Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

AlicjaLis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2022, 18:43
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: AlicjaLis » poniedziałek 15 sie 2022, 18:59

Nazywam się Alicja Lis i jestem ofiarą tortur psychotronicznych. Torturują mnie ludzie, którzy mają prawdopodobnie powiązania z tajnymi służbami.

Proszę o nieignorowanie tej wiadomości oraz o niekontaktowanie się z policją. Chora również nie jestem - proszę o niedzwonienie po pomoc medyczną.

To, co się przytrafia mnie i setkom tysięcy obywateli RP, powinno trafić na pierwsze strony gazet na całym świecie. Wystarczy tylko przypomnieć tajne programy MKUltra i Bluebird, by wiedzieć do czego są zdolni. CIA, które jest odpowiedzialne za rozprzestrzenianie tej technologii na całym świecie, odpowiada też za wiele operacji pod fałszywą flagą - wystarczy wspomnieć o Operacji Northwoods i planowanych atakach na własnych obywateli w USA (w tym o porwaniach samolotów, co każe budzić wątpliwość w to, że władze tego państwa nie miały nic wspólnego z planowaniem ataków na WTC).

Ww. służby przy pomocy maszyny do zdalnego czytania w myślach prowadzą ze mną dialog przez 24 godziny na dobę. Oskarżają mnie o zbrodnie, które nie miały miejsca (nic złego nie zrobiłam, jestem dobrym normalnym człowiekiem), dręczą mnie rozmową o tym, że torturują w ten sam sposób wiele osób spośród moich znajomych i rodziny (tyle że nieświadomie poprzez np. sterowanie snami).

Poza tym biją mnie po różnych częściach ciała oraz stosują wiele innych zachowań, o których nie chcę pisać drogą elektroniczną. Mają również dostęp do prawie każdego mojego wspomnienia; potrafią generować też wspomnienia fałszywe, sterować ciałem [sterowali mną i innymi moimi znajomymi w wielu sytuacjach, nie będę o tym pisać drogą mailową, a teraz twierdzą, że to ja robiłam i oni (znajomi)] i mową. Potrafią też między innymi złościć nie zdenerwowanym człowiekiem, kierować wzrokiem, wywoływać wszystkie stany ciała (potrafią udawać zawał itp.) i wiele wiele innych.

Wiem o sterowaniu stąd, że mi o tym opowiedzieli i pokazali jak to robią (to zwykłe kopiowanie zapisu mózgowego ruchu i odtwarzanie go w sytuacji, w której chcemy kimś sterować). Muszę też dodać, że sterują też snami.

Potrafią też wyłączać świadomość, co czyni ich działania jeszcze bardziej niebezpiecznymi.

Cały ten proceder trwa od trzydziestu lat (urodziłam się 10. grudnia - w Dzień Praw Człowieka - prawdopodobny powód ich tortur). Torturują mnie odkąd byłam w przedszkolu. Od około ośmiu lat wykorzystują codziennie V2K (technologia głosów do głowy). W tym samym czasie miał miejsce gang stalking, w którym brali udział, prawdopodobnie nieświadomie (czego nie wiem, bo nie dostałam odzewu na maile, które wysłałam do pana Wojciecha Smarzowskiego i pana Mariusza Szczygła; prawdopodobnie ci agenci nimi manipulują i przedstawiają fałszywą wersję wydarzeń), ludzie świata filmu [pan Jacek Braciak, który chciał się kilkukrotnie że mną umówić, pan Jan Jakub Kolski, pan Michał Szczerbic, pani Ewa Szczerbic (Znam osobiście pana Jacka Braciaka i państwa Szczerbic) i inni]. Jeździli za mną autami i brali udział w bezsensownych sytuacjach, w trakcie których również ww. osoby publiczne były sterowane.

Z racji tego, że słyszę te głosy, zostałam zdiagnozowana jako schizofrenik (przez ich intrygę trafiłam do szpitala). Ci ludzie współpracują również z personelem medycznym - w szpitalu w Szczytnie wiązano mnie, bez powodu, nieprzytomną, bandażem do łóżka, a w Olsztynie pielęgniarz skakał mi po łóżku (miało miejsce też wiele innych sytuacji). Jest też co najmniej jedna osoba (personaliów nie będę przytaczać mailowo), którą też sprowadzili do szpitala, tylko dlatego, że była sobowtórem mojego znajomego. To tylko przykłady - jest wiele innych sytuacji, o których mogę opowiedzieć osobiście.

Nie tylko ja jestem ofiarą tych tortur. Miliony osób na całym Świecie cierpi z tego powodu. V2k to tylko jedna z ich metod.

Z filmów, które umieszczam w tej wiadomości może się Szanowny Pan dowiedzieć, że prowadzą hiper grę i sprawdzają na ile mogą się posunąć, by opinia publiczna nie dowiedziała się o całej sprawie.

Oni" wrabiają ludzi (sterują ludźmi w określonych sytuacjach), żeby potem ich oskarżać i w efekcie mieć kogo torturować (wszystko mogę opowiedzieć osobiście). Proszę o pomoc. Już mi mówią o fałszowaniu badań i o tym, że nic nie zdziałam, bo okłamią nawet polityków. Uprzejmie proszę się tym zająć.



Proszę o pomoc.



PS Podaję link do filmu, który jest dowodem na to, że policja polska wie o całym procederze oraz do filmów na temat tego zjawiska:

1. Film, w którym policja przyznaje, że bez wiedzy sądu czipuje obywateli RP (nie ja prowadzę tę rozmowę telefoniczną). Niektórzy mają czipy, ale ja i inni ludzie (o których pisałam) byliśmy sterowani zdalnie bez użycia wymienionych urządzeń:
https://youtu.be/Ww-4-IPpGUU

2. Reportaż w hiszpańskiej tv: tv: https://youtu.be/RXOeI4S_Ygk

3. Film z byłym pracownikiem CIA, który zrezygnował z pracy, dlatego że uznał, że to zbrodnia przeciwko ludzkości:
https://youtu.be/AJ8tOkH2XaY

4. Kolejny film z ww. byłym pracownikiem CIA, Odnośnie do tego filmu - ci mordercy byli sterowani, tylko o tym nie wiedzą. Pan Duncan też nie wie o wszystkim, bo zrezygnował z pracy w trakcie tworzenia tego projektu:
https://youtu.be/8yivMJ6cA2U

5. Film z byłym pracownikiem Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, który mówi o całej sprawie:
https://youtu.be/cIy-QctVPNI

6. Cała playlista z filmami na temat TI:
https://youtube.com/playlist?list=PLG4w ... Fl-asr2PJU

*Proszę zobaczyć to. Wszystko wyjdzie na jaw: https://www.o2.pl/biznes/chiny-maja-bro ... vlUKRItHW0
0 x



AlicjaLis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2022, 18:43
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: AlicjaLis » poniedziałek 15 sie 2022, 19:10

chanell pisze:
niedziela 14 sie 2022, 12:32
US Army posiada technikę mikrofalową do tworzenia głosów w głowach ludzi

Obrazek
Źródło: 123rf.com


Amerykańska armia już w 2006 roku odtajniła częściowo dokumenty, z których wynika, że kilkadziesiąt lat temu rozwijano technologię mikrofalową, dzięki której można emitować energię o częstotliwościach, które są odbierane przez ludzkie ciało, jako dźwięki zdające się dobiegać z wnętrza głowy.

Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który na początku września 2013 roku zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod Waszyngtonem, już 7 sierpnia tego roku poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem do ludzkiego mózgu.

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje może być też po prostu efektem schizofrenii, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. Po co ktoś miałby to robić? Na przykład po to, aby poprzez serię masakr wywrzeć presję na opinię publiczną, której wynikiem byłoby ograniczenie dostępu Amerykanów do broni palnej.


Źródła:

http://communities.washingtontimes.com/ ... s-motives/

http://www.nytimes.com/2013/09/26/us/sh ... .html?_r=0

https://innemedium.pl/wiadomosc/us-army ... um=twitter
To wszystko prawda. Sprawdź mój post.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 16 sie 2022, 14:59

AlicjaLis pisze:
poniedziałek 15 sie 2022, 19:10
To wszystko prawda. Sprawdź mój post.
Wiem ,temat śledzę od lat . Podałam wcześniej namiary na stowarzyszenie, które zajmuje się tym zagadnieniem ale mogę podać jeszcze raz . Tylko tak mogę pomóc .

https://stopzet.pl

Proszę o nieignorowanie tej wiadomości oraz o niekontaktowanie się z policją. Chora również nie jestem - proszę o niedzwonienie po pomoc medyczną.
Nie mam takiego zamiaru .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re:Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » sobota 20 sie 2022, 09:46

Masowe zwolnienia z pracy to kwestia czasu. Bezrobocie będzie najwyższe w Historii‼️‼️ Będzie płacz

https://www.youtube.com/watch?v=uOxHGOuyaAM
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 20 sie 2022, 11:13

Tak działają ludzie którzy poprzez sianie strachu manipulują rzeczywistością. Kontrolują w ten sposób na zlecenie z góry (obce służby specjalne) społeczeństwo w celu siania nie prawdy. :(

Bezrobocie dalej spada. Jesteśmy o krok od rekordu

Na koniec maja bezrobocie w Polsce wyniosło 5,1 proc. To o 0,1 pkt. proc. mniej niż w kwietniu - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). W urzędach pracy zarejestrowanych było około 850 tys. osób szukających zatrudnienia. To najlepsze dane od 2019 roku i jest szansa, że w wakacje padnie rekord.

Stopa bezrobocia w Polsce w maju wyniosła 5,1 proc. - informuje GUS w piątkowym raporcie. To oznacza, że wskaźnik po raz kolejny zanotował spadek, potwierdzając, że rynek pracy jest mocny i ciągle nie daje się zbliżającemu spowolnieniu w gospodarce.

To już trzeci kolejny miesiąc ze spadkiem procentowego bezrobocia, po tym, jak na przełomie 2021 i 2022 roku nastąpiła stabilizacja w okolicach 5,4-5,5 proc. Pomijając ten krótki okres, ze stopniową poprawą sytuacji na rynku pracy mamy do czynienia od początku 2021 roku. Wtedy wskaźnik osiągnął swój pandemiczny szczyt na poziomie 6,5 proc.

Aktualnie bezrobocie jest na najniższym poziomie od listopada 2019 roku. Wróciło więc do stanu sprzed pandemii koronawirusa. W tamtym czasie wskaźnik najniżej spadł do 5 proc.

Bezrobocie o krok od rekordu
Najnowsze dane GUS nie zaskakują. Ekonomiści spodziewali się spadku bezrobocia do 5,1 proc. Taki wynik zapowiadało też na początku czerwca Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej (MRiPS).

"To absolutnie rewelacyjny wynik, po 1990 roku tylko w październiku 2019 roku stopa bezrobocia rejestrowanego była niższa i wyniosła 5 proc. Mamy powody do zadowolenia" - wskazywała wtedy w komunikacie resortu minister rodziny Marlena Maląg.

MRiPS przekazało wcześniej, że w maju w urzędach pracy zarejestrowanych było 852 tys. bezrobotnych. Skorygował to GUS, który wskazał ostatecznie na 850,2 tys. bezrobotnych. To o 27,7 tys. mniej osób (o 3,2 proc.) niż w kwietniu tego roku. Z kolei w porównaniu z majem 2021 z rejestru ubyło 176,5 tys. (spadek o 17,2 proc.).

Polska jest krajem o jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w Unii Europejskiej. Według danych Eurostatu opublikowanych 1 czerwca stopa bezrobocia (liczona w nieco inny sposób niż podaje to GUS) była o połowę niższa niż średnia w UE i w krajach posługujących się walutą euro. Lepsze statystyki mają tylko Czechy, a podobnie niskie bezrobocie jest w Niemczech.

Warto jednak podkreślić, że 5,1 proc. to tylko średnie bezrobocie dla całego kraju. W różnych regionach sytuacja na rynku pracy wygląda inaczej. Stopa bezrobocia w województwach kształtowała się w granicach od 2,8 proc. w wielkopolskim do 7,9 proc. w warmińsko-mazurskim.

Obrazek

We wszystkich województwach natężenie bezrobocia było mniejsze niż w poprzednim miesiącu oraz w porównaniu z sytuacją sprzed roku. Największy progres zaliczyło województwo warmińsko-mazurskie - odpowiednio o 0,4 i 1,9 pkt. proc.

Obrazek
W wakacje możliwe są spadki stopy bezrobocia lekko poniżej 5%. I to będzie na dłuższy czas (w tym cyklu) twarde dno, bo popyt na pracę spadał będzie razem ze spadkiem tempa wzrostu PKB.

https://www.money.pl/gospodarka/bezrobo ... 9680a.html
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » sobota 20 sie 2022, 11:28

Proszę o wyjaśnienie dlaczego mój post, który umieściłem w tym temacie-zawierające filmy; prawdziwe oblicze telewizji i utopia
został usunięty ? a na jego miejsce wstawiony został wpis z zupełnie innego tematu ?

czy to jakaś gra? zabawa?
a może........
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 20 sie 2022, 11:57

Umieszczanie na naszym forum ohydnych filmów, szerzących kłamliwe informacje, jest totalnym nieporozumieniem. W rozwoju duchowym służy dążenie do piękna, a nie tworzenie czarnych scenariuszy, które pan celowo tutaj rozpowszechnia. O wartości i celu naszego forum decydują jego założyciele. Proszę więc o nie manipulowanie w ten sposób naszymi umysłami bo to nie jest żadna gra ani zabawa. :!:

W związku z tym, że Forum jest własnością prywatną, najwyższym i niepodważalnym jest głos
administratora forum.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Re:Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 20 sie 2022, 13:29

forester pisze:
sobota 20 sie 2022, 09:46
Masowe zwolnienia z pracy to kwestia czasu. Bezrobocie będzie najwyższe w Historii‼️‼️ Będzie płacz

https://www.youtube.com/watch?v=uOxHGOuyaAM
To jakaś bzdura ,u mnie w pracy ciągle poszukujemy pracowników. Prawda jest taka, że teraz mało komu chce się pracować . Wszyscy by chcieli za biurkiem w korporacjach a tak się nie da .

ps; dlaczego ten post został umieszczony w tym temacie ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 20 sie 2022, 13:41

Umieszczony tutaj aby ukazać jaka manipulacja naszym umysłem odbywa się na internecie.
Musimy zrozumieć, że ludzie umieszczający takie wiadomości biorą udział w kontroli naszego umysłu. :(
0 x



AlicjaLis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2022, 18:43
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: AlicjaLis » sobota 20 sie 2022, 20:05

chanell pisze:
wtorek 16 sie 2022, 14:59


Wiem ,temat śledzę od lat . Podałam wcześniej namiary na stowarzyszenie, które zajmuje się tym zagadnieniem ale mogę podać jeszcze raz . Tylko tak mogę pomóc .

https://stopzet.pl
Znam to stowarzyszenie, ale dziękuję.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 05 paź 2022, 13:45

W cieniu władców
2 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=VpR-DCxcOus

zalwit

Dziś o subtelnej kntroli naszych umysłów czyli psychomanipulacji i generacji różnych ruchów społecznych. Marksisizm kulturowy i jego cele
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 30 paź 2022, 03:58

Kontrola umysłu: dlaczego tak trudno ją zauważyć?

Ofiara manipulacji umysłem nawet nie wie, że jest ofiarą. Przeczytaj więcej o kontroli umysłu w tym artykule!

Obrazek

Być może uważasz, że wiesz, jak wygląda kontrola umysłu, ale w życiu nie zawsze sprawy toczą się tak jak te znane nam z filmów. Czy kiedykolwiek miałeś poczucie, że jesteś wykorzystywany w pracy? Czasami dajemy od siebie znacznie więcej, niż otrzymujemy.

Wiele osób znajduje się takiej sytuacji, dlatego dzisiaj porozmawiamy o tym, czym tak naprawdę jest kontrola umysłu.

Bywa, że jesteśmy świadomi sytuacji, ale decydujemy się o tym milczeć. Boimy się stracić wszystko, co dostajemy, a strach staje się silniejszy niż wszystko inne. To tylko jedna z form, jakie przyjmuje kontrola umysłu.

To samo dotyczy nierówności. Biedni ludzie akceptują systemy, które czynią ich biedniejszymi, a bogatych bogatszymi. Podobnie kobiety mają mniejsze szanse w społeczeństwach patriarchalnych.

Często zadajemy sobie pytanie, dlaczego ludzie to znoszą. Jedną z możliwych odpowiedzi jest kontrola umysłu.

Kontrola umysłu może wyglądać jak miesięczna pensja, zobowiązania lub zasady, których musimy przestrzegać. Kiedy ktoś kontroluje nasz umysł, przestajemy kwestionować, dlaczego znosimy tyle pracy za tak kiepską pensję. Wydaje nam się, że jesteśmy wolni, ale tak nie jest.


Obrazek

Kontrola umysłu

Kontrola umysłu polega na konsensusie lub jego iluzji. Chodzi o to, aby wszyscy się w czymś zgodzili. Oczywiście nie wspieramy czegoś z tego samego powodu, dla którego robią to inni ludzie. Niektórzy mogą się z czymś zgodzić, ponieważ nie mają wyboru lub czują, że nie są w stanie się nie zgodzić.

Inni uważają, że to najlepszy pomysł lub po prostu nie przemyśleli sprawy. Może tak być z powodu internalizacji psychologicznej.

Istnieją psychologiczne i fizjologiczne techniki kontroli umysłu. Techniki psychologiczne mają na celu odwrócenie uwagi od wad, presji czy dyskryminacji ofiary, na które może być narażona, aby przekonać ją do pewnych rzeczy. Z drugiej strony techniki fizjologiczne mają na celu manipulację umysłem za pomocą technologii.

Techniki fizjologiczne wchodzą do gry, gdy zawodzą techniki psychologiczne. Kiedy ktoś nie wierzy w jakąś ideę, manipulator stosuje fizjologiczne sztuczki, aby w końcu nakłonić ofiarę do zaakceptowania tej idei, nawet ona nadal w nią nie wierzy.

Obrazek

Psychologiczny aspekt kontroli umysłu

Jak możesz skłonić kogoś do zaakceptowania czegoś, co jest dla niego złe? Przekształcając nudę i frustrację w agresję lub nonkonformizm w konsumpcjonizm.

Takie postępowanie promuje uległe osobowości, które wierzą w swoich zwierzchników oraz w istniejący status quo ekonomiczny i społeczny.

„Natura przymusu psychicznego jest taka, że ​​ci, którzy działają pod przymusem, mają wrażenie, że działają z własnej inicjatywy. Ofiara manipulacji umysłem nie wie, że jest ofiarą. Dla niej mury jej więzienia są niewidoczne, a ona sama wierzy, że jest wolna. To, że nie jest wolna, jest widoczne tylko dla innych ludzi. Jej służba jest ściśle obiektywna”.

-Aldous Huxley-
Wreszcie, jednym z najbardziej skutecznych narzędzi, jakie wykorzystuje kontrola umysłu, jest sam strach. W połączeniu z ignorancją może wyzwolić uczucie niepokoju i nieufności, które nakłaniają do podejmowania bardziej ryzykownych decyzji.

Fizjologiczny aspekt kontroli umysłu

Ten aspekt jest związany z reakcją mózgu na fale elektromagnetyczne. Wykorzystany jest fakt, że mózg człowieka ma różne częstotliwości, które odnoszą się do różnych stanów świadomości.

Urządzenia elektroniczne mogą wpływać na te fale, a tym samym na nasz mózg. Fale i nadmierna stymulacja mogą utrzymywać Cię w stanie czujności, nawet jeśli chcesz iść spać. Podobnie, urządzenia mogą nas zdezorientować i przez to są wykorzystywane do kontroli tłumu.

Obrazek

Kontrola umysłu dąży do manipulacji masami, czyniąc je ignorantami. Możemy jednak walczyć z kontrolą umysłu, rozwijając krytyczne myślenie i poświęcając czas na samorozwój i edukację.


https://pieknoumyslu.com/kontrola-umysl ... -zauwazyc/

Pewien Pan twierdzi, że mam zdolności- KONTROLI UMYSŁÓW :shock: nie wiedziałem o tym..
hmmmmmm, zastanawiam się, jak by to wykożystać... :?: ;)
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 14 lis 2022, 17:25

Aktywne matryce czujników grafenowych do długoterminowego i bezprzewodowego mapowania aktywności epikory mózgowej w szerokim paśmie częstotliwości

Aktywne czujniki grafenowe wykazały obiecujące możliwości wykrywania sygnałów elektrofizjologicznych w mózgu. Ich właściwości funkcjonalne, elastyczność, a także oczekiwana stabilność i biokompatybilność sprawiły, że stały się obiecującym elementem budulcowym dla wielkoskalowych interfejsów neuronowych. Aby jednak zapewnić niezawodne narzędzia do zastosowań w neuronauce i inżynierii biomedycznej, należy dokładnie zbadać dojrzałość tej technologii. W tym miejscu oceniamy wydajność 64-kanałowych matryc czujników grafenowych pod względem jednorodności, czułości i stabilności za pomocą bezprzewodowego, quasi-komercyjnego stanowiska głównego i demonstrujemy biokompatybilność przewlekłych implantów grafenowych naskórka. Ponadto, Aby zilustrować potencjał technologii w wykrywaniu sygnałów korowych od pasm częstotliwości od infra-slow do wysokich gamma, wykonujemy długofalowy, bezprzewodowy zapis słuszności koncepcji u swobodnie zachowującego się gryzonia. Nasza praca pokazuje dojrzałość technologii opartej na grafenie, która jest obiecującym kandydatem do przewlekłych interfejsów neuronowych o szerokim paśmie częstotliwości.

..W ostatnich dziesięcioleciach poświęcono wiele wysiłków na rozwój neuronowych interfejsów czujnikowych z dużą liczbą czujników na konforemnych podłożach 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , które są wymagane do wysoce biokompatybilne wewnątrzczaszkowe sondy neuronowe 11 , 12 , 13 , 14. W tej linii aktywne czujniki okazały się obiecującym elementem konstrukcyjnym interfejsów neuronowych o dużej przepustowości 4 , 6 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , ponieważ można je ustawić w zwielokrotnioną macierz 2 , 4 , 6 , 7 , 8 , 9 włączając sondy o dużej liczbie czujników. Zasada detekcji czujników aktywnych opiera się zwykle na modulacji przewodnictwa kanału tranzystorowego, który poprzez swoją bramkę jest elektrycznie sprzężony z otoczeniem biologicznym 8 , 9 , 15, 18 , 20 , 21 , 22 , wytwarzając lokalne wstępne wzmocnienie sygnału. Chociaż aktywne technologie wykrywania mają znaczną przewagę nad konwencjonalnymi układami mikroelektrod…
cd;
https://www.nature.com/articles/s41467-020-20546-w
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 01 gru 2022, 10:04

kontrola umysłu milusińskich dzięki wujkowi Disney: :twisted:
https://t.me/EdwardSnowdenQQ/266
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 02 gru 2022, 12:40

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » wtorek 06 gru 2022, 18:11

MON - Polacy atakowani bronią elektromagnetyczną

Polacy atakowani bronią elektromagnetyczną? Sprawą zajęło się Ministerstwo Obrony Narodowej ponoć w 2016 roku. I co dalej? Sprawa ucichła.
Polacy, którzy zgłosiły się do ministerstwa, mówią, że walczą z ukrytym nękaniem, w tym ze sztuczną inteligencją, superkomputerami, nanoimplantowaniem czy łączeniem mózgu z komputerem.


https://rumble.com/v1z70jk-mon-polacy-a ... tyczn.html
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 30 gru 2022, 09:51

Ewidentny przykład manipulacji i kontroli umysłu... :!: :shock:

https://www.frysztak24.pl/2022/12/frysz ... ranow.html
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 11 sty 2023, 06:04

Mocny dokument o rzezi w Rwandzie, #5G , sterowaniu pogodą systemem Tesli HAARP, #szczepionki , depopulacji, smartfonach, ludziach zombie, kontroli ludzkości, algorytmach Google, MK-Ultra, truciu żywności...


https://rumble.com/v24pjyq-mocny-dokume ... haarp.html
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 17 mar 2023, 17:59

1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 mar 2023, 20:31

szukałem czegoś podobnego i... jest 8-)
programowanie ekranem i ''odcieleśnienie'' !
tv-zombie....
Zamiast być mocno zakorzenieni w naszym ciele,
czujemy się od niego wyobcowani i mamy tendencję do postrzegania ciała nie jako integralnej części naszej osobowości,
ale jako rzecz lub zbiór rzeczy, które nosimy ze sobą.
Technologie oparte na ekranach zmieniły dominujący w naszym społeczeństwie sposób percepcji zmysłowej w sposób,
który promuje odcieleśnienie.
Innymi słowy, staliśmy się społeczeństwem skoncentrowanym na oku
...............

„W [okularocentrycznym] społeczeństwie jednostka nie tylko
staje się biernym odbiorcą obrazów pochodzących z mediów
;

relacje między ludźmi są coraz częściej zapośredniczone,
a nawet wytwarzane przez obrazy”.


Inny staje się dla mnie obrazem – a ja obrazem dla innego.

W takim społeczeństwie bardziej ucieleśnione, partycypacyjne i „zanurzone” doświadczenia wizualne
są zastępowane przez bierne formy „widzenia”: bezcielesne obserwowanie zwykłych obrazów i przedstawień.
twórcy zza kotarki dosssskonale to zaprojektowali ! :mrgreen:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: forester » niedziela 13 sie 2023, 11:30

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Kontrola umysłu - Mind control

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 13 sie 2023, 13:53

żyjemy w czasach kiedy używamy technologi której nie do końca rozumiemy,-
a na pewno większość nie ma pojęcia o jej wytworzeniu, z drugiej strony tempo,-
idiokracji zwłaszcza na zach. rośnie wykładniczo. Większość z nas nie zaprząta sobie głowy,-
problemami historii faktycznej i pochodzenia gat. ludzkiego na tej planecie, bo życie homo-sapiens,-
jest zbyt krótkie.
Są pewne przesłanki które chociażby omawia I.Witkowski o tym że staneliśmy w martwym punkcie rozwoju,-
zarówno jako gatunek, technologicznego i umysłowego/duchowego.
Być może teoria o naszym gatunku jako wyniku inżynierii genetycznej jest w części prawdziwa i mamy genetycznie,-
wbudowane ograniczenia zarówno długości życia jak i poziomu intelektualnego.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


ODPOWIEDZ