Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 05 gru 2016, 14:00

Żydzi o edukacji Polaków w Polsce ! ! !
TERAZ DOWALIMY Z GRUBEJ RURY....
-
Otwartym tekstem nieoceniony "profesor" Hartman daje jasne świadectwo,
jakie zdanie o Polsce i Polakach mają niektórzy Żydzi, którzy oczywiście
czują się lepsi i mądrzejsi od całej gojowskiej reszty.
Mamy nadzieję, że po wysłuchaniu tego materiału wszyscy rodzice zobaczą
jak prowadzony BYŁ demontaż oświaty w Polsce i dlaczego kolejne "władze"
spod znaku UW AWS KLD PO tak bardzo się uparły aby oświatę powszechna
w Polsce dokumentnie rozwalić.
-
Procedura jest taka:
1. dorośli ludzie - rodzice - wybierają do sejmu w Polsce idiotów, szkodników, złodziei i sprzedawczyków.
2. ci "parlamentarzyści" oraz zaufani "specjaliści" wprowadzają zmiany robiące z Polaków finansowych dziadów oraz niewyedukowanych zawistnych prymitywów,
3. w osiągnięciu tego celu (jak u Tuska) podstawą jest żeby "nikt nie podskakiwał" - czyli szkoła ma być sprowadzona do produkcji "debiląt"...
4. na skutek wysiłku Ministerstwa Edukacji szkoły wypuszczają pokolenia kretynów i kretynek nie potrafiących wskazać np. Szczecina na mapie Polski w III klasie licealnej...
5. w przyrodzie NIC jednak nie ginie i rodzice głosujący na debili DO SEJMU, czy popierający jakieś wygłupy typu KOD - jako pierwsi mają problemy wychowawcze z dziećmi...
Marna to pociecha, ale jednak :-)
-
Przytoczmy też dane o których pisaliśmy
- POLSKIE SZKOLNICTWO POWSZECHNE jest nadal jednym z najlepszych w Europie i na świecie !!!!!!!!!
Kto to wie?
Teraz kiedy wszystko się posypało Finom, możliwe, że mamy W OGÓLE
najlepsze szkolnictwo w UE. Kto nie wierzy, niech poczyta.
Stanie się zrozumiałe dlaczego Niemcy i Żydzi tak nas dręczą i psują naszą oświatę...
Uważają że to ONI mają wszystko wiedzieć najlepiej.
Niemcy i Żydzi już się nie będą nawzajem (a co?) zagazowywać...
Oni współpracują, bo mają tak samo narąbane pod czaszkami...
Módlmy się za "profesora Hartmana", że jest tak inteligentny iż mówi głośno to,
co inni Żydzi nawet myślą po cichu...

https://www.facebook.com/PrawicaPiotrko ... 094732231/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 09 sty 2017, 19:15

Nie wiedziałam gdzie to wstawić, ale tu trochę pasuje
....chociaż to do końca nie jest wina rodziców :?:
Załączniki
15873614_631668903684129_7840646088401754824_n.jpg
15873614_631668903684129_7840646088401754824_n.jpg (499.59 KiB) Przejrzano 8438 razy
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 11 sty 2017, 19:03

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 15 sty 2017, 23:05

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 26 lut 2017, 22:09

Dawid Szelag pisze:Nigdy nie zapisuj swojego dziecka na dodatkowe zajęcia!
Styczeń 23, 2015

Nigdy nie zapisuj swojego dziecka na dodatkowe zajęcia, uważaj na sekcje karate, na hale sportowe i szkoły tańca, tych ostatnich musisz unikać jak ognia! Pot, ból, masa godzin na treningach
to tylko kilka powodów dla których taniec może okazać się stratą cennego czasu Twojej pociechy.

Poniżej kilka ważnych powodów, dla których nie powinieneś zapisywać swojego dziecka na dodatkowe zajęcia, w tym przypadku mowa o tańcu:

1. Twoje dziecko zacznie się otwierać na ludzi, pozna innych rówieśników, nauczy się pracy w grupie, znajdzie wspólne tematy z innymi dzieciakami, będzie mogło dzielić swoją nową pasję z innymi.

2. To czego możesz się obawiać to fakt, że Twoje dziecko pozna swoje słabe i mocne strony, dowie się, że nic nie zrobi się samo i że na wszystko trzeba zapracować.

3. Znikną problemy z otyłością Twojej pociechy, już nigdy nie będziesz mógł/mogła nazwać go „pączuszkiem”, nagle okaże się, że Twoje dziecko zacznie zwracać uwagę na to co je i ile je, gdyż nie od dziś wiadomo, że ciało jest świątynią tancerza a o świątynię trzeba dbać!

4. Telewizor, komputer i tablety pójdą w odstawkę, tak.. kupa kasy którą wydałeś na te gadżety okaże się nic nie warta, bo Twoje dziecko będzie korzystało z komputera tylko po to by obejrzeć video pokazu swojej grupy.

5. Któregoś dnia może się okazać, że Twoje dziecko wezmie za autorytet swojego trenera i zacznie ćwiczyć poza zajęciami, pasję zacznie traktować jako coś poważnego w co warto inwestować, a tego przecież nie chcemy, to tylko generuje kolejne wydatki, lepiej, żeby dziecko siedziało w domu i gapiło się w komputer.

6. Istnieje ryzyko, że Twoje dzieci dostaną porządną lekcję pokory gdy przegrają zawody, może się okazać, że z tego powodu będą jeszcze bardziej zmotywowane i będą mówić o swojej pasji więcej niż do tej pory.

7. Kontuzje, rywalizacja, chęć szybszego rozwoju – to wszystko sprawi, że Twoja pociecha zacznie inwestować swój czas i zdrowie w samodoskonalenie, nabierze szacunku nie tylko do trenera ale przede wszystkim do siebie i swojego ciała, to by było straszne


8. Przyjdzie dzień w którym Twoje dziecko może zechcieć zarabiać na tańcu, okaże się że ma talent i umiejętności które są poważane w całym kraju
zacznie podróżować, prowadzić warsztaty, wygrywać zawody i co gorsza
sędziować turnieje, co za wstyd dla rodzica!

9. Treningi są sprawdzianem wytrzymałości nie tylko fizycznej ale i psychicznej uczestnika zajęć, Twoje dziecko będzie musiało walczyć z wewnętrznym głosem, który zawsze szuka wymówek i drogi na skróty, któregoś pięknego dnia może wygrać tą wewnętrzną walkę i stać się niezwykle silnym psychicznie człowiekiem.

10. Twoja mała pociecha rozwinie słuch, zrozumie muzykę i zasady poruszania się do niej.

11. Najgorsza opcja ze wszystkich, to fakt, że Twoje dziecko oswoi się z publiką, strach przed występowaniem publicznym odejdzie w niepamięć, normą będzie sytuacja, w której tańczyć będzie wszędzie gdzie się tylko da.

To tylko kilka powodów, dla których lepiej aby Twoje dziecko jadło byle co, robiło wszystko byle jak, spędzało wolny czas przed komputerem i trwoniło Twoje pieniądze na coraz to nowsze modele modnych butów! Zanim zapiszesz swoje dziecko na zajęcia dodatkowe, dobrze się zastanów, może już nie być odwrotu, może się okazać że przez przypadek dasz dziecku coś za co Ci będzie wdzięczne do końca życia!

Odkąd pamiętam rodzice starali się abym się nie nudził, w wieku 8 lat zacząłem uczęszczać na karate i zdobywać w tej dziedzinie masę sukcesów, złamanie kości udowej spowodowane nowotworem kości wyłączyło mnie z treningów i z jakiejkolwiek aktywności, mogłem co najwyżej trenować siłę woli by szybciej wyzdrowieć. Po dwóch latach stanąłem na nogi, po kilku miesiącach już jezdziłem na deskorolce wskakując na krawężniki i wykonując wszelakie rozmaitości w tej dziedzinie, była to moja pasja przez 3 może nawet 4 lata!

Obrazek

Zainspirowany filmem Yamakasi, postanowiłem spróbować swoich sił w „le parkour
pokonywanie miasta za pomocą własnych umiejętności, przy użyciu akrobatyki, biegu długo dystansowego i wymyślnych ewolucji szybko stało się moją „zajawką” numer jeden! Spędziłem 4 lata pokonując dzielnice Warszawy, odkrywając wszelakie zakamarki do których przeciętny człowiek nie ma dostępu, pewnego dnia podczas treningu na sali akrobatycznej dostrzegłem tancerzy break dance, następnie mój przyjaciel namówił mnie na wspólne treningi taneczne, dziś rozpoczynam 8 rok mojej przygody z tańcem i nie jest to chwilowa zajawka, a sposób na życie!

Od 2008 roku prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i z dorosłymi, nie wiem jak wiele osób do tej pory mogło skorzystać z moich zajęć, na pewno więcej niż 1500. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że z roku na rok jest coraz gorzej, dzieciaki są coraz bardziej leniwe, brak im motywacji, samodyscypliny, szybko się poddają, kłamią i szukają sobie wymówek, dziś moja praca nie polega tylko na przekazywaniu wiedzy, ale na ciągłym budowaniu psychiki uczestnika zajęć, na motywowaniu, wspieraniu, byciu trenerem i wujkiem dobra rada jednocześnie. Cieszę się, że obrałem taką drogę jaką obrałem, pomimo wielu przeszkód i trudnych momentów jest ona niezwykle satysfakcjonująca, nie narzekam na moją pracę, co najważniejsze
będąc współwłaścicielem studia tańca wszystko co robię, robię na własny rachunek a nie na czyjeś konto!

Zachęcam do udostępniania postu, w celu otwierania umysłu ludziom żyjącym w przekonaniu, że aktywność fizyczna jest niebezpieczna i ciągnie za sobą same złe rzeczy. Dbajmy o młode pokolenia, sprawmy by aktywność ruchowa była czymś na porządku dziennym, ruch ciała otwiera umysł i rozwija duszę dzieci :) ★★★★★ Tekst jest mojego autorstwa, proszę o nie kopiowanie, nie przerabianie i o nie umieszczanie tekstu na innych stronach, bez umieszczania odnośnika, źródła informacji o tym, kto jest autorem tekstu i gdzie się on znajduje w wersji oryginalnej★★★★★

P.S. poniżej zamieszczam linki do filmów z moim udziałem, jest to skrót moich poczynań w mojej pasji :)

1.



2.



3.



Zachęcam też do polubienia fanpage’a na facebooku, abyście byli na bieżąco z moimi postami : OGRODNIK UMYSŁU NA FACEBOOK!

Obrazek

Podcast: Edukacja pozaszkolna Ogrodnik Umysłu i EachOneTeachOne.tv



http://www.eachoneteachone.tv – edukacja poza szkolna



https://ogrodnikumyslu.wordpress.com/20 ... e-zajecia/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 17 mar 2017, 18:25

"Niebieski wieloryb" dotarł do Polski. Jest śledztwo prokuratury


Prokuratura Okręgowa w Szczecinie wszczęła śledztwo w sprawie przypadków samookaleczania się osób biorących udział w grze internetowej "Niebieski Wieloryb". Życiu i zdrowiu trójki nastolatków z województwa zachodniopomorskiego, którzy wzięli udział w niebezpiecznej grze, nie grozi niebezieczeństwo.

Jak informuje rzeczniczka szczecińskiej prokuratury Małgorzata Wojciechowicz zawiadomienie w tej sprawie złożył dyrektor placówki.
Gra pochodzi z Rosji i rozprzestrzenia się poprzez media społecznościowe czy internetowe komunikatory. Osoba rozpoczynająca zabawę dostaje do wykonania zadania od tzw. mentora grupy. Polegają one między innymi na cięciu się żyletką czy zerwaniu kontaktu ze znajomymi, a ostatecznie - na dokonaniu samobójstwa. "Niebieski Wieloryb" doprowadził do śmierci blisko 200 nastolatków.
Od 3 miesięcy do 5 lat
Prokurator Wojciechowicz wyjaśnia, że osoba pełniąca rolę mentora popełnia przestępstwo namawiania człowieka do targnięcia się na własne życie, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Prokuratura Okręgowa w Szczecinie przekazała również informację do Kuratorium Oświaty w Szczecinie o niebezpiecznej grze i jej konsekwencjach. - Chcemy, aby pedagodzy i psychologowie szkolni dotarli do jak największej grupy nauczycieli, a przede wszystkim rodziców, którzy będą uświadamiać dzieci o zagrożeniu - mówi rzeczniczka.
Kurator Oświaty w Szczecinie wydał komunikat ostrzegający przed niebezpieczną grą "Niebieski Wieloryb" . Został on wysłany do wszystkich szkół w województwie zachodniopomorskim.
Zachodniopomorska Kurator Oświaty Magdalena Zarębska-Kulesza prosi, aby wszyscy przypominali dzieciom i młodzieży, że korzystając z internetu nie należy podawać swoich danych osobowych nieznajomym.
Spotkania z rodzicami
Rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon powiedział, że "w planach jest cykl rozmów z pedagogami i psychologami ze szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie całego Pomorza Zachodniego". - Organizowane będą także spotkania z rodzicami uczniów na temat zagrożeń płynących z gier internetowych - dodał.
Szczecińscy policjanci zwrócili się także do jednego z portali społecznościowych z prośbą, by administratorzy blokowali treści dotyczące niebezpiecznej gry.
Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik pytany o sprawę w piątek w TVP Info powiedział, że "gra jest niebezpieczną manipulacją w stosunku do dzieci". - Prokuratura zajmie się tą sprawą, będzie to badane od strony złamania przepisów karnych. (...) Trzeba to sprawdzić, gdyż jest to niebezpieczne - dodał.
Jak tłumaczyła Małgorzata Mazur z Poradni Psychologiczno-Pedaogicznej nr 1 w Szczecinie, to naturalne, że nastolatkowie są skłonni do podejmowania ryzyka i niebezpiecznych zachowań. Zadaniem rodziców jest jednak, by zadziałać w porę i zapobiec zagrożeniu ich życia i zdrowia.
"Chęć do samookaleczania się to głębszy problem"
Także Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę ostrzega przed grą internetową "Niebieski Wieloryb".
Jak mówi Łukasz Wojtasik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, sygnałem dla rodziców, że pod wpływem internetu z ich dzieckiem dzieje się coś niedobrego i że ktoś nim manipuluje, jest zmiana zachowania, pogorszenie kontaktów z rówieśnikami i z rodziną lub niechęć do opowiadania innym o swoim świecie w internecie. - Jeżeli podejrzewamy, że jest to związane z jakąś relacją, z jakimiś kontaktami, to powinniśmy reagować- mówi ekspert.
Łukasz Wojtasik zwraca uwagę na to, że chęć do samookaleczania się to głębszy problem. - Przede wszystkim musimy się zastanowić, z czego to wynika, bo dzieciaki, które nie mają problemów, się nie tną, nie myślą o samobójstwie - mówi Łukasz Wojtasik. - Musimy porozmawiać z dzieckiem, ale też szukać pomocy na zewnątrz, nie możemy tego bagatelizować -dodaje.


http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... rokuratury
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 21 kwie 2017, 21:35

Marian Nosal – Słowiańskie Wychowanie bez Wychowywania


Wychowanie kojarzy nam się najczęściej z właściwym kształtowaniem młodego pokolenia. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy starsze pokolenia same mają problemy na tym polu? Same są źle wychowane? Przekazałyby tylko złe wzorce młodszym.

Słowiańskie Wychowanie bez Wychowywania to zgodność z Prawami Przyrody. Także Radość i Wolność, nawet Słońce kręci się jak chce.

Wikipedia mówi, że wychowanie, to „całokształt wpływów wychowawcy na wychowanka” [1].

Zakłada się więc, że jest ktoś wychowujący i wychowywany.

Mnie się jednak wydaje, że w obrębie panującego nam Światowego Systemu Totalitarnej Przemocy nie bardzo mamy kogoś, kto mógłby wychowywać innych.

Kogoś, kto miałby Prawo Moralne do tego.

W związku z tym należy wziąć sprawy w swoje ręce.



http://slowianieiukrytahistoriapolski.p ... ex,pl.html

Wychowajmy się sami.

Bo kto niby ma nas wychowywać?

– przekupni politycy?

– ograniczeni grantami, ideologią i marazmem metodologicznym naukowcy?

– nieszczerzy kapłani zakłamanych systemów religijnych?

– a może starsi młodszych?

Chyba odwrotnie byłoby lepiej.

Dzieci są bardziej niewinne niż dorośli.

Może jeszcze ktoś inny?

Następnych nieudanych kandydatów na wychowawców wymienić możecie sobie sami

Nie, na pewno nikt z pierwszych stron gazet, czy z podręczników naukowych.

To my, cisi (dotychczas), spokojni, uczciwi ludzie powinniśmy zacząć decydować najpierw o sobie, a potem o wychowaniu młodzieży.

Jednym aktem woli, a nie rewolucją, przejąć kontrolę nad systemem wychowania.

Nie poprzez siłowe przejęcie, ale poprzez stworzenie alternatywy, która bez walki „połknie” słabszego i niemoralnego rywala.

Jak to zrobić?

Metody bezkrwawych przejęć władzy są znane, na przykład znany Indo-Ariom bierny opór.

Bierny opór musiał być wsparty wczesniejszą ideowoscią i siłą moralną.

Przy czym dla nas, Ludzi Uczciwych najważniejsze jest przejęcie władzy nad Świadomością społeczną a mniej nad sferą materialną, która wobec Ducha jest wtórna.

A może by tak udało się jeszcze prościej, bez biernego oporu?

Pojęcie biernego oporu zakłada jednak pewną konfrontację, walkę.

Pewną szansą dla nas jest na przykład Internet.

Jeżeli każdy z Nas zacznie w Internecie propagować właściwe wzorce, to
stanie się.

Te wzorce staną się normą.

Nie jestem naiwny i wiem, że natura ludzka jest ułomna, ale ten czas, w którym żyjemy jest specjalny.

Wszyscy znani mi wybitni Nauczyciele Duchowi już od wielu lat zapowiadali na ten czas Wielka Zmianę.

Gdzie jest ta Zmiana?

Jeżeli jej nie widać, to dlatego, że prawem reakcji wszystko, co niedoskonałe (nie chcę używać słowa „złe”) broni się resztką sił i może to wyglądać na zwycięstwo zła.

Ale to tylko pozory.

Wielką Zmianę widzę chociażby w tym, że w ogóle poruszamy takie „dziwne” tematy.



więcej: http://slowianieiukrytahistoriapolski.p ... ex,pl.html



Opublikowano 21 kwietnia 2017 przez Białczyński
http://bialczynski.pl/2017/04/21/marian ... more-70818




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 05 maja 2017, 23:03

0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 28 maja 2017, 07:51

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 03 cze 2017, 23:07

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 06 cze 2017, 12:31

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 08 cze 2017, 13:04

A. Jabłonowski...

https://www.youtube.com/watch?v=RrRr6KJbP14


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 09 cze 2017, 00:19

Ogólnie rzecz ujmując słusznie prawi ale wciąż krzewi nieprawdę historyczną, jakoby Konrad Mazowiecki sprowadził krzyżowców do Polski!
Tu się nie zgodzę i w piętkę będę tępił tę cherezję.
To na Konrada zostali nasłani krzyżowcy za jego niesubordynację względem Watykanu.
Jeśli już imć Jabłonowski próbuje odwoływać się do historii choćby poprzez nawiązywanie do Słowian to niechaj rzetelniej zasięgnie języka, niźli opierać się na ogólnie panującej antylachskiej propagandzie, którą świadomie bądź nie, ale kultywuje.
Kondziu był na wskroś prolachski i za to dziś go poniżają, a jest to zasługą niy propolskich sprzedawczytków na usługach Watykanu i jego masońskich odnóg. :(
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 cze 2017, 18:56

W Polsce jest to samo. Indoktrynacja i fałszywa propaganda na całego.

Nauczanie, już od zerówki przesiąknięte jest treścią pt. ekologia + zdrowe żywienie. Oczywiście ekologia to przede wszystkim ochrona środowiska, recycling i także ocieplenie klimatu, a „zdrowe” żywienie natomiast to oparta na nowych wytycznych ideologia jedzenia warzyw i owoców połączone ze sportem, unikanie tłuszczów zwierzęcych i mięsa


Indoktrynacja także na dzielnicowych festynach i imprezach. Ostatnio jeden z dzielnicowych domów kultury świętował swoje 20 lecie istnienia. Tematem przewodnim był obchodów, a jakże, wegetarianizm, trochę ekologii i zwierzątka
.

Oto główne fragmenty programu:

– Vege Michael Jackson – przedstawienie dla dzieci
– Dzieci i cukier (wykład fundacji Szczęśliwi bez cukru) + konkurs rysunkowy dla dzieci i dorosłych
– Zdrowo i tanio – wykład Roślinny Dietetyk
– Adopcja psów ze schronisk
– Mięśnie z roślin – wykład Muły i Brokuły
– Wiosna na talerzu – pokaz kulinarny
– Czy weganizm jest śmieszny? – talk show z Vegan Hero
– Kolorowy talerz – zdrowe koktajle i kanapki – dietetyk
– Poszukiwacze ukrytej słodyczy – warsztat z fundacją Szczęśliwi Bez Cukru
– Wiosna na talerzu –
– Siła z roślin – warsztat kulinarny – Vegushka
– Warsztat sitodruku – malowanie koszulek z wege motywami AgaBrwi Design

Wklejam to tylko jako ciekawostkę. Formatują nam mózgi na całego.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

zdro
Posty: 724
Rejestracja: wtorek 31 sty 2017, 11:56
x 24
x 50
Podziękował: 799 razy
Otrzymał podziękowanie: 743 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: zdro » poniedziałek 12 cze 2017, 19:50

Weganizm nie jest bledny, jest tylko uzywany by wciskac inne kity. Klamstwo sprzedaje sie najlepiej gdy jest oparte o jakis kregoslup prawdy. Swiata nie da sie zmienic jesli nadal bedziemy czynic zlo i wyzyskiwac sie innymi wliczajac w to zwierzeta. Dlaczego kazdy gatunek zwierzat ma jeden typ metabolizmu, a czlowiek niby kilka?

Jak juz jesc mieso to na surowo, sa nawet tacy ludzie. Pofermentowane najlepsze jako "probiotyk". Do tego surowe jajka, mleczko...

https://youtu.be/weRKlBGszhY
0 x


We're living in an open air asylum and the inmates are in charge.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 21 cze 2017, 08:20

US gwiazdki i owoce grzechu!

US Stars und die Früchte der Sünde ! So macht man unsere Kinder Moral und scharmlos
https://youtu.be/rEpBklW4ywo

Postęp...
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 21 cze 2017, 20:04

edukacja w niemczech...

https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 23 cze 2017, 09:29

Krzysztof Karoń pisze:Rewolucja seksualna jako programowanie umysłu zbiorowego populacji

https://youtu.be/rjsiMN7lhuo
https://www.youtube.com/watch?v=rjsiMN7 ... e=youtu.be

Marksistowska ideologia gender oraz konsekwentnie wdrażana przez masońskie (KEN/MEN) państwowe szkolnictwo systemowa seksualizacja dzieci i młodzieży to zbrodnia na naRODzie polskim.

Prawdziwym celem Drugiej Rewolucji Seksualnej, realizowanej przez psychopatów z UE, jest bowiem kastracja przyRODzonej istocie ludzkiej intelektualnej, emocjonalnej, duchowej Mocy oraz Twórczego Potencjału utalentowanego Słowiańskiego Narodu Polskiego.

Systematyczna seksualizacja młodego człowieka w najbardziej newralgicznej fazie intensywnego rozwoju osobowości i kształtowania się talentów jest obliczona na uzyskanie efektu trwałej dekoncentracji uniemożliwiającej skuteczne podejmowanie jakiejkolwiek działalności twórczej.

Zapraszam do wysłuchania pobudkowego wykładu Krzysztofa Karonia.

TAW

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ie-umyslu/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 27 cze 2017, 06:05

szwedzki sposób degenerowania rodziny...

https://youtu.be/XQYCPjAwOgU
https://www.youtube.com/watch?v=XQYCPjA ... e=youtu.be




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 28 cze 2017, 08:19

"Postęp po szwedzku" czyli....upadek cywilizacji zachodniej....
Beznamietnie podane fakt, cyfry, dane...70 % nieodebranych urn po kremacji...
Samotność dzieci pośród licznych rodzin patchworkowych...
Coraz częściej i dobitniej uzmysławiam sobie, że moje życie toczy się w jakimś zaścianku umysłowym, w schematach zuniformizowanych przez wiele lat wychowania w tradycji RODZINY postrzeganej na tym filmiku jako zagrożenie.
Jeśli szokują mnie takie wieści to znaczy, żem kiep z ciemnogrodu, zwyczajny moher....

Obrazek
Zapytanie o "Ecce homo" - oto człowiek, faktycznie pasuje do tego filmu w którym równiez jest mowa o tej fotce szwedzkiej artystki Elisabeth Ohlson Wallin, „Ostatnia Wieczerza” gdzie zamiast Jezusa i 12 apostołów, fotografia przedstawia grupę transseksualistów odwzorowujących scenę uwiecznioną niegdyś przez Leonardo da Vinci.
Czy taka jest dzisiaj Szwecja ?
Czy da się parafrazować to znane powiedzenie "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie
" na Szwecję ?
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 28 cze 2017, 21:17

Takie będą RZECZPOSPOLITE, JAKIE MŁODZIEŻY UCZENIE...

To właśnie dla tego minister tzw edukacji jeździ na szkolenie do TEL`A VIV, a tam neatchnie ją przymierz-wymaluj psychopatyczny kreator sodomii i gomorii, by wdrażać to na NASZYM terytorium.

w dalszym ciągu namawiam na wysłuchanie genialnego wykładu Krzysztofa Karonia.

https://www.youtube.com/watch?v=XOZ07-4fUQU&t=797s

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 28 cze 2017, 22:18

Podzielam twój pogląd @Thotal.
Jeśli dla kogoś wykład jest za długi, to gdzieś tak po godzine z minutami p Karoń dotyka właśnie tego co chyba najistotniejsze było i jest i będzie zawsze....czyli przyszłość narodu, dzieci oraz sposoby kształtowania ich rozwoju.
Wspomina o autorytecie epistemicznym....nie wiedziałam, że taka nazwa jest na to, co w moich latach doświadczeń i nabywania wiedzy, odczuwałam do nauczycieli którzy wyróżniali się szczególną wiedzą.
Pamiętam, że na lekcje bądz wykłady takiego nauczyciela/profesora szło sie z innym nastawieniem. Pamiętam ich do dzisiaj.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 02 lip 2017, 00:59

Emilia Przybył pisze:Ofiary bezstresowego wychowania. Dzisiaj leczą się w szpitalach psychiatrycznych
27 czerwca 2016

Obrazek
Prawo autorskie: chalabala / 123RF Zdjęcie Seryjne

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, ale nie wszystkie metody wychowawcze się sprawdzają. Jakie skutki dla dziecka może mieć tzw. „bezstresowe wychowanie”? Specjaliści są zgodni: bardzo negatywne.

Bezstresowe czyli jakie?

Na początku dla porządku wyjaśnijmy, co pod pojęciem „bezstresowego wychowania” należy rozumieć. Idea ta pojawiła się w połowie dwudziestego wieku i była niezwykle nowatorska w ówczesnym wychowaniu pełnym surowych kar i restrykcji. Inicjator bezstresowego wychowania, Benjamin Spock zaproponował, by w procesie wychowawczym uwzględnić podmiotowość dziecka. Brzmi dobrze, prawda? W kolejnych latach jednak myśl Spocka mylnie interpretowano jako konieczność pozwalania dziecku na wszystko i nie wyznaczanie mu żadnych granic. Bezstresowe wychowanie nie jest spójnym zbiorem zasad funkcjonujących w pedagogice, a raczej pewnym mitem, który każdy może interpretować tak, jak chce.

Psychologowie i pedagodzy są bowiem zgodni, że wyznaczanie pewnych granic jest niezbędne w procesie wychowawczym (chociaż, tak jak postulował przed laty Benjamin Spock, przy uwzględnieniu potrzeb i podmiotowości dziecka).

Z bezstresowym wychowaniem często mylone są inne nurty wychowawcze, jak chociażby rodzicielstwo bliskości. Niesłusznie. Zwolennicy tej ostatniej idei słusznie zauważają, że nie da się wyeliminować stresu z okresu dzieciństwa. Można jedynie pomóc dziecku przez stresujące sytuacje przejść i pomóc mu sobie z nimi poradzić. Bo co się stanie, kiedy dziecko tej umiejętności nie nabędzie i bez niej wejdzie w dorosłość?

Może zainteresować cię także: Czy chcesz poczekać, aż dziecko się wypłacze? Nie wart. Dowiedz się czemu, zanim to zrobisz

Dorosłe problemy bezstresowych dzieci

Dziecko, które ma wszystko na wyciągnięcie ręki, o nic nie musi się starać i nigdy w swoich działaniach nie musi uwzględniać żadnych ograniczeń i potrzeb innych osób, nie będzie miało w przyszłości łatwego życia. „Jeśli młody człowiek ma poczucie omnipotencji czyli nieograniczonych możliwości wyniesione z dzieciństwa, w którym nikt nie stawiał mu granic, wówczas paradoksalnie może kompletnie nie być gotowy na poradzenie sobie z ograniczeniami, które w sposób naturalny pojawią się na jego drodze u progu dorosłości. Taka sytuacja może wygenerować kryzys psychiczny.” - mówi psycholog dr Giza-Zwierzchowska w rozmowie z "Głosem Szczecińskim".

O skutkach takiego wychowania wiele powiedzieć mogą również psychiatrzy - często spotykają się z "ofiarami": bezstresowych metod wychowawczych. Nie chodzi tutaj o osoby cierpiące na choroby psychiczne, a te o nieco słabszej psychice, które nie radzą sobie ze stresem i problemami życia codziennego. Właśnie takie osoby są szczególnie podatne na uzależnienia od alkoholu i narkotyków. To u nich występują zespoły lękowe, pojawia się depresja.

dr hab. n. med. Justyna Pełka - Wysiecka
lekarz zarządzający oddziałami AB Kliniki Psychiatrii w Szczecinie pisze:
„Bardzo często spotykamy się z zaburzeniami osobowości u osób, u których nie stwierdzamy choroby psychicznej, którym te zaburzenia uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Coraz częściej dotyczy to ludzi bardzo młodych - to niestety pierwsza fala dzieci chowanych bezstresowo. Weszli w okres dorosłości i znajdują się teraz w naszym nadzorze i leczeniu. Ci młodzi ludzie nie znają żadnych granic, nie mają wpojonych norm społecznych, etycznych, moralnych. Są agresywni, bywają autoagresywni, nie mają hamulców. Model bezstresowego wychowywania jest jednak nadal popularny i konsekwencje mogą objawiać się właśnie w postaci nieprawidłowych cech osobowości, zwanych potocznie osobowością psychopatyczną. Obawiam się, że cała fala problemów związanych z takimi osobami jeszcze przed nami.”


Jak wychowywać?

Może zainteresować cię także:
"Nie każda matka jest dobrą matką, ja nigdy nie byłam". Szczere wyznanie po latach

A jednak danie dziecku jak największego komfortu jest naturalnym pragnieniem rodzica. Co zrobić, by nie popaść przy tym w pułapkę bezstresowego wychowania? Pamiętać, że dziecko winno mieć postawione granice dla jego bezpieczeństwa (nie możesz bawić się ostrymi nożyczkami), lepszego rozwoju (nie możesz spędzić kilku godzin przed tabletem) czy zdrowia (nie możesz zjeść waty cukrowej zamiast obiadu). Postawienie takich granic nie wyklucza przecież poszanowania podmiotowości dziecka, uwzględniania jego potrzeb i upodobań.

Ponadto warto już od najmłodszych lat zabiegać o to, by mieć jak najlepszy kontakt z dzieckiem. Jeśli będziemy potrafili się z nim sprawnie komunikować, nie będzie problemem jasne wyznaczenie granic i wyjaśnienie ich zasadności. I warto dać dziecku tyle swobody, by mogło poznawać świat i złapać oddech od rodziców, ich zasad i ograniczeń. To właśnie dlatego tak ważne jest, by dziecko miało czas na swobodne zabawy.

Nie mniej ważny jest również czas spędzony wspólnie z rodzicami. Wg dr Gizy-Zwierzchowskiej spędzenie czasu z dzieckiem w domu, na szczerej rozmowie może być ważniejsze, niż zapewnienie mu egzotycznych wakacji czy kolejnej wyprawy do ZOO. Prawda, że proste?

Źródło: gs24.pl
[/quote] http://mamadu.pl/127861,ofiary-bezstres ... atrycznych
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 lip 2017, 15:43

W Kanadzie urodziło się pierwsze na świecie dziecko bez płci.

Autor: admin
Ktoś powie w jaki sposób dziecko mogło urodzić się bez płci mając organy płciowe. No cóż, na tak w kościele Imperium Rzymu to ludzie decydują co Bóg chce od nas, a nie Jego Słowo, tak matka tego dziecka w Kanadzie sama zdecydowała o bezpłciowości dziecka.

Pomógł w tym wszystkim a jakże prawnik mówiąc:

"Przypisanie płci w naszej kulturze odbywa się przez rozchylenie nóg i spojrzenie na genitalia. Ale przecież wiem, że świadoma przynależność do którejś z płci rozwija się dopiero kilka lat po urodzeniu - mówi prawnik."



Sąd przyznał matce i prawnikowi racje tym samym otwierając ścieżkę innym sodomitom do tego typu decyzji.

Co ciekawe już inne kraje pracują nad ustawodawstwem legalizującym bezpłciowość w momencie narodzin. Należą do nich Pakistan, Nepal i Australia.

Oto ofiara zwiedzenia:

Obrazek

Właściwie dwie ofiary.

Zapewne niebawem nie będę mógł pisać o takich anomaliach, które staną się normą.

Ten przykład pokazuje jak można się dać zwieść złym duchom. Tak jest, kiedy nie znamy Boga, nie wiemy czego od nas oczekuje.

Ostatnie 50 lat dokonało takiego prania mózgów, że to co było dewiacją pół wieku temu, teraz już jest normą,..........

Matko-ojciec:
Obrazek


http://detektywprawdy.pl/2017/07/04/w-k ... -bez-plci/


Zegarki Colmean dla dzieci....

Coraz częściej zauważam w internecie reklamę zegarków Colmean dla dzieci. To co mnie zaskoczyło, to wcale nie ich pojawienie się i funkcje, ale cena. Ledwo 169zł, czyl;i na każdą kieszeń.

Chcąc nie chcąc będzie to reklama, ale na tym etapie to bez żadnego znaczenia, gdyż my posiadając smartphony jesteśmy lokalizowani z dokładnością co do metra, a czułość mikrofonów pozwala na zapisywanie rozmów w idealnej jakości.

Jak reklamują zegarki Colmean?
Obrazek

Oto ich specyfikacja:

Lokalizator GPS wspomagany przed nadajniki operatorów komórkowych i sieć Wi-Fi pozwala sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko. Wystarczy włączyć aplikację na swoim telefonie z systemem Android lub zalogować się do Panelu Kontrolnego na stronie www.calmean.com.
Lokalizator sprawdza miejsce pobytu dziecka co 2 minuty i wysyła na serwer informację o jej aktualnym położeniu Jeśli przebywa ono w określonym miejscu przez dłuższy czas, zegarek przechodzi w stan uśpienia, aby zaoszczędzić baterie, a gdy ponownie znajdzie się w ruchu, na serwerze pojawi się informacja o aktualnej lokalizacji.


Do niedawna bo jeszcze kilkadziesiąt lat temu dzieci były posłuszne zaleceniom rodziców co do obszaru zabawy. Teraz rodzice z „wygody” nie będą musieli uczyc karności dzieci, ponieważ technologia nad wszystkim panuje.

W Panelu Kontrolnym i aplikacji na telefonie komórkowym ustawisz strefy bezpieczeństwa, w których powinno przebywać Twoje dziecko. Możesz ustalić również dni tygodnia i ramy czasowe, w których dana strefa ma obowiązywać. Jeśli w określonym czasie dziecko nie znajdzie się w wyznaczonym miejscu, dostaniesz powiadomienie na swój telefon i adres e-mail.

Dostępne rodzaje alarmów:

Wejście do strefy.
Wyjście ze strefy.
Brak wejścia do strefy.
Powiadomienie dziecka. Gdy dziecko opuści określoną strefę, Child Watch poinformuje je sygnałem dźwiękowym o konieczności powrotu.
Strefy bezpieczeństwa dziecka można ustalić na podstawie jego planu zajęć. Otrzymasz powiadomienie, gdy dziecko wyjdzie ze szkoły i wróci do domu.”



Foto i opis zegarka ze strony:

calmean.com/pl/sklep/lokalizator-gps/calmean-child-watch-touch-v80-1-22/



Należy przy tym zwrócić uwagę, że jest dopiero rok 2017 a już mamy zegarki kontrolujące dzieci, czyli już niebawem będzie się reklamowało korzyści wynikające z posiadania chipu jak w tym filmie:
https://youtu.be/KBVUwptHOlI

Same zalety. Dodajmy do tego uklon w stronę bestii plus dajmy na to 100tysięcy dla każdego tak, jak obiecywał Wałęsa (milion dla każdego Polaka), a potomkowie Adama i Ewy sprzedadzą wężowi swoje życie (zbawienie) wieczne za 30 srebrników.

Podsumowując sam zegarek nie jest raczej niczym złym. no może poza ewentualnym promieniowaniem elektromagnetycznym, ale przyzwyczajenie ludzi do technologii apokaliptycznej już tak.

Według mojej oceny czego nie jestem pewien, nawet sam chip jeszcze nie jest znakiem bestii, ale może być nim elektroniczny tatuaż o czym pisałem z 4 lata temu na starym blogu. Jeśli dołożymy do tego np Prawo Niedzielne z owym tatuażem, to wszystkie puzzle są niemal ułożone.

Prawdopodobnie dużą rolę w zwiedzeniu odegrają także gogle VR.

Póki co słyszymy wieści wojenne a kilku proroków przepowiada na ten rok biblijne trzęsienie ziemi. Bóle porodowe już się zaczynają, aby za kilka lat ludzkość miała już nie zegarki, ale znak besti na czole lub ręce..

http://detektywprawdy.pl/2017/04/18/zeg ... ku-bestii/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 04 lip 2017, 17:18

Sanjaya i młody człowiek...

https://www.youtube.com/watch?v=IBjWgeQeNlI

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ