Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

czy projekt cheops nadal istnieje

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3741
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 168
Podziękował: 1676 razy
Otrzymał podziękowanie: 3809 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 09 maja 2015, 09:35

Dołącz tą będzie komplet przypowieści ENKI. MARDUK musiał odejść, bo on jest "synem ENKI" nie dosłownie,a kolejnym ziemskim wcieleniem matrycy astralnej ENKI czyli jednym z wielu jego aspektów. Ponieważ matryca ENKI również scala w JEDNIE wszystkie swoje dawne inkarnacje przed ewolucją Ludzkości i ziemi, on też musiał scalić siebie i występować wyłącznie jako całość czyli ENKI.

Dla jasności On/ENKI nie jest Panem Ziemi nigdy nim nie był, był i jest opiekunem "zwierząt", Panem stada..... Pasterzem,miał za zadanie i ma je nadal, doprowadzić do rozwoju duchowo/uczuciowego niższy, zwierzęcy aspekt w Ludziach, czyli emocje.

Trzeba pamiętać iż ENKI też bierze udział w całym procesie tej ewolucji jak wszyscy LUDZIE.

Kiara.


Sesja 228
Urywki sesji prywatnej Barbary K. przekazu telepatycznego z Lucyną Łobos-Brown nr 228, Chicago, dnia 26-go kwietnia 2015 roku.

.
Na pytania Barbary odpowiada Istota Duchowa – Opiekun Ziemi EN-KI za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.

.

Barbara: Czy ma sens modlenie się do różnych świętych jak na przykład do Ojca Świętego Jana Pawła II, czy do Ojca Pio, do Marii? Czy nie jest lepiej bezpośrednio prosić Boga – czy chodzi o zdrowie, czy prowadzenie w życiu?

EN-KI: Jak najbardziej. Tych, których wymieniłaś włącznie ze mną, bo i do mnie zaczynają się modlić, jesteśmy tylko pośrednikami. Zawsze należy zwracać się do Ojca, bo przecież Bóg jest twoim Ojcem i to do Niego należy słać prośby, troski jakie są, a ludzie tego zrozumieć nie mogą i wysyłają swe prośby do kogo się tylko da. Nie zapominaj, że wszyscy Ci, których wymieniłaś byli przecież ludźmi tu na Ziemi i to właśnie w tym czasie kiedy tu byli osiągnęli ten poziom światłości. Żaden z nich nie chciał i nie chce, żeby się zwracać bezpośrednio do niego. Owszem, można prosić o wstawiennictwo, ale zawsze należy się zwracać do Ojca z prośbą i o tym pamiętaj. Nawet Jezus, do którego się zwracają jest też pośrednikiem. To Bóg wyznacza wszystko.

Barbara: Kiedyś modliłam się więcej do Jezusa, Maryi, ale ostatnio jest tak, że chciałabym zwracać się tylko do Boga i śpiewać pieśni o Bogu. Nawet jak coś robię to dostaję ogromną radość w sobie i takie szczęście powstaje we mnie.

EN-KI: Czyli Barbaro jesteś na tej prawidłowej drodze, na drodze, na której już jest Prawda i nareszcie te słowa Prawdy docierają do twego umysłu. Cieszę się ogromnie, że doceniłaś wielkość i potęgę Boga, bo to wszystko należy do Niego, wszystkie istoty ludzkie i duchowe, to On daje potęgę, to On daje Energię. Słucham.

Barbara: Drogi EN-KI, nawet zdarzyła mi się sytuacja parę tygodni temu – śpiewałam sobie piosenki o Bogu, taka byłam szczęśliwa. Jak zaśpiewałam, że Bóg jest tu, to rozpłakałam się, czułam, że jest we mnie i przejmuje mnie całą i przyszłam do pracy, i dzwoni telefon i po angielsku ktoś śpiewa: „You love with God”.

EN-KI: Przecież cały czas tak naprawdę otrzymujesz znaki i czujesz tę opiekę. Od samego początku kiedy miałaś to załamanie, kiedy Mateusz został poczęty, a co wtedy mówiłem? – będzie radość, będzie szczęście i tak przecież jest. Słucham.

Barbara: Miałam taki sen o Energii jakby w formie wody, która spływała jakby z góry i spadła na Ziemię, i rozeszła się po Ziemi. Trwało to tylko sekundy i potem z powrotem uniosła się w górę i przekroczyła nasze głowy. I wtedy zobaczyłam piękną Ziemię, piękną trawę, kwiaty. Wszystko zrobiło się piękne, zielone, woda zrobiła się czyściutka, że można było widzieć ryby, ulice zrobiły się kolorowe. Czy rzeczywiście tak się stanie, że taka Energia przyjdzie na Ziemię i ją oczyści?

EN-KI: Taka jest Prawda, bo to co spada na Ziemię jest takie brudne, czyli ta Energia, którą w tej chwili wytwarzają ludzie ona nie znika, ona się unosi. Jest w Kosmosie i jest ona brudna. Oczywiście, aby usunąć tę Energię ta musi najpierw opaść na Ziemię. W zasadzie dzieje się to w tym roku kiedy jest wzmożone Oczyszczanie na Ziemi. Twój sen wybiegł w przyszłość, w niedaleką przyszłość. To się stanie niedługo, oczywiście kiedy ta brudna Energia zacznie opadać na Ziemię i zostanie usunięta. Natomiast druga Energia, która spłynie na Ziemię to jest ta czysta, którą zobaczyłaś i tak właśnie będzie, że Ziemia będzie oczyszczona z tej Energii i ludzie też. Wszystkich to dotknie to Oczyszczanie, bo jednak ta selekcja musi być przeprowadzona i istoty ludzkie nie mogą się tak nadmiernie rozmnażać tak jak to jeszcze jest do tej pory. Doczekasz się realizacji i zobaczysz na jawie ten twój sen. Słucham.

Barbara: Drogi EN-KI, wszystko to się działo na jakiejś farmie i była niewielka grupa ludzi. I potem kiedy to się stało siedzieliśmy przy takich stołach z drewna pozbijanych i takich samych stołkach. Było jakieś pożywienie, obiad i ci ludzie byli tacy mili, uprzejmi dla siebie, tak podawali sobie wszystko i potem mieliśmy taki jakby eliksir do picia zdrowia, życia – coś takiego i wszyscy się go napili.

EN-KI: Kto wie Barbaro, czy nie przyjdzie Wam tej zaprzyjaźnionej grupie opuścić to co obecnie macie i wynająć, albo przejąć farmę, właśnie farmę, na której zaczniecie wszystko od nowa, ale to, że nie będziecie mieli nic, bo nie będziecie mieli nic, nikt nie będzie czuł żalu co zostało, będzie szczęście, radość z tego co jest, z życia – tak może być. To nie jest przypadek, że grupa zaczyna zajmować się uprawą roślin, czy nawet Bill dostał to zlecenie robienia tych brył geometrycznych. To wszystko jest szykowane już na tę krótką przyszłość kiedy na Ziemi będzie większe zamieszanie, i żeby uchronić tych, którzy wytrwają, którzy nie odwrócą się nie ode mnie, ale tak od Boga. Nie wystarczy było mówić: Kocham Cię EN-KI, kocham Boga, przysięgam Bogu być wiernym. Pytam się teraz – gdzie są ci ludzie, którzy przyrzekali? Nie ma. Selekcja tu w Chicago też jeszcze będzie przeprowadzona. Pojawią się nowi ludzie, bo ci, którzy twierdzą, że tak bardzo kochają Misję, mnie w tej małej grupie mogą odejść. Natomiast dużo ludzi pojawi się zupełnie nowych, którzy będą stawiać pierwsze kroki niby w tej Misji. Jaka Misja? Misja to jest Bóg, który daje Wam szansę opowiedzenia się, po której stronie stanąć. To tak jak za dni Noego, albo weźmy Sodomę i Gomorę – podobna sytuacja. Tam też byli głosiciele-Aniołowie, którzy przybrali ziemską materię i kiedy Anioł w ziemskiej postaci powiedział: „uciekajcie z tego miasta, bo nie zostanie kamień na kamieniu” i tak się stało. Lot zabrał swoje córki, żonę i kiedy już byli poza miastem żonie się żal zrobiło z tego co zostawiła, bo nic nie wolno im było zabrać. Uciekli. Ona zginęła, więc przyglądając się sytuacji Sodomie, Gomorze, czy to nie jest to samo dzisiaj? Ja też mogę powiedzieć – szukajcie farmy, a kiedy ta farma będzie, zostawcie wszystko, weźcie tylko to co Wam będzie potrzebne i uciekajcie – i to musiałaś zobaczyć. Słucham.

Barbara: Właśnie miałam taki sen, że mieliśmy wziąć to co możemy wziąć w ręce. Powiedziałam do dzieci: weźcie koce, żeby nie było nam zimno i uciekaliśmy.

EN-KI: To jest to o czym teraz rozmawiamy, to jest to potwierdzenie. Kiedy zacznie się wiosna na całego powrócimy do tematu i każę Wam się rozglądać za farmą, którą można nie kupić, ale wydzierżawić. I wtedy też nie będzie to moja decyzja, ale Boga, bo to Bóg wybiera w tej chwili tych do zasiewu i tych, którzy mają być usunięci. Nie na darmo trzyma tę klepsydrę w tej chwili. Gdyby ludzie zrozumieli potęgę, powagę tych moich słów – co to znaczy Bóg trzyma tą klepsydrę, to jak Wy to mówicie – można osiwieć ze strachu, ale to jeszcze dana jest ta szansa. Niech ludzie nie myślą, że w roku 2016 nastąpi piękne Eldorado. Będzie odwrócenie klepsydry, fakt, zacznie się polepszać, ale będzie coś takiego, że dalej będzie Oczyszczanie. Wiesz ile, żeby Ziemia mogła sobie dać radę, i żeby każdemu żyło się dostatnio – wiesz ile istot ludzkich powinno być na Ziemi?

Barbara: Mówiłeś w przekazie telepatycznym wcześniejszym tylko 500 milionów.

EN-KI: Tylko wtedy można mówić o dobrobycie, o szczęściu.

Pytanie: Czyli ludzie będą umierać na potęgę, choroby, czyli materialna strona odejdzie na dalszy plan, a ludzie będą umierać.

EN-KI: Zgadza się. Niektórych będzie się wyciągać z choroby, bo mają Znak Życia, a innych pomimo trudów leczenia nie da się, bo mają zapisane odejście.

Barbara: Miałam sen, że przyszłam do kościoła, przyszli też ludzie i okazało się, że nie ma księdza. I co teraz robić? I sobie myślę, co z tymi ludźmi będzie? I wstałam, i zaczęłam ludziom mówić o Bogu, zaczęłam śpiewać pieśni i ludzie zaczęli ze mną śpiewać. Czy naprawdę dojdzie do takiego momentu, że ludzie przyjdą do kościoła, a księży nie będzie?

EN-KI: Tak, na to też się szykujemy, bo wszystkie religie świata, nie tylko katolicka, ale wszystkie już przebrały miarkę, już ten dzban się napełnił. Księża będą zdejmować swoje długie okrycia i uciekać. W pierwszym uderzeniu będzie zaatakowany Watykan. Kiedy Watykan, ten kolos, który tak naprawdę stoi na fundamentach z piasku runie, wtedy inni już nie mają szansy. Za religią katolicką pójdą wszystkie inne religie. Tak będzie, bo ludzie przychodzą do kościoła, do księdza, a nie do Boga. Bóg może być wszędzie, nie tylko w tej budowli. Czy Ty, czy twój syn – przywódca się znajdzie, że uświadomi ludziom, że to nie jest ta droga szukania księdza, bo mogą przyjść do tej świątyni – do Boga.


http://misjafaraon.com/sesja-228/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8458
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 297
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11768 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 09 maja 2015, 22:24

Kurcze, ten EN-KI jest bardziej radykalny niż NWO, oni chcieli wyludnić ziemię do ok 20% obecnej populacji - a ten poniżej 10%.
Mówi farma i bez niczego, czyli praca motyką. Niezły reset.
Ciekawym też kto pogrzebie te 6,5 miliarda osób skoro pozostanie pół miliarda. Na jednego pozostającego przy życiu wypada 13 pochówków. To się można zakopać na śmierć, o transporcie nie wspomnę.
Spalanie na stosach też nie będzie szybsze.
No, moja ciekawość sięga zenitu, jaki straszak jeszcze EN-KI wymyśli i jaka przyszłość zapowie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Etznab
Posty: 114
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 662 razy
Otrzymał podziękowanie: 192 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Etznab » niedziela 10 maja 2015, 11:47

Wymyśla, póki są, którzy go słuchają i szukają kontaktu, czy też ten kontakt podtrzymują. Dla mnie "niesamowite" i jestem tym zadziwiona wręcz, jak Ci ludzie zgadzają się na takie traktowanie :shock: , on na nich krzyczy, wyrzuca im wszystko co mu nie pasuje, rozlicza itp, wrzeszcząc na nich, nie "bawiąc" się w subtelności a oni "pochylają głowy" dziękując.
Z drugiej strony to każdy ma swoją drogę i to co ma przejść i czego doświadczyć i jak długo mu potrzeba ;)
0 xZaroknik
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 10 wrz 2015, 20:30
x 1
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Zaroknik » środa 14 paź 2015, 13:19

hmmm to bardzo interesujące
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5731
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 366
x 205
Podziękował: 30607 razy
Otrzymał podziękowanie: 9025 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 17 paź 2015, 00:46

A tak bardziej konkretnie, co jest tak "bardzo interesujące"? :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Krystaliczna44
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 06 lip 2015, 20:05
x 3
x 9
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 79 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: Krystaliczna44 » wtorek 20 paź 2015, 07:57

W pewnym momencie przestałam to wszystko śledzić. Jak to było wytłumaczone, że w grudniu 2012 nic się nie wydarzyło?
0 x


Kiedy złe zamyka drzwi, Bóg otwiera okno.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5211
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 657
x 235
Podziękował: 8761 razy
Otrzymał podziękowanie: 9193 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 20 paź 2015, 11:42

Krystaliczna44 pisze:W pewnym momencie przestałam to wszystko śledzić. Jak to było wytłumaczone, że w grudniu 2012 nic się nie wydarzyło?


Właściwie to sama nie wiem ,ale już dużo wcześniej zastosowano " hamulec ręczny " i mówiono że nie bedzie to koniec świata ,ale koniec pewnej epoki i początek nowej. Własciwie to już się to dzieje ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

user1
Posty: 35
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 10:37
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: user1 » czwartek 05 maja 2016, 19:38

Dariusz pisze:Widzisz >ewa<, to forum jest kontynuacją naszego starego forum >> i na tamtym była już dyskutowana ta sprawa, a jej skutkiem jest pozostawienie nazwy.

Mam pytanie: stare forum jest oparte na platformie Simple Machines Forum, a nowe - na phpBB. Można wiedzieć, co wpłynęło na decyzję o zmianie platformy? Jakieś negatywne doświadczenia z SMF, jakichś funkcji brakowało? Pytam, bo zamierzam założyć forum i jestem na etapie decyzji o wyborze platformy. SMF ma podobno funkcję edytora WYSIWYG, a chyba też przy cytatach wstawia linki do postu źródłowego (co bardzo ułatwia poznanie kontekstu), a w jakimś rankingu uzyskało pierwsze miejsce wśród oprogramowania forów, dlatego tym bardziej ciekawi mnie, dlaczego z tego zrezygnowano.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8458
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 297
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11768 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 05 maja 2016, 23:15

To problemy techniczne, ale abyś nie szukał napiszę tutaj.
Tamto forum było na "darmowym" hostingu i hosting dostarczał skrypt forum. Dla mnie nie był lepszy, jeszcze bardziej ubogi edytor, ale to było dawno.
Oprócz reklam zaczęto nam kasować użytkowników i tematy, raz nawet ponad 600 tematów, więc trzeba było się stamtąd wynieść.
@Janneth zgłosiła się "na ochotnika", że postawi nowe forum i postawiła na phpBB, o ile wiem z czyjąś pomocą, ale to szczegóły. Resztę znasz z wpisów tutaj.
Ja już nie miałem wyboru, mając jedynie zrzut bazy danych w starej wersji phpBB. Więc tak zostało. Jak na to forum wystarcza w zupełności.
Najwięcej zależy od hostingu i ilości użytkowników, jeżeli byłyby to tysiące użytkowników to o jakimkolwiek darmowym hostingu zapomnij, bo phpBB, jest dużym skryptem i obciąża serwer, a i tak polegniesz na limitach transferu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10302
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 526
Podziękował: 19570 razy
Otrzymał podziękowanie: 16836 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 18 gru 2016, 23:59

Krystaliczna44 pisze:
Jak to było wytłumaczone, że w grudniu 2012 nic się nie wydarzyło?

Wytłumaczyli się tym, że uratowali ziemię w ostatniej chwili ''odstawiając szopkę'' - ''ceremonię'' w pobliskiej restauracji niedaleko Wielkiej Piramidy.....wówczas trwała jakaś wojna w Egipcie i nie dopuszczono ich na teren piramid.

Głupoty jakie publikowali ''Chicagowcy'' w wydanych przez siebie książkach Projektu Cheops świadczą o ich braku kompletnej wiedzy historycznej.

Na przykład taka perełka.....''Bolesław Chrobry z pomocą templariuszy zwalczał katolicyzm na górze Ślęży''.

Koronacja Bolesława Chrobrego.jpg
Koronacja Bolesława Chrobrego.jpg (492.85 KiB) Przejrzano 3761 razy


Koronacja odbyła się 1025r.....zakon templariuszy powstał w 1118r. To właśnie Król Bolesław Chrobry umocnił katolicyzm w Polsce. :lol:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 10302
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 526
Podziękował: 19570 razy
Otrzymał podziękowanie: 16836 razy

Re: czy projekt cheops nadal istnieje

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 11 lis 2017, 00:48

O Projekcie zrobiło się cicho, ale tajemnice pana Zahi Hawassa, i nie tylko, wychodzą na wierzch... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=gSNraaU33Iw&feature=youtu.be

Bright Insight
Opublikowany 8 lis 2017
0 xODPOWIEDZ