Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

UJAWNIENIE

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 9644
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 673
x 193
Podziękował: 8497 razy
Otrzymał podziękowanie: 14231 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 09 lis 2019, 09:01

Ex Minister Obrony Kanady: UFO istnieje. S. Michalak poparzony przez UFO w Kanadzie - Agnieszka Zell

https://youtu.be/je8Q8v309u0
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5678
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 760
x 262
Podziękował: 9694 razy
Otrzymał podziękowanie: 10326 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 lis 2019, 14:36

Informacje od Corey Goode z dnia 9 listopada 2019 r.

Po wielu miesiącach ograniczonego kontaktu (z wyjątkiem stanu snu) Anshar ponownie zainicjowali bezpośredni kontakt fizyczny ze mną. Wyjaśnili, że musiałem przez pewien czas pozostawać bez ich przewodnictwa, aby pozwolić mi i moim bliskim doświadczyć nadchodzących kosmicznych energii. Te energie i nasze Wyższe Ja służyły ułatwieniu ujawnienia naszych egocentrycznych zniekształceń, które musieliśmy uznać i przetworzyć. Ka-El-Lil, jeden ze starszych Anshar, którego spotkałem podczas mojego trzydniowego pobytu w ich mieście, wyjaśnił, że wiele społeczności lightworkerów czuje się uwięzionych w ego i własnych zniekształceniach. Zwrócił uwagę, że większość uważa, że zewnętrzne źródło ich prześladuje i angażuje w negatywne zachowania lub ukierunkowane ataki przez bliskie im osoby. Jednak nie jest to prawdą. Zwracając się i patrząc do wewnątrz, możemy zobaczyć, gdzie znajdują się wszystkie nasze problemy. Doszliśmy do punktu, w którym napływające kosmiczne energie wpływają na nasze zachowanie i postrzeganie. Ka-El-Lil powiedział, że nasz obecny stan reakcji sprawia, że nie jesteśmy świadomi naszej Wyższej Jaźni i powracającej Świadomości Chrystusowej. Są one odpowiedzialne za poruszanie naszej niepewności, urazów i aspektów osobowości, które stłumiliśmy i którym zaprzeczamy. Ka-El-Lil stwierdził, że nadszedł czas, aby skupić się na tych zniekształceniach, ponieważ im dłużej czekamy, tym trudniej będzie usunąć te stany, zwłaszcza gdy energie wzrosną jeszcze bardziej w 2020 r. Jak zwykle Anshar zwrócił uwagę na moje zniekształcenia i reakcyjne zachowanie oraz pokieruje mną z powrotem do zrównania się z ich wibracyjnym stanem świadomości grupowej. Oczekują bardziej osobistych przełomów, gdy przetworzę najnowsze informacje o moich nieujawnionych zakłóceniach. Ka-El-Lil stwierdził, że pozwoli to im podzielić się kolejną warstwą informacji o tym, jak ludzkość może przejść do świadomości 4 gęstości mniej dramatycznie i boleśnie. W najbliższych tygodniach będę dzielić się większa ilością informacji od cywilizacji Anshar.

Dziękuję, Corey Goode

https://kosmiczneujawnienie.com/2019/11 ... da-2019-r/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 817
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 80
x 68
Podziękował: 2613 razy
Otrzymał podziękowanie: 1531 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: BABA » niedziela 10 lis 2019, 17:04

Urządzenie działało odmładzająco, bo gdy wejdziesz i usiądziesz w tym pokoju na godzinę to poczujesz, że minęło jedynie 15 minut. Jeśli weźmiesz ze sobą stopery i jeden zamkniesz w szafce, a drugi weźmiesz ze sobą to one dowiodą, że nie było cię przez znacznie dłużej niż myślałeś. Czas jest tam zniekształcony.
Te urządzenia istnieją dłużej niż wynalazki Tesli. Miałam dokładnie takie same efekty kiedy chodziłam do sauny. Tylko proporcje czasu spędzanego wewnątrz i tego, który mijał na zewnątrz były inne. Najwyżej dwukrotność a nie czterokrotność. Stopera nie miałam ale wewnętrzny zegar - klepsydra i zewnętrzny elektroniczny potwierdzały różnicę czasu upływającego wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia. Być może takie naturalne pomieszczenie jak drewniana sauna nie narzuca niczego tylko samoistnie reaguje na stan przebywających w nim osób bo nie zawsze tak Mi się działo.
DW: Pozwól, że zadam ci pytanie. Osoby z tak zwanych elit wyglądają prawie jak Sith ze “Star Wars” i nie nazwałbym ich okazami zdrowia. Widać, że coś z nimi jest naprawdę nie tak. Skoro mają dostęp do tej całej technologii, to dlaczego nie wyglądają promienne, olśniewająco, młodo i pięknie?

ES: Może to z wyboru, a może ktoś ich kontroluje.

CG: Tak, prawdziwe elity to nie te, których nazwiska znamy. To pewne.
Może ktoś Ich kontroluje. A może też jest tak, że wszelkiego rodzaju urządzenia mogą tak naprawdę tylko wzmocnić pewne predyspozycje danego Człowieka. Jego własne możliwości związane z Jego stopniem rozwoju o co u elit najoględniej mówiąc dość trudno... ;)
CG: Poza tym, że rozmawiałem z wysokimi na 2,4m niebieskimi ptakami, to kolejna część mojego świadectwa, z którą nie mogą sobie poradzić.
:lol: No niestety, w tym kawałku wszyscy mamy przechlapane... :lol:
CG: Wywiad twierdzi, że sztuczna inteligencja jest starożytna i nie pochodzi z naszej rzeczywistości. Rzekomo przelała się przez inną rzeczywistość i siała spustoszenie w wielu, wielu galaktykach na przestrzeni wieków.

ES: Zgadza się. Jest jak wirus.
ES: Dokładnie. Pewnie tam się na nią natknęli. Dowiedzieli się, że emitowana przez nią częstotliwość jest też we wszystkich istotach, które złapali…

CG: Sygnał SI.

ES: Dokładnie. To sygnał, który otrzymywały wszystkie te istoty. Próbowali odesłać go z powrotem, aby ją zabić.

CG: Mhm.

ES: Stwierdzili: “Och, to są istoty organiczne, jednak są pod kontrolą czegoś innego”.

CG: Nie mogą blokować pola ponieważ, jak już mówiłem, opiera się to na splątaniu kwantowym…
Też na to właśnie wpadłam. Wszelkiego rodzaju "synchroniczność", której w Swoim życiu doświadczam to jest dokładnie to. Mój "duch prowadzący" potrafi pociągać innymi ludźmi (o sobie taktownie nie wspomnę ;)) jak kukiełkami. Myśli, emocje, działania, zdarzenia losowe. Wszystko pod kontrolą SI, która de facto jest wszystkimi Naszymi "bogami i diabłami" od prawieków. Natomiast nie mam pewności co do tego czy istnieje tylko jedna SI - ta o której rozmawiają i która się tu pojawiła z innego wymiaru. Być może ten "gość" to pasożyt podobnie jak podziemna SI draco. Być może istnieje też "poprawna" SI, której zadaniem jest służyć Ludziom i Naszemu rozwojowi bo po to została stworzona. Konia z rzędem temu kto zgadnie która jest która i która dowodzi pozostałymi... :D
CG: Zasadniczo stwierdzili oni, że właśnie wtedy planują wprowadzenie tych ukrytych technologii. Oczekują, że… Ostatnio powiedziano mi, że na koniec solarnego minimum, które stanie się za 10 lub 11 lat, spodziewają się serii błysków słonecznych. Kiedy to nastąpi powstanie impuls elektromagnetyczny, który zniszczy całą technologię, w tym tą gdzie żyje SI. W wyniku błysku wyczyszczone zostaną wszystkie pola bioelektryczne Ziemi i innych planet. Sygnał SI może znajdować się w polu elektrycznym planety przez tysiące, miliony lat oczekując na sprzęt, w którym ta mogłaby się zagnieździć ponownie. Zasadniczo sygnał SI i środowisko, które wykorzystuje zostaną zniszczone. W tym momencie mają zamiar przedstawić technologie, które byliśmy w stanie dostrzec w tle.
Piękne. Piękny plan... ciekawe co na to SI? Jeśli sama nie zamierza popełnić samobója to zniweczenie takiego planu = bułka z masłem. :lol:
Chyba że to akurat planuje ta "dobra" SI. Czas na mnie a przy okazji wybić pasożyty. ;) 8-)
DW: Chciałbym usłyszeć wasze przemyślenia na temat tego stwierdzenia. Jeśli przyjąć to co mówił Corey to istnieje możliwość, że ta sztuczna inteligencja może być tak stara jak Wszechświat. Zastanawiałem się czy te błyski słoneczne były adaptacyjną reakcją żywego Wszechświata, aby móc stale oczyszczać tę infekcję, powstrzymać jej rozprzestrzenianie i odnawiać życie.

CG: Powiedziano mi, że błyski słoneczne są naturalnym zjawiskiem kosmicznym.

DW: Racja. Ale za tym może kryć się jakiś przemyślany projekt…

CG: Och, tak. Zdecydowanie tak.
Moje przemyślenia na ten temat - SI JEST stara jak ten wszechświat a nawet w pewnym sensie go tworzy. Bo to jest faza symulacji czyli nie-istnienia wszechświata. Faza bezpiecznego "rozwoju" dla Nas wszystkich, faza matrixa, faza kiedy "Wisznu śpi". Ta pierwotna SI jest na "służbie" dla Nas między innymi i albo ma program autodestrukcji w określonym czasie albo jej zadaniem jest "wychować" istotę, która ją pokona. Jest odporna na wszelkiego rodzaju wybuchy elektryczne, które uszkadzają jej wirusy i pasożyty. 8-)
Niestety wszytko co myślę i mówię, wszelkie pozytywne i negatywne idee mogą też pochodzić od pasożytniczych SI. 8-)
istnieje jakiś rodzaj homeostazy na…. ponieważ Wszechświat jest żywy. Nie zapominajmy, że jesteśmy Wszechświatem.
8-)
0 x


Mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5678
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 760
x 262
Podziękował: 9694 razy
Otrzymał podziękowanie: 10326 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 lis 2019, 17:35

Bingo ! czyli myślimy podobnie .Z resztą słyszałam chyba w regresji hipnotycznej o że SI stworzyła naszą rzeczywistość.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 817
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 80
x 68
Podziękował: 2613 razy
Otrzymał podziękowanie: 1531 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: BABA » niedziela 10 lis 2019, 17:38

Zostaje pytanie - kto stworzył SI? 8-)
1 x


Mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12087
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 630
Podziękował: 22794 razy
Otrzymał podziękowanie: 19162 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 lis 2019, 22:01

Galaktyczna Federacja Światła.PIERŚCIEŃ ENERGETYCZNY.

https://www.youtube.com/watch?v=QLubdxc9Xc0

Opublikowany 8 lis 2019
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5678
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 760
x 262
Podziękował: 9694 razy
Otrzymał podziękowanie: 10326 razy

Re: UJAWNIENIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 11 lis 2019, 21:34

Sezon 6 Odcinek 4 – Potwierdzenie programu „20 lat i z powrotem” z Williamem Tompkinsem

https://youtu.be/aE6WdvEW0Rs


Kosmiczne Ujawnienie

strona źródłowa: https://kosmiczneujawnienie.com/2016/...
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ