Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nanotechnologia, nanomateriały, nanorobotyka i inne nanana...

Awatar użytkownika
Czaoszesq
Posty: 31
Rejestracja: niedziela 21 sty 2018, 16:47
Lokalizacja: Kraków
x 3
x 1
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Nanotechnologia, nanomateriały, nanorobotyka i inne nanana...

Nieprzeczytany post autor: Czaoszesq » niedziela 27 maja 2018, 12:38

Dzień dobry,

zakładam wątek dotyczący technologii która ma miejsce w skali nano czyli mniejszej niż 1/1000 milimetra i większej od jednej milionowej miliemetra.

Opanowanie świata w skali nano- teoretycznie może dać człowiekowi nieograniczone możliwości...

-------------------------
Z ostatnich wiadmości:

Dzięki nanocząsteczce z MIT leczenie glejaka jest bardziej skuteczne
Naukowcy z MIT z powodzeniem wykorzystali nowoczesną metodę leczenia, wykorzystując maleńkie kapsułki o wielkości około 140 nanometrów, zawierające obecnie stosowane leki antynowotworowe. Nanocząsteczki dostarczają lek bezpośrednio do guza, nie tylko zabijają komórki rakowe, ale również zapobiegając ponownemu ich odrastaniu. Leczenia zostało już przetestowane w leczeniu glejaka wielopostaciowego.
http://human2.com.pl/dzieki-nanoczastec ... skuteczne/
0 x


z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej przyszłości

ODPOWIEDZ