Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 10 lip 2017, 08:53

Wskoczylam tu na chwile.
Popisalam troche w tym temacie, bo na pierwszy rzut oka takie stwierdzenia -

Kiara.

ps. Naprawdę pełnię rolę SZATANA
. OSKARŻYCIELA
( bardzo trudna i ciężka rola.. nie lubianej osoby) PODWAŻAJĄCEGO dotychczasowe „prawdy”
uznane za prawdy z powodu braku innej wiedzy.

Rozumiecie teraz dlaczego SZATAN jest tak znienawidzony , poniżany i oczerniany
.


moga powodowac u czytelnika mieszane odczucia... (dotyczace stanu piszacego).
Silne slowa trzeba poprzec wyjasnieniem, inaczej wyglada troche "niezdrowo".

P.S. Miast watku o Szatanie bardziej interesowalby mnie watek o Omsku, o tym o co Laguna pytala.
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 10 lip 2017, 11:44

Kiara napisala
Laguna.. przepraszam, to mój błąd.. powinno być Lady....


W porzadku nic sie nie dzieje bez przyczyny- mam nadzieje , ze sprawa zostala wyjasniona i wiecej nikt Nas nie bedzie mylil ;) :D


Rozumie Cie pod jakim katem w ten sposob okreslasz jego postac.
Kim jest dla mnie Szatanisko nie wiem , wiem tyle ile udalo mi sie przeczytac na ten temat
Szatanisko jest uznawane jako klamca i zwodziciel ludzkosci -to ten ktory zgradzil Boga pytanie tylko jakiego Boga?Czy biblijny Bog jest faktycznie Bogiem?
Mimo wszystko jestem podobnie "za" jak abcd , ze nalezaloby zalozyc nowy temat .
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 10 lip 2017, 12:01

Fair Lady pisze:P.S. Miast watku o Szatanie bardziej interesowalby mnie watek o Omsku, o tym o co Laguna pytala.

Dzieki Lady mnie to rowniez bardzo zainteresowalo.
Kiara we wczesniejszych postach podala link i na samym poczatku filmiku Pan Wozniak mowi o trojkacie Asgardu (Nowosibirsk, Tomsk, Omsk )

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Wzmianka na temat Asgardu Iryjskiego jest rowniez w wedach slowianskich.
Niestety ja poszukuje cos wiecej na ten temat bo nie mam zadnej "czytanej" wiedzy w temacie tego Asgardu.

Księga Światła (Harati Światła)
Haratia pierwsza

Początek

W Lato Kapłanki Ognia,
na pięćset siedemdziesiąt szóstym Kręgu Życia
od Wielkiego Przeniesienia się z Daarii,
według Kręgolecia Czisłoboga naszego [1],
w Dzień trzech Księżyców [2],
w czcigodnym Asgardzie Iryjskim [3],
dowiedzcie się, dziecięta Rasy Wielkiej
i potomkowie Rodu Niebieskiego,
o czasach starodawnych,
o Mądrości starożytnej przez Kapłanów zachowanej,
o Początku wszystkiego ludziom nieświadomym
i dla nadchodzących czasów w Harati [4] Światła
nakreślonego Darrungom [5] Wirritom.
Na Chwałę Bogów, w Wielkości Rodu,
tak pojmiecie sercem waszym
wielkość Świata przez to,
co opowie pieśń wołchwa Sładagora,
w Aryjskim Rodzie Parda [6] zachowywana.

http://abelikain.blogspot.no/2013/12/fizyka-skryta-w-wedach.html
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 10 lip 2017, 12:51

Laguna -

Szatanisko jest uznawane jako klamca i zwodziciel ludzkosci -to ten ktory zgradzil Boga pytanie tylko jakiego Boga?Czy biblijny Bog jest faktycznie Bogiem?


Kiarze nie chodzilo o biblijnego Szatana, lecz tego Oskarzyciela (jest obecny wsrod nas caly czas, pod roznymi postaciami, ale zawsze spelniajacy te prokuratorska funkcje).

Co do Asgaard, to o ile mnie pamiec nie myli wspominalas dawniej, ze przebywasz w Skandynawii, szukaj u zrodla, znajdziesz wiele w jezykach oryginalnych. Ja ze swej strony pisalam kiedys o Agharcie, porownaj tez.
Ale to o czym powiada dr A. Wozny (nie Wozniak) to jeszcze cos innego, wspomina o bardzo kosztownym krysztale... czyzby byl to jakis klucz?

Co do tworzenia nowych watkow, rozbijania starych, przenoszenia itp. itd. to mam negatywne doswiadczenie. Temat wyczerpie sie, gdy nikt nie bedzie chcial zabierac w nim wiecej glosu.
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » poniedziałek 10 lip 2017, 13:31

Fair Lady pisze:
Kiarze nie chodzilo o biblijnego Szatana, lecz tego Oskarzyciela (jest obecny wsrod nas caly czas, pod roznymi postaciami, ale zawsze spelniajacy te prokuratorska funkcje).

Jak dla mnie to obydwie macie racje. Choc kazda rozpatruje temat pod innym katem spojrzenia, przeznaczenia.

Fair Lady pisze:Co do Asgaard, to o ile mnie pamiec nie myli wspominalas dawniej, ze przebywasz w Skandynawii, szukaj u zrodla, znajdziesz wiele w jezykach oryginalnych. Ja ze swej strony pisalam kiedys o Agharcie, porownaj tez.

Tak przejrze zapoznam sie i porownam.(dzieki)

Fair Lady pisze:Ale to o czym powiada dr A. Wozny (nie Wozniak) to jeszcze cos innego, wspomina o bardzo kosztownym krysztale... czyzby byl to jakis klucz?

Masz na mysli "klucz" jako przejscie?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lip 2017, 11:54


No tak.... Lady .. pojawia się tylko wówczas gdy chce ode mnie istotnej informacji.. sama nie może jej rozgryźć... ok!

Kontynuując jeszcze przez chwilkę temat MATRYCY ŻYCIA zdeponowanej w CZAKRAMIE ŚLĘŻAŃSKIM i 4 bliskich jej gór .. to jest niezwykle miejsce mocy oddziałujące na nasze zmysły ,a tym samym odczucia i myśli podporządkowane wzorcom reakcji fizycznych.

5. zmysłów , to reakcja impulsami nerwowymi na 7. czakr fizycznych .. inaczej zasada , sposób i wzorzec życia przekazywany nam poprzez mózg i cały układ nerwowy.
Jednym słowem władza nie tylko nad CZŁOWIEKIEM
ale nad całym biologicznym życiem na Ziemi!

Rozumiecie teraz dlaczego Ślęża jest tak bardzo ważnym punktem na Ziemi.. dlaczego dawno temu siły ciemności po ciężkich walkach przejęły to miejsce .. dysponowali nim do 13 . lipca 2017!
Jest to najbardziej strategiczny punkt na ziemi.. dlatego tak bardzo ukrywana jest PRAWDZIWA WIEDZA O NIM prze POLAKAMI
bo wiedza ta podnosi rangę polski W SKALI CAŁEGO ŚWIATA!

Ale to nie koniec
u nas jest również MAGNETYCZNY TRÓJKĄT MOCY
CZYLI WIEDZY , KTÓRY MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ. JEGO ZWORNIKIEM ( czubek górny trójkąta wyznaczający jego oś .. jest CZĘSTOCHOWA, DOLNYM PUNKTEM TEJ OSI .. CZAKRAMEM TRÓJKĄTA MOCY JEST KRAKÓW, JEGO PUNKTAMI MOCY W ASPEKCIE ŻEŃSKIM SĄ NIEPOŁOMICE, PUNKTEM ASPEKTU MĘSKIEGO , TEGO TRÓJKĄTA, TO TYNIEC.
Na ziemiach Polski istnieje również depozyt KOSMICZNEJ WIEDZY, KTÓRA OD NAS PŁYNIE ZIEMSKIMI LEY LINES DO WSZYSTKICH INNYCH MIEJSC MOCY!

Trójkąt MĘSKIEGO ASPEKTU
MĘSKI TRÓJKĄT MOCY zdeponowany jest na BLISKIM WSCHODZIE! JEGO CENTRALNY PUNKT TO JEROZOLIMA!
Teraz nie będę opisywała innych punktów ( o które toczą się tam walki) , których uruchomienie nastąpi we właściwym czasie.

Ujawnię coś
.. bardziej szokującego.. co , dzieje się za naszymi plecami.. co miało być głównym atutem naszych czasów zmieniającym całkowicie dotychczasowe ustawienie mocy i władzy na ziemi!

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiad ... ronomiczne

TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY

” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI
.

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

Nie nie są chuligani
kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

To już było
w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA
Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

KOLEJNE KOŁO KARMY
JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

W polityce wrze jak garnku
ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !

JEST NIĄ CENTRALNY MEGA KOMPUTER W POSTACI SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!
ONA RÓŻNIE JAWI SIĘ SWOIM UZALEŻNIONYM „PARTNEROM” W PRZERÓŻNYCH POSTACIACH, ZALEŻY TO CZEGO ONI OCZEKUJĄ.. DLA JEDNYCH JEST BOGIEM, DLA INNYCH SUPER SIŁA ALBO SUPER KOSMICZNYM ZŁEM, ALBO DOBREM, ALBO WSPANIAŁĄ ROZWINIĘTĄ CYWILIZACJA
niedojrzałe ego LUDZI STAWIA OCZEKIWANIA.. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA WIE JAK JE ODCZYTAĆ I WYKREOWAĆ W MÓZGACH LUDZI OBRAZY TYCH OCZEKIWAŃ
TO JEST TYLKO MATERIALIZACJA HOLOGRAFICZNA MYŚLI
I NIC WIĘCEJ!

Ten syntetyczny byt stymuluje do walki ze sobą kilka ziemskich opcji z jednego powodu, bo wiedzą,że TA walka jest napędem realizacji ich planu, a LUDZKIE EGO
chęć WŁADZY jest motorem działania !

Zapomnieli nieszczęśnicy o jednej bardzo ISTOTNEJ , ba NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE


TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA
. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ

SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE
JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.
Takie zachowania prowadzą do unicestwienia tych, którzy podjęli się walki z ZASADĄ ISTNIENIA ŻYCIA dla swoich małych korzyści.. chociaż im mogą się one wydawać wielkie.

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Kiara.

ps. Dodam tylko ,że skoro ten „żagiel” ma czas bycia w przestrzeni kosmicznej 1 miesiąc , to możemy mieć pewność ,że decydujące wydarzenie energetyczne zaistnieje WŁAŚNIE W TYM CZASIE!



Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 20 lip 2017, 11:57 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 20 lip 2017, 11:54


No tak.... Lady .. pojawia się tylko wówczas gdy chce ode mnie istotnej informacji.. sama nie może jej rozgryźć... ok!

Kontynuując jeszcze przez chwilkę temat MATRYCY ŻYCIA zdeponowanej w CZAKRAMIE ŚLĘŻAŃSKIM i 4 bliskich jej gór .. to jest niezwykle miejsce mocy oddziałujące na nasze zmysły ,a tym samym odczucia i myśli podporządkowane wzorcom reakcji fizycznych.

5. zmysłów , to reakcja impulsami nerwowymi na 7. czakr fizycznych .. inaczej zasada , sposób i wzorzec życia przekazywany nam poprzez mózg i cały układ nerwowy.
Jednym słowem władza nie tylko nad CZŁOWIEKIEM
ale nad całym biologicznym życiem na Ziemi!

Rozumiecie teraz dlaczego Ślęża jest tak bardzo ważnym punktem na Ziemi.. dlaczego dawno temu siły ciemności po ciężkich walkach przejęły to miejsce .. dysponowali nim do 13 . lipca 2017!
Jest to najbardziej strategiczny punkt na ziemi.. dlatego tak bardzo ukrywana jest PRAWDZIWA WIEDZA O NIM prze POLAKAMI
bo wiedza ta podnosi rangę polski W SKALI CAŁEGO ŚWIATA!

Ale to nie koniec
u nas jest również MAGNETYCZNY TRÓJKĄT MOCY
CZYLI WIEDZY , KTÓRY MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ. JEGO ZWORNIKIEM ( czubek górny trójkąta wyznaczający jego oś .. jest CZĘSTOCHOWA, DOLNYM PUNKTEM TEJ OSI .. CZAKRAMEM TRÓJKĄTA MOCY JEST KRAKÓW, JEGO PUNKTAMI MOCY W ASPEKCIE ŻEŃSKIM SĄ NIEPOŁOMICE, PUNKTEM ASPEKTU MĘSKIEGO , TEGO TRÓJKĄTA, TO TYNIEC.
Na ziemiach Polski istnieje również depozyt KOSMICZNEJ WIEDZY, KTÓRA OD NAS PŁYNIE ZIEMSKIMI LEY LINES DO WSZYSTKICH INNYCH MIEJSC MOCY!

Trójkąt MĘSKIEGO ASPEKTU
MĘSKI TRÓJKĄT MOCY zdeponowany jest na BLISKIM WSCHODZIE! JEGO CENTRALNY PUNKT TO JEROZOLIMA!
Teraz nie będę opisywała innych punktów ( o które toczą się tam walki) , których uruchomienie nastąpi we właściwym czasie.

Ujawnię coś
.. bardziej szokującego.. co , dzieje się za naszymi plecami.. co miało być głównym atutem naszych czasów zmieniającym całkowicie dotychczasowe ustawienie mocy i władzy na ziemi!

ROSJANIE CHCĄ ROZSZCZEPIĆ PROMIEŃ ENERGII W TYM PRYZMACIE ŻAGLU".. WIEDZĄ ,ŻE CAŁOŚĆ ENERGII NIE JEST MOŻLIWA DO PRZEJĘCIA TO JEDNO, A DRUGIE CHODZI IM O KONKRETNĄ WIBRACJĘ, KTÓRA NIE SPOWODUJE EWOLUCJI, A UTRZYMA TO.. CO MA BYĆ ICH ATRYBUTEM WŁADZY!

*******************

Rosyjscy naukowcy wystrzelili satelitę, który może utrudnić obserwacje astronomiczne
Rosyjscy naukowcy wystrzelili satelitę, który może utrudnić obserwacje astronomiczne

Obrazek

Rosyjska rakieta Sojuz wystrzeliła satelitę Mayak. Maszyna orbituje już wokół Ziemi i za kilka dni stanie się dla nas jednym z najjaśniejszych obiektów na niebie. Satelita nie jest częścią jakiegokolwiek programu naukowego. Jej zadaniem jest przede wszystkim świecić, co może przynieść więcej problemów niż korzyści.

Mayak - co w języku polskim oznacza latarnię morską - został wyniesiony 14 lipca z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie. Tego dnia, rakieta Sojuz dostarczyła na orbitę łącznie 73 satelity. Mayak został skonstruowany przez Moscow State Mechanical Engineering University a środki finansowe na jego budowę pozyskano w 2016 roku na stronie crowdfundingowej Boomstarter.

Mayak jest niewielkim satelitą, który wkrótce przekształci się w trójkątny żagiel. Wykonano go z materiału polimerowego, posiada powierzchnię 16 metrów kwadratowych i jest 20 razy cieńszy od ludzkiego włosa. Urządzenie będzie jedynie odbijać światło słoneczne a z naszej perspektywy będzie to jedna z najjaśniejszych "gwiazd" na naszym niebie. Mayak pozostanie w przestrzeni kosmicznej przez co najmniej jeden miesiąc, lecz w zależności od degradacji orbity istnieje możliwość, że mieszkańcy Ziemi będą mogli obserwować tę konstrukcję przez wiele miesięcy.

Wielu astronomów jest poważnie niezadowolonych pojawieniem się tak jasnego obiektu na niebie. Mayak prawdopodobnie utrudni obserwacje astronomiczne zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Inne satelity pojawiły się na orbicie okołoziemskiej w konkretnym celu, np. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna jest projektem naukowym. Natomiast urządzenie o nazwie Mayak pozwoli jedynie przetestować technologię pozwalającą na deorbitację satelity.



Źródło: zmianynaziemi.pl

***************

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiad ... ronomiczne

TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY

” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI
.

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

Nie nie są chuligani
kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

To już było
w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA
Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

KOLEJNE KOŁO KARMY
JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

W polityce wrze jak garnku
ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !

JEST NIĄ CENTRALNY MEGA KOMPUTER W POSTACI SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!
ONA RÓŻNIE JAWI SIĘ SWOIM UZALEŻNIONYM „PARTNEROM” W PRZERÓŻNYCH POSTACIACH, ZALEŻY TO CZEGO ONI OCZEKUJĄ.. DLA JEDNYCH JEST BOGIEM, DLA INNYCH SUPER SIŁA ALBO SUPER KOSMICZNYM ZŁEM, ALBO DOBREM, ALBO WSPANIAŁĄ ROZWINIĘTĄ CYWILIZACJA
niedojrzałe ego LUDZI STAWIA OCZEKIWANIA.. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA WIE JAK JE ODCZYTAĆ I WYKREOWAĆ W MÓZGACH LUDZI OBRAZY TYCH OCZEKIWAŃ
TO JEST TYLKO MATERIALIZACJA HOLOGRAFICZNA MYŚLI
I NIC WIĘCEJ!

Ten syntetyczny byt stymuluje do walki ze sobą kilka ziemskich opcji z jednego powodu, bo wiedzą,że TA walka jest napędem realizacji ich planu, a LUDZKIE EGO
chęć WŁADZY jest motorem działania !

Zapomnieli nieszczęśnicy o jednej bardzo ISTOTNEJ , ba NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE


TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA
. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ

SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE
JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.
Takie zachowania prowadzą do unicestwienia tych, którzy podjęli się walki z ZASADĄ ISTNIENIA ŻYCIA dla swoich małych korzyści.. chociaż im mogą się one wydawać wielkie.

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Kiara.

ps. Dodam tylko ,że skoro ten „żagiel” ma czas bycia w przestrzeni kosmicznej 1 miesiąc , to możemy mieć pewność ,że decydujące wydarzenie energetyczne zaistnieje WŁAŚNIE W TYM CZASIE!



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 20 lip 2017, 19:54

Kiara -

No tak.... Lady .. pojawia się tylko wówczas gdy chce ode mnie istotnej informacji.. sama nie może jej rozgryźć... ok!


Mylisz sie.
Nie chce od Ciebie niczego.
Stworzylas odpowiedz i chyba wlasna teorie.
Nie Kiara, tu chodzi o bezposredni dostep do konsoli sterowania, czyli do ludzkich mysli. A, ze ludzi z pewnych grup (aby nie uzywac slowa ras) jest wielu i to ONI tworza ten krysztal.
Poprzez polaczenia bezposrednie i nawet ponad czaso-przestrzenne.
Nie sadze, aby w tym palce maczal Szatan.
I to tyle.
A dalej niech kazdy sam sprawdzi co i jak.
W pewnych frekwencjach istnieje wolny wybor.
0 x



gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: gogo » czwartek 20 lip 2017, 21:12

Sądzę, że warto przeczytać o Asgarcie
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-cieka ... 7-asgardia
Wygląda na to, że to szerszy projekt a żagiel to kontynuacja.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 lip 2017, 13:21




MOC CZŁOWIEKA.......

Obrazek


Zrozumcie jedną ZASADĘ o której istnieniu doskonale wiedzą twórcy nie tylko MATRIX


KAŻDA BIOLOGICZNA ISTOTA .. JEJ SPOSÓB MYŚLENIA , MOŻLIWOŚCI REAKCJI MENTALNYCH I FIZYCZNYCH
PODLEGAJĄ MATRYCY WZORCA Z KTÓRYM WSZYSCY JESTEŚMY POŁĄCZENI PRZEZ NASZE BIOLOGICZNE DNA.

Możecie sobie gdybać, dyskutować i twierdzić nie wiem co
o Waszych mocach, możliwościach i wiedzy
ALE CAŁY CZAS PORUSZAJĄ SIĘ WSZYSCY W GRANICACH MATRYCY WZORCOWEJ MATRIXA , KTÓRA ODZIAŁY WUJE NA LUDZI !

Można tego nie akceptować, nie godzić się z tym FAKTEM.. i bardzo mocno mu zaprzeczać.. ale on wcale nie zareaguje na to.. on jest i już.

Przez gadanie , wymądrzania się i cytowania „wielkich ” mądrości nie zmienia się takich zasad.

Żeby w NTV pojawiło się 100 tys wielce oryginalnych i wielce wiedzących , oraz inteligentnych
. a nawet razem ustalili to.. i tamto
. TO NIC NIE ZDZIAŁAJĄ dopóki MATRYCA ŻYCIA POŁĄCZONA Z NASZYM DNA BĘDZIE TA SAMA!

Jest to pustosłowie, a wielu bardzo przypadkach ezoteryczny bełkot .. mielący ciągle różne wersje tego samego!

Cała ezoteryka jest jednym wielkim oszustwem udającym ROZWÓJ DUCHOWY .. a tak naprawdę nie ma z nim wiele wspólnego, albo nic.

Co z tego że w przybliżeniu znacie mapę zachowań obecnych spreparowanych sytuacji.. jak nie znacie drogi do MATRYCY MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ, nie wiecie nic o sposobie jej zmiany , nie macie mocy działania, ani kalendarza możliwości ustawień tych zmian..
Jest on bezpośrednio połączony z ruchami określonych planet w kosmosie z układami energetycznymi między nimi i ustawieniem ziemi w stosunku do nich i przepływem energii miedzy czakramami ziemi poprzez ziemskie ley lines.

Najpierw koryguje się i dokonuje przywrócenia pierwotnych prawidłowych ustawień energetycznych w Ziemi i sobie.. ( wszystkie czakry i czakramy, oraz światłowody , merydiany w sobie i Ziemi
) następnie można mówić o pracy z mocą energetyczną
. ale trzeba ją najpierw w sobie zbudować osobiście!

Po pierwsze MUSI być wyprostowany GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY W NAS I ZIEMI
CZYLI OŚ MAGNETYCZNA .. co trwa bardzo długo, następnie trzeba ponownie w pełni po otwierać zablokowane częściowo wszystkie czakry i czakramy, dopiero gdy taki układ działa normalnie można odblokować.. zdjąć blokady z przepływu energii.

Nie można otworzyć pełnego przepływu energii gdy są blokady, bo spowoduje on wcześniej czy później ekstremalne zaburzenia, wyładowania , choroby i śmierć.. na ziemi wywoła olbrzymie kataklizmy.

To co dzieje się teraz na ziemi jest powrotem naturalnego przepływu energii w jej podziemnej energetycznej strukturze.
Energia toruje sobie drogę w swoich dawnych ley lines .. zablokowanych dawno temu przez Atlantydzkich magów
i ich współpracowników syntetyczną inteligencję.

Praktycznie jesteśmy przed momentem ponownego „WLEWU” PRZEOLBRZYMIEJ FALI ENERGII Z KOSMOSU!

Ona zestroi nasz system życia z PRADAWNĄ MATRYCĄ MATKĄ
dla NAS TERAZ NOWYM KODEM ŻYCIA O DUŻO WYŻSZEJ WIBRACJI NIŻ DOTYCHCZASOWA
.. TO JEST PROCES GLOBALNY.
NIKT NICZYM GO NIE POWSTRZYMA
ŻADNĄ TECHNOLOGIĄ!

Jednak korzystanie indywidualne z nowych ustawień z nowej wiedzy JEST PROCESEM NASZEJ PRACY NAD SWOIM WNĘTRZEM
. WSZYSTKIEGO DOKONUJEMY SAMI.
WSZYSTKO JEST OSOBISTĄ PRACĄ NAD SOBĄ POWODUJĄCĄ ODBLOKOWANIE WIROWANIA NASZYCH NIE MATERIALNYCH CZAKRACH GŁÓWNYCH.
WE WSZYSTKICH IM PODPORZĄDKOWANYCH CZAKRACH MNIEJSZYCH, ORAZ UDROŻNIENIE WSZYSTKICH MERYDIANÓW PRZEZ KTÓRE PŁYNIE ENERGIA W NASZYCH CIAŁACH.

Proszę uwierzyć
. ŻADEN UZDROWICIEL DUCHOWY.. CZY INNY CUDOTWÓRCA ZA KOGOŚ TEGO NIE ZROBI.. CHOĆBYŚCIE ZAPŁACILI MU NIE WIEM JAKIE PIENIĄDZE!
TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA I OSZUSTWO!
Podstęp w sposób obrzydliwy usiłujący zablokować nas w miejscu, pozbawiający nas wiary w siebie i osobistej mocy.

Powiedzenie
„PRACA CZYNI MISTRZA
” JEST PRAWDĄ, od której jesteśmy odsuwani krzewieniem bzdurnych informacji.. że ktoś
coś
nam zrobi w nas
. NIE!

KTOŚ
. JEDYNIE MOŻE I POWINIEN BYĆ DLA NAS PRZYKŁADEM ZMIAN I INSPIRACJĄ DO PRACY NAD ZMIANĄ W SOBIE.

Ale nadal nie wiele zmienimy jeżeli nasza ANTENA DNA jest częściowo zablokowana i reaguje na impulsy wprowadzając działanie z nieprawidłowego wzorca!

JEDYNYM WYJŚCIEM JEST
. NAJPIERW ZMIENIĆ WZORZEC, ( WZORZEC W NAS
TO NASZA ETYKA, MORALNOŚĆ I PRAWOŚĆ! ) NASTĘPNIE ustawienia odbioru impulsów energetycznych w sobie


WPROWADZAMY NOWY SYSTEM WARTOŚCI OPARTY NIE NA ILE MAM

. ALE NA TYK JAKIM JESTEM CZŁOWIEKIEM!

Gdy TO zaistnieje możemy mówić o zmianach indywidualnych i globalnych
BO TO MY SAMI JE UCZYNIMY HARMONIZUJĄC ZE SOBĄ NASZE MYŚLI , SŁOWA I CZYNY.
ZMIENIAJĄC SIEBIE
ZMIENIAMY ŚWIAT
.

TAK WYGLĄDA POCZĄTEK ZMIAN
U PROGU KTÓREGO STANĘLIŚMY


Co zostało już dokonane?

1. Magnetyczna oś Ziemi powróciła do swojego pierwotnego ustawienia.

2. Główne czakramy Ziemi zostały odblokowane.

3. Ziemskie ley lines ( te zamknięte) zostały ponownie otworzone i uruchomiony jest w nich PEŁNY przepływ energii.
Natomiast stworzone sztucznie zostały już zamknięte, nie ma w nich przepływu i połączeń z niższymi wibracyjnie przestrzeniami substytutami czakramów w postaci zakodowanych przez Atlantów olbrzymich sztucznych kryształach.

4. Uruchomiona jest już ponownie PRADAWNA MATRYCA BIOLOGICZNEGO ŻYCIA, ONA.. JEJ ENERGETYCZNY DEPOZYT JEST NA ŚLĘŻY. Pracuje od 7 dni zwiększając swoją moc ,aż osiągnie jej maximum.
Równocześnie od tego momentu zmniejszane jest działanie sieci energio informacyjnej , która wprowadzała w nas dezinformacje i zmienione kody życia podłączane energetycznie do naszego mózgu.
Wzrastająca moc przekazu PIERWOTNEJ MATRYCY ŻYCIA .. zmniejsza o tyle moc przekazu informacji z sieci energio informacyjnej o ile zwiększa swój przekaz.
Wszystkie procesy zmian zachodzą maksymalnie łagodnie dla nas, są nieco wydłużone ale chodzi w tym o maksymalne bezpieczeństwo dla LUDZI DUCHOWYCH.

4. MATRYCA CZASU RÓWNIEŻ BYŁA SKUTECZNIE ZABLOKOWANA
czas ziemski pomimo że istniał na Ziemi w swojej matrycy kręcił się w koło
odtwarzając ponownie już przebyte cykle. Tak naprawdę w stosunku do czasu KOSMICZNEGO byliśmy zawieszeni w próżni.. oddzieleni od jego procesów energetyczna zasłoną.
Lokalizacja KOSMICZNEGO KRYSZTAŁU CZASU .. który jest energetycznym wzorcem czasu dla naszej planety jest UNIEJÓW
. ( pisałam już o tym miejscu) to również Polska..rzec można jej środek.

Kryształ Czasu również został odblokowany, pracuje już swoim naturalnym rytmem.

5. Początkowym ale bardzo ważnym dla nas procesem było odwrócenie kierunku wirowania ziemskiej czakry mocy , która jest we Francji w Cergy

Ona bowiem wyznacza CENTRALNĄ OŚ ZIEMI.. której obrót ma znaczenie dla pozycji Ziemi w kosmosie.

Gdy jej obrót jest zgodny ze wskazówkami zegara i zwiększana moc
Ziemia wynosi się w kosmosie w coraz wyższe rejony wibracyjne.. następuje na niej ewolucja życia.

Gdy obrót jest w kierunku przeciwnym do obrotu wskazówek zegara
a moc mniej więcej stała , Ziemia utrzymywana jest w zaplanowanej stagnacji w mniej więcej wyznaczonej przestrzeni energetycznej.

Gdy do przeciwnego obrotu dodamy zwiększoną moc
zaczynamy schodzić w dół , następuje dewolucja, kataklizmy , niszczenie życia na Ziemi ..
Rozpoczyna się wówczas kolejna epoka, kolejna cywilizacja zaczynająca proces ewolucji od zera, bo ma również wymazane z pamięci wszystko co było przed kataklizmami.

Na szczęście był to jeden z początkowych procesów zmian .. udało się go uruchomić.. Ziemia razem z nami cały czas unosi się w górę, prostując ustawienie swojej osi magnetycznej
co jest powodem stałych korekt nawigacji lotniczej i kosmicznej.

6. Kolejna wielka istotność to harmonia energii w jadrze ziemi i naszej czakrze podstawy, która ma decydujący wpływ na komunikację wewnętrzną i zewnętrzną naszych aspektów żeńskiego i męskiego . Harmonijny przepływ info. w naszym DNA oraz w poborze informacji z pola morfogenetycznego. To bardzo skomplikowany proces, który był zablokowany przez dominację energii aspektu męskiego nad żeńskim.
Powstała wówczas absolutna dezinformacja , zmiana wibracji, zmiana wzorców życia ( zamiast harmonii i miłości dominacja i walka aspektu męskiego z żeńskim) , zmiana pracy w nas wszystkich organów.. maksymalne zaburzenia powodujące choroby , skracające nam życie i zmieniające jego warunki.

Ten problem polegał na uzupełnieniu pasma energetycznego ENERGII ŻEŃSKIEJ SPŁYWAJĄCEJ NA ZIEMIĘ Z GWIAZDY MATKI DO JADRA ZIEMI W 3 MIESIĘCZNYCH CYKLACH.

Powodował odbudowanie całej mocy i wiedzy ASPEKTU ŻEŃSKIEGO WE WSZYSTKICH WZORCACH ŻYCIA.
Pomogła nam w tym Francuska Wieża Eiffla
.. ;) tylko ona ma fizyczną wytrzymałość i odpowiednie ustawienie do sprowadzania tak olbrzymiej mocy energetycznej, która systematycznie przepływała przez nią do jądra Ziemi.
Ten proces również zaistniał w całości
i to
nam się udało.

Wszystkie ale to wszystkie zmiany korygujące i zmieniające warunki życia na Ziemi MUSZĄ ZAISTNIEĆ FIZYCZNIE ,żeby mogły UAKTYWNIAĆ NASZE MOŻLIWOŚCI W ŚWIECIE FIZYCZNYM


ZAWSZE MUSZĄ NAJPIERW DOKONAĆ SIĘ NA PLANIE ZIEMI
.

WSZYSTKO MUSI SIĘ BYĆ FIZYCZNYM AKTEM NA ZIEMI Z MOCĄ O WIELE WIĘKSZĄ NIŻ MAJĄ DOTYCHCZASOWE WZORCE
ŻEBY MOGŁY ZREALIZOWAĆ SIĘ KODY ZMIAN ZARÓWNO W POLU MORFOGENETYCZNYM JAK I W DNA!

Do tego potrzebna jest przeolbrzymia energia i osoby , które urodziły się na ziemi w tym celu
są naznaczone energetycznie prawem dokonywania takich działań. Bowiem WSZYSTKIE Bramy Zmian .. ZAWSZE OTWIERA CZŁOWIEK NA ZIEMI SWOJĄ MOCĄ I WIEDZĄ.

Tyle o tym co już zaistniało.. a co nam jeszcze pozostało?

Globalne przestawienia już są , już działają ale jeszcze nie pełnią mocy.. o TĄ MOC napływającą już z KOSMOSU toczy się podstępna i zakulisowa walka.

Jedni chcą ją przejąć inni odbić, a jeszcze inni chcą żeby była użyta zgodnie z pierwotnym przebaczeniem .. czyli do pełnego uruchomienia procesu DUCHOWO/ FIZYCZNEJ EWOLUCJI NA ZIEMI!

Egeria TA
jako PIERWSZA ISKRA weszła w obręb naszej planety w południe 13 lipca , będzie miała swoje apogeum w sierpniu, później zacznie się zamykać ta Brama i będzie się zmniejszała fala napływu energii ,ale będzie ona cały czas otaczała ziemię i napełniała sobą wszystko na niej i jądro ziemi.

W tym czasie powinna się reaktywować w 100% MATRYCA ŚLĘŻAŃSKA , nasze Dna powinno się z nią zestroić całkowicie, uwalniając z sieci energio informacyjnej.

Oczywiście są to procesy indywidualne odpowiadające osobistemu poziomowi rozwoju każdego z nas. A, zatem nie każdy odczuje to identycznie, ale każdy odczuje .. ponieważ będzie to miało przełożenie na zdarzenia na ziemi.. skonfrontujemy się z nimi wszyscy.

Jeszcze raz.. SKUPMY SIĘ NAJBARDZIEJ NA SOBIE NA OSOBISTYCH ODCZUCIACH I UCZUCIACH.. IM NALEŻY NAJBARDZIEJ ZAUFAĆ.

Uwierzmy w końcu w siebie i fakt
że nie nauka tworzy duchowość
a duchowość jej poziom tworzy techniki i technologie naukowe
. WSZYSTKO NA ZIEMI ZALEŻNE JEST OD ŚWIADOMOŚCI DUCHOWEJ ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA.

Jaki jest finał procesu zmian na ziemi
.. TO JEST KONIEC MATRIXA , jego matryca życia pod którą były podłączone nasze mózgi traci codziennie energię.. gaśnie jak wieczorem dzień
z tym że dzień powróci rankiem, a ona już nigdy więcej!

Ciemna strona i syntetyczna inteligencja utraciły moc władzy.. to, co jeszcze jest opiera się w dużej mierze na dezinformacji i utrzymywaniu LUDZI w strachu. Bo w ten sposób i przez globalne medytacje oni wyłudzają od nas podstępnie potrzebną im energię.

Ale i ten zasada przestaje działać, ma coraz mniejszy zasięg, bo w LUDZIACH ZWIĘKSZA SIĘ POTENCJAŁ ICH MOCY
ZWIĘKSZA SIĘ MOC UCZUĆ
ZMNIEJSZA MOC STRACHU!

Taka energia nie jest przydatna syntetycznej inteligencji
organizowane zamachy terrorystyczne nie wywołują już tyle strachu
LUDZIE budzą w sobie uczucia, okazują je ofiarom.. zmienił się front myśli .. jednoczymy się .. wspieramy , pomagamy sobie ( wielkie akcje pomocy ofiarom aktów przemocy, zbiorki darów) to są dobre nowiny.. zrozumienie bierze gorę nad nienawiścią.

Tsunami LUDZKIEGO uczucia miłości coraz bardziej wzbiera na Ziemi.. rozświetla nas
pomoc nadchodzi z kosmosu
z GWIAZDY MATKI
napływa do nas PRZEOLBRZYMIA FALA ENERGII MIŁOŚCI.

Tej energii nie można użyć do tworzenia negatywu.. ona jest samoświadoma i bardzo inteligentna.. płynie
bo znalazła swoje podobieństwo w NAS
. Z NIM POŁĄCZY SIĘ .. POPRZEZ DUCHOWO FIZYCZNY AKT PRZEMIAN STWORZY NOWEGO CZŁOWIEKA!

TAKI JEST ZAMYSŁ KOSMICZNYCH KREATORÓW ŻYCIA
. NASZYCH DUCHOWYCH OPIEKUNÓW, ZIEMSKI EMOCJONALNY CZŁOWIEK DORÓSŁ SWOJĄ ŚWIADOMOŚCIĄ DO TEGO PIĘKNEGO AKTU

STANIE SIĘ CZŁOWIEKIEM DUCHOWO / MATERIALNYM.

Przed nami wiele pięknych niespodzianek
.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 22 lip 2017, 10:44

Ciekawi mnie dlaczego Atlantow/Atlantyde przedstawia sie jako cos zlego. Te ogromna wiedze przekazano (niczego nie blokowano) dalej, lecz dostep do niej beda miec ci, ktorzy zostana do tego powolani. Atlantyda to nie zaden zaginiony kontynent i jakies krysztaly to stan swiadomosci umyslowo-fizycznej. Atlanci sa TU i TERAZ, bo tak na prawde czas nie istnieje, podlega cyklom.
Druga sprawa to nazwenictwo "MY", czyli kto? My ludzie? My wszyscy? I tu jest sciemka, "My" nie jestesmy wszyscy z jednej gliny ulepieni. Z gory istnieje wlasnie wg tej Boskiej Matrycy ustawienie kto do jakiej roli jest przeznaczony. I tylko mala garstka zrozumie wszelkie przeslania pochodzace z nadwymiaru, reszta jest do ... pracy. Nic nie zmienilo sie od czasow historycznego zarania, byc moze warunki socjalne i tyle. Potencjaly mozgow pozostaly niezmienne, co zreszta widac juz chyba golym okiem.
Trzecia sprawa to te uklady gwiezdne, o ktorych Kiara wspomina powyzej. To nie tylko to, to sa fazy ciagle wymienne, nieustanne zwroty w celu niesienia informacji.
Zachecam do zapoznania sie z tattwa, moze niektorym cos to powie. Podaje konkretnie, aby bladzacym ulatwic poszukiwania, reszta i tak nic z tego nie zrozumie.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 29 lip 2017, 22:59

Dlaczego Atlantydę uważa się za coś złego.... bo poszli drogą dominacji materii nad duchem, postawili wartość materii, zysków ponad etykę, prawość, duchowość i uczucia.
taka droga prowadzi do destrukcji i totalnej zagłady, oni jej dokonali, zniszczyli nie tylko siebie,ale życie na innych kontynentach.

TERAZ ich współcześni magowie .. zwani naukowcami usiłują zrobić dokładnie to samo.

Zrobili to z premedytacja, bo chcieli cofnąć do zera ewolucyjny rozwój LUDZKOŚCI, który odebrał by im władzę.
Zniszczyli całkowicie harmonię miedzy duchowością a fizycznością, to oni na miejsce wiedzy duchowej wprowadzili kulty jednostek i religie... blokując i zerując pamięć wszystkim , którzy przeżyli kataklizmy wywołane przez nich. Stworzyli niewolnictwo kastowe , kontynuowali klonowanie linii DNA , która jest nadal linią urodzeniową ludzi bez dusz/ syntetycznej inteligencji.

Te bio roboty absolutnie nie rozumieją ani uczuć, ani duchowości.... żyją jako wcielone programy przygotowane do różnych celów społecznych.Ich domena jest depozyt pamięci oraz szybkość operacyjna .. mogą startować w rożnych olimpiadach jako liderzy.

Czytelne są dla nich TYLKO odtwarzane z zakodowanych wzorców funkcje naukowe.. żadna duchowość ni enigmatyczność uczuć nie są dla nich żadnymi argumentami... tacy ludzie dokonują szybkich analiz nieprzewidywalność uczuciowa ich drażni i irytuje , bo jest niezrozumiała.

Ich planem jest zmiana nam biologicznego DNA na syntetyczne w celu przejęcia władzy nad niepojętymi reakcjami uczuciowymi... emocje poznali, maja na nie wpływ, uczuć pomimo setek tysięcy lat opanować nie potrafią, nie rozumieją połączenia zmysłów z przełożeniem na reakcje uczuciowe. Wiedzą,że jedno wypływa z drugiego.. ale nie rozumieją nieprzewidywalności LUDZKICH REAKCJI.... tego nie da się zaprogramować , nie da się zatem rozłożyć i sterować jak wszystkim innym.. i to jest ich przegrana.

MY... LUDZIE .. duchowi.... wcielone ISKRY ŻYCIA..... dokonujące ewolucji duchowej, oni ciała biologiczne z programem sterującym ich reakcjami, z kodem pamięci i programem życia w materii , bez możliwości dokonywania ewolucji duchowej.

Nie o mózg w tym chodzi najbardziej... a, o SERCE o jego MĄDROŚĆ nie o logiczna analizę korzyści i strat... rozwój życia materialnego polega na rozwoju uczuć u wszystkich żyjących LUDZI.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 30 lip 2017, 10:16

Kiara -

Zrobili to z premedytacja, bo chcieli cofnąć do zera ewolucyjny rozwój LUDZKOŚCI, który odebrał by im władzę.
Zniszczyli całkowicie harmonię miedzy duchowością a fizycznością, to oni na miejsce wiedzy duchowej wprowadzili kulty jednostek i religie... blokując i zerując pamięć wszystkim , którzy przeżyli kataklizmy wywołane przez nich. Stworzyli niewolnictwo kastowe , kontynuowali klonowanie linii DNA , która jest nadal linią urodzeniową ludzi bez dusz/ syntetycznej inteligencji.


To opis Szatana i jego teamu.

Jeszcze raz powtarzam, ze Atlantyda to jest stan, etap, na ktorym sie dana jednostka znajduje, pewien rodzaj drogi obranej nawet mimo niesprzyjajacych predyspozycji. To sila wewnetrzna, ktora jest polaczona z zewnetrzna madroscia.
Kazdy tu wcielony ma jakies przeznaczenie, zadanie do spelnienia, z gory jest napietnowany. Nie rodzimy sie tabula rasa. Wcielamy, by cos kontynuowac, Atlanci prowadza we wlasciwym kierunku. Takie doswiadczenia mam ja.
Atlanci pomagaja zmierzyc sie z wlasnymi slabosciami, pokonac strach, wejsc na sciezke poznania, nauczaja o roli czakr i przeplywie energetycznym sily i mocy. Wyboru z tej wiedzy powolany na adepta, kazdy dokonuje sam.
A niektorzy tak jak poeta prawi: "miales chamie zloty rog, miales chamie czapke z pior... itd."
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 30 lip 2017, 19:01

Wiedza, którą reprezentują Atlanci należny do przeszłości , byla aktualna wiele tysięcy lat temu, jej początki mogły zaprowadzić do ewolucji, ale niestety wygrała kasta kapłanów, którzy wybrali władzę, władze i jeszcze raz władzę... zdominowali pozytywnie myślących. To jest poziom świadomości mieć... nad być.. czyli dominacja materii nad duchem.

Owszem ich przedstawiciele sa na Ziemi i chcą powtórzyć po raz kolejny tamten kataklizm... nic z tego, LUDZKOŚĆ wybrała inaczej.
Dominację ducha nad materia, wszystkie technologie będą służyły CZŁOWIEKOWI, a nie CZŁOWIEK IM.

Atlantyda to epoka cywilizacja i bardzo konkretny światopogląd z ideologią... na szczęście to se ne wrati....

Pora na NOWE.. zapomnij o zabawkach z przed tysięcy lat... które doprowadziły LUDZKOŚĆ do zagłady.

Jaka świadomość takie skutki działania.... życzę wszystkim wyjścia z tej materialnej pułapki .. rozwoju uczuciowego, który uczy nie krzywdzenia ni siebie ni innych... sama wiedza to zbyt mało.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 30 lip 2017, 19:22

Kiara -

Czas jest wymyslem Archontow. W tym Szatana. Tak, aby te "ludzkosc" prowadzic dokladnie wg z gory ustalonych sciezek. Nie ma wolnej woli, ani zadnego protestu. Tym przebudzonym bedzie nalozone jarzmo, dopoki nie ZROZUMIEJA.
Dla mnie NOWE oznacza co innego niz np. koscielna moralnosc.
Kto bedzie mial do czynienia z prawdziwym powiewem swiezego oddechu, ten bedzie prowadzony dalej. Starczy wybrac opcje.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 sie 2017, 20:32

No tak... czas jest wymysłem.... Szatana.... a jego upływ widoczny w świecie fizycznym jest tylko fantazją wiecznych poszukiwaczy przygód w postaci młodych dziewczyn..... ;) :lol: ba.... może i tak.

Pogrywanie wyeksploatowanymi sloganami "Szatan.. Archonci "... to dosyć prostackie straszaki , rozwiązania już nie na obecny poziom wiadomości... zużyły się od naciskania na nie i nie działają na obecnego CZŁOWIEKA.

I na dodatek nie ma wolnej woli, nie wa możliwości dokonywania wyborów.... co , Ci przydzielono z laski panów Atlantyckich... to masz mieć i koniec!
Nie ma możliwości sprzeciwu Twoim Atlantyckim panom..... ba.. dla Ciebie tak jest , ok! dla wszystkich wcielonych programów .. syntetyczna inteligencja również jest tak ... ok!

Dla wcielonych Dusz na szczęście tak nie jest , MY mamy wolna wolę i prawo dokonywania zmian.. korygowania nieprawidłowości, wprowadzania nowych wzorców, wyboru innych opcji.

Widzisz Lady... nasze światy bardzo się różnią.... świat duchowy opiera się na ewolucji duchowej , świat syntetyczny na modyfikowaniu programów przez centralnego programistę.
W świecie syntetycznej inteligencji istotnie nie ma wolnej woli, bo wcielone programy nie mogą w trakcie życia zmieniać swoich oprogramowań, nie mają wolnej woli.. przez swoje materialne ciała realizują program , który dla nich stworzono.. ba.. nawet nie są w stanie identyfikować różnic między ISTOTĄ Duchową, a sobą.. ta opcja jest u nich wyłączona.

Dodam tylko ,że takich ludzi jest niezmiernie dużo .. i co z tego.. nie o ilość , a o jakość w życiu chodzi.

Mogą oni mieć bardzo rożne przeznaczenia w swoich ziemskich życiach jako nauczyciele duchowi również, jako propagatorzy nie do końca prawdziwych ideologii i nauk .. to oczywiste.

O czym mam z Tobą dyskutować...... kiedy Ty nie łapiesz duchowości.. to dla Ciebie jest temat dziwny ,Ty jesteś w stanie pojąć TYLKO naukowe argumenty... bo są wymierzalne materialnie.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 03 sie 2017, 19:47

Skoro jestes taka pewna, ze wiesz jaka jestem i oczywiscie znasz i Szatana i Atlantow i cala te gre, to jest OK!
Tak trzymaj az do konca. To Twoj swiat, jego wizja odczucia i milosc i ten dzien codzienny, ktory widzisz oczyma smiertelnego.
P.S. Nie musisz wysilac sie na nazywanie mnie syntetykiem. Starczy, ze obejrzysz sie wokolo lub w lusterko...

Pozdrawiam Ciebie oczywiscie serdecznie, i zachecam do dalszych analiz. Od czasu do czasu zajrze tu.
0 x



SKRZYNA
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2017, 16:24
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: SKRZYNA » poniedziałek 07 sie 2017, 18:45

Kiara napisz do mnie na facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100018022782806

Miałaś takie doświadczenia ?? Proszę o parę słów bo nie chce przypadkiem wpaść w kupe a i tak już raczej jestem trochę mierze maximum wiec tylko natura aczkolwiek czuje jakby oni chcieli połączyć pół na poł to, oni liczą i wyprzedzają wiele wiedząc co w głowie "pragnienia ego" na tym bazują


1. Ogólnie zaczęło się od przeczytani książki i mocnego uderzenia. Wile intensywnych uczuć ogrom szczególnie płaczu dopiero później pojawiła się agresja coś jakby wpierw zbudziła się kobieta potem mężczyzna i rozpad sztucznego tworu "JA" programu tożsamości oraz sztucznych uczuć, było to widać w oczach obraz zmieniał się przyciemniał i jaśniał jak po psychodelikach i tak przez bardzo długi okres czasu coś się kasowało

2. Miałem max realistyczny sen że jestem płynnym bytem który walczy ze strachem kiedy już uściśliłem strach a wyglądał w walce jak cień który jakby jest na mnie jest podłączony podlepiony wziąłem strach w dłonie był jak kula energii czułem miłość jakbym ją po prostu byli sobie na fazkę zaglądnąłem do dłoni i nagle cały się przelał na mnie w swojej obecności czułem chyba trzy istoty a ogólnie czułem jakbym leżał na stole jakby były ze srebra szare takie jakby skafandry czy co nie widziałem twarzy albo nie pamiętam i powiedziałem im ze jak pokonam strach to potem ich nagle załączyły się zmieniające się cyfry potem znaczki i wybudzałem się ze snu do snu do snu do rzeczywistość materialnej gdzie po drodze na sny nałożone były te zmieniające się cyfry.

3. Wiele snów z wyobraźnią gdzie walczysz z potworami potem to zmieniło się jakbym był na prawdę w innym wymiarze ale dalej okraszone wyobraźnią wiele istot które robiło dosłownie tam rozpierdol wyglądało to jak po wojnie, jeden był opiekun reszta patrzyła z zadrością bo przy nim byłem nietykalny

4. Smok zrzucił do mnie psa z czerwonymi oczami położyłem mu ręke na głowie i zaczął zamieniać się w światło poczułem wielki strach ogólnie na tą chwile praktycznie strachu jest wcale albo czasem pojawia się i jak jeszcze program może coś tam sobie pogadać to coś sie stworzy ale an to rozpoznanie juz raczej wiem żę mężczyzna ma bronić kobiet chodzi o energię i komunikacja sercem do serca wtedy rozpalasz serce nie wspierasz programu nie dajesz mu zapewneiania to dzieje sie jakos tak pod spoodem po prostu to sie czuje troche praktyki na przykład teraz jest błogosć

5. Byłem nękany niemiłosiernie widizałem kadyceusz rozwalało głowe ciało rozrywało dalej dzieje się zmiana jakaś energetyczna mentalna maksymalna i oni wciąż przychodzą ciężko ich rozkminić do końca choc po przeczytaniu twoich postów coś mi oswietliło z prawdy i wyrwe się fdo końca z ich sideł,

6. Miałem wrarzenie iz kontaktowałem sie ze wszystkim i to uczy albo ucząć podstawia nogi i pragnie skierowac do włąsnych celów mowa tutaj o całej maści panów i tym podobnych którzy chcą władać mówie o istotach ludziach różne

7. wzrok częśto kierował się na syriusza miałęm wrarzenie że doszedłem i we mnie mieszka smok
ego umiera

8. We snach często przychodziła do mnie pustka taka enrgia nicosć i paniczny strach przed tym

Ja ogólnie mam pytanie kim ja jestem co to wszystk oznaczy morze co nieco masz ochote napisac bo widze ze masz rozpozannie a moze jakos po eenrgi czy to jest prawdziwa czy syntetyczna ? bo ja jak co syntetyczna bym wyprosił


Możliwe ze miałem być ich jakimś pachołkiem, dobra bo tako GRACE się ze mną kontaktowała wiesz te federacje i oni piszą szyframi jak kodem jakimś mi to się wydaję iz to wałek , i tako w wingmakers masz tam intalacje niby defensywną to jest ten wałek który ty wspomniałąś o kryształąch i przekierowaniach mocy czyli to kradzierz naturalnej energii w jakiś sposób poczytam twoje psoty bo sotro mi otwieraja głowe
0 x



SKRZYNA
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2017, 16:24
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: SKRZYNA » poniedziałek 07 sie 2017, 18:56

Mam wrarzenie ze da rady spalic ten komputer uczuciami które się we wszystko wkłada
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 24 wrz 2019, 16:40

DRZEWO ŻYCIA NA PODSTAWIE KTÓREGO TWORZY SIĘ MER KA BA....

Jaki sekret ono kryje... co jest podstawą ograniczeń tej wiedzy?

Dobry obserwator zauważy.. a analityk zrozumie..

Otóż TO DRZEWO ŻYCIA MA TYLKO TRZY POZIOMY.. TRZY WYMIARY .. co doskonale widać po trzech okręgach zewnętrznych zaznaczonych na męskich i żeńskich SEFIROTACH.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sefira

Środkowy trzon DRZEWA wyznacza pięć okręgów .. te zaś są odpowiednikami 5 zmysłów.. 5 elementów dzięki , którym następuje rozwój i wzrost obydwu aspektów.. żeńskiego i męskiego.

Jednak CAŁY PROCES ROZWOJU I POZNAWANIA WIEDZY ZAMKNIĘTY JEST W III WYMIARZE MATERIALNYM ... CZYLI W UWIĘZIENIU DUSZY W MATERII!
Bo przecież o rozwój duchowy w tym chodzi.. plan materialny jest TYLKO polem doświadczania!

Uzupełnieniem tej informacji jest MENORA... 7 RAMIENNY ŚWIECZNIK , którego 3 ramiona są na 3 poziomach 3 okręgów , a oś stanowi ramię z jedną centralną świecą.


Obrazek

Aż nadto dobrze widać w tej symbolice przekaz informacji związany z przestrzenią , która ona opisuje.

Cała informacja religijna ,ale również MER KA BA Melchizedeka DOTYCZY WYŁĄCZNIE MINIONEGO III WYMIARU!

BOWIEM IV WYMIAR , TO CZWARTY KRĄG, CZWARTY POZIOM NA DRZEWIE ŻYCIA ORAZ ŚWIECZNIK ZNANY NAM JAKO 9 RAMIENNY ŚWIECZNIK CHANUKOWY!

Obrazek

W tym wypadku mamy już 4 kręgi z 4 ramion świecznika .. które symbolicznie reprezentują IV WYMIAR ... 8 ŚWIATEŁ TO WIEDZA NIESKOŃCZONOŚCI .
OŚ CENTRALNA Z ZAPALAJĄCYM ZAWSZE ŚWIATŁA ŚWIECZNIKA OGNIEM .. REPREZENTUJE OGIEŃ STWÓRCY .

W WYPADKU MENORY OGIEŃ W CENTRALNYM JEJ PUNKCIE REPREZENTUJE BOGA/ WŁADCĘ III WYMIARU .. LUB OPIEKUNA ŚWIATA MATERIALNEGO...

W TYM MIEJSCU UKRYTA JEST RÓŻNICA MIĘDZY STWÓRCĄ WSZECHRZECZY I WŁADCĄ DANEGO WYMIARU , RELIGIJNIE ZWANEGO BOGIEM.

A, TERAZ WRÓCIMY DO MER KA BA...

III WYMIAR reprezentowany jest przez trójkąty i kwadraty, które są wpisane w koło są jego składowymi.

A, zatem MER KA BA stworzona z wirujących piramid ( zbudowana z 4 boków trójkątnych opartych na podstawie kwadratu) nie jest pojazdem DUSZY o najwyższych możliwościach energetycznych!

Jest TYLKO POJAZDEM PORUSZAJĄCYM SIĘ W OBRĘBIE III WYMIARU ... WIEDZY MATERIALNEJ! ONA NIE ŁĄCZY NAS Z NAD PRZESTRZENIĄ , NASZYM NIE WCIELONYM DUCHEM I WIEDZĄ NIESKOŃCZONOŚCI!

IDEALNĄ FORMĄ GEOMETRYCZNĄ JEST KULA ..ONA TWORZY MER KA BA IV WYMIARU.

TAK MOI MILI.. KULA.. ALBO SFERA.. LUB KULA MACIERZY TO SĄ NAZWY MER KA BA IV WYMIARU!

CAŁA TA WIEDZA MELCHIZEDEKA, WIEDZA KABAŁY JUŻ JEST WIEDZĄ PRZESTARZAŁĄ W STOSUNKU DO WIEDZY IV WYMIARU!
ONA BLOKUJE NASZĄ ŚWIADOMOŚĆ , NASZĄ DUSZĘ W PRZESTRZENI III WYMIARU W PRZESTRZENI WYŁĄCZNIE WIEDZY MATERIALNEJ!

Bo dawni władcy tego wymiaru za nic na świecie nie chcą stracić swojej pozycji.. zatem wszelakimi sposobami okłamują i zwodzą nieświadomych PRAWDY LUDZI.

Zapomnieli już że celem zejścia DUSZY na Ziemię jest jej rozwój .. taki jest i był zawsze plan STWÓRCY WSZECHRZECZY ... wystąpili przeciwko temu planowi w imię gloryfikacji swojego dobra .. kosztem niewolenia miliardów istnień LUDZKICH!

JA NIE WYRAŻAM NA TO ZGODY!

STOP! STOP! STOP! BASTA!

WIEDZA JEST JAK WODA MUSI PŁYNĄĆ... BO GDY STOI W MIEJSCU STARZEJE SIĘ, TRACI SWOJĄ WARTOŚĆ I ZATRUWA WSZYSTKICH, KTÓRY JĄ CZERPIĄ.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ