Drodzy forumowicze i goście!


W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ciekawy wpis – jestem osobą z niepełnosprawnością/ korzystam ze wsparcia!

KasiaLam
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2020, 10:46

Ciekawy wpis – jestem osobą z niepełnosprawnością/ korzystam ze wsparcia!

Nieprzeczytany post autor: KasiaLam » poniedziałek 23 lis 2020, 11:05

Dla wielu osób z dysfunkcjami ruchu i ich opiekunów, długotrwała opieka osoby z niepełnosprawnością - to temat delikatny, trudny – opinie na ten temat wynikają z oceny poniesionych kosztów, na jakie trzeba się zdobywać, nie każdy potrafi „unieść” takie wyzwanie.
Jestem OzN, która z racji dystrofii mięśniowej obręczowo-kończynowej, korzysta zarówno z opieki całodobowej jak i obsługi z zakresu likwidacji barier architektonicznych.
Serdecznie zachęcam do obejrzenia programu Małe Wielkie Marzenia – w doskonały sposób ukazuje działanie udogodnień dla OzN, oraz przedstawia losy wielu bohaterów, podobnych do nas – osób z niepełnosprawnościami.
Małe Wielkie Marzenia – znajdziesz w darmowej tv Ipla. Zachęcam również, do korzystania z udogodnień – dla osób z niepełnosprawnościami i ich asystentów, opiekunów, bliskich – osobiście korzystam z LeviCare – producent sprzętu medycznego, który działa na terenie całej Polski.
Katarzyna.
0 xODPOWIEDZ