Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przywry

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Przywry

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 10 kwie 2014, 20:36

Dr Hulda Clark to wybitna postać w dziedzinie medycyny i chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać.
Opracowała, wypróbowała, napisała i wyleczyła wystarczająco dużo by zajść za skórę "wielkiej pharmie", czego ta jej oczywiście nie puściła płazem.
W lekturze jej publikacji można znaleźć informację, że jedną z głównych przyczyn (oczywiście nie jedyną) naszych chorób, również tych najpoważniejszych, jest pasożyt przywra.
Poszperałem troszkę w necie i znalazłem kilka stron, które napomykają o rodzinie tych pasożytów, ale są to głównie strony, których celem jest propagowanie swoich suplementów i leków na pozbycie się ich. Mimo to jedną z tych stron przytoczę, nie dlatego, ze chcę propagować jej specyfiki, a że zawiera najwięcej informacji o tych paskudztwach oraz odnosi się najwięcej do osiągnięć dr Clark:

Renata Kłosowicz pisze:Przywry - najgroźniejsze pasożyty

Pasożyty to organizmy zwierzęce lub roślinne wykorzystujące inny organizm jako środowisko życia i zdobywania pożywienia. Najczęstszymi pasożytami człowieka są organizmy zwierzęce, które wywołują choroby zwane parazytozami.
Pasożyty bytujące w jelitach człowieka zaliczamy do robaków i pierwotniaków. Robaki należą do dwóch grup: robaków płaskich (płazińce) i robaków obłych (obleńce).
Przywry (Trematoda) - gromada pasożytniczych płazińców o ciele płaskim, nieczłonowanym, opatrzonym przyssawkami: gębową i brzuszną.
Do najgroźniejszych przywr należą: motylica wątrobowa (Fasciola haepatica), motyliczka (Dicrocoelium lanceatum), pasożytujące w przewodach żółciowych przeżuwaczy, królików, świń i człowieka oraz przywry pasożytujące we krwi, których postacie dorosłe żyją w naczyniach krwionośnych pęcherza moczowego i jamy brzusznej człowieka (bilharcjoza). Obecność przywr w drogach żółciowych, jelicie grubym lub pęcherzu moczowym jest znaczącą przyczyną zachorowań na nowotwory tych narządów.[/b]

Gromada: Trematoda – przywry (z greckiego: Trematodes – przekłuty) - są to pasożyty ludzi i zwierząt, którymi można zarazić się w wyniku spożycia surowej lub niedostatecznie ugotowanej ryby, skorupiaków i roślinności. Wszystkie przywry potrzebują mięczaków jako pierwszego, pośredniego żywiciela, w którym zachodzi złożony cykl rozwojowy. Stadium larwy, która przechodzi z mięczaków, może: wejść do drugiego żywiciela pośredniego (ryby, skorupiaki czy inne mięczaki), otorbić się na roślinach lub penetrować bezpośrednio poprzez skórę żywiciela ostatecznego.

Ważne przywry człowieka należą do rodzaju
(1) KREW: Schistosoma.
2) JELITA: Echinostoma, Fasciolopsis, Gastrodiscoides, Heterophyes, Metagonimus
(3) WĄTROBA: Clonorchis, Fasciola, Dicocoelium, Opisthorchis.
(4) PŁUCA: Paragonimus.

Produkcję swoistych przeciwciał IgE i eozynofilię często obserwuje się w zakażeniach wywołanych przez takie robaki, jak Nippostrongylus, nicienie, Ascaris i przywry. Odpowiedź jest przypisywana właściwościom robaków do stymulacji subpopulacji.

Przywry - najgroźniejsze pasożyty!

Przywry są zwierzętami wyłącznie pasożytniczymi, bytującymi głównie w narządach wewnętrznych i tkankach swoich żywicieli.
Przywry należące do płazińców, mają złożony cykl życiowy z wieloma stadiami rozwoju. "Naturalnymi" - ostatecznymi żywicielami osobników dojrzałych są kręgowce, m.in. owce, bydło, świnie, gryzonie, pies, kot i człowiek. Pozostałe stadia rozwijają się na zewnątrz i wewnątrz żywiciela pośredniego, np. ślimaka, ryby, mrówki. Kiedy inne stadia przywry niż dojrzałe, rozwiną się u ludzi w nienaturalny im sposób, nazywamy to chorobą motyliczą. Również kiedy przywra zmienia typowy dla jej zamieszkania narząd inwazyjny na zupełnie inny, choroba z tym związana posiada taka samą nazwę.
Z nazw poszczególnych przywr dowiadujemy się, które zwierzęta są typowymi żywicielami oraz który narząd jest "prawidłowym" miejscem osiedlenia się przywry.

Odmiany przywr:

- przywra jelitowa,
- owcza motylica wątrobowa,
- przywra trzustkowa
- ludzka motylica wątrobowa.


Choroby przywropochodne - motylica wątrobowa
Motylica jako choroba ma miejsce w przypadku "niewłaściwego" żywiciela lub nietypowego jak dla niej narządu w organizmie.
Nowy rodzaj chorób, oparty na skażeniach solwentami - rodzaj parazytyzmu dotyczący chorób spowodowanych przez kolejne stadia rozwoju przywr o nietypowej lokalizacji spowodowanej zanieczyszczeniem środowiska wewnętrznego organizmu solwentami - to choroby przywropochodne.

Wymienione odmiany przywr mogą wywoływać ataki mięśniowe, bóle mięśni i zapalenie mięśni, podując dystrofię, a także fibromialgię (fibromyalgię).
Fasciolopis buskii należy do przywr (robaków płaskich), które dr Clark znalazła w każdym przypadku raka, infekcji wirusem HIV, choroby Alzheimera, Crohna, mięsaka Kaposiego, jak i wśród ludzi, którzy nie chorowali na te choroby. Cykl życiowy składa się z sześciu etapów. Dr Clark zauważyła, że forma osobnika dorosłego jest jednym ze stadiów, które w normalnych warunkach żyje w organizmie ludzkim tylko w jelitach.
Fasciolopis buskii przez część swojego cyklu rozwojowego żeruje na ślimaku, pełniącym rolę żywiciela pośredniego. Jeżeli jednak w naszym organizmie znajdą się substancje takie jak rozpuszczalniki, zdaniem dr Hulda Regehr Clark, w naszym ciele może się rozwinąć pięć pozostałych stadiów!

Najgroźniejszy jest benzen, który dostaje się do grasicy i rujnuje nasz system immunologiczny (obronny). W przypadku obecności w organizmie benzenu, przywra jelitowa rozwinie się w grasicy, stwarzając dogodne warunki do rozwoju choroby AIDS.
Następny groźny solwent to alkohol propylowy, który gromadzi się w wątrobie. Jest przyczyną zmian nowotworowych - wywołuje stany rakowe w innych, nawet odległych narządach. Jeśli takim rozpuszczalnikiem będzie w naszym organizmie alkohol propylowy, to któryś z naszych organów stanie się żywicielem pośrednim przywry jelitowej - organ ten będzie zagrożony zwyrodnieniem.
Kolejny - Metanol czyli spirytus drzewny powoduje, iż trzustka zostaje żywicielem dla przywry trzustkowej, doprowadzając do dysfunkcji, której skutkiem będzie choroba - cukrzyca.

Jeżeli w naszym organizmie znajdzie się ksylen lub toluen, każda z czterech odmian przywry, do swojego rozwoju wykorzystuje mózg jako żywiciela pośredniego. Powoduje to zaburzenia w pracy mózgu oraz choroby neurologiczne np. epilepsję, schizofrenię, zapalenie opon mózgowych lub może powodować wzmożone uzależnienie alkoholowe.
Metyloetyloketony (MEK) lub metylobutyloketony (MBK) wg. dr Clark powodują, że macica staje się pośrednim żywicielem pasożytów, szczególnie przywr jelitowych. Dorosłe przywry (każda z czterech odmian) w ścianie macicy powodują skurcze i krwawienia poza okresem menstruacji. Jeśli przedostaną się jajowodami do jamy brzusznej, wraz z fragmentami śluzówki macicy, prawdopodobnym rezultatem będzie endometrioza - gruczolistość. Mogą też być przyczyną mięśniaków. Niekiedy znajdzie się tam owcza motylica wątrobowa, przywra przewodów żółciowych, ludzka motylica wątrobowa, a nawet Eurytrema - przywra trzustkowa.

Inne to: chlorek metylenu i trójchloroetan (TCE).
Solwenty czyli rozpuszczalniki służą do rozpuszczania substancji. Czysta woda jest niezbędnym, życiodajnym rozpuszczalnikiem.
Większość innych rozpuszcza tłuszcze biorące udział w formowaniu błon komórkowych, a szczególnie błon komórek nerwowych - podstawy sprawnego systemu nerwowego. Takie rozpuszczalniki zagrażają procesom życiowym Twojego organizmu.

"(...) Motyliczka wątrobowa - Dicrocoelium dendriticum.
Ten robak z grupy przywr ma, podobnie jak wiele innych pasożytów, skomplikowany cykl życiowy. Dorosłe motyliczki żyją w bydle lub innych zwierzętach roślinożernych. Ich jaja wydostają się na zewnątrz wraz z kałem. By mogły rozwinąć się dalej, muszą zostać zjedzone przez ślimaki. Kolejnym żywicielem przywry są mrówki, które zarażają się, zjadając pakiety larw, które wydostają się ze ślimaka. By zakończyć cykl, motyliczka powinna trafić do żołądka krowy. I tu pojawia się problem. Mrówki, w których pasożytują przywry, nie są przecież naturalnym pokarmem bydła. Motyliczki robią więc, co mogą, by ich gospodarz poczuł nieprzepartą chęć zostania zjedzonym przez krowę. Zaczynają nim manipulować."

Źródło: Gazeta Wyborcza, 05-04-2004, Wojciech Mikołuszko

Podobnie jest w przypadku innych przywr.
Jaja wydalane z kałem żywiciela do dalszego rozwoju, muszą zostać zjedzone przez żywiciela pośredniego, tj. ślimaka. Tam przekształcają się w sporocysty, a po miesiącu wykształca się kolejna faza rozwoju tzw. redie.
Redie przenikają do wątrobotrzustki ślimaka i po ok. 4-6 tygodniach wykształcają się cerkie.
Cerkie to jedyne wolno żyjące stadium rozwoju Clonorchis Sinensis po opuszczeniu organizmu ślimaka. Unosząc się swobodnie w wodzie, oczekują na kolejnego żywiciela w postaci ryb, m.in. karpiowatych i okoniowatych. Wnikają one przez skórę zwierzęcia i usadawiają się w mięśniach, gdzie w ciągu kolejnych 6 tygodni przeistaczają się a metacerkarię.
Metacerkaria jest formą inwazyjną dla żywiciela ostatecznego. Człowiek, kot, pies, zaraża się Clonorchis Sinensis zjadając surowe mięso ryb.
Młode przywry po znalezieniu się w żołądku przedostają się z dwunastnicy przez przewód żółciowy do dróg żółciowych wątroby i tu osiągają dojrzałość płciową.

Wpływ przywr na rozwój chorób

Motyliczka wątrobowa
- - Dicrocoelium dendriticum
Jest pasożytem wątroby przede wszystkim przeżuwaczy domowych i dzikich, ale również innych gatunków ssaków roślinożernych np. świń, królików, zajęcy itp., a także przypadkowo może zostać pasożytem człowieka.
Zarażenie motyliczką przebiega u człowieka przeważnie bezobjawowo. Jedynie w wyjątkowo intensywnych inwazjach mogą występować dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego oraz powiększenie wątroby.

Motylica wątrobowa owcza - Fasciola hepetica jest pasożytem występującym na całym świecie. Pasożytuje w przewodach żółciowych wątroby głownie u owiec i bydła. Sporadycznie może występować u wszystkich gatunków ssaków m.in. koni, świń, psów, gryzoni oraz u człowieka.
Jeszcze w latach sześćdziesiątych w Polsce ponad 50% bydła było zarażone motylicą. Po przeprowadzonym kompleksowym zwalczaniu motylicy, obecnie szacuje się, iż odsetek zarażonego bydła kształtuje się przykładowo od 0,5-2% w województwie wielkopolskim do 15% w województwach północno-wschodnich.

Alergicy mają nie tylko zatkane drogi żółciowe, jak twierdzi dr Clark, ale są często zarażeni owczą motylicą wątrobową Fasciola hepetica.
Przyczyną tej sytuacji może być często spotykana alergia na wełnę i lanolinę, np. w kosmetykach. Niewielka ilość tych pasożytów będzie prawie niezauważalna, ale z czasem większa ich ilość przedostaje się do jelit i może spowodować najgorsze typy alergii. Więcej na temat kuracji oczyszczającej organizm z pasożytów i ich toksyn: Kompleksowe oczyszczanie organizmu>>

Przywra chińska - Clonorchis Sinensis jest bardzo częstym pasożytem przewodów żółciowych człowieka, świni, kota, psa, gryzoni i innych ssaków. Ponad 10 milionów ludzi jest zarażonych tą przywrą. Człowiek zaraża się Clonorchis Sinensis zjadając surowe mięso ryb.
Przy niewielkiej liczbie pasożytów, objawy chorobowe nie występują. Kiedy inwazja staje się silniejsza - w organizmie sa setki lub tysiące osobników - przewody żółciowe ulęgają rozszerzeniu, ich nabłonek rozrasta się, powstają wszelkiego rodzaju przerosty - brodawczaki, gruczolaki - powodujące zmiany nowotworowe - raka. Występują stany zapalne wątroby, pęcherzyka żółciowego, które z czasem mogą doprowadzić do marskości wątroby.
objawy: powiększenie wątroby, żółtaczka.

Czy wiesz, że...

... w trzustce osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywrę Eurytrema pancreaticum, która powszechnie występuje u bydła?

Prawdopodobnie do organizmu człowieka przedostaje się w mięsie i produktach nabiałowych. Z tego powodu, nawet po zlikwidowaniu pasożytów, można łatwo ulec ponownemu zakażeniu. Przywry, które zostały przyciągnięte jak magnes do trzustki - zwabione obecnością w tym narządzie alkoholu metylowego, powodują uszkodzenie wysepek Langerhansa.
To najnowsze, odkrycie naukowe sprawia, że powstaje nadzieja dla wszystkich chorych na znaczną poprawę zdrowia, a w wielu przypadkach być może na zupełne wyleczenie z cukrzycy typu I (tzw. insulinozależnej), a także typu II. Okazuje się przecież, iż cukrzyca nie polega jedynie na stałych i wyłącznych niedomaganiach metabolicznych, ale na zatruciu organizmu solwentami oraz na inwazji pasożytów, co daje nam efekt poważnej KWASICY METABOLICZNEJ! Zdarza się również, że w trzustce gnieżdżą się lamblie.

Historia Helenki:

Z doświadczeń naszych klubowiczów

Droga Pani Renatko!

Jestem pod wrażeniem działania Ocean 21 na zdrowie Heleny. Cieszę się i jednocześnie zastanawiam co dalej zrobić. Widzę po zachowaniu Heli że się dobrze czuje, nareszcie nie boli ją codziennie gardło i nie jest taka słaba. Jest wesoła i chętna do wszystkiego. Wcześniej bez przerwy na coś narzekała. Helena miała piasek w drogach moczowych i związane z tym problemy. Często mówiła że się źle czuje tak jak przy zbyt wysokim cukrze, mimo że pomiar wskazywał na cukier w normie. Zaobserwowałam również u niej ogólnie lepszą glikemię. Ustąpiły również kłopoty z oddawaniem moczu i ogólną jej ociężałością.

Daję jej półtorej łyżki codziennie z wodą i zastanawiam się Pani Renatko czy nie powinnam zrobić przerwę ze względu na wieczorne, dość silne wysypki, choć wiem, że to objaw ewidentego odtruwania. Myślę że przy jej cukrzycy złe samopoczucie związane jest z kwasicą metaboliczną, a Ocean ją po prostu oczyszcza.

Oprócz Ocean 21 Helenka stosuje C-plus, luteinę. Wcześniejsza kuracja Paraprot-ex, Nopalin, AC Zymes, Polinesian Noni, Garlic Caps, Strong Bones była bardzo pomocna w oczyszczaniu organizmu z pasożytów (lamblie z którymi walczyliśmy bardzo długo i nieskutecznie lekami farmakologicznymi!). Kuracja Paraprotexem trwała pół roku, to wydaje się długo, ale była skuteczna. Wcześniejsze różne leki nic nam (całej rodzinie) nie pomagały. Teraz widzę niesamowite pozytywne działanie Ocean21. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów kuracji. Beata ze Śląska, marzec 2010

Droga do zdrowia jest zatem prostsza niż nam się wydaje - prowadzi przez usuwanie przyczyny choroby, a nie tylko i wyłączne działanie na jej skutek podając leki i insulinę.
Więcej na temat pasożytów:

Niewidzialni zabójcy - pasożyty wewnątrz nas>>

Profilaktyka i wspomaganie leczenia

Polega na niejedzeniu surowych ryb lub półsurowych, źle uwędzonych ryb oraz przeprowadzeniu przynajmniej raz na pół roku systematycznej kuracji oczyszczającej z pasożytów w całej rodzinie.

Należy zastosować niezbędny w kuracji PARAPROTEX - "bezlitosny pogromca pasożytów", oraz Nopalin, AC ZYMES, POLINESIAN NONI - tylko liofilizowny sok lub kapsułki, TRIPLE POTENCY LECITHIN oraz zawsze przy pasożytach i wszelkich stanach zapalnych w organizmie C 5000 lub C 1000 i Liver Aid.

Kuracja oczyszczająca z pasożytów>>

Jak bardzo może Ci pomóc Paraprotex, dowiesz się tutaj>>

Objawy zakażenia przywrami:

Ogólna niedyspozycja, bóle głowy, osłabienie apetytu, pokrzywka, pokarmowe i skórne alergie, bóle brzucha, ostre i przewlekłe zapalenie wątroby, gorączka, duszność, wodobrzusze, wysadzanie gałek ocznych. Zakażenie jest podłożem kamienicy żółciowej, a często i błędną diagnozą z podejrzeniem o kamicę. Wątroba staje się twarda i powiększona; możliwe jest także powiększenie śledziony. Występują cykliczne ataki bólu oraz chroniczne zapalenie wątroby. Rozpoznanie choroby opiera się na wykryciu cyst w kale lub stwierdzeniu przeciwciał we krwi.

Zapamiętaj:
muchy, myszy, szczury, prusaki mogą przenosić cysty pasożyta.


Przywra Paragonimus westermani powoduje choroby płuc>>


Bibliografia:

1)G. Bartosz, Nowotwory. Druga twarz tlenu. Wyd. 2. Warszawa: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008

2) A.Deryło, Parazytologia i akaroentomologia medyczna - Warszawa 2002

3) W.T. Dobrzański, Zarys Mikrobiologii dla farmaceutów. PZWL, Warszawa 1980.

4) B. Mach, K. Ulewicz, Zarys Kliniki Chorób Zakaźnych i Tropikalnych. Tom I. Wyd. AM im. Mikołaja Kopernika w Krakowie, Kraków 1986.

5) W. Brühl, R. Brzozowski, Vademecum lekarza ogólnego. PZWL, 1983.

6) dr H. Clark, Kuracja życia.
http://www.vitanatural.pl/pasozyty-przywry
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1624 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 12 kwie 2014, 13:28

Pozbycie się tych przywr z organizmu niby nie jest specjalnie problematyczne. Wystarczą odpowiednie specyfiki, jak choćby te opisane w artykule (oczywiście są też prostsze i tańsze) oraz zapery i ogólnie organizm będzie z nich oczyszczony.
Inaczej ma się rzecz z jelitami. Zapery i większość ziół oraz suplementów ma duże problemy z wyeliminowaniem tego paskudztwa, ale nie ma się co martwić, bo i na to jest sposób:

piołun i zmielone ziarna goździka.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: euroscan » niedziela 28 wrz 2014, 13:07

po odrobaczeniu należy raz na tydzień zrobić cos, co sprawi, że pasożyty będą postrzegać nasz organizm jako nieprzyjazny do przebywania.
Jeśli tego nie zrobimy po dwóch tygodniach pasożyty wrócą.
Piołun
pić piołun gorzki przez tydzień - jedna herbatka dziennie na czczo.
- 1 łyżeczka na szklankę wody, 15 minut parzyć.
- picie większych ilości i w dłuższym okresie czasu wywołuje działanie halucynogenne.


gożdziki.
- 200 g miodu
- 1 litr wody
- 5 g gożdzików
- 5 g cynamonu
- 5 g imbiru
- 5 g liścia laurowego
- miód z wodą gotowac 20 minut, dodać przyprawy, gotowac jeszze 5 minut.
- pić wieczorem ciepłe.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 28 wrz 2014, 14:32

Ugotowany miód z wodą będzie tylko smakiem miodu, wszystko inne zginie.
W mieszaninach miodu nie należy przekraczać temperatury 50 stopni, jeśli ktoś chce zachować pierwotne
właściwości prozdrowotne samego miodu.

Ja ugotowałbym przyprawy przez te 5 minut, przestudził, albo raczej poczekał aż samo przestygnie i następnie rozpuścił w tym miód. Co prawda cukier wyciąga lepiej niektóre składniki z przypraw, ale miodu szkoda, no może poświęciłbym 1/3.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 30 wrz 2014, 20:03

@euroscan, nie wiem czy jest to oryginalny przepis Huldy Clark, jednak jest tu sposób użycia.
Mam nadzieję, że angielski znasz, bo nie mam teraz czasu tego tłumaczyć;
According to Dr Hulda Clark most diseases are caused by parasites and pollutants. I'm pretty convinced is true. I had many symptoms that I got rid off by using a tincture of wormwood, black walnut, and cloves. Take 15-20 drops in water on an empty stomach 3 times a day for 2 weeks. Then rest one week. Repeat 4 times. After the second cleanse you will start passing liver flukes. These three herbs can rid you of over 100 types of parasites! Those 3 herbs have been traditionally used by American Natives as an herbal remedy against human parasitic animals, parasitic bacteria, parasitic viruses, fungi and Candida
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: euroscan » środa 01 paź 2014, 17:48

oryginalna nalewka firmy NowFoods Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex.
przepis użycia:
przez okres 2 tygodni bierzemy 7 do 15 kropli z sokiem lub wodą , 3 razy dziennie przed jedzeniem lub przed snem.
potem tydzień przerwy i powtarzamy kurację.
stopniowo wprowadzamy większą ilość kropli.
wstrząsnąć przed użyciem.

W smaku straszna, biedne patogeny nic dziwnego że giną lub uciekają.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 paź 2014, 18:25

W tej co przywołałem są 3 składniki: piołun, wyciąg z łupiny orzecha i czosnek.
W cytowanym przypadku zadziałało, nie od razu i były chyba 4 cykle kuracji z przerwami, bo wykluwają się z jaj.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 816 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: euroscan » czwartek 02 paź 2014, 08:49

Według dr Hulda Clark większość chorób jest spowodowana przez pasożyty i zanieczyszczeń. Jestem dość przekonany jest prawdą. Miałem wiele objawów, że pozbyłem się za pomocą nalewki z piołunu, orzech czarny i goździki. 15-20 kropli w wodzie na pusty żołądek 3 razy dziennie przez 2 tygodnie. Odpocząć tydzień. Powtórz 4 razy. Po drugim oczyścić zaczniesz przechodząc przywr wątrobowych. Te trzy zioła mogą pozbyć się ponad 100 rodzajów pasożytów! Te 3 zioła tradycyjnie używane przez amerykańskich tubylców jako ziołowe lekarstwo na człowieka pasożytniczych zwierząt pasożytniczych bakterii, wirusów, grzybów pasożytniczych i Candida

piołun, skórka z orzecha czarnego, gożdziki reszta się zgadza.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 02 paź 2014, 08:54

Tu faktycznie są goździki, to z czosnkiem to było nie z tej cytowanej receptury, ale też ponoć na kogoś zadziałałało.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11574
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 61
x 553
Podziękował: 26775 razy
Otrzymał podziękowanie: 17357 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 31 maja 2015, 19:02

Obrazek

Uwolnij się od pasożytów - wiedz, że warto. Te małe żyjątka, często niewidoczne gołym okiem, potrafią zrujnować każdy organizm. Może nie powodują natychmiastowego zgonu, ale pasożytując na ciele stopniowo coraz bardziej osłabiają je, doprowadzają do poważnych chorób, niszczą witalność, uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Z książki dowiesz się z jakimi pasożytami należy walczyć, co robić by walka odniosła pożądany efekt, jak żyć by uchronić się przed pasożytami. Ta pozycja to jedna z lepszych inwestycji w zdrowie."Szkoła Zdrowia - Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich" to polskie wydanie rosyjskiego bestsellera z dziedziny medycyny naturalnej, autorstwa Nadieżdy Siemionowej. Książka poświęcona jest walce z pasożytami ludzkiego organizmu - tymi dużymi, jak również niewidocznymi gołym okiem. Opowiada o licznych chorobach przez nie wywoływanych.

Jego autorka, to znana w Rosji i na świecie terapeutka, od wielu lat prowadząca w Soczi nad Morzem Czarnym Szkołę Zdrowia, którą nazwała swoim imieniem - "Nadieżda" (czyli "Nadzieja").

OD AUTORKI
Drodzy Przyjaciele
Naturalnymi metodami uzdrawiania bez użycia leków zajmuję się już przeszło 25 |at. W tym czasie stworzone zostało kompleksowe podejście do organizmu człowieka. Wszystko to można opanować. Praca oświatowa z ludźmi skierowana została na nauczenie każdego słuchacza ekologicznych metod utrzymywania organizmu w czystości, odżywiania zgodnego z fizjologią oraz kuracji przeciwpa-sożytniczej przy użyciu produktów żywnościowych.
W 1997 roku Bóg dał mi dostrzec pasożytniczą naturę chorób człowieka. Wówczas już od 17 lat zajmowałam się oczyszczaniem organizmu i napisałam książki opisujące program Szkoły Zdrowia „Nadzieja", między innymi książkę „Człowiek - sól Ziemi". Setki osób przyjeżdżało do Soczi, do pensjonatu „Burgas", by nauczyć się i zastosować program praktycznej ekologii człowieka, l nagle, podobnie jak błyskawica, która oświetla ciemny tunel, tak i w mojej świadomości jasny błysk myśli przeszył całe moje jestestwo. Ludzie nie biorą pod uwagę tej okropnej tragedii, że pasożyty zasiedlają ich ciała! Wszystkich nas jedzą żywcem! Począwszy od skóry aż do mózgu, wszystkie nasze organy, tkanki i układy stały się... domem, pożywieniem i hydrotransportem dla pasożytów.
Dziesiątki ludzi, którzy przybyli na program oczyszczania organizmu do Szkoły Zdrowia „Nadzieja", przechodziły elektroniczne testowanie na obecność pasożytów i moje przypuszczenia się potwierdzały. Czym więcej pasożytów w ciele, tym więcej objawów chorobowych.
Na Kaukazie, wśród członków starożytnego, dbającego o czystość ciała ludu Ubychów znane było porzekadło: „Jeżeli chorujesz to znaczy, że jedzą Cię robaki".
Tak właśnie zaczęłam opracowywać nowy program przeciwpasożytniczy. Pierwszy opisany był w książce „Pani, uwolnij mnie od czerwia złego...!" Były to nieśmiałe kroki z nową wiedzą w świat zadręczonych-zarówno chorobami jak i ignorancją-ludzi, w wiek cierpień odlekowych.
W 1998 roku została wydana moja książka „Oczyść się z pasożytów!". Przedstawiłam w niej pierwsze doświadczenia Szkoły Zdrowia „Nadzieja" w uwalnianiu od pasożytów i uchyliłam drzwi do ich tajemniczego świata z arsenałem toksyn i produktów przemiany materii, które zatruwają człowieka. Już wtedy chciałam znaleźć środek nieszkodliwy dla naszego organizmu, l, chwała Bogu, udało mi się opracować sposób określania właściwości przeciwpasożytni-czych w zwyczajnych artykułach spożywczych roślinnego pochodzenia.
W książce Szkoła Zdrowia zapoznaje Czytelników ze stosowanymi w jej Szkole Zdrowia (i dzięki temu sprawdzonymi w praktyce) technikami dehelmintyzacji (usuwania pasożytów), a co za tym idzie - pozbywania się dolegliwości i chorób powodowanych ich inwazjami. Czytelnik znajdzie w książce Szkoła Zdrowia wiele interesujących informacji o cyklach życiowych tych nieproszonych gości i najczęstszych sposobach zarażenia, funkcjonowaniu i budowie wielu organów ludzkiego ciała oraz roli poszczególnych mikro- i makroelementów w utrzymywaniu homeostazy. A jeśli wziąć pod uwagę, że książka zawiera również praktyczne rady dotyczące odżywiania oraz szczegółowy, wzbogacony rysunkami opis oczyszczającej gimnastyki paradoksalnej według A. Strielnikowej, otrzymujemy obraz obowiązkowej pozycji w biblioteczce każdego kto pragnie na codzień dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Fragment książki

„Robaki obłe i tasiemce, przywry, bakterie oraz grzyby - to cała zbieranina obrzydliwych wampirów pożerających naszą krew i tkanki przy milczącym przyzwoleniu oficjalnej medycyny. A prosty człowiek, zajęty swoimi sprawami, nie podejrzewa, że to pasożyty. Idzie do lekarza i jest badany. Lekarz bada krew rojącą się od rzęsistków, chlamydii, toksoplazmy, leptospirów, mnóstwa zarodników, wirusów i szuka tylko tego, co mu potrzebne jako specjaliście. Doszło do tego, że ginekolog nie widzi pasożytniczej flory w chorych kobiecych genitaliach, pulmonolog nie zauważa wielu geohelmintów w pęcherzykach płucnych, przeciwnie, wykształcenie zasłania mu oczy do tego stopnia, że plątanina glist i grzybów w płucach - nokardioza, mukormykoza, glistnica, paragonimoza - nie jest przez niego dostrzegana.”

„Helmint oraz jego produkty przemiany materii są człowiekowi genetycznie obce. Ich dostanie się do krwi i tkanek wywołuje reakcję odrzucenia i wydalenia z ciała lub unieszkodliwienia, tak jak w przypadku każdego antygenu. Alergię wywołują wydzielane przez pasożyta produkty przemiany materii, a także substancje, które powstają podczas rozszczepienia się otoczek jajeczek helmintów (...). Często obserwuje się zapalenie płuc, kaszel z objawami astmy, wydzielanie płynu wraz z krwią, wysypki, pokrzywki na skórze, uciążliwe swędzenie, zimny pot, spadek sił, bóle w sercu... Proszę zwrócić się do alergologa i nie usłyszą Państwo od niego ani słowa o pasożytniczej naturze alergii (...).”

Temat BARDZO WAŻNY choć lekko zapomniany niesłusznie.
Tę pozycję trzeba będzie zakupić po prostu, jest obecnie wydanie trzecie poprawione, z solą i wodą dodatkowo.
Może można by poprawić nazwę tematu dodając i pasożyty, bo tematu nie ma a dla wyszukiwarki byłoby lepiej.. ;)
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
Variation
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 20:37
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: Variation » poniedziałek 25 kwie 2016, 09:00

Zakupione ^^ Będziem czytać :)
0 xMarkos600
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 28 cze 2020, 21:52
x 9
Podziękował: 2 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: Markos600 » poniedziałek 27 lip 2020, 14:29

Witam. Czy ktoś z was pozbył się przywry z wątroby? I co zastosować żeby tego dziadostwa się pozbyć.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9109
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 372
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13065 razy

Re: Przywry

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 27 lip 2020, 19:16

Witaj, @Markos na forum.
Przede wszystkim przeczytać cały temat, ten jest wyjątkowo krótki, są receptury, potem pytać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ