Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PRADZWIĘK A........

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 24 lip 2014, 10:23

Rzekomo ten symbol ma jakies znaczenie w ... alchemii (alambik) ;)

Dzieki za zdjecie, wroce do tego tematu, teraz nie mam juz czasu. Pisz dalej!
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9754
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 lip 2014, 10:56

@Lady, obrazowo powiem, że nie jest to dziób pelikana, inny kształt, oprócz proporcji.
Wprawdzie ten łabędzi tutaj jest nieco artystycznie wydłużony, ale bardzo okrągło zakończony. Są gatunki pelikanów z okrągło zakończonym dziobem, ale jest on wtedy szerszy z przodu i ma worek pod spodem.
Młode już mają lepsze proporcje dzioba.
Więc też obstawiam łabędzia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 16:47

Rycerstwo , które pierwotnie strzegło północnych ziem Polski to dawny Zakon Joanitów, on rezydowali w Marienburgu/ Malborku, oni znali sekret tego miejsca i chronili je.
Ich ubiory były zupelnie inne niż Krzyżaków.

Obrazek

Strój rycerza Joanity

****

Obrazek

Strój rycerza Krzyżaka

Różnili się zarowno barwami krzyży na białym tle płaszczy jak i barwami płaszczy na których mieli białe krzyże.

Joanici nosili czerwone płaszcze z białymi krzyżami , Krzyżacy , czarne płaszcze z białymi krzyżami.

Te rycerskie zakony miały zupelnie inne cele i zarówno te jawne jak i ukryte, bowiem reprezentowali różne opcje zaświatowe.

Bardzo jest zacierana wszelaka informacja o roli i bytności Joanitów przed Krzyżakami na naszych terenach północnych. trzeba się mocno naszukać żeby znaleźć informację na temat autorów budowy konkatedry Gdańskiej, którymi byli Joanici.
ale z łatwością można znaleźć info. iż Krzyżacy zabraniali zbudować ją powyżej dozwolonej przez siebie wysokości. Zatem wniosek jasny, to nie oni ją budowali, nie oni byli autorami planów budowy, bo by od razu były określone ramami ich pozwolenia.Pojawili się więc już po rozpoczęciu budowy, w jej trakcie przejęli władzę nad terenami budowy.

Krzyżacy , to część rycerstwa wydzielonego z Joanitów, opcja , która walką oszustwem i podstępami ( z których znani są do dzisiaj) zdominowała Joanitów i przejęła ich dobra ziemskie. Rozprzestrzeniając swoje racje i jurysdykcję przemocą, mordami , grabieżą , niszczeniem lokalnej kultury i religii. Oni reprezentowali watykańską opcję Szatana, byli jego wysłannikami , zatem normalne i naturalnym było iż znając lokalizację czakramu ziemskiego odpowiadającego za przenoszenie kosmicznego dźwięku do wnętrza ziemi chcieli przejąć miejsce i zablokować komunikację.

Nasza prawdziwa historia Słowian, nasza rola i nasze miejsca mocy były i są skrzętnie ukrywane przed nami przez długie wieki. Odwraca się naszą uwagę od nich kierując ja w nie istotne teraz miejsca mocy w odległych punktach ziemi. Ludzie dają się bardzo łatwo zwodzić , wykorzystywać i uzależniać zagranicznym autorytetom.

Wracając do Joanitów, konkatedra Gdańska również jest zlokalizowana na istotnym punkcie miejsca mocy, jest tam niezmiernie silna wibracja wiru , wirującego zgodnie ze wskazówkami zegara po jej lewej stronie na wysokości obrazu odsłaniającego rolę i przeznaczenie KOBIETY w CZERWONYM PŁASZCZU.

Obrazek

Zatem Joanici znali dokładnie prawdziwą historię stworzenia życia, oraz fakt iż PRAMATKĄ WSZYSTKICH ŻYĆ JEST SZECHINA ŻEŃSKI ASPEKT STWÓRCY, ZWYCZAJNIE KOBIETA !

Strzegli tej wiedzy i strzegli również rodowej linii żeńskiej żyjącego w Europie pokolenia wywodzącego się z linii rodowej Marii Magdaleny i Jeszua/ Jezusa. Wiedzieli doskonale iż stwórczy pradzwięk A.... 432Hz jest emitowany przez aspekt żeński , kobiecość.
Mała dygresja.... proponuję przypomnieć sobie film " 5 element".... kto był depozytariuszką najbardziej czystego stwórczego dźwięku miłości.... ;) :D , który miał moc obrony ziemi.
Pradzwięk A... ma złotą barwę z delikatnymi opalizującymi cieniami malinowej czerwieni , żółci i pomarańczy przechodzącymi w biel , jest przepiękny intonowany czystością serca.

Joanici zostali pokonani ( ale nie zniszczeni całkowicie do tej pory, pierwotny ryt zakonny istnieje w ukryciu do czasów obecnych) przez oddzieloną opcję na Rodos , Rycerzy Maltańskich przejętych i wspieranych przez Watykan, oraz również z nich wydzieloną opcję rycerzy Krzyżaków.

Współcześnie prezentujący się wielce zacni mężowie jako Joanici nie maja nic wspólnego oprócz nazwy z dawnym zakonem Joanitow, nic, a nic.


Obrazek

Tak wygląda zakon obecnych Joanitów...... jak dla mnie ci panowie w czarnych płaszczach z białymi krzyżami to współcześni Krzyżacy.....


Zakon Krzyżacki z Holandii

http://www.wiatrak.nl/13946/krzyzacy-w-holandii

cd.... sekretów pradzwięku A.... i bitwy pod Grunwaldem.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 24 lip 2014, 20:37

Kiara -

Zatem Joanici znali dokładnie prawdziwą historię stworzenia życia, oraz fakt iż PRAMATKĄ WSZYSTKICH ŻYĆ JEST SZECHINA ŻEŃSKI ASPEKT STWÓRCY, ZWYCZAJNIE KOBIETA !


Jasne. A najwazniejsze, aby plodna byla. Wtedy mozna bylo (i tak jest do dzis) swoje hybrydy elegancko poumieszczac w macicach branek.

Kto wtedy widzial KOBIETE, jako Wielkiego Mistrza :o

Nikt.

Ale wiedzieli co maja robic, aby probowki kosmitkow, zawsze pelne byly swiezym materialem "biologicznym".

Tyle zrobili...

A na dobra sprawe bronia tylko i wylacznie ich konstelacji gwiezdnych... i oczywiscie trzymanie w ciemnocie ludu.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 21:28

To nie był zakon żeński ich rolą było ochronić wiedzę i ród wyrzucony z dawnej Judei, doskonale znali proroctwa o przyszłości m, wiedzieli iż walka będzie trwała długo.
Ich zadaniem jako rycerstwa była ochrona i przekaz wiedzy prawdziwej by nie zaginęła.
Były tam różne poziomy wtajemniczeń i różne role wypełniania zobowiązań, wiedzy Prawdziwej na ten temat nie znajdziesz w necie , bo nie jest w interesie obecnych władców ja przekazywać , a ci którzy nadal ją posiadają nie ujawnią jej żadnym kręgom zewnętrznym.
Zbyt wysoką cenę zapłacili dawno temu za wprowadzenie do rycerstwa przedstawicieli ciemnej strony, która przejęła władzę nad Europą i światem na długie wieki.

Czarne przedstawienie ... jeszcze ma swoich przedstawicieli na scenie życia.

ps. Na Rodos kobieta była Najwyższym Tajnym Mistrzem Zakonu Joanitów.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 24 lip 2014, 21:49

WIEDZA ta prawdziwa jest dobrem kazdego INTELIGENTNEGO (nie bio-robotow) mozgu. A niestety mozgi manipuluje sie bezwzglednie, aby tej wiedzy (prawdziwej i nie jest ona z jakichs ziemskich zakatkow), nie odebral przypadkowy ... przechodzien.

Na tym polega System, w ktorym tkwi ten caly Moloch po dzis.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 21:56

Fair Lady pisze:WIEDZA ta prawdziwa jest dobrem kazdego INTELIGENTNEGO (nie bio-robotow) mozgu. A niestety mozgi manipuluje sie bezwzglednie, aby tej wiedzy (prawdziwej i nie jest ona z jakichs ziemskich zakatkow), nie odebral przypadkowy ... przechodzien.

Na tym polega System, w ktorym tkwi ten caly Moloch po dzis.


Tak, każdy INTELIGENTNY gdy otworzy PRZED SOBĄ SAMYM SWOJĄ JASKINIĘ SERCA dotrze do niej sam, bo nikt nigdy mu tej WIEDZY MĄDROŚCI NIE ODBIERZE.

Zatem trzeba postawić na siebie by to co wydaje się być wielką tajemnicą skrywaną przez innych stało się osobistym oświeceniem.... inaczej tej wiedzy uzyskać nie można.
Bowiem MĄDROŚĆ SERCA JEST W NAS W NASZYM WNĘTRZU , a nie na zewnątrz w ziemskich zakątkach ukrywających tajemnice przeszłości....

Kod: Zaznacz cały

Na Rodos kobieta była Najwyższym Tajnym Mistrzem Zakonu Joanitów.


Myślę iż to był prawdziwy ale ukryty powód zniszczenia rycerskiego zakonu Joanitów.


Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 24 lip 2014, 21:59 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 24 lip 2014, 21:58

Kiara pisze:...
wiedzy Prawdziwej na ten temat nie znajdziesz w necie , bo nie jest w interesie obecnych władców ja przekazywać , a ci którzy nadal ją posiadają nie ujawnią jej żadnym kręgom zewnętrznym.
...

Powiedz nam więc, skąd Ty ją posiadasz?

Zbyt wysoką cenę zapłacili dawno temu za wprowadzenie do rycerstwa przedstawicieli ciemnej strony, która przejęła władzę nad Europą i światem na długie wieki.

Czarne przedstawienie ... jeszcze ma swoich przedstawicieli na scenie życia.

Rozumiem, że nawiązujesz do Katarów.
Ciekawostką, mało zauważaną przez kogokolwiek jest fakt, że Słowianie, tzw. przedchrześcijańscy byli właśnie "katarami", czyli odłamem chrześcijaństwa, który znał zagadnienia, o których tu prawisz.
Osobiście jednak uważam, że to i tak mały wycinek wiedzy, którą jakiekolwiek chrześcijaństwo miało do przekazania.
Chwalebnym jest fakt, że pozwalali kobietom piastować tak wysokie "urzędy", jednak to wciąż była jeszcze pomroka - choć zmierzająca w dobrą stronę, czyli obrała właściwy azymut. :D ;)


EDYCJA:

Odnośnie Katarów, myślę, że warto im poświęcić osobny temat.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 22:17

@ Darek... Jak zawsze moja wiedza jest moją wewnętrzną wiedzą .... LUDZIE mądrzy z przeszłości pozostawili nam przekaz informacji w kodach symbolicznych, graficznych słownych.. różnych.
Ja je potrafię odczytywać, potrafię identyfikować, zauważać i łączyć w logiczną całość.
Mam doskonałą pamięć i intuicję zatem nie mam trudności w zrozumieniu co było jest i będzie gdy wejdziemy w określoną przestrzeń.
To bardzo długa i trudna historia mojego życia, ono i spotykani ludzie są moimi najlepszymi nauczycielami.
Zatem chyba byłam pilna, nie chodziłam na wagary... :D znosiłam wszystkie trudy i przerabiałam je na większą łatwość.... w negatywach szukałam dla siebie pozytywu..nawet gdy bardzo bolało, szukałam swoich nie cudzych błędów i starałam się je korygować.

Nie podwyższam własnej wartości poniżając innych,jak widzę pozytyw cudzy będący dla mnie dobrym przykładem staram się też wejść na ten poziom.
I to tyle... no i myślę samodzielnie, nigdy nie nastawiam się iż coś jest tak.... bo, tak było napisane powiedziane i ja tak wiem..

Otwieram zawsze w sobie czysta kartkę przed każdym tematem i czekam co, on na niej zarejestruje, na nic się z góry nie nastawiam i niczego nie oczekuję...

Dążę do dobra i godności życia.. reszta układa się sama. Puszczam co zadaje mi ból, tulę wszystko co daje radość, taki mama system wartości.Efektem jest otworzenie w sobie dostępu do innych poziomów wiedzy.

ps. KATAR... znaczy CZYSTY.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 24 lip 2014, 22:37

Tak, to już wiem.
Doceniam Twoją intuicję, dociekliwość i umiejętność rozpoznawania różnych, często nieprzychylnych zrządzeń losu jako ewentualne wskazówki, drogowskazy, zauważ jednak, że wszyscy "skażeni" jesteśmy pierwiastkiem "jedynie słusznego" postrzegania rzeczywistości i stąd moje ... sztubackie ;) kąsanie. :lol: ;)
Nikt z nas jeszcze nie jest nieomylny.

Kiara pisze:...
ps. KATAR... znaczy CZYSTY.

Bardzo ogólne stwierdzenie, przynajmniej w dzisiejszych czasach.
Stąd mój wniosek o poświęcenie im osobnego wątku. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 23:00

@ Darek... Pewnie że się mylę, robię korekty, rozszerzam wiedzę ( to co pisałam kilka lat temu nie było jeszcze tym co piszę teraz), za kilka lat napiszę ( jeżeli napiszę..... ;) :D odkrytą na nowo kolejną wiedzę.
Nie stawiam priorytetu bezwzględnego mojej wiedzy jako niezmiennej ,jedynie prawdziwej na zawsze... na ten czas i na ten moment, tak. Z pewnych względów wiem że tak jest, ale nie napiszę o tym, samo się ujawni we właściwym momencie.
Taka jest moja droga, moje przeznaczenie , odkrywać zakryte informacje i przekazywać je, weryfikować, analizować i dzielić się informacją.

Jeżeli chodzi o przeszłość mam do niej duży dostęp, ale korzystam TYLKO z tego co jest mi niezbędne do zrozumienia tematu którym się zajmuję. Nie szukam w niej sensacji, ni osądzania, ani oceniania innych, raczej zrozumienia powodów zaistniałych zdarzeń. Może dlatego mogę wiedzieć, mogę zrozumieć?
Właśnie oczyszczanie siebie daje możliwość jaśniejszego oglądu tematu i pełniejszego zrozumienia go.
Wiem że nie wiem wszystkiego , są ludzie , którzy wiedza więcej , wiedzą inne rzeczy, których nie znam, to jest dla mnie oczywiste.Powiedziała bym bardzo dużo nie wiem, ale jak czuję każdą komórką ciała że wiem... to jest TO... i wiem że, to TA PRAWDA.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 24 lip 2014, 23:09

Doskonale Cię rozumiem.
Dlatego niekiedy się z Tobą "prztykam". :D :lol:

Piszesz:
Kiara pisze:...
ale jak czuję każdą komórką ciała że wiem... to jest TO... i wiem że, to TA PRAWDA.

Mimo wszystko byłbym ostrożnym.

Zważ, że potrafią nami manipulować już nawet na tym poziomie. ;) :o
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 24 lip 2014, 23:26

Dariusz pisze:Doskonale Cię rozumiem.
Dlatego niekiedy się z Tobą "prztykam". :D :lol:

Piszesz:
Kiara pisze:...
ale jak czuję każdą komórką ciała że wiem... to jest TO... i wiem że, to TA PRAWDA.

Mimo wszystko byłbym ostrożnym.

Zważ, że potrafią nami manipulować już nawet na tym poziomie. ;) :o


Na szczęście jeszcze nie chociaż dążą do tego i chcieli by bardzo, do LUDZKICH komórek nie mają dostępu, bo znaczyło by to ,że zawładnęli niezniszczalną Energią osobowościową!
Tak się nie stało i nigdy nie stanie !

Można manipulować odczuciami przez manipulację zewnętrzną , ale nie wewnętrzną subkomórkową 6 zmysłem związaną z intuicją. To tak jak by ktoś pozbawił Cię osobowości , stał się tobą , a Ty przestał byś istnieć jako TY , tylko stał się zasymilowaną , niemą częścią kogoś.
Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 24 lip 2014, 23:30

6-ty zmysł jest aż i tylko intuicją.
Wielu nam go zazdrości, jednak wciąż musimy być czujni i korzystać ... z naszego człowieczeństwa. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 25 lip 2014, 10:02

Pradzwięk A..... jego kosmiczna wibracja przywracająca rownowagę w przyrodzie oraz stymulująca ewolucję był i jest solą w oku ciemnym opcją żyjącym na naszej planecie oraz ich panom z niektórych poza ziemskich cywilizacji.

Bitwy , walki i wojny pozornie mają bardzo materialne podłoże, ale w drugim dnie prawdy są walkami o dominację ciemnej strony , która uznaje wyłącznie swoje prawa , usiłuje zawładnąć i zniewolić wszystko i wszystkich, którzy są inni od niej.
Ponieważ na ziemi żyją w LUDZKICH ciałach przedstawiciele różnych cywilizacji kosmicznych o odmiennych intencjach tworzenia życia i praw LUDZI , dochodzi do sprzeczności interesów oraz wojen bitew i walk , gdy tylko Człowiek otwiera swoją świadomość i wyrywa się z pod kontroli zniewolenia.

Siły ciemności w postaci reprezentujących je ludzi żyły i żyją na całej ziemi, ale w niektórych rejonach jest ich większe zgrupowanie.
Jednak gdy nie mają kontroli nad jakimś istotnym punktem energetycznym ziemi, który zagraża dalszemu istnieniu ich jurysdykcji , doprowadzają do wojen i przejęcia władzy nad tym terenem, lub tworzą podstępne unie i koalicje, wprowadzają swoich szpiegów w układy i po cichu przejmują władzę.

Takim trojanem w politycznych ziemskich rozgrywkach w XIV i XV był dla nas układ z Litwą i Władysław Jagiełło.

Zatem wcale mu tak naprawdę nie zależało na zwalczaniu Krzyżaków ( z ktorymi łączyło go kilka tajnych umów) , a o przejęcie naszych ziem Polskich i przyłączenie ich do Litwy , a nie odwrotnie. On chciał być Panem i Królem również Polski..... ;) 8-), chciał władzy i wielkich własności, to był jego prawdziwy cel unii z Polską. Na drodze stanęła mu młodziutka i bardzo mądra , doskonale wykształcona Węgierska Jadwiga Andegaweńska koronowany KRÓL POLSKI. ;) :D nie królowa , a KRÓL, KOBIETA KRÓL !!! Ona nie chciała mu się podporządkować, ni poddać bezwzględnie woli tego prymitywnego despoty i tyrana, bowiem reprezentowała inną opcję praw i systemu wartości niż Władysław Jagiełło .

Ich ślub był tylko oficjalną unią polityczną nie zaś tradycyjnym aktem małżeńskim ( te najważniejsze dokumenty dotyczące Jadwigi i Jagiełły są nadal w ukryciu), warunki i prawa ich osobistego życia były bardzo precyzyjnie określone.Nie były i nie są do tej pory publikowane, pomimo iż historycy częściowo je poznali, nadal istnieje tendencja do tworzenia innej wygodnej opcji historii.

Kiedy niemiecka schizma Rycerzy z krzyżem na płaszczach przejęła włości i tereny jurysdykcji ktorymi wcześniej zarządzali Joanici , Rycerze z białymi krzyżami na płaszczach, na Pomorzu nastały bardzo ciężkie czasy. Rozpoczęła się przemoc, grabieże , okrucieństwo mordy i niszczenie lokalnej tradycji i kultury, zapanował strach. Bowiem rycerze z czarnymi krzyżami (niemiecka schizma, przedstawiciele Watykańskiej opcji) nie mieli na celu być opiekunami chroniącymi tubylczą ludność , a jej pogromcami , tworzącymi z niej niewolników i przejmującymi ( co najważniejsze) jej dawne miejsca mocy , mające bezpośredni wpływ na jej i ziemi ewolucję.

Tak ... niektóre grupy LUDZI w tamtych czasach miały dużo większą wiedzę o miejscach mocy, kosmosie i ich roli w rozwoju życia na ziemi niż my współcześnie. Ta wiedza była i jest zawsze znana elitom władzy, oni doskonale się orientują gdzie kiedy i jak blokować rozwój i jakie używać ku temu środki.

Wiadomym było i jest iż obecnie jesteśmy 4 Cywilizacją, 4 cząstką na kole życia albo wejdziemy... a raczej zejdziemy w niższy cykl ponownej 1 cząstki blokującej nasz rozwój, utrzymującej nowoczesny system niewolnictwa. Albo cofniemy się do dawnej I Cywilizacji i odblokujemy wszystkie ważne punkty energetyczne na ziemi istotne w pierwotnym ustawieniu( połączeniu ziemskich miejsc mocy z czasów I cywilizacji) z kosmicznymi złotymi pasmami energii stymulującymi nasz rozwój i kreację NOWEGO.
A.... kreacją to czakra gardła, możliwość wydawania dźwięku o właściwej częstotliwości.

Ziemski odpowiednik tej czakry to Marienburg/ Malbork, wzmacniany właściwą tonacją i mocą otwierającej się czakry SERCA ,ziemskiego jej odpowiednika dla I Cywilizacji ... Wyspa Sobieszyńska.
Zatem przejęcie władzy nad Pomorzem ( a, są tam jeszcze inne bardzo ważne energetyczne punkty mocy o czym napiszę) miało dla posiadających tą wiedzę ogromne znaczenie!!! Powiedziała bym przeogromne zarówno dawniej jak i teraz.

Było i jest o co walczyć..... bowiem to jaka wibracja energetyczna z jakich punktów w kosmosie płynie do ziemi i kto zawiaduje przekazuje ją, lub manipuluje tymi miejscami ma decydujący wpływ na całokształt naszego życia , na ewolucję LUDZKOŚCI, lub jej blokadę. Ale również na odebranie władzy nad LUDZKOŚCIĄ i Ziemią dotychczasowym zniewalającym nas manipulantom kosmicznym !

Zatem dawna Bitwa pod Grunwaldem ta z 1410 r. tak naprawdę nie była zakończona do teraz..... ;) :D Nie wszystko się zadziało , nie wszystko zaistniało, bo Władysław Jagiełło nie reprezentował jasnej strony mocy.... a gdy mógł przejść na jej stronę nie zrobił tego.

cd......

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 25 lip 2014, 11:12

Bardzo ciekawa interpretacja Kiaro!
Ogromny ladunek pouczajacej informacji, ze starczyloby materialu na kilka cennych watkow. Ale ja nie lubie sieczki w postach, bo czasem trzeba zrobic dluzszy rozbieg, aby w koncu dojsc do sedna.

Wiec przeprowadzmy stopniowa analize. Tereny, na ktorych osiedlili sie Krzyzacy, to byly tereny tzw. Prus. To byl lud o swych odmiennych korzeniach, tradycjach i jezyku, oraz wierzeniach. Te wierzenia wlasnie zapewne staly koscia w gardle otaczajacym ich sasiadom. Wiec trzeba bylo tego "obcego" pozbyc sie. I tak zaczela sie rzez Prusow, w imie krzyza chrzescijanskiego.
Wg mnie byly to ludy, ktore posiadaly pradawne zdolnosci do komunikacji z silami kosmicznymi. Oni znali prawde o stworzeniu i procesach jakie zachodza wokol nas, ale to nie pasowalo zaborczym slugom Watykanu, ktory za wszelka cene pragnie jak najwiekszych wplywow, no i oczywiscie strzeze wielkiej tajemnicy. Tajemnicy o naszym pochodzeniu, o roli innych cywilizacji, innych swiatow, o hierarchii, oraz o potedze umyslu.

Gdy patrzymy na dzisiejsza mapke Polski, to widzimy dokladnie granice wschodnia, i bez zastanowienia akceptujemy jej przebieg, a gdyby tak sprobowac spojrzec na te polnocne tereny bez granic panstwowach, lecz zwrocic uwage na wieksze osrodki, to zauwazymy, ze potega wielonarodowa (z ogromna przewaga Prusow) siegala daleko na polnoc i wschod od Malborka wlasne. Historia Inflantow i Kalliningradu (tam jest jedna z najwiekszych baz kosmicznych) moze byc dodatkowa wskazowka w temacie poszukiwania miejsc mocy.

Kiara wspomina o wyspie Sobieszewskiej, ja bym widziala inne osrodki, o wiekszym znaczeniu w tej sieci.
Musze poszukac jakiejsc adekwatnej mapy tego terenu, albo ktos moze ma, to bardzo prosze o wstawienie, latwiej bedzie operowac nazwami oraz odczyt bedzie przejrzystszy.
0 x



Lucifer
x 129

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » piątek 25 lip 2014, 11:41

Żadnego upadku Cywilizacji nie będzie, gdyż za dużo jest Tutaj wysoko postawionych Inkarnacji w Ludzkich ciałach. Czas zniewolenia Gai Dobiega końca i stąd pewne zdarzenia na Świecie które u obserwatorów mają wywoływać emocje strachu które utrzymują w mocy obecnych posiadaczy Ziemi. Obecnie dla zarządców Planety wybiła godzina za 5 dwunasta albo zmienią swoje pożywienie na częstotliwość wibracji Miłości albo zginą. Ta Gra dobiega końca i Oni są tego świadomi. :D
Wiele wieków temu Ziemia była jedynie myślą powstałą w umysłach potężnych istot, które
postawiły przed sobą zadanie stworzenia nowych form istnienia. Wiele z tych istot miało wpływ na
stworzenie tego wszechświata, a wy określacie je terminem “Bóg"– Faktycznie były to pozaziemskie
energie niosące światło, mocno oddalone od Najwyższego Stwórcy. My rzadko używamy pojęcia Bóg
przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako
Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko
co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze.

Postrzegamy siebie jako kontynuację Najwyższego Stwórcy – przez cały czas zbierając informacje,
wyruszając na spotkanie przygód, i robiąc wszystko czego potrzeba, aby uczynić nasze życie bardziej
zajmującym i wyzywającym – abyśmy mogli pożywić Najwyższego Stwórcę. Kiedy żywimy
Najwyższego Stwórcę naszymi planami i dążeniami, obdarzamy go większą energią, którą może
zużytkować na nowe akty tworzenia.
Nigdy nie zbliżyliśmy się do istoty Najwyższego Stwórcy. Nawet ci z nas, którzy są istotami o
najwyższej wibracji światła, nie mają w obecnym stadium rozwoju możliwości przebywania w bliskości
Najwyższego Stwórcy. Nie jesteśmy dostatecznie przygotowani, aby znieść intensywność tej
emanacji. Na pewnym etapie rozwoju odczuwamy pragnienie, aby ujrzeć blask Najwyższego Stwórcy,
a może nawet połączyć się z nim na jakiś czas. Wiemy, że jest to możliwe, dążymy więc do tego.
Tym co pozwala jednostce dotrzeć w pobliże Najwyższego Stwórcy jest ewolucja świadomości i
zdolność do gromadzenia informacji. Wielu ludzi na Ziemi uważa, że złączyli się z Bogiem. Mogli oni
połączyć się z cząstką Najwyższego Stwórcy, która w tym momencie najbardziej odpowiadała ich
wibracji. Całkowita wibracja Najwyższego Stwórcy zniszczyłaby momentalnie fizyczny nośnik,
ponieważ nie jest on w stanie pomieścić tak wielkiej ilości informacji.
Ci, którzy reprezentują wobec
was “Boga" są jedynie drobnymi cząstkami Najwyższego Stwórcy.
Nawet Najwyższy Stwórca jest jedynie cząstką czegoś większego. Najwyższy Stwórca nieustannie
odkrywa, że jest dzieckiem innego aktu stworzenia, i że znajduje się w stanie ustawicznego
samoodkrywania i uświadamiania. Pamiętajcie, świadomość znajduje się wewnątrz wszystkich rzeczy,
świadomość nigdy nie została wynaleziona, po prostu była. Świadomość to poznawanie, a wasze
poznanie jest najbliższą drogą do Najwyższego Stwórcy. Kiedy wierzycie w to, co wiecie, uaktywniacie
Boga wewnątrz siebie.
Planetę ogarnia obecnie świadomość co do tego, jak wielki naprawdę jest świat i kto jest kim w
światowej rozgrywce; i nie tylko w światowej, ale i w kosmicznej.
Podobnie jak na Ziemi macie hierarchie, których istnienia możecie być świadomi bądź nie, są też
hierarchie w kosmosie. Możecie uprawiać rolę, płacić podatki, nie uczestniczyć w głosowaniu i po
prostu nie pamiętać o jakiejkolwiek biurokratycznej strukturze politycznej. W podobny sposób Ziemia
nie pamięta o strukturze politycznej działającej we wszechświecie.
Ważne jest, abyście zrozumieli, że te biurokracje, czy też hierarchie, istnieją; i że organizacje te
inaczej niż wy doświadczają czasu. Inni nie żyją wewnątrz tej struktury czasu, jaką znacie. To co wy
nazywacie rokiem, dla innych może stanowić tylko małą cząstkę dnia. Jeżeli naprawdę zaczniecie to
pojmować, zrozumiecie, dlaczego planetę tę pozornie pozostawiono samej sobie przez ostatnich kilka
tysięcy lat. Obecnie z nieba znów zaczyna spływać aktywująca energia / niebiosa znów zaczynają
tętnić życiem / a wy staniecie przed ogromem wiedzy wprowadzonej do waszych paradygmatów i
systemów wierzeń. Planetę czeka szok kulturowy / wielkie zaskoczenie.

Przybyliście tu w tym czasie w określonym celu: bogowie stwórcy, którzy przekształcili gatunek
ludzki, powracają. Niektórzy z nich już tu są. Planeta wciąż jest odwiedzana, i za pomocą
najrozmaitszych eksperymentów zaszczepiano tu wiele różnych rodzajów istot ludzkich. Historię Ziemi
ukształtowało wiele wpływowych czynników. Istniały na tej planecie cywilizacje trwające miliony lat,
które powstały i przeminęły, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Na wszystkie te cywilizacje co
do jednej wywarli wpływ ci, których określacie mianem Boga.
Na waszą historię miała wpływ pewna liczba świetlnych istot, które nazywacie Bogiem. W Biblii
wiele tych istot zostało potraktowane łącznie i przedstawione jako jedna istota, podczas gdy nie byli
oni wcale jedną istotą, lecz zbiorowiskiem bardzo potężnych pozaziemskich energii istot świetlnych. Z
naszej perspektywy były to naprawdę straszliwe energie i łatwo zrozumieć czemu wysławiano je i
czczono.

Na Ziemi nie istnieje literatura, która dałaby wam prawdziwy obraz tych istot. Wszyscy bogowie
przybyli tu aby się uczyć i podnieść się we własnym rozwoju poprzez pracę nad twórczością,
świadomością i energią. Niektórym się powiodło i opanowali bardzo dobrze swoje lekcje, niektórzy
natomiast poczynili szkodliwe błędy.
Kim byli ci bogowie z dawnych czasów? Były to istoty zdolne zmieniać rzeczywistość i rozkazywać
duchom natury, aby naginały się do ich woli. Ludzie tradycyjnie nazywali te istoty Bogiem, który mógł
czynić rzeczy, jakich rasa ludzka czynić nie mogła.
Istoty te przewinęły się przez kultury starożytne wielu społeczeństw, portretowane jako uskrzydlone
stwory i kule światła. Świat jest pełen wzmianek, śladów i artefaktów wskazujących na to, kim byli wasi
bogowie. Ci z nich, którzy pragnęli manipulować ludźmi tworzyli swoje własne opowieści, aby stworzyć
paradygmat, który będzie was kontrolował. Mówiono wam, że te istoty są naprawdę bogami, i uczono
was ich czcić, słuchać i uwielbiać. Ten paradygmat jest teraz u progu gigantycznego zwrotu. Lada
chwila wyjdzie na jaw prawda, prawda która odmieni całkowicie sposób, w jaki postrzegacie świat.
Biada tym, którzy nie będą skłonni jej dostrzec. Odgłosy tego wstrząsu rozejdą się po całym świecie.

Bogowie stwórcy, którzy rządzili tą planetą posiadają zdolność przybierania postaci fizycznej,
chociaż większość z nich egzystuje w innych wymiarach. Utrzymują oni Ziemię w określonej
częstotliwości wibracyjnej, stwarzając jednocześnie traumę emocjonalną, którą się żywią. Są wśród
nich istoty które szanują życie, stawiając je ponad wszystko inne, są też istoty które nie szanują życia i
nie rozumieją swojego z nim powiązania.
Świadomość żywi się świadomością. Ciężko wam zrozumieć, tę koncepcję, ponieważ wy żywicie
się pokarmem. Dla niektórych istot pokarm stanowi świadomość. Każdy pokarm zawiera świadomość
na pewnym etapie jej rozwoju, niezależnie, czy go usmażycie, ugotujecie, czy zerwiecie w ogródku;
spożywacie go, aby się odżywić. Wasze emocje są pokarmem dla innych. Kiedy steruje się wami, aby
wywoływać szaleństwo i zniszczenie, tworzycie wibracje o częstotliwości, która podtrzymuje życie tych
innych istot, ponieważ w ten sposób się odżywiają.
Są i tacy, którzy żyją dzięki wibracji miłości, i ta grupa istot chciałaby ponownie ustanowić na tej
planecie pokarm miłości. Chcieliby nawrócić ten wszechświat na częstotliwość miłości, aby miał
sposobność wyjść na zewnątrz i zasiewać inne światy.

Reprezentujecie grupę buntowników światła, i zgodziliście się powrócić na planetę. Wykonujecie
zadanie. Wchodzicie w ciała fizyczne i przejmujecie je. Zamierzacie, za pomocą potęgi waszej
duchowej tożsamości, zmienić ciało fizyczne. Wszyscy wybieraliście z wielką dbałością linie
genetyczne, które zapewnią wam najlepszy start. Każdy z was wybrał historię genetyczną, przez którą
przesuwają się członkowie Świetlanej Rodziny.
Kiedy istoty ludzkie egzystowały w swojej prawowitej posiadłości i (pojmowały) wiele
rzeczywistości, posiadały umiejętność wielowymiarowości; jak stanowić jedność i jak być jednym i
równym z bogami. Zaczynacie budzić wewnątrz siebie tę tożsamość.
Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach
przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc
fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy.
Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie.
To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która
powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci
bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami.
Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie,
w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.
Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we
wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być
wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki
tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.
Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka
posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali
bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności,
które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje
gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie
zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja
jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano
zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów,
ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego
porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.
Opowiadamy wam teraz tę historię; z całą pewnością istnieje ona w waszej pamięci. Przemawiamy
nie do waszego logicznego umysłu, lecz do waszych banków pamięci, abyście przypomnieli sobie, że
braliście udział w tej historii. W ten sposób zaczniecie rozumieć, co się wydarzyło i jaka jest wasza
rola w tym procesie.

Cała informacja genetyczna została rozproszona; nie była uporządkowana, ale pozostała wewnątrz
komórek. Jedyną informacją, jaka pozostała, którą mogliście manipulować i jaka utrzymywała wasze
funkcjonowanie, była podwójna helisa. Wiele baz danych ułożonych wzdłuż podwójnej helisy zostało
zamkniętych, ażebyście zaczęli funkcjonować na podstawie bardzo małej liczby danych. Bardzo łatwo
było wami manipulować i sterować wielu (formom!) świadomości podającym się za Boga przez duże
B.
Pewne jednostki wzięły istniejący gatunek, który był naprawdę wspaniałym gatunkiem, i
przemodelowały go na swój własny użytek, dla swoich własnych potrzeb. Zakłóciły częstotliwość
informacyjną wewnątrz istot ludzkich, zmieniły DNA, i dały wam podwójną helisę, aby utrzymać was w
ignorancji. Wasza częstotliwość dostępności została po prostu odcięta, abyście nie mogli przekręcić
gałki swego wewnętrznego radia.
Bogowie stwórcy wyruszyli aby zmienić DNA w ludzkim ciele, który jest inteligencją, projektem,
kodem.
Jeżeli (kod) nie ma miejsca w którym może działać, nie może zapłonąć istnieniem, ani wyrazić się
w istnieniu. Jeżeli zostaniecie zamknięci w małym ciasnym pokoju i nigdy nie otrzymacie miejsca, aby
urosnąć, nie będziecie nigdy umieli wyrazić siebie. Przez ostatnie tysiące lat wasz kod musiał
dostosowywać się do bardzo ograniczonej ilości DNA.
Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów wiążących się z przebywaniem właśnie teraz na
Ziemi jest fakt, iż w waszym DNA ma teraz miejsce ponowne porządkowanie i przebudowa. Promienie
kosmiczne (docierają) do planety aby przetransmitować zmianę, i aby nastąpiło przeporządkowanie
wewnątrz ciała. Rozproszone dane, które wstrzymywały historię i świadomość Żyjącej Biblioteki teraz
układają się w całość.
DNA ewoluuje. Nowe helisy (lub inaczej nici) są formowane w miarę jak włókna kodowane
światłem zaczynają zwijać się razem. Rozproszone dane są ściągane w jedno miejsce w waszych
ciałach za pomocą energii elektromagnetycznych Najwyższego Stwórcy. Jesteśmy tu, aby
obserwować ten proces w was, pomagać wam, a także rozwijać się sami.
W miarę jak postępuje to ponowne zwijanie się i przekształcanie, będziecie stwarzać bardziej
rozwinięty system nerwowy, który umożliwi dotarcie do waszej świadomości o wiele większej ilości
danych. Obudzicie wiele komórek mózgu, które spoczywają w uśpieniu, i zaczniecie używać całego
waszego fizycznego ciała, nie zaś tej małej cząstki, jaką możecie uruchomić teraz.
Zmiana ta, ta świadomość, ma wpływ na każdy zakątek tej planety. Ci z was, którzy są Strażnikami
Światła i którzy pragną całkowicie odmienić obecną rzeczywistość i wprowadzić różne możliwości,
zakotwiczają wibrację. Jeżeli nie będzie ona zakotwiczona i zrozumiana, może spowodować chaos.
Spowoduje chaos. To dlatego musicie znaleźć oparcie.
Chaos, kiedy jest właściwie użytkowany, powoduje stan reorganizacji. Czas załamuje się (upada),
a ilość energii wciąż rośnie. Przybyliście tutaj, aby pierwsi zużytkować tę energię. Utorujecie drogę
świadomości, kiedy będziecie ściągać energię do waszych ciał. Będą one pomagać innym, aby nie
musieli przechodzić przez to, przez co wy przechodzicie.
Wielu ludzi nagle zacznie odczuwać tę energię bez żadnego przygotowania. Wszyscy ściągacie
światło, w których są dane i informacja, na tę planetę, i czyniąc to otwieracie nowe drogi, dzięki którym
można eksplorować świadomość nie mówiąc nawet słowa.
Nowe ścieżki świadomości stwarzają nowe rzeczywistości, nowe możliwości, nowe drogi życia i
istnienia. To dlatego upadek waszego społeczeństwa jest nieunikniony; nie niesie ono światła; nie
stwarza wielowymiarowych możliwości; utrzymuje was w ograniczeniu, i jesteście tym zmęczeni.
Bogowie stwórcy są istotami z kosmosu, które mają swój własny dom w przestrzeni kosmicznej.
One także ewoluują. Są tacy, którzy chcieliby wyrzucić ich z “klubu bogów twórców", ponieważ
uważają, że nie szanują oni życia, które tworzą. Przed przejęciem przez nich władzy, około 300.000
lat temu, duża część pierwotnego zespołu pracowała tutaj przynosząc informację i tworząc to ogromne
centrum informacyjne, które miało być użyte aby połączyć wiele systemów galaktycznych. Wtedy to
miała miejsce wielka wojna pomiędzy bogami stwórcami, i istoty z kosmosu, których historie znajdują
się w starożytnych manuskryptach na tej planecie, wygrały walkę. Przybyły tutaj, ponieważ chciały
tego miejsca dla wielu własnych powodów. Tutaj, we wszechświecie Najwyższego Stwórcy, wszystko
jest dozwolone. Ponieważ wszystko jest dozwolone, można nauczyć się wielu rzeczy.
Niektórzy z bogów stwórców ożenili się i połączyli swe linie, tak jak na kontynencie europejskim
monarchowie i rodziny królewskie żenią się i łączą swoje królestwa. Bogowie stwórcy łączyli jeden
rodzaj z drugim, aby zobaczyć, co stworzą. Pamiętajcie, że znali się na genetyce, i tworzyli wszystko
poprzez manifestację i użycie siły życiowej; i rozumieli, jak działa siła życiowa. Potęga tego planu
przekracza w tej chwili wasze pojęcie.
Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są
te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki"? Bądźcie uprzejmi, kiedy
mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie
poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak
właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz
rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to
życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia.
Kim są te istoty? Są to gady.
Te kosmiczne istoty mają część cech ludzkich i część gadzich. Nazywamy je “Jaszczurkami",
ponieważ chcielibyśmy traktować sprawy trochę mniej emocjonalnie i nieco humorystycznie, abyście
nie brali ich zbyt poważnie, nie denerwowali się zbytnio. Nie jesteśmy tutaj, aby was straszyć –
jesteśmy tu, aby was informować. W głębi duszy wiecie to wszystko, i w miarę jak zaczniecie
odkrywać kim jesteście niektórzy z was uzyskają dostęp do wspomnień gadów. Ulegacie złudzeniom,
jeśli wierzycie, że zawsze inkarnujecie jako istoty ludzkie. Wcielacie się, aby doświadczać stworzenia,
i pojmować je kolektywnie. Z pewnością nie wchodzicie tylko w jedno doświadczenie. To tak, jakby
jeść obiad przez całe życie w tej samej restauracji i potem powiedzieć “Wiem wszystko o jedzeniu". To
głupota. Zacznijcie poszerzać swoje granice i zdajcie sobie sprawę, że musicie doświadczyć wielu
rzeczy. Każde życie ma swój blask.
Bogowie stwórcy przybierają wiele postaci, i nie wszyscy z nich są “Jaszczurkami". Są też bogowie
stwórcy, którzy są owadopodobni. My, Plejadianie, jesteśmy związani z bogami stwórcami, którzy są
podobni do ptaków i gadów. Są tacy bogowie, którzy przybyli z kosmosu i pracowali z energią ptaków
w wielu różnych kulturach. Jeśli spojrzycie na rysunki starożytnych kultur Egiptu, Ameryki Południowej
i Ameryki Północnej, ujrzycie znaki ptaków i gadów. Niegdyś ptaki i gady pracowały razem, a kiedy
indziej walczyły ze sobą. Kiedy będziecie pojmować więcej, opowiemy wam więcej. Zaczniecie
przypominać sobie swoją historię.
Bogowie stwórcy są z wami mocno związani. Kiedy decydujecie się zostać rodzicami, zgadzacie
się uczyć od swoich dzieci, być odpowiedzialnym za ich dobrobyt i uczyć je, aby stały się
odpowiedzialne za siebie. Tak samo jest z bogami stwórcami. Poprzez obserwowanie jak rośniecie,
uczą się życia; uczą się o tym co tworzą; można by powiedzieć, iż uczą się jak być dobrymi rodzicami.
Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich
potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami
jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania
emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem
duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze
wielowymiarowej.
Obecnie ulega zmianie modulacja zakresu częstotliwości, a energie z zewnątrz pracują nad
przemianą planety. Energie te potrzebują was. Nie mogą odmienić planety z zewnątrz – planeta musi
ulec zmianie od środka. Energie tylko ściągają twórcze promienie kosmiczne, które przenikają wasze
ciało i wywołują wewnątrz niego skok ewolucyjny. Kiedy już zrozumiecie jak właściwie używać emocji i
zaczniecie uzyskiwać kontrolę nad waszą własną częstotliwością, będziecie w stanie wysyłać te
promienie. Wtedy nie będziecie karmić tej planety życia częstotliwością strachu.
W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele
rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością
strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej
częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki"
wyposażyły Ziemię w “urządzenia", które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój
emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób.
W celu przybycia na planetę musicie mieć portal, czyli drogę którą się na nią dostaniecie. Możecie
latać w przestrzeń kosmiczną, dajmy na to na Jowisza, ale jeśli nie znajdziecie portalu, który pozwoli
wam wkroczyć w ramy czasowe istnienia tej planety, możecie wylądować w miejscu, które okaże się i
pozbawione życia. Portale pozwalają wkroczyć w taki wymiar planety, w którym istnieje na niej życie.
Portale otwierają się na korytarze czasu i służą jako strefy wielowymiarowego doświadczania.
Na Ziemi istnieją różne portale, które pozwalały różnym gatunkom, bogom stwórcom z kosmosu,
dostać się na nią. Jednym z wielkich portali, o które obecnie toczy się walka, jest portal na Bliskim
Wschodzie. Jeżeli prześledzicie w myślach historię Ziemi, rozpoznacie, jak wiele dramatów religii i
cywilizacji rozegrało się w tym portalu. To olbrzymi portal – o promieniu około tysiąca mil. To dlatego
tyle się dzieje na Bliskim Wschodzie. Jest to portal używany przez “Jaszczurki".
“Jaszczurki", do pewnego stopnia, kontrolują ten portal. Używają tego obszaru do budowy swoich
podziemnych baz i jaskiń, z których prowadzą działania. Starożytna cywilizacja Mezopotamii,
pomiędzy Eufratem i Tygrysem, była kolonią kosmiczną, gdzie założono pewną cywilizację. Kuwejt
znajduje się u wylotu tego terytorium. Jest to portal, który wiąże się z manipulowaniem populacją
ludzką w celu zaspokojenia potrzeb innych istot.
Wśród “Jaszczurek" są istoty zarówno życzliwe jak i wrogie. Czemu mówimy wam to wszystko?
Dlaczego musicie to wiedzieć? Musicie o tym wiedzieć, ponieważ rzeczywistość Gadów ponownie
wkracza i łączy się z waszym wymiarem. Część waszego ewolucyjnego skoku świadomości nie
polega tylko na przejściu w miłość i światło i samych przyjemnościach. Musicie pojąć, jak złożona jest
rzeczywistość, jak wiele istnieje różnych postaci rzeczywistości, i że wszystkie one są wami. Musicie
pogodzić się z nimi i połączyć, aby stworzyć implozję zgromadzenia waszych dusz. W ten sposób
możecie powrócić do Pierwszego Stwórcy.
Staniecie przed wieloma możliwościami, aby osądzać wiele spraw i określać je jako złe. Lecz kiedy
osądzicie i nazwiecie, nie doświadczycie i nie poczujecie nowych rzeczywistości. Zawsze pamiętajcie,
że to jest strefa wolnej woli, i że istnieje Boski Plan, który będzie ostatnim planem, ostatnią kartą w
grze. Wszyscy musicie pamiętać, że tą ostatnią kartą będzie as.

Natura dramatu rozgrywającego się na tej planecie jest (wielce) interesująca. Kiedykolwiek
dokonuje się modulacja istniejącego systemu, ulatnia się z niego pewien magnetyzm. Ten magnetyzm
przyciąga każdą energię, jaka kiedykolwiek była związana z tym systemem, z powrotem do systemu,
aby mogła stać się częścią ewolucji lub postępu: Przyciągacie do siebie, wszystko, czego
kiedykolwiek doświadczyliście, aby móc odczuwać wszystko co trzeba w związku z tym odczuwać.
Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego
Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają
się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie
stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach.
Wy jako członkowie Świetlanej Rodziny nie zapomnieliście. Waszym zadaniem jest zrozumienie:
przynieść na planetę zrozumienie i pojęcie, co ustabilizuje energię i zgromadzi siłę tworzenia. Światło
jest niedoceniane na tej planecie, a bogowie stwórcy nie doceniają was. Nawet w ich własnym blasku
są ślepe plamki. Są tak rozmiłowani we władzy, że walczą pomiędzy sobą.
Bogowie twórcy pozbyli się cząstki siebie samych i stali się (skryci), rozkochani w swoim własnym
projekcie. Wy jesteście połączeni z tymi istotami ponieważ jesteście ich kontynuacjami, czy też siłami
operacyjnymi. Jesteście tu, aby wpływać na rzeczywistość nie po prostu z zewnątrz, ale od wewnątrz.
To jest to, co macie pamiętać.

Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie
sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i
strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą
kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie
pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos.

Pierwsi Projektanci pragną przywrócić na planetę wolność wyboru częstotliwości. Bogowie, którzy
sprawują tu władzę przez ostatni okres ewolucyjny, używają modulacji częstotliwości i nie pozwalają
na wolność wyboru. Rabują waszą energię psychiczną, dając wam fałszywy obraz rzeczywistości w
każdy możliwy do wyobrażenia sposób. Nie mówimy, że ci bogowie są źli. Po prostu informujemy was
o wydarzeniach, jakie mają miejsce i o tym, jak niewinnie zostaliście wplątani w te wydarzenia. Nie
zdajecie sobie sprawy, że te sytuacje są ułożone tak, aby skłaniać was do myślenia, lub odczuwania w
pewien określony sposób i do wibrowania z określoną świadomością.

Jesteście wspaniałymi istotami, członkami Świetlanej Rodziny, i przybyliście na Ziemię w tym
momencie z zadaniem stworzenia zmiany. Kluczem jest miłość. To miłość tworzy wszechświat.
Obecna technika na Ziemi rozwinie się tylko do pewnego stopnia, ponieważ rodzaj ludzki nie rozumie
jeszcze, że potrzebna jest miłość.
Energia może przyjmować wszelkie formy twórczości, ale kiedy jednostka ma do czynienia z
chciwością lub nienawiścią czy też jakimkolwiek uczuciem, które nie postępuje w stronę światła, może
dojść tylko do pewnego punktu. Uzyskuje tylko tyle informacji, ile jest dostępne dla tego rodzaju
wibracji. Miłość jest podstawowym materiałem budulcowym, tak więc kiedy ktoś posiada miłość,
posiada wszelkie możliwości. Istnieje plan przypominania koncepcji światła – które jest informacją i
miłością. Sprawia on, że buntownicy tacy jak Świetlana Rodzina przybywają do systemu, w którym
przedtem przez wieki panowała ciemność, i zmieniają go.
Jesteśmy w dużym stopniu buntownikami, tak jak wy. Jak już powiedzieliśmy, nasz własny system
wymaga przekształcenia. Działamy poprzez Świetlaną Rodzinę w wielu układach jako pomost lub
połączenie w celu przemiany naszego własnego układu. Wzrost waszej świadomości poprzez miłość i
odpowiedzialność ożywia nas, pokrzepia i poszerza naszą świadomość, abyśmy mogli dalej się
rozwijać. Dlatego, chociaż jesteśmy waszymi przyjaciółmi, przewodnikami i pomocnikami, to wy
pomagacie nam w taki sam sposób.

Dokąd doprowadzi was ta przemiana? Chcielibyśmy zobaczyć, jak stajecie się zdolni do
świadomego formowania światów. Jesteście przygotowani do zasiewania i osadzania gatunków na
wielu nowo utworzonych światach, a ponieważ w waszej pamięci zgromadzona jest historia tego, co
zdarzyło się tu na Ziemi, będziecie mogli nauczyć innych i świadomie utrzymywać kierunek, w jakim
powinny zmierzać inne światy.
Bierzecie udział w olbrzymim planie. Wszyscy skorzystaliście z ochotą z szansy bycia tutaj, w
miejscu i czasie stanowiącym takie wyzwanie. Byliście pewni, że potraficie to zrobić. Oprócz tego
zanim przybyliście tutaj powiedziano wam, że otrzymacie wydatną pomoc. I oto faktycznie, na różnych
stopniach waszego rozwoju, w różnych okolicznościach pojawiają się na planecie różne istoty aby was
pobudzać, zachęcać i przypominać wam, że nie robią tego dla was. Jesteśmy jednymi z tych
podżegaczy, czymś w rodzaju katalizatora. Kiedy słyszycie nazwę Plejadianie, czujecie z nami
łączność, ponieważ pomagamy przybliżyć wam waszą własną informację, waszą własną wiedzę.

Współdziałając z wami mamy zamiar przypomnieć wam o tym, kim jesteście, abyście mogli
odnaleźć największe źródło własnej inspiracji. Gdybyśmy mogli każdemu wyznaczyć karierę lub dać
wam sposób na życie, poprosilibyśmy każdego z was, aby sam stał się dla siebie inspiracją. Kiedy
będziecie umieli żyć w takich okolicznościach i być naprawdę inspiracją dla wszystkich których
napotkacie, będziecie utrzymywać przy życiu swoje światło – i w tym jest wielka głębia.
Pamiętajcie, że my jesteśmy tutaj z waszego powodu, że wy jesteście tu dla swoich celów, i że
wszyscy jesteśmy tu aby wspólnie rozwijać się i tworzyć nową częstotliwość wibracji.
Pragniemy
przełamać paradygmaty wierzeniowe, które dzielą rozwijające się jednostki. Pragniemy stworzyć
ambasadę, reguły harmonii i współpracy, dając wam informację, która uderzy w samo sedno waszych
istot, bez względu na to, jakie były wasze poprzednie wierzenia.

BARBARA MARCINIAK
ZWIASTUNI ŚWITU
(Bringers of the Dawn / wyd. orygin. 1992)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 25 lip 2014, 12:37

Informacja z powyższego tekstu, moim zdaniem najważniejsza dla nas jest zawarta w tych słowach....

"Energia może przyjmować wszelkie formy twórczości, ale kiedy jednostka ma do czynienia z chciwością lub nienawiścią czy też jakimkolwiek uczuciem, która nie postępuje w stronę światła, może dojść tylko do pewnego punktu.
Uzyskuje tylko tyle informacji, ile jest dostępne dla tego rodzaju wibracji. Miłość jest podstawowym materiałem budulcowym, tak więc kiedy ktoś posiada miłość, posiada wszelkie możliwości"......


Miłość jest wibracją stwórczą, jest kreacją .... ale.... MIŁOŚĆ MA RÓŻNE POZIOMY KREACJI, RÓŻNE PASMA I BARWY ISTNIENIA..... BOWIEM WSZYSTKO JEST Z NIEJ STWORZONE I NIEMA NICZEGO CO BY NIĄ NIE BYŁO.

Zatem ważne jest jaki jej przejaw , jaka wibracja , który dźwięk stwórczy dominuje w czasie i przestrzeni. Ważne bowiem są zarówno barwa kartki na której się maluje miłością jak i barwa energii którą się maluje obrazy nią przepełnione.

Jednym słowem ... MIŁOŚĆ MIŁOŚCI NIE RÓWNA.... ;) :D a, co za tym idzie wszelkie nasze możliwości sprawcze zależne są WYŁĄCZNIE od wibracji MIŁOŚCI KTÓRĄ JESTEŚMY MY SAMI !!!
Barwy i tonacji melodii , którą przejawiamy zewnętrznie w dźwięku każdego wypowiadanego słowa w jego harmonii z myślą i czynem.

Im dzieje się to na wyższym poziomie osobistej wibracji doskonałości, tym bardziej pięknieje świat wokół nas, a nasze życie staje się dla nas oczekiwanym szczęściem.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 25 lip 2014, 12:38

Lucifer -

Kiedy słyszycie nazwę Plejadianie, czujecie z nami
łączność, ponieważ pomagamy przybliżyć wam waszą własną informację, waszą własną wiedzę.
Współdziałając z wami mamy zamiar przypomnieć wam o tym, kim jesteście, abyście mogli
odnaleźć największe źródło własnej inspiracji.


Jak na razie to widze, ze to uswiadamianie nas polega na wpychaniu sie do tematow, o ktorych tu nie rozmawiamy. Temat "channellingi" jest na forum samodzielnie wydzielony.

Tutaj dociekamy roli akustycznych wibracji w odniesieniu do miejsc mocy.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 25 lip 2014, 13:01

@FL, myślę, że @Lucifer słusznie wstawił ten cytat.
Zauważ, że poza kilkoma innymi informacjami w nim zawartymi wyraźnie wskazują, że pewne istoty te pierwotne i właściwe wibracje przekształciły w celu usidlenia nas. Te przekształcone wibracje to min. tytułowy pradźwięk A.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 25 lip 2014, 14:34

Posty o piramidzie w Gdyni przeniosłem do: BAZY NIE TYLKO KOSMICZNE .....W POLSCE I NA ŚWIECIE
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 25 lip 2014, 17:37

Thotal pisze:Jestem "czuciowcem" :D

Pierwszy dźwięk, który zapodał @Songo w paśmie 432Hz otworzył mi czakrę korony, bardzo wyraźnie...
Drugi, 440Hz zdusił mi czakrę gardła, dosłownie :shock:


Songo, dzięki!!! zaczynam trybić, potrzebne mi są tylko kamertony dla całej gamy!




Pozdrawiam - Thotal :)

nie wiem czy znalazłeś, bo na Allegro nie ma/są tylko 440-stki,-
na eBay-ju są, ale już w cenie wyższej niż fałszywka 440 ;)

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_sacat=0& ... rk&_sop=15
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 25 lip 2014, 20:24

Dariusz -

Zauważ, że poza kilkoma innymi informacjami w nim zawartymi wyraźnie wskazują, że pewne istoty te pierwotne i właściwe wibracje przekształciły w celu usidlenia nas. Te przekształcone wibracje to min. tytułowy pradźwięk A.


Moze Ty tak myslisz. A ja mysle inaczej. Pewne opcje probuja testowac nasz material nawet TU!

I skoro tak slicznie przenosisz do gniazda os ten watek to pisz dalej. Pa!

P.S. Te "istoty" sa wszechobecne. I na tym wlasnie polegala subtelnosc, aby powolutku dojsc do zrodla, a nie tylko liczyc ile klikow pada na watek.
Sorry, ale jak czytam takie ciecia to juz zaczynam nawet rozumiec "te istoty", bo maja prosta robotke!
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 25 lip 2014, 20:35

Fair Lady pisze:Dariusz -

Zauważ, że poza kilkoma innymi informacjami w nim zawartymi wyraźnie wskazują, że pewne istoty te pierwotne i właściwe wibracje przekształciły w celu usidlenia nas. Te przekształcone wibracje to min. tytułowy pradźwięk A.


Moze Ty tak myslisz. A ja mysle inaczej. Pewne opcje probuja testowac nasz material nawet TU!

I skoro tak slicznie przenosisz do gniazda os ten watek to pisz dalej. Pa!

P.S. Te "istoty" sa wszechobecne. I na tym wlasnie polegala subtelnosc, aby powolutku dojsc do zrodla, a nie tylko liczyc ile klikow pada na watek.
Sorry, ale jak czytam takie ciecia to juz zaczynam nawet rozumiec "te istoty", bo maja prosta robotke!


:shock: :?
Jeszcze raz, od początku, bo nie łapię.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9754
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: PRADZWIĘK A........

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 25 lip 2014, 20:44

Straszny upał dzisiaj, a @Lady kocha, gdy wszystko jest na kupie, a może nawet wymieszane - znaczy się nie jest agentem 007.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ