Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 27 lut 2019, 13:40

blueray21 pisze:
poniedziałek 25 lut 2019, 19:11
Nie wiem @pawelz, czy zauważyłeś, ale nikt nie wstawia tu channelingów od ładnych kilku lat, a wiele z tych, które niegdyś tłumaczyłem, było wstawiane tylko po to, aby czytelnicy mogli sami ocenić, jaki rodzaj bytu, jakie informacje im przekazuje, czy czego od nich chce.
Ok jeśli się pomyliłem to przepraszam. Po prostu kojarzę jakieś teksty o Marii Magdalenie czy Marii Magdaleny wklejane przez użytkowniczkę chyba Kiara, skojarzyło mi się to z jakimś channelingiem a było to nie tak dawno temu. Tak jak napisałem Jezus nie będzie prowadził innej wojny poza duchową o walkę z grzechem i złem. Bóg nie ma swojej armii która będzie walczyła mieczem i łukiem pod jego sztandarem poza może armią aniołów o czym mówi apokalipsa na końcu świata, że zbiorą zgorszenia i grzeszników z ziemi ale tego chyba nikt nie wie jak to będzie wyglądało. Bóg po prostu dopuszcza czasem do wojen to nie znaczy że wojna nie jest grzechem ale Bóg czasem dopuszcza aby jeden grzesznik ukarał innego. Bóg może ukarać też kataklizmem. Takie jest moje zdanie.

Janusz jak ktoś zna Boga i stara się przestrzegać jego przykazań to nie powinien chyba i nie ma powodów do strachu.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 lut 2019, 00:27

No, chyba trzeba znać i przestrzegac przykazań...a szczególnie poznać proroctwa :lol:
Jahwe jest bogiem przezornym. Niczym w komunistycznym ustroju każe swym wyznawcom być czujnym i mieć oko na element wywrotowy. A jeśli to twoja matka, brat lub ojciec w swej niegodziwości odciągają cię od kochającego Boga i każą czcić jakieś Baale i Szeory? Tak, zgadza się. Zostaną zgładzeni. Twoje oko nie zlituje się nad nimi. Nawet nad własną matką.

A jeśli całe miasto zbacza na złą drogę? Zgadza się. Całe miasto spłynie krwią. Co do jednej osoby. I jednego bydlęcia. Pójdą pod topór – mężczyźni, kobiety, dzieci, osły i barany. Nie będziesz miał dla nich litości. A to co zostanie – spalisz jako ofiarę całopalną dla Pana. Bez litości zabijesz mieszkańców tego miasta ostrzem miecza, wymordujesz wszystko, co w nim jest, także jego bydło, zabijesz ostrzem miecza, a cały jego łup zgromadzisz na środku placu i doszczętnie spalisz.
Przypisy:
[ 1 ] II Mojż 22:19. Wszystkie cytaty w oparciu o B. Warszawską.
[ 2 ] V Mojż 13:7-11
13:7 Jeśliby rodzony twój brat albo twój syn, albo twoja córka, albo twoja żona, albo twój przyjaciel, którego miłujesz jak siebie samego, namawiał cię potajemnie, mówiąc: Chodźmy i służmy innym bogom, których nie znałeś ani ty, ani twoi ojcowie,
13:8 Któremuś spośród bogów ludów będących wokół was, zarówno tych bliskich jak i tych odległych od ciebie, od krańca ziemi do krańca ziemi,
13:9 Nie zgodzisz się ani go nie usłuchasz, a twoje oko nie zlituje się nad nim i nie pożałujesz go ani go nie ukryjesz,
13:10 Ale nieodwołalnie zabijesz go. Ty pierwszy podniesiesz przeciw niemu swoją rękę, aby go zabić, a potem cały lud,
13:11 I ukamienujesz go.
[ 3 ] V Mojż 13:15-17,
13:15 To gdy wyśledzisz, zbadasz i dowiesz się dokładnie, a okaże się prawdą i rzeczą pewną, że taką obrzydliwość uczyniono pośród ciebie,
13:16 To bez litości zabijesz mieszkańców tego miasta ostrzem miecza, wymordujesz wszystko, co w nim jest, także jego bydło, zabijesz ostrzem miecza,
13:17 A cały jego łup zgromadzisz na środku placu i doszczętnie spalisz całe miasto wraz z całym jego łupem, jako ofiarę całopalną dla Pana, Boga twego, i pozostanie na wieki ruiną, nie będzie już odbudowane.
[ 4 ] IV Mojż 25:01-04
[ 5 ] NeXt Bible, yaqa
[ 6 ] V Mojż 28:14-42
[ 7 ] V Mojż 28:53-57
[ 8 ] V Mojż 25:11-12
[ 9 ] III Mojż 21:09
[ 10 ] V Mojż. 20.19
[ 11 ] V Mojż. 20.16-17:
Jednakże z miast tych ludów, które daje ci Pan, Bóg twój, w dziedziczne posiadanie nie zachowasz przy życiu żadnej żywej istoty. Zamiast tego zgładzisz wszystkich Hyttytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Hywytów i Jebuzytów — tak jak ci rozkazał JHWH Elohim.
[ 12 ] II Mojż 12:35:
I synowie izraelscy uczynili tak, jak kazał Mojżesz, i pożyczyli od Egipcjan srebrne i złote przedmioty oraz szaty. :lol:
[ 13 ] Joz 6:21. Tak przy okazji, tłumacze BW po raz pierwszy przetłumaczyli zgodnie z prawdą słowo charam jako „wyrżnąć do nogi”, wcześniej ten sam wyraz przekładany był jako „obłożyć klątwą”. Ot, drobna wpadka! Na szczęście w wydaniu warszawsko-praskim mamy już politycznie poprawne „dostawszy się do miasta, które było obłożone klątwą”…

W takim skazanym na zlikwidowanie mieście, mógł chyba przeżyć tylko czarny kot przebiegający drogę oprawcą...chociaż podejrzewam, że i jemu byłoby trudno uniknąć boskiej kary. :mrgreen:
1 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 28 lut 2019, 19:51

Na stornie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z lutego m.in. o tym, że zbliżają się rządy Antychrysta i gdy on oficjalnie będzie panował aby odłączyć się od tv, internetu i telefonów aby uniknąć namierzenia jak pamiętam i śmierci. Mają też powstać czy już powstały a mają funkcjonować obozy podobne do koncentracyjnych dla prześladowanych chrześcijan. Jest też m.in. o zbliżającym się pochwyceniu części ludzi do nieba o czym jest napisane w Biblii. Są i inne tematy poruszone ale nie będę szerzej pisał bo tu i tak nikłe zainteresowanie. Kto zechce ten poczyta.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 lut 2019, 22:32

Nowa fala proroctw o przyszłości świata - Agnieszka Zell

https://youtu.be/UU_A-hbqxTM

Opublikowany 28 lut 2019
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 mar 2019, 18:25

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 05 mar 2019, 20:30

Kurde, chyba się nie załapię na Aramgedon, bo ja tam widzę... imbryk

https://pbs.twimg.com/media/D0wW_4iW0AEvysP.jpg
Obrazek
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » wtorek 05 mar 2019, 20:47

Ja widzę postać w szacie. Ufoki się nie popisały, bo hologram bardzo kiepski.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 05 mar 2019, 21:22

Z archiwum domowego ;) Zdjęcie wykonane przeze mnie 14 kwietnia 2013 roku o godzinie 6.46 Tu się Ufoki popisały :D
Załączniki
Zdjęcie3549.jpg
Zdjęcie3549.jpg (17.37 KiB) Przejrzano 11068 razy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 07 mar 2019, 16:16

Fragment orędzia ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate) Wiem, że to translator google ale dosyć dobrze chyba przetłumaczył.
"MOJE DZIECI, PODEJŚCIE CZASU CZY MOJE CODZIENNE CUDO BĘDĄ ZAWIESZONE I MOJE ŚWIĘTY FARMOWA!
26 LUTY 2019 1: 55 P.M.
PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA
Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.
W wielu krajach wybuchną konflikty wewnętrzne, głód, bezrobocie i niesprawiedliwość społeczna będą detonatorami, które destabilizują pokój w wielu krajach. Rozpoczną się konflikty wewnętrzne, wybuchną wojny domowe, które wpłyną na gospodarkę i stabilność wielu rządów. Mieszkańcy wielu narodów zbuntują się przeciwko niesprawiedliwości ich przywódców; krew popłynie, zapanuje anarchia, wielu przywódców upadnie, a inni uciekną na wygnanie.

Świat wejdzie w bunt i konflikty, nadejdzie czas wielkiego poruszenia, w którym zapanuje chaos, anarchia, głód, spustoszenie. Wielu ucieknie ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszych możliwości, ale wielkie moce zamkną swoje granice, a emigranci pójdą na wygnanie, wielu zginie podczas ich próby. Niepokoje społeczne będą się mnożyć z powodu bezrobocia i braku możliwości, szczególnie w najbiedniejszych krajach. Gospodarki wielu krajów osłabią, a nawet bankructwo.
Czerwony smok komunizmu wykorzysta tę sytuację, aby rozłożyć swoje macki, zapanuje i podporządkuje wiele narodów; niewolnictwo powróci; mój lud będzie prześladowany, torturowany, więziony, aw wielu przypadkach zaginiony. Każdy chrześcijanin będzie prześladowany, krew mego ludu napłynie do narodów. Czerwony smok komunizmu sprzymierzy się z Antychrystem, a moje owce zostaną oczyszczone w piecu ucisku."

Dalej było o prześladowaniu kościoła i chrześcijan, schizmie w kościele i spaleniu Rzymu.

Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 07 mar 2019, 16:31

Jak to może być dobrze przetłumaczone, jak nawet tytuł jest niezrozumiały? (dalej się nie wgłębiałam)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 07 mar 2019, 19:37

Oj @pawelz, jeśli ty uważasz, że translator dobrze to przetłumaczył, to nie wiem co robiłeś na lekcjach języka polskiego w szkole, bo zdecydowanie nie uczyłeś się wtedy, ani nigdy tego języka. Tak jak @Seji napisała, to jest niezrozumiałe, już w tytule, a dalej....
Już lepiej wstawiaj same linki, nie wystawiaj siebie na poniewierkę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 08 mar 2019, 15:42

Nie chodziło mi o tytuł a o sam tekst.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 08 mar 2019, 15:59

Jeśli nie chodzi Ci o tytuł, to nie wstawiaj tytułu.
W ogóle nie wstawiajmy tu nic, co jest językowo pokraczne, bo takimi tekstami przyczyniamy się do niszczenia naszego pięknego języka i do ogólnego upadku kultury języka. Teraz nawet naukowcy piszą bełkotliwie - wiem, bo często tłumaczę ich wypociny. Gdy już uda mi się przetłumaczyć, to piszę do biura tłumaczeń (bo w 99% pracuję dla BT) krytyczne uwagi, choć zwykle jestem powściągliwa w krytyce. A koleżanka tłumaczka niedawno takiemu niedbałemu naukowcowi odesłała oryginał z prośbą o poprawę błędów stylistycznych i merytorycznych, gdyż w przeciwnym razie naliczy dodatkowe 10 zł za stronę - o dziwo, naukowiec się zgodził (ale nie płaci ze swojej kieszeni - płaci uniwersytet, czyli poniekąd my wszyscy!)
A gdy ja otrzymam tekst "do korekty" (tzn. korekty niby cudzego tłumaczenia), a zorientuję się, że był tłumaczony translatorem, odsyłam od razu z odmową!
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 mar 2019, 09:26

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 10 mar 2019, 11:18

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola pojawiło się nowe orędzie z marca (na samym dole). Kto zainteresowany niech sobie przeczyta.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 14 mar 2019, 14:34

Na stronie http://nachwaletrojcyswietej.com są słowa Pana Jezusa do wiernych na Wielki Post. (prawie na samej górze).
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 20 mar 2019, 23:57

Odczucie, wizja przyszłości zgłaszana przez wiele osób

https://www.youtube.com/watch?v=rGPSOd0OewE

Opublikowany 3 mar 2019
Prowadząca Paulina Grzelczak
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 27 mar 2019, 13:38

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe proroctwa/orędzia z marca. Kto zainteresowany niech sobie poczyta.

fragment
Nadszedł czas, kiedy przetrwa na świecie tylko ten człowiek z tego Narodu, który się prawdziwie nawróci do Boga, inni zostaną pochłonięci przez ogień z nieba i ognie piekielne. Zginą całkowicie te Narody, które trwają w wielkiej bucie i pysze. Zagłada grozi Niemcom, częściowo Austriakom, Holendrom, Duńczykom, Krajom Skandynawskim, wielu krajom Azjatyckim i większości stanów USA. Jeżeli się nie nawrócą, zakończą swoje istnienie, znikając z powierzchni ziemi.

Szatan przejął rządy większości krajów na ziemi, przez ludzi masonerii. Oni to dyktują wszelkie zmiany i szykują oddanie świata synowi zatracenia, Antychrystowi. Kończy się w wielu krajach oznaczanie biblijnym znamieniem Bestii, w tym zaczęto to robić po cichu także w Polsce.

Kto podda się temu oznakowaniu, nigdy nie będzie mógł być zbawiony.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 30 mar 2019, 09:39

Miałem nie podawać proroctw tych francuskich z tłumacza google ale to jest moim zdaniem na tyle istotne że zrobię wyjątek. Ciekawe o jaką technologię chodzi i kiedy się pojawi.
Zadbaj o moje stado, kup technologię wielkiego brata, ponieważ ma na celu kradzież duszy!

13 MARCA 2019 4: 10 PM

PILNY APEL JEZUSA DOBRY PASTOR DO JEGO HERD
WIADOMOŚĆ DO ENOCH

Mój pokój niech będzie z wami, owce mojej trzody.

Moje stado, niewłaściwe wykorzystanie technologii prowadzi do zniszczenia milionów dusz; młodzież jest najbardziej bezbronna, a także najbardziej oddalona od Boga. Ludzkość ostatnich czasów jest zaabsorbowana przez technologię, która kradnie przestrzenie osobistej komunikacji i dialogu między ludźmi. Młodzi ludzie spędzają cały czas patrząc na telefon komórkowy, ten bóg przeniknął ducha młodości i kradnie ich dusze.

Dialog, modlitwa i zdrowa harmonia rodziny znikają w domach; moi młodzi ludzie i moje dzieci nie chcą już modlić się ani rozmawiać z rodzicami; wolą być sami, przyjęli jako rodziców bogów technologii. Jakież to smutne, że widzę tak wiele dzieci młodych ludzi i dorosłych, którzy wymienili mnie na boga technologii! Ja, który jestem Miłością, oni odmawiają miłości; Ja, który daje życie moim owcom i który jest strażnikiem, który nigdy nie śpi, aby czuwać nad moją trzodą, dziś otrzymuję w zamian za tę ludzkość niewdzięczność, odrzucenie i zapomnienie. Och, głuchy i ślepy człowiecze, jeśli nie opuścicie opaski, która zakrywa wasze uszy i ukryjecie oczy przed końcem mojego miłosierdzia; Zapewniam cię, że wpadniesz w głębiny otchłani i umrzesz wiecznie!

My Flock, nowa technologia wkrótce pojawi się w twoim świecie i ta będzie całkowicie służyć mojemu przeciwnikowi. Powstrzymaj się od kupowania tej lucyferyjskiej technologii, ponieważ ma ona na celu kontrolowanie i poddawanie ludzkości. Technologia Wielkiego Brata nie jest z tego świata, jest technologią świata umarłych, upadłych aniołów, których nazywacie istotami pozaziemskimi; tym, czego szukają, jest kontrolowanie i zniewalanie ludzkości. Wszyscy, którzy używają tej technologii, zostaną złapani w duchu iw czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika będą pierwszymi, którzy upadną.

Wkrótce świat będzie zarządzany przez technologię Big Brother, która będzie widzieć, kontrolować i monitorować wszystko. Ta zła technologia ukradnie duszę milionów ludzi i oczyści drogę dla pojawienia się fałszywego mesjasza. Oko Orusa, które zobaczy wszystko, zostanie wydrukowane, to marka go zidentyfikuje; wszystko będzie kontrolowane i monitorowane, wola tych, którzy będą z niego korzystać, będzie przedmiotem.

Uważaj, moje stado, na zakup technologii Wielkiego Brata, ponieważ ma to na celu kradzież twojej duszy. Mój przeciwnik przez niego przejmie domy, a wszyscy, którzy go użyją, utracą prywatność, a duch zła, który jest w tej technologii, wiele straci. Przygotujcie więc moją trzodę, ponieważ dni ostatniego panowania mojego przeciwnika, gdzie będziecie kroczyć przez pustynię podejścia oczyszczenia. Bądźcie czujni i czujni, abyście mogli odkryć pułapki i oszustwa mojego przeciwnika i jego narzędzia zła. Pokój mój zostawię wam, pokój mój daję wam. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Twój Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Niech moje wiadomości będą znane całej ludzkości, owce mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 30 mar 2019, 18:55

5G :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 30 mar 2019, 19:09

Może będzie związane to z 5G. Nie wiem. Może chodzi o jakieś nowej generacji smartphony. Ponoć obraz bestii opisany w apokalipsie to ma być jakiś superkomputer. Ciekawa sprawa, jeszcze 2 lata temu jak kojarzę jak jeździłem metrem w Warszawie więcej ludzi czytało książki niż korzystało ze smartphonów, obecnie tendencja się odwróciła, ludzie przeważnie zajęci są smartphonami a książkę rzadko kto czyta.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » sobota 30 mar 2019, 20:28

Mnie to bardziej pasuje na jakiś system kamer i system rozpoznawania twarzy, podobny do funkcjonującego już w Chinach.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 31 mar 2019, 01:09

na pewno te technologie razem, a książka ma się jeszcze całkiem dobrze ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 01 kwie 2019, 19:25

Aktualizacja słowa "Bestia" w proroctwach:


2019-04-01
Specjalny biuletyn informacyjny:
Izraelscy archeolodzy odkrywają duży błąd w tłumaczeniu biblijnych proroctw dotyczących czasów ostatecznych
Autor:
Benjamin Fulford
Raporty tygodniowe
komentarze


Benjamin Fulford (BSNewswire, 1 kwietnia 2019
- Izraelscy archeolodzy odkryli duży błąd w tłumaczeniu biblijnych proroctw dotyczących czasów ostatecznych, które wydają się wskazywać, że koniec jest bliski.

„Wykopaliska witryn sprzed biblijnych potopów Spamu ujawniają, że pierwsi prorocy nie byli w stanie zrozumieć znaczenia słowa kluczowego i zastąpili je domysłem co do jego znaczenia” - mówi dr Yura Schmuck z Izraelskiego Instytutu Cyfrowego Archeologia."

Omawiany fragment z Objawienia 13:17 brzmi: „Nikt nie będzie mógł kupić ani sprzedać, z wyjątkiem tego, który ma znak, albo imię bestii, albo numer jego imienia”. Kluczowe błędne tłumaczenie dotyczy słowa „bestia”, które w rzeczywistości powinno być „wizą”, mówi dr Schmuck. Prorocy badający starożytny biblijny kod źródłowy nie wiedzieli, do czego odnosi się „wiza”, więc założyli, że jest to błąd typograficzny i odgadł, że słowo oznacza „zwierzę” - wyjaśnia.

„Jeśli zastąpisz słowo„ wiza ”słowem„ bestia ”, nagle wszystko ma sens i widzimy, że przepowiednia się spełnia wraz z pojawieniem się cyfrowej gotówki”, zauważa.

„To kompletny i kompletny nonsens”, mówi rzecznik Visa Inc. Sey Tannick. Zauważa, że ​​nadchodzący implant mikroprocesorowy karty kredytowej z „wstępnym wprowadzeniem jako opcjonalna aktualizacja”.
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... niowe.html

PS.- czyli 5G i karta kredytowa, szczególnie zaczipowana :twisted:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 01 kwie 2019, 19:28

Ten cytat zapodany przez Songo to na moje wyczucie kolejny przykład niedbałości w tłumaczeniu - w ogóle nie wiem, o co chodzi...
0 x



ODPOWIEDZ