Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przejawy pozytywnych zmian

baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 28 cze 2015, 16:14

Thotal pisze:@BABA :)
Zaangażowałaś się energetycznie w "rozmydlanie" istoty rzeczy,a życie jest duużo prostsze :)

A wiesz Thotalu, że Ty to potrafisz mnie wkurzyć.
Thotal pisze:Być może wiara w człowieka jest naiwnością, ale ja lubię wierzyć, że człowiek nawet nie całkiem doskonały ma w sobie ogromne pokłady szlachetności.

Rozumiem, że tą szlachetność to wyłącznie w "nawróconych trollach" dostrzegasz?
Bo mnie tylko i wyłącznie krytykujesz.

Pozdrawiam - baba.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 28 cze 2015, 22:43

Nie chciałem Cię wkurzać, chciałem tylko, byś spojrzała na temat spokojnie, bez odkręcania kota ogonem :)
Przypięłyście się do dziewczyny bez potrzeby, chyba że to tylko mój samczy punkt widzenia :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 29 cze 2015, 07:41

Cóż, wygląda na to, że faktycznie Twoja "samczość" nie najlepiej rozumie kobiety skoro odebrałeś to wszystko co powiedziałyśmy jako atak na nią. ;)
Zasygnalizowałyśmy tylko, że w takich przypadkach ostrożność jest zalecana a dyskusja (z mojej strony) wynikła tylko z powodu trochę egzaltowanych (w moim odczuciu) Twoich zachwytów. Wiara w ludzi i w to że są wewnątrz siebie dobrzy, mądrzy, szlachetni, po prostu ok wcale nie musi być NAIWNA.

Jestem po kilku terapiach grupowych i wiem co jest na końcu każdego kłamstwa, gniewu, żalu, bezradności czy nawet nienawiści. Dlatego ja z całą pewnością WIEM, że wszyscy ludzie są tak naprawdę dobrzy (oprócz może tych nielicznych, którzy nieświadomi siebie dokonali innego wyboru), wcale nie muszę w to wierzyć, a już zwłaszcza naiwnie. Niestety wiem też, że naiwne kupowanie bajek innych ludzi sprawia iż tylko jeszcze więcej bajek produkują. Więc ich niestety krzywdzimy kiedy to robimy. A sobie fundujemy kolejne rozczarowanie prowadzące nas do totalnego zwątpienia w dobro. Naiwność zostawmy naiwnym, to ich lekcja błędów do odrobienia. A my zajmijmy się mądrą skutecznością jeśli chcemy żyć w lepszym świecie. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: analityczka » poniedziałek 29 cze 2015, 10:52

Thotal pisze:Przypięłyście się do dziewczyny bez potrzeby

Bo skrucha to tylko pierwszy krok. Konieczna jest potem pokuta ;)
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 30 cze 2015, 08:51

Ok, doszłam do wniosku, że masz rację Thotalu, faktycznie za dużo gadam i tłumaczę dlatego pewnie trudno zrozumieć o co mi właściwie chodzi. ;)
Więc w skrócie powiem tak:
Ja wiem, że wiara w ludzi nie jest żadną naiwnością i z naiwnością nie ma nic wspólnego, natomiast kupowanie bajek i gołosłownych obietnic - tak. I nie trzeba wcale być aż cynicznym czy zgorzkniałym, żeby tego nie robić. Wystarczy odrobina rozumnej ostrożności bez uprzedzeń "do" i życzeniowego pragnienia "za". 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 01 lip 2015, 06:05

analityczka pisze:
Thotal pisze:Przypięłyście się do dziewczyny bez potrzeby

Bo skrucha to tylko pierwszy krok. Konieczna jest potem pokuta ;)



Pokutą jest każdy spędzony dzień w systemie manipulacji i zniewolenia, natomiast próby zrozumienia i odzyskiwania świadomości to marsz ku WOLNOŚCI... od matrixa :)
i tego sobie życzę o poranku każdego dnia ;)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 01 lip 2015, 15:54

Czego, również i ja ci życzę :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 24 lip 2015, 06:03

Środa Wielkopolska z darmową komunikacją autobusową od lipca ....

Obrazek
W Środzie Wielkopolskiej od początku lipca uruchomiono autobusową komunikację miejską. Gmina zdecydowała, że przejazdy będą bezpłatne dla wszystkich pasażerów. W ten sposób samorządowcy chcą zmniejszyć ruch samochodów w mieście.
Uruchomiono sześć linii autobusowych kursujących po mieście i pięć dojeżdżających do miejscowości na terenie gminy, zamieszkałej przez ok. 31 tys. osób.
„Zakładamy, że komunikacja będzie darmowa, bo jakakolwiek odpłatność może zniechęcić klientów. Nastręcza również problemów – kwoty uzyskane z biletów nie stanowiłyby znaczącego przychodu, więc można je pominąć” – powiedział PAP burmistrz Środy Wlkp. Wojciech Ziętkowski.
Dodał, że pomysł rodził się kilka lat, ale przesądzającym argumentem za wprowadzeniem transportu publicznego był problem z rosnącym natężeniem ruchu samochodowego w centrum miasta. „Chcemy zachęcić ludzi, żeby swoje cztery kółka zostawili w domu. Jesteśmy relatywnie zamożnym terenem i mamy duży wskaźnik zmotoryzowania – na 1000 mieszkańców przeszło 600 samochodów. Po jednej z ulic od godziny 6-18 przejeżdża prawie 10 tysięcy aut” – powiedział burmistrz.
Urząd szacuje, że komunikacja miejska będzie kosztowała ok. miliona złotych rocznie. „Przy budżecie wynoszącym ok. 120 mln zł jest to do udźwignięcia” – ocenił Ziętkowski.
Komunikacja przez trzy miesiące będzie działać na zasadzie pilotażu. Urząd chce sprawdzić zainteresowanie oraz obłożenie poszczególnych tras, lokalizację przystanków, itp. W przyszłości mają zostać wprowadzone korekty.
„Ludzie zagłosują nogami – wszystko zależy od frekwencji i zainteresowania. Jeśli z transportu dziennie będzie korzystało kilkaset osób to znaczy, że jest potrzebny” – zakłada burmistrz.
Zdaniem eksperta zajmującego się transportem miejskim dr. Michała Beima z Instytutu Sobieskiego, bezpłatna komunikacja sprawdza się w małych miastach. „Na przykład takich jak Środa Wielkopolska. Uważam, że taką granicą jest poziom 50-80 tys. mieszkańców – powiedział.
Beim tłumaczy, że w małych miejscowościach jest silna konkurencja ze strony ruchu rowerowego i pieszego oraz indywidualnej motoryzacji. „Z komunikacji korzystają osoby, które mają ulgi ustawowe albo gminne. Przez to okazuje się, że utrzymanie systemu dystrybucji biletów i ich kontroli powoduje realne straty” – tłumaczył.
Według eksperta pomysł Środy Wlkp. może się sprawdzić. „Autobusy mogą nawet jeździć rzadko, ale powinny być zsynchronizowane z godzinami np. odjazdów pociągów, mszy, rozpoczęciem zajęć w szkołach” – wymienił.
Darmowa komunikacja miejska w Polsce została już wprowadzona np. w Goleniowie, Gostyniu, Polkowicach, Ścinawie, Lubinie i Żorach.


To bardzo optymistyczny akcent w naszej rzeczywistości
ZMIANA ŚWIADOMOŚCI ,ŻE MOŻNA TO JEST WAŻNE!
W każdym mieście domagajmy się darmowej komunikacji, to takie proste .....
Nie ma podziału na lepszych czy gorszych - wszyscy mają darmo...
kto skorzysta na pewno dzieci i ci których nie było stać na bilet..To ściganie ,karanie tylko dlatego ,że ktoś nie miał na bilet,
Sama kontrola jest czymś upadlającym już z góry- traktowano człowieka , jak przestępcę..to były łapanki....
teraz wsiadają ludzie na luzie i z uśmiechem do autobusu i jadą tam gdzie potrzebują...
Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tych działań, wielkie pokłony .. Pamiętajmy to są oddolne inicjatywy, miasto i inne formy administracji...powinny służyć ludziom....jeśli tego nie rozumieją to ich po prosu wygońmy...
... tym jak funkcjonować będzie bezpłatna komunikacja miejska w lubinie
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/sroda-wielkopolska-z-darmowa-komunikacja-autobusowa/9vfpsf

http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... rmowa.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 26 lip 2015, 12:49

Pospolite Ruszenie Polaków


Szanowni Państwo,

obecna sytuacja Państwa Polskiego wymaga radykalnej przebudowy. Dzisiaj żyjemy w surrealistycznej (nie)rzeczywistości.

W dużych miastach widzimy szklane i aluminiowe gmachy, na ulicach luksusowe auta, w telewizji uśmiechnięte i zadowolone twarze prezenterów i polityków.

Ale za tą fasadą kryje się inna, prawdziwa Polska, Polska powiatowa, Polska drugiej kategorii; bezrobocie, śmieciowe umowy, w wyniku których rośnie armia przyszłych emerytów bez emerytur, armia przyszłych lokatorów mieszkania pod mostami i w kanałach, już teraz rosnąca liczba samobójstw z powodów ekonomicznych. Ci, którzy chcą tego uniknąć, głównie młodzi ludzie wyjeżdżają „za chlebem”, bezpowrotnie zubożając Polskę o najzdrowszą, produkcyjną tkankę społeczną. Dodajmy do tego koszmarny, ponad bilionowy dług publiczny, który ciągle w zastraszającym tempie rośnie, vide tzw. zegar Balcerowicza, który powinien nazywać się „Długiem Balcerowicza”.

Można do tego dodać niedokończone a już psujące się autostrady, „sypiący się”, a wybudowany na mistrzostwa Euro w 2012 roku Dworzec Wschodni w Warszawie i tysiące innych przykładów patologii a także zlikwidowanych zakładów pracy i całych gałęzi przemysłu. Polska staje się jedynie wyrobnikiem i rezerwuarem siły roboczej dla obcego kapitału, który już przejął za bezcen prawie w całości najlepsze „srebra rodowe” Polski w postaci naszej własnej produkcji i własnego przemysłu, z którego jeszcze do lat 80. ubiegłego wieku byliśmy dumni i samowystarczalni. Dzisiaj tego już nie ma i tak wygląda dzisiaj prawdziwa Polska.

Czy można się z tego otrząsnąć?

Można. Niech za przykłady posłużą takie kraje jak Islandia i Węgry! W internecie można dojrzeć wielkie wrzenie zaniepokojonych tą sytuacją Polaków. Tworzą się różne ruchy, które chcą zatrzymać ten proces i odwrócić te zabójcze dla Polski tendencje. Które z tych ruchów są autentyczne, trudno na pierwszy rzut oka stwierdzić? Ja natrafiłem na ruch o nazwie Komitet Wyborczy Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” .

Adres: www.komitetwyborczywyborcow.pl

Angażuję się w ten Ruch, bo przecież coś trzeba robić. Na jesieni odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Nie wiem, czy uda się do tego czasu dotrzeć do znacznej liczby świadomych obecnej sytuacji Polaków?

Jednak nie możemy tracić wiary.

Róbmy coś bo nic nie robiąc na pewno Polacy utracą swój kraj i staną się jedynie mniejszościową nacją pośród obcych przybyszów, bo młodzi wyjeżdżają a dla Polaków chcących wrócić do swojej Ojczyzny Polaków ze Wschodu piętrzone są trudności.

Osoby zatroskane losem naszej Ojczyzny, do których dotrze ten list proszę o zbieranie podpisów, wspierających zgłoszenie Komitetu Wyborczego Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” i odsyłanie tych list na adres podany w załączonej także Deklaracji przystąpienia do budowy Nowej Epoki Dobrobytu Materialnego i Duchowości.

Bogusław Homicki

Zał.:

Deklaracja budown. NOWEJ EPOKI DOBROBYTU

&

LISTA KWW

Tags : Pospolite Ruszenie Polaków



http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pospo ... ow-2015-07






Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 27 wrz 2015, 11:48


https://www.youtube.com/watch?v=9o3L1Py0Xrw

Nie każdy lubi hip hop i ja też nie bardzo ,ale ta piosenka trafia do serca .Prawdziwe słowa ,prosto z serca .Na tym przykładzie widać że, nie wszystko stracone ,że coś się musi zmienić ,zwłaszcza że, młode pokolenie to widzi i tego chce .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 27 wrz 2015, 17:23

Pozytywne przejawy ?
Zanim zabrałem się do pisania tego posta uśmiechnąłem się do myśli, czy aby na pewno nadaja się tutaj, bo można odebrać, że nie należą one do POZYTYWNYCH przejawów. Ale po ponownym przemyśleniu postanowiłem jednak , że ogólny sens będzie pozytywny dla czytelnika .. mam nadzieję.
To , co się dzieje z Europą obecnie nie nastraja optymstycznie. Coraz więcej jest eurosceptyków, a ostatnio do tego grona również i ja dołączyłem, chociaż koniec końców wizja nowej, odmienionej Europy jest w moim odczuciu pozytywna. Tylko, że cały proces przemiany nie będzie różowy ani łatwy i przyjemny.
Napiszę o tym co mówi się tutaj, gdzie mieszkam. W UK już nie tylko eurosceptyczna UKIP , ale coraz większa koalicja ruchów i stowarzyszeń rozpoczęła ruch pt LEAVE.EU który zgromadził całkiem spory kapitał ludzki i finansowy i rozpoczyna teraz, na dwa lata przed referendum odnośnie tego, czy UK powinno opuścić Europę , czy nie kampanię na rzecz wyjścia z Unii. David Cameron nie musi już straszyć Niemiec, gdyż ruch LEAVE.EU jest realnym "zagrożeniem". To nie politycy , układający się ponad głowami Narodu, ale sam Naród zadecyduje w referendum w 2017 r czy chce zostać w molochu, czy wyjść. Bez Wielkiej Brytanii Unia nie ma szans utrzymać się na glinianych nogach zwłaszcza teraz, kiedy kontynent szarpany jest od wewnątrz przez agresywnie i planowo napływających aktywistów muzułmańskich dobrze wyszkolonych i znających języki Arabów. Budzą się i aktywizują ruchy nacjonalistyczne , a najsilniejsza gospodarka Unii -niemiecka - przeżywa kryzys zaufania społecznego ( niemiecki symbol solidności , motoryzacja , to fake , ściema i oszustwo , co widać na przykładzie oszustwa na skalę globalną , jakiego dopuścił się Wolkswagen ). Węgry i Słowacy zamykają granice dla uchodźców przez co narażają się na sankcje unijne, grożą wyjściem z UE . Rosja gra na nosie Europy panosząc się bezkarnie na Ukrainie.
Co ja widzę w tym pozytywnego ? - a to, że wierze w mądrość Narodów Europy, które zdecydują się wyczyścić eurokrację brukselską i zmienić formułę funkcjonowania samej Unii bez zaprzepaszczania zdobyczy dzięki którym Narody mogą pokojowo koegzystować - wolny handel i wspólne bezpieczenstwo energetyczne i militarne ( NATO ). Wierzę , że nawet wprowadzenie na powrót wewnętrznych granic nie rozwali Europy , a przeciwnie , wzmocni jej wewnętrzne bezpieczeństwo.
Przyszła formuła Europy ma służyć ludziom i decyzja Brytyjczyków w kwestii opuszczenia UE będzie decydująca. Politycy muszą brać tę opcję na poważnie pod rozwagę. To nie jest referendum takie jak o odłączenie się Szkocji od Korony , gdyż tak naprawdę Szkoci nie musieli się odłączać formalnie, bo są , jako Naród, od zawsze niezależni i wolni, ale łączy ich coś ( o czym napiszę osobny post ) więcej niż brak granic i wspólna gospodarka UK - łączy ich Monarchia, funt i pint :D ( a także zamiłowanie do rugby ).
W ogóle , Wyspiarze są dla mnie przykładem unii narodów, które znalazły wspólną formułę pokojowego współistnienia chociaż z historycznego punktu widzenia więcej między nimi było wojen niż czasu pokoju. Tym spoiwem jest Królowa. Monarchia to więzy krwi, ale również cały system wartości których nawet chrześcijaństwo nie mogło podstępnie zmienić przez wieki ( pomimo pewnych sukceów ).

Nie musisz być Anglikiem , Szkotem czy Walijczykiem , by czuć się Brytyjczykiem. Możesz być Koreańczykiem, Japończykiem, Hiszpanem , Włochem czy Polakiem i jak spełnisz pewne warunki to Korona Ciebie przyjmie i możesz korzystać z przywilejów jakie ten wehikuł stwarza dla każdego kto tu pracuje i tworzy kulturową społeczność, by się rozwijał i wzrastał. Na fali paniki w Europie przed inawzją terrorystów z IS z Syrii Brytyjczycy zachowują jak zwykle dystans i względny spokój. Niedawny lokalny sondaż w którym na pytanie czy przyjąłbyś imigranta z Syrii pod swój dach prawie 25% respondentów odpowiedziała, że TAK ... co daje ponad 60 tys miejsc do spania ( pokoi ) w samym tylko okręgu w którym mieszkam... trzykrotnie więcej niż UK musi przyjąć imigrantów w tym roku.

Zastanawiałem się co sprawia, że w Zjednoczonym Królestwie nie ma takich obaw przed imigrantami jak np w Polsce .
Przychodzi mi do głowy jeden czynnik kulturowy - Tradycja sięgająca korzeniami tysiące lat wstecz, ta dziwna cecha Wyspiarzy, towarzysząca im od czasów wzniesienia Stonehenge ( I DUŻO starszych , neolitycznych kręgów ziemnych doskonale zorientowanych astronomicznie ). Prawdziwa Moc nie może zostać zniszczona , nie nadszarpnął jej ani ząb czasu, ani wojny braterskie , ani nie zrobi tego natłok imigrantów , czy durne regulacje unijne. Tożsamość Narodów tworząca Zjednoczone Królestwo to jedno, ale u podstaw leży coś o wiele większego, ogólnoludzkiego. Brytyjczycy są świadomi tego, że Oni, tak jak i każdy człowiek zamieszkujący tą Planetę , pochodzi z Jedności... z czasów przed tym zanim biblijny "bóg" pomieszał ludziom języki ( czytaj genetyczna separacja ludzkości na rasy , klany, plemiona ). Strażnikami tej linii, tego "rodowodu Jedności " jest właśnie Monarchia, ród królewski, który chroni wiedzę o Jednej Ludzkości przekazaną nam, wszystkim ludziom , w budowlach megalitycznych . Ostatnio w Stonehenge badając okolice georadarami z powietrza odkryto jeszcze starsze kamienie leżące tuż pod powierzchnią ziemi nieopodal stojących Kamieni . Są to ślady jeszcze starszych i bardziej potężnych budowli sprzed epoki kamienia jeszcze.
OK , może większość Brytyczyków nie ma o tym pojęcia, ale nie musi wcale mieć pojęcie. Ważne , że kochają swoją Królową i jej Strażników, a są nimi ekonomiści i najsilniejsza armia Europy , wielokrotnie sprawdzona w akcji. Zaufanie , jakim obdarza się Monarchię wystarczy do utrzymania funta ( ciekawostka, że jest to waluta wywodząca się miary wagi zboża wsypanego do sześcianu o boku 1/10 jarda megalitycznego , którym zaprojektowano Stonehenge ) i całej ekonomii brytyjskiej.
Dziś dawne , byłe kolonie brytyjczyków za nic nie oddałyby swojej podległości militarno-ekonomicznej gdyż to zapewnia im dobrobyt w tych niespokojnych czasach bez utraty tożsamości narodowej.

Wyobraźcie sobie , że na ziemiach polskich odkrywa się megality których wymiary i lokalizacja wpsuje się w istniejącą siatkę geomantyczną wyznaczoną przez ley lines , która oplata całą Ziemię i jest dziełem tych samych twórców którzy wykonali projekt Stonhenge , Thornborough ( o tym dlaczego ,będzie osobny post , a tu tylko zdradzę że chodzi o powiązanie z piramidami w Gizie ) , Machhu Pichchu , zatopione mega miasta u wybrzeży Japonii czy wielkie białe piramidy w CHinach , czy kamień ze wzorem Matki Życia w świątyni Abydos w Egipcie wypalonym w strukturze granitowej skały.
Wyobraźcie sobie ,ze posiadacie dowody na to, że te starożytne artefakty i miejsca są dziełem Pierwszej , Ziemskiej Cywilizacji. Czy nie jest to odzyskanie utraconej Jedności ?
Czyż nie jest to warte tego , by porzucić uprzedzenia do Innych i szerzyć tą wiedzę wszędzie , zarażać nią swoich braci w rozumie ? Ba, porzucić nawet system miar i wag do którego przyzwyczailiście się od wieków, porzucić martyrologię narodową ( a raczej uznać jej wtórność nad tym co było wcześniej ) , odrzucić uprzedzenia, wiarę i wszystko co oddziela Was od JEDNOŚCI , która jest na wyciągnięcie ręki , tuż tuż , na Ziemi , była od zawsze i tylko czeka na ludzkie przebudzenie wcale nie ukryta.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 27 wrz 2015, 18:09

Bardzo to ładnie wszystko ująłeś east :) ale my to wszystko na naszych ziemiach mamy .Nasz naród w razie zagrożenia potrafi się zjednoczyć i pewnie dlatego robi się wszystko, żeby nas rozwalić od środka ,żebyśmy musieli wyjeżdżać za chlebem w różne strony świata.My też mamy swoje megality ,kamienne kręgi i miejsca mocy. Ba ! Mamy nawet piramidę ,podobno większą od piramid w Gizie ,no i to na naszych ziemiach podobno powstała pierwsza cywilizacja.
Nie muszę wyjezdżać do UK ,lub innych krajów UE ,tu czuję się bezpiecznie .Chcę tylko godnie żyć i nie chcę, żeby mi tu jakiś wojownik ISIS wymachiwał maczetą koło głowy lub strzelał z karabinu w miejscach publicznych .Koniec i kropka.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 27 wrz 2015, 18:56

chanell nie bój sie .. gdyż nad nami czuwa Monarchia, która już wyrosła z majtek rządzenia światem. Teraz to opiekun świata i to ponadpolityczny , ponad narodowy .. to krew królewska TEJ ZIEMI ... nie musisz w to wierzyć , otwórz oczy i patrz .. spójrz na to , co będzie się działo i co już dzieje sie w Europie . Polska, SŁOWIANSKA krew / świadomość, brała udział w tworzeniu brytyjskiej tożsamości przed tysiącami lat ( chociaż Polakami sie nie nazywaliśmy wtedy ) ... tak też nie jest dziwne, że Polacy byli tymi którym podziękował Churchill za obronę Wysp przed nazistami ... nigdy tak wielu nie zawdzieczało tak wiele, tak niewielu ... historia lubi sie powtarzać i teraz będzie tak samo .. Cameron będzie musiał schylić czoła , bo mu pomożemy .. tylko żeby media znów nie schowały głowy w piasku .. pomożemu mu wiesz dlaczego ? dlatego ,że Monarchia, czyli genetyczna, rodowa grupa krwi , haplogrupa ... była na słowiańskich ziemiach królową ... a nie jest już . Ty i ja wiemy dlaczego . Ale pomożemy jej wrócić na tron. Z pomocą dżentelmanów z Wysp. W końcu dowiedzą się kto im megality postawił hahahahahahaha lol
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 lis 2015, 22:45

Reforma-monetarna-KSIAZKA-do-druku1.pdf
cicha r/ewolucja finansów w Islandii..:))
(2.02 MiB) Pobrany 149 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 18 lis 2015, 21:48

ciekawa jestem jak długo wytrzyma budżet państwa ? ale idea mi się podoba ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 19 lis 2015, 10:36


Burmistrz Aleksandrowa zatrudnił bezdomne psy
Listopad 10, 2015 | 0 komentarzy

Obrazek

Na nietypowy i zarazem wspaniały pomysł wpadł Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, który postanowił pomóc starzejącym się zwierzętom i dać im dach nad głową. Psom dano szansę na inne życie. Magistrat je adoptuje, żyją sobie w pokojach biurowych, między ludźmi, głaskane i otoczone sympatią. Mają swoje miejsce, swój teren, a nawet obowiązki – w swoim psim poczuciu. Interesanci przychodzą i nikomu obecność psów w urzędzie nie przeszkadza. Nawet przeciwnie, można powiedzieć że: psy łagodzą biurowe obyczaje.

W ten oto sposób psy stały się, jak powiedział burmistrz: „pełnoprawnymi urzędnikami”.

„Żaden z tych psów nie miałby szans na adopcję. Wzięliśmy je do siebie” – mówi burmistrz. Magistrat do różnych swoich działów przygarnął cztery stare psy i jednego kota. – „Może nie są już żywotni, ale są szczerzy i oddani” – opowiadają o nowych podopiecznych pracownicy urzędu.

„Kiedy go po raz pierwszy zobaczyłem w schronisku, aż mi się serce ścisnęło” – mówi burmistrz Lipiński. „Widać po nim było, że już nie wierzy w to, że kiedyś znajdzie nowy dom. Pewnie był typowym psem zagrodowym i kiedy się zestarzał, przestał szczekać, ktoś widocznie uznał, że już jest niepotrzebny.” – tłumaczy.

Lipiński relacjonuje, że decyzja o pomocy takim najstarszym, najbiedniejszym chyba zwierzakom ze schroniska pojawiła się właśnie wtedy.

„Patrzyłem w te psie oczy i postanowiłem, że coś dla takich staruszków trzeba zrobić. Zasługują na godną emeryturę. I tak Hadi trafił do nas, do ratusza. Trzeba o niego dbać, bo ledwo chodzi, widzi bardzo słabo, do tego ma chore serce. Musi dostawać leki i być otoczony troskliwą opieką. Nikt się nie skarży, że przybyło obowiązków, wszyscy są z jego przybycia bardzo zadowoleni.”

„Sam Hadi jest wyjątkowo przyjacielski i otwarty na nowych ludzi.” – Ideał urzędnika – śmieje się Lipiński.

Hadim ma szesnaście lat, z których większość przeżył w schronisku. Od niedawna jest pupilem w łódzkim urzędzie miejskim.

„Kiedy go odwiedziliśmy, to wyglądał tak jakby chciał przepraszać, że żyje. Przykry widok” – opowiada Jacek Lipiński. Pies został adoptowany. W magistracie przebywa cały czas – w nocy i w czasie świąt towarzyszy w pracy stróżowi. – „Hadim to dobry kolega”.

„Dostał trochę miłości na jesień życia” – mówi Marcin Iwański, operator miejskiego monitoringu.

Oprócz Hadima w ostatnim czasie nowy dom znalazły jeszcze trzy psy: Farciarz, Kleo i Reks. Wszystkie zamieszkały w instytucjach podległych magistratowi. I tak Farciarz, dość leciwy mieszaniec pomaga pracownikom miejskiego ośrodka sportu i rekreacji a Kleo i Reks zadomowiły się już w przedsiębiorstwie gospodarki komunalnej.

„Nasze psy mają niezwykle czuły węch. Wyczuwają, ze ktoś się kręci po zamkniętym terenie. Wykonują więc odpowiedzialną pracę” – uśmiecha się Mirosław Kośka, pracownik magistratu. W ostatnim czasie pod strzechę urzędu trafił też rudy kot – Blues. Skąd ten zwierzyniec? To odpowiedź na apel burmistrza, który zaapelował o przygarnianie niechcianych zwierząt ze schroniska.

„Proszę też urzędników, żeby brali zwierzęta do domów. Ja sam mam już dwa psy i pięć kotów ze schroniska” – podkreśla burmistrz.

Źródło: tvn24


http://dobrewiadomosci.net.pl/8679-burm ... domne-psy/


Kiara :) :)
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 lis 2015, 12:20

Szwecja przestawia się na sześciogodzinny dzień pracy :!: :D

Październik 13, 2015 | 0 komentarzy

Obrazek
Teoretycznie wszyscy wiedzą, że wzrost liczby godzin w pracy nie przekłada się wprost na wzrost produktywności. W praktyce jednak wiele osób pracuje zdecydowanie więcej niż standardowe 40 godzin tygodniowo – Szwedzi postanowili pójść jednak w drugą stronę.

Badanie opublikowane w ubiegłym miesiącu wskazywało, że ludzie pracujący 55 godzin w tygodniu mają o 1/3 wyższe ryzyko udaru mózgu niż pracujący 35-40 godzin w tygodniu. Szwedzi tymczasem postanowili docenić mniej godzin w pracy i przestawiają się na sześciogodzinny dzień pracy. Szef firmy Filimundus, która już wprowadziła taki model pracy, mówi: „Utrzymanie skupienia na jakimś zadaniu przez 8 godzin to bardzo duży wysiłek. Aby sobie z nim poradzić robimy różnego rodzaju przerwy, które czynią go bardziej znośnym. To jednak zabiera nam czas z życia poza pracą”.

Obrazek

Firma jest zadowolona z wprowadzenia takiego systemu, ponieważ pracownicy zostali poproszeni o ograniczenie załatwiania w czasie pracy spraw z nią niezwiązanych – przez 6 godzin łatwiej jest się od tego powstrzymać jeżeli wiadomo, że oznacza to wyjście do domu dwie godziny wcześniej.

Toyota w Gothenburgu zmieniła dzień pracy na 6 godzin już 13 lat temu. Dzięki zwiększeniu zadowolenia pracowników przyciągają bardziej produktywne osoby, a wydajność pracy się poprawiła – zyski oddziału wzrosły o 25% od czasu wprowadzenia krótszego dnia pracy.

Obrazek

Eksperyment z sześciogodzinnymi zmianami został też wprowadzony na rok w domu pomocy społecznej. Przy niezmienionych pensjach opiekunowie pracują teraz krócej – wymagało to zatrudnienia dodatkowych 14 osób. Po upływie 12 miesięcy oceniana będzie jakość świadczonej opieki, zadowolenie pracowników i przełożenie na wydatki ośrodka.

Źródło: facebook, independent.co.uk, dailykos.com, anglia.today

http://dobrewiadomosci.net.pl/8408-szwecja-przestawia-sie-na-szesciogodzinny-dzien-pracy/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 26 lis 2015, 23:15

Będzie nowa konstytucja? Zespół Morawieckiego rozpoczyna pracę


Jak poinformował w czwartek Kornel Morawiecki, w Sejmie stworzony został zespół poselski na rzecz nowej konstytucji - podaje TVP Info. - To ma być Konstytucja na XXI wiek – mówił marszałek, przewodniczący zespołu.
Jego powstanie poseł ugrupowania Kukiza nazwał "pierwszą próbą działania na rzecz gruntownej zmiany polskiej rzeczywistości społecznej, gospodarczej i duchowej." - To ma być konstytucja na XXI wiek, gdzie pojawią się nowe idee i nowi ludzie - zapowiedział.


Morawiecki zaprosił do współpracy w zespole przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych. Uzasadnił, że "konstytucja to jest rzecz narodowa". Według jego słów, w styczniu ma odbyć się "duża konferencja" dotycząca nowej konstytucji.

Zapytany o kierunek zmian, które ma wprowadzać nowa ustawa zasadnicza, Morawiecki określił, że celem jest m.in. wprowadzenie nowego podziału władzy, majątku oraz "innego, duchowego spojrzenia na człowieka jako uczestnika zbiorowości." Konstytucja, nad którą pracował będzie zespół Morawieckiego ma być "próba stworzenia ram na przyszłość dla Polski i Europy", a jej nadrzędnym celem będzie służenie narodowi, nie politykom.


http://www.wprost.pl/ar/526032/Bedzie-n ... rost+24%29




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 01 sty 2016, 23:23

0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 sty 2016, 17:41

Póki co, to są raczej "pobożne" życzenia, a nie pozytywne zmiany.
Oczywiście kierunek właściwy, ale mogę się założyć o piwo, jak prezes i PIS na to zareagują.
Obstawiam, że oleją, nie po to doszli do władzy, żeby im ktoś reformy finansów robił.
A co tam panie.... ze SKOK-ami słychać?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 15 sty 2016, 12:40

Uważam to za bardzo pozytywną zmianę ! Rodzinom ubogim potrzebna jest pomoc finansowa i wsparcie moralne , a nie zabieranie dzieci do rodzin zastępczych dofinansowywanych bardzo przez państwo !
niestety powstał proceder , bowiem niektórzy ludzie świetnie prosperują traktując rodziny zastępcze jako swój dobry interes. Wyszukiwali sami rodziny ubogie i występowali o odbieranie im dzieci z których czerpali zyski!
Nie zawsze te rodziny spełniają zakładany cel.. o czym jest wiele relacji w necie.



Kluby za zakazem odbierania dzieci wyłącznie z powodu biedy
14.01.2016, 20:00 | Aktualizacja: 14.01.2016, 21:23




Wszystkie kluby, mimo różnych ocen, za dalszymi pracami nad rządowym projektem ustawy zakazującym odbierania dzieci wyłącznie z powodu biedy. W Sejmie odbyło się jego pierwsze czytanie.



Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki prezentując projekt powiedział, że problem odbierania dzieci z powodu ubóstwa istnieje i, że państwo działała w tym obszarze "źle, żeby nie powiedzieć, skandalicznie".

Mówił o prewencyjnym odbieraniu przez urzędników dzieci bez decyzji sądu i o drastycznych metodach ich odbierania pokazywanych przez media. - My zamykamy sądom przestrzeń interpretacyjną i zamykamy jeden problem, to znaczy zabieranie dzieci z powodu biedy - powiedział przedstawiciel rządu.

Czytaj więcej
Decyzja rządu: Dzieci nie będą odbierane rodzicom z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej

Andrzej Matusiewicz z Prawa i Sprawiedliwości przytoczył dane Fundacji Praw Rodziców, która w ostatnich czterech latach zbadała ponad 700 przypadków odebrania dzieci biologicznym rodzicom. - W około 150 przypadkach okazało się, że złe warunki materialne były głównym powodem takiej decyzji sądów - powiedział poseł PiS.

Wyjaśnił, że zarzuty wobec rodziców były takie, że nie zaspokajają podstawowych potrzeb bytowych dzieci, mają złe warunki mieszkaniowe, są długotrwale bezrobotni lub nagle, oboje utracili pracę. - W niewielkim stopniu wchodziło w grę wykluczenie społeczne - dodał poseł PiS-u.

Henryka Krzywonos-Strycharska występując w imieniu PO dowodziła, że dotychczasowe przepisy dostatecznie zabezpieczają małoletnich przed rozdzieleniem z rodziną z powodu biedy. Dodała, że zdarzają się jednak sytuacje niewłaściwej interpretacji prawa. - I choć niewiele jest takich sytuacji to każda, choćby jedna sprawa w której rozdzielono rodzinę ze względu na ubóstwo jest po prostu skandalem - powiedziała Henryka Krzywonos.

W ocenie Jacka Wilka z klubu KUKIZ'15 proponowana zmiana jest nie tylko niewystarczająca, ale wręcz szkodliwa, bo stwarza, wbrew pozorom, większe możliwości oddawania dzieci do pieczy zastępczej niż ma to miejsce obecnie. Poseł zapowiedział, że jego klub ją poprze, ale w trakcie dalszych prac zgłosi poprawki, które jednoznacznie wskażą w jakich przypadkach będzie możliwe odbieranie dzieci rodzicom.

Elżbieta Stępień z Nowoczesnej oceniła, że rząd przedstawił populistyczne rozwiązania, nie zmniejszające tragedii odbieranych dzieci. Jej zdaniem należy wesprzeć te inicjatywy, które zwiększą liczbę asystentów rodziny, a pomoc społeczna powinna skupić się na wsparciu rodziny, a nie na interwencjach. "Projekt poprzemy, choć nie rozwiązuje on problemu" - dodała Elżbieta Stępień.

Krystian Jarubas z PSL-u powiedział, że proponowana zmiana Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jedynie precyzuje istniejące przepisy, bowiem ubóstwo nigdy nie było jedyną przesłanką do umieszczenia dziecka w pieczy zastępczej.

Projekt po pierwszym czytaniu skierowany został do dalszych prac w nadzwyczajnej komisji ds. kodyfikacji.


http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... bieda.html


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 sty 2016, 18:48

Przeniosłem pierwszy filmik @belfaniora, bo lepiej pasuje w temacie "osobistej mocy człowieka":
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=8&t=757&p=46637#p46637
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 16 sty 2016, 18:02

Holandia rezygnuje z kurczaków z ferm przemysłowych

Styczeń 14, 2016 | 0 komentarzy
Obrazek
z13764742Q,Ferma-drobiu

Trzy największe sieci sklepów w Holandii – Albert Heijn, Lidl oraz Jumbo nie będą już sprzedawać kurczaków pochodzących z ferm przemysłowych. Pierwsze dwie firmy wprowadziły tę decyzję w życie już od początku roku, w Jumbo stanie się to w lutym. Podobne plany mają również mniejsze sieci.

Oznacza to, że połowa wszystkich kurcząt sprzedawanych w Holandii będzie pochodziła z ferm i gospodarstw, na których zwierzęta mają więcej miejsca oraz są hodowane mniej intensywnie.

Dlaczego jest to istotne?

Na fermie przemysłowej życie kurczaka trwa przeciętnie 6 tygodni. Zwierzęta karmione są wysokoenergetyczną paszą, żeby jak najszybciej przybrały na wadze. Mięśnie rosną tak szybko, że inne części ciała nie nadążają z rozwojem. Dlatego często zdarza się, że kurczaki nie mogą utrzymać się na nogach albo wręcz dostają zawałów serca! Dość częstym zjawiskiem na fermach kurcząt jest też rutynowe podawanie antybiotyków, mimo że jest to zabronione na terenie UE.

Holandia już teraz przoduje w dobrostanie zwierząt, ta decyzja potwierdza, że warunki, w jakich hodowane są zwierzęta, bardzo leżą na sercu sklepom, a przede wszystkim konsumentom.

images

Źródło: ciwf.pl
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 16 sty 2016, 19:02

O ! i to jest bardzo pozytywna informacja ,pozytywnych zmian !!!

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 16 sty 2016, 23:42

Fakt....pozytywne zmiany widać coraz bardziej ;)

https://www.facebook.com/1news.az/video ... 3/?fref=nf
0 x



ODPOWIEDZ