Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przejawy pozytywnych zmian

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 08 lut 2015, 12:07

Nie myślące media (czytaj sterowane) i nie myślący samodzielnie Amerykanie się wkurzyli, fakt.
Zobacz jakie tytuły są za, a jakie przeciwko.
Brawo, o to Zimmermana bym nie posądzał.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 08 lut 2015, 14:22

Obecnie, Krystian Zimerman może sobie pozwolić na takie gesty.
Mam nadzieję, że jego głos tak szybko nie ucichnie pod nawałnicą powszechnej krytyki, która jak zawsze albo jest poprawna politycznie albo nie wie o co chodzi i płynie w głównym nurcie szumowin...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 19 mar 2015, 11:45

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 28 kwie 2015, 08:38

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel ... ala/tcbl6e


Mimo że treść tego reportażu nowością nie jest, to warto potraktować temat jako nowe... :)





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » poniedziałek 22 cze 2015, 11:50

Może jest coś w tym, że zmiana ma wyjść z Polski :)
Świetne motto "Przez talerz do świadomośći"
https://www.youtube.com/watch?v=6DjslHUDFpc#t=1930
http://www.youtube.com/watch?v=6DjslHUDFpc#t=1930
0 x



Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: goratha » poniedziałek 22 cze 2015, 19:03

troche z tych warszawskich vege -jadlonomii przetestowalam. Sa wspaniale, duze brawa dla Krowarzywa-za znakomite vegeburgery, Co mnie najbardziej zachwycilo, juz od 2014 r to fakt, ze w tych vegemiejscach stoluja sie glownie mlodzi a nawet bardzo mlodzi- czyli przyszlosc narodu[ swiata].Sa zakrecane kolejki do zamowien.Ciezko jest znalezc miejsce do spokojnego posiedzenia , pogadania,- dlatego czasem, dla nas, tzw dojrzalych , jest troche niekomfortowo. Ale- jaki kop do przygotowywania sobie czegos tak fajnego w domu :lol:
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 23 cze 2015, 08:10

AMERYKA WYCOFUJE MARGARYNĘ! Margaryna zawiera szkodliwe sztuczne tłuszcze typu trans i jest produktem NIEBEZPIECZNYM dla zdrowia człowieka
cze 19
by .
margaryna-
Obrazek

Przemysł spożywczy w USA ma 3 lata na wycofanie ze sprzedaży MARGARYN i innych produktów zawierających tłuszcze typu trans (takie jak w margarynach). Nareszcie! Ciekawe, kiedy stanie się to w Polsce?

A teraz
UWAGA!

1. Skąd ta decyzja?, bo
jak ustalono, krótko mówiąc, JEST TO PRODUKT NIEBEZPIECZNY dla zdrowia człowieka!
Obrazek
margaryna rama

2. W oficjalnym dokumencie wydanym przez FDA (Food and Drug Administration, Agencja Żywności i Leków) czytamy :

„Czynności podjęte przez Agencję, związane z tym głównym (tj. margaryna) źródłem sztucznych kwasów tłuszczowych typu trans, wskazują na zaangażowanie Agencji w ochronę zdrowia serc obywateli USA”.

http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/ ... 451237.htm

To jest ta sama agencja, która to wszystko wprowadzała, to ta sama agencja, która pozwala na wprowadzanie jeszcze bardziej niebezpiecznych dla zdrowia STATYN! (czyli substancji obniżających cholesterol).
Obrazek
margaryna vs maslo_

joan dye gussow margaryna
Obrazek
3. Ale najlepsze jest tutaj :

„Oczekuje się, że podjęte przez Agencję działanie spowoduje zmniejszenie ilości przypadków choroby wieńcowej i zapobiegnie tysiącom śmiertelnych zawałów serca, jakie zdarzają się każdego roku”.
Obrazek
margaryna delma

Czy to oznacza, że w takim razie choroba wieńcowa i zawały były WYNIKIEM spożywania margaryn? Na to wychodzi.

Jeśli tak, to okazuje się, że margaryny są groźne dla zdrowia człowieka, sprzyjają rozwojowi choroby wieńcowej i sprzyjają zawałom serca!

A teraz popatrzcie, CO jest napisane na opakowaniu: „Produkt zalecany przez lekarzy”!!!

Do zobaczenia w Poznaniu i Gorzowie :-) :-)

Pozdrawiam

Jerzy Zięba

19 czerwca 2015 r.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... czlowieka/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 23 cze 2015, 09:52

Zawsze byłem przeciwnikiem margaryn!!!
Nawet masło z zapachem tego tłuszczu odrzuca mnie na parę metrów, kiedyś pukali się w czoło, a teraz oficjalnie potwierdzają moją intuicję :)
Uważam że jedzenie powinno dobierać się na zasadzie "ochoty", na coś co jest potrzebne w naszym organizmie w danej chwili.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 24 cze 2015, 08:03

Byłam bankowym trolem


https://bylambankowymtrolem.wordpress.c ... ym-trolem/


Ciekawa wypowiedź, polecam :)





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 24 cze 2015, 10:33

TRol to ktoś, kto był, jest i pozostanie trolem.
Aby być trolem trzeba mieć szczególne predyspozycje.
Tego zawodu nie da się uprawić bez "szemranych" pobudek i dość podłego i zawistnego charakteru.
Autor najpierw się rozgrzesza z przyjęcia tegoż "zawodu"/pracy...
Ale to tylko moje skromniuteńkie i pewnie odmienne zdaniem :(
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 24 cze 2015, 12:20

No nie wiem Sandro. Gdyby aż taki determizm istniał, że każdy już zawsze zostanie tym kim był wcześniej, to nie byłoby żadnego rozwoju. Ani regresu... :lol: ;)
Ale na pewno droga wychodzenia nie jest prosta i umiarkowana ostrożność wobec tego typu ludzi nie zaszkodzi. Dość ciężko zmienić się od razu o cały biegun. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 24 cze 2015, 14:35

Gdzieś tam w najciemniejszych zakamarkach duszy ...jesli troll duszę ma...pozostanie czrno-zielony -zgniły osad po tym co się czyniło...trollując zawzięcie za 2400 na rękę... :lol: :lol:
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 26 cze 2015, 01:44

Cóż, jednak miejmy nadzieję, że jeśli kurs poprawy (o ile prawdziwa) wytrwale utrzyma to za kilka.... albo naście wcieleń się oczyści. Gorzej z tymi co kursu nie zmieniają, pewnie kilka...dziesiąt tysięcy wcieleń w matrixie ich jeszcze czeka. Jak nauka do rozumu ani do serca nie trafia to jest możliwa tylko "przez skórę". :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: analityczka » piątek 26 cze 2015, 17:28

baba pisze:Cóż, jednak miejmy nadzieję, że jeśli kurs poprawy (o ile prawdziwa) wytrwale utrzyma to za kilka.... albo naście wcieleń się oczyści

A jak ta pani trollem nigdy nie była?
Może to zwykła "frankowiczka", która walczy z bankiem?
Istnieje taka możliwość ;)
0 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 26 cze 2015, 20:14

Eee, nie traktuj tego proszę zbyt poważnie, my się troszkę z Sandrą tak półżartem półserio przekomarzamy. Za, a nawet przeciw. ;) 8-)

A co do tej Pani, skoro sama siebie jako trolla przedstawia, to niestety musi się liczyć z takimi konsekwencjami. Że będzie tak traktowana właśnie. Rozumiem, że mogła popełnić jeden błąd biorąc duży kredyt, ale jednego błędu nie naprawia się kolejnym. Nie ma lekko, odpowiedzialności nie da się uniknąć, a nawet niezdrowo tak robić, lepiej pokombinować jak tą żabę połknąć jak najprędzej, żeby życia nie psuła. To nie jest dług niezależny od osobistej decyzji jak te nasze "państwowe". Chociaż i w tym przypadku jakąś odpowiedzialność zbiorową ponosimy za karę, że sobie takich polityków wybieramy. W tym konkretnym przypadku chyba partner wziął kredyt a błąd tej Pani polega na tym że wzięła partnera. Co ta miłość ludziom z mózgu robi, nonono. :lol:

Tak sobie ględzę tylko, bo oczywiście są różne sytuacje życiowe, czasem trzeba grać ostro i ryzykować, ale z moich doświadczeń ludzie jak ta Pani i Pan (sądząc na pierwsze wrażenie z pisma) najczęściej biorą kredyty, bo chcą szybko żyć w luksusach ponad swój stan, zamiast zakasać rękawy i stopniowo się dorabiać. I niestety dotyczy to zwłaszcza tych, którym na chleb nie brakuje. Czyli: jeden błąd - stanęli do "wyścigu szczurów" i kupili reklamy łatwego życia na kredyt, drugi - wzięli ten kredyt bez zorientowania się w sytuacji i jej ewentualnych konsekwencjach, trzeci - nie chcą go spłacić. Ja akurat nie będę kredytobiorców bronić bo przez ich naiwność i gonitwę za szybkim, łatwym życiem ponad stan wszyscy mamy gorzej.

Frankowicze, myślę być może mogliby coś zdziałać gdyby się jakoś zjednoczyli i wspólnie wynegocjowali coś z pomocą prawników niż pojedynczo walczyli takimi pokrętnymi metodami. O ile to taka opcja.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 26 cze 2015, 21:29

Dziewczyna TROLL jest super, popełniła błędy ale potrafiła się ocknąć, zrozumiała o co toczy się gra, wygrała walkę o samą siebie :)
Lepiej późno niż wcale... a teraz czekam, żeby wszyscy się ocknęli, żeby potrafili zrozumieć beznadziejne położenie w jakim się znaleźli i spróbowali się wyrwać z tej matni!



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 27 cze 2015, 12:41

Bo ja wiem Thotalu.... Na pewno każdy wysiłek i każde osiągnięcie zasługuje na uznanie, wsparcie, akceptację. Ale z podziwem jaki wyraziłeś jednak nie mogę się zgodzić. Bo na podziw zasługuje to co faktycznie zostało dokonane i jest przejawione w ten czy inny sposób w postaci działań, naszych decyzji, wyborów, postępowania a nie same słowne deklaracje. A tego o co jej naprawdę chodzi w tym pisaniu (jak słusznie zauważyła Analityczka) jednak z pewnością nie wiemy. ;) 8-)

I chyba jednak lepiej jest podziwiać maleńkie ale całkiem namacalne, "przejawione" sukcesy niż nawet nie wiem jak wielkie deklaracje. ;)
0 x



Awatar użytkownika
analityczka
Posty: 443
Rejestracja: wtorek 21 kwie 2015, 16:16
x 1
x 12
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy

słowa i czyny

Nieprzeczytany post autor: analityczka » sobota 27 cze 2015, 14:14

baba pisze:lepiej jest podziwiać maleńkie ale całkiem namacalne, "przejawione" sukcesy niż nawet nie wiem jak wielkie deklaracje. ;)

Powinienem był ją sądzić wedle czynów, a nie słów.
Powiedział Mały Książę.
Mahatma Gandhi też na ten temat: Bóg nigdy nie pojawia się jako osoba - zawsze jako czyn.
1 x


* Informacja bez sprawdzenia wiarygodności źródeł jest tylko hipotezą.
* Ja mogę być nieobiektywna, dowody – nie.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 27 cze 2015, 15:40

Upublicznienie tego artykułu z pewnością należy do sfery czynów.
Sam fakt zaangażowania się w pisanie należy do czynów, to tak jakby zaprogramować coś i wdrożyć.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 27 cze 2015, 20:07

Czyli zróbmy maleńkie posumowanie i streszczenie. Pani pisze, że była trollem i postąpiła nieetycznie ale.

1. Usprawiedliwia to swoją trudną sytuacją (była sama z dzieckiem i "musiała" zarobić).
2. Zakochała się, co oczywiście każdego wysubtelnia i robi wrażliwym na innych ludzi ( a przy okazji poprawiło jej się troszkę finansowo ;) ).
3. Teraz deklaruje że zrozumiała swój błąd i już się poprawiła, więc walczy z nieuczciwymi bankami.
4. Niestety nie wiemy czym naprawdę jej deklaracje są spowodowane i co chce za ich pomocą osiągnąć, być może trolluje na innej płaszczyźnie w sposób bardziej wysublimowany, bo kredyt przecież trzeba spłacić a "natura ciągnie wilka do lasu" jak słusznie zauważyła Sandra.

Poczytaj to co wkleiłam gdzieś o trollowaniu - tam jest np taki punkt: przyznaj się do małego błędu, żeby pozyskać zaufanie, przyciągnąć ludzi niezadowolonych a potem wypaczyć lub rozmydlić ich działania.

Gdyby deklaracje miały taką moc jaką im przypisujesz Thotalu to mielibyśmy prawdziwy raj. Wszystkich polityków nagradzamy za ich słowne deklaracje i jaki jest tego efekt?

A nawet zakładając że pisze prawdę bez żadnych ukrytych zamiarów. Oczywiście, że zachęcanie i nagradzanie jest słuszną drogą. Jednak nagroda powinna być adekwatna do sytuacji, bo jak się kogoś za same deklaracje wynagradza pełnym zaufaniem, to niestety na nich się zazwyczaj jego poprawa kończy. Więc mówienie, że Pani się już nawróciła bo coś zrozumiała moim zdaniem jest troszkę na wyrost. Życie jeszcze nie raz postawi ją przed wyborem czy ma postąpić etycznie i z czegoś dla siebie zrezygnować, czy usprawiedliwić się swoją "trudną sytuacją", istniejącymi "warunkami", tym że "wszyscy tak robią" i zrezygnować z uczciwości i swoich zasad, przekonań, priorytetów. I nie wiemy jakiego wyboru dokona. Jeśli masz inne doświadczenia Thotalu to gratuluję, bo moje niestety są takie. Im bardziej podziwiam innych ludzi za ich potencjał i dobre chęci, a nie za to co faktycznie zrobili tym gorszy skutek. Największą moc mają czyny i wybory których dokonujemy. Fizyczne nie słowne, tutaj zgadzam się w pełni z Analityczką i jej cytatami.

A Ty Thotalu, czy równie chętnie podziwiasz czyny porządnych ludzi, nawet drobniutkie, jak deklaracje poprawy "grzeszników"? Czy je zauważasz?
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 27 cze 2015, 22:15

Być może wiara w człowieka jest naiwnością, ale ja lubię wierzyć, że człowiek nawet nie całkiem doskonały ma w sobie ogromne pokłady szlachetności.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 27 cze 2015, 23:12

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do tego że każdy człowiek jest w głębi siebie dobry. Myk w tym jak wspierać i pomóc mu to z niego wydobywać i wzmacniać w nim. Tu sama wiara "w człowieka" niewiele daje niestety moim zdaniem, choć oczywiście pomaga czasem, ale najlepiej kiedy jest połączona ze wspieraniem tych działań, które faktycznie coś dobrego czynią. Najlepiej gdy to robi ze szlachetnych pobudek. Ale. Jeśli nakarmisz głodnego psa z egoistycznych pobudek (jaki jestem fajny) to ma większe znaczenie niż gdybyś tego nie zrobił szlachetnie wierząc w jego możliwości i to że sobie sam poradzi, albo że stworzysz możliwość innemu człowiekowi żeby zachował się szlachetnie, prawda? Głodnemu psu wsio rawno jakie masz pobudki, liczą się konkrety. Nie chodzi o naiwność tylko o skuteczność.

Idąc tym Twoim tropem myślenia można by powiedzieć że ci co dla ratowania klimatu ziemi planują depopulację też mają szlachetne pobudki. "Ratują" przecież planetę dla następnych pokoleń. Szlachetne pobudki to dość częste uzasadnienie dla "koniecznych" ofiar czy nieetycznych postępków. A takie ideologiczne uzasadnienie zawsze można sobie dorobić dla swojej wygody niestety najczęściej.

Poza tym sorek ale chyba odpadnę z tej dyskusji, bo mam uczucie, że niepotrzebnie tracę energię potrzebną mi na moje własne walki ze swoimi słabościami. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 28 cze 2015, 08:04

@BABA :)
Zaangażowałaś się energetycznie w "rozmydlanie" istoty rzeczy,a życie jest duużo prostsze :)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 28 cze 2015, 08:37

Amen :lol:
...a obywatelka troll niechaj troluje "na zdrowie"... ino niechaj się nie tłumaczy, w sposób powyższy, bo to kolejny sposób trolowania...(na wyższym poziomie manipulacji).
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Przejawy pozytywnych zmian

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 28 cze 2015, 14:29

Myślę, że odpowiednim podsumowaniem waszych rozkminek będą poniższe rycinki ;) :

Obrazek

Obrazek
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ