Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Diagnoza

atisarva5
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 31 maja 2018, 09:50
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Diagnoza

Nieprzeczytany post autor: atisarva5 » piątek 01 cze 2018, 11:49

Czy wiecie jakie jest znaczenie etymologiczne słowa : DIAGNOZA ? Otóż słowo to składa się z dwóch członów : DI-AGNOZA przy czym DI znaczy; dwóch , dwaj , dwoje, natomiast jak się domyślacie, AGNOZA znaczy: Niewiedza . A więc , dwóch , dwoje nic nie wie ( pacjent i lekarz ) i to jest właśnie DIAGNOZA.
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 572
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 14
Podziękował: 862 razy
Otrzymał podziękowanie: 786 razy

Re: Diagnoza

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 05 cze 2018, 08:05

- to żes mi wyjasnił dlaczego di-agnoza tak programuje pacjenta, że juz niczego innego nie widzi i idzie jak baranek na rzeż.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

ODPOWIEDZ