objawi SWEGO zamiaru slugom SWYM."
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 12422
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 106
x 643
Podziękował: 29803 razy
Otrzymał podziękowanie: 18958 razy

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 18 mar 2023, 17:05

Ja mam na mysli prawdziwe proroctwa.
to są prawdziwe scenariusze, nie proroctwa.
z resztą bardzo sprytnie zaaranżowane.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9602
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 458
Podziękował: 450 razy
Otrzymał podziękowanie: 14249 razy

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 18 mar 2023, 20:04

Obojętne jak to nazwać, gdy większość wiernych się połapie jak KRK ich robi w bambuko to żadne biblijne proroctwa ani scenariusze się nie zrealizują. Świadomość ludzi odsunie je w kompletny niebyt.
Jak widać kościelne programowanie dziś nie działa tak, jak kiedyś a mnóstwo teraz już niewiernych odsuwa się daleko od tej instytucji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

zdro
Posty: 692
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 23
x 49
Podziękował: 753 razy
Otrzymał podziękowanie: 678 razy

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Nieprzeczytany post autor: zdro » wtorek 21 mar 2023, 12:15

Jednych i drugich robia w bambuko. Sami tez sa robieni i wszystko idzie z planem.
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

ODPOWIEDZ