Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

RAK - tani i skuteczny sposób na niego

cedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 13 wrz 2019, 20:47

Pantetyna-rak jajnika

https://www.frontiersin.org/articles/10 ... 00244/full

Effect of Pantethine on Ovarian Tumor Progression and Choline Metabolism
imageMarie-France Penet1,2*, imageBalaji Krishnamachary1, imageFlonne Wildes1, imageYelena Mironchik1, imageDelia Mezzanzanica3, imageFranca Podo4, imageMax de Reggi5, imageBouchra Gharib5 and imageZaver M. Bhujwalla1,2


Nabłonkowy rak jajnika pozostaje główną przyczyną śmierci z powodu nowotworów ginekologicznych wśród kobiet w krajach rozwiniętych. Pilnie potrzebne są nowe strategie terapeutyczne ocenione za pomocą odpowiednich modeli przedklinicznych, aby poprawić wskaźniki przeżycia. Tutaj oceniliśmy wpływ pantetyny na wzrost guza i metabolizm za pomocą obrazowania rezonansu magnetycznego i spektroskopii protonowego rezonansu magnetycznego wysokiej rozdzielczości (MRS) w modelu raka jajnika. Aby ocenić strategie leczenia, ważne jest zastosowanie modeli, które ściśle naśladują wzrost guza u ludzi. Dlatego zastosowaliśmy ortotopowy model raka jajnika, w którym kawałek tkanki nowotworowej pochodzący z ksenoprzeszczepu guza jajnika jest wszczepiony bezpośrednio w jajnik myszy płci żeńskiej, aby utrzymać środowisko fizjologiczne nowotworu. Leczenie pantetyną, prekursorem witaminy B5 i aktywnym ugrupowaniem koenzymu A, rozpoczęto, gdy guzy miały ~ 100 mm3 i składały się z codziennego i.p. zastrzyk 750 mg / kg w soli fizjologicznej. W tych warunkach nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych. MRS 1H o wysokiej rozdzielczości przeprowadzono na traktowanych i kontrolnych ekstraktach nowotworowych. Zastosowano dwufazową metodę ekstrakcji opartą na metanolu / chloroformie / wodzie w celu uzyskania lipidowych i rozpuszczalnych w wodzie frakcji z guzów. Zbadaliśmy również wpływ na powstawanie przerzutów i tworzenie się wodobrzusza. Leczenie pantetyną spowodowało wolniejszy postęp guza, zmniejszenie poziomów fosfocholiny i fosfatydylocholiny oraz zmniejszenie występowania przerzutów i wodobrzusza. Podsumowując, pantetyna stanowi nowe potencjalnie dobrze tolerowane narzędzie terapeutyczne u pacjentów z rakiem jajnika. Konieczne są dalsze badania przedkliniczne in vivo, aby potwierdzić korzystną rolę pantetiny i lepiej zrozumieć jej mechanizm działania.

https://www.naturawit.pl/product-pol-32 ... _pEALw_wcB
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 26 wrz 2019, 17:06

http://pharmacistben.com/health-news/br ... molecules/

Lekarstwo na raka piersi? Naukowcy odkrywają cząsteczki niszczące guz
Odżywianie prawdy: zdrowie trawienne, zdrowie kobiet, zdrowie układu krążenia, wyciągi z konopi i ochrona przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych.

autor: Tim Wesley | Wiadomości naturalne

Lekarstwo na raka może pochodzić z samej substancji, która utrzymywała nas na najwcześniejszym etapie naszego życia. Naukowcy przypadkowo odkryli, że substancja w mleku matki może być odpowiedzią na zabijanie komórek nowotworowych. Przydomek Hamlet (ludzka alfa-laktoalbumina zabójcza dla komórek nowotworowych), możliwe lekarstwo na raka podobno zaatakowało komórki rakowe bez szkody dla zdrowych komórek. Co więcej, nie ma żadnych paraliżujących skutków ubocznych chemioterapii.

Mleko matki
Autor: Shivani shrivastav (praca własna) [CC BY-SA 4.0)]

To zaskakujące odkrycie zapoczątkowało dalsze badania w celu ustalenia, czy Hamlet może mieć podobny wpływ na pacjentów z rakiem szyjki macicy i jelit po badaniach na pacjentach z rakiem pęcherza, które dały pozytywne wyniki. Hamlet - białko zwane alfa-laktoalbuminą - pomogło pacjentom pozbyć się martwych komórek nowotworowych kilka dni po leczeniu.
„Szukaliśmy nowych środków przeciwdrobnoustrojowych, a nowe mleko matki jest ich bardzo dobrym źródłem. Podczas jednego eksperymentu potrzebowaliśmy ludzkich komórek i bakterii, a my wybraliśmy ludzkie komórki nowotworowe ze względów praktycznych - powiedziała profesor Catharina Svanborg, immunolog z Uniwersytetu Lund w Szwecji i główny orędownik badań.

Po dotarciu do jelita Hamlet zaatakował komórki rakowe, przechodząc obok zewnętrznej obrony komórek i idąc w kierunku mitochondriów, czyli elektrowni komórkowej. Następnie przeszedł do jądra, odcinając źródło energii komórki, powodując apoptozę, która jest samobójstwem dla komórek.

„Ku naszemu zdumieniu, kiedy dodaliśmy ten związek mleka, komórki nowotworowe umarły. To było całkowicie nieoczekiwane odkrycie ”- dodał profesor Svanborg, który studiował mleko z piersi przez ostatnie dwie dekady. Ona i doktorant Anders Hakansson początkowo eksperymentowali z mlekiem matki, aby dowiedzieć się, jak zwalcza zarazki, gdy dokonali odkrycia.

Według artykułu na stronie Telegraph.co.uk byli zaskoczeni, gdy odkryli, że komórki rakowe zaczęły zanikać. Po bliższym przyjrzeniu się odkryli, że mleko matki powoduje śmierć komórek. Powtórzyli eksperyment i uzyskali ten sam wynik. Używali komórek nienowotworowych we wcześniejszych eksperymentach i wtedy komórki nie umarły. Podobnie eksperymenty in vitro wykazały, że alfa-laktoalbumina wytwarza kompleks białko-lipid, który zabija komórki rakowe.

Svanborg opatentowała to odkrycie i opublikowała swoją pracę, ale spotkała się ze sceptycyzmem. Ale lata ciągłych badań pomogły jej przełamać nowe granice i powoli pokonać krytykę. Jej zespół zebrał teraz rozstrzygające dane naukowe, które pokazują, że Hamlet może zabić ponad 40 nowotworów.

Testy przeprowadzono na ludziach i zwierzętach. Odkryli, że Hamlet ogranicza rozwój nowotworów mózgu oraz raka pęcherza i jelita grubego u myszy. W teście na ludziach dziewięciu pacjentom z rakiem pęcherza podano Hamleta na tydzień przed zabiegiem. Wynik: ośmiu pacjentów przepuściło komórki nowotworowe w moczu dwie godziny po zabiegu.

Rak jest drugą najczęstszą przyczyną śmierci w kraju. Według American Cancer Society oczekuje się, że około 600 920 Amerykanów zapadnie na tę chorobę w 2017 roku. To ponad 1000 pacjentów dziennie.

Po drugiej stronie globu Metro.co.uk opublikowało historię o chorym na raka pijącym obecnie mleko matki w nadziei na wyleczenie swojej choroby. Fred Whitelaw, 64-letni, zdiagnozowano raka jelita w 2015 roku. Jego córka, Jill Turner, która urodziła w październiku, czytała o rzekomym wpływie mleka matki na komórki rakowe. Zaczęła podawać tacie nadmiar mleka matki. Chociaż wciąż nie ma jednoznacznych wyników naukowych, Whitelaw uważa, że ​​jest w punkcie, w którym nie ma nic do stracenia.

Przełomowe odkrycie daje nadzieję wszystkim chorym na raka. Zespół Svanborga odkrył już, jak masowo produkować syntetyczną formę Hamleta, co oznacza, że ​​można ją teraz przekształcić w leczenie.

Źródło: Natural News
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 27 paź 2019, 08:20

Sumak, zaatar

https://draxe.com/nutrition/sumac-spice/
Sumac Spice: The Heart-Healthy, Bone-Supporting Antioxidant Herb
By Rachael Link, MS, RD
September 1, 2018
https://www.plantshospital.com/sumac-benefits/

Korzyści zdrowotne z sumaka

Jest to silny przeciwutleniacz

Sumak ma silne przeciwutleniacze, które zwalczają złe komórki, które uszkadzają zdrowe komórki. Według badań naukowych z 2004 r. Przeciwutleniacze zwalczają złe komórki odpowiedzialne za choroby serca, przedwczesne starzenie się, zaburzenia żołądka i wiele innych zdarzeń niepożądanych.

Zwalcza infekcje grzybicze

W wyniku innych badań naukowych okazało się, że sumak ma skuteczne działanie przeciwgrzybicze. Sumak może walczyć z Aspergillus flavus (najskuteczniejszą szkodliwą komórką), zwłaszcza ludzkim patogenem. Aspergillus flavus może powodować infekcję płuc i duszność.

Chemioterapia to terapia przeciwnowotworowa, w której stosuje się leki hamujące wzrost komórek rakowych, albo poprzez ich zabijanie, albo przez powstrzymywanie ich podziału.

Ta infekcja może wpływać na wiele narządów w ciele, w tym płuca, serce, nerki i mózg. Ból w klatce piersiowej, gorączka i bóle stawów są najczęstszymi objawami infekcji grzybiczych.

link sponsorowany

 
Walcz z zarazkami

Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Hacettepe w Turcji w 2010 roku sumak jest rośliną przeciwdrobnoustrojową.

Mówi się, że roślina sumaka jest poważną obroną przed mikroelementami, zwłaszcza salmonellą Typhimurium.

Jest to bardzo skuteczna broń przeciwko zarazkom, gdy jest używana razem jako mieszanina oleju sumaka i tymianku.

Jest dobry na cukrzycę

Badania wykazały, że roślina sumaka jest skuteczna w leczeniu cukrzycy i otyłości. Według wyników badań laboratoryjnych sumak, bardzo silny przeciwutleniacz, pomaga obniżyć poziom cholesterolu i cukru we krwi.

link sponsorowany

 
To jest lek moczopędny

Sumak ma właściwości moczopędne. Dlatego zaobserwowano, że jest to zioło, które pomaga w usuwaniu toksycznych substancji z organizmu.

Jest stosowany w leczeniu bolesnego i palącego oddawania moczu i stanów zapalnych powodujących zapalenie pęcherza. Na Bliskim Wschodzie kwaśny sok z sumaka jest powszechnie stosowaną opcją w celu złagodzenia dolegliwości żołądkowych

Walcz z rakiem

Niektóre badania wykazały, że roślina sumaka ma właściwości przeciwrakowe. Jeśli jesteś palaczem, możesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka płuc, stosując kombinację chemioterapii i radioterapii.

Uważa się, że rak piersi chroni zdrowe komórki podczas leczenia. W rezultacie sumak został uznany za obiecujący środek chemioterapeutyczny w chemioterapii raka.

Wybór redaktora:Jest korzystny dla zdrowia kobiet

Sok z sumaka, herbata sumakowa, kora sumaka są tradycyjnie stosowane w leczeniu chorób kobiecych. Sumak stosuje się również zewnętrznie w ekstremalnym wydzielinie z pochwy. Zwiększa się także mleko matki. Pomaga w leczeniu zaburzeń miesiączkowania, skurczów, oparzeń menstruacyjnych i bólu, działając jak estrogen.link sponsorowany

 
Jakie są korzyści z kwaśnego sumaka?

Jako silny przeciwutleniacz stosuje się.
Kwaśna sumak obniża zły poziom cholesterolu.
Pomaga zwalczyć wczesne starzenie się i choroby.
Choroba wieńcowa.
Typ 2 jest przydatny w przypadku cukrzycy.
Obniża poziom cukru we krwi i poprawia kontrolę glikemii.
Pomaga leczyć wysypki skórne.
Ma zarówno właściwości przeciwbakteryjne, jak i przeciwdrobnoustrojowe.
Pomaga w leczeniu chorób stawów.
Walczą z biegunką, krwawieniem, przeziębieniem, bólem gardła i gruźlicą.
Pomaga w leczeniu astmy, wrzodów i osteoporozy.
Dobry dla zdrowia oczu, zdrowia uszu i zdrowia serca.
Korzyści zdrowotne wynikające z herbaty sumak

Herbata Sumak to bardzo łatwa do przygotowania i zdrowa herbata. Herbatę sumak, która ma piękny czerwony kolor, można przygotować z lodem i zimną herbatą.

Po zmieszaniu z lemoniadą staje się doskonałym źródłem witaminy C i zwiększa odporność organizmu.

* Herbata Sumak to magazyn witaminy C. Dlatego jest dobry na choroby zimowe, takie jak przeziębienia i grypa.

* Używany jako redukcja ognia.

* Herbata sumakowa jest uważana za mieszaninę na astmę, duszność, biegunkę, kaszel, ból gardła, infekcje.

"

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4758048/
"Rhus coriaria hamuje angiogenezę, przerzuty i wzrost guza raka piersi poprzez hamowanie szlaków STAT3, NFκB i tlenku azotu"
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 03 lis 2019, 15:59

https://www.cancerdefeated.com/is-treat ... rapy/7456/

"Czy leczenie raka za pomocą zapachów jest przyszłością terapii raka?
Przez Lee Euler / 25 maja 2019

Za każdym razem, gdy wdychasz przez nos, receptory węchowe w drogach nosowych umożliwiają funkcjonowanie zmysłu węchu. Receptory te składają się z kompleksów białkowych, które pomagają wykryć chemikalia unoszące się w powietrzu.

Ale badania pokazują teraz, że tego typu receptorów nie można znaleźć tylko wzdłuż dróg oddechowych. Są w całym ciele w wielu różnych narządach i wpływają na to, co robią narządy, takie jak wątroba i jelita.

Ponadto komórki rakowe posiadają własną kolekcję receptorów węchowych, które wpływają na ich funkcjonowanie. A zdaniem niektórych receptorów te receptory mogą stanowić jedną z słabości raka - i klucz do niszczenia nowotworów za pomocą zapachów.

Aby lepiej zrozumieć, co czujniki węchowe robią w twoim ciele poza nosem, pomaga myśleć o nich bardziej jak o czujnikach chemicznych niż o jedynie jednostkach sensorycznych dostosowanych do zapachów unoszących się w powietrzu.

Według badania przeglądowego w Niemczech: 1

Receptory węchowe w mięśniu sercowym pomagają regulować funkcjonowanie serca.
Receptory układu odpornościowego mogą pomóc zabić niektóre rodzaje komórek białaczkowych.
Receptory skóry przyspieszają gojenie się ran i regenerację nowych komórek skóry.
Receptory węchowe wątroby ograniczają proliferację komórek rakowych w wątrobie.
Receptory przewodu pokarmowego mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowego trawienia lub, w zależności od tego, co wykryją, powodować biegunkę lub zaparcia.
W twoim pęcherzu są nawet receptory węchowe. Testy na Uniwersytecie Bochum w Niemczech wykazały, że receptory te są najbardziej rozpowszechnione w komórkach raka pęcherza moczowego. W rezultacie mocz ludzi z rakiem pęcherza zawiera wyjątkowo dużą liczbę wydalonych receptorów.


Fakt ten doprowadził niemieckich naukowców do myślenia, że ​​badanie moczu na te receptory można przekształcić w test przesiewowy na raka.

Badacze z Bochum odkryli również, że ten receptor, oznaczony OR10H1, jest aktywowany zapachem drzewa sandałowego. Wynik tej aktywacji: kształt komórek rakowych staje się okrągły, komórki nie mogą się rozmnażać tak szybko, a ich ruch spowalnia 2

W naszych badaniach nad hodowlą komórkową skutecznie hamowaliśmy wzrost guza za pomocą zapachu drzewa sandałowego”, mówi badacz Hanns Hatt.

Zapach drzewa sandałowego prowadzi również do zmian molekularnych, które budzą naturalne komórki zabójcze z układu odpornościowego, które, zdaniem naukowców, mogą prowadzić organizm do skuteczniejszej walki z rakiem.

Receptory węchowe w wielu typach raka

W innym badaniu receptorów węchowych naukowcy z Bochum, którzy koncentrują się na tego typu badaniach, stwierdzili, że receptor o nazwie QR2B6 występuje tylko w komórkach raka piersi, komórkach raka płuc i komórkach raka trzustki.3

„Oba te badania potwierdziły wcześniejsze wyniki badań dokonanych w naszym laboratorium” - mówi dr Hatt. „Mianowicie, że receptory węchowe występują poza nosem zarówno w zdrowych, jak i chorych komórkach ciała i że szczególnie duże ilości takich receptorów można znaleźć w komórkach nowotworowych. W przyszłości odegrają ważną rolę nie tylko w diagnozowaniu chorób, ale przede wszystkim zapewnią nowe podejście w leczeniu nowotworów. ”

W innych testach naukowcy z Duke odkryli, że istnieje specyficzny receptor węchowy, który odgrywa kluczową rolę w rozprzestrzenianiu się raka prostaty. Receptor ten, znany jako OR51E2, prowadzi komórki raka prostaty do zmiany na wyższy bieg i zmiany w śmiertelnie agresywną konglomerację komórek z przerzutami.4

Naukowcy z Duke uważają, że możliwe jest zablokowanie tego receptora za pomocą pewnych leków - a może skutecznego zapachu - i tym samym zahamowanie wzrostu raka.

„Gdy poczujesz specyficzny zapach, wdychane cząsteczki trafiają do krwioobiegu. Więc pewnego dnia możemy użyć środka zapachowego do leczenia raka prostaty - choć nie jest to jeszcze możliwe ”- mówi badacz Hiroaki Matsunami, który uczy genetyki molekularnej i mikrobiologii w Duke University School of Medicine.

Zachowanie tego receptora sprawia, że ​​rak prostaty jest „odporny na kastrację” - co oznacza, że ​​komórki rakowe nie potrzebują testosteronu do napędzania ich wzrostu.

Jak wyjaśnia badaczka Tatjana Abaffy: „Typowa terapia dla pacjentów z rakiem prostaty polega na eliminacji hormonów napędzających raka, takich jak testosteron, przez kastrację chemiczną lub chirurgiczną. Takie podejście spowalnia raka, ale oporność zwykle rozwija się po roku lub dwóch, co prowadzi do opornego na kastrację raka prostaty. Uważamy, że receptor węchowy jest zaangażowany na tym etapie choroby. ”

Skradanie się do mózgu

Nie chciałbym, żebyś myślał, że nos jest całkowicie poza obrazem, ponieważ naukowcy przyglądają się wszystkim innym mało prawdopodobnym brzmiącym miejscami, które mają te receptory. . .

Badania na Harvardzie ujawniły interesujący zwrot w badaniach nad komórkami węchowymi i rakiem. Kąt tego zespołu polega na użyciu tak zwanych „węchowych cząsteczek osłaniających” OEC ) - wyspecjalizowane komórki, które pomagają wytwarzać nowe neurony węchowe w nosie - w leczeniu raka mózgu

Neurony węchowe w nosie i jamie nosowej - receptory, które pozwalają wyczuć zapachy w powietrzu - mogą się zregenerować. To rzadka zdolność w komórkach układu nerwowego.

W tym procesie regeneracji nowo utworzone neurony wysyłają włókna zwane aksonami do mózgu, gdzie łączą się z tak zwaną opuszką węchową. Podczas tego wzrostu OEC maskują aksony podczas wzrostu, promując ich regenerację i usuwając resztki szczątków z martwych i umierających komórek.

Ze względu na specjalną ścieżkę, którą podążają do mózgu, OEC omijają barierę krew-mózg. A ponieważ bariera krew-mózg utrudnia lub uniemożliwia wysyłanie środków przeciwnowotworowych do guzów mózgu, naukowcy z Harvardu zastanawiają się, jak wyhodować wyspecjalizowane OEC, które mogą dostarczać terapie przeciwnowotworowe w celu zabicia glejaków - śmiertelnego rodzaju raka mózgu .


„Glejaki są najbardziej agresywnymi i złośliwymi typami guzów mózgu i pomimo intensywnego leczenia chirurgicznego, chemioterapii i radioterapii prawie zawsze powracają, co prowadzi do pięcioletniego przeżycia poniżej 10 procent”, mówi badacz Bakhos Tannous.

Dr Bakhos dodaje: „Komórki wydzielające węchowe komórki - które są obecne w nosie przez całe życie u wszystkich ssaków, w tym ludzi - mogą migrować z jamy nosowej do miejsc zapalenia i mogą potencjalnie działać jako„ koń trojański ”, dostarczając komórkę - terapie zabijające, które omijają bariery uniemożliwiające innym lekom przeciwnowotworowym dostęp do mózgu. ”

Aplikacje na ciśnienie krwi

Wraz z tego rodzaju badaniami, w jaki sposób receptory węchowe w komórkach rakowych wpływają na ich wzrost i zachowanie - i można je wykorzystać do walki z rakiem - odkryłem, że istnieje coraz więcej badań nad wpływem receptorów węchowych na inne obszary zdrowia. Na przykład naukowcy z Johns Hopkins wykazali, w jaki sposób receptory węchowe w nerkach mogą zmieniać ciśnienie krwi - w górę lub w dół6.

Jestem pewien, że w najbliższej przyszłości usłyszymy bardziej zaskakujące fakty na temat tych detektorów chemicznych, gdy wścibscy badacze wąchają ich funkcje.

Z poważaniem,Lee Euler,
Wydawca

Bibliografia:
https://www.physiology.org/doi/abs/10.1 ... 00013.2017
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29867524
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29497600
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29892571
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30257000
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23401498/
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 03 lis 2019, 16:10

https://www.cancerdefeated.com/cancer-c ... eatment-2/

Komórki rakowe WYBUCHUJĄ w kontakcie z tym nietoksycznym leczeniem!
Autor: Lee Euler / 21 kwietnia 2010 r

W 1800 roku urodzony we Włoszech fizyk Alessandro Volta zbudował tak zwaną baterię elektryczną. Było to pierwsze urządzenie zdolne do wytwarzania stałego prądu elektrycznego.

Teraz niektórzy europejscy i chińscy lekarze przyjęli terapeutyczne zastosowanie tego wynalazku, którego amerykańska placówka medyczna odmawia uznania, a mianowicie…

Prądy elektryczne rozpuszczają i niszczą tkankę rakową!

Proces ten znany jest jako galwanoterapia, elektroterapia lub elektrochemia (ECT). Według uznanego dziennikarza medycznego dr Mortona Walkera, D.P.M., to leczenie raka zostało po raz pierwszy zastosowane w 1969 r. Przez austriackiego lekarza dr Rudolfa Pekara1.

Ciąg dalszy poniżej…

Zdrzemnij się i obudź się wolny od raka

Najlepsi niemieccy lekarze zajmujący się rakiem dosłownie gotują raka z twojego ciała podczas drzemki i budzisz się bez bólu! Ta przełomowa terapia jest zakazana w Ameryce, ale niemieccy lekarze z powodzeniem stosowali ją u tysięcy pacjentów z całego świata - w tym pacjentów, z których zrezygnowali amerykańscy lekarze.

Amerykański przemysł onkologiczny ignoruje najnowsze osiągnięcia naukowe i kontynuuje nieudane terapie, które kosztują dziesięć razy więcej. To fakt: piekielne leczenie raka, które Amerykanie przyjmują za pewnik, jest już przestarzałe (i to jest hojne - nigdy nie były dobre.) Kliknij tutaj i przekonaj się w naszym przewodniku po niemieckich klinikach onkologicznych - pierwszym w historii opublikowanym w języku angielskim!

Dr Pekar z powodzeniem zastosował elektroterapię w leczeniu różnych nowotworów, w tym:

1) Rak piersi

2) Rak przełyku i żołądka

3) Rak płuc

4) Czerniaki i raki podstawnokomórkowe

5) Nowotwory jamy ustnej i gardła

6) Rak odbytnicy i rak odbytu

7) Rak pochwy

Od tego czasu profesor Bjorn E. W. Nordenstrom z Sztokholmu w Szwecji, nominowany do Nagrody Nobla, wprowadził ECT z galwanoterapią w chińskich uzdrowicielach w 1988 roku.


W ciągu 5 lat chińscy lekarze wdrożyli leczenie w 818 szpitalach w całych Chinach!

ECT jest najczęściej stosowany wraz z innymi terapiami, a nie jako samodzielna „magiczna kula”. Znamy przynajmniej jedną niemiecką klinikę, która stosuje ją w połączeniu z chemioterapią niskimi dawkami. Jest to jedna z wielu „terapii wspomagających” (w tym hipertermii), które umożliwiają chemioterapię w małych dawkach, które nie powodują wyrzucania, utraty włosów lub ogólnie rezygnacji z próby, ponieważ leczenie jest tak okropne. ECT / galwanoterapia osłabia komórki rakowe, dlatego wystarczy niewielka dawka toksycznego leku, aby je zabić.

Jak to działa? Zasadniczo przeszkolony lekarz przeprowadza znieczulenie miejscowe przed podłączeniem elektrod z igłami wprowadzonymi w skórę. Lekarz umieszcza elektrody w regionie, w którym wykryto raka.

Następnie pacjent otrzymuje słaby prąd elektryczny - zwykle 10 woltów lub mniej. Elektryczność atakuje komórki rakowe na jeden z dwóch sposobów:

1) Prąd niszczy tkanki rakowe, co pozwala komórkom odpornościowym na ich pożeranie i eliminowanie ich jako marnotrawstwa. Niektóre komórki rakowe są niszczone natychmiast, a inne z czasem znikają.

2) Prąd elektryczny powoduje zmianę w niektórych komórkach rakowych, co pozwala im „powrócić” do normalności i stać się zdrową częścią leczonego narządu, tkanki lub części ciała. To zjawisko przywracania komórek nowotworowych do normalnych komórek jest wspólne dla niektórych z najsilniejszych alternatywnych metod leczenia raka (a sam pomysł nadaje lekarzom z ośrodka odpowiednią formę).

Najlepsza część tego leczenia to - ŻADNA ZDROWA TKANKA nie jest uszkadzana przez prądy elektryczne. Ponadto procedura ambulatoryjna nie kosztuje dużo. Dzięki temu zabiegi elektroterapii nie spowodują bólu ciała ani portfela!

Jeśli uważasz, że ECT / galwanoterapia wydaje się zbyt daleko idąca, pomyśl jeszcze raz. Leczenie słabymi prądami elektrycznymi jest stosowane od lat, szczególnie w ortopedii, gdzie pomaga przyspieszyć proces gojenia się złamanych kości i zmniejszyć ból.

Chińczycy zgłaszają niesamowite wskaźniki sukcesu

Według dr Mortona Walkera trzyletni wskaźnik przeżycia chińskich pacjentów z rakiem poddawanych elektroterapii wynosi 70 procent!

A ogólnoświatowe szacunki dotyczące trzyletniej remisji wynoszą około 72 procent w przypadku większości nowotworów leczonych tą terapią!

Raport specjalny dr Walker, Naturalne środki na raka, który działa, poświęca rozdział tej terapii. Raport zawiera również 9 innych terapii przeciwrakowych, które wybrał jako jedne z najlepszych na podstawie 40 lat doświadczenia w badaniu naturalnych metod leczenia i leczenia.

Prawdopodobnie będziesz musiał kupić bilet na samolot i udać się do Austrii lub Niemiec, aby poddać się temu zabiegowi. Ale biorąc pod uwagę gwiezdny wskaźnik skuteczności zabijania komórek rakowych…

… Może to być jedna z najlepszych inwestycji zdrowotnych, jakie kiedykolwiek dokonasz!

Tymczasem jeśli pojedziesz do Niemiec na ECT. . .

. . . prawdopodobnie spotkasz się również z następną terapią „zabronioną w USA”.

Jemioła jest tak naprawdę potężną rośliną leczniczą stosowaną od czasów starożytnych. Odniesienia do właściwego „jeżącego wszystko” jemioły


związki sięgają starożytnych Greków i druidów.

Od stuleci jest stosowany w leczeniu wszystkiego, od padaczki, nadciśnienia i bólów głowy po objawy menopauzy, bezpłodność i zapalenie stawów. I chociaż jest skuteczny w wielu zastosowaniach, jest szczególnie zabójczy dla guzów nowotworowych.

Choć często mówi się o nim jako o uzupełnieniu konwencjonalnego leczenia, wielu odnosi sukcesy w stosowaniu jemioły jako części kompletnej alternatywnej strategii.

Nowoczesne podejście do jemioły jako rozwiązania raka rozpoczęło się około lat dwudziestych XX wieku i stale się rozpowszechniało. W niektórych krajach europejskich produkty wykonane z jemioły europejskiej należą do najczęściej przepisywanych terapii pacjentom chorym na raka.

W rzeczywistości lekarze w Niemczech leczą ponad 50% swoich pacjentów z rakiem jemiołą w takiej czy innej formie. Jeśli pojedziesz do Niemiec na leczenie raka (i myślę, że to dobry pomysł), najprawdopodobniej natkniesz się na jeden z wyciągów z jemioły. Możesz uzyskać więcej informacji w naszym raporcie specjalnym, Niemiecki przełom raka. Jest to przewodnik po najlepszych niemieckich alternatywnych klinikach onkologicznych.

Mój kolega Andrew Scholberg - nasz specjalista od alternatywnych klinik onkologicznych - mówi, że jemioła to „letnia niemiecka”. Podczas gdy meksykańskie kliniki zwykle polegają na letnim (i tak, to działa), niemieckie kliniki zaczynają jemioły.

Najczęstszym zabiegiem jest wstrzyknięcie wyciągu z jemioły pod skórę. Oczywiście FDA nie zezwala na sprzedaż lub stosowanie jemioły do ​​wstrzykiwań w Stanach Zjednoczonych, z wyjątkiem badań (być może obawiają się, że wszyscy będą chcieli cię pocałować?), Więc jedynymi opcjami są formuły doustne. Ale słyszeliśmy o amerykańskich pacjentach, którzy wracają z niemieckiej kliniki z własnym zapasem wyciągu i szukają amerykańskiego lekarza, który go dla nich wstrzyknie.

Iscador jest najbardziej znaną marką ekstraktu z jemioły. Jemioła jest rodzajem „pasożytniczej” rośliny, która rośnie i czerpie pokarm z różnych rodzajów drzew żywicielskich. Rodzaj drzewa gospodarza wpływa na właściwości Iscadora, więc produkt jest dostępny w różnych formułach do leczenia różnych rodzajów nowotworów. Iscador® P można uzyskać z sosny, Iscador® Q z dębu, a Iscador® M z jabłoni.

Jedną z głównych zgłaszanych korzyści Iscadora jest dramatyczny wzrost jakości życia podczas walki z rakiem. Jak możesz sobie wyobrazić, Twoje szanse na sukces znacznie wzrosną, gdy doświadczysz takich ulepszeń, jak:

1) Poprawa apetytu, wagi i witalności

2) Odzyskiwanie normalnych wzorów snu

3) Poprawiony stan psychiczny (zmniejszona depresja / lęk, poczucie odwagi, by stawić czoła życiu i zdolność do działania)

4) Przedłużone życie

Dość dramatyczne jak na „roślinę ozdobną” - co? I robi się lepiej. Jemioła również…

1) Zmniejsza niekorzystne skutki chemioterapii i radioterapii

2) Wzmacnia układ odpornościowy

3) Zatrzymuje wzrost guza

4) Zmniejsza ryzyko nawrotów i przerzutów

Następnym razem, gdy powiesisz konar z jemioły w drzwiach, będziesz bardziej wdzięczny niż jego siła, by dać ci świąteczną smoochę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego zdolnościach zabijania raka, kliknij tutaj.

Z poważaniem,Lee Euler,
Wydawca

Bibliografia:
1 Walker, M. 2001. „Galwanoterapia Przezskórna bioelektroterapia w celu eliminacji nowotworów złośliwych.” List Townsend dla lekarzy i pacjentów. Źródło: http://www.alternativehealth.co.nz/canc ... lvonic.htm"

Rak jest związany ze zmienionymi właściwościami błony komórkowek. Nowotwory nie atakują komórek ulegających częstej depolaryzacji , jak komórki mięśniowe i nerwowe-dlaatego zastosowanie prądu może dawać swietne efekty.

Nowotwór jest związny z zaburzeniami odporności, nadmiarem miedzi/żelaza, niedoborem cynku , molibdenu,magnezu , witamin, niewydolnością nerek, watroby, trzustki, żołądka, snu, stresu.

Samo zmniejszenie guza jest pozytywne, ale nalezy szukac prawdziwej przycyzny choroby, której emanacją jest guz.

Jeśli nowotwór ma jakąś pracę dowykonania to trzeba mieć swiadomość o możliwości przerzutów.
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 19:16

https://mostwiedzy.pl/publication/downl ... _12412.pdf

"Pochodne trehalozy (estry) z kwasem mykolowym znalazły zastosowanie jako
czynniki immunostymulujące, aktywujące makrofagi i zwiększające odporność na
infekcje bakteryjne i pasożytnicze (poprzez podwyższenie poziomu interleukiny,
interferonu). Podawane doguzowo i dożylnie powodują regresję guzów nowotworowych [52]."
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 23:17

https://zywienie.abczdrowie.pl/poznaj-c ... rtobello/2

"Portobello zawierają związek CLA, który wykazuje działanie hamujące proliferację komórek i wywołuje apoptozę (śmierć komórek nowotworowych). Są one jedynym roślinnym źródłem CLA, dzięki czemu są unikalne i bardzo cenne w dietach wegetariańskich."
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 23:39

http://www.imunoglukan.com/pl/

https://www.zdrowyportal.org/10454/bocz ... tleniacze/

Ekstrakt z boczniaków zawiera pleuran, substancję której właściwości zaskakują, bowiem to ona hamuje rozwój nowotworów.
0 xcedric
Posty: 2857
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 46
x 35
Podziękował: 1755 razy
Otrzymał podziękowanie: 3790 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 10 lis 2019, 23:27

https://raypeatforum.com/community/thre ... ors.28430/

Glicyna hamuje tworzenie naczyń krwionośnych w guzach (okrężnicy)

Glicyna hamuje angiogenezę w raku jelita grubego: rola komórek śródbłonka. - PubMed - NCBI

„Glicyna hamuje angiogeniczną sygnalizację komórek śródbłonka i wzrost guza. Glicyna byłaby obiecującym dodatkiem do standardowych i ukierunkowanych terapii przeciwnowotworowych. ”
0 xODPOWIEDZ