Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 16886
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 908
Podziękował: 31334 razy
Otrzymał podziękowanie: 25173 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 cze 2020, 21:13

Razem to zatrzymamy - 6 czerwca - Justyna Socha
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=LfuxP3NRM20

Nadawane na żywo 3 godziny temu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 16886
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 908
Podziękował: 31334 razy
Otrzymał podziękowanie: 25173 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 cze 2020, 19:07

Protest przeciwko przymusowi szczepień - Warszawa 06.06.2020
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=cFzGpGCOJ6k

Nadawane na żywo 6 godzin temu
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 08 cze 2020, 01:24

https://pubmedinfo.org/2020/06/08/szcze ... ac-autyzm/

Oświadczenie dr Andrew Zimmermana – szczepionki mogą powodować autyzmPoniżej znajduje się tłumaczenie pełnego oświadczenia pod przysięgą i życiorys [nie tłumaczony] dla dr Andrew Zimmermana, znanego na całym świecie pro szczepionkowego neurologa pediatrycznego, specjalizującego się w autyzmie. Mówi jako biegły sądowy, który pracował dla rządu broniącego się przed sądem ds. szczepionek w 2007 roku. Powiedział pracownikom rządowym, że szczepionki mogą powodować autyzm w „wyjątkowych” przypadkach, ale twierdzi, że rząd ukrył te informacje i fałszywie przedstawił jego opinię.
W linku obok znajdziesz wersję w języku angielskim – Dr. Andrew Zimmerman’s full Affidavit
Oświadczenie dr Andrew Zimmermana

Ja, lekarz medycyny Andrew Walter Zimmerman, niniejszym oświadczam pod przysięgą, co następuje:
1. Jestem dyplomowanym neurologiem pediatrą i byłym dyrektorem ds. badań medycznych w Centrum Autyzmu i Zaburzeń Pokrewnych, Instytutu Kennedy’ego Kriegera oraz Szkoły Medycznej Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa.
2. Byłem recenzentem raportu Narodowej Akademii Nauk z 2004 roku zatytułowanego IMMUNIZATION SAFETY REVIEW: VACCINES AND AUTISM (PRZEGLĄD BEZPIECZEŃSTWA SZCZEPIEŃ: SZCZEPIONKI I AUTYZM), który został przygotowany przez Komitet Kontroli Bezpieczeństwa Szczepień na wniosek Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), Narodowych Instytutów Zdrowia (NIH) oraz Instytutu Medycyny (IOM).
3. Kopia mojego życiorysu jest załączona do niniejszego dokumentu jako załącznik A i zawarta w nim przez odniesienie.
4. W 2007 roku byłem biegłym sądowym dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej [HHS] w Omnibus Autism Proceeding (O.A.P.) w ramach Krajowego Programu Odszkodowań za Szczepienia Dziecięce.
5. Przy wsparciu Departamentu Sprawiedliwości [DoJ] przygotowałem i wykonałem załączoną opinię biegłego dotyczącą Michelle Cedillo w imieniu Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w sprawie Cedillo przeciwko H.H.S. Moja opinia eksperta w sprawie Cedillo przeciwko H.H.S. jest dołączona jako załącznik B. Stwierdza ona w odpowiedniej części, co następuje:
„Nie ma naukowych podstaw do powiązania szczepionki przeciwko odrze śwince i różyczce (MMR) lub zatrucia rtęcią (Hg) z autyzmem. Pomimo dobrych intencji, przemyślanych hipotez i powszechnych przekonań na temat widocznych związków ekspozycji na szczepienie MMR/rtęć z autyzmem i regresją, nie ma żadnych solidnych dowodów na poparcie tego związku przyczynowego. Michelle Cedillo przeszła dokładną i normalną ocenę immunologiczną przeprowadzoną przez dr Sudhir Gupta, która nie wykazała żadnych objawów niedoboru odporności, które uniemożliwiłyby jej otrzymanie lub normalną reakcję na szczepionkę MMR.”
Moja ekspertyza dotycząca Michelle Cedillo również stwierdza:
„Co więcej, nie ma dowodów na istnienie związku pomiędzy autyzmem a rzekomą reakcją na MMR i Hg, i jest bardziej prawdopodobne niż nie, że istnieje genetyczne podłoże dla autyzmu u tego dziecka.”
6. W piątek 15 czerwca 2007 roku byłem obecny podczas części posiedzenia O.A.P., aby wysłuchać zeznań eksperta składającego ekspertyzę w dziedzinie neurologii dziecięcej, dr Marcela Kinsbourne’a. Podczas przerwy w postępowaniu rozmawiałem z adwokatami z Departamentu Sprawiedliwości [DOJ], a konkretnie z głównym adwokatem DOJ, Vincentem Matanoskim, w celu objaśnienia mojej pisemnej opinii eksperckiej.
7. Wyjaśniłem, że moja pisemna opinia biegłego dotycząca Michelle Cedillo jest opinią specyficzną dla danego przypadku, dotyczącą Michelle Cedillo. Moja pisemna ekspertyza dotycząca Michelle Cedillo nie miała być ogólnym stwierdzeniem odnoszącym się do wszystkich dzieci i wszystkich nauk medycznych.
8. Wyjaśniłem, że jestem zdania, iż istnieją wyjątki, w których szczepienia mogą powodować autyzm.
9. Ściślej rzecz biorąc, wyjaśniłem, że w podgrupie dzieci z dysfunkcją mitochondriów, gorączka wywołana szczepionką i stymulacją immunologiczną, która przekracza rezerwy energii metabolicznej może, i u co najmniej jednego z moich pacjentów, spowodowała encefalopatię regresywną z cechami spektrum zaburzeń autystycznych.
Zaburzenia mitochondrialne u osób z autyzmem
Memorandum dotyczące dokumentów Instytutu Kennedy Krieger – Rolf Hazlehurst

Szczepionki mogą powodować autyzm

10. Wyjaśniłem, że moja opinia na temat wyjątków, w których szczepionki mogą powodować autyzm, opierała się na podstawie postępów w nauce, medycynie i badaniach klinicznych jednego z moich pacjentów.
11. Ze względu na poufność, nie podałem nazwiska mojego pacjenta. Jednak wskazałem i omówiłem z panem Vincentem Matanoskim i innymi obecnymi adwokatami z Departamentu Sprawiedliwości publikacje medyczną, Developmental Regression and Mitochondrial Dysfunction in a Child With Autism (Regresja rozwojowa i zaburzenia mitochondrialne u dziecka z autyzmem), która została opublikowana w Journal of Child Neurology (Dziennik Neurologii Dziecięcej). Współautorami byli dr Jon Poling, dr Richard Frye, dr John Shoffner i dr Andrew W. Zimmerman. Kopia dokumentu jest dołączona jako załącznik C.
12. Wkrótce po tym, jak objaśniłem swoje opinie z adwokatami z Departamentu Sprawiedliwości [DOJ], skontaktował się ze mną jeden z młodszych adwokatów DOJ i poinformował, że nie będę już potrzebny jako biegły sądowy w imieniu H.H.S. Rozmowa telefoniczna w czasie której zostałem poinformowany, że DOJ nie będzie mnie już potrzebował jako biegłego sądowego w imieniu H.H.S., nastąpiło po wyżej wymienionej rozmowie w piątek 15 czerwca 2007 roku, a przed poniedziałkiem 18 czerwca 2007 roku.
13. Zgodnie z moimi wspomnieniami, miałem zeznawać w imieniu H.H.S. w poniedziałek 18 czerwca 2007 roku.
14. W czasie wyżej wymienionej rozmowy z przedstawicielem Departamentu Sprawiedliwości nie wiedziałem, że sprawy Hazlehurst przeciwko HHS lub Poling przeciwko HHS były potencjalnymi sprawami testowymi w OAP (Omnibus Autism Proceeding).
[W dużym skrócie, zasada tego posiedzenia była tyka, że jeśli wszystkie testowe [6] sprawy zostaną odrzucone, to nie będzie można się starać o odszkodowanie za autyzm w trybie „administracyjnym”. – admin]
15. W moim rozumieniu ustępstwo/przyznanie rekompensaty ze strony Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w sprawie Poling przeciwko H.H.S. stało się powszechnie znane i zostało opublikowane przez międzynarodowe media informacyjne. Wśród innych doniesień prasowych, przejrzałem wywiad CNN, w którym dr Julie Gerberding, była szefowa CDC, omówiła to ustępstwo [concession] H.H.S. przeciwko Poling przeciwko H.H.S. oraz wywiad z dr Jonem Polingiem, ojcem dziecka, którego sprawa została rozstrzygnięta.
16. Język podsumowujący, „szczepienia…, znacznie pogorszyły występujące już zaburzenie mitochondrialne, które predysponowały ją do deficytów metabolizmu energii komórkowej, i przejawiło się jako encefalopatia regresywna z cechami ze spektrum zaburzeń autystycznych” jest w istocie łańcuchem przyczynowym, który objaśniałem adwokatom z Departamentu Sprawiedliwości w tym Vincentowi Matanoskiemu podczas wspomnianych powyżej rozmów z 15 czerwca 2007.
17. Przejrzałem obszerną dokumentację genetyczną, metaboliczną i inne dane medyczne Williama „Yatesa” Hazlehursta. Moim zdaniem, i do rozsądnego stopnia medycznej pewności, Yates Hazlehurst doznał regresywnej encefalopatii z cechami spektrum zaburzeń autystycznych w wyniku niepożądanego odczynu poszczepiennego w taki sam sposób, jak opisano to w przypadku rekompensaty w sprawie Poling przeciwko H.H.S., z dodatkowymi czynnikami, ponieważ Yates Hazlehurst został zaszczepiony podczas choroby, przyjmując antybiotyki oraz po tym jak we wcześniejszym czasie wystąpiły już u niego objawy odpowiadające ostrej reakcji niepożądanej na podanie szczepionki.
W USA rejestruje się mniej niż 1% NOPów – Harvard Pilgrim Health Care
18. Przeglądnąłem załączoną część transkrypcji, mowy końcowej Vincenta Matanoskiego w sprawie Hazlehurst przeciwko H.H.S., która jest dołączona jako załącznik D. Istotna część transkrypcji stwierdza, co następuje:
Chciałem wspomnieć o jednym ekspercie, który nie pojawił się tutaj, ale jego nazwisko zostało wspomniane kilka razy, a był nim dr Zimmerman.
Dr Zimmerman właściwie się tu nie pojawił, ale składał zeznania w sprawie Cedillo. Chciałem tylko krótko przeczytać, ponieważ jego nazwisko było wymieniane kilka razy przez petentów w tej sprawie. Jakie były jego poglądy na te teorie, a ja zacytuję fragment z dowodu rzeczowego pozwanego FF w sprawie Cedillo, która jest częścią zapisu w tej sprawie, jak rozumiem.
„Nie ma naukowych podstaw do powiązania szczepionki przeciwko odrze śwince i różyczce (MMR) lub zatrucia rtęcią (Hg) z autyzmem. Pomimo dobrych intencji i przemyślanych hipotez i powszechnych przekonań na temat widocznych związków ekspozycji na szczepienie MMR/rtęć z autyzmem i regresją, nie ma żadnych solidnych dowodów na poparcie tego związku przyczynowego.”
Znamy jego poglądy na ten temat.
19. Uważam, że oświadczenie pana Vincenta Matanoskiego w trakcie argumentacji końcowej dotyczącej mojej ekspertyzy było bardzo mylące i nie odzwierciedla dokładnie mojej opinii z dwóch powodów. Po pierwsze, Pan Matonoski wyjął część mojej opinii z kontekstu. Moja opinia na temat Michelle Cedillo była specyficzna dla danego przypadku. Odnosiłem się jedynie do dowodów medycznych, które przejrzałem na jej temat. Moja opinia na temat Michelle Cedillo nie miała być ogólnym stwierdzeniem dotyczącym wszystkich dzieci i wszystkich nauk medycznych. Po drugie, jak opisałem powyżej, wyjaśniłem konkretnie panu Matanoskiemu i innym prawnikom z Departamentu Sprawiedliwości, którzy byli obecni, że istnieją wyjątki, w których szczepienia mogą powodować autyzm.
20. Moim zdaniem bardzo mylące było dalsze wykorzystywanie przez Departament Sprawiedliwości mojej oryginalnej pisemnej opinii eksperckiej, dotyczącej Michelle Cedillo, jako dowodu przeciwko pozostałym wnioskodawcom w O.A.P. w świetle powyższych informacji, które wyjaśniłem adwokatom z Departamentu Sprawiedliwości, pomijając zastrzeżenie dotyczące wyjątków, w których szczepienia mogłyby spowodować autyzm.


Oświadczenie dr Andrew Zimmermana – szczepionki mogą powodować autyzm

Lekarz medycyny Andrew W. Zimmerman
Stan Massachusetts
Hrabstwo Worcester
Osobiście stawił się przede mną, niżej podpisanym notariuszem, lek. med. Andrew Zimmerman, z którym jestem osobiście zaznajomiony i który podpisał w mojej obecności powyższe Pisemne Oświadczenie i pod przysięgą stwierdził, że posiada osobistą znajomość faktów zawartych w powyższym Oświadczeniu oraz że fakty te są prawdziwe i poprawne.
(…)
Maxine Schmeidler
Notariusz
0 xDevana
Posty: 196
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 106
x 23
Podziękował: 1228 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 11 cze 2020, 17:39

Elaszka pisze:
8 czerwca 2020 o 20:18
” Szczepienie, jeżeli nie znamy jego zagrożenia, jest głupotą, jeśli je znamy jest przestępstwem” – Dr med. Franz Hartmann,
w „Der Impf-Friedhof (1912) („Cmentarz szczepień”) Osobiście doznał uszkodzeń po szczepieniu przeciwko ospie.

,,Tę księgę przysłała mi prof. dr hab. Maria Dorota Czajkowska-Majewska, jako godną rozpowszechnienia w Polsce, a sama otrzymała ją od zaprzyjaźnionej lekarki z Niemiec.
Proceder masowego wszczepiania zdrowym osobom chorób i śmierci trwa już od ponad 100 lat. Zaczął się w Anglii i w Niemczech. Zarówno wtedy, jak i dziś ludzie buntowali się przeciw tym medycznym zbrodniom.”

Zbrodnie szczepionkowe rozpoczęto już przed przeszło stu laty w Anglii i w Niemczech, gdzie dzieciom wszczepiano ospę, a dorosłym syfilis. Prezentuję tu księgę nawołującą do szerokiego oporu społecznego wobec szczepień, zatytułowaną „Cmentarz szczepień” wydanej w Niemczech w 1912 roku, z udokumentowanymi szkodami poszczepiennymi w tym głównie śmierci 36 tysięcy dzieci i wielu dorosłych, zawierającej dokładne daty urodzin i śmierci wkrótce po szczepieniu oraz wiele wstrząsających fotografii, które mówią same za siebie.

W Anglii w końcu XIX w. tysiące ludzi zachorowały na poszczepienną ospę i umarły (umierało wtedy 1/3 zaszczepionych). Po tych tragicznych doświadczeniach mieszkańcy Leicester zbuntowali się przeciw masowym szczepieniom i szturmem wzięli lokalny magistrat. Zwyciężyli ze skorumpowanymi urzędnikami, których zmusili do zniesienia przymusu szczepień. Rezultatem tego zwycięstwa i braku szczepień w Leicester było to, że podczas kolejnej epidemii ospy, umieralność wśród nieszczepionych w Leicester była 5 razy mniejsza niż wśród zaszczepionych w innych miastach.”

Keine Impfung mehr – Dr. Johann Evangelista Gottschall

,,Czy 142 lata temu też byli „antyszczepionkowcy” i mieli fobie na punkcie szkodliwości szczepień?
Nie, tak jak w dzisiejszych czasach, tak i w tamtych ludzie dobrze wiedzieli co to za okaleczający wynalazek. Nie tylko zwykli ludzie dowiadywali się o tym na własnej skórze, ale także i lekarze głośno o tym mówili i co ważne… pisali książki, których jest cała masa z tamtego okresu.”
https://pubmedinfo.org/ruchy-antyszczep ... czepienia/

Ivan KOMARENKO: Odebrano nam WOLNOŚĆ. Nie dam się zaszczepić!
https://youtu.be/uWLhSDeLMLo

Ivan Komarenko – Wolność (muz. i sł. Marek Grechuta) OFFICIAL 2020
https://youtu.be/VPtvOiqrRP8

Tekst
Gdy widzisz ptaka w locie jak wolny jest
Jak płynie sobie, aż po nieba kres
Wiedz – niebo bywa pełne wichrów i burz
A z lotu ptaka już nie widać róż

Bo wolność – to nie cel lecz szansa by
Spełnić najpiękniejsze sny, marzenia
Wolność – to ta najjaśniejsza z gwiazd
Promyk słońca w gęsty las, nadzieja

Wolność to skrzypce z których dźwięków cud
Potrafi wyczarować mistrza trud
Lecz kiedy zagra na nich słaby gracz
To słychać będzie tylko pisk, zgrzyt, płacz

Bo wolność – to wśród mądrych ludzi żyć
Widzieć dobroć w oczach ich i szczęście
Wolność – to wśród życia gór i chmur
Poprzez każdy bór i mur znać przejście

Wolność lśni wśród gałęzi wielkich drzew
Które pną się w słońce każda w swoją stronę
Wolność brzmi jak radosny ludzi śmiech
Którzy wolność swą zdobyli na obronę

Zwycięstwa, mądrości, prawdy i miłości
Spokoju, szczęścia, zdrowia i godności
Wolność to diament do oszlifowania
A zabłyśnie blaskiem nie do opisania

Wolność to także i odporność serc
By na złą drogę nie próbować zejść
Bo są i tacy, którzy w wolności cud
Potrafią wmieszać swoich sprawek brud

A wolność, to królestwo dobrych słów
Mądrych myśli, pięknych snów
To wiara w ludzi

Wolność
Ją wymyślił dla nas Bóg
Aby człowiek wreszcie mógł
W Niebie się zbudzić

Na COVID nie zmarł nikt! To ŚCIEMA! Co dzieje się w szpitalach? Relacja lekarza!
BRAWO DLA PANI DOKTOR 🙂
https://youtu.be/e0WbCkL5Kgs

z https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-94911
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 14 cze 2020, 14:32

Gdyby komuś się -odpukać-przytrafiło - to jest Picamilon-połączenie GABA z niacyną, które dobrze przenika do OUN i szybko działa
Oczywiście są leki działające na receptory GABA, ale mają efekty uboczne
https://pubmedinfo.org/2016/05/05/szcze ... zy-dziala/
"Gdy Clostridium tetani potajemnie kiełkuje w zanieczyszczonej ranie, tetanospazmina przenika przez tkanki do śródmiąższowych płynów lub krwi. Po dosięgnięciu zakończeń nerwowych absorbowana jest przez błony komórkowe neuronów i transportowana do centralnego układu nerwowego w którym hamuje uwalnianie neuroprzekaźnika gamma-aminomasłowego (GABA). To zahamowanie może spowodować kliniczne objawy tężca o różnym nasileniu: sztywne skurcze mięśni, takie jak szczękościsk, ironiczny uśmiech i poważne wstrząsy, które często prowadzą do złamań kości oraz zgonu z powodu upośledzonego działania układu oddechowego."
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 16 cze 2020, 07:51

https://www.autonomicneuroscience.com/a ... 3/abstract
"Zaproponowaliśmy nowy zespół, HANS (wirus brodawczaka ludzkiego [HPV] szczepienie związane z zespołem neuroimmunopatologicznym). Najbardziej krytycznym pytaniem dotyczącym działań niepożądanych po szczepieniu przeciwko HPV jest to, czy są one pochodzenia psychogennego, a nie organicznego. Przeprowadzono szeroko zakrojone badanie z 35 pacjentami z rozpoznaniem HANS, aby obiektywnie określić charakter ich zaburzeń za pomocą pojedynczej tomografii komputerowej emisji fotonów (SPECT), testów funkcji endokrynologicznych i elektroencefalografii (EEG). Zaobserwowaliśmy (1) objawy autonomiczne, endokrynologiczne i zapalne, (2) objawy emocjonalne i poznawcze, (3) nadwrażliwość środowiska i objawy bólowe oraz (4) objawy lokomocji i motoryczne. Objawy kliniczne związane z czterema domenami nie tylko nakładały się na pojedynczych pacjentów, ale obserwowano również u pacjentów. Teofilina, bloker centralnej aktywacji receptora adenozyny A1 był skuteczny w łagodzeniu objawów u niektórych pacjentów. Obrazy SPECT porównano między 29 pacjentami HANS a 19 normalnymi kontrolami. Obrazy widoku dwuogonowego w trójwymiarowej stereotaktycznej projekcji powierzchni (3D-SSP) wskazywały na głęboką hipoaktywność wzgórza. Względna hipoperfuzja w 3D-SSP z analizą szacowania ekstrakcji stereotaktycznej była najbardziej widoczna w przedniej korze mózgowej. 35 pacjentów składało się z 27 pacjentów zaszczepionych produktem Cervarix® i 8 zaszczepionych szczepionką Gardasil®. Zauważyliśmy różne działania niepożądane między obiema grupami dotyczące zmęczenia, zaburzenia snu, wynik HDS-R i obrazy SPECT. Badania czynności endokrynologicznych u 9 pacjentów z HANS wykazały obecność zaburzeń podwzgórza. EEG wykazało uogólnione napadowe wybuchy dużych ostrych fal lub kolców w 5 wśród 13 pacjentów HANS. Wnioskujemy, że objawy przedstawione przez pacjentów z HANS nie są pochodzenia psychogennego, ale wynikają z zaburzeń neuro-endokrynologicznych podwzgórza i jego sieci limbicznych."
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 17 cze 2020, 11:38

https://RAM.neon24.pl/post/155941,szcze ... gene-drive
"«Fundacja Gatesów zapłaciła 1,6 miliona dolarów jednej z firm zajmujących się public relations za zmontowanie tajnej koalicji naukowców, której celem ma stać się zniesienie moratorium ONZ na eksperymenty z zastosowaniem techniki gene drive…»"
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 18 cze 2020, 10:06

Miejmy nadzieję , że komarki nie odejdą od tatusia.
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1838069145
"Bill Gates sponsoruje badania nad komarami podającymi szczepionki?"
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 23 cze 2020, 22:31

Wykresy w oryginale
Potykają sie o własne nogi. Event 201 tego nie przewidział?
https://www.naturalnews.com/2020-06-23- ... ality.html
Wskaźniki szczepień niemowląt spadły gwałtownie podczas blokady, więc dlaczego śmiertelność niemowląt spadła również do historycznie najniższych poziomów?
Wtorek, 23 czerwca 2020 r. Autor: Lance D Johnson

Zdjęcie: Wskaźniki szczepień niemowląt gwałtownie spadły podczas blokady, więc dlaczego śmiertelność niemowląt spadła również do historycznych minimów?

(NaturalNews) Szczepionki są chwalone jako złoty standard w ratowaniu milionów istnień ludzkich na całym świecie. To obietnica, w którą uwierzyliśmy, gdy rodzice rytualnie poddają swoje małe dzieci rogowi obfitości zastrzyków, które usankcjonowane są przez państwo. Wizyty dla niemowląt mają na celu wprowadzenie do 26 szczepień w pierwszym roku życia dziecka, podczas sześciu lub więcej wizyt u pediatry.

Jednak podczas blokady covid-19 wizyty zdrowourodzonych dzieci zostały anulowane, w wyniku czego spadła liczba szczepień. Więcej rodziców zostało w domu, pielęgnowało swoje dzieci, obserwowało je uważnie i trzymało je z dala od pediatrów.

Po ogłoszeniu krajowego stan nadzwyczajnego , liczba podań rutynowych szczepionek pediatrycznych znacznie spadła.
Program Szczepionki dla Dzieci i link Dane dotyczące bezpieczeństwa szczepionek zgłosiły rezygnację z zakresu szczepień począwszy od trzeciego tygodnia marca, ponieważ setki tysięcy rodziców pozostało w domu i pominięto zdrowourodzone dzieci. Trend spadkowy zaobserwowano od 23 marca do końca kwietnia dla wszystkich szczepionek przeciw grypie, szczególnie szczepionek zawierających odrę.Dlaczego więc wskaźniki umieralności niemowląt spadły do historycznych minimów w miarę spadku zasięgu szczepień?
Jeśli szczepionki są tak ważne dla życia niemowlęcia, to dlaczego śmiertelność niemowląt nie wzrosła dramatycznie w miarę spadku zasięgu szczepień? Dane pokazują, że wystąpił efekt odwrotny; liczba zgonów niemowląt spadła do historycznych minimów! W Stanach Zjednoczonych śmiertelność niemowląt występuje u około 700 dzieci tygodniowo. Trend śmierci i zgonów niemowląt utrzymywał się na stałym poziomie od 2014 do 2019 r. W 2020 r. wszystko się zmieniło. Od początku marca do połowy kwietnia liczba zgonów niemowląt spadła średnio o 30 procent każdego tygodnia! Przez cały kwiecień i do połowy maja śmiertelność niemowląt spadła średnio do 500 tygodniowo.
Zgony wśród dzieci poniżej 18 roku życia są stosunkowo rzadkie w porównaniu ze zgonami z innych grup wiekowych. Aby średni wskaźnik śmierci zmienił się o 30 procent w najmłodszej grupie wiekowej (niemowlęta) - jest to niespotykane!

Głównymi przyczynami śmierci niemowląt są wrodzone wady rozwojowe (wady wrodzone), które stanowią 32 procent wszystkich zgonów niemowląt. Wypadki stanowią średnio 31 procent zgonów niemowląt. Przyczynami są również powikłania krążeniowe (9 procent) i zabójstwa (7 procent). Największą szarą strefą śmierci niemowląt jest „zespół nagłej śmierci niemowląt”, który odpowiada za około 32 procent zgonów niemowląt. Dzieje się tak, gdy skądinąd zdrowe dziecko nagle umiera przez sen, przez uduszenie, zatrucie lub niezdiagnozowany stan lub reakcję niepożądaną.

Śmiertelność niemowląt spada, gdy podaje się mniej dawek szczepionki
Ważne badanie wykazało, że wskaźniki śmiertelności niemowląt spadły w stosunku do rutynowo podawanych dawek szczepionki. Badanie pyta: Czy istnieje toksyczność biochemiczna lub synergistyczna? W końcu skumulowane bezpieczeństwo całego harmonogramu szczepień w USA nigdy nie było badane.

Wskaźnik umieralności niemowląt definiuje się jako liczbę zgonów niemowląt na 1000 urodzeń żywych. Współczynnik umieralności niemowląt w USA wynosi 6,22. W Singapurze, Szwecji i Japonii śmiertelność noworodków jest mniejsza niż połowa amerykańskiej (2,80). Istniały znaczne różnice w śmiertelności niemowląt w krajach, które podały 12-14 dawek w pierwszym roku życia dziecka, w porównaniu z dawkami 21-23 i 24-26 dawek. W 2009 r. pięć krajów o najniższym wskaźniku umieralności niemowląt wymagało tylko 12 dawek szczepionki w pierwszym roku życia niemowlęcia, w porównaniu z 24-26 dawkami wymaganymi przez USA. USA żałośnie ma najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt spośród 33 rozwiniętych krajów objętych badaniem.

Blokada Covid-19 w 2020 r. zapewniła lepszy wgląd w to, jak naród może obniżyć śmiertelność niemowląt. Jako naród, który dba o życie swoich obywateli, Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) i Centers for Disease Control (CDC) muszą przemyśleć cel zdrowo urodzonych dzieci i konieczność pompowania do niemowląt licznych szczepień. Jeśli USA mogą uratować średnio 200 lub więcej dzieci każdego tygodnia, po prostu rezygnując z wizyt i dobrych szczepień dla dzieci, to o ile więcej dzieci można uratować, jeśli opieka pediatryczna zostanie całkowicie zreformowana, a dawki szczepionek zmniejszone? Ile dzieci można uratować, gdyby opieka pediatryczna przyjęła bardziej kompleksowe i integrujące podejście do immunologii niemowląt i rozwoju neurologicznego? Wreszcie, co by było, gdyby producenci szczepionek zostali pociągnięci do odpowiedzialności w sądzie?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 16886
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 908
Podziękował: 31334 razy
Otrzymał podziękowanie: 25173 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 cze 2020, 20:31

Hurra!!! Sukces!!! Jesteśmy pierwsi do odstrzału - Ewa Pawela
Nadawane na żywo 7 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=KyNQvj5s3Tc

niezaleznatelewizja
0 xsoma
Posty: 554
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 52
Podziękował: 861 razy
Otrzymał podziękowanie: 947 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 04 lip 2020, 20:10

https://streamable.com/glm6a0?fbclid=Iw ... D4EoaVbMmE

Podsłuchana rozmowa na konferencji Billa G. ŚCIŚLE TAJNE NAGRANIE
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13869
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 969
x 378
Podziękował: 14487 razy
Otrzymał podziękowanie: 21350 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 05 lip 2020, 18:17

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9340
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13596 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 05 lip 2020, 19:30

A dokładniej to nie jest konferencja Billa a konferencja chyba chińskiej Fundacji Billa Gatesa. Wiadomo gdzie praca była najtańsza więc nic dziwnego, że Bill tam również ulokował swoją fundację i produkcję.
Nic nowego w tym ni ma.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.


Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13869
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 969
x 378
Podziękował: 14487 razy
Otrzymał podziękowanie: 21350 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 lip 2020, 12:08

..typowe dla ciemnych, zus-wirus nie działa jak planowali,-
to postraszyć, obniżyć wibracje- stare metody.
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.


cedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 07 lip 2020, 18:54

https://www.youtube.com/watch?v=J4ATbejUJw8
Zdzisław Oszczęda i Ryszard Sadłoń cz. 2 - zawiadomienie do Prokuratury ws. szczepienia niemowlaków.
1,147 views•Jun 19, 2020
0 xcedric
Posty: 6064
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 91
x 149
Podziękował: 3721 razy
Otrzymał podziękowanie: 9473 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 07 lip 2020, 18:56

https://tarczawilka.pl/produkt/ksiazka- ... -w-polsce/

Książka + audiobook “Legalne sposoby na nielegalne szczepionki. Analiza prawna obowiązku szczepień w Polsce”
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13869
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 969
x 378
Podziękował: 14487 razy
Otrzymał podziękowanie: 21350 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 lip 2020, 11:45

Jacek Wilk zdradza jak uniknąć przymusowych szczepień || Tomasz Sommer TV

https://youtu.be/WN0IiP4mSIA
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 97
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 2
x 9
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 151 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: Dams » piątek 10 lip 2020, 18:37

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13869
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 969
x 378
Podziękował: 14487 razy
Otrzymał podziękowanie: 21350 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 18 lip 2020, 09:51

UmychildrenNow.jpg
UmychildrenNow.jpg (107.77 KiB) Przejrzano 1874 razy
:twisted:
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 13869
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 969
x 378
Podziękował: 14487 razy
Otrzymał podziękowanie: 21350 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 lip 2020, 19:53

Obrazek
PRZECIEK! TYLE BĘDZIE KOSZTOWAĆ SZCZEPIONKA NA COVID-19 | 90 SEKUND
1531 wyświetleń•25 lip 2020

https://youtu.be/6dV1x7JuaRk
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 16886
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 908
Podziękował: 31334 razy
Otrzymał podziękowanie: 25173 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 04 wrz 2020, 20:20

Budujemy ruch oporu - Rozmowa z Justyną Sochą
Nadawane na żywo 3 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=eCkKY2ObSio

niezaleznatelewizja
0 xkupfer
Posty: 286
Rejestracja: czwartek 16 lut 2017, 21:46
x 297
x 29
Podziękował: 832 razy
Otrzymał podziękowanie: 508 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: kupfer » niedziela 06 wrz 2020, 20:06

witam,pewnie musiało by to być również w temacie "corony",ale wstawiam tu ;)
https://www.youtube.com/watch?v=XiaXY_Ey8A8&pp=QAA%3D
pozdrawiam
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 16886
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 908
Podziękował: 31334 razy
Otrzymał podziękowanie: 25173 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 09 wrz 2020, 23:18

Czy zaszczepimy się przeciwko Covid 19
4 wrz 2020

https://www.youtube.com/watch?v=0Z7jYIuQFus
0 xODPOWIEDZ