Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

RAK - tani i skuteczny sposób na niego

cedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 13 wrz 2019, 20:47

Pantetyna -rak jajnika

https://www.frontiersin.org/articles/10 ... 00244/full

Effect of Pantethine on Ovarian Tumor Progression and Choline Metabolism
imageMarie-France Penet1,2*, imageBalaji Krishnamachary1, imageFlonne Wildes1, imageYelena Mironchik1, imageDelia Mezzanzanica3, imageFranca Podo4, imageMax de Reggi5, imageBouchra Gharib5 and imageZaver M. Bhujwalla1,2


Nabłonkowy rak jajnika pozostaje główną przyczyną śmierci z powodu nowotworów ginekologicznych wśród kobiet w krajach rozwiniętych. Pilnie potrzebne są nowe strategie terapeutyczne ocenione za pomocą odpowiednich modeli przedklinicznych, aby poprawić wskaźniki przeżycia. Tutaj oceniliśmy wpływ pantetyny na wzrost guza i metabolizm za pomocą obrazowania rezonansu magnetycznego i spektroskopii protonowego rezonansu magnetycznego wysokiej rozdzielczości (MRS) w modelu raka jajnika. Aby ocenić strategie leczenia, ważne jest zastosowanie modeli, które ściśle naśladują wzrost guza u ludzi. Dlatego zastosowaliśmy ortotopowy model raka jajnika, w którym kawałek tkanki nowotworowej pochodzący z ksenoprzeszczepu guza jajnika jest wszczepiony bezpośrednio w jajnik myszy płci żeńskiej, aby utrzymać środowisko fizjologiczne nowotworu. Leczenie pantetyną, prekursorem witaminy B5 i aktywnym ugrupowaniem koenzymu A, rozpoczęto, gdy guzy miały ~ 100 mm3 i składały się z codziennego i.p. zastrzyk 750 mg / kg w soli fizjologicznej. W tych warunkach nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych. MRS 1H o wysokiej rozdzielczości przeprowadzono na traktowanych i kontrolnych ekstraktach nowotworowych. Zastosowano dwufazową metodę ekstrakcji opartą na metanolu / chloroformie / wodzie w celu uzyskania lipidowych i rozpuszczalnych w wodzie frakcji z guzów. Zbadaliśmy również wpływ na powstawanie przerzutów i tworzenie się wodobrzusza. Leczenie pantetyną spowodowało wolniejszy postęp guza, zmniejszenie poziomów fosfocholiny i fosfatydylocholiny oraz zmniejszenie występowania przerzutów i wodobrzusza. Podsumowując, pantetyna stanowi nowe potencjalnie dobrze tolerowane narzędzie terapeutyczne u pacjentów z rakiem jajnika. Konieczne są dalsze badania przedkliniczne in vivo, aby potwierdzić korzystną rolę pantetiny i lepiej zrozumieć jej mechanizm działania.

https://www.naturawit.pl/product-pol-32 ... _pEALw_wcB
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 26 wrz 2019, 17:06

http://pharmacistben.com/health-news/br ... molecules/

Lekarstwo na raka piersi? Naukowcy odkrywają cząsteczki niszczące guz


Odżywianie prawdy: zdrowie trawienne, zdrowie kobiet, zdrowie układu krążenia, wyciągi z konopi i ochrona przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych.

autor: Tim Wesley | Wiadomości naturalne

Lekarstwo na raka może pochodzić z samej substancji, która utrzymywała nas na najwcześniejszym etapie naszego życia.

Naukowcy przypadkowo odkryli, że substancja w mleku matki może być odpowiedzią na zabijanie komórek nowotworowych.

Przydomek Hamlet (ludzka alfa-laktoalbumina zabójcza dla komórek nowotworowych), możliwe lekarstwo na raka podobno zaatakowało komórki rakowe bez szkody dla zdrowych komórek. Co więcej, nie ma żadnych paraliżujących skutków ubocznych chemioterapii.

Mleko matki
Autor: Shivani shrivastav (praca własna) [CC BY-SA 4.0)]

To zaskakujące odkrycie zapoczątkowało dalsze badania w celu ustalenia, czy Hamlet może mieć podobny wpływ na pacjentów z rakiem szyjki macicy i jelit po badaniach na pacjentach z rakiem pęcherza, które dały pozytywne wyniki. Hamlet - białko zwane alfa-laktoalbuminą - pomogło pacjentom pozbyć się martwych komórek nowotworowych kilka dni po leczeniu.
„Szukaliśmy nowych środków przeciwdrobnoustrojowych, a nowe mleko matki jest ich bardzo dobrym źródłem. Podczas jednego eksperymentu potrzebowaliśmy ludzkich komórek i bakterii, a my wybraliśmy ludzkie komórki nowotworowe ze względów praktycznych - powiedziała profesor Catharina Svanborg, immunolog z Uniwersytetu Lund w Szwecji i główny orędownik badań.

Po dotarciu do jelita Hamlet zaatakował komórki rakowe, przechodząc obok zewnętrznej obrony komórek i idąc w kierunku mitochondriów, czyli elektrowni komórkowej. Następnie przeszedł do jądra, odcinając źródło energii komórki, powodując apoptozę, która jest samobójstwem dla komórek.

„Ku naszemu zdumieniu, kiedy dodaliśmy ten związek mleka, komórki nowotworowe umarły. To było całkowicie nieoczekiwane odkrycie ”- dodał profesor Svanborg, który studiował mleko z piersi przez ostatnie dwie dekady. Ona i doktorant Anders Hakansson początkowo eksperymentowali z mlekiem matki, aby dowiedzieć się, jak zwalcza zarazki, gdy dokonali odkrycia.

Według artykułu na stronie Telegraph.co.uk byli zaskoczeni, gdy odkryli, że komórki rakowe zaczęły zanikać. Po bliższym przyjrzeniu się odkryli, że mleko matki powoduje śmierć komórek. Powtórzyli eksperyment i uzyskali ten sam wynik. Używali komórek nienowotworowych we wcześniejszych eksperymentach i wtedy komórki nie umarły. Podobnie eksperymenty in vitro wykazały, że alfa-laktoalbumina wytwarza kompleks białko-lipid, który zabija komórki rakowe.

Svanborg opatentowała to odkrycie i opublikowała swoją pracę, ale spotkała się ze sceptycyzmem. Ale lata ciągłych badań pomogły jej przełamać nowe granice i powoli pokonać krytykę. Jej zespół zebrał teraz rozstrzygające dane naukowe, które pokazują, że Hamlet może zabić ponad 40 nowotworów.

Testy przeprowadzono na ludziach i zwierzętach. Odkryli, że Hamlet ogranicza rozwój nowotworów mózgu oraz raka pęcherza i jelita grubego u myszy. W teście na ludziach dziewięciu pacjentom z rakiem pęcherza podano Hamleta na tydzień przed zabiegiem. Wynik: ośmiu pacjentów przepuściło komórki nowotworowe w moczu dwie godziny po zabiegu.

Rak jest drugą najczęstszą przyczyną śmierci w kraju. Według American Cancer Society oczekuje się, że około 600 920 Amerykanów zapadnie na tę chorobę w 2017 roku. To ponad 1000 pacjentów dziennie.

Po drugiej stronie globu Metro.co.uk opublikowało historię o chorym na raka pijącym obecnie mleko matki w nadziei na wyleczenie swojej choroby. Fred Whitelaw, 64-letni, zdiagnozowano raka jelita w 2015 roku. Jego córka, Jill Turner, która urodziła w październiku, czytała o rzekomym wpływie mleka matki na komórki rakowe. Zaczęła podawać tacie nadmiar mleka matki. Chociaż wciąż nie ma jednoznacznych wyników naukowych, Whitelaw uważa, że ​​jest w punkcie, w którym nie ma nic do stracenia.

Przełomowe odkrycie daje nadzieję wszystkim chorym na raka. Zespół Svanborga odkrył już, jak masowo produkować syntetyczną formę Hamleta, co oznacza, że ​​można ją teraz przekształcić w leczenie.

Źródło: Natural News
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 27 paź 2019, 08:20

Sumak, zaatar

https://draxe.com/nutrition/sumac-spice/
Sumac Spice: The Heart-Healthy, Bone-Supporting Antioxidant Herb
By Rachael Link, MS, RD
September 1, 2018
https://www.plantshospital.com/sumac-benefits/

Korzyści zdrowotne z sumaka

Jest to silny przeciwutleniacz

Sumak ma silne przeciwutleniacze, które zwalczają złe komórki, które uszkadzają zdrowe komórki. Według badań naukowych z 2004 r. Przeciwutleniacze zwalczają złe komórki odpowiedzialne za choroby serca, przedwczesne starzenie się, zaburzenia żołądka i wiele innych zdarzeń niepożądanych.

Zwalcza infekcje grzybicze

W wyniku innych badań naukowych okazało się, że sumak ma skuteczne działanie przeciwgrzybicze. Sumak może walczyć z Aspergillus flavus (najskuteczniejszą szkodliwą komórką), zwłaszcza ludzkim patogenem. Aspergillus flavus może powodować infekcję płuc i duszność.

Chemioterapia to terapia przeciwnowotworowa, w której stosuje się leki hamujące wzrost komórek rakowych, albo poprzez ich zabijanie, albo przez powstrzymywanie ich podziału.

Ta infekcja może wpływać na wiele narządów w ciele, w tym płuca, serce, nerki i mózg. Ból w klatce piersiowej, gorączka i bóle stawów są najczęstszymi objawami infekcji grzybiczych.

link sponsorowany

 
Walcz z zarazkami

Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Hacettepe w Turcji w 2010 roku sumak jest rośliną przeciwdrobnoustrojową.

Mówi się, że roślina sumaka jest poważną obroną przed mikroelementami, zwłaszcza salmonellą Typhimurium.

Jest to bardzo skuteczna broń przeciwko zarazkom, gdy jest używana razem jako mieszanina oleju sumaka i tymianku.

Jest dobry na cukrzycę

Badania wykazały, że roślina sumaka jest skuteczna w leczeniu cukrzycy i otyłości. Według wyników badań laboratoryjnych sumak, bardzo silny przeciwutleniacz, pomaga obniżyć poziom cholesterolu i cukru we krwi.

link sponsorowany

 
To jest lek moczopędny

Sumak ma właściwości moczopędne. Dlatego zaobserwowano, że jest to zioło, które pomaga w usuwaniu toksycznych substancji z organizmu.

Jest stosowany w leczeniu bolesnego i palącego oddawania moczu i stanów zapalnych powodujących zapalenie pęcherza. Na Bliskim Wschodzie kwaśny sok z sumaka jest powszechnie stosowaną opcją w celu złagodzenia dolegliwości żołądkowych

Walcz z rakiem

Niektóre badania wykazały, że roślina sumaka ma właściwości przeciwrakowe. Jeśli jesteś palaczem, możesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka płuc, stosując kombinację chemioterapii i radioterapii.

Uważa się, że rak piersi chroni zdrowe komórki podczas leczenia. W rezultacie sumak został uznany za obiecujący środek chemioterapeutyczny w chemioterapii raka.

Wybór redaktora:Jest korzystny dla zdrowia kobiet

Sok z sumaka, herbata sumakowa, kora sumaka są tradycyjnie stosowane w leczeniu chorób kobiecych. Sumak stosuje się również zewnętrznie w ekstremalnym wydzielinie z pochwy. Zwiększa się także mleko matki. Pomaga w leczeniu zaburzeń miesiączkowania, skurczów, oparzeń menstruacyjnych i bólu, działając jak estrogen.link sponsorowany

 
Jakie są korzyści z kwaśnego sumaka?

Jako silny przeciwutleniacz stosuje się.
Kwaśna sumak obniża zły poziom cholesterolu.
Pomaga zwalczyć wczesne starzenie się i choroby.
Choroba wieńcowa.
Typ 2 jest przydatny w przypadku cukrzycy.
Obniża poziom cukru we krwi i poprawia kontrolę glikemii.
Pomaga leczyć wysypki skórne.
Ma zarówno właściwości przeciwbakteryjne, jak i przeciwdrobnoustrojowe.
Pomaga w leczeniu chorób stawów.
Walczą z biegunką, krwawieniem, przeziębieniem, bólem gardła i gruźlicą.
Pomaga w leczeniu astmy, wrzodów i osteoporozy.
Dobry dla zdrowia oczu, zdrowia uszu i zdrowia serca.
Korzyści zdrowotne wynikające z herbaty sumak

Herbata Sumak to bardzo łatwa do przygotowania i zdrowa herbata. Herbatę sumak, która ma piękny czerwony kolor, można przygotować z lodem i zimną herbatą.

Po zmieszaniu z lemoniadą staje się doskonałym źródłem witaminy C i zwiększa odporność organizmu.

* Herbata Sumak to magazyn witaminy C. Dlatego jest dobry na choroby zimowe, takie jak przeziębienia i grypa.

* Używany jako redukcja ognia.

* Herbata sumakowa jest uważana za mieszaninę na astmę, duszność, biegunkę, kaszel, ból gardła, infekcje.

"

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4758048/
"Rhus coriaria hamuje angiogenezę, przerzuty i wzrost guza raka piersi poprzez hamowanie szlaków STAT3, NFκB i tlenku azotu"
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 03 lis 2019, 15:59

https://www.cancerdefeated.com/is-treat ... rapy/7456/

"Czy leczenie raka za pomocą zapachów jest przyszłością terapii raka?

Przez Lee Euler / 25 maja 2019

Za każdym razem, gdy wdychasz przez nos, receptory węchowe w drogach nosowych umożliwiają funkcjonowanie zmysłu węchu. Receptory te składają się z kompleksów białkowych, które pomagają wykryć chemikalia unoszące się w powietrzu.

Ale badania pokazują teraz, że tego typu receptorów nie można znaleźć tylko wzdłuż dróg oddechowych. Są w całym ciele w wielu różnych narządach i wpływają na to, co robią narządy, takie jak wątroba i jelita.

Ponadto komórki rakowe posiadają własną kolekcję receptorów węchowych, które wpływają na ich funkcjonowanie. A zdaniem niektórych receptorów te receptory mogą stanowić jedną z słabości raka - i klucz do niszczenia nowotworów za pomocą zapachów.

Aby lepiej zrozumieć, co czujniki węchowe robią w twoim ciele poza nosem, pomaga myśleć o nich bardziej jak o czujnikach chemicznych niż o jedynie jednostkach sensorycznych dostosowanych do zapachów unoszących się w powietrzu.

Według badania przeglądowego w Niemczech: 1

Receptory węchowe w mięśniu sercowym pomagają regulować funkcjonowanie serca.
Receptory układu odpornościowego mogą pomóc zabić niektóre rodzaje komórek białaczkowych.
Receptory skóry przyspieszają gojenie się ran i regenerację nowych komórek skóry.
Receptory węchowe wątroby ograniczają proliferację komórek rakowych w wątrobie.
Receptory przewodu pokarmowego mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowego trawienia lub, w zależności od tego, co wykryją, powodować biegunkę lub zaparcia.
W twoim pęcherzu są nawet receptory węchowe. Testy na Uniwersytecie Bochum w Niemczech wykazały, że receptory te są najbardziej rozpowszechnione w komórkach raka pęcherza moczowego. W rezultacie mocz ludzi z rakiem pęcherza zawiera wyjątkowo dużą liczbę wydalonych receptorów.


Fakt ten doprowadził niemieckich naukowców do myślenia, że ​​badanie moczu na te receptory można przekształcić w test przesiewowy na raka.

Badacze z Bochum odkryli również, że ten receptor, oznaczony OR10H1, jest aktywowany zapachem drzewa sandałowego. Wynik tej aktywacji: kształt komórek rakowych staje się okrągły, komórki nie mogą się rozmnażać tak szybko, a ich ruch spowalnia 2

W naszych badaniach nad hodowlą komórkową skutecznie hamowaliśmy wzrost guza za pomocą zapachu drzewa sandałowego”, mówi badacz Hanns Hatt.

Zapach drzewa sandałowego prowadzi również do zmian molekularnych, które budzą naturalne komórki zabójcze z układu odpornościowego, które, zdaniem naukowców, mogą prowadzić organizm do skuteczniejszej walki z rakiem.

Receptory węchowe w wielu typach raka

W innym badaniu receptorów węchowych naukowcy z Bochum, którzy koncentrują się na tego typu badaniach, stwierdzili, że receptor o nazwie QR2B6 występuje tylko w komórkach raka piersi, komórkach raka płuc i komórkach raka trzustki.3

„Oba te badania potwierdziły wcześniejsze wyniki badań dokonanych w naszym laboratorium” - mówi dr Hatt. „Mianowicie, że receptory węchowe występują poza nosem zarówno w zdrowych, jak i chorych komórkach ciała i że szczególnie duże ilości takich receptorów można znaleźć w komórkach nowotworowych. W przyszłości odegrają ważną rolę nie tylko w diagnozowaniu chorób, ale przede wszystkim zapewnią nowe podejście w leczeniu nowotworów. ”

W innych testach naukowcy z Duke odkryli, że istnieje specyficzny receptor węchowy, który odgrywa kluczową rolę w rozprzestrzenianiu się raka prostaty. Receptor ten, znany jako OR51E2, prowadzi komórki raka prostaty do zmiany na wyższy bieg i zmiany w śmiertelnie agresywną konglomerację komórek z przerzutami.4

Naukowcy z Duke uważają, że możliwe jest zablokowanie tego receptora za pomocą pewnych leków - a może skutecznego zapachu - i tym samym zahamowanie wzrostu raka.

„Gdy poczujesz specyficzny zapach, wdychane cząsteczki trafiają do krwioobiegu. Więc pewnego dnia możemy użyć środka zapachowego do leczenia raka prostaty - choć nie jest to jeszcze możliwe ”- mówi badacz Hiroaki Matsunami, który uczy genetyki molekularnej i mikrobiologii w Duke University School of Medicine.

Zachowanie tego receptora sprawia, że ​​rak prostaty jest „odporny na kastrację” - co oznacza, że ​​komórki rakowe nie potrzebują testosteronu do napędzania ich wzrostu.

Jak wyjaśnia badaczka Tatjana Abaffy: „Typowa terapia dla pacjentów z rakiem prostaty polega na eliminacji hormonów napędzających raka, takich jak testosteron, przez kastrację chemiczną lub chirurgiczną. Takie podejście spowalnia raka, ale oporność zwykle rozwija się po roku lub dwóch, co prowadzi do opornego na kastrację raka prostaty. Uważamy, że receptor węchowy jest zaangażowany na tym etapie choroby. ”

Skradanie się do mózgu

Nie chciałbym, żebyś myślał, że nos jest całkowicie poza obrazem, ponieważ naukowcy przyglądają się wszystkim innym mało prawdopodobnym brzmiącym miejscami, które mają te receptory. . .

Badania na Harvardzie ujawniły interesujący zwrot w badaniach nad komórkami węchowymi i rakiem. Kąt tego zespołu polega na użyciu tak zwanych „węchowych cząsteczek osłaniających” OEC ) - wyspecjalizowane komórki, które pomagają wytwarzać nowe neurony węchowe w nosie - w leczeniu raka mózgu

Neurony węchowe w nosie i jamie nosowej - receptory, które pozwalają wyczuć zapachy w powietrzu - mogą się zregenerować. To rzadka zdolność w komórkach układu nerwowego.

W tym procesie regeneracji nowo utworzone neurony wysyłają włókna zwane aksonami do mózgu, gdzie łączą się z tak zwaną opuszką węchową. Podczas tego wzrostu OEC maskują aksony podczas wzrostu, promując ich regenerację i usuwając resztki szczątków z martwych i umierających komórek.

Ze względu na specjalną ścieżkę, którą podążają do mózgu, OEC omijają barierę krew-mózg. A ponieważ bariera krew-mózg utrudnia lub uniemożliwia wysyłanie środków przeciwnowotworowych do guzów mózgu, naukowcy z Harvardu zastanawiają się, jak wyhodować wyspecjalizowane OEC, które mogą dostarczać terapie przeciwnowotworowe w celu zabicia glejaków - śmiertelnego rodzaju raka mózgu .


„Glejaki są najbardziej agresywnymi i złośliwymi typami guzów mózgu i pomimo intensywnego leczenia chirurgicznego, chemioterapii i radioterapii prawie zawsze powracają, co prowadzi do pięcioletniego przeżycia poniżej 10 procent”, mówi badacz Bakhos Tannous.

Dr Bakhos dodaje: „Komórki wydzielające węchowe komórki - które są obecne w nosie przez całe życie u wszystkich ssaków, w tym ludzi - mogą migrować z jamy nosowej do miejsc zapalenia i mogą potencjalnie działać jako„ koń trojański ”, dostarczając komórkę - terapie zabijające, które omijają bariery uniemożliwiające innym lekom przeciwnowotworowym dostęp do mózgu. ”

Aplikacje na ciśnienie krwi

Wraz z tego rodzaju badaniami, w jaki sposób receptory węchowe w komórkach rakowych wpływają na ich wzrost i zachowanie - i można je wykorzystać do walki z rakiem - odkryłem, że istnieje coraz więcej badań nad wpływem receptorów węchowych na inne obszary zdrowia. Na przykład naukowcy z Johns Hopkins wykazali, w jaki sposób receptory węchowe w nerkach mogą zmieniać ciśnienie krwi - w górę lub w dół6.

Jestem pewien, że w najbliższej przyszłości usłyszymy bardziej zaskakujące fakty na temat tych detektorów chemicznych, gdy wścibscy badacze wąchają ich funkcje.

Z poważaniem,Lee Euler,
Wydawca

Bibliografia:
https://www.physiology.org/doi/abs/10.1 ... 00013.2017
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29867524
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29497600
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29892571
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30257000
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23401498/
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 03 lis 2019, 16:10

https://www.cancerdefeated.com/cancer-c ... eatment-2/

Komórki rakowe WYBUCHAJĄ w kontakcie z tym nietoksycznym leczeniem!
Autor: Lee Euler / 21 kwietnia 2010 r

W 1800 roku urodzony we Włoszech fizyk Alessandro Volta zbudował tak zwaną baterię elektryczną.

Było to pierwsze urządzenie zdolne do wytwarzania stałego prądu elektrycznego.

Teraz niektórzy europejscy i chińscy lekarze przyjęli terapeutyczne zastosowanie tego wynalazku, którego amerykańska placówka medyczna odmawia uznania, a mianowicie…

Prądy elektryczne rozpuszczają i niszczą tkankę rakową!

Proces ten znany jest jako galwanoterapia, elektroterapia lub elektrochemia (ECT). Według uznanego dziennikarza medycznego dr Mortona Walkera, D.P.M., to leczenie raka zostało po raz pierwszy zastosowane w 1969 r. Przez austriackiego lekarza dr Rudolfa Pekara1.

Ciąg dalszy poniżej…

Zdrzemnij się i obudź się wolny od raka

Najlepsi niemieccy lekarze zajmujący się rakiem dosłownie gotują raka z twojego ciała podczas drzemki i budzisz się bez bólu!

Ta przełomowa terapia jest zakazana w Ameryce, ale niemieccy lekarze z powodzeniem stosowali ją u tysięcy pacjentów z całego świata - w tym pacjentów, z których zrezygnowali amerykańscy lekarze.

Amerykański przemysł onkologiczny ignoruje najnowsze osiągnięcia naukowe i kontynuuje nieudane terapie, które kosztują dziesięć razy więcej. To fakt: piekielne leczenie raka, które Amerykanie przyjmują za pewnik, jest już przestarzałe (i to jest hojne - nigdy nie były dobre.) Kliknij tutaj i przekonaj się w naszym przewodniku po niemieckich klinikach onkologicznych - pierwszym w historii opublikowanym w języku angielskim!

Dr Pekar z powodzeniem zastosował elektroterapię w leczeniu różnych nowotworów, w tym:

1) Rak piersi

2) Rak przełyku i żołądka

3) Rak płuc

4) Czerniaki i raki podstawnokomórkowe

5) Nowotwory jamy ustnej i gardła

6) Rak odbytnicy i rak odbytu

7) Rak pochwy

Od tego czasu profesor Bjorn E. W. Nordenstrom z Sztokholmu w Szwecji, nominowany do Nagrody Nobla, wprowadził ECT z galwanoterapią w chińskich uzdrowicielach w 1988 roku.


W ciągu 5 lat chińscy lekarze wdrożyli leczenie w 818 szpitalach w całych Chinach!

ECT jest najczęściej stosowany wraz z innymi terapiami, a nie jako samodzielna „magiczna kula”. Znamy przynajmniej jedną niemiecką klinikę, która stosuje ją w połączeniu z chemioterapią niskimi dawkami. Jest to jedna z wielu „terapii wspomagających” (w tym hipertermii), które umożliwiają chemioterapię w małych dawkach, które nie powodują wyrzucania, utraty włosów lub ogólnie rezygnacji z próby, ponieważ leczenie jest tak okropne. ECT / galwanoterapia osłabia komórki rakowe, dlatego wystarczy niewielka dawka toksycznego leku, aby je zabić.

Jak to działa? Zasadniczo przeszkolony lekarz przeprowadza znieczulenie miejscowe przed podłączeniem elektrod z igłami wprowadzonymi w skórę. Lekarz umieszcza elektrody w regionie, w którym wykryto raka.

Następnie pacjent otrzymuje słaby prąd elektryczny - zwykle 10 woltów lub mniej. Elektryczność atakuje komórki rakowe na jeden z dwóch sposobów:

1) Prąd niszczy tkanki rakowe, co pozwala komórkom odpornościowym na ich pożeranie i eliminowanie ich jako marnotrawstwa. Niektóre komórki rakowe są niszczone natychmiast, a inne z czasem znikają.

2) Prąd elektryczny powoduje zmianę w niektórych komórkach rakowych, co pozwala im „powrócić” do normalności i stać się zdrową częścią leczonego narządu, tkanki lub części ciała. To zjawisko przywracania komórek nowotworowych do normalnych komórek jest wspólne dla niektórych z najsilniejszych alternatywnych metod leczenia raka (a sam pomysł nadaje lekarzom z ośrodka odpowiednią formę).

Najlepsza część tego leczenia to - ŻADNA ZDROWA TKANKA nie jest uszkadzana przez prądy elektryczne. Ponadto procedura ambulatoryjna nie kosztuje dużo. Dzięki temu zabiegi elektroterapii nie spowodują bólu ciała ani portfela!

Jeśli uważasz, że ECT / galwanoterapia wydaje się zbyt daleko idąca, pomyśl jeszcze raz. Leczenie słabymi prądami elektrycznymi jest stosowane od lat, szczególnie w ortopedii, gdzie pomaga przyspieszyć proces gojenia się złamanych kości i zmniejszyć ból.

Chińczycy zgłaszają niesamowite wskaźniki sukcesu

Według dr Mortona Walkera trzyletni wskaźnik przeżycia chińskich pacjentów z rakiem poddawanych elektroterapii wynosi 70 procent!

A ogólnoświatowe szacunki dotyczące trzyletniej remisji wynoszą około 72 procent w przypadku większości nowotworów leczonych tą terapią!

Raport specjalny dr Walker, Naturalne środki na raka, który działa, poświęca rozdział tej terapii. Raport zawiera również 9 innych terapii przeciwrakowych, które wybrał jako jedne z najlepszych na podstawie 40 lat doświadczenia w badaniu naturalnych metod leczenia i leczenia.

Prawdopodobnie będziesz musiał kupić bilet na samolot i udać się do Austrii lub Niemiec, aby poddać się temu zabiegowi. Ale biorąc pod uwagę gwiezdny wskaźnik skuteczności zabijania komórek rakowych…

… Może to być jedna z najlepszych inwestycji zdrowotnych, jakie kiedykolwiek dokonasz!

Tymczasem jeśli pojedziesz do Niemiec na ECT. . .

. . . prawdopodobnie spotkasz się również z następną terapią „zabronioną w USA”.

Jemioła jest tak naprawdę potężną rośliną leczniczą stosowaną od czasów starożytnych. Odniesienia do właściwego „jeżącego wszystko” jemioły


związki sięgają starożytnych Greków i druidów.

Od stuleci jest stosowany w leczeniu wszystkiego, od padaczki, nadciśnienia i bólów głowy po objawy menopauzy, bezpłodność i zapalenie stawów. I chociaż jest skuteczny w wielu zastosowaniach, jest szczególnie zabójczy dla guzów nowotworowych.

Choć często mówi się o nim jako o uzupełnieniu konwencjonalnego leczenia, wielu odnosi sukcesy w stosowaniu jemioły jako części kompletnej alternatywnej strategii.

Nowoczesne podejście do jemioły jako rozwiązania raka rozpoczęło się około lat dwudziestych XX wieku i stale się rozpowszechniało. W niektórych krajach europejskich produkty wykonane z jemioły europejskiej należą do najczęściej przepisywanych terapii pacjentom chorym na raka.

W rzeczywistości lekarze w Niemczech leczą ponad 50% swoich pacjentów z rakiem jemiołą w takiej czy innej formie. Jeśli pojedziesz do Niemiec na leczenie raka (i myślę, że to dobry pomysł), najprawdopodobniej natkniesz się na jeden z wyciągów z jemioły. Możesz uzyskać więcej informacji w naszym raporcie specjalnym, Niemiecki przełom raka. Jest to przewodnik po najlepszych niemieckich alternatywnych klinikach onkologicznych.

Mój kolega Andrew Scholberg - nasz specjalista od alternatywnych klinik onkologicznych - mówi, że jemioła to „letnia niemiecka”. Podczas gdy meksykańskie kliniki zwykle polegają na letnim (i tak, to działa), niemieckie kliniki zaczynają jemioły.

Najczęstszym zabiegiem jest wstrzyknięcie wyciągu z jemioły pod skórę. Oczywiście FDA nie zezwala na sprzedaż lub stosowanie jemioły do ​​wstrzykiwań w Stanach Zjednoczonych, z wyjątkiem badań (być może obawiają się, że wszyscy będą chcieli cię pocałować?), Więc jedynymi opcjami są formuły doustne. Ale słyszeliśmy o amerykańskich pacjentach, którzy wracają z niemieckiej kliniki z własnym zapasem wyciągu i szukają amerykańskiego lekarza, który go dla nich wstrzyknie.

Iscador jest najbardziej znaną marką ekstraktu z jemioły. Jemioła jest rodzajem „pasożytniczej” rośliny, która rośnie i czerpie pokarm z różnych rodzajów drzew żywicielskich. Rodzaj drzewa gospodarza wpływa na właściwości Iscadora, więc produkt jest dostępny w różnych formułach do leczenia różnych rodzajów nowotworów. Iscador® P można uzyskać z sosny, Iscador® Q z dębu, a Iscador® M z jabłoni.

Jedną z głównych zgłaszanych korzyści Iscadora jest dramatyczny wzrost jakości życia podczas walki z rakiem. Jak możesz sobie wyobrazić, Twoje szanse na sukces znacznie wzrosną, gdy doświadczysz takich ulepszeń, jak:

1) Poprawa apetytu, wagi i witalności

2) Odzyskiwanie normalnych wzorów snu

3) Poprawiony stan psychiczny (zmniejszona depresja / lęk, poczucie odwagi, by stawić czoła życiu i zdolność do działania)

4) Przedłużone życie

Dość dramatyczne jak na „roślinę ozdobną” - co? I robi się lepiej. Jemioła również…

1) Zmniejsza niekorzystne skutki chemioterapii i radioterapii

2) Wzmacnia układ odpornościowy

3) Zatrzymuje wzrost guza

4) Zmniejsza ryzyko nawrotów i przerzutów

Następnym razem, gdy powiesisz konar z jemioły w drzwiach, będziesz bardziej wdzięczny niż jego siła, by dać ci świąteczną smoochę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego zdolnościach zabijania raka, kliknij tutaj.

Z poważaniem,Lee Euler,
Wydawca

Bibliografia:
1 Walker, M. 2001. „Galwanoterapia Przezskórna bioelektroterapia w celu eliminacji nowotworów złośliwych.” List Townsend dla lekarzy i pacjentów. Źródło: http://www.alternativehealth.co.nz/canc ... lvonic.htm"

Rak jest związany ze zmienionymi właściwościami błony komórkowek. Nowotwory nie atakują komórek ulegających częstej depolaryzacji , jak komórki mięśniowe i nerwowe-dlaatego zastosowanie prądu może dawać swietne efekty.

Nowotwór jest związny z zaburzeniami odporności, nadmiarem miedzi/żelaza, niedoborem cynku , molibdenu,magnezu , witamin, niewydolnością nerek, watroby, trzustki, żołądka, snu, stresu.

Samo zmniejszenie guza jest pozytywne, ale nalezy szukac prawdziwej przycyzny choroby, której emanacją jest guz.

Jeśli nowotwór ma jakąś pracę dowykonania to trzeba mieć swiadomość o możliwości przerzutów.
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 19:16

https://mostwiedzy.pl/publication/downl ... _12412.pdf

"Pochodne trehalozy (estry) z kwasem mykolowym znalazły zastosowanie jako
czynniki immunostymulujące, aktywujące makrofagi i zwiększające odporność na
infekcje bakteryjne i pasożytnicze (poprzez podwyższenie poziomu interleukiny,
interferonu).

Podawane doguzowo i dożylnie
powodują regresję guzów nowotworowych
[52]."
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 23:17

https://zywienie.abczdrowie.pl/poznaj-c ... rtobello/2

"Portobello zawierają związek CLA, który wykazuje działanie hamujące proliferację komórek i wywołuje apoptozę (śmierć komórek nowotworowych). Są one jedynym roślinnym źródłem CLA, dzięki czemu są unikalne i bardzo cenne w dietach wegetariańskich."
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 06 lis 2019, 23:39

http://www.imunoglukan.com/pl/

https://www.zdrowyportal.org/10454/bocz ... tleniacze/

Ekstrakt z boczniaków zawiera pleuran, substancję której właściwości zaskakują, bowiem to ona hamuje rozwój nowotworów.
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 10 lis 2019, 23:27

https://raypeatforum.com/community/thre ... ors.28430/

Glicyna hamuje tworzenie naczyń krwionośnych w guzach (okrężnicy)

Glicyna hamuje angiogenezę w raku jelita grubego: rola komórek śródbłonka. - PubMed - NCBI

„Glicyna hamuje angiogeniczną sygnalizację komórek śródbłonka i wzrost guza. Glicyna byłaby obiecującym dodatkiem do standardowych i ukierunkowanych terapii przeciwnowotworowych. ”
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 15 lis 2019, 23:58

https://www.naturalnews.com/2019-11-15- ... rough.html

"Health Ranger:

W 2020 r. Zamierzam publicznie udostępnić przełomową,

tanią technologię do wytwarzania własnych leków przeciwnowotworowych w domu za groszePiątek, 15 listopada 2019 r. Autor: Mike Adams
Tagi: Big Pharma, przełom, odkrycia, wolność, goodcancer, goodhealth, Liberty, nanocząstki, zdrowie naturalne, medycyna naturalna, naturopatia
3.260
WYŚWIETLENIA
Zdjęcie: Health Ranger: W 2020 r. Zamierzam publicznie udostępnić przełomową, tanią technologię do wytwarzania własnych leków przeciwnowotworowych w domu za grosze

(Natural News) Uważam, że „posiadanie” leków przez potężne korporacje jest niewłaściwe. Medycyna powinna należeć do Ludu, a ochrona patentowa powinna być zakazana dla wszystkich leków, ponieważ takie patenty zachęcają firmy farmaceutyczne do maksymalizacji zysków poprzez utrzymywanie ludzi chorych (oczywiście dla powtórnych transakcji).

Oszczędności nigdy nie powinny opierać się na zachętach do zarabiania na ludziach, ponieważ korporacje znajdą sposoby na osiągnięcie tego celu.

Dlatego zakaz wydawania patentów na leki położy kres pladze Big Pharma i jej katastrofalnej tyranii medycznej, która zniszczyła ludzkie zdrowie. Gdy nie ma już zysków z medycyny, kartele farmaceutyczne nie zachęcają ludzi do chorowania, cierpienia i chorób. Sposobem na przywrócenie ludziom wolności zdrowia, przy jednoczesnym zakończeniu walki z ludzkim zniewoleniem rasy przez Big Pharma, jest zrobienie dokładnie tego, co należy zrobić także w branży nielegalnych narkotyków: dekryminalizacja wszystkich molekuł roślinnych i czerpanie zysków karteli narkotykowych, zarówno legalnych, jak i nielegalnych.

Ale rozmawianie o tym, jak rozwiązać światowe problemy, jest łatwe. Właściwie robienie czegoś, co się liczy, to zupełnie inna sprawa. Dlatego w 2020 r. Zamierzam opublikować innowacyjny, przełomowy przepis na tworzenie własnego leku przeciwnowotworowego w domu, za jedyne grosze na dawkę, z wykorzystaniem łatwo dostępnych produktów.

Posłuchaj pełnego podcastu na Brighteon.com, naturalnej, wolnej od zdrowia alternatywy dla YouTube:Wkrótce nauczysz się, jak tworzyć własne „ustrukturyzowane nanocząsteczki” przeciwnowotworowe za grosze na dawkę
Pracuję nad tym odkryciem od co najmniej pół roku. Odkrycie polega na prostym, niedrogim i bezpiecznym sposobie wytwarzania tego, co społeczność naukowa nazywa „nanocząsteczkami strukturalnymi o końcach botanicznych”, które powstają w procesie zwanym „biosyntezą”.

ebook Odkryj, jak zapobiegać i odwracać choroby serca (i inne zdarzenia związane z sercem) za pomocą tego bezpłatnego ebooka: Napisany przez popularnego pisarza Natural News, Vickiego Batta, ta książka zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o zapobieganiu chorobom serca, odwracaniu nadciśnienia i pielęgnowaniu serca zdrowie bez leków. Ucz się więcej.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeanalizowałem kilkadziesiąt artykułów naukowych opisujących różne zastosowania takich nanocząstek, w tym szczegółowe informacje o tym, jak te struktury nanocząsteczki naturalnie wyszukują i blokują guzy nowotworowe w całym ciele, prawie jak ukierunkowany środek chemioterapeutyczny, ale oczywiście bez użycia toksycznych syntetycznych chemikaliów. Struktura nanocząstek zawiera „ładunek”, który jest stabilizowany i otoczony botanicznymi cząsteczkami, takimi jak lignany, polifenole, kwasy, karotenoidy lub inne funkcjonalne grupy molekularne występujące w wielu produktach spożywczych i ziołach. Ta oparta na roślinach zewnętrzna powłoka cząsteczki powoduje, że jest ona biologicznie zgodna z fizjologią człowieka, dlatego różne komórki narządów „rozpoznają” cząsteczkę jako zasób i zużywają ją, umożliwiając przejście strukturyzowanej cząsteczki przez ściany komórkowe. Wewnątrz komórki nanocząsteczki te uwalniają ładunek medyczny bezpośrednio do komórek docelowych. Ta ładunek leczniczy może składać się z wielu różnych substancji, w tym substancji botanicznych, pierwiastków jonowych, a nawet, w razie potrzeby, zsyntetyzowanych cząsteczek.

Proces łączenia cząsteczek botanicznych z ładunkiem nanocząstek nazywa się „biosyntezą”, a rezultatem tego procesu jest to, co nazywam „nanocząstką strukturalną”.

Obecnie jesteśmy w trakcie wysyłania próbek tych strukturowanych nanocząstek do laboratorium mikroskopii elektronowej, abyśmy mogli dostarczyć Ci rzeczywiste zdjęcia nanoskalowe tych złożonych nanostruktur.

Niezwykle niedrogi w produkcji, a pokażę ci, jak to zrobić
Tym, co naprawdę zaskoczyło mnie w tych wysiłkach badawczych, było odkrycie, jak łatwo można zbudować te zbudowane nanocząsteczki. Mimo że założyłem i prowadziłem wielomilionowy zakład laboratoryjny (akredytowany przez ISO, instrumenty o dużej masowej specyfikacji, pełne laboratorium chemiczne itp.) Poprzez serię prostych eksperymentów, byłem w stanie uprościć proces tworzenia strukturalnych nanocząstek do czegoś tak proste, że każda osoba może to zrobić we własnym domu, korzystając z niezwykłego prostego, taniego sprzętu.

Na przykład jednym z elementów niezbędnych do tego procesu jest sitko do herbaty o wartości 5 USD.

Niesamowite jest to, że postępując zgodnie z procedura Podczas gdy będę publikować w nadchodzącym filmie (na Brighteon.com, bezpłatnej mowie alternatywnej dla YouTube), będziesz mógł na własne oczy zobaczyć biosyntezę nanocząstek podczas tworzenia się cząsteczek. Chociaż nie widzisz poszczególnych cząsteczek, możesz bezpośrednio obserwować zmiany w transmisji spektralnej cząsteczek, które są wykrywalne zarówno przez systemy UV (systemy HPLC z detektorem UV), jak i gołym ludzkim okiem.

W rzeczywistości mam oszałamiający film z procesu biosyntezy zachodzącego w zlewce, który zostanie udostępniony wraz z procesem samodzielnego powielania go przy użyciu bezpiecznych, tanich metod.

Nawiasem mówiąc, nie ma gotowania ani podgrzewania żadnych materiałów niezbędnych do osiągnięcia tego wyniku. Jedyne wkłady energii pochodzą ze zwykłych akumulatorów, co ujawnię w nadchodzącym filmie, w którym przedstawiono wszystkie szczegóły. Oznacza to, że ta technologia może być również używana w scenariuszu SHTF / przetrwania, nawet gdy sieć energetyczna jest wyłączona.

Wideo i cały proces zostaną udostępnione publicznie bezpłatnie jako sposób na osiągnięcie „medycyny rozproszonej” dla świata
FDA egzekwuje monopole medyczne, które pozbawiają ludzi świata wiedzy i technologii, które mogą uratować życie i pomóc położyć kres ludzkiemu cierpieniu. Rozwiązaniem tego scentralizowanego, monopolistycznego, nastawionego na zysk systemu medycznego jest bezpłatne rozdawanie technologii, aby każdy człowiek na Ziemi mógł wytwarzać własne leki i chronić wiedzę, której desperacko próbują Google, YouTube, Facebook i Twitter cenzurować. (Zostałem zbanowany na każdej dużej platformie technologicznej za to, że odważyłem się krytykować Big Pharmę i dyskutować o naturalnych lekach, które po prostu pokazują, jak złymi stali się giganci technologiczni).

Ponieważ wierzę tak mocno, że wiedza w rękach wielu jest MOCĄ przeciwko kartelom farmaceutycznym, zamierzam opublikować zdjęcia, wideo, artykuł i inne szczegóły, które ujawniają krok po kroku proces tworzenia własnych zbudowanych nanocząstek .

Aby otrzymywać powiadomienia, gdy ta informacja będzie publiczna, subskrybuj biuletyn Natural News pod tym linkiem, a otrzymasz powiadomienie e-mailem. (Unikaj korzystania z Gmaila lub Yahoo, ponieważ te złe firmy technologiczne również próbują od czasu do czasu blokować nasze e-maile).

Możesz także zarejestrować się na Brighteon.com i subskrybować kanał wideo Natural News, klikając przycisk „subskrybuj” pod dowolnym filmem z tego kanału. Sprawdź nowe filmy na stronie Brighteon.com.

Aha, a lek nanocząstkowy stworzony tą techniką jest również neuroprotekcyjny, przeciwzapalny, przeciwcukrzycowy i silnie przeciwwirusowy, zdolny do leczenia pandemii i poważnych wybuchów chorób zakaźnych. (To ostatnie zdanie spowoduje eksplozję głów w CDC, ponieważ od dawna planują wypuszczenie bioinżynieryjnych, uzbrojonych wirusów, aby osiągnąć globalną depopulację. Ostatnią rzeczą, jakiej chcą, abyśmy ludzie mieli ochronę przed bronią biologiczną, która oczywiście zostaną wstawione do szczepionek.)

Sekrety wytwarzania leku przeciwnowotworowego za grosze na dawkę: Tautomeryzacja
Podzielę się z Wami wskazówkami na temat tej techniki, która obejmuje fascynujące zjawisko w chemii organicznej zwane „tautomeryzacją”.

Co to jest tautomeryzacja? Jak wyjaśniono przez BiochemDen.com:

Tautomer to odrębny typ izomeru związku organicznego, który ma właściwość polegającą na tym, że może szybko zmienić swoją postać izomeryczną w reakcji chemicznej zwanej tautomeryzacją. Tautomery są parami izomerów konstytucyjnych wzajemnie przekształcalnymi przez odwracalną reakcję chemiczną zwaną tautomeryzacją.

Tautomeryzacja polega na zamianie cząsteczek organicznych z form „keto” w formy „enol”, jak pokazano na schemacie z BiochemDen.com:Jak wyjaśnia strona, „Tautomeria jest szczególnym przypadkiem izomerii strukturalnej”, co oznacza, że ​​jest to nowe (ale naturalne) zjawisko, które umożliwia cząsteczkom zmianę układu własnej struktury bez utraty tożsamości. W szczególności, jak stwierdzono na stronie, „Tautomerizm to konwersja grupy funkcyjnej w inną, najczęściej przez równoczesne przemieszczenie atomu wodoru i a? wiązanie (wiązanie podwójne lub potrójne). ”

Zrozumienie tego tautomerii jest kluczem do uchwycenia naturalnego „cudu chemicznego”, który ma miejsce w procesie, który zamierzam ujawnić publiczności. Ujawnię teraz, że „tautomeria keto-enolowa” jest klasą tautomerii, która jest stosowana w technologii biosyntezy nanocząstek, którą publicznie wypuszczę.

Jak odkryłem podczas studiowania różnych artykułów naukowych na ten temat, Matka Natura zapewnia wiele tautomerów, które można łatwo uzyskać z łatwo dostępnych ziół i pożywienia.

Kluczem jest poznanie, które cząsteczki mają tę izomeryczną właściwość „morfowania” i zrozumienie, jak zastosować to do innych substancji w celu katalizowania biosyntezy przy użyciu substancji naturalnych (tj. „Zielonej chemii”). Jak się okazuje, istnieje wiele opublikowanych prac teoretycznych na ten temat - głównie od autorów spoza USA - które mogłem studiować W moich wysiłkach przeprowadzania eksperymentów w świecie rzeczywistym. Wiele z tych artykułów będzie cytowanych w moim ostatnim wydaniu tej wiedzy.

Big Pharma pracuje nad tą technologią od dziesięcioleci, wykorzystując toksyczne syntetyczne chemikalia zamiast naturalnych substancji zawartych w żywności i ziołach
Firmy farmaceutyczne od wielu lat podchodzą do sztucznej syntezy leków nanocząstkowych przy użyciu wysoce toksycznych substancji chemicznych, które są niebezpieczne zarówno dla pracowników służby zdrowia, jak i samych pacjentów. Dlaczego warto stosować substancje toksyczne? Potrzebowali nowych toksycznych chemikaliów, aby uzyskać ochronę patentową (i ochronę monopolu FDA). W ten sposób Big Pharma szukała toksycznych rozwiązań problemów biosyntezy, które Matka Natura rozwiązała już w znacznie lepszy sposób.

Momentem „Aha!” Było uświadomienie sobie, że naturalne cząsteczki botaniczne mogą syntetyzować strukturyzowane nanocząsteczki przy użyciu bezpiecznych, nawet opartych na żywności cząsteczek, które są naturalnie zgodne z biologią człowieka i środowiskiem.

Mówiąc inaczej, Matka Natura jest największym innowatorem w nanotechnologii, a wszystko, co musimy zrobić, to być wystarczająco mądrym, aby rozpoznać tę technologię w skromnych roślinach, a następnie zebrać te cząsteczki, aby katalizować nasze cele biosyntezy.

Właśnie tego dokonałem w tych eksperymentach, a wyniki są po prostu zdumiewające.

Ale aby to osiągnąć, musisz użyć odpowiednich cząsteczek, które mogą odwracać swoje izomeryczne formy, aby na przykład angażować się w procesy redukcji utleniania. Wymaga to przestudiowania artykułów naukowych i przeprowadzenia dużej liczby eksperymentów na ziołach medycznych, które badają różne techniki ekstrakcji i wyniki biosyntezy. Na szczęście mamy w laboratorium system HPLC z detektorem UV, który może łatwo potwierdzić i kwantyfikować zmiany w transmisji długości fali (tj. Zmiany koloru), ponieważ niestrukturalne cząsteczki szybko się restrukturyzują w ciągu kilku sekund, tworząc „strukturyzowane nanocząstki”, które są , w niektórych przepisach, silny lek przeciwnowotworowy.

Tak właśnie podzielę się z tobą na początku 2020 roku.

To przepis na to, jak to zrobić samemu.

Jak zostać powiadomionym, gdy stanie się to publiczne
Aby otrzymywać powiadomienia, gdy ta informacja będzie publiczna, subskrybuj biuletyn Natural News pod tym linkiem, a otrzymasz powiadomienie e-mailem. (Unikaj korzystania z Gmaila lub Yahoo, ponieważ te złe firmy technologiczne również próbują od czasu do czasu blokować nasze e-maile).

Możesz także zarejestrować się na Brighteon.com i subskrybować kanał wideo Natural News, klikając przycisk „subskrybuj” pod dowolnym filmem z tego kanału. Sprawdź nowe filmy na stronie Brighteon.com.

Gdy obejrzysz ten film i zobaczysz instrukcje krok po kroku, zdziwisz się, jak łatwy jest ten proces. Jak się okazuje, chemia naprawdę wykonuje dla ciebie pracę. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć odpowiednie cząsteczki razem z odpowiednimi ładunkami jonowymi i pozwolić Matce Naturze zrobić resztę.

Pozyskiwanie tych cząsteczek jest absurdalnie łatwe i niedrogie. W szczególności, bardzo prawdopodobne jest, że możesz zbudować system, aby to osiągnąć za mniej niż 50 USD w najprostszej wersji. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego systemu, możesz wydać może kilkaset dolarów na różne urządzenia, aby to osiągnąć. Ale nie potrzebujesz laboratorium za milion dolarów, jak ja, dzięki Bogu. I nie potrzebujesz również działającej sieci energetycznej.

Ta technologia jest naprawdę tania, nisko technologiczna i powinna być częścią ludzkiego leksykonu wiedzy o uzdrawianiu ludzkości i kończeniu ludzkiego cierpienia. Każda rodzina powinna wiedzieć, jak zrobić ten lek nanocząstkowy we własnym domu.

Aha, a tak przy okazji, nie sprzedaję żadnego sprzętu i nie będę sprzedawał tego „leku”, ponieważ FDA i FTC natychmiast obciążyłyby mnie przestępstwem z powodu tyranii Big Pharma w Ameryce. Jedynym sposobem, w jaki mogę przekazać tę formułę i zachować moją wolność od tyranii, jest jej rozdanie za darmo i nie angażować się komercyjnie w żadne z materiałów ani elementów wyposażenia wymienionych w przepisie.

Umożliwienie ludzkości samodzielnego leczenia się i uniknięcia tyranii medycznej Big Pharma
Nie mam finansowych powiązań z tym, co zamierzam wydać. I nie zarobię ani grosza na tym wysiłku. Ale nie o to chodzi. Chodzi o zrobienie czegoś o wiele ważniejszego: Pomaganie ludzkości w ratowaniu się przed plagą Big Pharma i drapieżnego przemysłu rakowego, który czerpie korzyści z kontynuacji choroby.

Końcowy produkt, który będziecie w stanie wytworzyć z tej metody, którą ujawnię, nazywa się „strukturalnymi nanocząstkami” określonego typu i istnieje wiele różnych rodzajów, które można stworzyć. Podczas udostępniania tych informacji dołączę kilka zastrzeżeń, które zachęcają do zachowania ostrożności we własnym zdrowiu i współpracy z wykwalifikowanym lekarzem naturopatycznym w celu ustalenia, jakie leczenie jest odpowiednie dla Ciebie. Te zbudowane nanocząsteczki nie są oczywiście magicznym lekarstwem na każdy rodzaj raka, ponieważ istnieje wiele czynników, które powodują raka, w tym życie człowieka łączna ekspozycja na chemikalia powodujące raka lub promieniowanie. Nanocząstki nie mogą zmieniać praw fizyki i nie odwracają ekspozycji na promieniowanie jonizujące, takie, jakie otrzymujesz z mammografii. (Tak, mammogramy powodują raka, dlatego przemysł nowotworowy tak agresywnie promuje mammografię).

Ponadto istnieją oczywiście ograniczenia skuteczności medycyny naturalnej. Te nanocząstki są bardzo mało prawdopodobne, aby pomóc tym, którzy zostali poważnie zagrożeni przez poddanie się chemioterapii, radioterapii lub wielu lat przyjmowania toksycznych leków na receptę, które zaburzają czynność serca, wątroby i nerek. Kartel farmaceutyczny to przemysł toksyczności, śmierci i zniszczenia, a ci, którzy wybierają tę drogę, w rzeczywistości powodują trwałe i nieodwracalne szkody dla ich ciał i zdrowia.

W pełni zdaję sobie sprawę, że mogą istnieć osoby, które zdecydują się wytwarzać te „ustrukturyzowane nanocząsteczki” i sprzedawać je innym, a nawet rozdawać innym substancje lecznicze. Byłoby to szczególnie ważne w krajach rozwijających się, w których ludzie mają bardzo mały dostęp do medycyny. W pełni popieram otwarte, wspólne korzystanie z tej technologii z korzyścią dla ludzkości i chociaż jestem w trakcie opatentowania tego przepisu, cały sens patentu polega na jego ochronie, aby żaden kartel farmaceutyczny nie mógł go zmieść i domagać się monopolu kontrola nad tą technologią.

Opatentowując go, a następnie celowo odmawiając wyegzekwowania patentu, osoba może faktycznie skorzystać z amerykańskiego urzędu patentowego, aby przekazać wiedzę publiczną, chroniąc ją przed drapieżnymi korporacjami, które starają się ukryć taką wiedzę przed ludzkością. (Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Urząd Patentowy USA może służyć temu celowi, jeśli intencje posiadacza patentu są zgodne z takimi celami).

Po zakończeniu przesyłania tego do Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych publicznie opublikuję przepis i technologię za pośrednictwem NaturalNews.com i Brighteon.com.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy pracować nad odkryciem i wprowadzeniem na rynek kolejnych technologii samoleczenia
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, planuję poświęcić resztę mojej kariery zawodowej na podobne wysiłki, dokonując ważnych odkryć dotyczących medycyny naturalnej, a następnie otwarcie dzieląc się tymi odkryciami ze światem, bez komercyjnego zamiaru takiego udostępniania. Oczywiście nie ma nic złego w ekonomii wolnorynkowej, a jeśli chcesz wesprzeć moje ciągłe wysiłki w tej dziedzinie, rozważ zakupy w moim sklepie internetowym HealthRangerStore.com, który oferuje obecnie ponad 700 produktów, które są testowane laboratoryjnie na glifosat, metale ciężkie , mikrobiologia i inne potencjalne zanieczyszczenia. Oferujemy najczystsze na świecie, sprawdzone laboratoryjnie pożywienie, suplementy diety, produkty do higieny osobistej i ekologiczne rozwiązania (takie jak ekologiczny detergent do prania). Każdy zakup w sklepie Health Ranger Store pomaga w podejmowaniu wysiłków związanych z odkryciami naukowymi i upublicznieniem takich odkryć w domenie publicznej.

Dziękujemy za ciągłe wsparcie. Mamy wiele do zrobienia, aby pomóc ludzkości uwolnić się od tyranii medycznej, politycznej i finansowej.

Medycyna powinna należeć do wszystkich, a nie do nieuczciwych, monopolistycznych karteli farmaceutycznych chronionych przez skorumpowany rząd. Czas uwolnić leki i przynieść wszystkim rozwiązania przeciwnowotworowe bez zgody skorumpowanej FDA lub zgody lekarza przekupionego przez Big Pharma."
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 20 lis 2019, 23:46

Aspiryna już chyba była

https://raypeatforum.com/community/thre ... nes.11965/

To oficjalne - aspiryna zatrzymuje raka piersi u 80% pacjentów, nawet śmiertelnych
Dyskusja w „Studiach naukowych” rozpoczęta przez haidut, 27 lipca 2016 r.

Nie oczekuj, że zobaczysz to w CNN lub w jakimkolwiek innym ważnym serwisie informacyjnym. Ale to badanie w końcu dowodzi tego, co Ray mówił od lat i czego nikt nie chce publicznie przyznać - aspiryna może nie tylko zapobiegać większości nowotworów, ale leczy większość z nich. W zeszłym roku opublikowałem badanie na zwierzętach dotyczące HED, w którym zaledwie 325 mg aspiryny jest w stanie zatrzymać postęp raka piersi i przekształcić komórki rakowe z powrotem w „normalne”.
Aspiryna hamuje nabywanie chemooporności w raku piersi poprzez zakłócenie osi sygnalizacyjnej NFκB – IL6 odpowiedzialnej za wytwarzanie rakowych komórek macierzystych | Badania nad rakiem
Aspiryna zatrzymuje raka piersi; przeprogramowuje komórki rakowe w normalne

To badanie idzie o krok dalej i powtórzyło to u ludzi. Jeszcze bardziej oszałamiające jest to, że aspiryna działała nawet w terminalnych przypadkach raka. A jeśli nie było to jeszcze znane, badanie pokazuje, że chemioterapia znacznie pogarsza raka piersi, czyniąc komórki macierzyste raka bardziej agresywnymi, podczas gdy aspiryna robi dokładnie odwrotnie. Biorąc pod uwagę to odkrycie, niezrozumiałe jest, dlaczego celem nadal jest łączenie aspiryny z chemioterapią zamiast pójścia tylko drogą aspiryny. Wydaje mi się, że wykazanie, że ostatecznie aspiryna jest lekarstwem, a chemioterapia jest przyczyną raka, zniszczyłoby przemysł medyczny z dnia na dzień i spowodowałoby bezrobocie nawet tych naukowców.
Na koniec słowo o skuteczności aspiryny w zapobieganiu rakowi piersi. Częstotliwość występowania raka piersi wynosi 1 na 8 (12%). Jeśli czytam badanie poniżej po prawej, aspiryna zmniejszyła tę częstość do 1 na 1200, co jest naprawdę ogromnym efektem iw zależności od dawki może prawdopodobnie jeszcze bardziej zmniejszyć częstość. Podsumowując - przy odpowiedniej dawce aspiryny możesz niemal całkowicie uniknąć raka piersi i prawdopodobnie większości innych.


Linia życia Aspiryny w końcowym stadium raka? - Czasy Indii

„... Badanie przeprowadzone przez Instytut Podyplomowej Edukacji Medycznej i Badań Naukowych (IPGMER) oraz Instytut Bose'a miało smak sukcesów na zwierzętach, a nawet tkankach ludzkich. Aspiryna jest badana na całym świecie jako tani środek zapobiegawczy dla wielu rodzaje nowotworów przewodu pokarmowego, ale badanie w Kalkucie zajmuje kilka kroków wyżej - aby udowodnić swój potencjał w zwalczaniu złośliwych komórek. Zespół badawczy udowodnił, że może zmniejszać komórki macierzyste raka - podstawowa przyczyna choroby i przyczyna jej rozprzestrzeniania się - i uczynią ich „wrażliwymi na chemię” lub reagującymi na chemię. Odkrycie, które daje nadzieję 1,5 tysiącom opornych na chemię pacjentów w kraju, jest na etapie prób na ludziach ”.

„... IPGMER rozpoczął badanie w 2010 roku, aby zbadać zapobiegawczą rolę aspiryny, ale cel nabrał nowych wymiarów w miarę postępu badań. Teraz jest w czwartej i ostatniej fazie. Wstępne badania przeprowadzone na pacjentach z rakiem piersi wykazały, że pigułka rzeczywiście sprawdził namnażanie komórek rakowych. Zauważyło to 80% pacjentów biorących udział w badaniu. ”W tym momencie dowiedzieliśmy się, że Bose Institute również pracuje nad ustanowieniem związku między aspiryną a wrażliwością chemiczną. Ponieważ pracowaliśmy nad tymi samymi liniami, postanowiliśmy połączyć nasze badania ”- powiedziała Diptendra Sarkar, kierownik działu raka piersi, IPGMER. Wspólne badania rozpoczęły się, a wyniki pozostawiły zespół badawczy oszołomiony. Analiza komórek rakowych a tkanki ujawniły, że aspiryna rzeczywiście zmieniła naturę rakowych komórek macierzystych i zmusiła je do odpowiedzi na chemioterapię ”.

„... Rakowe komórki macierzyste są odpowiedzialne za chorobę. Chemioterapia, która zabija komórki rakowe, nie eliminuje tych wysoce opornych rakowych komórek macierzystych. Rozmnażają się i stają się bardziej agresywne. Często chowają się w tkankach i powodują nawrót, rozprzestrzeniając chorobę na inne części ciała Aspiryna hamuje indukowany chemioterapią wzrost komórek macierzystych raka i uwrażliwia je na chemioterapię poprzez obniżenie poziomu białek wywołujących oporność w tych komórkach.


„... Chociaż badania opierają się głównie na badaniach przesiewowych pacjentów z rakiem piersi, badacze uważają, że jest to prawdą w przypadku wszystkich form raka, chociaż każda z nich ma inny typ komórek macierzystych.” Otrzymaliśmy wczesne oznaki tego dramatycznego odkrycia, gdy przeprowadziliśmy badanie przesiewowe 1200 pacjenci przyjmujący aspirynę. Tylko jeden miał raka, więc porównaliśmy go do badania przesiewowego równej liczby pacjentów z rakiem piersi, którzy nie mieli aspiryny. Udowodniono więc statystycznie, że aspiryna pomogła w zapobieganiu chorobie. Później potwierdziliśmy to poprzez analizę tkanek ludzkich, która wykazała, że ​​pomogło to w sprawdzeniu guzów nowotworowych poprzez zablokowanie genu receptora Cox 2 ”, powiedział Sarkar. Prawie wszyscy pacjenci w końcowym stadium raka stają się oporni na chemioterapię w ciągu ośmiu dziewięciu miesięcy , mówią eksperci. „Po pięciu-sześciu cyklach chemioterapia nie daje żadnego efektu dla tych pacjentów. Tak więc aspiryna może pomóc. Jeśli dzięki temu terapia będzie skuteczna, wskaźnik przeżycia musi wzrosnąć - powiedział Sarkar.
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 22 lis 2019, 12:37

https://www.cancertreatmentsresearch.co ... gluconate/

Glukonian -tani, ogólnie dostępny środek na nowotwory

strona ma blokadę kopiuj/wklej
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9036
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 366
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12958 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 22 lis 2019, 20:15

To akurat można ominąć. Wyświetlasz sobie kod strony Ctrl-U na większości przeglądarek, kopiujesz do schowka tą część gdzie jest interesujący cię tekst z różnymi tagami, wstawiasz do dowolnego edytora html i z podglądu możesz skopiować czysty tekst.
Tylko nie polecam go sprzedawać w oryginale, bo Google wyłapuje całe, nawet długie sekwencje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

cedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 28 lis 2019, 11:59

https://medicalnewsbulletin.com/b-vitam ... ncer-risk/

W nowym chińskim badaniu zbadano związek między poziomem witamin z grupy B a nowotworami przewodu pokarmowego. Witaminy B2 i B12 oraz wyższe poziomy metabolitu B2 mononukleotydu flawinowego były związane ze zmniejszonym ryzykiem raka płaskonabłonkowego przełyku.
 


Różne formy witaminy B są silnie zaangażowane w produkcję, utrzymanie i regulację DNA - komórki schematu są odczytywane w celu uczynienia cząsteczek niezbędnymi do wykonywania ich funkcji. Uszkodzenie któregokolwiek z tych procesów związanych z DNA może znacznie zakłócić procesy komórkowe i ostatecznie doprowadzić do raka. Jako takie, zbadano związek między niedoborami witaminy B a ryzykiem rozwoju kilku rodzajów raka. Niewiele badań dotyczyło jednak związku między poziomem witamin z grupy B a nowotworami przewodu pokarmowego, zwłaszcza gardła i żołądka.
 
Badanie z 2016 r. Opublikowane w raportach naukowych przetestowało związek między początkowymi stężeniami witamin z grupy B a ryzykiem raka płaskonabłonkowego przełyku (OSCC), formy raka gardła i gruczolakoraka (GCA), postaci raka żołądka. Uczestnicy zostali wybrani spośród osób biorących udział w Linxian General Population Nutrition Interval Trial (NIT), przeprowadzonym w latach 1985–1991. W NIT 29.584 dorosłych w wieku 40–69 lat z Linxian w Chinach - obszar z utrzymującym się niedożywieniem i bardzo wysokim wskaźnikiem OSCC i GCA - podano im suplementy diety lub placebo i oceniono pod kątem odsetka OSCC, GCA, zgonów związanych z rakiem i ogólnej liczby zgonów. Do końca NIT odnotowano 640 przypadków OSCC i 435 przypadków GCA.

Grupom suplementacyjnym podawano różne dawki witamin i minerałów w połączeniu. Mniej więcej połowa uczestników otrzymała kombinację obejmującą 3,2 mg ryboflawiny (witamina B2) i 40 mg niacyny (witamina B3), zwaną przez naukowców z NIT czynnikiem B. Krew pobierano od każdego pacjenta przed podaniem suplementu lub placebo i zamrażano do późniejszej analizy. W 1996 r. Zmierzono poziomy witamin B2, B6, B9 i B12 oraz mononukleotydu flawinowego (FMN) - produktu metabolizmu B2 - dla każdej próbki krwi.


 
witaminy

 
Do badania z 2016 r. Losowo wybrano 498 przypadków OSCC i 255 przypadków GCA, a do porównania wybrano losową próbę 947 uczestników NIT, z OSCC lub GCA lub bez. (Liczby te wybrano w celu uzyskania wielkości próby odpowiedniej do przeprowadzonych analiz.) Przypadki dopasowano do kontroli, a dane przeanalizowano pod względem wieku na początku NIT (<50, 50-60 lub> 60), płci , palenie papierosów, spożywanie alkoholu, wskaźnik masy ciała (BMI) i przypisanie do grupy zawierającej czynnik B.

Witamina B2 była związana z niższym ryzykiem OSCC. Związek ten był silniejszy u kobiet niż u mężczyzn, a także u tych> 60 w porównaniu z innymi grupami wiekowymi. Ogólnie rzecz biorąc, częstość występowania OSCC wśród osób z najwyższymi poziomami była o 44% niższa niż 25 percentyla: dla osób przypisanych do grupy zawierającej czynnik B częstość była o 40% mniejsza, a dla tych, którzy nie byli, częstość była 49% niższy. B2 wiązało się również ze zmniejszonym ryzykiem GCA u osób w wieku 50 lat lub starszych. Uczestnicy 50. i 75. percentyla dla poziomów B6 mieli odpowiednio 40% i 47% większe prawdopodobieństwo wystąpienia OSCC niż osoby z 25. percentyla. Witamina B9 była powiązana ze zwiększonym ryzykiem GCA, chociaż nie stwierdzono, aby związek ten był znaczący, gdy wzięto pod uwagę status czynnika B. Osoby z wyższym poziomem B9 w grupach czynnika B miały nieco wyższą ogólną częstość występowania OSCC. Witamina B12 wiązała się z nieznacznie zmniejszonym ryzykiem OSCC. FMN wiązało się ze zwiększonym ryzykiem OSCC u uczestników przypisanych do grupy czynnika B.

Wyniki badania sugerują, że witamina B2 znacznie zmniejsza ryzyko OSCC, a także ryzyko GCA u osób w wieku 50 lat lub starszych. Co więcej, FMN i średnie do wysokich poziomów B6 mogą zwiększać ryzyko OSCC. Ponieważ status czynnika B zmodyfikował ryzyko OSCC i GCA w kilku przypadkach, badanie zależności między różnymi witaminami B w połączeniu może pomóc w określeniu ich wkładu w rozwój tych nowotworów. Ponadto, ponieważ FMN pochodna B2 miała odwrotny wpływ na ryzyko OSCC niż B2, rola metabolitów witamin z grupy B i alternatywnych form ryzyka raka może również uzasadniać badania. Ponieważ próbki krwi były pobierane tylko na początku, suplementacja mogła mieć znaczący wpływ na ryzyko raka. Badanie zostało przeprowadzone wśród chronicznie niedożywionej populacji i jako takie mogą być wymagane dalsze badania w celu ustalenia możliwości zastosowania tych ustaleń do dobrze odżywionych grup. Dalsze badania nad wpływem innych witamin z grupy B - B1, B3, B5 i B7 - na ryzyko rozwoju OSCC, GCA i innych nowotworów przewodu pokarmowego byłyby korzystne dla opracowania strategii zapobiegania nowotworom związanych z dietą.

 

Napisane przez: Raishard Haynes, MBS

Witamina b2 wydaje się bardzo skuteczna w jelitach

http://www.fuckportioncontrol.com/blog/ ... en-allergy

"Od dawna wiadomo, że u osób wrażliwych na celiakię i gluten występuje niedobór ryboflawiny, ale uważa się to jedynie za efekt stanu, a nie przyczynę. Czytam więcej o ryboflawinie. Okazuje się, że nasze korzystne bakterie jelitowe wykorzystują B2 w swoich układach odpornościowych. Alkoholizm, który powoduje niedobór wielu witamin i minerałów, powoduje również poważny niedobór ryboflawiny. Jestem odzyskanym alkoholikiem, a moja alergia na gluten była zawsze poważniejsza niż ktokolwiek w mojej rodzinie, który nie pije. Wygląda więc na to, że alergia na gluten powstaje, gdy pożyteczne bakterie są tłumione przez niedobór B2 i prawdopodobnie pochodzą od jakiegoś patogennego szczepu bakterii, na który nie ma niedoboru B2, który z kolei rozwija się na ziarnach glutenu. Endotoksyna, która jest bakteryjnym odpadem metabolicznym, z tych bakterii jest prawdziwym winowajcą, który tłumaczy zależną od dawki i czasu naturę reakcji na gluten, reakcji nie na gluten, ale na endotoksynę wytwarzaną przez bakterie je jedzące. Tak więc suplementacja ryboflawiny może służyć jako funkcjonalne odciążenie od stanu, o ile jest obecny. Prawidłową techniką byłoby stosowanie ryboflawiny przez kilka dni, aby przywrócić zdrową florę jelitową przed spożyciem glutenu, a ja nadal zalecałbym ograniczenie zużycia ziarna do minimum, ponieważ ziarno nie jest dobre dla twojego metabolizmu i może przyczyniać się do starzenia i choroby zwyrodnieniowe. Poważne osoby cierpiące na celiakię powinny jednak być bardziej ostrożne, ponieważ nie mam doświadczenia z natychmiastowymi zagrażającymi życiu reakcjami na gluten, nie mam potwierdzenia, że ​​to pomogłoby w tych warunkach. Ponadto nienawidzę krzemionki w suplementach. Powoduje swędzenie i problemy skórne. Unikaj kupowania suplementów.

Będąc człowiekiem z radością brałem udział w spożywaniu glutenu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Oczywiście białko glutenu może nadal powodować problemy ze stanem zapalnym i objawia się bezsennością, drażliwością, zmęczeniem i zatokami i najlepiej ograniczyć lub uniknąć pszenicy zwyczajnej. Ziarna , takie jak mąka orkiszowa i einkorn, są łatwiej przyswajalne i nie wydają się tak problematyczne. Nie będę przyjmować makaronu jako zwykłego posiłku. Ponadto, w dniu, w którym pominąłem suplementację B2, łatwo dostałem bólu brzucha, więc nie jest to tak naprawdę faktyczne wyleczenie, ale bardziej funkcjonalne odreagowanie od reakcji, o ile B2 jest ciągłym suplementem. Uważam, że 200 mg rano i wieczorem to dawki, które pozwalają mi od czasu do czasu wziąć udział w niektórych glutenous odpustach. Więcej informacji na temat radzenia sobie z problemami trawiennymi, chorobami tarczycy, bezsennością itp., A także robienia chleba zgodnego z alergiami na gluten znajduje się w mojej książce Fuck Portion Control."
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 28 lis 2019, 11:59

https://medicalnewsbulletin.com/b-vitam ... ncer-risk/

W nowym chińskim badaniu zbadano związek między poziomem witamin z grupy B a nowotworami przewodu pokarmowego. Witaminy B2 i B12 oraz wyższe poziomy metabolitu B2 mononukleotydu flawinowego były związane ze zmniejszonym ryzykiem raka płaskonabłonkowego przełyku.
 


Różne formy witaminy B są silnie zaangażowane w produkcję, utrzymanie i regulację DNA - komórki schematu są odczytywane w celu uczynienia cząsteczek niezbędnymi do wykonywania ich funkcji. Uszkodzenie któregokolwiek z tych procesów związanych z DNA może znacznie zakłócić procesy komórkowe i ostatecznie doprowadzić do raka. Jako takie, zbadano związek między niedoborami witaminy B a ryzykiem rozwoju kilku rodzajów raka. Niewiele badań dotyczyło jednak związku między poziomem witamin z grupy B a nowotworami przewodu pokarmowego, zwłaszcza gardła i żołądka.
 
Badanie z 2016 r. Opublikowane w raportach naukowych przetestowało związek między początkowymi stężeniami witamin z grupy B a ryzykiem raka płaskonabłonkowego przełyku (OSCC), formy raka gardła i gruczolakoraka (GCA), postaci raka żołądka. Uczestnicy zostali wybrani spośród osób biorących udział w Linxian General Population Nutrition Interval Trial (NIT), przeprowadzonym w latach 1985–1991. W NIT 29.584 dorosłych w wieku 40–69 lat z Linxian w Chinach - obszar z utrzymującym się niedożywieniem i bardzo wysokim wskaźnikiem OSCC i GCA - podano im suplementy diety lub placebo i oceniono pod kątem odsetka OSCC, GCA, zgonów związanych z rakiem i ogólnej liczby zgonów. Do końca NIT odnotowano 640 przypadków OSCC i 435 przypadków GCA.

Grupom suplementacyjnym podawano różne dawki witamin i minerałów w połączeniu. Mniej więcej połowa uczestników otrzymała kombinację obejmującą 3,2 mg ryboflawiny (witamina B2) i 40 mg niacyny (witamina B3), zwaną przez naukowców z NIT czynnikiem B. Krew pobierano od każdego pacjenta przed podaniem suplementu lub placebo i zamrażano do późniejszej analizy. W 1996 r. Zmierzono poziomy witamin B2, B6, B9 i B12 oraz mononukleotydu flawinowego (FMN) - produktu metabolizmu B2 - dla każdej próbki krwi.


 
witaminy

 
Do badania z 2016 r. Losowo wybrano 498 przypadków OSCC i 255 przypadków GCA, a do porównania wybrano losową próbę 947 uczestników NIT, z OSCC lub GCA lub bez. (Liczby te wybrano w celu uzyskania wielkości próby odpowiedniej do przeprowadzonych analiz.) Przypadki dopasowano do kontroli, a dane przeanalizowano pod względem wieku na początku NIT (<50, 50-60 lub> 60), płci , palenie papierosów, spożywanie alkoholu, wskaźnik masy ciała (BMI) i przypisanie do grupy zawierającej czynnik B.

Witamina B2 była związana z niższym ryzykiem OSCC. Związek ten był silniejszy u kobiet niż u mężczyzn, a także u tych> 60 w porównaniu z innymi grupami wiekowymi. Ogólnie rzecz biorąc, częstość występowania OSCC wśród osób z najwyższymi poziomami była o 44% niższa niż 25 percentyla: dla osób przypisanych do grupy zawierającej czynnik B częstość była o 40% mniejsza, a dla tych, którzy nie byli, częstość była 49% niższy. B2 wiązało się również ze zmniejszonym ryzykiem GCA u osób w wieku 50 lat lub starszych. Uczestnicy 50. i 75. percentyla dla poziomów B6 mieli odpowiednio 40% i 47% większe prawdopodobieństwo wystąpienia OSCC niż osoby z 25. percentyla. Witamina B9 była powiązana ze zwiększonym ryzykiem GCA, chociaż nie stwierdzono, aby związek ten był znaczący, gdy wzięto pod uwagę status czynnika B. Osoby z wyższym poziomem B9 w grupach czynnika B miały nieco wyższą ogólną częstość występowania OSCC. Witamina B12 wiązała się z nieznacznie zmniejszonym ryzykiem OSCC. FMN wiązało się ze zwiększonym ryzykiem OSCC u uczestników przypisanych do grupy czynnika B.

Wyniki badania sugerują, że witamina B2 znacznie zmniejsza ryzyko OSCC, a także ryzyko GCA u osób w wieku 50 lat lub starszych. Co więcej, FMN i średnie do wysokich poziomów B6 mogą zwiększać ryzyko OSCC. Ponieważ status czynnika B zmodyfikował ryzyko OSCC i GCA w kilku przypadkach, badanie zależności między różnymi witaminami B w połączeniu może pomóc w określeniu ich wkładu w rozwój tych nowotworów. Ponadto, ponieważ FMN pochodna B2 miała odwrotny wpływ na ryzyko OSCC niż B2, rola metabolitów witamin z grupy B i alternatywnych form ryzyka raka może również uzasadniać badania. Ponieważ próbki krwi były pobierane tylko na początku, suplementacja mogła mieć znaczący wpływ na ryzyko raka. Badanie zostało przeprowadzone wśród chronicznie niedożywionej populacji i jako takie mogą być wymagane dalsze badania w celu ustalenia możliwości zastosowania tych ustaleń do dobrze odżywionych grup. Dalsze badania nad wpływem innych witamin z grupy B - B1, B3, B5 i B7 - na ryzyko rozwoju OSCC, GCA i innych nowotworów przewodu pokarmowego byłyby korzystne dla opracowania strategii zapobiegania nowotworom związanych z dietą.

 

Napisane przez: Raishard Haynes, MBS

Witamina b2 wydaje się bardzo skuteczna w jelitach

http://www.fuckportioncontrol.com/blog/ ... en-allergy

"Od dawna wiadomo, że u osób wrażliwych na celiakię i gluten występuje niedobór ryboflawiny, ale uważa się to jedynie za efekt stanu, a nie przyczynę. Czytam więcej o ryboflawinie. Okazuje się, że nasze korzystne bakterie jelitowe wykorzystują B2 w swoich układach odpornościowych. Alkoholizm, który powoduje niedobór wielu witamin i minerałów, powoduje również poważny niedobór ryboflawiny. Jestem odzyskanym alkoholikiem, a moja alergia na gluten była zawsze poważniejsza niż ktokolwiek w mojej rodzinie, który nie pije. Wygląda więc na to, że alergia na gluten powstaje, gdy pożyteczne bakterie są tłumione przez niedobór B2 i prawdopodobnie pochodzą od jakiegoś patogennego szczepu bakterii, na który nie ma niedoboru B2, który z kolei rozwija się na ziarnach glutenu. Endotoksyna, która jest bakteryjnym odpadem metabolicznym, z tych bakterii jest prawdziwym winowajcą, który tłumaczy zależną od dawki i czasu naturę reakcji na gluten, reakcji nie na gluten, ale na endotoksynę wytwarzaną przez bakterie je jedzące. Tak więc suplementacja ryboflawiny może służyć jako funkcjonalne odciążenie od stanu, o ile jest obecny. Prawidłową techniką byłoby stosowanie ryboflawiny przez kilka dni, aby przywrócić zdrową florę jelitową przed spożyciem glutenu, a ja nadal zalecałbym ograniczenie zużycia ziarna do minimum, ponieważ ziarno nie jest dobre dla twojego metabolizmu i może przyczyniać się do starzenia i choroby zwyrodnieniowe. Poważne osoby cierpiące na celiakię powinny jednak być bardziej ostrożne, ponieważ nie mam doświadczenia z natychmiastowymi zagrażającymi życiu reakcjami na gluten, nie mam potwierdzenia, że ​​to pomogłoby w tych warunkach. Ponadto nienawidzę krzemionki w suplementach. Powoduje swędzenie i problemy skórne. Unikaj kupowania suplementów.

Będąc człowiekiem z radością brałem udział w spożywaniu glutenu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Oczywiście białko glutenu może nadal powodować problemy ze stanem zapalnym i objawia się bezsennością, drażliwością, zmęczeniem i zatokami i najlepiej ograniczyć lub uniknąć pszenicy zwyczajnej. Ziarna , takie jak mąka orkiszowa i einkorn, są łatwiej przyswajalne i nie wydają się tak problematyczne. Nie będę przyjmować makaronu jako zwykłego posiłku. Ponadto, w dniu, w którym pominąłem suplementację B2, łatwo dostałem bólu brzucha, więc nie jest to tak naprawdę faktyczne wyleczenie, ale bardziej funkcjonalne odreagowanie od reakcji, o ile B2 jest ciągłym suplementem. Uważam, że 200 mg rano i wieczorem to dawki, które pozwalają mi od czasu do czasu wziąć udział w niektórych glutenous odpustach. Więcej informacji na temat radzenia sobie z problemami trawiennymi, chorobami tarczycy, bezsennością itp., A także robienia chleba zgodnego z alergiami na gluten znajduje się w mojej książce Fuck Portion Control."
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 05 gru 2019, 23:37

O nafcie było już nie raz, ale zapewne są nowe informacje

http://fr.bellaciao.org/en/spip.php?article20889

Nafta - lekarstwo
 

przez: Dr.sc.nat. Dr.med. Paul Gerhardt Seeger
Piątek, 24 czerwca 2011 r. - 17:04
> Energia> Zdrowie

Nafta - lekarstwo

Czy słyszałeś już o leczniczym działaniu nafty? Nie wierzę, ponieważ wielu farmaceutów odmawia ci sprzedaży. Było cytowane przez wiele dziesięcioleci nawet w niemieckiej książce leków DAB. Następnie został usunięta jako lekarstwo.

Czemu? Podobno z powodu nie udowodnionego efektu !? Nafta jest składnikiem ropy naftowej. Olej jest zagęszczoną masą roślinną. Roślina musiała pochłonąć światło słoneczne, w przeciwnym razie nie mogłaby stać się rośliną. Na butelkach stoi niestety „trujący” i „gryzący”, „nie bierz”. Wszystko -pranie mózgu !!

Zaskoczy Cię naturalnie, dlaczego nafta może cię uzdrowić? Nafta dokładnie oczyszcza ciało. Służy zatem odkażaniu organizmu, regeneracji, gojeniu się chorób i ran. Potwierdzają teraz tysiące osób, że jeśli weźmiesz łyżeczkę ropy nafty przez 6 tygodni na pusty żołądek, ok. 2 godziny przed śniadaniem ma działanie lecznicze na wiele chorób. Literatura wspomina także o innym lekarstwie: każdego dnia 14 dni 1 łyżeczka nafty na pusty żołądek. Jedz i pij normalnie dopiero po 2 godzinach. Następnie 8 tygodni przerwy bez nafty, a następnie 28-dniowe nocne leczenie. Spraw, aby każdego roku lekarstwo było 14 dni, a lekarstwo na noc. Czasami może wejść w biegunkę. To dobrze, ponieważ pokazuje, że jelito jest częściowo oczyszczone. Nie podejmuj żadnych środków zapobiegających biegunce, ponieważ zaburza to proces oczyszczania. Rozpocznij zatem leczenie w weekend lub przed świętami.

W przypadku reumatyzmu weź 3 razy dziennie 1 łyżeczkę po posiłku i raz dziennie wcieraj w bolesne miejsca \ naftę. Przed nałożeniem nafty wetrzyj krem ​​w skórę, aby zapobiec wysuszeniu skóry.

Należy jednak oczyścić \ naftę, art. G 179 „oleum patrea album rect”. Zawartość aromatyczna: max. 0,001%, zakres wrzenia: 185-225 stopni. Zapytaj farmaceutę o oczyszczoną sztukę \nafty. G 179.

Nie daj się zastraszyć, jeśli oznacza to, że nie można tego pić, że jest to trucizna dla ludzi. Nie dzieje się tak, ponieważ wielokrotnie potwierdzane jest, że nafta może przede wszystkim leczyć raka, guzy, przerzuty, dolegliwości prostaty, cukrzycę, osłabienie, porażenie dziecięce, reumatyzm stawów, dnę moczanową, niedrożność jelit, białaczkę, niedokrwistość, wątrobę, żółć , skargi na niestrawność i wiele innych chorób lub łagodzić ich cierpienia.

Nawet u psów i kotów chorych na raka była z powodzeniem stosowana. Jest to całkowite lekarstwo na całe ciało i przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia. Udowodniono naukowo, że system obronny naszego organizmu przed nowotworami leży w tkance łącznej (mezenchymie) i musimy spróbować wzmocnić jego funkcję. Jest również udowodnionym faktem, że radioterapia raka niestety osłabia także siłę obronną i układ odpornościowy organizmu i Dr.med. Sichert zapewnia nas, że podczas stosowania ropy naftowej nie zgłoszono żadnego przypadku zatrucia.

Dr.sc.nat. Dr.med. Paul Gerhardt Seeger †, znany badacz raka, wyjaśnił uzdrowienie za pomocą ropy naftowej w następujący sposób: „Według moich badań w latach 1936–1940 w komórce rakowej dochodzi do estryfikacji cholesterolu i estry te są rozpuszczane przez ropę naftową i komórka może się zregenerować.

Jak wpadł na pomysł picia ropy naftowej? Teraz w Baku, metropolii naftowej w Rosji, wielokrotnie zdarzało się, że pracownicy przy szybach naftowych zbliżali się do ust z tłustymi rękami, a także drobna mgła olejowa rozwijająca się przy szybach wpadała przypadkowo do żołądka.

Rutynowe badania wykazały, że pracownicy pracujący w szybach naftowych wcale nie zachorowali na raka i nie wykazali nowotworów ani przerzutów. Badano to zjawisko i ze zdumieniem odnotowywano, że musi istnieć związek z prawie codziennym niezamierzonym przyjmowaniem niewielkiej ilości ropy naftowej, co dla wielu było niezrozumiałe. Niemniej jednak tak było i dlatego dziś wielokrotnie zgłaszane jest, że ropa naftowa jest alternatywnym lekarstwem z ogromnie udokumentowanymi sukcesami.

Botanik w Azerbejdżanie zwrócił uwagę rosyjskiego naukowca Leonida Olschwanga na fakt, że dzięki goudronowi, mieszaninie z czystego asfaltu, z pozostałościami ropy naftowej, można stymulować wzrost roślin.

Teraz zwierzęta karmiono goudronem, co przyniosło niesamowite rezultaty. Krowy wykazały wzrost wydajności, który przekroczył wszelkie oczekiwania. Odzyskano świnki morskie, które cierpiały na eksperymentalnie wyprodukowanego raka. Szczury zaszczepione goudronem straciły zmęczenie i wyczerpanie, które w przeciwnym razie pojawiałyby się wraz z ich wiekiem.

Interesując się tymi obserwacjami, rozpoczęto eksperymenty w laboratoriach badawczych Stawropolu na ludziach. Członek akademii nauk, Piotr Gusseinov, zgłosił się na ochotnika. W wieku ponad 50 lat pozyskał kilka osób, które teraz regularnie pobierały ropę naftową. 70-letni lekarz stwierdził: „Po trzech miesiącach zażywania ropy naftowej moje zdolności fizyczne i psychiczne wzrosły. Oświadczam również, że mój organizm ponownie pełni większość swoich funkcji, tak jak przed 25 laty ”.

Wspólny użytkownik lekarstwa na ropę naftową napisał: „Nie było to oczywiste - zwiększyło moją zdolność do pracy i moją sprawność umysłową, a moje egzemy cofały się jeszcze bardziej, biorąc kąpiel z ropą naftową”.

Teraz efekt jest szczegółowo badany przez rosyjskich gerontologów w Moskiewskim Instytucie Gerontologii, którzy są tak samo nieufni jak ich zachodni koledzy.

Profesor Körbler z Zagrzebia wyjaśnił, że wykorzystanie ropy naftowej może mieć długą historię. Podczas gdy w dawnych czasach jeszcze do oświetlenia, później ropa naftowa była również wykorzystywana do celów leczniczych. W rozkwicie kulturowym Asyrii-Babilonu ropa naftowa w obfitości służyła jako lek na dolegliwości żołądkowe i prawdopodobnie także na raka żołądka.

Coś podobnego odnotowano również w Neapolu w XVI wieku, a włoski Bernardo Ramazini (1633-1714) kompresował nowotwory. Ropa naftowa była również ludowym lekarstwem wśród Indian, podobnie jak na Węgrzech i Serbii.

Samuel Hahnemann, założyciel homeopatii, już dawał swoim pacjentom rozcieńczenie ropy naftowej w dawce 3–30 centylitrów przeciwko skrofulidowi, wykwitom skórnym, długotrwałym dolegliwościom po emocjach, podnieceniu, strachu, obawom itp., Utajonym dolegliwościom żołądka i płuc, zaburzeniom wzrostu, zaburzeniach widzenia, swędzeniu ucha, nudnościach, skargach na prostatę, chrypce, suchym kaszlu, utracie przytomności, szybkim biciu serca, bólach karku i kości ogonowej, pękaniu stawów, sztywnych kolanach, odmrożeniach, sucha skóra, opryszczka, uderzenia gorąca, uczucie zimne i stwardniałe gruczoły.

Lekarz Thomas Pollard opublikował 2.12.1791 w angielskim czasopiśmie „Medical Commentaries” swój list do dr Duncana, w którym wyraźnie odnosi się do wykorzystania nafty w leczeniu raka. Jest to zatem pierwszy pisemny raport na temat skuteczności nafty w leczeniu raka.

Jest to powrót do najgłębszych przesądów średniowiecza, utrzymanie przeciwników naftowych. „Nie można jednak pozostawić niewykorzystanych możliwości, jeśli w wyniku badań i obserwacji można ustalić wpływ nafty na chore, a zwłaszcza na chore komórki rakowe”, żądają od lekarzy zwolenników ropy naftowej.

Następujące wyniki dotyczące eksperymentów z ropą naftową zostały opublikowane w numerze nr 5/1964 Zeitschrift der Internationalen Medizinischen Gesellschaft für Blut- und Geschwulstkrankheiten [Magazyn International Medical Society for Blood and Tumor Diseases]:

Kwasy nukleinowe w komórce rakowej różnią się od kwasów w zdrowej komórce: są zdegenerowane. (Teraz można zadać sobie pytanie: jaka jest przyczyna powstawania dziwnych dla organizmu kwasów nukleinowych, które w komórkach ulegają degeneracji i pozwalają na rozwój raka?) ∗. Dzięki badaniom wiemy, że te dziwne dla organizmu kwasy nukleinowe pozwalają na rozwój raka, a ich zniszczenie zapobiega rakowi.

Każdy środek, który ma pomóc w walce z rakiem, musi zniszczyć albo zdegenerowane kwasy nukleinowe, albo przywrócić niewłaściwie ukierunkowany metabolizm komórki z powrotem, lub przekształcić funkcje przysadki mózgowej (gruczołu mózgowego).

∗ Dzięki działalności włoskiego onkologa dr Tullio Simoncini wiemy, że rak jest spowodowany zakażeniem grzybiczym

Szukamy substancji, za pomocą których rozwój zdegenerowanych kwasów nukleinowych może zostać zablokowany lub można mu zapobiec! Zakłada się, że ropa naftowa może być również zapobiegawcza w tym kierunku.

Teraz pacjenci ponownie otrzymali apetyt po spożyciu ropy naftowej. Przybierają na wadze. Mogli znów przyjmować i tolerować również ciężkie posiłki. Aktywność trawienia uległa normalizacji. Ich ciśnienie krwi poprawiło się i rozpoczął się wzrost erytrocytów (czerwonych ciałek krwi).

Ropa naftowa widziana chemicznie jest mieszaniną różnych węglowodorów, przy czym w przypadku ropy amerykańskiej zastosowanie ma rząd metanu, natomiast oleje ziem europejskich i / lub rosyjskich należą do rzędu naftenowego.

Może być jednak tak, że węglowodory pociągają za sobą transpozycję funkcji komórek, a tym samym metabolizm.

Ropa naftowa musi oczywiście wpływać korzystnie na cały metabolizm pacjentów, a nie tylko na same guzy.

Według profesora Körblera byłoby ponadto możliwe, że węglowodory wyzwalają aktywność przysadki i innych gruczołów ludzkiego ciała, być może przekierowując je na inne przebiegi.

Taka transpozycja może jednak łatwo wystarczyć do wprowadzenia procesu gojenia w organizmie ludzkim, jeśli zachowanie pacjenta w związku z tą transpozycją również pomaga w inny sposób na boku. Terapia naftowa pomaga zapobiegać nawrotom i zapobiega powstawaniu przerzutów. Oczywiście musimy jednocześnie znormalizować wartość pH krwi.

Fakt, że dzięki ulepszeniom terapii naftowej zaobserwowano, nie można już wątpić, napisał numer Zeitschrift für Blut- un nr 12/1966
d Geschwulstkrankheiten [Magazine for Blood and Tumor Diseases].

Mogę tylko dodać następujący cytat: „Choroba jest sama, twoja choroba, ciało, twoje ciało i nadchodząca katastrofa to twoja katastrofa. Dlatego wykorzystaj własne zrozumienie i nie pozwól, aby narzucać ci opinię, która nie spełnia Twojej zgody. Szczególnie jeśli nie dotyczy to twojego ciała i twojego życia ”.

Przed sądem rejonowym w Hersbruck 17.1.1979 r. Odbył się proces o naftę. Dr Dünkelmeyer, patolog medycyny sądowej, wyjaśnił, że nie może wspomnieć o jednym przypadku uszkodzenia spowodowanym spożyciem ropy naftowej. Uważał raczej, że należy wykorzystać wszystko, co może pomóc.

Jeśli dzisiejsi lekarze uznaliby, że to lekarstwo jest bardziej otwarte, można by pomóc znacznie większej liczbie ludzi.
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 06 gru 2019, 13:15

http://www.positivehealth.com/article/c ... espiration

Najbliższy asystent Otto Warburga

Dr Paul Gerhardt Seeger spędził sześćdziesiąt lat w klinikach onkologicznych i badaniach w Niemczech. Dr Seeger odkrył, że rak wynika z inaktywacji lub zniszczenia najważniejszego enzymu łańcucha oddechowego, oksydazy cytochromu (cytochrom a / a3).

Cytochrom a / a3 jest kluczowym enzymem mitochondrialnym odpowiedzialnym za przetwarzanie ponad 90% tlenu. Hamowanie lub niszczenie cytochromu a / a3 prowadzi do mniejszej liczby mitochondriów, a także niższych poziomów ATP (energii).

Doprowadziło to do wniosku Seegera, popartego przez wielu innych badaczy: proliferacja komórek nowotworowych jest wynikiem zniszczenia łańcucha oddechowego, który napędza wytwarzanie energii ATP.

Aktywuj oddychanie komórkowe i naturalnie zmniejszaj guzy

Od czasu odkrycia dr Seegera w wielu eksperymentach i praktykach z pacjentami z chorobą nowotworową przez wielu lekarzy zgromadzono wystarczające doświadczenie (poparte setkami prac naukowych), aby wykazać, że do leczenia raka można podejść poprzez intensyfikację oddychania komórkowego w mitochondriach. Zwiększone mitochondrialne zużycie tlenu zwiększa produkcję ATP i stymuluje apoptozę - zniszczenie guza.

Jod, jak wykazał Paul Seeger, aktywuje funkcję tarczycy;
Jod umożliwia produkcję hormonu tyroksyny;
Tyroksyna jest aktywna we wszystkich komórkach jako katalizator procesu utleniania;
Brak tyroksyny powoduje niepełne wykorzystanie tlenu potrzebnego komórkom i tkankom.
Enzymy komórek drożdży i detoksykacja

Enzymy komórek drożdży mają znaczący wpływ na usuwanie substancji ze środowiska o działaniu rakotwórczym (ksenobiotyki). Produkcja glutationu jest aktywowana przez sprawdzony preparat enzymatyczny komórek drożdży;
Enzymy komórek drożdży mają zdolność przywracania uszkodzonych i zmutowanych mitochondriów;
Preparaty enzymatyczne z komórek drożdży są prawie identycznymi replikami wielu substancji biologicznych, które naturalnie występują w komórkach zdrowego organizmu ludzkiego i są w stanie poprawić i przywrócić cały układ biologiczny.
Zell Oxygen


Zell Oxygen to w 100% czysta, naturalnie fermentowana wegetariańskie drożdże pełnoziarniste bez żadnych dodatków. Zell Oxygen jest wytwarzany w ekskluzywnym procesie zimnej fermentacji przy użyciu specjalnego szczepu drożdży Sacchromyces cerevisiae wraz z sokami z jabłka, cytryny i grejpfruta, a także niezbędnych kwasów tłuszczowych z wyciągu z kiełków pszenicy i zawiera biodostępny glutation, jod i inne minerały śladowe.

Enzymy komórek drożdży aktywują funkcję P53

P53 jest genem supresorowym guza, indukującym apoptozę, autodestrukcję komórek rakowych.
P53 jest najczęściej inaktywowanym genem w ludzkim raku, a około połowa wszystkich ludzkich nowotworów ma mutację lub utratę P53.
Enzymy z komórek drożdży - bardzo silne przygotowanie


Każda 10 ml dawka preparatu zawiera 100 miliardów aktywnych biochemicznie młodych komórek drożdży. Każdy preparat enzymatyczny na komórkach drożdży zawiera bogate spektrum aktywnych grup enzymów, aminokwasów, minerałów, pierwiastków śladowych, przeciwutleniaczy, biokatalizatorów, witamin i kwasów nukleinowych, które można uznać za unikalne biochemiczne, naturalne laboratorium do leczenia.

Codzienne spożycie preparatu enzymów z komórek drożdży

Dzienna dawka - od 30 ml do 60 ml dziennie, podzielona na 3 dawki

Wymieszaj preparat enzymów komórkowych drożdży w dużej szklance soku warzywnego, w tym soku z buraków, silnego akceptora wodoru, wytwarzając duże uwalnianie tlenu. Marchew i sok winogronowy są również silnymi akceptorami wodoru.

Uzupełniająca terapia komórkami drożdży enzymatycznych

Produkcja tlenu
Detoksykacja
Funkcja mitochondriów / przywrócenie energii
Zapobieganie rakowi
Wsparcie radioterapii i chemioterapii
Wniosek: „Ogród Edenu” to biologiczny teren naszego przewodu pokarmowego.

Kompatybilne rośliny przeciwnowotworowe i olejki eteryczne

Grzyb Maitake www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10851301

Nasiona kminu czarnego www.cancerci.com/content/9/1/29

Żeń-szeń amerykański www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21194832

Konopie indyjskie www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21566064

Korzeń kurkumy www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24578796

Zielona herbata plus kwercetyna www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24314868

Olejki eteryczne www.ijrpc.com/files/25-3172.pdf

Referencje

Lopez, La zaro M. Efekt Warburga: dlaczego i jak komórki rakowe aktywują glikolizę w obecności tlenu: Anticancer Agents med. Chem. 8 (3) 305-12. 2008.

Shay J.W. i Werben H. Czy mutacje DNA mitochondriów biorą udział w procesie rakotwórczości. Mutat Res. 186: 149–160. Publ.Med. ID. 87315/42. 1987.

Xu R.H., Pelicano H., Zon Y., Carew J.S., Feng L., Bhalla K.N., Keating M.J. i Huang P. Hamowanie glikolizy w komórkach rakowych: nowa strategia przezwyciężenia lekooporności związanej z mitochondrialnym defektem oddechowym i niedotlenieniem. Cancer Res. 65, 613–621. 2005.

Shailaja, Kasibhatla i Ben Tseng. Po co celować w apoptozę w leczeniu raka? Molecular Cancer Therapeutics Vol. 2 - 573–578. Czerwiec 2003 r.

Harris C.C., Hollstein M. Implikacje kliniczne genu supresorowego nowotworu P53. N. Engl. J. Med. 329 - 1318 - 1327 -1993.

Dowody kliniczne oddychania komórkowego w celu zwalczania raka. Prof. Dr hab. N. Med. Serge Jurasunas www.biomedsearch.com/article/clinical-e ... 12898.html"

Zniszczenie oksydazy cytochromu c uwalnia 2 jony żelaza i 2 jony miedzi, co napędza dalej nowotworzenie.
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » piątek 06 gru 2019, 21:05

https://www.bibliotecapleyades.net/salu ... ncer19.htm

autor: Mike Adams

15 października 2009 r

Health Ranger, redaktor NaturalNews

ze strony NaturalNews


Jeśli szukasz naturalnych środków przeciwnowotworowych, w końcu znajdziesz informacje o chaparral - potężnym ziole leczniczym, które rosnie w pustynnych regionach amerykańskiego południowego zachodu (między innymi). (W rzeczywistości, gdzie mieszkałem w Tucson, chaparral po prostu rośnie dziko w tym miejscu. Rośliny chaparral wydają się nie mieć końca ...)

 

Ale jest nie tylko dobry na raka: Chaparral jest również silnym lekiem przeciwbakteryjnym i przeciwwirusowym.

W poniższych akapitach znajdziesz niesamowitą kolekcję cytatów wspierających o właściwościach przeciwnowotworowych chaparrala od jednych z najlepszych autorów zdrowia naturalnego w branży.

 Przeczytaj i ciesz się tą unikalną kompilacją dowodów, które wspierają naturalne właściwości lecznicze tego tradycyjnego indiańskiego zioła.

Chaparral vs. Rak

Chaparral (Larrea tridentata - powyższy obraz), znany również jako krzak kreozotowy, był używany przez rdzennych Amerykanów do leczenia różnych chorób, w tym raka. Chaparral zawiera składnik o nazwie nor-dihihydroguairetic (NDGA), silny środek przeciwnowotworowy NDGA hamuje tlenową i beztlenową glikolizę (zdolność wytwarzania energii) komórek rakowych. Flawonoidy obecne w chaparral mają silne właściwości przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.
- Ziołolecznictwo, gojenie i rak: kompleksowy program zapobiegania i leczenia Donalda R. Yance'a, jr., C.N., M.H., A.H.G., z Arlene Valentine
 

Ponad dwadzieścia lat temu indiański uzdrowiciel z Lava Hot Springs w Idaho podróżował po Rocky Mountain West, skutecznie lecząc chorych na raka chaparralem jako podstawowym lekarstwem. Chaparral, niezwykle gorzki, zawiera NDGA (kwas nordihydroguaiaretyczny), substancję przeciwnowotworową. Uważa się również, że ma więcej enzymu przeciwutleniającego SOD niż jakakolwiek inna roślina.

 Zioła powszechnie stosowane w Ameryce Południowej na raka, nawet przez lekarzy, to pau d'arco (Tabevulia) i Suma (Pfaffia paniculata). Zioła te są mniej gorzkie niż chaparral i działają poprzez tonizowanie odporności.
- Uzdrawianie całymi potrawami: azjatyckie tradycje i nowoczesne żywienie autorstwa Paula Pitchforda
 

Chaparral zawiera silny składnik przeciwutleniający, który prawdopodobnie odpowiada za obserwowane działanie przeciwnowotworowe. Chaparral był przedmiotem kilku badań, które zaowocowały zarówno regresją guza, jak i stymulacją guza. Chaparral był również stosowany jako lek przeciwhistaminowy i przeciwzapalny.

 
Chaparral jest toksyczny dla wątroby. Może również powodować nudności, wymioty, utratę apetytu i ból brzucha w dużych dawkach.
- Uzupełniające terapie przeciwnowotworowe: łączenie tradycyjnego i alternatywnego podejścia w celu uzyskania najlepszego możliwego rezultatu przez Dan Labriola
 
Rośliną jest kreozotowy krzew lub chaparral, znany również jako drewno tłuszczowe, i należy do rodziny dębów. Wszystkie testy na chaparral wskazują, że jest on pozytywnie nietoksyczny i nigdy nie wykazał żadnych skutków ubocznych u pacjentów, a jeśli obecne badania zakończą się sukcesem, zaoferuje pierwszy lek przeciwnowotworowy.

Hindusi używali zioła chaparral od wielu setek lat do wielu wewnętrznych wad ciała, a także do wysypki i erupcji skóry typu trądzikowego. Chaparral ma właściwości antybiotyczne i antyseptyczne oraz substancje stymulujące układ odpornościowy.
- Miracle Medicine Herbs (Książki z nagrodami) Richarda Melvina Lucasa
 

Herbaty z cisu kalifornijskiego i chaparral są również wspaniałymi lekami przeciwnowotworowymi. Wykazano, że preparaty ziołowe Trifolium (koniczyna czerwona) i Scrophularia działają w walce z rakiem. Carctol, mieszanka ośmiu ziół, znana jest w Wielkiej Brytanii i Indiach jako całkowicie bezpieczny suplement ziołowy i ma do 40% skuteczności u pacjentów z terminalnymi nowotworami.

 Istnieje około 2,5 miliona ziół sklasyfikowanych jako cytotoksyczne (toksyczne dla komórek rakowych). Zioła te pochodzą sprzed około 5000 lat. Co najmniej 3000 z tych ziół ma pewnego rodzaju właściwości przeciwnowotworowe.
- Pokonaj raka Gregory, A. Gore
 
Dowody wskazują, że niektóre osoby z niektórymi rodzajami raka w niektórych stadiach rozwoju mogą skorzystać z Chaparral, ale nie jest jasne, kto może skorzystać, które nowotwory są najbardziej podatne lub na którym etapie rozwoju raka zioło jest najbardziej skuteczne.

 Jedno badanie na szczurach wykazało, że NDGA (kwas nordihydroguaiaretyczny), rzekoma substancja czynna w Chaparral, spowodowała prawie całkowite zahamowanie tlenowej i beztlenowej glikolizy i oddychania w niektórych rodzajach komórek rakowych, podczas gdy normalne komórki nie uległy zmianie.
- Naukowa walidacja ziołolecznictwa: jak leczyć i zapobiegać chorobom za pomocą ziół, witamin, minerałów i innych składników odżywczych - dr Daniel B. Mowrey
 
Mając to na uwadze, wydaje się, że dobrym pomysłem jest wzięcie jednej kapsułki chaparral po spożyciu Big Maca i frytek, aby zrównoważyć niektóre szkody, które wszystkie wyrządzone przez wolne rodniki są w stanie wyrządzić.

 I chociaż chaparral może nie zawierać takich samych obietnic, jakich oczekuje się od żeń-szenia w odniesieniu do długowieczności, z pewnością może pomóc spowolnić proces starzenia z jedzenia, które spożywamy na co dzień. Doktorem medycznym najbardziej zaangażowanym w ograniczony sukces, jaki chaparral osiągnął w przypadku niektórych rodzajów raka, jest Charles R. Smart, M.D.
- Encyklopedia owoców, warzyw i ziół Heinermana autorstwa Johna Heinermana
 

Z pewnością chaparral nie byłby dobrym ziołem, jeśli dana osoba ma chorą wątrobę. Nie byłoby również wskazane przyjmowanie chaparralu z alkoholem lub acetaminofenem. Mamy nadzieję, że ekstrakt z chaparral przejdzie udane badania kliniczne i przyczyni się jako znaczący lek na raka w najbliższej przyszłości.

 
Czysty NDGA z chaparral jest lekiem do stosowania miejscowego (Masoprocol), który stosuje się na skórę, a niektóre badania wskazują, że może on być również skuteczny jako doustny środek przeciwcukrzycowy.
- Nie musisz się już bać raka - Bill Sardi
 

Chaparral (Larrea tridentata), który rośnie na setkach mil kwadratowych w Arizonie i Kalifornii, zawiera silny przeciwutleniacz o nazwie NDGA (kwas nordihydroguaiaretyczny). NDGA zastosowano w celu zapobiegania utlenianiu powodującemu psucie żywności podczas II wojny światowej.

 
Wydaje się, że działa przeciwko komórkom rakowym, uniemożliwiając im „zjedzenie” cukru we krwi, którego potrzebują, aby przeżyć - innymi słowy, głodzi je na śmierć. Chaparral zawiera także polisacharydy, które stymulują układ odpornościowy. Chaparral jest zwykle przyjmowany jako herbata.
- Sam Biser uratuj swoją kolekcję życia: Kurs Laika w leczeniu chorób ostatniego etapu przez Sama Bisera
 

Kwas Nordihydroguaiaretyczny (NDGA), związek występujący w chaparral, jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga zapobiegać uszkodzeniom komórek, które mogą prowadzić do raka. Ma również działanie przeciwnowotworowe. Chaparral stosuje się jako płyn do płukania jamy ustnej w celu zapobiegania ubytkom. Korzyści z chaparral na określone schorzenia obejmują: zapalenie stawów i zespół cieśni nadgarstka.

 
Głównym tradycyjnym zastosowaniem chaparralu w meksykańskim ziołolecznictwie jest kąpiel lub mazidło łagodzące stany zapalne i ból stawów, czasem w połączeniu z osha.
- Recepta na leczenie ziołami: łatwe w użyciu odniesienie A-Z do setek typowych zaburzeń i ich ziołowych środków zaradczych autorstwa Phyllis A. Balch, CNC
 
W 1959 r. National Cancer Institute (NCI) został poinformowany w świeckich korespondencjach, że kilku pacjentów z rakiem twierdziło, że piją herbatę chaparral.

 
Wiele lat później podobne leczenie zostało zwrócone na uwagę lekarzy z University of Utah, gdy 85-letni mężczyzna z udowodnionym złośliwym czerniakiem prawego policzka z dużym przerzutem do szyjki macicy odmówił operacji i leczył się herbatą chaparral. Osiem miesięcy później wrócił z wyraźną regresją guza.
- Przewodnik po popularnych produktach naturalnych autorstwa Ary Dermarderosian
 

Dr Andrew Weil zaleca stosowanie herbaty chaparral jako natrysku (łyżeczki nalewki chaparral do litra ciepłej wody) w przypadku stanu przedrakowego, dysplazji szyjki macicy. Ponadto można przyjmować doustnie suplementy beta-karotenu i kwasu foliowego.

 
Podaje następujący „przepis”, aby przygotować natrysk: gotować niewielką garść liści lub cztery kapsułki w litrze wody pod przykryciem przez piętnaście minut.
- Terapia onkologiczna: Niezależny przewodnik dla konsumentów na temat nietoksycznego leczenia i zapobiegania autorstwa Ralpha W. Mossa, Ph.D.
 

Herbata i nalewka z chaparral mają wyjątkowo mocny smak, uważany przez większość ludzi za nieprzyjemny, co ogranicza ilość, którą mogą tolerować przed odczuciem mdłości. Kapsułki omijają ten mechanizm ochronny i dlatego należy ich unikać.

 
Ponieważ badania na ludziach wykazały, że duże ilości herbaty chaparral i zastrzyki NDGA u osób z rakiem nie powodują problemów z wątrobą lub nerkami, prawdopodobne jest, że przypadki toksyczności reprezentowane były przez poszczególne reakcje.
- The Natural Pharmacy: kompletne odniesienie A-Z do naturalnych metod leczenia powszechnych chorób przez Alana R. Gaby, M.D., Jonathan V. Wright, M.D., Forrest Batz, Pharm.D. Rick Chester, RPh., N.D., DipLAc. George Constantine, R.Ph., Ph.D. Linnea D. Thompson, Pharm.D., N.D.
 

Jest to chaparral, który jest używany jako herbata lecznicza. Doniesienia o lekach przeciwnowotworowych otaczają chaparral, znany również jako krzak kreozotowy, ale podobnie jak raporty o jego toksyczności. Liczne przypadki toksyczności wątroby na przestrzeni lat zostały dobrze udokumentowane. O czym powinien myśleć pacjent z rakiem?

 

Informacje dotyczące tego zioła są przykładem dezinformacji dotyczącej wielu ziołowych środków. Pro-toksyczny lek, ziołowa postawa FDA jest nie do przyjęcia.
- Nie musisz się już bać raka - Bill Sardi
 

FDA nie zakazała soku grejpfrutowego; instruuje użytkowników narkotyków, aby unikali jednoczesnego spożywania grejpfruta z niektórymi lekami. Chaparral może być niesprawiedliwie scharakteryzowany jako toksyna wątroby, jeśli nie jest bardziej szkodliwy niż grejpfrut. To może wyjaśniać niespójne doniesienia o toksyczności wątroby.

 
78-stronicowy raport Instytutu Medycyny i Narodowej Rady ds. Badań nad chaparralem w 2004 r. Wyjaśnia wiele obietnic i problemów związanych z chaparral, ale prawdopodobnie jest to zbyt długi dokument, aby przejść przez niego pacjenci z rakiem.
- Nie musisz się już bać raka - Bill Sardi
 

Później pojawiły się doniesienia w piśmiennictwie opisujące zalety herbaty chaparral jako leczenia przeciwnowotworowego. Uważa się, że kwas Nordihy-droguaiaretic (NDGA) jest odpowiedzialny za aktywność biologiczną chaparral.

 Aż do 1967 r., Kiedy wprowadzono bardziej skuteczne przeciwutleniacze, NDGA był stosowany w przemyśle spożywczym jako dodatek do żywności zapobiegający fermentacji i rozkładowi. Przypuszcza się, że jakikolwiek efekt przeciwnowotworowy herbaty chaparral jest spowodowany zdolnością NDGA do blokowania oddychania komórkowego.
- Przewodnik po popularnych produktach naturalnych autorstwa Ary Dermarderosian
 


Innym omawianym ziołem jest chaparral. Ludzie biorą to, ponieważ zawiera NDGA (kwas nordihydroquaiatetic), silny przeciwutleniacz i środek przeciwnowotworowy. Badania przemysłu zielarskiego pokazują, że w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 200 ton w latach 1970-1990. W tym czasie nie było ani jednej skargi na skutki uboczne wynikające ze stosowania tego zioła.

 

Gdy codziennie podawano od dwóch do trzech filiżanek herbaty chaparral lub izolowanego NDGA codziennie ponad 50 pacjentom z rakiem, jedynymi działaniami niepożądanymi były sporadyczne nudności lub biegunka. Bardzo duże dawki powodowały obniżenie ciśnienia krwi.
- Zioła na zdrowie i leczenie autorstwa Kathi Keville
 


Po pierwsze, w przypadku raka jelita grubego (a nawet raka prostaty lub macicy / szyjki macicy) jedną z ważnych rzeczy, które możesz zrobić, jest użycie herbat oczyszczających krew (koniczyna czerwona, chaparral, a nawet zioła jelitowe omówione w tym rozdziale) jako mocna herbata w implancie doodbytniczym (lewatywę z herbatą ziołową zatrzymujesz tak długo, jak to możliwe).

 

Zasadniczo najpierw oczyść okrężnicę lewatywami wodnymi. W ten sposób łatwiej będzie zachować implant ziołowy. Trawa pszeniczna jest kolejnym ważnym implantem doodbytniczym. W dalszej części tej lekcji dam wam preparaty ziołowe, których wszyscy potrzebują, zwłaszcza pacjenci z rakiem.
- Sam Biser uratuj swoją kolekcję życia: Kurs Laika w leczeniu chorób ostatniego etapu przez Sama Bisera
 


Dalsze próby na ludziach nie doprowadziły do ​​nawiązania połączenia Chaparral. Jednak dokładna analiza tych badań ujawniła poważne braki w procedurze, dlatego skuteczność zioła pozostaje niezmieniona, w oczekiwaniu na dalsze badania kliniczne.

 

Tymczasem badania na zwierzętach zdecydowanie sugerują, że Chaparral lub jego główny składnik, NDGA (kwas nordihydroguaiaretyczny), jest toksyczny dla komórek rakowych (nie normalnych). Powoduje prawie całkowite zahamowanie tlenowej i beztlenowej glikolizy i oddychania w niektórych rodzajach komórek rakowych.
- Naukowa walidacja ziołolecznictwa: jak leczyć i zapobiegać chorobom za pomocą ziół, witamin, minerałów i innych składników odżywczych - dr Daniel B. Mowrey
 


Chłoniak i rak skóry dobrze zareagowały na leczenie tą formułą ziołową, która zawiera czerwoną koniczynę, kora kruszyny, korzeń stillingi, kora berberysu, chaparral, korzeń lukrecji, cascara amarga i kolczastą korę jesionu, a także jodek potasu.

 

Inne zioła przeciwnowotworowe, które należy rozważyć, to afrykański cayenne, borówka czarna, korzeń mniszka lekarskiego, korzeń mniszka lekarskiego, goldenseal, pau d'arco i suma. Goldenseal należy przyjmować przez krótki czas, a nie podczas ciąży.
- Kompletna encyklopedia naturalnego leczenia: kompleksowa lista A-Z chorób powszechnych i przewlekłych oraz ich sprawdzonych naturalnych metod leczenia, dr Gary Null
0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11545
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 58
x 550
Podziękował: 26610 razy
Otrzymał podziękowanie: 17260 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 12 gru 2019, 23:59

cedric pisze:
czwartek 12 gru 2019, 22:29
Strofantyna/ouabain
-to temat tabu w polskiej medycynie akademickiej

( wystepuje m.in.w konwalii, kokoryczce lekarskiej)

Otrzymane mailem
"Komórki starzejące się są powiązane z rakiem i starzeniem się

Tom Cowan, M.D.

Wiele lat temu jeden ze światowych ekspertów w dziedzinie stosowania strofanthus / ouabain, Hauke ​​Furstenwerth, powiedział mi w e-mailu, że uważa

strophanthus / ouabain za najlepszy lek przeciwstarzeniowy na naszej planecie.

W tym czasie, poza własnym bezpośrednim doświadczeniem, nie miałem jasności co do jego dowodów na to roszczenie, więc „złożyłem” je w dziale „powrót do rzeczy później”.

Wczoraj Joe Mercola przesłał mi interesujący artykuł * na temat roli ouabain w procesie starzenia się. Najwyraźniej naukowcy badają tak zwane starzejące się komórki, które ich zdaniem są kluczem do zrozumienia chorób związanych ze starzeniem się, rakiem, a nawet samym procesem starzenia. Po wyjaśnieniu roli tych starzejących się komórek następnym krokiem było znalezienie naturalnych produktów, które wpłynęłyby na zachowanie tych komórek. Oto pierwszy cytat z artykułu na temat roli starzejących się komórek w zdrowiu i chorobie:
                 
Komórki starzejące się są obecne w zmianach przednowotworowych i zwłóknieniowych, gromadzą się w starych tkankach i są związane z rosnącą liczbą patologii.

Innymi słowy, obecne badania pokazują, że akumulacja starzejących się komórek zachodzi w tkankach tuż przed tym, jak komórki te stają się rakiem. Te starzejące się komórki gromadzą się w starych tkankach i są związane z wieloma chorobami związanymi ze starzeniem się.

Następnie twierdzą, że odkryto nową klasę leków, zwanych „senolitykami”, które są związkami, które pomagają ciału pozbyć się tych starzejących się komórek. Artykuł dotyczy tego, w jaki sposób spośród wszystkich odkrytych naturalnych senolityków najsilniejszy jest ouabain, składnik aktywny w nasionach strophanthus. Oto streszczenie tego samego artykułu:

Starzenie się to komórkowa reakcja na stres, która powoduje stabilne zatrzymanie starych, uszkodzonych lub przednowotworowych komórek. Starzenie indukowane onkogenem hamuje rozwój nowotworu, ale może również zaostrzać proces nowotworowy poprzez wydzielanie czynników prozapalnych z starzejących się komórek. Leki, które wybiórczo zabijają starzejące się komórki, zwane „senolitykami”, okazały się korzystne w modelach zwierzęcych wielu chorób związanych z wiekiem. W niniejszym badaniu wykazujemy, że ouabaina- glikozyd nasercowy jest środkiem senolitycznym o szerokiej aktywności. Komórki starzejące się są uczulone na apoptozę indukowaną ouabainą, w procesie pośredniczonym częściowo przez indukcję proapoptotycznego białka rodziny Bcl-2 NOXA. Wykazujemy, że glikozydy nasercowe współdziałają z lekami przeciwnowotworowymi, aby zabijać komórki nowotworowe i eliminować starzejące się komórki, które gromadzą się po napromieniowaniu lub u starych myszy. Ouabain eliminuje również starzejące się komórki przednowotworowe. Wyniki obecnego badania sugerują, że glikozydy nasercowe mogą być skutecznymi lekami przeciwnowotworowymi, działając poprzez wiele mechanizmów. Biorąc pod uwagę szeroki zakres starzejących się komórek atakowanych przez glikozydy nasercowe, ich zastosowanie w walce z chorobami związanymi z wiekiem uzasadnia dalsze badania.

W mojej nowej książce na temat raka napisałem o dowodach, że strofantus / ouabain i wszystkie glikozydy nasercowe (rodzina leków „stymulujących” serce, których najczęstszymi przykładami są strofant i naparstnica) są skutecznymi lekami przeciwnowotworowymi. Oparłem to twierdzenie na ich wpływie na równowagę sodowo-potasową w komórce, osobistych doświadczeniach i opublikowanych badaniach dotyczących stosowania glikozydów nasercowych u pacjentów z rakiem. Ten artykuł rozszerza tę koncepcję o dodatkowy mechanizm, dzięki któremu strophanthus / ouabain może nie tylko zapobiegać rozwojowi raka, ale także rozwojowi wielu innych chorób związanych ze starzeniem się.

Strophanthus / ouabain jest bezpiecznie i skutecznie stosowany jako lek na serce od ponad stu lat. Jest to z pewnością jeden z najważniejszych odkrytych leków roślinnych. Jak wielokrotnie powtarza dr Knut Sroka w swoich pismach, fakt, że zawód lekarza zapomniał o strophanthus / ouabain, jest „zmarnowaną szansą” o tragicznych konsekwencjach.

Pan Furstenwerth wezwał mnie do podania strofantusa wszystkim moim 55-letnim pacjentom, przynajmniej w małej dawce. Być może miał rację.

* [1] Glikozydy nasercowe to senolityki o szerokim spektrum działania
Ana Guerrero1,2, Nicolás Herranz1,2, Bin Sun 1,2, Verena Wagner1,2, Suchira Gallage 1,2,3, Romain Guiho4, Katharina Wolter5,6, Joaquim Pombo1,2, Elaine E. Irvine1,2, Andrew J. Innes 1,2, Jodie Birch 1,2, Justyna Glegola1,2, Saba Manshaei4, Danijela Heide3, Gopuraja Dharmalingam1,2, Jule Harbig5,6, Antoni Olona7, Jacques Behmoaras7, Daniel Dauch5,6, Anthony G. Uren1, 2,
Lars Zender5,6,8, Santiago Vernia1,2, Juan Pedro Martínez-Barbera 4, Mathias Heikenwalder3, Dominic J. Withers 1,2 i Jesús Gil 1,2 *

METABOLIZM NATURY | VOL 1 | LISTOPAD 2019 | 1074–1088 | www.nature.com/natmetab

Więcej informacji dla lekarzy zainteresowanych strofantem
https://drcowansfourfoldhealing.acemlna ... A91A1A5177
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

cedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 14 gru 2019, 22:59

Omega-5-kwas punicynowy

Int J Oncol. Luty 2010 r .; 36 (2): 421–6.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20043077

Kwas punicynowy jest kwasem tłuszczowym omega-5 zdolnym do hamowania proliferacji raka piersi.
Grossmann ME1, Mizuno NK, Schuster T, Cleary MP.
Informacje o autorze
1
University of Minnesota, Hormel Institute, Austin, MN 55912-3679, USA.
Abstrakt
Ekstrakty z granatów zostały użyte jako środki przeciwnowotworowe i zawierają dużą liczbę potencjalnie bioaktywnych substancji. Kwas punicynowy to długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-5 występujący w oleju z nasion Punica granatum (granat). Doniesiono, że wiele długołańcuchowych kwasów tłuszczowych ma działanie zapobiegające rakowi. Tutaj zbadaliśmy potencjalną zdolność kwasu punicynowego do wpływania na wzrost zarówno linii komórkowej raka sutka niewrażliwej na estrogen (MDA-MB-231), jak i linii komórkowej wrażliwej na estrogen, opracowanej z komórek MDA-MB-231 (MDA-ERalfa7). Proliferacja została zahamowana odpowiednio 92 i 96% dla komórek MDA-MB-231 i MDA-ERalfa7, w porównaniu z komórkami nietraktowanymi przez 40 mikroM kwas punicynowy. Ponadto apoptoza indukował kwas punicynowy w komórkach MDA-MB-231 i MDA-ERalfa7 odpowiednio o 86 i 91%, w porównaniu z nietraktowanymi komórkami kontrolnymi i zaburzonym komórkowym potencjałem błony mitochondrialnej. Zbadaliśmy również, czy utlenianie lipidów było wymagane do działania kwasu punicynowego, dodając do testów 20 mikroM przeciwutleniacza tokotrienolu. Spowodowało to odwrócenie działania kwasu punicynowego na hamowanie proliferacji, apoptozę i zakłócenie potencjału błony mitochondrialnej. Na koniec oceniliśmy rolę sygnalizacji PKC w przeciwnowotworowym działaniu kwasu punicynowego, wykonując testy proliferacji w obecności inhibitora PKC bisindolymaleimidu I. Hamowanie proliferacji przez kwas punicynowy zostało częściowo zablokowane zarówno w MDA-MB-231, jak i MDA - komórki Eralfa7. Wyniki te sugerują, że kwas punicynowy ma właściwości inhibitora raka piersi, które są zależne od peroksydacji lipidów i szlaku PKC.

https://www.olej.edu.pl/olej-z-pestek-granatu/
0 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 15 gru 2019, 23:15

BIOIDENTYCZNY PROGESTERON ZALEŻY OD WIT. B3

https://raypeatforum.com/community/thre ... ncer.7216/

"Progesteron ostatecznie uznany za klucz do leczenia raka piersi
Dyskusja w „Studiach naukowych” rozpoczęta przez haidut, 12 lipca 2015 r."

"Ray od dziesięcioleci pisze na temat stosowania progesteronu w leczeniu raka, a szczególnie raka piersi. Po dziesięcioleciach zaprzeczania i propagandy, że progesteron może być rakotwórczy, wygląda na to, że medycyna głównego nurtu wreszcie rozgrzewa się do prawdy o progesteronie i jego roli w raku piersi.
To jest zarówno smutne, jak i ekscytujące. Zastanawiam się, ile więcej ludzi zostanie utraconych, zanim progesteron znajdzie się na liście oficjalnych metod leczenia raka.

Badanie jest za zaporą, więc jeśli ktoś może go dla mnie zdobyć, mogę zamieścić informacje o dawkach progesteronu in vivo.

http://www.sciencealert.com/hormone-slo ... -new-study
http://www.healthcanal.com/cancers/brea ... ancer.html
http://www.nature.com/nature/journal/va ... 14583.html

„... Ale nowe badanie w końcu odkryło dlaczego. Wzrost raka ER + jest napędzany przez hormon estrogen działający na cząsteczki receptora estrogenowego wewnątrz struktury guza. Te receptory estrogenowe wiążą się z komórkami nowotworowymi i aktywują ich wzrost i proliferację, dlatego pacjenci z ER + często są leczeni lekiem blokującym estrogeny zwanym tamoksyfenem. Nie wszyscy pacjenci reagują jednak na ten lek w ten sam sposób i wygląda na to, że hormon progesteron może być głównym czynnikiem decydującym o skuteczności tego leczenia Zespół naukowców z Wielkiej Brytanii i Australii przetestował to, podając myszom z rakiem piersi i hodowanym ludzkim komórkom raka piersi dodatkową dawkę progesteronu, co zdawało się aktywować receptory progesteronu w guzach piersi, co następnie bezpośrednio wpłynęło na aktywność receptory estrogenowe.

„...” Faktycznie wchodzi w interakcję z receptorem estrogenowym, aby zmienić sposób działania w komórce nowotworowej ”, powiedział jeden z członków zespołu Wayne Tilley z University of Adelaide w Południowej Australii Anna Salleh w ABC News.„ Jeśli nie ma receptora progesteronu , to receptor estrogenowy włącza wszystkie te geny, które są związane ze stymulowaniem wzrostu guza i stymulowaniem przerzutów. ”Oznacza to, że jeśli ludzie mają niski poziom receptorów progesteronowych, receptory estrogenowe mogą swobodnie włączać agresywne geny, które napędzają wzrost raka i sprawiają, że terapia hormonalna jest mniej skuteczna. ”Gdy receptor progesteronu jest obecny, receptor estrogenowy znajduje się w różnych częściach DNA. Nie włączasz tych paskudnych genów, ale włączasz te związane z lepszym wynikiem ”, mówi Tilley. Kiedy myszy z rakiem piersi otrzymywały leczenie tamoksyfenem w połączeniu z progesteronem, wzrost ich guzów spowalniał znacznie bardziej niż u myszy, które właśnie podawali tamoksyfen sam. „Testy wykazały, że myszy, którym podano progesteron i tamoksyfen, miały guzy piersi o połowę mniejsze niż te, które same otrzymywały lek”, „Ian Sample podaje raporty dla The Guardian”."
[...]

Kilka bardziej szczegółowych informacji z badania:
„... Progesteron blokuje wzrost guza ERa1: Aby zbadać hipotezę, że stymulacja progesteronem może mieć korzystny wpływ na wzrost guza ERa1 in vivo, stworzyliśmy heteroprzeszczep MCF-7-lucyferazy u myszy NOD / SCID / IL2Rg2 / 2 (NSG) i eksponowaliśmy je myszy do kontroli (to znaczy bez hormonu), powolne uwalnianie estrogenu lub powolne uwalnianie estrogenu plus standardowe peletki progesteronu o wysokim stężeniu 26. Wszczepiono dziesięć nowotworów dla każdego stanu (dwa nowotwory na mysz i pięć myszy na stan) i monitorowano tworzenie się nowotworów za pomocą obrazowania bioluminescencyjnego. Po 25 dniach, przy braku hormonu, guzy nie rosły, ale stymulacja samym estrogenem spowodowała wzrost guza. Leczenie estrogenem i progesteronem spowodowało znaczne zmniejszenie objętości guza w porównaniu z samym estrogenem, mierzone za pomocą bioluminescencji (ryc. 3a, b) (P50.0021) lub objętości guza (P50.019) (rozszerzone dane ryc. 6). ”

Tak więc przy braku jakichkolwiek hormonów nie było wzrostu guza. To tyle, jeśli chodzi o raka piersi bez estrogenu. Wprowadzenie estrogenu wznowiło wzrost guza, a jednoczesne leczenie progesteronem zablokowało wzrost. Dawka stosowana u myszy wynosiła 5,5 mg / kg progesteronu dziennie i podawana podskórnie (w postaci o przedłużonym uwalnianiu) przez 25 dni. Odpowiada to dawce dla człowieka wynoszącej 0,4 mg / kg dziennie, co oznacza, że ​​30 mg - 40 mg progesteronu dziennie powinno wystarczyć. Ponieważ progesteron był podawany podskórnie, podobną metodą u ludzi byłoby podawanie miejscowe. Specyfika wchłaniania hormonów stosowanych miejscowo i podskórnie jest dość podobna, co oznacza, że ​​dzienna dawka 30 mg - 40 mg z produktu takiego jak Progest-E powinna wystarczyć do naśladowania projektu badania.
To badanie jest bardzo ważne z dwóch powodów. Jednym z nich jest fakt, że po dziesięcioleciach twierdzenia, że ​​progesteron jest nie tylko bezużyteczny w leczeniu raka, ale sam jest rakotwórczy, medycyna ostatecznie zmienia melodię progesteronu. Drugim, a być może ważniejszym, jest potwierdzenie pism Raya, że ​​syntetyczne progestyny ​​zwykle nie mają działania podobnego do progesteronu i w rzeczywistości często działają jak anty-progesteron. To by wyjaśniało, dlaczego badania nad syntetycznymi progestynami przyniosły zerowe lub negatywne wyniki w leczeniu różnych nowotworów. Tak więc tylko bioidentyczny progesteron jest drogą do leczenia raka piersi. Syntetyczne progestyny ​​są często rakotwórcze i należy ich unikać.
Jestem dość zaskoczony, że nie są one szerzej omawiane przez media głównego nurtu. Dwa filary dogmatu przeciwko progesteronowi są kwestionowane i nikt nie gryzie rzęs ...
0 xzdro
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 19
x 32
Podziękował: 501 razy
Otrzymał podziękowanie: 424 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 16 gru 2019, 12:23

google tlumacz:
Czarny pieprz i system endokannabinoidowy (ECS)

29 grudnia 2015 r

Czarny pieprz zawiera beta-kariofilen (BCP). BCP to kannabinoid, który działa specyficznie na szlaki kannabinoidowe CB2 w obrębie ECS. ECS jest homeostatycznym regulatorem stanu zapalnego w całym ciele ludzkim.

BCP znajduje się również w olejkach eterycznych różnych roślin, w tym rozmarynu, chmielu, goździków i konopi indyjskich. BCP jest również głównym składnikiem (do 35%) olejku Cannabis sativa

Receptor CB2 w ECS okazał się obiecującym celem w walce z chorobami zapalnymi. Wykazano pozytywny wpływ na choroby zapalne, od SM do padaczki i zapalenia stawów, poprzez aktywację receptora CB2 przez kannabinoidy.

Wykazano, że BCP wiąże się kompetycyjnie z miejscem wiązania THC receptora CB2. Chociaż THC ma wysokie powinowactwo do wiązania CB1, wiąże się również z CB2, z mniejszym powinowactwem. Receptory CB1 znajdują się głównie w mózgu, a CB2 głównie w układzie odpornościowym.

Wykazano również, że BCP hamuje TNF (czynnik martwicy nowotworów). TNF odnosi się do grupy cytokin, które mogą powodować śmierć komórek nowotworowych. Wykazano, że leki blokujące działanie TNF są korzystne w zmniejszaniu stanu zapalnego w chorobach zapalnych, takich jak choroba Crohna i reumatoidalne zapalenie stawów.

Jak więc może być korzystne blokowanie TNF, jeśli zabija komórki rakowe? Istnieje coś takiego, jak burza cytokinowa, która może wystąpić, gdy aktywowane są związki prozapalne, na przykład w TNF. Nie wszystkie stany zapalne są złe. Jednak, gdy nie można zatrzymać stanu zapalnego, jak podczas burzy cytokinowej, uboczne uszkodzenie otaczających komórek może być katastrofalne, powodując posocznicę i prawdopodobnie śmierć.

Dlatego pieprz czarny powinien być zaangażowany w jak najwięcej posiłków. Pamiętaj, aby używać świeżego pieprzu, ponieważ wiadomo, że czarny pieprz traci moc po pęknięciu. Zmielony czarny pieprz traci moc po kilku godzinach.

zrodlo: https://www.the-ecs.com/single-post/201 ... System-ECS
1 xcedric
Posty: 4532
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 76
x 112
Podziękował: 2648 razy
Otrzymał podziękowanie: 6878 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 21 gru 2019, 20:16

EMODYNA-rdesty, rabarbar, aloes

viewtopic.php?f=16&t=2660&p=111677#p111677
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7651
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 253
Podziękował: 6009 razy
Otrzymał podziękowanie: 12034 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 23 gru 2019, 08:04

0 xAwatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11545
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 58
x 550
Podziękował: 26610 razy
Otrzymał podziękowanie: 17260 razy

Re: RAK - tani i skuteczny sposób na niego

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 24 gru 2019, 00:28

koment pod... :
hihihiiii... Kolegę
autor: Angelus Maximus Rex (2019-12-22 20:03)

hihihiiii... Kolegę wyleczyłem z raka prostaty bez szumu naukowego.

Pił szklankę nanocząsteczkowego srebra koloidalnego przez rok... Był rak, nie ma raka...

A się onkolodzy dziwowali... buhahhahhaaa... !
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

ODPOWIEDZ