Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Objawy przebudzenia

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » poniedziałek 07 mar 2016, 14:27

Opowiedz coś ;) jak to wygląda?
Ja mam ostatnio co noc sny-misje. Prawie jak gry wideo.
Kilka dni temu zaszłam kolo 23ciej do mamy żeby jej podłożyć do pieca. Kątem oka zauważyłam, ze w łazience z bojlera cieknie. Zapaliłam światło, obmacałam, suchutki, na podłodze ani kropelki... Zwidy-standard. Rano dostałam tel ze właśnie bojler strzelił... Z tym ze ja zobaczyłam ze pękł z prawej strony, a faktycznie pękł z lewej. Nie był stary wiec wszyscy zdziwieni... To tak z nowości ;)
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » środa 09 mar 2016, 10:48

Witam:)
AgaJaga mam podobnie jak Ty. Też poszukuję informacji na temat rzeczy które mi się przytrafiają i jestem z tym sama.Czasami korzystam z porad bioenergoterapeuty ale on zaleca mi aby się nie zagłebiać w te tematy bo jestem za wrażliwa. Też mam luki w czasie, zawsze byłam osobą wygadaną a teraz mam takie momenty ze nie potrafię się wysłowić, zacinam się i jedno i to samo powtarzam po kilka razy:)

Mam nadzieję że pozwolisz że i ja zadam tu kilka pytań może i mi ktoś coś podpowie.
- od dwóch lat gdy zamykam oczy widzę fiolet. Jest to piękny, jasny kolor. Na początku widziałam go tylko pod powiekami, teraz sa dni że po zamknięciu oczu ten kolor zalewa mnie całą, przelewa sie jak woda, pulsuje. Ostatnio nabrał domieszki indygo. Mało tego ta energia pozwala mi pozbyć się bólu (RZS) , daje mi wielkie odprężenie, czasami czuję ekstazę. Z czym mam do czynienia, sama to wytworzyłam?

- czy ktoś z Was podczas snu, medytacji doświadczył jak na jego klatce piersiowej rozkwita piękny kwiat o cudownych kolorach?

- czasami widzę ''plamę'' (pięknie eksponuje się na białym tle) środek ma biały, do o koła otacza ją jasny róż, który przechodzi w fiolet a na brzegach ma strzępki zieleni. To ''coś'' potrafi być małą plamką lub wielka kulą. Gdy się na niej skupiam powiększa się, można ją przywołac myślą ale nie zawsze.Widze też pasma fioletu w pomieszczeniach

AgaJaga zawsze możemy o swoich doświadczeniach porozmawiać jeśli masz ochotę bo ja tez nie mam z kim :)

Pozdrawiam:)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 mar 2016, 13:49

AgaJaga pisze:Opowiedz coś ;) jak to wygląda?
Ja mam ostatnio co noc sny-misje. Prawie jak gry wideo.
Kilka dni temu zaszłam kolo 23ciej do mamy żeby jej podłożyć do pieca. Kątem oka zauważyłam, ze w łazience z bojlera cieknie. Zapaliłam światło, obmacałam, suchutki, na podłodze ani kropelki... Zwidy-standard. Rano dostałam tel ze właśnie bojler strzelił... Z tym ze ja zobaczyłam ze pękł z prawej strony, a faktycznie pękł z lewej. Nie był stary wiec wszyscy zdziwieni... To tak z nowości ;)

po standardowym szumie w uszach, teraz chodze prawie caly czas jak pijany, chociaz nic z tych rzeczy,-
sny tez sie wyostrzyly, rzecz w tym ze niektore juz prawie jak jawa- wiec mam dylematy jak ten,-
co snil ze jest motylem ;) nie wiadomo czy swiadomosc przeskakuje miedzy liniami,-
czy nie moze sie zdecydowac gdzie sie zakotwiczyc I tak sobie skacze, a ja juz stoje,-
jedna noga na kazdym brzegu rzeki..
:shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » środa 09 mar 2016, 20:29

Witaj Amitiel ;) Ja miałam typowe objawy RZS, ale na jednej ręce(prawej), była cala gorąca, marmurkowata i sina, dłoń spuchnięta i niesamowicie bolesna( nie mogłam nią czasem suwaka zapiać tak palce bolały). Trwało to pol roku, uparłam się, ze nie przyjmę sterydów. Zdecydowałam się na tgz "żabę", ale nagle minęło i nie wrócił ból. Było to dwa lata temu. Teraz znów się z ta ręką cos dzieje: często ze środka dłoni "bucha" ciepło, jakby energia.
Ja czasem pod powiekami widzę róż. Często na setna sekundy miga mi światło, jakby ktoś zdjęcie pstrykał. No i "zwidy". Z medytacja nie mam doświadczeń.

Pisz kiedy tylko masz ochotę, będzie mi milo :)

Songo ja tez chodzę jak pijana ;) A bardziej nawet jak " spalona".
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 10 mar 2016, 07:27

Z fioletowymi chmurami wszystko ok szyszynka zaczyna działać jak powinna. Próbujcie się bawić tym np powiększać oddalać itp. Jak najdłużej utrzymać przed sobą. Inne kolorki też wporzo ciało się synchronizuje. Uciski kłucia ciepło zimno w klatce piersiowej ok bo to z czakry sercowej (chyba że ktoś ma chore serce). Ja np. mam gorące bardzo przyjemne igiełki w klacie i na plecach.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » czwartek 10 mar 2016, 11:19

Ucisk w klatce piersiowej mam praktycznie bez przerwy, ściskanie aż po gardło. Przyzwyczaiłam się. Kolorków u mnie jeszcze mało i sporadycznie.
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 11 mar 2016, 22:56

Wystarczy, że osoba posługująca się energią oczyści klatkę piersiową i po ucisku. Można też poradzić sobie samemu z tym problemem stosując "mudrę ratującą życie". Ten układ dłoni powinien znać każdy człowiek, bardzo przydatna sprawa nawet przy zawałach. Polecam przy okazji artykuł pt.
MUDRY? ? To naprawdę działa!
http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/20 ... ziala.html
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 11 mar 2016, 23:16

Ostatnio dosyć często "widzę" na białym tle (np podczas czytania książki ) fioletowy, bądź niebieski punkt, bardzo wyraźna plama...
Rośnie mi również "opona" wokół szyi i na głowie, zastanawiam się czy to aby nie jakaś dolegliwość ;)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 12 mar 2016, 12:12

Ramzes wiem,gdy ucisk mi przeszkadza to tak robię, ale zazwyczaj go lubię, przypomina mi, ze wszystko kreci się wokół uczuć.

Thotal u mnie wczoraj pod powiekami pojawiło się dziesiątki wirujących "ślimaczków". Mega śliczne. Trwało to kilka min i później już nie udało mi się wrócić do tego.
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 12 mar 2016, 22:19

Spox zaś potem będzie jeszcze ciekawiej. Ale bez obaw - tylko dobra strona mocy.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 12 mar 2016, 22:29

Macie czasem tak, ze tęsknicie za kimś/czymś i nie wiecie za kim/czym? Trzeci dzień nie mogę się ogarnąć. Tak jakbym ktoś kogo znała, ale zapomniałam i wciąż nie pamietam ale tęsknie do bólu...
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » niedziela 13 mar 2016, 08:14

Witam:)

Ja również miałam takiego rodzaju tęsknoty....również doświadczałam bólu z tego powodu i ciężko mi było z tego stanu się ogarnąć.
Kilka lat temu na forum poznałam człowieka i taka tęsknota znów sie pojawiła. Była to radość pomieszana z bólem, łzy ze szczęściem. Obcy człowiek a takie uczucia we mnie wyzwalał....To było takie coś jakbym juz wcześniej go znała i teraz na nowo odnalazła. Tej osobie powiedziałam o tym dopiero po dłuuuuugim czasie :) Pomyśl AgaJaga może i ktos taki gdzieś krąży przy Tobie. :)
Może to być również wielka tęsknota za ''domem''

Zapytam jeszcze o ten fiolet: gdy zamykam oczy moje widzenie fioletu nie określa sie tylko do powiek, fiolet bardzo mocno się rozszerza,otacza mnie całą, mam wrażenie jakbym była zatopiona w krysztale, ktoś też tak ma?

Pozdrawiam
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 13 mar 2016, 10:20

Tak tak ten fiolet tak działa. Raz jest blisko raz daleko, otacza Cię lub chowa w Tobie, powiększa pomniejsza. Generalnie kręci się koło Ciebie.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » niedziela 13 mar 2016, 11:43

barneyos bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie:)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 13 mar 2016, 12:17

Bardzo ciekawe z tym fioletem ,ponieważ ja ,od kilku lat sporadycznie ,po zamknięciu oczu, widziałam fiolet .Jednak ostatnio coraz częściej go widzę :) Uwielbiam go przywoływać i jestem zawiedziona jak się nie pojawia.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » niedziela 13 mar 2016, 19:14

Cieszę się, że tak dużo osób widzi fiolet i nie jestem z tym sama. To zapytam dalej w takim razie: Czy zdarza się Wam miewać duchowe sny? Duchowe sny dla mnie to takie w których spotykam się z jakimiś istotami, duszami, widzę ich piękne aury (Michael Newton je opisuje, poza tym sama też widziałam) prowadzę jakieś rozmowy.... Niestety tylko tyle pamiętam po przebudzeniu.

Pozdrawiam:)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » niedziela 13 mar 2016, 21:01

Amitiel pisze:pomyśl AgaJaga może i ktos taki gdzieś krąży przy Tobie. :)
Może to być również wielka tęsknota za ''domem''

Pozdrawiam


Możliwe, ze ktoś lub coś się zbliża. Ze to wyczuwam. Wydaje mi się, ze zaczynam przypominać sobie poprzednie inkarnacje.


U mnie fiolet przybliża się i oddala. Tło ciemnieje, gdy się przysuwa. Sny mam takie, ze spałabym non-stop.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 13 mar 2016, 21:10

Napiszcie coś więcej na temat fioletu, bom spotkał się kiedyś z twierdzeniem, ze powinniśmy unikać tego koloru.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » niedziela 13 mar 2016, 21:14

Ooo ja nic nie wiem;) Ja odbieram "fiolet" jako przejście do innego wymiaru. Pojawia się jako szczelina u mnie. Tak mi się kojarzy.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 13 mar 2016, 22:37

Kiara kiedyś pisała o manipulacjach związanych z "fioletowym płomieniem", ale tamte relacje były tak napuszone nowomową ezoterycznego snobizmu, że nie dałem rady tego zrozumieć ;)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 13 mar 2016, 23:21

Tak pamiętam o tym i ktoś jeszcze wspominał że to podpucha (chyba Krzysiek Rogala ).Barbara Wolski mówiła że fioletowy kolor chroni przed atakami złych energii czy coś w tym stylu .Jednak i do tej pani niektórzy mają zastrzeżenia a to dlatego że propaguje Stewarda Swiertlowa . To chyba Kiara pisała o tym kiedyś.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 13 mar 2016, 23:55

Fiolet w znaczeniu o jakim mówimy jest po prostu wyższą duchową energią związaną z czakrą korony. Wraz z pobudzaniem się czakry korony (co można odczuć jako delikatne wirowanie we włosach na szczycie głowy) następuje większy niż zwykle napływ tej energii do ciała a to z kolei powoduje pobudzenie czakry trzeciego oka i jej widzenie. W sumie bardzo pozytywny przejaw zmian duchowych.
Energia fioletu tzw. prana ma właściwości wszystkich pozostałych kolorowych energii tj. czerwonej, pomarańczowej. żółtej, zielonej i niebieskiej. Ma ona duże znaczenie przy uzdrawianiu w przypadku gdzie nie można użyć innej energii np. pomarańczowej w okolicach mózgu. Z kolei biała energia ma właściwości wszystkich wymienionych energii włącznie z fioletem.
Fiolet o ciemnym odcieniu związany jest z pierwiastkiem Eteru czyli żywiołem uważanym w wiedzy hermetycznej za praprzyczynę wszystkiego co istnieje, z której wywodzą się pozostałe żywioły (niektórzy utożsamiają go z samym Bogiem). Chociaż Eter jest bezbarwny naszym zmysłom jawi się właśnie w takim kolorze.
Co do tego "fioletowego płomienia" z pominięciem różnego rodzaju ezoterycznych pomysłów według których ma on znajdować się w sercu jest to jedna z metod pobudzania czakry serca oparta na wizualizacji tego płomienia, jego powiększaniu i pomniejszaniu.
1 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 00:05

Czyli w ogólnym, laickim widzeniu tego tematu (a takim laikiem jam jest) wszelkie twierdzenia o jego negatywizmie są zwykłym pieprzeniem. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 14 mar 2016, 00:18

W rzeczy samej ;)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 00:21

Skąd więc biorą się takie twierdzenia?
Komu zależy na zafałszowaniu pewnych informacji?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ