Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

II Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego 15-16 września

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8555
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 428
Podziękował: 16905 razy
Otrzymał podziękowanie: 14780 razy

II Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego 15-16 września

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 10 sie 2018, 23:42

Przebudzenie śpiących rycerzy - Andrzej Nikodemowicz

Obrazek

II Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego

Szczegółowe informacje
Witamy Was bardzo serdecznie i zapraszamy na II ZLOT ZWOLENNIKÓW CZAKRAMU WAWELSKIEGO pt.: Przebudzenie Śpiących Rycerzy, który odbędzie się jak zwykle w Ośrodku Wypoczynkowym ANPOL Stare Olesno.

Wydarzenie to będzie już drugim takim Zlotem po ogromnym sukcesie I Zlotu jaki odbył się rok temu.

Tym razem wszyscy wykładowcy, wystawcy i zgromadzona publiczność, będą uczestniczyć w czymś naprawdę fascynującym na miarę totalnej ekspresji przekazu Intencji własnego przebudzenia jak i narodowej świadomości.

W tym niezwykłym Zlocie wezmą udział wykładowcy i artyści z wielu państw świata i oczywiście polski.
I tak: Barbara Zalewska, Elżbieta Kuc, Teresa Bogurski / Niemcy /, Maria Grońska / Anglia /, Walentyna Matusz, Dorota Rozmus / Hiszpania /, Barbara Białończyk, Jolanta Witkowska - Selena, lek. med. Małgorzata Kraszewska, Monika Juraszek, Grażyna Klein i Filip Horky, Ewa Ortiz i Bogdan Pijanowski.
Lek. med. Sun Yang / Chiny /, Dr. Andrzej Kaczorowski, Andrzej Sulima, Ryszard Kleyn, Jan Taratajcio, Andrzej Stępkowski, Mariusz Jabłoński, Andrzej Grzybowski, Krzysztof Nowak, Cezary Stawski, Rafał Wereżyński, JARUHA, Alex Berdowicz, Bogdan Głowacki, Łukasz Anioł.
Pełny program naszego Zlotu podamy za kilka dni.

W tym Zlocie poza wykładowcami i artystami weźmie również udział wielu znakomitych wystawców, lekarzy, terapeutów, technologów, producentów zdrowej i bezpiecznej żywności, zielarzy, woluntariuszy z kraju i zagranicy, oraz usługodawców wielu dziedzin życia.

Wydarzeniu temui patronuje kilka znanych telewizji branżowych oraz wspiera wiele niezależnych środowisk, organizacji i stowarzyszeń.

Baza hotelowa i noclegowa znajduje się na terenie miasta Olesno i w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych.

Cena wejściówek na dwa dni udziału w tym Zlocie jest jak zwykle symboliczna i wynosi: 70 zł za dwa dni oraz 50 zł. na jeden dzień.

W celu przygotowania i zabezpieczenia dla Państwa pełnej gastronomii / kuchnia wege, śląska i staropolska /, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia udziału uczestnictwa pod nr tel.: 604 081 783 lub e-mail: g.czupajlo@o2.pl

Prosimy również o rozsyłanie i udostępnianie tej informacji w sieci.
Do zobaczenia.

https://www.youtube.com/watch?v=MK4ubCOC9Bc

Opublikowany 10 sie 2018
Szczegóły na:
https://www.facebook.com/events/64086...
0 xODPOWIEDZ