Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas i linie czasowe

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 02 gru 2013, 06:02

blueray21 pisze:Songo, strona Stankov'a ma "Breaking Astral News", gdzie publikuje po niemiecku i tłumaczenia na angielski.
http://www.stankovuniversallaw.com/
Załączniki
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2013-12-02 060021.bmp.jpg
(200.44 KiB) Pobrany 418 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 02 gru 2013, 09:28

Wczoraj wieczorem jeszcze była dostępna z ostatnim wpisem z 27.11.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 02 gru 2013, 10:41

Ww "stronka" jest nadal dostepna.

Poczytalam sobie te przepowiednie i choc juz czas minal nie uszlo mojej uwadze jak wiele linkow po lewej stronie listy nawigacyjnej nawiazuje do tematu "zdrowie". Sprytnie reklamowane sa rozne preparaty wybranych firm (farmy) zapewne nie za friko, lecz za oplata jako sponsorzy.

Mamona, mamona, mamona... :lol: :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 02 gru 2013, 11:45

Poznałam kilka osób znanych na świecie jako wielcy nauczyciele duchowi ( i za takich się uważający ;) ....) oni o swoją działalność nazywają jedynie pracą zarobkową, zwyczajnie wszystko co robią jest praca która ma przynosić konkretne dochody...., zatem uważają się za wielkich i większych relatywnie od umiejętności osiągania coraz większych statusów ekonomicznych. Dla nich jest to absolutnie normalne!

Szczerze mówiąc byłam zaskoczona i przerażona takim stosunkiem do celu, którym JEST ROZWÓJ DUCHOWY, a nie ekonomiczne zawody niby mistrzów.... :cry:

Oni nie zdają sobie zupełnie sprawy iż tak naprawdę niczego nie uczą , niczego nie przekazują, jedynie dali się wciągnąć w wykorzystujący ich system marketingowy w którym są handlarzami informacji do której strzegą dostępu ( zaporowymi cenami swoich warsztatów ) i ukrywaniem prawdy na rzecz mało znanych teraz dawnych info.
Tacy ludzie pogubili się i nie zdają sobie sprawy iż każda INTENCJA DZIAŁANIA ma większą wagę i znaczenie niż samo działanie, prawdziwych intencji nie da się ukryć, one są energią, mają zapisane objawienie w każdym ludzkim poczynaniu.
Zatem prawdą jest również iż te intencje zaistnieją lekkością, lub ciężarem w ludzkich życiach i ich czyny zebrane do koszyka zdarzeń , wyniosą Człowieka w górę lub ściągną w dól. Co pokarze w realu którzy będą pierwszymi , a którzy ostatnimi na drodze ku malowaniu nowych obrazów istnienia.
Tam gdzie poprowadzi nas świat naszych myśli i pragnień, realizuje się nasza indywidualność i osobowość, tym się stajemy.

Wiedza sobą nie handluje,ludzie mogą pobierać zapłaty za wykonywane czynności ( a nawet powinni), bo w naszym świecie wiąże się to z rożnymi kosztami, ale nie powinni tej formy swoich powinności wobec innych traktować jako środka osiągania bogactw wszelkimi dostępnymi sposobami.
Zwyczajnie zawodzi etyka, a tam gdzie jej nie ma, trudno mówić o czystym, prawdziwym źródle wiedzy , która ma być inspiracją.

Ja nie znam żadnych nauczycieli duchowych ( ja nie znam, to nie znaczy że ich nie ma, jeden mi znajomy trochę jak dla mnie jest bliższy czystości intencji), w Polsce ni za granicą , którzy nie stawiali by przed sobą jako priorytetu materialnych zysków i nimi szacowali swoje duchowe działania.

Ludzie ci nie zdają sobie zupełnie sprawy iż te działania i wszelakie mało świetliste intencje , tak naprawdę odgradzają ich od dostępu do wiedzy, że ona się przed nimi nie otworzy w takich układach, że ich role "nauczycieli duchowych" są tylko i wyłącznie dla nich ich sprawdzianami z ich dojrzałości. Bowiem tylko i wyłącznie zaistnienie wyboru spontanicznego w przestrzeni fizycznej każdego z nas jest decydująca o podwyższeniu się naszego poziomu wibracyjnego, a tym samym otworzenia sobie dostępu do najwyższych poziomów wiedzy.


NAPRAWDĘ NIE MA INNEJ DROGI.
Świat materialny , jego wszystkie istnienia w formach rzeczy , czy ustalonych kanonach tytułowego nazewnictwa , lub emocjonalnych , instynktownych zachowań, jest sprawdzianem wiedzy dla DUCHA o sobie , weryfikacją własnej świetlistości, która w podejmowanych decyzjach albo go rozświetla bardziej albo zaciemnia.
Natomiast rozświetlenie jest przybliżeniem się osobistym do wiedzy, zaciemnienie , oddaleniem... weryfikacja jest cykliczna, sami ją robimy w stosunku do siebie...... ;) :)

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 02 gru 2013, 13:01

Kiaro, ten rodzaj syndromu "guru" dotyczy praktycznie chyba wszystkich dziedzin życia, a poza duchowością, najlepiej jest chyba widoczny w tzw. alternatywnej medycynie, gdzie każdy, kto coś znajdzie lub wymyśli, od razu chce zbić majątek. Popatrz na reklamy w internecie - tysiące sposobów odchudzania, oczyszczania itd.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 02 gru 2013, 14:11

Tak wiem blu... obserwuję to, ale w niby duchowości tacy niby mistrzowie osiągają niby wiedzę i tą niby wiedzę sprzedają naiwnym czasami za nieoptyczną kasę ! :evil: tworząc kolejne rzesze niby oświeconych , którzy czują się lepszymi od innych bo stać ich było na kupienie tych naprawdę NIC NIE ZNACZĄCYCH TECHNIK I INFORMACJI w obliczu osobistego rozwoju duchowego i [b] własnej wiedzy duchowej, która zawsze i od zawsze mamy we własnym wnętrzu![/b]
Ludzi którzy twierdzą jak ja, co najemnie się ignoruje i wyśmiewa, bo niestety wpojono większości fałszywy system wartości, iż cenne jest tylko to za co zapłacono dużżżżżo pieniędzy!

Ledwo ktoś coś zacznie widzieć ponad fizycznie, lub słyszeć juz się kreuje na wielkiego guru , reklamuje swoje warsztaty i chce zrobić wielką kasę , oraz być ogromnym mistrzem. Może , jego/jej wybór ale nie rozumie iż otrzymuje tylko to co wyobraził sobie w swoich założeniach, dalej nie idzie , bo sam sobie postawił granice w tym wybranym mistrzostwie oraz sam sobie zapłacił wykreowana ceną swojej wartości w pieniądzach swoich słuchaczy.
A to nie tak, bo najcenniejsze jest TO CO OSIĄGNĘLIŚMY POKONUJĄC SWOJE SŁABOŚCI!
Kto w końcu to zrozumie ( mnie to zajęło 26 lat pobytu na galerach we Francji.... ) tego stary dom się zawali, "straci wszystko".... by otrzymać więcej niż WSZYSTKO! :) :) :)
Zatem najwyższa pora na mój powrót do Polski!

"Dom", nasz III wymiarowy DOM rozsypał się w pyl wczorajszej nocy, zawalił i nic go już nie nie odbuduje, pora na przeprowadzkę do NOWEGO!
To była "ostatnia noc KOGUTA".... ;) :lol: bowiem niczego trwałego nie można zbudować na kłamstwach , oszustwach wszelakich i manipulacjach.

Myślę iż Ison dopełni porządków i wysieje nowe !

tak naprawdę od dzisiejszej nocy zaczęła się nowa linia czasowa, wystartowaliśmy z punktu.... ;) :)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 02 gru 2013, 14:24

Kiara -

Zatem najwyższa pora na mój powrót do Polski!


Zycze udanego powrotu. Ale nie rob pochopnych decyzji. Skoro wyrobilas na obczyznie 26 lat, to cos jednak Cie tam trzymalo. Przez ten czas Polska tez juz stala sie inna Polska, nie ta sama, ktora opuszczalas ze sobie jakichs waznych przyczyn - i tu zaryzykuje osobista dygresje, ze odnosze wrazenie, iz jednak w celach ekonomicznych, czyli za tzw. chlebem.

Wszedzie znajda sie ludzie madrzy i glupi, silni i slabi, uprzejmi i chamscy itp. itd. To przeciez od nas zalezy na ile zgodzimy sie, ile wytrzymamy, a co chcemy zmienic. I wlasnie gdy dochodzi do tych zmian, wtedy przychodza roznorakie watpliwosci, strach, niepewnosc, a czy dam sobie rade, czy nie, a moze lepiej miec to co sie ma, a nie szukac nowego, niepewnego. Czesto wtedy wkraczaja na arene rozni "guru", kaplani, wrozki, magowie, orakel, czytanie w gwiazdach.
A tak na prawde to MY tworzymy gwiazdy, a nie one nas ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 02 gru 2013, 14:34

Od dziecka wiedziałam iż muszę wyjechać do Francji, warunki ekonomiczne były tylko pretekstem , tak jak wiedziałam iż muszę tam wyjechać tak wiem iż powinnam wrócić do Polski. I zrobię to we właściwym czasie, nie twierdzę ze dzisiaj czy jutro... we właściwym czasie.
Dzięki lady za wsparcie, ja podejmuję swoje decyzje tylko wówczas gdy dojrzewają we mnie, ta jest już dojrzała , ale ma czas na realizację.
Mój LOS związany z Francją wypełnił się w 100% , teraz jest czas wolnej decyzji, myślę iż do wiosny wszystko się wyklaruje, a Polska nie będzie juz tą sama Polską , którą jest dzisiaj... zobaczysz. ;) :D

tak... pora żeby rozświetliła się moja Nowa Gwiazda ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 02 gru 2013, 22:35

Eh Kiaro, mogłabyś trafić gorzej. Francja to chyba jedyny kraj, gdzie czułbym się tak, jak w Polsce.
Trochę znam ich mentalność, trochę znam ludzi, mam szwagra francuza. Mają też mnóstwo wad, tak jak my, bo nie ma ideałów, ale to tematy na inny wątek.
W każdym razie gratuluję decyzji, mamy tu niezły mismasz i wprost niewiarygodne dla mnie, żeby się coś samo wyklarowało do wiosny - chyba, że przez tzw. "siłę wyższą", cokolwiek pod tym określeniem rozumiemy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 03 gru 2013, 09:18

Tia, a jak się pomyśli, ile się działo we Francji przez ostatnie 2000 lat, to fiu, fiu, czacha dymi.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 gru 2013, 12:26

barneyos pisze:Tia, a jak się pomyśli, ile się działo we Francji przez ostatnie 2000 lat, to fiu, fiu, czacha dymi.


oj tak.... francuski kogut narozrabiał sporo, ale czas jego eskapad dobiegł końca.... :lol: :lol:

Obrazek

Był taki , a jest taki... ;) :lol:

to tak na wesoło , ale trochę o tym napiszę bo temat na czasie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 03 gru 2013, 13:10

:lol:
Swietne!

Ale kogucik preferuje wielozenstwo cos na wzor haremu. Z jedna kurka nie wytrzyma, tak go juz natura wyposazyla ;)

P.S. Czy to ten kapitan? :oops:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 gru 2013, 13:44

Fair Lady pisze::lol:
Swietne!

Ale kogucik preferuje wielozenstwo cos na wzor haremu. Z jedna kurka nie wytrzyma, tak go juz natura wyposazyla ;)

P.S. Czy to ten kapitan? :oops:


a gdzież tam... KAPITAN ! Do KAPITANA to trzeba dorosnąć , a to chyba dopiero ....

Obrazek starszy marynarz.

a, że harem mu jeszcze nie wyparował ze łba to widać po francuskich tradycjach..... zamienionych w domy "uciech".... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 gru 2013, 13:55

Koguciki mają wspaniały dar wybijania z głowy alimentów!
To mi się u nich podoba :D


Pozdrawiam - Thotal :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 gru 2013, 14:10

Thotal pisze:Koguciki mają wspaniały dar wybijania z głowy alimentów!
To mi się u nich podoba :D


Pozdrawiam - Thotal :D



poczucie odpowiedzialności za spłodzone dzieci.... OCH!!! to jeszcze daleka droga dla niektórych facetów, oj daaaalekkaaaa ! ;) :o :?


Obrazek

na razie rola kogucików ich rajcuje... :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 gru 2013, 14:46

Podoba mi się też, że partnerki kogucików tak ochoczo poddają się całej tej procedurze...
Nie wszystkie od razu przyjmują postawę kwoki :D



Pozdrawiam - Thotal :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 gru 2013, 15:02

Thotal pisze:Podoba mi się też, że partnerki kogucików tak ochoczo poddają się całej tej procedurze...
Nie wszystkie od razu przyjmują postawę kwoki :D



Pozdrawiam - Thotal :D



ależ tak!!!! to niezwykle pasjonujące zajęcie.... :lol: jak że by inaczej. :o


Obrazek

kto by się tam kwoka z dziećmi interesował.... :cry: :lol:

:lol: :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 03 gru 2013, 22:32

Niektore kobietki sa "chowane" na jajka, a inne dla uciechy...
Wszystko zalezy od kogutka.
;)
Ja szanuje Irokezow, bo ostatecznie sa wedrowcami miedzy wymiarami, tak jak w watku Milab juz wstawilam //D. O'Finioan/

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 04 gru 2013, 18:55

Strona Stankov'a powróciła, ale aktualizacji brak, ostatni wpis 27.11.
http://www.stankovuniversallaw.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sty 2016, 20:36

witam po przymusowej przerwie, to co się wydarzyło to jak jeden dzień w innej linii czasowej,-
żeby się nie rozpisywać miałem wypadek i będąc w szpitalu- to było bodajże w nocy z 8 na 9/01 usłyszałem jak na korytarzu ludzie/Polacy mówią, że zaczęło się i że Rosja i USA odpaliły pociski, próbowałem się czegoś dowiedzieć, ale szpital ma ograniczony dostęp do sieci zew., a wszyscy milczeli do mnie, bo uważali, że to dla mojego stanu zdrowia.
Scena następna, dziwne dźwięki na zewnątrz- jakby alarm(pomyślałem no to atak na Bedford), po ~10 min. pojawiają się ciężarówki z wojskiem i otaczają szpital, no to myślę jest na serio, ale Angielskie ops. raczej luźno "bawiąc się laserami" ;) .
Dzień następny gdzieś w poczekalni, ludzie po cichu mówią o sytuacji, i że dobrze, że UK oficjalnie nie przyłączyło się do 4wś,-
kolejny poranek, który po przebudzeniu wyglądał jak w niemal zbombardowanej kantynie(no to myślę już nas włączyli w 4wś,),-
jednak tu koszmar się skończył- to był remont i przemeblowanie kantyny 8-)


PS. podkreślę tylko, że wszystko było jak najbardziej realne tj każdy inny dzień :?:

to pozdrawiam, choć czuję się jak Alicja po 2 stronach lustra naraz :shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 14 sty 2016, 20:57

Wracaj szybko do zdrowia i nie daj się zwarjować. :) ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 14 sty 2016, 21:29

Nie przejmaj się Songo i nie bojaj. ;)
Tego typu "zdarzenia" to najczęściej forma "spalania" niechcianej rzeczywistości i różnych naszych nagromadzonych nieuświadomionych lęków. 8-)
Wracaj do zdrowia. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 14 sty 2016, 21:47

@songo - potwierdzam słowa @baby - niechciane zawsze pcha się naprzód i najpierw. Te zajawki nie koniecznie dotyczą jakiejkolwiek przyszłości, czy innych linii czasowych.
Z mojego punktu widzenia to raczej Deja vue, ubrane w aktualne okoliczności.
Wracaj szybko do zdrowia, resztą się nie przejmuj.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sty 2016, 23:16

dzięki za życzenia, myślę jednak, że Stankov i art. @blue o rozdzieleniu rzeczywistości/światów,-
może mieć coś z tym wspólnego..
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 17 sty 2016, 06:00

Wspólne = to co co się łączy = łączy się to co masz jeszcze do "przerobienia" w swoim osobistym rozwoju. Wybór jak chcesz to zrobić należy do Ciebie. Nieśmiało proponuję to po prostu "olać" i zapomnieć, wtedy przestajesz zasilać energetycznie tą opcję i zmieniasz swoją "linię czasową" przechodząc do innej rzeczywistości. 8-)
0 x



ODPOWIEDZ