Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 30 sty 2017, 21:56

>Oska<, tak trzymaj ale nerwy trzymaj też na wodzy.
Naprawdę szkoda luszu. :D :lol:
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Oska » poniedziałek 30 sty 2017, 22:17

abcd pisze:>Oska<, tak trzymaj ale nerwy trzymaj też na wodzy.
Naprawdę szkoda luszu. :D :lol:


Alez jestem spokojna jak kwiat lilii, na spokojnej tafli jeziora ;-)
Serio :-)
Tolerancja, akceptacja, ok. Ale do czasu. Liberalizm w Niemczech, Szwecji i Francji. Wszyscy wiedza jak sie konczy :-)
Z reszta... To moje wlasne opinie, na podstawie umiejetnosci obserwacji, wyciagania wnioskow itp :-) nikt z nimi sie zgadzac nie musi :]
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 30 sty 2017, 22:58

..dzisiaj z uwagi na CzT. trzeba dokładnie i swiadomie dobierac słowa,-
bo tolerancja dla ludzi ktorzy zyja inna kultura gdzie indziej to jedno,-
ale wpuszczanie ich do swojego kraju i dawanie nawet wiekszych przywileji,-
to sprawa kompletnie samobojcza :?


pozdro ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 31 sty 2017, 00:36

Oska naprawdę nie jest dla mnie istotne jak widać świat z Twojej perspektywy..... bo jesteśmy w zupełnie innych miejscach.
Dla mnie jest ważny świat z mojej perspektywy.... i mój system wartości, bo odpowiadam i odpowiem nie za to, co zrobię nie wedle Twojego poczucia prawdy ,a wedle mojego.
Nie jestem kameleonem i nie będę zmieniała barw zgodnie z cudzymi oczekiwaniami.
Jak zmienisz punkt oglądu zmieni się również odbiór oglądanej przez ciebie rzeczywistości... ale ja również będę już w innym miejscu i nadal będą miedzy nami różnice.

Nie oceniaj mnie... oceń siebie wczorajszą i dzisiejszą , tak jest lepiej i rozsądniej.. wybierz to, co Twoim zdaniem jest Twoim dobrem i idź tą drogą... powodzenia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 31 sty 2017, 06:01


Rozpoczynamy tę wiadomość od przypomnienia, że w miarę jak posuwacie się coraz bardziej w głąb częstotliwości 5D, zasada “To o czym myślisz jest tym co manifestujesz” staje się coraz bardziej mocną. Wasze 3D życie nauczyło was żeby “słuchać innych i zbierać informację z zewnątrz i z góry.”

TERAZ nadszedł czas abyście zrozumieli, że to WY jesteście twórcami waszej rzeczywistości. Jesteśmy w pełni świadomi tego jak ogromnym wyzwaniem jest BYCIE Mistrzem swoich Myśli i Emocji.

Ciemni wiedzą że przegrali a więc “wyciągają wszystkie zatyczki” aby wytworzyć tyle strachu ile się da. Podobnie jak Hitler,gdy wiedział, że przegrał wojnę, chciał zniszczyć wszystko co się dało. W taki sam sposób ciemni chcą stworzyć jak najwięcej strachu w desperackiej próbie utrzymania kontroli.

Strach zawsze był głównym narzędziem ciemności ponieważ obniża on świadomość tych, którzy go doświadczają. Następnie, ze względu na obniżony stan świadomości, są oni coraz łatwiej i coraz głębiej wciągani w głąb 3D Matrixa.

http://adonai13.blogspot.co.uk/2017/01/ ... tu_30.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Oska » wtorek 31 sty 2017, 21:42

Kiara pisze:Oska naprawdę nie jest dla mnie istotne jak widać świat z Twojej perspektywy..... bo jesteśmy w zupełnie innych miejscach.
Dla mnie jest ważny świat z mojej perspektywy.... i mój system wartości, bo odpowiadam i odpowiem nie za to, co zrobię nie wedle Twojego poczucia prawdy ,a wedle mojego.
Nie jestem kameleonem i nie będę zmieniała barw zgodnie z cudzymi oczekiwaniami.
Jak zmienisz punkt oglądu zmieni się również odbiór oglądanej przez ciebie rzeczywistości... ale ja również będę już w innym miejscu i nadal będą miedzy nami różnice.

Nie oceniaj mnie... oceń siebie wczorajszą i dzisiejszą , tak jest lepiej i rozsądniej.. wybierz to, co Twoim zdaniem jest Twoim dobrem i idź tą drogą... powodzenia.


Obrazek


Kiaro, nie smialabym oceniac Ciebie jako czlowieka z tego powodu ze Cie nie znam ;-)
I bardzo mnie cieszy ze nie jestes kamelonem.
Ciesze sie, ze odpisalas w ten sposob a nie z ironia czy krzykami i dziwnymi oskarzeniami - widac jestes ponad to - tak trzymaj.
Mialam nadzieje ze w ten sposob zareagujesz, i tak sie stalo :-) poniekad swiadczy to o dojrzalosci Twojej, wiec mysle ze gdzies sie zagubilas. Podejrzewam ze Twa rola m.in. tutaj nie jest przypadkowa - czuje ze kogos chronisz:-)
Zycze wiecej przejrzystosci i spojnosci w Twoich jakze cennych przekazywanych tu i owdzie informacjach :-)
Pozdrawiam :-)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 lut 2017, 22:06

@Oska, po pierwsze proszę po raz kolejny, bo pisałem i nie tylko ja i proszę też wszystkich użytkowników - nie kopiujcie postów swoich poprzedników! To oczywiście podwaja zajmowane miejsce na serwerze, a niedawno mieliśmy problem z wykonywaniem kopii zapasowych. Jak się okazało z powodu wielkości baz danych, bo spakowanie bazy danych przekraczało przeznaczony na to czas. Więc takie kopiowania skraca nam okres do następnej takiej sytuacji.
Poza tym, samo kopiowanie dla mnie świadczy o lekceważeniu poprzedników i czytelników, bo poster zakłada, że czytelnicy nie pamiętają, co przeczytali, a użytkownicy nie pamiętają, co napisali. Nie jest to potrzebne, ani eleganckie.

Po drugie, oceny, osądy, a nawet insynuacje, personalne. @Kiara nie dała się podpuścić, ani tobie, ani @East'owi i chwała jej za to. Ale skąd np. wiesz czy p. Owsianko stać na gratyfikacje dla @Kiary i czy ona chciałaby je przyjąć?
To zupełnie niepotrzebne. Jesteś tu już dość długo, ale widocznie nie zrozumiałaś kogo @Kiara określa mianem syntetyków, bo z pewnością nie rasę szaraków.
Każdemu człowiekowi należy się szacunek, jeszcze większy, gdy występuje publicznie i przedstawia swój światopogląd. Oczywiście można się z nim nie zgadzać, przymusu nie ma, ale to jest jego światopogląd i należy to uszanować. Niezależnie od tego jakiego słownictwa p. Owsianko używa, jego poglądy nie mają nic wspólnego z religią i KRK, przynajmniej ja tak to widzę. Podjął się trudnego zadania interpretacji przekazów w postaci obrazków, które niektórych ludzi śmieszą, ale robi to w/g mnie dobrze i z pełnym przekonaniem.

Transformacja, Wzniesienie, Wniebowstąpienie to tylko różne nazwy tego samego i choć różni ludzie mają różne oczekiwania wobec tych określeń, to jak to mówią "życie idzie swoją drogą" i każdy jest na drodze indywidualnej, jeśli chodzi o ten kierunek. To w pierwszym rzędzie dotyczy świadomości, jej rozszerzenia dla widzenia większego obrazu.
Dla mnie p. Owsianko żadnym guru nie jest, mówi tylko, co odbiera i co widzi. I nie każdy będzie "odbierał i widział" w tym życiu, to olbrzymia osobista praca i olbrzymia zmiana siebie, Nie wszyscy są chętni i przygotowani na taka pracę, tym nie mniej jednak ktoś musi to pokazywać na swoim przykładzie. I ten pan to robi. I dobrze.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 02 lut 2017, 17:35

@bluerray po prostu ręce opadają..widzę, że nie ma naprawdę czego szukać, ani nie wolno się nawet wypowiadać na forum, albo zwyczajnie Ty adminie się na mnie uwziąłeś...
Skoro jest wolność słowa, nikomu nie ubliżam, wyrażam jedynie swoją opinię, ale widzę że nie można bo co chwilę, jakieś masz do mnie "ale".
Co do Owsianko i kiary, zwróciłam na to delikatnie uwagę - nei uderzając nawet personalnie - jak to mi ostatnio zarzuciłeś, tylko dlatego, że to nie pierwszy wychwalający kiary post, Pana Owsianko...
z resztą, tłumaczy się winny, ja tu nigdzie żadnej swojej winy nie widzę..
polecam wyluzować swoje wyimaginowane "podpuszczanie" mnie.
Zwyczajnie przestaje się na tym forum, jakkolwiek "czuć", bo co nie napiszę - to jest źle, coś nie tak...
Widzę że nic Ci nie pasuje, nawet sama kiara nie zareogowała na późniejszy post, ale Ty musiałeś. Pan Nadgorliwy :)
Żegnam.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 02 lut 2017, 19:57

Na niektóre insynuacje nie reaguję ... bo zawsze są one odbiciem miary wartości osoby oceniającej innych.
Tak ludzie pokazują siebie.. swój system etyczno , moralny, swoje słabości.. ja nie mam ochoty i czasu na licytowanie się z nikim , niczym.

Poniekąd jestem jak listonosz.... zostawiam INFORMACJĘ , którą mam i to wszystko.
Można ją akceptować, albo ignorować... niech każdy robi jak uważa... jeżeli ktoś ma pretensje do listonosza o treści informacji... to ciutkę naiwne.

Lepiej jest samemu poszukiwać i weryfikować je, odkrywać prawdę, bo nie zawsze to, co podaje się za nią ... nią jest... pomimo że pięknie się prezentuje i opowiada o sobie niewiarygodne i wiarygodne historie.

A, zatem powodzenia w poszukiwaniach i dużo satysfakcji z osobistych odkryć życzę wszystkim.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 lut 2017, 20:44

Widzisz @Oska, życie już takie jest, że admin musi się na kogoś uwziąć. A powody miałaś wyłuszczone. Na tym forum posty są umieszczane chronologicznie, nie ma możliwości odpowiedzi pod dowolnym postem i nie powinno sprawiać ci trudności do jakiego posta się odnosiłem, ale mogę ci podpowiedzieć, że do tego wtedy przedostatniego.
Dla Ciebie mogę być Nadgorliwym (czego to facet dla kobiety nie zrobi).
Dziękuję za sugestie i polecam przyjrzeć się swoim "opiniom". A na forum opinie wyrażamy na temat, a nie o osobie. Jeżeli oceniamy, to pracę nie osobę, a już wszystkie "sugestie", co ktoś ma pisać, a czego nie, ograniczają "wolność słowa", o którą rzekomo walczysz.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 02 lut 2017, 21:35

A ja bardzo lubie jak Oska sie "buntuje" ;) - echs, ta gorrraca krew :) . Tchnie ozywcze soki w skostnialy, forumowy garniturek, a najwazniejsze, ze ma na wiele spraw intuicyjny oglad i "czuje bluesa" . Transformacja dotknac musi rowniez i to forum. Mam bowiem wrazenie, ze klepiemy wciaz te same tematy i wciaz w ten sam sposob, kazdy ze swojej, z gory upatrzonej pozycji i niewiele juz wnosimy nowego, swiezego spojrzenia, a tu pojawia sie Oska i "maci" :-D
Troche frajdy sprawil nam jeszcze KSJ , ale zostal zbanowany za "nadgorliwosc gorsza od faszyzmu" ;) ... echs .. moze czas znow na przerwe ?
Od ostatniej przerwy po tym jak wrocilem wiecej na forum politykierstwa niz wyzszych, transformujacych mysli.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 lut 2017, 22:11

@east, merytorycznie "mącić" każdy może, nie ma problemu, nowe idee witamy z otwartymi ramionami. Ale jesteś weteranem na tym forum i chyba pamiętasz niegdysiejsze "zadymy", zwykle na tle personalnym. Dlatego organizacyjnie staramy się unikać tych "powtórek z rozrywki". I tyle.
W temacie Transformacji wiele się zmieniło od tamtych czasów. Przeważa teraz system indywidualnego "rozwoju duchowego", jak zwał tak zwał, choć nazwa fatalna. Oznacza pracę nad sobą i wyłącznie nad sobą. Jak nieoceniony @Przebiśnieg pisze, czas gurunów to prehistoria.
Jedno jest pewne, nadchodzi epoka prawdy, często będzie dla nas bolesna i nawet guruny mówią i przepowiadają, że lepiej z prawdą pod ręką, niż przeciwko niej. Niektórzy nazywają to etapem sprzątania i te zmiany doskonale już widać w skali globalnej i lokalnej.
W sumie lepiej się nauczyć i przyzwyczaić, że kreujemy swój świat "myślą, mową i uczynkiem" i zważać na te 3 elementy w swoim życiu, bo zawsze coś z tego się zmaterializuje, wolniej lub szybciej. ostatnio raczej szybciej, niz większośc ludzi się spodziewa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 02 lut 2017, 23:01

>Oska<, daj spokój!
Z Twoich wpisów widać, żeś nie pierwszej wody personą więc ufam, że takie niuanse nie będą miały wpływu na Twój stosunek do tego forum.
Rozumiem Twe rozgoryczenie, ale też zdaję sobie sprawę, że nie zapoznałaś się z historią tej szacownej strony i stąd Twoja nerwowa reakcja.
Osobiście w czasie mego pobytu na tym forum pozwoliłem sobie na zweryfikowanie jego historii istnienia i przyznam, ze nie dziwię się administracji takiej, a nie innej reakcji.
Podziwiam ich.
To dzięki nim to forum jest jednym z najstarszych w naszym (polskim) necie i z tego forum powstało wiele innych.
jednak wcześniejsze doświadczenia forumowe, co wyraźnie zostało ujęte w regulaminie) decydują o takiej postawie jego administracji.
Sam nie zgadzam się z wieloma poglądami tu mieszonymi ale to wolne forum i każdy ma możliwość ferować swój punkt widzenia.
Był czas, że również czyniłem pstryczki w nos >Kiarze< alem se odpuścił, bo wszak nie muszę się z nią zgadzać, a ona ma pełne prawo krzewić swe idee.
Świerzbi mnie nieraz palec by kliknąć coś na te komentarze ale z czasem nauczyłem się, że nie tędy droga (dotyczy to nie tylko komentarzy >Kiary<), że niekiedy lepiej ugryźć się w palec, którym klikam po klawiaturze.
Jednak by to dostrzec i nie cietrzewić się trzeba spędzić troszkę czasu na "forumowej historii".
No, wystarczy tego umoralniania. ;) :lol:

Kiara pisze:Poniekąd jestem jak listonosz.... zostawiam INFORMACJĘ , którą mam i to wszystko.
Można ją akceptować, albo ignorować... niech każdy robi jak uważa... jeżeli ktoś ma pretensje do listonosza o treści informacji... to ciutkę naiwne.


Każdy z nas jest takim listonoszem, jednak jest różnica pomiędzy tym, który przyniósł przesyłkę i nie skomentował jej zawartości po adresacie, a tym, który przypnie ci szpilę, bo to np. przesyłka/list z "KRUKA"> ;) :lol:

ex-east pisze:Od ostatniej przerwy po tym jak wrocilem wiecej na forum politykierstwa niz wyzszych, transformujacych mysli.


Może i można odnieść takie wrażenie, choć niektórzy twierdzą, że bardziej ono oscyluje w stronę zdrowia fizycznego.
No i co w tym złego?
Transformacja, ascendencja i jak jeszcze to nazwać czym jest?
Jeśli myślimy, że po wzniesieniu się ponad ten padół łez wyzbędziemy się tych "przywar", to śmiem twierdzić, że chyba ktoś komuś kiedyś coś niewłaściwego wtyknął do mózgownicy. ;) :lol:
Tam również są tego typu problemy tylko na innej płaszczyźnie. Większe zrozumienie zależności bez konfabulantów, ale wciąż borykają się z tym samym zmartwieniem bo siły, które u nas niemal przejęły przestrzeń życia, tam też nie dają wytchnienia.
My tu rozkminiamy co kto mówi prawdziwie, a co kto zawolaowuje, a oni tam często gęsto prowadzą prawdziwe wojny pomiędzy cywilizacjami z różnych galaktyk czy układów i jak tu nie uczyć się polityki czy surwiwalu. :D
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 03 lut 2017, 06:41

abcd
ex-east pisze:
Od ostatniej przerwy po tym jak wrocilem wiecej na forum politykierstwa niz wyzszych, transformujacych mysli.


Może i można odnieść takie wrażenie, choć niektórzy twierdzą, że bardziej ono oscyluje w stronę zdrowia fizycznego.
No i co w tym złego?
Transformacja, ascendencja i jak jeszcze to nazwać czym jest?
Jeśli myślimy, że po wzniesieniu się ponad ten padół łez wyzbędziemy się tych "przywar", to śmiem twierdzić, że chyba ktoś komuś kiedyś coś niewłaściwego wtyknął do mózgownicy

W strone zdrowia fizycznego niech sobie oscyluje , ale czescia tego psychicznego zdrowia i to wcale niewaska , jest to jak postrzegamy rzeczywistosc z punktu widzenia uwarunkowan psychicznych. Jasne , ze nie wyzbedziemy sie tak latwo "przywar " , one beda ewoluowac razem za nami i tworzyc kolejne hmmm "branching " - jakby to nazwac ladnie po polsku " ROZGALEZIENIA" w nas i poza nami , ale ja wierze w moc Transformacji , a moze po prostu w Moc ( let the Force be with You ;) ) . Transformacja , to inaczej Przeobrazenie sie , cos takiego w moim rozumieniu, jak z poczwarki gasienicy wykluwa sie motyl. To jest ten sam organizm ( o dziwo ) , z tych samych aminokwasow , komorek z tych samych genow , a jednak zupelnie inny , lzejszy , czym innym sie odzywiajacy i prowadzacy juz zupelnie inny tryb zycia .
Osia po prostu ma dar , wg mnie , taka "brzytwe okhama " wkomponowana w swoja Istote wrecz genetycznie hehe , i widzi wiecej , choc nieskladnie idzie jej nazywanie tego wprost. Nieskladnie nie dlatego , ze nie potrafilaby, tylko dlatego , ze ma te zalete mlodej dziewczyny - goraca krew :))
Coz z tego , ze komus sie "dostanie" po lapkach , przeciez tu nie ma towarzystwa wzajemnej adoracji , tylko ma byc Transformacja ustroju ;) - to rzadko kiedy odbywa sie bezbolesnie i bezstresowo. Przy czym piszac "bezstresowo " nie mam na mysli flekowanie kogokolwiek za poglady , tylko przedstawianie odmiennych racji w sposob ostry i zdecydowany. Trudno , goraca krew ma swoje prawa ;) . Trzeba sie z tym pogodzic , albo "zginac " hihi

abcd , dzieki za wywazony post , aczkolwiek .. stary , wiecej zycia wniesmy na forum . CO mamy do obrony ? WLasne ego ? daj spokoj :D :D
1 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 03 lut 2017, 19:15

Szlag czaswm czlowieka trafia wiec i mnie rowniez. Staram sie naprawde trzymac nerwy na wodzy, z reszta procz pstrykania mnie w nos przez bluerray, i oprocz dziwnych uwag Pani sw.Anny calkiem bywalo tu ok.
Czasem zwyczajnie rece opadaja ;-) jak czlowiek chce cos zobrazowac, ale hmm wciaz mi taki admin wmawia ze niby personalnie sie odnosze...zabawne, chcialam prace dyplomowa te kilka lat temu pisac wlasnie o tym, jak skroty myslowe i nawet nieodpowiednie uzycie slow, sprawia problem, jednak zadnych zrodel w temacie nie znalazlam, wiec odpuscilam, a jak widac w tej kwestii kazdy z nas, moglby sie wielec nauczyc ;-)
Co do mnie jako mlodej kobietki, hue hue, to mile ;-) ponoc czlowiek ma tyle lat, na ile sie czuje, czyli ja to wieczna 18tka ;-) troche czlowiek przez te lata ogarnal sie i swoje mysli, przynajmniej jako tako, zweryfikowal poglady i nie lyka wszystkiego jak mlody pelikan ;-) tylko sam weryfikuje i doswiadcza pewnych rzeczy/informacji na sobie...
A co do transformacji, bluerray, nie zgodze sie ani z toba ani z kiara, ze to praca nad soba, z racji tego ze praca aie z definicji zle kojarzy, mimo ze zawodowo zajmuje sie tym czym chcialam od czasu studiow. Blizej mi do definicji transformacji poczwarka-motyl. Bo tak to odczuwam, to nie jest jakas tam nauka czy jakas tam-niewielka- zmiana zachowania. To doslownie przeobrazenie siebie na kazdej plaszczyznie zycia, jak przeobrazenie z poczwarki w motyla. Pewna czesc ciebie, przestaje istniec, i w te miejsce pojawiaja sie zupelnie nowe aspekty ciebie/zycia/mozliwosci. Nie jest to trudne, ale bez lamania schematow myslenia bez plyniecia pod prad, zwyczajnie sie nie da. Ja nie uwazam sie za zadna jasnie oswiecona istote, i nie zamierzam za innych odrabiac prace domowe ;-) jednak probuje, sprawdzam i doswiadczam tak jak umiem, i tak jak umiem staram sie dzielic swoimi spostrzezeniami i myslami. Z ta roznica ze ja to robie by dowiedziec sie, czy kogos podobne rzeczy spotkaly itp, a nie po to by macic czy klamac:-)
Czyli transformacja tak, jak z poczwarki w motyla, ascendencja - niekoniecznie, bo poki nie wiesz dokad lecisz, to zalecam ostroznosc. Bo nie wszystko zloto co sie swieci:-)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 20 lut 2017, 23:54

sprzyjaciele...

https://www.youtube.com/watch?v=zzV3y_vju9c




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 27 lut 2017, 23:28

Ludzie z dwoma sercami - przedstawiciele nowej rasy
autor: tallinn 2017-02-26

Obrazek

Amerykańska antropolog Susan Kathel, badając „dwusercowych” ludzi doszła do wniosku, że ta mutacja może doprowadzić do powstania nowej rasy. 300 milionów lat temu ukształtował się system - dwa płuca i jedno serce. Genetyczna pamięć działa w taki sposób, że ludzkie zarodki we wczesnym etapie rozwoju, tworzą dwa dwukomorowe serca, które są następnie łączone w celu uformowania pojedynczego czterokomorowego narządu. Czasami ten proces nie kończy się jednak powodzeniem i niezależnie zaczynają funkcjonować dwa oddzielne organy.

Pierwsze przypadki wykrywania dwóch serc u ludzi sięgają 1905 roku. W amerykańskiej gazecie pojawił się wówczas komunikat, że jeden człowiek (nijaki Durr) żyje z dwoma sercami, a po śmierci jego ciało trafi do badań – oczywiście nie za darmo. Kilku lekarzy przebadało Durra i za pieniądze zaproponowali przeprowadzenie eksperymentu obejmującego usunięcie jednego serca. Do zabiegu nie doszło, bo pacjent się nie zgodził. Później w 1911 roku w Jekaterenburgu jeden z chirurgów odkrył dwa serca, badając przepływy krwi u wiejskiego felczera Ogniwcewa.

Dziś, dzięki nowoczesnej technologii medycznej, wyżej opisane przypadki identyfikowane są znacznie częściej. Naukowcom wciąż trudno jest jednak wyjaśnić, co powoduje ten rodzaj mutacji. Udokumentowane przypadki „dwusercowości” pozwalają głosić teorię o dziedzicznych predyspozycjach do tej anomalii. Ludzie z dwoma sercami często są o wiele zdrowsi i wytrzymalsi niż zwykli, przeciętni przedstawiciele naszego gatunku. Być może obecnie rozwój ludzkiego ciała zmierza w tym kierunku


https://www.youtube.com/watch?v=-EZEMM0-LnI

http://innemedium.pl/wiadomosc/ludzie-z ... nowej-rasy
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 mar 2017, 23:50

Niechaj będzie wola Twoja, wolą moją - Tadeusz Owsianko - 2.03.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 2-03-2017/

W audycji odpowiedzi na korespondencję od Widzów, oczywiście wyjaśnienie tytułu odcinka oraz nowe plansze z symbolami zwiastującymi kolejne fazy transformacji naszego Wszechświata i to nie tylko duchowego.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 09 kwie 2017, 17:36

janusz pisze:Niechaj będzie wola Twoja, wolą moją - Tadeusz Owsianko


Szacowni
Czytając takie teksty rodem z KK (oczywiście Bóg został zamieniony na Ojca) łatwo znajduje odpowiedź kim jest autor takiej wypowiedzi.
Czym jest ów ,,Ojciec" też łatwo można rozpoznać.
Jakiś czas temu miałem sen w którym szaman indiański oprowadzał mnie wzdłuż kolejki czekającej przed Wejściem i pokazywał jak to się mówi Kto jest kto?
Powiedział mi tez że niedługo będzie widać kto jest kto i miał racje
Sami się demaskują czy ujawniają
to może pozdrawiam
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 21 kwie 2017, 19:55

Pierwsza Czysta Energia Serca i Miłości - Tadeusz Owsianko - 20.04.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 0-04-2017/

Nowe symbole i rysunki oraz interpretacja zdarzeń następujących w Duchowym Wszechświecie wraz z nową porcją wiadomości od Tadeusza Owsianki.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 21 kwie 2017, 20:28

może zaczął czytać posty na naszym forum :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 maja 2017, 14:51

Milość początkiem i trwaniem Nowego Wszechświata - Tadeusz Owsianko - 4.05.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 4-05-2017/

Pierwsze majowe spotkanie z Tadeuszem Owsianko i jakże majowy temat: MIŁOŚĆ. Tym razem o Miłości tej niefizycznej aby nie rzec niekopulacyjnej, a tej odnoszącej się do sfery ducha każdego z nas. Również nowe grafiki i symbole zdają się wprost mówić o miłości.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 maja 2017, 13:53



https://www.youtube.com/watch?v=85AhfjEoT4Q

Miłość początkiem i trwaniem Nowego Wszechświata - Tadeusz Owsianko - 4.05.2017

Tak , Panie Tadeuszu
. KOBIETA JEST PORTALEM
. przez który Energia/ Dusza schodzi na ziemię w trakcie narodzin.

Ale też unosi ponad wymiar gdy połączeni jej najwyższą wibracją PARTNERZY/UKOCHANI
. PRZEKRACZAJĄ JAKO JEDNIA / DUCHOWO /FIZYCZNI TEN WYMIAR
. nie ma innej możliwości.

NAJWYŻSZYM WYMIAREM MIŁOŚCI JEST MIŁOŚĆ MAŁŻEŃSKA KOBIETY I MĘŻCZYZNY
.. wszystkie inne jej aspekty są bardzo piękne , potrzebne , nawet niezbędne ,ale nigdy nie zastąpią MIŁOŚCI SPLECIONYCH AKTEM JEDNI UCZUCIOWEJ KOBIETY I MĘŻCZYZNY!

A, zatem logiczną konsekwencją tej wiedzy jest zrozumienie faktu , co wydarzyło się w czasach Jezusa ( JEGO TRANSCENDENCJA
. ILUMINACJA czyli PRZEJŚCIE DO WYŻSZEGO WYMIARU
W NIEBO WSTĄPIENIE ZE SWOIM CIAŁEM MATERIALNYM
. czyli Z MARTWYCH WSTANIE )
tamto
z martwych wstanie nie było przez fakt pozbawienia energii życia ciało fizyczne.
A przez fakt maksymalnego zwiększenia energii w nim.. czyli połączenie dawno temu rozdzielonych aspektów, żeńskiego i męskiego.

Otwieranie Wrót MIEDZY WYMIAROWYCH dokonuje ( powiedzmy pierwsza para, czyli „małżeństwo dynastyczne” w dawnym pojęciu ) czyli osoba niosąca w sobie KOD /KLUCZ do nich .. to jest kobieta i mężczyzna , którzy osiągnęli poziom świadomości i energii miłości odpowiedni dla tego aktu.

Jako ci pierwsi przechodzą WROTA MIĘDZY WYMIAROWE w fizycznym akcie seksualnym ,ale w grę wchodzi już nie energia seksualna , a najwyższa wibracja energii miłości
to jest inna energia, powoduje ekstazę nie orgazm.

Czy wszyscy ludzie muszą dokonać identycznego aktu jak CI otwierający WROTA
. żeby przez nie przejść, nie , nie muszą.
Ale muszą uzyskać sami w sobie wystarczającą moc energetyczną do dokonania własnej iluminacji, bo ona jest warunkiem przekroczenia TYCH WRÓT.

W TYM wypadku STRAŻNIKIEM PROGU
JEST PRZEDWIECZNA
. JEJ POZIOM ENERGII WERYFIKUJE ENERGIĘ WSZYSTKICH DOKONUJĄCYCH SWOJĄ EWOLUCJĘ.

Albo następuje przyciąganie podobieństw, albo ich silne odepchniecie, tu nie wchodzą w grę sympatie i antypatie, a zwykłe prawa fizyczne.

Materia wzorcowa zawsze ma osobowość żeńską, ale zharmonizowaną biegunowość energetyczną męsko ,żeńską .

Jednym słowem sami doszliśmy do odkrycia ,że „z martwych wstanie” .. czyli przekroczenie wymiaru , którego dokonał JEZUS według opisu religijnego , to zwykła „bujda na resorach”.. zwyczajne oszustwo ,zniewolenie, utrzymujące odcięcie nas od możliwości ewolucji duchowej.

Po pierwsze .. KOBIETA I MĘŻCZYZNA
. JEDNIA
ZESPOLONA NAJWYŻSZĄ WIBRACJĄ MIŁOŚCI.

Po drugie
dokonuje się „z martwych wstania ” duchowego , oraz przemiany energetycznej ŻYWEGO nie martwego ciała fizycznego
najwyższym potencjałem energetycznym, którym JEST ENERGIA MIŁOŚCI, a nie najniższą wibracją , którą jest energia śmierci!

Jezus swoim Z MARTWYCH WSTANIEM
otworzył WSZYSTKIM LUDZIOM możliwość dokonania INDYWIDUALNEJ ILUMINACJI przez wpisanie swojego czynu jako wzorzec w pole morfogenetyczne
.. ma to również bezpośredni związek z DNA i RNa biologicznym CZŁOWIEKA.

Otrzymaliśmy ponownie około 2000 lat na podniesienie swojej świadomości/ wibracji , by móc jak ON przekroczyć wymiar, to jest pierwsza cześć całokształtu tego planu.

Ale jest, a raczej MUSI być również druga cześć, TO JEST OTWORZENIE WRÓT MIĘDZY WYMIAROWYCH
..CAŁOKSZTAŁTOWI EWOLUCJI
. co oczywiście się stanie poprzez fizyczne działanie, fizycznych osób .. KOBIETY I MĘŻCZYZNY.

Każde WROTA mają swój KLUCZ
.. JEST NIM SKOMPLETOWANA WIBRACJA ZDEPONOWANA W FIZYCZNYM ( NARODZONYM ZWYCZAJNIE CZŁOWIEKU) , KTÓRY SAM W SOBIE MUSI OSIĄGNĄĆ MOC DOTARCIA DO WIBRACJI WRÓT CZASU.

Nie tylko dokonać przebudzenia swojej świadomość ,ale fizycznie pokonać przeolbrzymi „tor przeszkód” , przejść go zbierając na nim WSZYSTKIE potrzebne elementy wibracji , tworzące w nim KOMPLETNY KLUCZ
. i to tylko tyle.

Dodam,że wiadomo iż jest to KOBIETA
bo ONA ZAWSZE jest PORTALEM
PEŁNIĄ PIERWOTNĄ MATERII ISTNIENIA
. MATRYCĄ ŻYCIA.

To był piękny wykład Panie Tadeuszu
. dziekuję bardzo jest Pan wspaniale autentyczny, proszę tak trzymać
. bo wszystkie perełki informacyjne , tworzą finał obrazu rzeczywistości.

O roli kobiety jako PORTALU wspomina również Pan Roman Nacht, i Pan Igor Witkowski
ja pisze o tym od wielu lat, dodać trzeba wielkie zasługi Pana Marka Tarana, On też od lat przypomina kobietom o ich niezastąpionej pięknej roli.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 19 maja 2017, 23:09

Wielki Biały Rozbłysk - Tadeusz Owsianko - 18.05.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 8-05-2017/

Tadeusz Owsianko w cyklicznym programie "Moja wiedza o Wszechświecie". W tej audycji dalej nawiązuje do poruszanych kwestii w poprzednim odcinku, a więc seks, miłość, duchowy związek dwojga osób i to wszystko na bazie symboli i nowych grafik okazujących transformację Ziemi i naszego nie tylko duchowego Wszechświata.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 02 cze 2017, 23:09

"Wszechświat Pojednanie - Dobrowieczność" - Tadeusz Owsianko - 1.06.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 1-06-2017/

Tadeusz Owsianko o bliźniaczych duszach, energii miłości, nowych wizjach i własnych doświadczeniach z ostatnich dni w tych kwestiach...
0 x



ODPOWIEDZ