Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zdrowie - luźne dyskusje

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 02 paź 2015, 22:54

A chlorek do węglanu ilościowo podobnie ?
Na 1 gram askorbinianu 0.16 węglanu dla równowagi, a chlorku podobnie?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 02 paź 2015, 23:09

To są tabletki, 2 to ca 1,2 g potasu. Chodzi tylko o to żeby się potasu nie pozbawiał, tym bardziej że był zaatakowany przez infekcję. Bez przeliczania.

Edit: chlorek ma słony smak, węglan prawie nie ma żadnego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 02 paź 2015, 23:17

Dla mnie boraks jest bez smaku, węglan potasu tragiczny ;)
Subiektywne..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 03 paź 2015, 00:08

Co do cukrzycy u mojego dziecka to lekarze mówią że to niby przez branie antybiotyku gdy miała zap.oskrzeli jej organizm był osłabiony i zaatakował sam siebie. Gdybym nie chodziła po lekarzach i w porę nie pojechała z nią na SOR to moje dziecko dawno byłoby na „tamtym świecie” To straszne, że lekarze po opisywanych przeze mnie objawach nie po myśleli, że to może być cukrzyca i to typu 1!!! Zwierząt nie posiadamy bo moje drugie dziecko jest alergikiem. Co do cukru to ograniczam bardzo w diecie dzieci. Moja córka gdy wykryto u niej cukrzycę to miała 14mcy i była nadal karmiona piersią oraz dostawała stałe pokarmy ale wszystko było naturalne, bez dodatku cukrów no chyba że naturalne cukry zawarte w owocach.Pieczywo czasami kupuję białe,czasami opiekę sama chleb orkiszowy a czasem kupuję w sklepach ekologicznych ciemne chleby.Trzustka mojej córki nie pracuje, nie produkuje sama insuliny a ją staram się jak mogę karmić ją zdrowo-większość pokarmów z niskim indeksem glikemicznym oraz ładunkiem glikemicznym a i tak cukry szalejącej i do tego te ciągłe bakterie w jej moczu się pojawiają. Choćby i teraz ma „proteus mirabilis”, czy jakoś tak. Dostała antybiotyk Zinnat a po antybiotyku cukier w górę. Mierzyła jej minutę temu i 248!!!

Z Pepsieliot

Antybiotyk może spowodować cukrzycę typu I ?..
Gdzieś już czytałem coś podobnego..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 12 paź 2015, 11:54

Czy ktoś kupował ostatnio cynamon?
Szukam bardzo prawdziwego cejlońskiego ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 20 paź 2015, 12:48

Można pomóc cukrzykom! O tym się mówi.

Należy głośno mówić o jonizatorach!

Czy to firmy farmaceutyczne stoją za murem ciszy wokół przełomowych jonizatorów i ich zbawiennego wpływu na kondycję społeczeństwa? Nie jest przecież tajemnicą, że zdrowy człowiek to odczuwalnie niższy dochód w kasie potentatów. Tymczasem zbadano, udowodniono i wielokrotnie zweryfikowano, że odpowiednia dieta (przede wszystkim bezglutenowa), mocno wsparta wodą alkaliczną jest w stanie pomóc cukrzykom w wyjściu z choroby!

Woda alkaliczna w codziennej diecie diabetyków?

Wszystko dzięki urządzeniu, jaki może zafundować i zainstalować w swoim domu każdy zainteresowany. Dlatego warto o tym pisać! Domowy jonizator wody to inwestycja w zdrowie, a wpływ wyprodukowanej w domowych warunkach wody alkalicznej na stężenie glukozy we krwi, hemoglobinę, zużycie insuliny, stężenie hemoglobiny glikowanej opisano naprawdę szczegółowo.

Obrazek

Obrazek

Cukrzycy mogą poważnie myśleć o swoim wyzdrowieniu, ponieważ wytworzone w jonizatorze jony wapnia zobojętniają kwaśne osady wokół trzustki, wprowadzając alkaliczne środowisko jej pracy i hamują powstawanie związków glukozy z białkami. Po kilku miesiącach picia wody zjonizowanej każda z osób cierpiących na cukrzycę zgłasza poprawę wyników. Warto o tym pomyśleć!


http://www.natura-zdrowie.pl/sklep/
http://www.natura-zdrowie.pl/mozna-pomo ... -sie-mowi/
0 x



To masz
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2015, 14:53
x 1
x 6
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: To masz » wtorek 20 paź 2015, 12:56

Co sądzicie o suplementach multiwitaminowych ? z tego co mi wiadomo, to w tych czasach trudno samą żywnością dostarczyć sobie wszystkie minerały i witaminy oraz inne substancje niezbędne do zachowania zdrowia. Ostatnio brałem multiwitamine now foods i zdziwiło mnie, że występują tam witaminy, których się nie powinno brać razem, bo nie przyswajają się dobrze w swojej obecności. Jest jakieś rozwiązanie ? może znacie jakieś dobre suplementy multiwitaminowe ? czy warzywa albo owoce liofilizowane, to dobra alternatywa ?
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 20 paź 2015, 17:28

czy warzywa albo owoce liofilizowane...

- rosjanie podają, że najlepsze produkty to fermentowane owoce, warzyna za pomocą kurungi lub grzybka tybetańskiego (w proszku ?).
- niestety ciężko dostać w Polsce Kurungę lub Santa Ruś.
- grzybka chyba można ususzyć na kaloryferze.
- Kurungę sprzedaje firma VitaUct.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 26 paź 2015, 23:50

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 27 paź 2015, 00:01

Przeglądałem kiedyś, ale prawdę mówiąc, nic z niej istotnego nie pamiętam.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 27 paź 2015, 00:02

To masz pisze:Co sądzicie o suplementach multiwitaminowych ?
czy warzywa albo owoce liofilizowane, to dobra alternatywa ?


Czemu nie..?
Wszystko w dobrych cenach można znaleźć w sklepie dla rumaków:

http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/c/Cukierki-dla-koni/203
http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/c/Witaminy/113
http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/c/Mineraly/108

A cukierki są po prostu niezłe..Nie tak słodkie jak na sacharozie... ;)

Naturalki cukierki na kopyta i sierść
Skład:
Siemię lniane – 35%
Susz z jabłka – 35%
Susz z czarnej porzeczki – 10%
Pokrzywa – 10%
Kozieradka – 5%
Stevia – 5%
Waga 1 kg - opakowanie woreczek strunowy

Znajdź w sklepie coś tak ekologicznego... :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 27 paź 2015, 09:19

@GA opisz nam po jakimś czasie jak tam wygladaja twoje "kopyta i sierść"...po tych cukierkach, to wówczas i ja o swoje zadbam :)
0 x



To masz
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2015, 14:53
x 1
x 6
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: To masz » wtorek 27 paź 2015, 11:55

Po leczeniu w podkowalinach pozostaje być tylko zdrowym jak... koń. Co myślicie o suplementacji beta karotenem ? nie spożywamy produktów bogatych w witaminę A, jak marchewka, wątróbka lub suplementów, jak np tran i mnie to zastanawia, czy jest taka potrzeba. Ktoś próbował ?
"Jednak później okazało się, że zwiększone spożycie beta-karotenu przez osoby palące papierosy może zwiększyć (ale tylko minimalnie), a nie zmniejszyć ryzyko rozwoju raka płuc. Tak wynika z badań, które zostały opublikowane w "The New England Journal of Medicine". W związku z tym suplementacja beta-karotenu nie jest zalecana palaczom." w artykule było coś takiego, a ja palę 2-3 ( w porywach 5) papierosów dziennie i jestem w kropce.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 27 paź 2015, 12:02

Z tym karotenem to jakiś blef, już chyba gdzieś pisaliśmy..
Nie stresuj się, chodziło o karoten syntetyczny.
Ostatnio straszyli witC i innymi antyoksydantami, że wzmacniają przerzuty rakowe.. ;)
TAm zależy kto płaci, to i takie wyniki 'badań'..
Osobiście wolę Cheopsa, ID i EarthClinic ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

To masz
Posty: 61
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2015, 14:53
x 1
x 6
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 122 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: To masz » wtorek 27 paź 2015, 12:31

Właśnie coś tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Od nich praktycznie wszystko trzeba brać na opak, jak mówią, że szkodzi, to oznacza, że trzeba się tym zainteresować, bo może być niezwykle korzystne zdrowotnie. Chciałem jeszcze zapytać o witaminę E z podkowalin i zioła suszone, jak aronia, dzika roża. Brał może ktoś ? jak to dawkować ? Pytałem ostatnio o suplementy multiwitaminowe a podają u nich na stronie, że taka aronia zawiera cały kompleks witamin, polifenoli i innych związków.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 27 paź 2015, 13:10

aronia zawiera cały kompleks witamin, polifenoli i innych związków.

+ Jod dodatkowo..
Czarna jarzębina – nie znajdziemy innych jagód z taką ilością jodu. Zalecana jest przy sklerozie i wolu.
1 kg jarzębiny na 1 kg cukru – po łyżeczce, 3 razy dziennie.


autor: forester » poniedziałek 12 paź 2015, 21:56
350 recept Zielarzy Rosyjskich

http://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Apteka%20natury%20-%20ksi%C4%85%C5%BCki/350%20Recept%20zielarzy%20rosyjskich.pdf/download.html

Jak nie czytałeś, to polecam ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 23 lis 2015, 23:18

Leczy raka i powiększa piersi w hipnozie. Pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego nie chcą spotkania ze „znachorem”

Każde spotkanie z Jerzym Ziębą przyciąga tłumy
(fot. Flickr/Lies Thru A Lens)

Pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego napisali list otwarty do rektora. Żądają, by planowane na najbliższą sobotę spotkanie ze znanym naturoterapeutą Jerzym Ziębą zostało odwołane. Mówią, że na uczelni publicznej nie ma miejsca na promocję szarlatanerii. Dodają, że wydarzenie urąga godności akademii, środowiska naukowego i pracy badaczy na całym świecie.

Miała leczyć i pomnażać oszczędności. „Uzdrowicielka” oszukała kilkadziesiąt osób

Jerzy Zięba mówi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a tam gdzie lekarz nie może, on znajdzie „alternatywną terapię”. Zięba od 20 lat zajmuje się bowiem naturoterapią. Jest też, jak podkreśla, dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA.

– Można wpłynąć na kobietę w hipnozie, w taki sposób, że zaczyna się jej powiększać biust i piersi rosną – po 12 tygodniach nawet około 12 cm w obwodzie – mówił na jednym ze spotkań Jerzy Zięba.

Jego teorie budzą kontrowersje. Otwarcie mówi, że nie jest lekarzem. Nierzadko jednak podaje w wątpliwość ich wiedzę i umiejętności. – Uważam, że bezpieczeństwo szczepionek absolutnie nie zostało udowodnione – wykazywał m.in. Zięba.
Znachor nie przyszedł na rozprawę. Przed sądem protest: „panie Marku, jesteśmy z Panem!”

Tłumy na spotkaniach ze „znachorem”

Każde spotkanie z Jerzym Ziębą przyciąga tłumy zainteresowanych. W sieci obserwuje go prawie 50 tys. osób. Za kilka dni ma poprowadzić seminarium na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Koszt – 150 złotych.

Przeciwnicy spotkania mówią, że jego organizacja urąga godności środowiska naukowego, a Zięba uprawia szarlatanerię.

– Mam problem z podważaniem nauki, a w szczególności mam problem z tym, że niedoinformowanym, naiwnym ludziom wmawia się rzeczy, które mogą kosztować ich życie lub zdrowie. Trudno taką postawę zaakceptować – powiedział TVP Info Jakub Zawiła-Niedźwiedzki z Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.
Teorie pana Zięby, to są kompletne pseudonaukowe brednie. Są bardzo szkodliwe
Znachorka obiecała zdrowie. Kura nie przeżyła obrzędu, a pieniądze zniknęły

Pracownicy i studenci Uniwersytetu Gdańskiego zbierają podpisy pod listem otwartym do rektora. Chcą, by spotkanie odwołano. Na jednym z portali społecznościowych utworzono również wydarzenie: „Znachor na Uniwersytecie? Co na to rektor?”.

Zwolennicy i przeciwnicy Zięby

W obronie naturoterapeuty staje wiceprezes Polskiej Akademii Zdrowia - Jerzy Hanus.

– Wiedza, którą on dzisiaj przekazuje, jest w pełni zgodna z tym, co nas otacza, co jest dostępne w medycynie naturalnej i akademickiej. Dlaczego wszyscy ci, którzy zarzucają mu wiedzę „znachorską” nie podadzą go do sądu – powiedział Jerzy Hanus.

Lekarze nie są jednak tego zdania. – Teorie pana Zięby, to są kompletne pseudonaukowe brednie. Są bardzo szkodliwe, ponieważ jeżeli ktoś w nie uwierzy i podda się tym jego terapiom, to niestety może bardzo się źle skończyć dla chorego – powiedział prof. Jacek Jassem, onkolog, radiolog z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Współpracownicy Jerzego Zięby mówią, że dziennie dostaje około trzystu maili z podziękowaniami. A sam zainteresowany dodaje, że nie przeszkadza mu sformułowanie „znachor”.
TVP Info
Tagi: Jerzy Zięba, znachor, medycyna naturalna, Uniwersytet Gdański, protest

http://www.tvp.info/22760235/spoleczenstwo/leczy-raka-i-powieksza-piersi-w-hipnozie-pracownicy-uniwersytetu-gdanskiego-nie-chca-spotkania-ze-znachorem/

Nie wiedziałem, że pan Jerzy powiększa biusty!! :lol:
Ubawiłem się ! :D :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 23 lis 2015, 23:37

Brawo TVP Info !!:-)) oglądając to myślałem, że skonam ze śmiechu :-) :-) :-) :-)
Najbardziej rozśmieszyły mnie bardzo „poważne” wypowiedzi ludzi, którzy (uwielbiam to określenie)
„w dupie byli i gówno widzieli” ! :-) :-)

Straszenie ludzi przez profesora Jassema , że jeśli :

„ktoś podda się tym jego terapiom, to niestety bardzo źle się to może skończyć dla chorego”,
ma swój nieukrywany urok.

Po pierwsze Panie Profesorze, to NIKT NIGDY nie ucierpiał z powodu tego, co zaproponowałem.
Skutki uboczne były? tak.. ludze odzyskali zdrowie.

Proponuję, dla bezpieczeństwa pacjenta poddać się terapiom Pana Profesora tzn. chemioterapii
czy radioterapii. Z pewnością Panu Profesorowi nie przydarzyło się takie nieszczęście, żeby
od „jego terapii” ktoś mu zmarł !!! :-) :-) :-)

http://www.tvp.info/22760235/spoleczens ... znachorem/

A może, należałoby brać chemioterapie.. profilaktycznie ??? :-) :-)

Bo
opisałem to przecież w książce, że znam jednego profesora onkologii w Polsce, który
swojemu pacjentowi, który NIE MIAŁ nowotworu, zaproponował chemioterapie profilaktycznie !!!!!

Który to taki geniusz polskiej medycyny ???? Nie powiem ! Można zgadywać
, ale..
tylko raz ! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Aha.. a z tym powiększaniem piersi, to


Breast Enlargement through Visual Imagery and Hypnosis
Original Articles; Breast Enlargement through Visual Imagery and Hypnosis,
American Journal of Clinical Hypnosis, Volume 19, Issue 4, 1977

Stimulation of breast growth by hypnosis, The Journal of Sex Research,
Volume 10, Issue 4, 1974

A teraz głąby pismaki się pośmiejcie ! ale.. tylko z siebie.

Pozdrawiam :-)
Jerzy Zięba


Pozdrawiamy :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 01 gru 2015, 09:15

W Gdańsku było SUPER !! Bardzo wszystkim dziękuje :-) )))

Przeciwnicy bojkotujący to wydarzenie zawiedli mnie zupełnie ! Myślałem, ze tłumnie przybedą aby w końcu dowiedzieć się czegoś u źrodła. Nikogo nie było Emotikon frown
Całej Polsce pokazywali jaka to ważka sprawa, o jakie górnolotne wartości walczą, o honor przecież ICH UNIWERSYTETU tu chodzi i co ?? Pokazali, ze o ten honor uczelni chyba tak na prawdę im nie chodzi

Teraz, ci wszyscy, którzy podpisali ten list do władz Uniwersytetu, powinni miec odwagę stanąć właśnie przed Rektorami i powiedzieć : nie poszliśmy bronić honoru Uniwersytetu, jego powagi, nie wystąpiliśmy w obronie nauki, bo gaciach mieliśmy żółto.
Szkoda mi tylko właśnie władz Uniwersytetu, kiedy dowiedzą się jakich to odważnych obrońców honoru Uniwersytetu Gdańskiego zatrudniają.
Tyle był wart ich protest.
Czyli, puścili bąka na cała Polskę, a teraz udają, ze to nie oni Emotikon smile
Niestety, pomimo wysłanych zaproszeń ani profesor Jassem ani pani filolog nie przybyli, stchórzyli
Pewnie teraz bedą się wypowiadać w swoim stylu np : co mówiłem, jakie tezy postawiłem i temu podobne kłamstwa.

Jerzy Zięba

Był ktoś może obecny w Gdańsku? ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
omega
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 02:58
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: omega » wtorek 01 gru 2015, 18:54

Nie byłam na wykładzie, a szkoda, mam trochę za daleko...
Pan Jerzy dla tych zwariowanych przeciwników jest niejako konkurencją, :) co stanie się ze stertą farmaceutyków, jeśli wszyscy nagle pójdą po rozum do głowy? Katar i przeziębienie z dobrym skutkiem zaczną leczyć czosnkiem i wodą utlenioną, zamiast tabletkami. Na szczęście ludzie nie są już tacy głupi i chcą sami rozumieć na czym polega funkcjonowanie ludzkiego organizmu, bo za wszystkie próby naprawy zdrowia trzeba srogo zapłacić, a Pan Jerzy tłumaczy sprawy, które są do pojęcia przeciętnemu człowiekowi i trzymam kciuki, żeby robił to jak najdłużej. :!:
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 07 gru 2015, 15:33

Śmiertelna bakteria podobna do E coli, wywołująca ciężkie zatrucia i zapalenie płuc, znaleziona w Danii u chorego.
Posiada zmutowany gen całkowicie odporny na antybiotyki.

http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.newsexpress.ru%2Findex.php%3Fid%3D11015&post=227107847_1840

Obrazek

Woda utleniona powinna go pokonać.. ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 gru 2015, 22:49

Obrazek Bezpłatna służba zdrowia :D
2 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 13 gru 2015, 22:18

AKTUALIZACJA NA TED z odzysku Bangkoku OD A wylewu krwi do mózgu

Drodzy Użytkownicy Clinic Ziemi,

Zajęło mi kilka miesięcy, aby zapewnić aktualizację dotyczącą naszego genialnego i rodzaju uczestnika, Ted, bo chciałem czekać, aż nie było pozytywne wiadomości zgłosić, a nie naruszania Państwu kłopotliwych i niepokojących informacji, które mogą być wykonane pogorszyć sytuację.

W ciągu ostatnich 4 miesięcy są dokonane z wysokim poziomem stresu, niedowierzaniem i frustracji dla każdego blisko Ted. Jestem jednak bardzo zadowolony zgłosić, że od poniedziałku, 26 października, Ted w końcu zaczyna robić postępy w dniu wpisania do programu 30-dniowego pobytu w Dr. Szpital Torsak w Bangkoku.

Przed wstąpieniem do kliniki, Ted została umieszczona w domu opieki prywatnej 60 km poza Bangkoku tylko najbardziej podstawowych fizykoterapii. Podczas gdy on był w stanie komunikować się lepiej każdego dnia, jego paraliżu nie było poprawy tych ostatnich kilku miesięcy. Odwiedziłem Ted 4 razy w tym maleńkim domu opieki pod koniec września i był przerażony, aby dowiedzieć się z Tedem, że został ranny przez jednego z fizjoterapeutów podczas pierwszego tygodnia w domu opieki. Rentgenowskie wykazały, że sparaliżowane ramię Teda została przesunięta w czasie ap / t sesji, powodując u niego przewlekłe i bolesny ból.

Poniżej znajduje się zdjęcie z mojej pierwszej wizyty z Tedem na 21 września Jak widać na zdjęciu, musieli usunąć dużą część czaszki Teda podczas operacji mózgu. On absolutnie muszą mieć chirurgii rekonstrukcyjnej w późniejszym terminie.
Obrazek

Nie mogę podkreślić, wystarczy, jak ulgę i wszyscy byli szczęśliwi, gdy Ted w końcu na swojej pierwszej wizycie u dr Torsak w zeszłym tygodniu. Nominacja ta została pierwotnie zaplanowano na lipiec.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat pierwszego tygodnia leczenia Teda z niesamowitą siostrą Teda, Nok, który dał mi pozwolenie na udostępnienie tych e-maili z tobą. Możesz również przeczytać medycznych zbieraniu funduszy kliniki Ziemi dla Teda i kwotę, którą teraz musimy podnieść w celu zapłaty z rachunku w klinice doktora Torsak jest.

Leczenie Teda na doktora Torsak za - e-mail z Nok do Deirdre

Nie wygląda to dobrze..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 14 gru 2015, 17:56

Witam, od razu uprzedzam że piszę w tym temacie, bo nie bardzo wiedziałam gdzie a chciałam się
podzielić wrażeniami z dzisiejszego dnia, ale do rzeczy:
W pracy zorganizowano nam pracownikom spotkanie z doktorem/specjalistą z Centrum Onkologii
nt chorób nowotworowych. Przyszło ok 40 osób.Pan doktor omawiał dane statystyczne zachorowań,
przyczyny itp.Miał gotową prezentację i namawiał do wszelkich badań typu mammografia (przynajmniej raz w roku!), biopsje prostaty, kolonoskopie itp
Najgorsze że namawiał aby szczepić dziewczynki (czyli swoje dzieci) na HPV i tu szeroko rekomendował korzyści zdrowotne takiego szczepienia w postaci zabezpieczenia przed zachorowaniem na raka (a przecież wiadomo że ta szczepionka grozi poważnymi powikłaniami i nie wiadomo jak będzie działała za 20 lat). Jednym słowem poważnie wykształcony lekarz reklamował badania i szczepionkę. Ponadto mówił o szkodliwości opalania i solarium. Unikaniu słońca a zwłaszcza w godz południowych a, przecież teraz się okazuje że właśnie najwięcej wit D przyswaja się w południe.
Poszłam na to szkolenie w nadziei że uzyskam jakieś wartościowe informacje a tu nic..zero!
A czego mi zabrakło?
otóż zabrakło mi informacji które są np na naszym forum, czyli:
- zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej
- suplementacji witamin i minerałów
- oczyszczania organizmu i wiele innych rzeczy
Jestem rozczarowana i wręcz zbulwersowana. Nadmienię że ludzie słuchali i robili notatki....

morał: jak najdalej od onkologów!
3 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Zdrowie - luźne dyskusje

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 14 gru 2015, 18:20

Kolejny raz sie powtórzę.
Producent szczepionek, oraz innej maści sponsorzy tego wykładu wcale nie mają na celu dobrostanu naszego zdrowia.
Im potrzeba "dojnych krówek" i sami je produkują, robiąc takie uswiadamiające prelekcje i wykłady...
Mnie się to kojarzy ze sprzedażą garnków....
Jak sama zaznaczyłaś niektórzy nawet robili notatki :)
Każdy jest kowalem swego losu i tylko rozciaganie mózgów, wiedza, poszukiwanie alternatywnych sposobów i metod pozwala sie rozwijać w tej materii, a prosta i łatwa nie jest....
Jestem na Cheopsie już rok i wiem, że nic nie wiem... a nie zaczęłam w tej materii (zdrowie) rok temu lecz znacznie dawniej, bo ok 15 lat.
2 x



ODPOWIEDZ