Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » wtorek 19 cze 2018, 00:53

Śmierdzący zapach potu. Z natury człowiek ma bezwonny jednak u mnie inaczej😥. Przeprowadziłem głodówkę 9-dniową i nadal nic. Jakieś pomysły, może niekoniecznie głodówkowe?
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 19 cze 2018, 01:08

Najwyraźniej nie oczyściłeś się jeszcze dostatecznie..
Dieta roślinna i powtórzyć za jakiś czas głodówkę.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 19 cze 2018, 10:55

Rzadkością jest aby jedynie nasza dieta czyli to co jemy miało aż tak ogromny wpływ na nasz naturalny zapach.
To sytuacje chwilowe i raczej incydentalne.
Na ogół przyczyny są psycho-somatyczne.
Oczywiście metabolizm organizmu ma wpływ na wszystkie funkcje życiowe, ale oprócz ciała czyli somy jest właśnie psyche.
Z doświadczenia wiem, że ten aspekt o którym napisałeś dotyka wielu ludzi w różnym wieku, a przyczyna w większości zawiera się w podłożu emocjonalnym.
Bardzo słusznie, że najpierw zastosowałeś oczyszczanie organizmu.
Wiem, że nie każdemu to służy, a głodówka tym bardziej.
Do tego trzeba mieć ZDROWIE i masę.
Znałam lekarza, który do leczenia tej przypadłości stosował głównie dietę pozbawioną pewnych składników, które jak twierdził wywołują przykrą woń. Efekty były mizerne jeśli nie zerowe.
Gdy dieta nie pomagała orzekał, że przyczyna jest juz tylko w psyche i dalej nie dawał rady....

Komórki nerwowe odpowiadaja za wiele funkcji i również za zapach i smak.
Pewnie nie raz słyszałeś; weź głęboki oddech, zamknij oczy, posłuchaj dobrej muzyki... zrelaksuj się. Nerwy Ci w tym pomogą.

Leczenie psyche, to juz skomplikowana sprawa, bo do każdego z nas jest inny kluczyk...., a długotrwałość kuracji, trwa często przez całe życie i dodatkowo nas zniechęca.
Najczęsciej problem dotyka ludzi bardzo wrażliwych o subtelnej naturze nie idących przez zycie za pomosą łokci.
Jest dziesiątki metod wzmacniania psychiki i uczenia się życia ze stresem.
TAK, uczenia się, bo walka z nim nic nie da.. ;)
Zaczęłabym od określenia "stresorów" codziennych i pojedynczo występujących.
Odznacz sobie na skali nap 1 do 10 do jakiego zdenerwowania - stresu doprowadzają cię te sytuacje i popracuj nad tymi, które uznałeś za głównych winowajców.
Na naszym Forum jest sporo dobrych rad, a gdy będziesz potrzebował dalszej pomocy pisz.

Edit; bywa, że w okresie wzrastania młodych ludzi za brzydki zapach potu odpowiada burza hormonalna.
0 x



kotwil52
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 22 gru 2016, 16:25
x 2
x 1
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 11 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: kotwil52 » wtorek 19 cze 2018, 19:06

Po czesci moze byc to problem ze stresem, jednak nawet nad ranem kiedy sie budze czuje odor swojego ciala.

ps: sorry ale nie mam polskiej klawiatury
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 19 cze 2018, 19:10

Opisuję stres przewlekły, a on na noc nie zasypia i nie budzi się na dzień... :lol:
Nasz organizm pracuje cały czas, a mózg nie zasypia i przerabia problemy, które się kumulują...
0 x



Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2677 razy
Otrzymał podziękowanie: 1204 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » sobota 23 cze 2018, 05:50

Tak jak pisze sandra, ludzie wrażliwi i przeżywający wszytko do okoła maja delikatnie mówiąc kiepsko w życiu. Z każdej strony stresory i człowiek się sypie.
I co najlepsze lub najgorsze, to to, że nie pozbędziesz się swojego podejścia do życie, tylko musisz nauczyć się z tym żyć. Niestety, ludzie którzy mają na wszystko wy....ane po po prostu się tacy rodzą - tak z luzackim podejściem do świata trzeba się urodzić.
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: soma » niedziela 24 cze 2018, 00:59

Przyczyna nieprzyjemnego zapachu ciala moze byc plyn do mycia. Kiedys, gdy uzywalam takich plynow to i ja i wszyscy w rodzinie doslownie cuchnelismy. Po zmianie na dobre naturalne mydlo problem zniknal. Nawet ubrania dlugo sa swieze, pomimo, ze sie pocimy.

Innym powodem moze byc, ze podpina sie "duch". Duchy nieraz cuchna, cale mieszkanie moze cuchnac.
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: devi » poniedziałek 09 lip 2018, 17:05

Niech za przykład posłuży ci Adolf Hitler :mrgreen:

„Kiedy zrezygnowałem z jedzenia mięsa, od razu zacząłem się mniej pocić, a w przeciągu dwóch tygodni przestałem się pocić niemal zupełnie. Moje pragnienie również znacząco spadło. Łyk wody od czasu do czasu to wszystko, czego mi potrzeba”.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Bardzo brzydki, odpychajacy zapach potu

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 10 mar 2019, 20:42

To może być kwestia genetyczna. Taki brzydki zapach potu miał mój ojciec, i ma też jego brat. Pozostali ich krewni nie są tym dotknięci, albo są, ale znacznie mniejszym stopniu.
Mój pot jest raczej OK, ale gdy byłam na Diecie Dobrych Produktów, to prawie w ogóle się nie pociłam! Może to by był odpowiedni kierunek...?
0 x



ODPOWIEDZ