Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowe Ziemia ,nowe czasy

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 kwie 2014, 20:35

Z tym zianiem ogniem, trochę chyba dałeś czadu. Działanie powinno być odwrotne. Przykładowo wcielił się były smok w ciało ludzkie, jako energia, bo żeby mógł się wcielić to musiał przestać być smokiem. Wcielił się i ma do dyspozycji ludzkie ciało z jego ograniczeniami, nie ma ziania ogniem, nawet po pifku, ewentualnie spiryt, ale to mocna rzecz. Rzecz w tym, że to on nabywa doświadczeń bycia ograniczonym ciałem ludzkim, a ludziom może nieco trudno będzie znaleźć użytecznymi jego umiejętności z poprzednich wcieleń, no może oprócz konsumowania dziewic w niezbyt dosłownym znaczeniu.
Natomiast jest faktem, że mamy tu jakiś procent wcielonych "lightworkers", którzy nigdy nie wcielali się na tej planecie, ale reprezentują, jak to się mówi "wysokie wibracje" i na ochotnika zeszli aby przychodzące tu energie kotwiczyć do ziemi. Z nimi też "nie pogadasz", bo dosłownie są nie z tej ziemi.
Więc w tych kontaktach i tym, co nazywasz procesem syntezy, moim skromnym zdaniem, jesteśmy zdani wyłącznie na siebie i nam towarzyszące reinkarnacje.
Bo według wszelkich danych reinkarnujemy się grupowo, czasami dla karmy, ale nie tylko, choć z ziemskiego punktu widzenia może to wyglądać, że otoczyliśmy się zupełnie obcymi ludźmi.
Mieszanie ras przy wcielaniu się, ponoć się zdarza, ale jest stosunkowo rzadkie, choć może należałoby powiedzieć było, bo obecnie fizyczne mieszanie ras jest olbrzymie w porównaniu np. do 100 lat wcześniej, więc efekty pobranych przez energie nauk "współżycia międzyrasowego" są rzeczywiście o wiele łatwiej osiągalne.
To uświadomienie sobie kim... skutkuje oczywiście wiedzą i umiejętnościami, niekoniecznie nabytymi w tym wcieleniu, stąd można to nazwać nauką cudów.
Wiem, że @baba jest optymistką, ale gdyby była to prawda, to co innego widziałabyś wokół siebie.
Do tej pory fragmentaryczną doskonałość, czyli umiejętność nabywało się ciężką pracą.
Ale masz rację, było, że "przychodziło", a teraz myślę, że jest to jeszcze częściej spotykane, niekoniecznie w snach - to takie momenty przebłysków - inni nazwą to oświeceniem.
I chyba tylko to ostatnie ma cokolwiek wspólnego z tytułem tematu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 12 kwie 2014, 21:06

baba pisze:Tak, rozpuszczenie siebie jest złe.
strach. Dlatego, że taką wyznaczyłaś granicę , poza którą nie wolno CI przejść, bo tam smoła czarna i diabły w piecu palą czarną dziurą żarłoczną :D
To strach powoduje stawianie takich założeń. A założenie to jest, gdyż nie sprawdziłaś - nie wiesz.

Trzeba siebie transformować do tego stopnia żeby ten stan, który opisujesz osiągnąć bez żadnego rozpuszczania.

Owszem , BEZ ROZPUSZCZANIA, tylko i wyłącznie poprzez obserwację , widzenie tego. Bo żadne ja siebie nie rozpuści ..chyba że ma ono skłonności samobójcze ;)

Ego jest bardzo potrzebne. To ten "najniższy" punkt zstępowania energii w coraz niższe wibracje i tylko w tym punkcie można i należy ją "zawrócić" w 100%. Każdy inny sposób to utrata zdolności bezpośredniej kreacji rzeczywistości. Pozostaje tylko kłapanie dziobem, które do nikogo nie trafia i często irytuje.

Poniekąd .. to widziane ego jest najniższym szczeblem z którego się wyrasta jak z pieluch. Wyrasta się nie dlatego, że się siebie powiększyło, tylko .... tak jakby stało się obok, jako dorosły patrzący z troską na dzieciaka w pieluszce. Te dzieci się często irytują bez powodu próbując kłapnąć dzióbkiem :D . Obserwator (dorosły w przykładzie) nie utracił zdolności bezpośredniej kreacji rzeczywistości, ponieważ .. jest on tą kreacją.
Jest to jak powrót do domu. Poprzez stawanie się kreacją w naturalny sposób widać oczywistość iluzji tożsamości. Wówczas znika poczucie odrębności, ale ... co dziwniejsze, nie znika czucie indywidualności .. jednakże jest to indywidualność nieoddzielona , bo poprzez współ-czucie łączy się z każdą istotą przejawioną na której nastąpi skupienie.

A czy Ty już dostrzegasz doskonałość w każdym przejawie istnienia? W każdym człowieku takim jaki on jest tu i teraz? Dlaczego starasz się ulepszać innych? ;)

Owszem, przejawienie istnienia jest każde doskonałe , tylko niektóre próbują być wszystkim , czymkolwiek, kimkolwiek JAKIMŚ, byle - z jakiegoś powodu - oddzielić się od doskonałości którą są. I nie, baba .. to nie jest ulepszanie innych, lecz zupełnie odwrotnie. To psucie innych :D .. bo pod tymi skorupkami doskonałość już jest i do niej dodać niczego już sie nie da.
(przypomniały się słowa Jezusa, który mówił, że nie przyszedł nauczać, tylko burzyć)

Zastanów się proszę. Jeśli cała klasa dostaje ze sprawdzianu jedynki (oprócz dwóch kujonów), jeśli miliardy uczniów "nie pojmuje" od tysięcy lat to to nie jest problem uczniów tylko nauczyciela.

I bardzo dobrze , że taki mechanizm istnieje. Bo faktycznie nauczyciel nie może CIę niczego nauczyć. Może przypomnieć Tobie to, co zapomniane -lecz obecne cały czas - ale wtedy nie nazywa się już on nauczycielem, tylko przypomnicielem :D

Moim zdaniem jest to dużo bardziej cenne uczucie, niż wtedy, gdy "każdą komórką ciała " się czuje miłość.
A z tym się nie zgadzam. Jak się odcinam od tego co czują komórki to oczywiście fajnie jest bo tracę kontakt z całym bagażem, którego nie udało mi się transformować. No ale niestety możliwości ukryte w moich "śmieciach" też tracę. Miłość jest naturalna jak powietrze ale właśnie komórki mają tą moc żeby ją przejawić w pełni. :)

Faktycznie trochę zawile mi wyszło to zdanie , ono nie oddaje w pełni to, co chciałem przekazać. Chodziło o odczucie Całości, współbycia tą całością w nieoddzieleniu od niczego i to jest tak naturalne właśnie, jak .. miłość. To objęcie tych komórek i bycie jednocześnie najmniejszą z nich. Nie żadne odrzucanie, tylko odwrotnie - powrót do zapomnianego domu .Zapomnianego tylko dlatego, że na oczach była zbyt długo czarna przepaska. Ale ten dom nie zniknął , bo zobaczenie go to tylko kwestia opadnięcia opaski z oczu.

A miłość ... jest powietrzem bez którego komórka nie mogłaby istnieć.
0 x



baba
x 129

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 12 kwie 2014, 21:27

Sorek, dyskusja poszła w kierunku, który mnie nie interesuje. Chwilowo odpadam z tematu. :D
0 x



baba
x 129

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 13 kwie 2014, 01:40

Blu: Przykładowo wcielił się były smok w ciało ludzkie, jako energia, bo żeby mógł się wcielić to musiał przestać być smokiem. Wcielił się i ma do dyspozycji ludzkie ciało z jego ograniczeniami

To ja myślę w tym kierunku. Te wszystkie nazwy typu człowiek, smok, inne są umowne przecież. To są przejawy energii. Symbole, traktujemy je dosłownie bo i siebie tak traktujemy. Ale tak naprawdę chodzi o poziom wibracji moim zdaniem. Począwszy od Źródła, które ma najwyższe wibracje, energia "zstępuje" w coraz niższe, które umownie nazywamy tak czy siak.

Więc. Skoro mamy bezpośredni kontakt ze Źródłem to i z tymi wszystkimi etapami pośrednimi też. To wszystko są nasze "części" które możemy w sobie odnaleźć. Również Ci duchowi przewodnicy, Aniołowie tak naprawdę są naszymi własnymi "częściami". Jak to Monroe pod koniec swoich podróży poza ciałem stwierdził. Spotykał dużo "istot", najróżniejszych rozmiarów aż do takich ogromnych świetlistych duchów. I w końcu się zorientował, że to są jego własne przejawy, że to jest on sam tylko w innych "wymiarach".

My największym zaufaniem darzymy te najbliższe nam energie czyli różnych właśnie takich w podobnej do ludzkiej formie jak Aniołowie. Ale smoki są po prostu "wyższą" energią, to są chyba energie żywiołów. Co nie wyklucza że są jakieś światy gdzie istnieją i w formach cielesnych. 8-)

A ja tam dalej się upieram, że człowiek i ludzkie ciało ma największe możliwości. Większe niż Smoki, jeśli się wszystkie te "poziomy" energii w sobie zsyntetyzuje. Ogranicza nas ale i stwarza nam możliwości to wszystko w co wierzymy. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 13 kwie 2014, 07:58

blueray21 pisze: autor: blueray21 » 12 kwietnia 2014, 19:35
Z tym zianiem ogniem, trochę chyba dałeś czadu.


Oczywiście żartowałem, gdyż chodziło mi tylko o cechy. :D
Nie pisałem też o wyborze takiego smoka ano jeden woli kobiety drugi owce :D
Co by nie gadał to symbole szczególnie w kulturze rasy żółtej są mocno wyryte w podświadomości też. :)
Chodziło mi więc o kontakt 8-)
Tylko i wyłącznie kontakt.
Kontakt z samym sobą tzn ze swoim wnętrzem i z Drugim Człowiekiem.
Jeżeli rozpoznam kim jestem to łatwiej będę rozumiał swoją zasadność tutaj i teraz.
Mój podwładny młody człowiek, który prawdopodobnie niewiele by zrozumiał o czym mowa w tym temacie nie tak dawno zwrócił się do mnie : ,, Bo przecież liczy się tylko i wyłącznie - teraz..." 8-)
Każdy z nas jest inny - trochę że tak się wyrażę upierdliwie powtarzam :)
Każdy ma co innego do przerobienia tzn inne cechy często cechy swojej rasy też.
Wilk ma cechy wilka kruk kruka itd...
Ciał -form fizycznych tyle namnożono, że każdy kto coś tam sobie wypracował przydatnego ma szanse to ciało - formę objąć lub na zasadzie przyciągania w tą formę wejść
Nawet krótko trwało 8-)
Nieraz na chwilkę.
Oczywiście brak zrozumienia rodzi pytania dlaczego taki młody człowiek tak szybko umiera - oddaje formę - ciało 8-)
No cóż to co było jednym źle się czuje podzielone :D
Pozwolę więc sobie powtórzyć rozpoznanie siebie czyli kim jestem nie ma finału stwierdzenia, że ponieważ jestem smokiem to jestem do du... bo nie jestem rodowym z Ziemi.
Rozpoznanie ma na celu zrozumienie dlaczego tzn przyczyna i skutek.
Dlaczego takie a nie inne doświadczenie, a więc dlaczego taka a nie inna moja reakcja na nie no i dlaczego taki a nie inny skutek 8-)
Zauważenie automatycznie skutkuje zrozumieniem.
To zgodnie z lawiną lub efektem domina skutkuje akceptacją.
Dalej zgodnie ze skutkiem domina neutralizacją - przerobieniem.
W przerobieniu - zrozumieniu uczestniczy wtedy i forma fizyczna
Dalej skutkuje to inną jakością kontaktu ze Sobą, a więc i z Drugim.
Każdy jest inny.
No więc Cudem lub nauką Cudów jest akceptacja tego faktu pozbywszy się raz na zawsze kodu, zapisu - lepszy gorszy :D

blueray21 pisze:na ochotnika zeszli aby przychodzące tu energie kotwiczyć do ziemi.


Na ochotnika powiadasz szacowny :D
Większość tzw kontaktowców twierdzi, że bardziej przypominało to chciał nie chciał - musiał.
Odrzucenie współpracy przez braci z kosmosu, którzy mieli nam zwolnić miejsca w swoich kurortach na czas wielkich porządków, w których pod ,,nadzorem " Ziemian mieli z zakasanymi rękawami uczestniczyć wymusiła inne działanie.
Tym innym było przyciągnięcie tam gdzie wszystko się zaczęło czyli na Ziemie dosłownie wszystkich programów coś tam wnoszących do Całości.
No więc moim skromnym zdaniem wielkiego wyboru to ,,świetliści" nie mieli.
Jedyny ich wybór to był czy obejmuję ciało ziemskie czy też rozładowuje się bez materializacji.
Wielu zresztą z nich już po objęciu form nie umiała sobie z tym poradzić i uciekała w rożnego rodzaju formy rozładowania programu.
Mam na myśli ucieczkę w narkotyki inne degradacje, a nawet samobójstwa 8-)
Nie mniej fajnie że są bo jak każdy wnoszą jakieś tam wzbogacenie do palety barw naszej przestrzeni :D
to może pozdrawiam :D
0 x



baba
x 129

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 02 cze 2014, 14:49

0 x



baba
x 129

Re: Nauka Cudów

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 05 cze 2014, 13:28

Podaję link do filmu, który zapoczątkował temat bo widzę że YT go wyłączył a naprawdę warto obejrzeć. 8-)

0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 29 paź 2014, 22:54

Jednak Joe - Anarchistbanjo zaczął znowu pisać na lightworkers.org, może jego własna strona nie była tak poczytna. Jest już kilka jego "pozycji", na teraz wybrałem tą bardzo istotną informację o astralu, liniach czasowych i wzniesieniu, a właściwie sposobie wzniesienia Gai. Według Joe, Gaia zwyciężyła i może przenosić życie we wszystkich gęstościach, bez pomijania 4-tej (astralu).
Walka jest zakończona, choć większość jeszcze o tym nie wie. Nowy astral ma być funkcjonalny od pełni księżyca 6-go listopada, wtedy też mogą zacząć funkcjonować nowi ludzie.


Anarchistbanjo - Od teraz aż do pełni księżyca 06 listopada

24 października 2014
Anarchistbanjo

Rzeczy są bardziej zaawansowane, niż się spodziewaliśmy. Dzisiejszy nów przynosi wszystkie nowe elfy w kontakcie z nowym planem. Od tego momentu nowy plan będzie przebijać się przez wszelkie opory jak gorący nóż przez masło.

Od teraz do pełni księżyca 06 listopada linie czasowe zostaną utworzone dla wszystkich nowych elfów, aby znalazły swoją drogę w zgodności z nowym planem, znalazły drogę do domu. Innymi słowy: linie zakończenia będą tworzone w astralu odniesieniu do wszystkich nowych elfów, aby zakończyły swoje przejście do nowego stanu bytu i istnienia koncentrując się w 4-tej gęstości. Nic nie będzie w stanie im w tym przeszkodzić, jedynie osobiste wybory, gdyż one określają, kiedy i jak one przekroczą linię mety. Obejmuje to linie czasowe 3D dla zadbania o niedokończone sprawy.

Reszta świata nie ma już nic do powiedzenia w sprawach. Stary system jest teraz iluzją. To nie jest przypadek, że wybory krajowe występują w Stanach Zjednoczonych tuż przed pełnią księżyca. Spodziewajcie się niespodzianki. Nie ma już więcej impasu! Przegrani po prostu nie zrozumieli jeszcze.

Ponieważ planem (odciskiem) Nowych Elfów jest mężczyzna i kobieta obok siebie ze wszystkimi ośrodkami czakr otwartymi i działa wielowymiarowa działalność lub magia jest teraz w działaniu.

Zataczając to pełne koło nowe elfy mogą wybrać, całkowicie funkcjonować w 3D lub po prostu odwiedzać je, gdy chcą. Ich centrum funkcjonowania pozostaje w 4-ej gęstości czyli poziomie serca. Jest to poziom, dawniej zajmowany przez kosmicznych braci i siostry z Oriona, a obecnie jest zajmowany przez Gaię i nowe elfy. Bracia i siostry z Oriona albo go opuścili lub są nowymi elfami. Więc 4 gęstość, astral, jest tuż nad fizyczną 3D jest prawdziwym domem nowych elfów tak jak przepowiedziano w mitologii. Fizyczna przestrzeń 3D będzie w dużym stopniu pozostawać dla nowych ludzi. W pewien sposób ta mitologia się spełnia.

Więc historia wzniesienia Gai jest wielką bitwą między dwoma siłami; jedną, która pożąda, żeby Gaia pominęła 4 gęstość, przeniosła się do 5-tej gęstości i zostawiła za sobą wszystkie niższe poziomy. Inna pożąda, aby Gaia istniała na wszystkich poziomach i przyniosła wszystkie formy życia z nią i ta strona była zwycięska! Gaia jest zwycięska! Ona teraz swobodnie wypowiada się na wszystkich poziomach egzystencji jak prawdziwa królowa, którą ona jest.

To zwycięstwo zostało zakończone wraz z kompletacją i energetyzacją planu "nowych Elfów" 21 października. Ja nie zdawałem sobie sprawy, jak pełne, to zwycięstwo było. Dzisiejszy Nowy Księżyc zabiera "nowe elfy" przez bramę, po przez energetyczne podłączenie ich do nowego planu. Daje im magiczną siłę do tworzenia tych poszczególnych linii czasowych w 4-ej gęstości. Ale te linie czasowe będą musiały nadal być przeżywane i to będzie potrzebować różne ilości czasu w oparciu o wybory, jakie nowe elfy podejmują, od teraz do pełni księżyca.

Tylko wtedy nowi ludzie będą mieć przyznane uprawnienia do tworzenia własnych linii czasowych, które nie są w konflikcie z tymi wyższymi istotami lub z Gaią. Dzięki zakończeniu tej walki nasi bracia i siostry z przestrzeni kosmicznej będą mieli do wyboru zostawić (nas) i wrócić do domu lub pozostać jako nowi ludzie i jak grać w nową grę, która została stworzona. Było wiele dezinformacji podanej w internecie o wzniesieniu Gai. Mam nadzieję, że to wyjaśnia wszystko.

Po pełni księżyca wszystko rozpadnie szybko dla tych, stosujących się do starych sposobów. To zintensyfikuje światło przychodzące przy przesileniu zimowym i instalacja nowo wybranych urzędników. Nie ma już więcej impasu. Ludzie po prostu nie wiedzą jeszcze.

-Joe
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 30 paź 2014, 05:58

Coś w tym jest "na rzeczy" bo u mnie też od miesiąca "Linie czasu" w kółko grają w dzień i noc. I impas w moich prywatnych sprawach właśnie się skończył. Decyzje zapadły i zostały ogłoszone. Nieodwołalnie. ;) :D
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xVj2gY7Ay5U

Mnie się bardzo podoba, że Ziemia się "nie przenosi" do piątego wymiaru, będzie dalej jak najbardziej materialna bo lubię materię, przyrodę i te tamte wszystkie (prawie) robaki i duszki przyrody, niech żyją wiecznie (oprócz trupojadów bo i tak przestaną być potrzebne jak nieśmiertelność fizyczną chapniemy :mrgreen: ). :lol:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 30 paź 2014, 16:54

..ciekawe co pisze Anarchistbanjo o tych Elfach i bitwie w astralu,-
przedwczoraj rano przed 4 coś intensywnego śniłem, aż mnie rzucało od niepamiętnych czasów,-
nic nie zapamiętałem, ale działo się,-
a więc po 6 Listopada.
:D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 30 paź 2014, 23:18

Ja to bym się wolała do żadnych "dat' nie przywiązywać jednak. ;)
Moim zdaniem żadna "przyszłość" nie jest zaprogramowana, a to podawanie "terminów" najczęściej służy tylko budowaniu zniechęcenia bo kolejny mija....... i nic! Nie czekać na nic, przyszłość tworzyć trzeba własnymi rączkami we własnym życiu. :D
Teraz naprawdę trzeba uważać bo wszyscy mieszają te tzw pozytywne i prawdziwe informacje zapodając je ze szkodliwymi intencjami np albo "przy okazji" podają takie szkodliwe jeśli sami ich nie odróżniają. ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 31 paź 2014, 05:42

baba pisze:Ja to bym się wolała do żadnych "dat' nie przywiązywać jednak. ;)

daty rzadko padają, to raczej drogowskazy niż punktu kontrolne,-
"Panta rhei"/ "jedyną stałą jest zmiana", proces w toku,-
dr. Stankov i NA. już się poślizgnęli, choć w moim i nie tylko odczuciu NA. było sformalizowanym projektem CK.,-
i tak musiało się skończyć, ale Elfy to inna bajka.
;)

* NA.- New Age
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 31 paź 2014, 07:26

Co prawda Songo nie wiem o czym mówisz, bo ciurkiem operujesz nazwami, które nic mi nie mówią, ale zakładam że dobrze mówisz. Moja Kobieca Intuicja mi mówi, że masz dobre intencje. Ale się nagadałam, 4 x "mówi" w dwóch linijkach... :D :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 31 paź 2014, 14:44

Białe i czarne Elfy..... ach wielość nazw tego samego, Elfy , albo Elemici, albo Energie.... jasności i ciemności. Zwyczajnie opcja władająca trzecio wymiarową ziemią odeszła na swoją planetę na Oriona.

Jedni z nich pozostali w swoim uporze i niemocy na swojej pozycji w swojej przestrzeni , ale sporo rozświetliło siebie i przeszło na stronę "Białych Elfów" dokonali ewolucji duchowej, podnieśli swoją wibrację!
Ja cieszę się bardzo bo coraz więcej jest widocznych efektów zmian, efektów naszej wspólnej pracy, ten prawie 15 letni mój wysiłek pracy z ziemią naprawdę się opłacał.
Blu..... dawaj kolejne informacje , warto. dziekuję za Twój trud tłumaczeń.

Ponieważ planem (odciskiem) Nowych Elfów jest mężczyzna i kobieta obok siebie ze wszystkimi ośrodkami czakr otwartymi i działa wielowymiarowa działalność lub magia jest teraz w działaniu.


Zwyciężył wzór życia , którego pragnęliśmy , czyli równość obydwojga płci , koniec walk o dominację , koniec religijnych oszustw jedynego "pana Boga".... koniec zacierania wiedzy o naszych energetycznych mocach! Powraca wiedza o możliwościach naszej twórczości , roli wcieleń oraz doświadczeń w wybranych inkarnacjach.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 31 paź 2014, 22:23

Tym razem wcześniejsze przemyślenia Joe'go na temat skali mikro - makro i stosowanej terminologii. Te przemyślenia powstały pod wpływem przeczytania, a właściwie odsłuchania przez niego wielu książek i wyszło mu, że pewne pojęcia, działania pokrywają się, mimo absolutnie różnego nazewnictwa. To odnosi się do skali makro - pojęć Bóg, Lucyfer itd. i znajduje odbicie w skali mikro, strukturze atomowej, strukturze ciała itd. Tematyka jest ogólna, ale chodzi o zjawiska energetyczne i rozwiązywanie problemów z uwzględnienie funkcji tradycji.

Anarchistbanjo: Problem i rozwiązanie; Niebo, Piekło i Tradycja

18 września 2014
Channeler: Anarchistbanjo

To może być najważniejszy post jaki kiedykolwiek napisałem! W każdym razie, piszę tę informację, tak, że nigdy nie zapomnę. Właśnie skończyłem trzy miesięczny odcinek słuchania książek podczas pracy i dziś Ostatni z elementów układanki rzucił się na swoje miejsce! Właśnie skończyłem słuchać "Psychologia masowa faszyzmu" i "Funkcja orgazmu" Wilhelma Reicha. Co za tym idzie może nie być w pełni zrozumiałe dla wielu czytelników; wciąż przetwarzam to sam.

Dla tych co śledzili moje ostatnie posty można przypomnieć, że po wysłuchaniu niektórych książek Jakuba Boehme zrobiłem połączenie pomiędzy Trójcą Świętą, tronem Boga, Lucyferem, gniewem Boga, Chrystusem i innymi duchowymi rzeczywistościami z kreacją naszego świata opisane przez pola ogólnej teorii Dewey Larson. Obejmuje to trzy wymiary przestrzeni / czasu, znane jako materialna i fizyczna rzeczywistość, jak i trzy wymiary jej wzajemnego czasu / przestrzeni zwanej astralną. W tym wzajemnym wszechświecie czasu / przestrzeni wszystkie 118 możliwe elementy są reprezentowane jako warstwy astralne. Warstwy te tworzą siedem astralnych światów reprezentowanych przez siedem pierścieni elektronów dookoła najcięższego możliwie atomu. Wszechświat przestrzeń /czas i wszechświat czas / przestrzeń są połączone ze sobą ogromnym obwodem rezonansowym, z ogromnym "ładującym" prądem przepływającym między nimi. Zmiana w jednym wszechświecie odzwierciedla zmiany w innym wszechświecie.

W każdym razie, "tron Boga, Trójca Święta, bogini" są reprezentowane dosłownie wewnątrz każdego atomu w naszym wszechświecie. Oznacza to Boga, Trójcę Świętą i to wszystko znajduje się w każdej komórce naszego ciała fizycznego i dosłownie we wszystkim, co istnieje! Każdy atom jest źródłem energii fotonów wylewanym w nas i do naszego świata. "Energia punktu zerowego" jest tym samym, energią wylewaną dalej z centrum jądra każdego atomu, który istnieje.

Książka Wilhelma Reicha "Funkcja orgazmu" mówiła o "emocjonalnej zarazie", na którą ludzkość cierpi. Mówiła również o jego odkryciu energii biologicznej i jak ta zablokowana energia, głównie energia seksualna, jest odpowiedzialna za większość chorób psychicznych i emocjonalnych, jeśli nie wszystkie choroby psychiczne i emocjonalne w naszym świecie. Mówił również o tym, jak beznadziejne i frustrujące jest to dlatego, że ludzkość zawsze decydowała się zablokować tą energię w sobie i oddać osobistą moc na zewnątrz w instynkcie śmierci. Jeszcze bardziej interesujące, stwierdził, że jego pacjenci twierdzili, że czują się tak, jakby mieli pęknąć. Czuli tam takie nagromadzenie w nich sfrustrowanej energii, że będą gwałtownie reagować, czy to samookaleczeniem, czy czymkolwiek, co możliwe, aby znaleźć uwolnienie tej ogromnej nagromadzonej energii. To nie było po prostu możliwe (dla nich), aby ją tolerować.

Jakub Boeheme mówił o piekle w tych samych dokładnie określeniach! Mówił również o gniewie Boga jako błyskawicy, fala niszczycielskiej energii, która w końcu przeskakuje między dwoma wysoko naładowanymi potencjałami, gdy nie było innych możliwych sposobów rozładowania energii. On również nazywa gniew Boży pod inną nazwą, jako Lucyfera. Podobnie mówił o niebie, gdzie przez pozwolenie na to wyładowanie elektryczne, ono wydarzy wolniej, bezpiecznie i łagodnie i nazywa to "miłość Boga".

Zestawienie tego wszystkiego pokazuje, że każdy atom, cząsteczka, komórka, i narząd w naszym ciele fizycznym jest tryskające energią od samego rdzenia każdego atomu, cząsteczki, komórki i organu. Podczas gdy Wilhelm Reich twierdził, że to była energia seksualna, która tworzyła ten problem, lub wzrost ciśnienia, widzimy, że dosłownie wszystkie rodzaje energii narastają (nawarstwiają) się w organizmie, abstrakcyjna energia duchowa, konkretna energia duchowa, abstrakcyjna energia psychiczna, konkretna energia psychiczna, górna emocjonalna energia, dolna energia emocjonalna, eteryczna energia, energia seksualna i cała ta energia musi znaleźć jakiś sposób, aby się uwolnić! Pomyśl o energii, jaką dziecko ma! Wszyscy byliśmy tacy w jakimś czasie! Energia po prostu płynęła z nas! Musieliśmy poruszać się, oderwać się, wykorzystać tą energię, ponieważ było nie do zniesienia usiedzieć w miejscu!

Ale nasi rodzice zmuszali nas, aby usiedzieć. Zmusili nas do powstrzymania tej energii, aby ją z powrotem skierować do środka jako represje i stłumiona energia stała się destrukcyjna. Było to szczególnie ważne z energią seksualną, którą próbowali stłumić od samego początku! I energia seksualna była najpotężniejszą energią z nich wszystkich.

I tak żyjemy w dzisiejszym świecie, w świecie, który jest piekłem, ponieważ energia gromadzi się w nas i nie może znaleźć zdrowego uwolnienia. Czujemy się tak, jeśli będziemy pęknąć lub zabić siebie lub kogoś innego, a energia jest odprowadzana i zniekształcana w perwersyjnych sposobach. Staramy się poradzić sobie z tym narastaniem energii przez represje i brak ruchu, działania, które stopniowo powodują, że nasze fizyczne ciała starzeje się, staje się chore i umiera.

Jakub Boehme również powiedział nam, czym niebo było! Niebo było Procesem uwalniania tej energii w bardziej stopniowy sposób, poprzez magnetyzm. Oznacza to rozładowanie energii z naszego ciała bezpośrednio do astralnego, ponieważ astral jest wszechświatem stworzonym z linii strumienia magnetycznego. Poprzez rozwój naszych ciał astralnych tworzymy obwód rezonansowy, który umożliwia nieskończonej ilości energii przepływ bezpiecznie pomiędzy naszym ciałem fizycznym i naszym ciałem astralnym! Z tego widać, że niebo jest doświadczane, gdy rozwinęliśmy zarówno nasze ciało fizyczne, jak i wszystkie nasze ciała astralne!

W ten sposób, przesunęliśmy się od stanu piekła i Lucyfera jako destrukcyjnych zrzutów energii do nieba z łagodniejszym i bardziej kochającym wszechświatem magnetycznego przyciągania i odpychania. Kiedy to się dzieje, świat fizyczny staje się pięknym odbiciem astralnych światów.

To prowadzi nas z powrotem przez pełne koło do pytania, w jaki sposób tworzyć różne ciała astralne, które są wymagane? Jak już wspomniano wcześniej, to się dzieje przez gorzko słodki proces zakochania i wypadnięcia z miłości przez zmieszanie i wymianę energii z przeciwną płcią, w której męski i kobiecy aspekt naszych dusz stają się zrównoważone i stabilne. To może się zdarzyć, poprzez tantryczny proces znany jako ścieżki lewej ręki.

A co z tradycją? Tradycja jest planem, albo wzorem, który istnieje w płaszczyznach astralnych i który próbuje manipulować rzeczywistością fizyczną na swój obraz. Co nie zostało prawidłowo zrozumiane to, to, że te plany są wzorami lub "duchami" lub cieniami zdarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Gdy osoba umiera jej życie pozostaje w astralu za nią jako wzorzec lub cień. Historia jest okrągła i powtarza się i wzory te powtarzają się w kółko. Tradycja jest po prostu próbą postępowania według tego samego wzoru, którego z powodzeniem użyto w przeszłości!

Ale celem życia jest rosnąć i stawać się bardziej złożonym, aby zbadać wszystkie możliwości, zarówno dobre i złe! Plan lub wzór, który przynosi zbawienie pewnego dnia, musi pewnego dnia w przyszłości stać się więzieniem, ponieważ jest przerośliśmy go. Zadaniem bohatera jest stworzyć nowy wzór, taki, który nigdy nie istniał wcześniej! Tak więc, w dzisiejszym świecie życie nie tylko stało się piekłem, ale tradycyjny sposób życia nie przynosi zbawienia! Nowy wzór lub plan musiał być stworzony i został stworzony!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 30 lis 2014, 14:40

Kolejny post Joego odnośnie sytuacji energetycznej. To co zaistnieje w astralu dopiero może manifestować się na ziemi. W/g Joe astral obecnie to jedna wielka zmiana, która powinna się zakończyć do przesilenia zimowego. Przemiany fizyczne zachodzą małymi kroczkami.


Anarchistbanjo - Wzloty i upadki
28 listopada 2014




Mam zamiar spróbować dać przegląd procesu energetycznego, który teraz dzieje się aż do przesilenia zimowego. Zasadniczo wszystkie struny muszą być przecięte i nowe połączenia na miejscu do przesilenia lub będzie przeniesienie na kolejny rok. I wszystko, czego do tej pory doświadczyłem przekonuje mnie, że idziemy na całość tutaj! Więc spodziewajcie się szorstkiej przejażdżki!

Istnieją dwa główne czynniki, które obecnie grają tutaj i obydwa zawierają opór samego astralu przed zmianą. Nikt już nie walczy w tym procesie dłużej, po prostu stara się przetrwać przez to! Więc nie ma już wroga lub przeciwnika, jest tylko ból samego rodzenia.

Więc stary astral musi być całkowicie zniszczony, aby zrobić miejsce dla nowego.

Pierwszym czynnikiem jest to, że wszystkie formy życia, muszą być podłączone do nowej siatki Jedności na wszystkich poziomach istnienia. Dla każdego z nas oznacza to ogromne rozciąganie naszej istoty, ponieważ nasza świadomość indywidualna nie była zdolna do sięgania w całe spektrum energii. Więc jesteśmy rozciągani i proces rozciągania przechodzi z serca do najwyższych duchowych płaszczyzn, aby rozciągnąć serce do najniższych magicznych płaszczyzn. Więc jesteśmy rozciągani niemal do granic wytrzymałości w jeden sposób, a następnie odwracamy polaryzację i jesteśmy rozciągani w innym kierunku. Serce zawsze pozostaje w centrum i jest najważniejszym miejscem.

To sprawia, że nasze życie jest chaotyczne, ponieważ kiedy jesteśmy spolaryzowani w jednym kierunku przyciągamy pewne rzeczy do nas i odpychamy inne. Potem, gdy nasza polaryzacja odwraca się w drugą stronę rzeczy, które przyciągamy i odpychamy są odwrócone. Efekt końcowy jest taki, że jesteśmy rozciągnięci!

Ale efektem końcowym będzie, że nasza świadomość obejmie całą odległość widma bez wysiłku i w pokoju. To będzie wtedy, gdy nasz proces Boskości będzie kompletny, to jest wtedy, gdy nasza jaźń Boga lub Bogini będzie w końcu w domu w naszych fizycznych ciałach.

Drugim czynnikiem jest to, że ludzkość podzieli się na dwie bardzo różne natury, nowych elfów i nowych ludzi. Każde naśladują bardzo różne wzorce energii dla przyszłego wzrostu.

Teraz jest to problemem. Stare „okablowanie” i stary wzór przyjmuje jednego "nowego elfa" i energetycznie przywiązuje go do jednego "nowego człowieka", a następnie robi trzecie połączenie ze "ludzkim kolektywem". Mężczyźni i kobiety będą w stanie doświadczyć i zrozumieć siebie nawzajem tylko przez związek z " ludzkim kolektywem ". Układ ten opanował życie na wszystkich poziomach istnienia.

Nowy wzór elfa całkowicie niszczy to stare połączenie i łączy go w nowy sposób. Jeden "nowy elf" jest podłączony do innego Boskiego odpowiednika "nowego elfa" i tak to jest. Nie ma "kolektywnego" połączenia.

Nowy wzór człowieka jest całkowicie " ludzkim kolektywem ", gdzie wszyscy są połączeni w Jedności. Brak połączeń do Boskiego odpowiednika.

Oba z tych nowych połączeń muszą być uporządkowane. Stare połączenia energetyczne muszą zostać zniszczone, a na ich miejsce powstaną nowe i wszystko to dokonane przed przesileniem zimowym, jeśli to możliwe! Więc po raz kolejny jest rozciąganie i wyginanie polaryzacji i gdy niektóre połączenia są zniszczone, to odwrotnie, tworzone są nowe, Potem inny zwrot, gdy jako proces trwa. Transformacja jest tak masywna, że może być robione jedynie trochę na raz.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 03 gru 2014, 20:52

Kolejna energetyczna aktualizacja dotycząca astralu i Gai w interpretacji Joe'go. Nowe szczegóły i osiągnięcia. Oczywiście ma to wpływ na ludzi i Joe, tez o tym wspomina.


Anarchistbanjo - Nowe magiczne płaszczyzny teraz zostały Utworzone

30 listopada 2014
Channeler: Anarchistbanjo

Oto ważna aktualizacja o wydarzeniach astralnych. Ale najpierw chciałbym podsumować to, co działo się do tej pory. W październiku nowy krystaliczny hologram 3D został aktywowany i Gaia wznowiła wzniesienie. Ten nowy krystaliczny hologram wykonał krótkie prace na astralnych ściekach blokując ich dalsze postępy i wkrótce zintegrował się z innymi już wzniesionymi poziomami tworząc nowy krystaliczny hologram 10D. Ludzkość zakończyła podziały na zarówno nowe elfy, jak i nowych ludzi. Ostatnio n połączenia energetyczne z Gaią, jakie ludzie mieli, zostały odcięte całkowicie pozostawiając im tylko ich duchowe połączenie. Zerwanie tych połączeń z Gaią spowodowało intensyfikację "połączeń zbiorowych" i dalsze wzmocnienie "instytucji społecznych", które nie mają podstawy w organicznej rzeczywistości. Świat nowego człowieka jest umacniany i rządzony przez zasady, przepisy i prawa. To jest świat umysłu ula.

Ten okres od nowiu listopada do teraz zobaczył również nowe połączenie energetyczne zrobione wśród nowych elfów, gdy starały się znaleźć swoje Boskie odpowiedniki. Jest to postrzegane jako okres łaski, który potrwa aż energie nowego roku rozpoczną wchodzenie w siatkę jedności Gai po pełni księżyca z 06 grudnia i osiągną swój szczyt w okresie zimowego przesilenia. To uporządkowanie i nawiązywanie nowych połączeń odbywa się już na płaszczyznach duchowych, gdzie linie życia są tworzone, które będą pełnić rolę pomostu między Boskimi odpowiednikami.

W ostatni wieczór 29 listopada 2014, ten proces został zakończony i nowy plan dotyczący połączenia Boskich Par przeszedł z duchowych płaszczyzn do magicznych płaszczyzn do fizycznej manifestacji. To obejmowało tworzenie i aktywację zupełnie nowej magicznej płaszczyzny, która została całkowicie odcięta od nowego ludzkiego bałaganu i ingerencji człowieka. Rozwiązania wymagają od Boskich odpowiedników znalezienia swojej drogi poprzez nowy ludzki bałagan i stania się od niego wolnymi, zanim będą mogły się zjednoczyć. To zajmie trochę czasu i nie będzie to łatwe, ale sam astral wzmacnia te wysiłki.

Aby być uczciwym niektóre rozwiązania wskazują, że niektóre Boskie odpowiedniki będą zjednoczone dopiero po śmierci ich ciał fizycznych i będą zjednoczeni w 4-ej gęstości. Inni znajdą rozwiązania, które pozwolą im, aby się zjednoczyć w tym życiu w krystalicznej 3D. W każdym przypadku rozwiązania zostały znalezione i wszystko jest w gotowości do globalnej aktywacji nowego hologramu10D na przesilenie zimowe i Boże Narodzenie. I to ma być uruchomione z ogromnym napływem światła i miłości.

Proces wznoszenia zbliża się do zakończenia w 2015, który będzie pierwszym rokiem nowego hologramu 10D i ukończeniem wzorca nowych "elfów" dla Boskich odpowiedników.

Ostatnia uwaga o nowych ludziach. To oznacza bardzo trudny czas dla tych nowych ludzi, którzy mają trudności w zgodzie z nowymi zasadami, przepisami i prawami. Zobaczymy wiele dusz, jak zaczynają się fragmentować z powodu ich niezdolności do dopasowania się do tych nowych ścieżek energii. Ważne jest, aby wszyscy nie dali się wciągnąć w emocjonalne i psychiczne kryzysy innych w tym czasie. Ponieważ Nic nie mogą zrobić. Czas dla wszystkiego, co jest już przeszłością i my wyłaniamy się z kanału rodnego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 05 gru 2014, 13:42

Obydwa posty Joe'go są niezmiernie interesujące potwierdzają moją wiedzę na temat co dzieje się zarówno na ziemi jak i w świecie za kurtyną....

Mam zamiar spróbować dać przegląd procesu energetycznego, który teraz dzieje się aż do przesilenia zimowego. Zasadniczo wszystkie struny muszą być przecięte i nowe połączenia na miejscu do przesilenia lub będzie przeniesienie na kolejny rok. I wszystko, czego do tej pory doświadczyłem przekonuje mnie, że idziemy na całość tutaj! Więc spodziewajcie się szorstkiej przejażdżki!

Istnieją dwa główne czynniki, które obecnie grają tutaj i obydwa zawierają opór samego astralu przed zmianą. Nikt już nie walczy w tym procesie dłużej, po prostu stara się przetrwać przez to! Więc nie ma już wroga lub przeciwnika, jest tylko ból samego rodzenia.

Więc stary astral musi być całkowicie zniszczony, aby zrobić miejsce dla nowego.


Przesilenie zimowe , a raczej już 13 grudnia ( bo wszystek zejścia energii do jądra ziemi związane z przesileniami zaczynają się 13 grudnia) rozpocznie nowy całkowicie proces związany z uaktywnieniem nowego wzorca życia na ziemi. Ale ma to również bezpośredni związek z matrycą astralną , u LUDZI , którzy uzyskali pełnię mocy do transformacji i scalili swoje wszystkie dawne inkarnację w JEDNIĘ astralnej matrycy , nastąpi połączenie jej z jej wyższym aspektem , matrycą eteryczną.
To, o tych osobach Joe'go pisze iż staną się "nowymi Elfami", ci zaś , którzy nie dokonali jeszcze tego procesu, będą nadal żyli w niższym III Wymiarze w połączeniu ze swoją matrycą astralną jako wzorcem życia. Ale... już na innych warunkach, ponieważ zostanie zlikwidowane "koło karmy", które stanowiło ciągłą niewolę połączonej z blokadami informacyjnymi i fałszywymi wzorcami wcielających się Energii.

Proces zejścia olbrzymiej dawki energii z odległego rejonu kosmosu zacznie się 13 grudnia trwa dobę, do 14. następnie od 14. zacznie się powrót do góry przez 7 czakr trwający 7 dni, do 7 czakry dojdzie 21. a, zakończy się 22. grudnia.
Nasze 'ziarno życia" , matryca energetyczna obecnego ziemskiego wzorca będzie korzystała już z nowej wiedzy , otworzonej dla nas w polu morfogenetycznym. I to jest początek używania wiedzy IV wymiaru. Kolejny rok wyda plon , który zdefiniuje ... a raczej zharmonizuje każdego z nas ( jego osobistą wibrację ) z jednym z trzech poziomów energetycznych każdego wymiarów w którym przyjdzie mu żyć.

Aby być uczciwym niektóre rozwiązania wskazują, że niektóre Boskie odpowiedniki będą zjednoczone dopiero po śmierci ich ciał fizycznych i będą zjednoczeni w 4-ej gęstości. Inni znajdą rozwiązania, które pozwolą im, aby się zjednoczyć w tym życiu w krystalicznej 3D. W każdym przypadku rozwiązania zostały znalezione i wszystko jest w gotowości do globalnej aktywacji nowego hologramu10D na przesilenie zimowe i Boże Narodzenie. I to ma być uruchomione z ogromnym napływem światła i miłości.

Proces wznoszenia zbliża się do zakończenia w 2015, który będzie pierwszym rokiem nowego hologramu 10D i ukończeniem wzorca nowych "elfów" dla Boskich odpowiedników.


Moje powyższe wyjaśnienie jest odpowiednikiem tego co napisał Joe'go , dokładnie tak to wygląda na planie energetycznym. To co wpiszemy jako nasze wzorce zachowań w roku 2015 w pole początku IV wymiaru, stanie się drogą doświadczeń dla kolejnych pokoleń. Zarówno tych istniejących na "drzewie życia" jako Energie Świetliste , jak i tych , którzy są Energiami Ciemności.

Wszystkim życzę sukcesów i dania sobie rady nawet w najtrudniejszych sytuacjach. ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 05 gru 2014, 16:57

Co do uzupełnienia poprzedniej wypowiedzi Joe'go uważam ten fragment za istotny.


Ten okres od nowiu listopada do teraz zobaczył również nowe połączenie energetyczne zrobione wśród nowych elfów, gdy starały się znaleźć swoje Boskie odpowiedniki. Jest to postrzegane jako okres łaski, który potrwa aż energie nowego roku rozpoczną wchodzenie w siatkę jedności Gai po pełni księżyca z 06 grudnia i osiągną swój szczyt w okresie zimowego przesilenia. To uporządkowanie i nawiązywanie nowych połączeń odbywa się już na płaszczyznach duchowych, gdzie linie życia są tworzone, które będą pełnić rolę pomostu między Boskimi odpowiednikami.


W związku z nowymi wzorcami życia opartymi bardziej na uczuciach, zaczną się spore zmiany w związkach miedzy LUDZKICH, szczególnie tych LUDZI, którzy staną się "nowymi Elfami" czyli scalą swoje matryce astralne z matrycą eteryczną. Dla nich na planie energetycznym zaistnieją już wzorce nowych związków i pojawią się nowi partnerzy harmonizujący z ich wibracją.Po 06. grudnia plan energetyczny zacznie przejawiać się coraz mocniej na polu fizycznym, będzie on wpisywał nowe wzorce uczuciowe LUDZKICH serc w realizację materialną.
Nowe związki uczuciowe LUDZI będą się opierały już na nowych wartościach, nie coś za coś... i nie kontrakt własności do końca życia,a uczucie, które swoim ogniem wyznacza splot dwóch serc bijących tym samym rytmem. Tak długo, jak długo melodia miłości w związku ma czyste i piękne brzmienie w duecie.

Nie wszyscy dadzą radę już teraz doświadczyć piękna i doskonałości życia w związku nowego wymiaru. Ale wszyscy wcześniej czy później w swoich przestrzeniach w tym lub kolejnym życiu otrzymają na swoją miarę ten najpiękniejszy dar, jakim jest miłość bezwarunkowa.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Etznab » czwartek 18 gru 2014, 11:38

Taka informacja ukazała się na stronie http://www.koniec-swiata.org
http://www.koniec-swiata.org/21-grudnia ... zez-3-dni/

Cytat
"W dniu 21 grudnia, późnym popołudniem, niebo ściemnieje i tak pozostanie przez trzy dni, ze względu na naturalne zjawisko, które ma miejsce bardzo rzadko, występuje bowiem co 26000 lat"

Kiara gdzieś wspominała ,że stawia na 3 dni jasności :) , ja też optuję za jasnością :) , ciemności już mi wystarczy :lol: ;)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 18 gru 2014, 15:48

Nie można tak od razu z grubej rury
. :) walić informacji.. gdybym powiedziała wszystko co wiem ( nie widzę w mózgu jako hologram wyświetlany mi przez różnych „opiekunów” i przewodników duchowych), a wiem
. to większość czytających odrzuciła by te informację jako coś nie realnego i nie do przyjęcia.
Ja odbieram ,a raczej czytam informacje komórkowo z napływającej na ziemię i do mnie fali świetlnej , to trochę inaczej niż ogląd skanerem / 3 okiem przez mózg.
Każdy kto tak ma wie, iż obrazy, teksty , dźwięki , podrzucane nam do mózgu nie odbierane przez wszystkie komórki są identyfikowane jako wirusy i kasowane osobistą wibracją.
Dlatego trudno jest takich ludzi manipulować, tacy LUDZIE są w stanie analizować w miarę dobrze przekaz informacji, bo wszystkie ściemy rozsypują się szybko nie identyfikowane prze wszystkie komórki.

Ale.. dla większości odbierających skanerem/3 oko i dostrojonych do takich odbiorów ich mózg identyfikuje je jako prawdę dla nich.
Nie można narzucać nikomu odbierającemu na tych falach infa z innej wibracji , bo on tego nie przyjmie jako prawdę. Dla większości będzie to bełkot, kakofonia i bzdury , widząc niedoświetlone obrazy mózg jego odczytuje je jako okropieństwa identyfikuje ze znanymi wzorcami, wojna, terroryzm , śmierć.. zagłada, itp


Gdy oczy przyzwyczajone są do półmroku, raptowne zwiększenie światła oślepia, wysokie dźwięki powodują utratę słuchu, a duża ilość wody/ zapisanej w niej informacji topi.
Musi zaistnieć czas adoptacji do nowej sytuacji, który powoduje zarówno w psychice, poziomie uczuć i systemie nerwowym dostosowanie do nowego. To jest czas od grudnia 2012 do teraz i potrwa jeszcze ciutkę.
Nie wszyscy LUDZIE osiągneli poziom wibracji umożliwiający im przejście do IV wymiaru, niektórzy potrzebują więcej czasu na zakończenie swoich procesów przemiany.
Oni odbierają obecną rzeczywistość starymi czytnikami, identyfikują ją z dawnymi wzorcami. Zatem sytuacja jaka jest teraz
rozpadanie się starych struktur i agresywne walki o ich zatrzymanie
identyfikują jako przedpole wielkiej wojny. Nie należy im się dziwić biorąc pod uwagę całą medialną propagandę i usiłowania manipulacji informacją ku pokazania takiego obrazu.
System stracił już siłę kreacji ale chce mimo wszystko zaangażować LUDZKI strach w przetrwanie do końca zmian.
Na ile damy mu swojej energii wiary.. tyle czasu będzie nami władał.

Jak to wygląda .. ziemia jest na właściwej osi galaktycznej , która gdzieś na dole ma punkt minus, gdzieś po środku punkt zero i gdzieś na górze punkt plus.

W roku 2012 była idealnie w punkcie zero, przed energetycznymi wrotami czasu, które wprowadzały ją do IV wymiaru. Gdyby nie uzyskała wystarczającej mocy energetycznej na uniesienie się w górę i nie miała przywróconych wszystkich dawnych parametrów nawigacji. Odwróciła by się do „góry nogami”.. bo zadziałały by przygotowane na ten moment destrukcyjne siły ściągania jej w dół, zrealizowały by się wszystkie negatywne proroctwa. Ona ruchem wirowym / spiralnym zaczęła by się obniżać do maksymalnego minusowego poziomu. Nastąpił by koniec kolejnej czwartej cywilizacji trzeciego wymiaru
. czyli zaczęli byśmy po raz 5 od zera.

Ale tak się nie stało, tym razem nam LUDZIOM się udało! Uzyskaliśmy osobisty poziom wibracji , który podniósł wibrację jądra ziemi( wszyscy LUDZIE SĄ Z NIM ENERGETYCZNIE POŁĄCZENI) i jak balonik pompowana od wewnątrz ziemia odzyskała swoją dawną energię i moc wyniesienia się w przestrzeń.

Oś magnetyczna po której wznosi się ziemia jest strumieniem energii/ światła płynącego z odległych rejonów kosmosu, łącząca ją i nas z pierwotnym wzorcem życia , KODEM ŻYCIA zdeponowanym w polu morfogenetycznym i jądrze ziemi oraz w naszej I czakrze życia.
Jest to zwyczajnie kod DNA , który zależnie od poziomu wibracji czyli kolejnego wymiaru energetycznego w którym żyjemy otwiera nam dostęp do wzorców życia zaprojektowanych dla niego.
Tych poziomów jest 12. podzielone są na 4 wymiary (można je nazwać domami zodiakalnymi , stąd te pojawiające się symbole ), każdy wymiar ma swój wzorzec energetyczny , KOD , MATRYCĘ ŻYCIA , MATKĘ WYMIARU połączoną z GŁÓWNA MATRYCĄ WSZYSTKICH ŻYĆ , MATKĄ WSZYSTKICH ŻYĆ, WIEDZĄ ZAWIERAJĄCĄ TE NIŻSZE MATRYCE , ZWANE INACZEJ 3 STRAŻNICZKAMI RODÓW.
TA NAJWYŻSZA WIBRACJA ŚWIATŁA PRA.. KOD WSZYSTKICH ŻYĆ ZNANA JEST NAM POD JEDNĄ ZE STARYCH NAZW LUCYFER
./ VENUS , NIOSĄCA ŚWIATŁO.
To znana nam również naziemna świetlna oś elektromagnetyczna ziemi „AXE MAJEUR .

Wiadomo iż wiedza , informacja jest przesyłana wiązką energii światła, wiadomo rownież iż to samo światło , ta sama informacja jest INACZEJ odbierana w różnych przestrzeniach pomimo tego identycznego nośnika informacji. Inaczej odbierana przez inne czytniki, którymi są zarówno przestrzeń na której się ona wyświetla , jak i LUDZIE odczytujący ją.

Zatem inaczej jest odbierana i rozumiana na poziomie poniżej zera, III wymiaru w którym byliśmy do roku 2012, a zupelnie inaczej na poziomie powyżej zera IV wymiaru w którym jesteśmy teraz.
Dochodzi jeszcze element odczytujący czyli CZŁOWIEK
.. on sam MUSI się dostroić do możliwości odczytu,czyli życia w wyższej wibracji! Inaczej , zmienić, udoskonalić cały swój system nerwowy , którym odbiera i odczytuje wibracje fali świetlnej w której JUŻ JESTEŚMY od 2012.
Jeżeli się to nie stanie wszystko co go otacza jest identyfikowane ze starymi wzorcami, a on jest zagubiony w nowym bo wszystko jest już dla niego niestabilne, chaotyczne,inne . I to są te 3 lata pobytu w „śluzie miedzy wymiarowej” od roku 2012 do końca 2015, ale rok 2015 jako pierwszy identyfikujący nasz rozwój zdecyduje o możliwościach naszego pobytu w wymiarze III lub IV, bowiem w każdym otworzą się indywidualne możliwości duchowe jak i fizyczne harmonizujące z odpowiednim wymiarem.

Nie mamy się czego bać energia LUCYFERYCZNA to zwyczajnie fala świetlna z nośnikiem informacji, którą każdy z nas odbierze sam i odczyta sobą. Bowiem jest to TYLKO ŚWIATŁO , KTÓRE MY SAMI NASZYMI WEWNĘTRZNYMI KODAMI MYŚLOWYMI ZAGĘŚCIMY DO MATERIALNEJ FORMY.
Zatem przed nami nie dni ciemności
a dni jasności
. :)
W wzorzec LUCYFER to pentagram, pentagram to, kod duchowych możliwości zdeponowanych w CZŁOWIEKU materialnym , umożliwiający mu swoim wzorcem władania 5 elementami materializowanie życie biologiczne w świecie fizycznym.

Bez tej wiedzy życie by istnieć nie mogło.
Stawianie znaku równości między LUCYFER a SZATANEM jest dla mnie totalnym brakiem wiedzy w tej dziedzinie. SZATAN odpowiada za mózg, naszą 6 czakrę logikę, która jest w całości naszego rozwoju niezbędna, ale nie powinna nigdy być dominująca.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 23 gru 2014, 21:58

Mamy najświeższą relacje Joe'go - Anarchistbanjo ze sfery energii. Jak zwykle używa swojego specyficznego języka i to wymagałoby jakiegoś tłumaczenia na "nasze".
Jednak pewne stwierdzenia warto podkreślić - od przesilenia jest tylko "teraz", czyli w moim wolnym tłumaczeniu, ogólnie przeszłość przestała mieć na nas wpływ. Możemy kreować życie, jakim chcemy, żeby było. Jednak środki nie są tutaj już tak jasno przedstawione, w tej powodzi hologramów 3D, 4D i 10D.



Anarchistbanjo - Nowe Początki i Nowa Ludzkość

23 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo

Od dłuższego czasu już ludzkość jest tylko powstrzymywaniem końcowej fazy wzniesienia Gai. To zmieniło się z zimowym / letnim przesileniem dnia 21 grudnia 2014 r. Najlepszym sposobem na wyjaśnienie tego, co się stało, jest podzielić się tym, co dzieje się dzisiaj, 22 grudnia 2914.

Na dzień dzisiejszy hologram rzeczywistości Gai 10D zaczął iść do przodu w jego ogromnej pojedynczej linii czasowej. W tym momencie i dalej jest tylko teraz, chwila obecna w obecnym życiu. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz, co istnieje w twoim świecie. Stworzyliście ten świat i to jest punkt wyjścia. Możecie wykorzystać swoje nowe dary, aby przenieść się stąd, gdzie teraz jesteście do miejsca w którym chcecie być, ale to jest początek, a to zmusza do korzystania z iluzji starego świata, jak to fizycznie było. Raz jeszcze przejście było płynne i rzeczywistość wydawała się nienaruszona. Ale fizyczna krystaliczna 3D jest już w pełni sprawna i działa zgodnie z nowymi zasadami, które staną się bardzo widoczne dość szybko.

Nowi ludzie i nowe elfy zostały oddzielone od siebie energią mądrości. Nie ma już więcej starej świadomości 3D. Jest nowa świadomość 3D, nowych ludzi i nowa świadomość 4D, wielowymiarowa nowych elfów. Ale nie ma mostu między nimi.

Nowi ludzie stworzyli kolektywną rzeczywistość świadomości ula 3D, która jest oparta na dualności, bezwarunkowej miłości i połączeniu do ducha, a nie do ziemi, matki Gai. Ta rzeczywistość nie jest zasadniczo natury seksualnej.

Nowe elfy stworzyły indywidualistyczną rzeczywistość, która jest oparta na energii punktu zerowego, boskich związkach odpowiedników, rezonującej miłości i połączenia do matki ziemi, Gai. Ta rzeczywistość jest przede wszystkim natury seksualnej i opiera się na sile życiowej życia wszystkich żywych istot.

Od tego momentu dalej nowe elfy nie mogą doświadczać świadomości 3D, ale pozostają na środku 4D ze zdolnościami wielowymiarowymi, które w magiczny sposób przyciągają wyobrażony rodzaj życia. Będzie to możliwe poprzez ziemski link z Gaią. Rozwinęły one zarówno męskie i żeńskie części swojej duszy.

Od tego momentu dalej nowi ludzie nie mogą doświadczać świadomości wyższych poziomów w zupełności z powodu genetycznej niezdolności zintegrowania ich jaźni cienia. Nowi ludzie nie mają wyważonej własnej męskiej/ żeńskiej duszy.

Nowy hologram 10D spowoduje wybuch jaźni cienia we wszystkich żywych istotach. Będzie to oznaczać dla wielu nowych ludzi zmaganie się w emocjonalnych wirach nagle uwolnionej, a długo przetrzymywanej energii emocjonalnej. Nowe elfy pracują, aby oczyścić tą energię, że nie będzie tak negatywnie dotknięta.

Ale ważne jest, aby uświadomić sobie, że to jest przemijająca rzecz, ta erupcja cienia. To będzie tylko wpływać na osoby z uwięzionymi i stłumionymi energiami emocjonalnymi. Dzieci, które nie mają uwięzionej emocjonalnej energii nie zostaną dotknięte i w dorastaniu nie potrzebują ich doświadczyć, bo hologram 10D będzie utrzymywać ten kanał energii czystym.

Stało się! Teraz nadszedł czas, aby stworzyć życie, którym mieliśmy żyć!

-Joe
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 27 gru 2014, 22:13

Kolejna relacja Joe'go ze świata energii po przesileniu zimowym, wyrażona dość jasno i obrazowo.


Anarchistbanjo - Nowe Fundamenty

26 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo


Wyobraźcie sobie gigantyczne koło ying / yang i zobaczcie jak koło zaczyna się obracać. Symbolicznie jest to tym, co działo się przez te kilka dni od przesilenia. Tym olbrzymim kołem yin / yang jest sama Gaia i ona w końcu zjednoczy swoje własne męskie / żeńskie aspekty w miłości i radości. Jest to proces, który jest tylko w początkowej fazie ruchu, ale pierwszą rzeczą, którą zrobiła to wyrzuciła wszystkie energie, które nie są w równowadze męsko / żeńskiej. Teraz te zrównoważone energie zaczynają się kręcić i tworzyć i przenosić nas z miejsc, gdzie się teraz znajdujemy, do naszych prawdziwych miejsca w całym wszechświecie. Ci z nas, którzy są związani z Gaią odbędą tą podróż razem z nią.

Energie tego przesilenia nie były takie jak energie każdego poprzedniego przesilenia. Wcześniej to duchowe światło przychodziło na ten świat z centrum galaktyki podczas przesilenia i to duchowe światło nie było zrównoważoną męsko / żeńską energią, ale prawie czystą męską energią, która miała połączyć się z prawie czystą żeńską energią Gai i wszystkich istot żywych. Tym razem mieszana męsko / żeńska energia przychodzi z serca Gai, gdyż wybucha w samym jej rdzeniu i obejmuje wszystkie żywe rzeczy. To jest zupełnie inna energia podążająca zupełnie inną ścieżką.

Astral zaciekle opiera się zmianom, ale gdy coś nowego wskoczy na miejsce w tej nowej kreacji, to nowa droga energii będzie już zaciekle chroniona. Kiedy pomyślicie, tak z powrotem o ciągu ostatnich sześciu miesięcy lub około i przypomnicie sobie, jak byliście targani w jeden sposób, a następnie inny sposób, uświadomicie sobie, że jeden zestaw ścieżek energii dzielił się na dobre, a inny zestaw ścieżek energii scalał pęknięcia permanentnie. My teraz zobaczymy wyniki tego ostatecznego przyciągania razem. My teraz doświadczymy wielkiego przebudzenia!

Stare sposoby były mocno osadzone w astralu oraz w samych naszych ciałach. Uwalnialiśmy te nici, sznury pojedynczo przez długi okres czasu. A teraz, przy tym przesileniu to nowe gigantyczne koło yin / yang zerwało ostatnie ograniczenia i przez pęd jego toczenia stopniowo pociągnie wszystko inne swobodnie wraz z nim w tym nadchodzącym roku.

Każdy wielki cykl zaczyna się od najniższych z energii ziemi, a gigantyczny symbol yin / yang oznacza najniższą " energię istotnej siły życiowej" lub męsko / żeńskiej energii seksualnej i po raz pierwszy ta energia jest w doskonałej równowadze. To Gaia wspomaga tę równowagę i utrzymuje ją teraz, a nie osoby. Osoby pomogły zakotwiczyć tą zrównoważoną energię, ale teraz Gaia sama zajmuje się przyczyną i dodaje swoją własną ogromną miłość i radość z tego stworzenia nowego i radosnego świata.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 27 gru 2014, 23:26

Dlaczego tak?

W zachwycie serca nad cudownością chwili w której żyjemy TU i TERAZ podzieliłam się z wami moją wiedzom , o schodzącej wielkiej energii do jądra ziemi z centrum Galaktyki z Gwiazdy Matki, to olbrzymi i piękny strumień światła. Ten proces jak co roku dotyka naszej ziemi. 13 grudnia, łączy niefizyczne z fizycznym, tworząc nowy wzór życia na kolejny rok. W powrocie do punktu wyjścia wraca przez 12 czakr jako że przez nie schodził.
Pierwsze 7 dni to czakry materialne, kolejne 5 dni to czakry poza materialne powierzające wszystko nowe
. materii .
13 -go. dnia w całokształcie procesu, energia wraca do źródła wyjścia, dzień połączenia wypada ZAWSZE ( w naszym kalendarzu) 25 -go. grudnia. W tym dniu a raczej w nocy poprzedzającej go , ta cudna energia łączy się ponownie z Gwiazdą Matką z której wypłynęła.
Ona zaś do rana rozświetla się mocą splecionej energii tego i tamtego świata
. rodząc swój kolejny Królewski Aspekt na kolejny roczny cykl.
Dla mężczyzn jest to dar uaktywnienia w sobie intuicji aspektu żeńskiego, dla kobiet męskiego i odzyskania zablokowanej w nas mocy.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 52bcab6b7a

:)

O wschodzie słońca w dniu 25 grudnia
.. płynie na ziemię z Gwiazdy Matki , przechodząc przez Słonce nowy większy i piękniejszy impuls światła , dokonuję on narodzin CHRYSTUSA/KRÓLA w każdym z nas. Za kolejne 13 dni ( dokładnie 6 stycznia nastąpi „ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI” , ten „nowo narodzony nasz Chrystus ” otrzyma święte dary od „Trzech Króli” , MOC, MIŁOŚĆ , MĄDROŚĆ
. by ponownie rozkwitły pięknem w każdym z nas
..
Kim są ci tajemniczy „KRÓLOWIE”
.. to trzy helisy naszego DNA w których na kolejnym wyższym poziomie istnienia otwierają się dla nas następne możliwości symbolizowane tradycyjnie przez „Mirrę , Złoto , Kadzidło”
..

Zatem ŻYCZĘ KAŻDEMU by darami nowych możliwości otrzymanymi od TRZECH KRÓLI wypełnił swoje życie , kreując piękno, doskonałość i miłość w sobie , by emanował nim tworząc radość i cuda szczęśliwości.

Jako że III wymiar był czasem poznawania wiedzy przez dominację aspektu męskiego,wydarzenia wszystkie były przepełnione energią męską jako wiodącą. Jednak kilkanaście lat temu rozpoczął się proces ponownego harmonizowania energii męskiej i żeńskie w jądrze ziemi ale i w nas w naszej czakrze życia, której przejaw żeńskości był zablokowany częściowo.

To była długa trudna i żmudna droga zdejmowania starych blokad, cofania się do miejsc w których były. Dotyczyła ziemi ale i każdego z nas, dlatego w naszych życiach rozgrywały się sytuacje , które oczyszczały je z męskiej brutalnej dominacji, kobiety odzyskiwały odebraną im dawno temu moc.

Do jądra ziemi schodziła przez 9 lat przepiękna różowa energia harmonizująca układ męsko żeński ( różowo, niebieski), właściwie proces dobiegł końca.
Rok 2015 odsłoni zupełnie nowe wzorce życia oparte an harmonii , zaistnieje w polu morfogenetycznym mozliwość korzystania z nowej wiedzy , której jeszcze nie było dostępnej dla LUDZI , bo nie byliśmy jeszcze nigdy na obecnym poziomie wibracyjnym.

Odsłoni się dawna prawdziwa wiedza na temat POLSKI , EUROPY i północnej półkoli ziemi.
Będziemy wspierani przez harmonijną energię jądra ziemi oraz wzorce z pola morfogenetycznego by to co jest już gotowe w nas mogło rozkwitnąć całym pięknem dotychczasowego osiągnięcia rozwoju.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 28 gru 2014, 18:51

Joe poszedł "za ciosem" i dostarczył energetycznych wizji na nadchodzący rok, oczywiście używając tych samych swoich określeń, co poprzednio. Tak, czy owak przyszły rok w dziedzinie ludzkiej "energetyki" zapowiada się niezwykle bogato.


Anarchistbanjo - Rozpuszczanie Wyższego Ja i Cienia

26 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo

Gdy pierwszy rok nowego cyklu naprawdę zaczyna się po raz pierwszy w krystalicznej fizycznej 3D to może być dobrze spojrzeć w przyszłość w najbliższych miesiącach, aby mieć jakiś rodzaj idei, czego się spodziewać.

Nowa krystaliczny hologram 10D zaczyna nas włączać w odbudowę tego samego świata, który właśnie pozostawiliśmy. Ale to koniec podobieństw. Z jednej strony nasza świadomość indywidualna nie jest już podzielona między stary świat i nowy świat. Istniejemy solidnie w nowym świecie i tylko w nowym świecie! Nasza świadomość jest całkowicie nową i świadomością krystaliczną, czy jest krystaliczną świadomością nowych ludzi 3D czy krystaliczną świadomością nowych elfów4D. Nie ma już prawdziwego kontaktu pomiędzy tymi dwoma systemami energetycznymi. Ludzkość naprawdę podzieliła się na dwie części. Nic starego nie pozostało.

Jednak wiele osób nadal będzie myśleć tak samo starymi myślami i działać według tych samych starych wzorców zachowań. Ale tym razem wyniki nie będą takie, których oczekują! Niektóre działania i wydarzenia będą wspomagane, a inne nie będą wspierane.

Rozważcie, że nowy hologram Gai 10D zaczyna się od rekreacji świata jaki teraz znamy. Wydaje się, że nic się nie zmieniło. Zewnętrzna powierzchnia rzeczy pozornie pozostaje bez zmian, ale wewnętrzne druty i siły, które implikują wydarzenia i działania są zupełnie inne. Rzeczy zaczną się przesuwać z ich starych miejsc fizycznych i umocnień w ich nowe lokalizacje fizyczne i umocnienia.

Aby to powiedzieć wprost, nasz świat jest rządzony przez sztucznie stworzoną mentalną kreację i wartości, które mają niewiele lub nic wspólnego z samym życiem fizycznym. Ono było zarządzane techniką i nauką. Ono jest teraz rządzone organicznymi energiami samej siły życiowej i wszystkie żywe istoty uczestniczą w tej eksplozji siły twórczej. Nawet najmniejsza forma życia ma do powiedzenia to, co będzie się teraz odsłaniać.

To jest prawie niewyobrażalne, jak nasz świat może się zmienić z takiego rządzonego przez naukę i technologię do takiego rządzonego przez organiczne siły życiowe seksualności i magii, i jak można to osiągnąć w nadchodzącym roku! Jest to jednak plan w rozwinięciu.

Nowi ludzie, kierując się nauką i technologią, umocnieni przez duchowość i pasjonowani przez kolektywną wizję świadomości ula przyszłej ludzkości zjednoczeni w "Jedności" będą wybuchać od bram wejściowych w tym nadchodzącym roku ognistą pasją. Nie zdają sobie sprawy, że już nie mają połączenia energetycznego z Gaią, przez które rzeczy mogły fizycznie manifestować Wielkie plany, przemiatające ideały i wizje skazane na niepowodzenie z powodu braku stałego podłączenia z ziemią. To wszystko są dające kopa rzeczy, które chwieją się i padają gdy napotkają bardziej prawdziwą, zrównoważoną i uziemioną ziemską energię nowych elfów.

Będzie to z powodu rozpuszczania zarówno Wyższego Ja, jak i aspektów Cienia w ludzkiej rasie. Nowa dwukierunkowa energetyka nie będzie już wspierać niezintegrowanych spolaryzowanych struktur. jak Wyższe Ja i Cień. Energie obydwu wybuchną, rozproszą się i nie wrócą. To, co pozostanie będzie po prostu jaźnią w dwóch częściach, aspektów męskich i żeńskich. Nowe elfy będą w stanie zrównoważyć męskie i żeńskie aspekty ich dusz i połączyć je w jedną duszę. Nowi ludzie nie będą w stanie tego zrobić.

Spójrzcie na księżycowe festiwale, aby zobaczyć, jak to rozwija się w procesie mechanicznym. Jest jeszcze jedna ostatnia bitwa fizycznej ziemi 3D i jest już wygrana, ale musi być zatwierdzona fizycznie tej zimy, wiosną i latem. Energie "Gai", wyższych duchowych płaszczyzn nowego "wzory" najpierw przedarły się przez niższe magiczne płaszczyzny w czasie przesilenia letniego w mijającym roku. Przesilenie letnie tego nadchodzącego roku, 2015, przynosi dokładne zakończenie tego cyklu, gdy energia skompletuje cały okrąg po raz pierwszy. Te same energie "Gai" mają teraz wybuchnąć w górę, aby tchnąć górne płaszczyzny duchowe po raz pierwszy. To zdarzyło się w ostatnim zimowym przesileniem.

Nowe energie "Gai", to są organiczne męskie i żeńskie energie doskonale dobrane i zbalansowane. Przez letnie przesilenie zrobią swój pierwszy pełny cykl jako fizycznie manifestujące energie. Więc możecie sobie wyobrazić, że w tym przyszłym roku mamy kilka niespodzianek w zanadrzu!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ