Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 15 gru 2013, 16:11

Smog elektromagnetyczny i jego żródła

Obrazek

Nawet nasza współczesna nauka potwierdziła, że ​​wszystko we wszechświecie, od powietrza, minerałów, przez różne obiekty po żywe organizmy jest w rzeczywistości tym samym rodzajem energii, która składa się z różnych częstotliwości elektromagnetycznych.

Biliony komórek w ludzkim ciele nawzajem komunikują się ze sobą za pomocą sygnałów elektromagnetycznych o niskich częstotliwościach, które są następnie formowane w fizjologiczne i biochemiczne procesy w organizmie, co zapewnia płynne i zdrowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Z tego logicznie wynika, że ​​jeśli organizm jest narażony na negatywne promieniowanie elektromagnetyczne (energia DOR), komunikacja na elementarnym poziomie komórkowym jest naruszona, w gorszym przypadku przerwana i w ciele powstaje nierównowaga organizmu, która przejawi się jako choroba.

Pojęcie smogu elektronicznego obejmuje wszystkie nienaturalne negatywne promieniowania elektromagnetyczne, źródłem których są urządzenia elektryczne i elektroniczne. Do kategorii tej należą głównie systemy radarowe - radary meteorologiczne (w naszym przypadku chodzi głównie o radary w Małym Jaworniku, w Małych Karpatach i Bratysławie, na Kojszowej Holi w Górach Wolowskich (Volovských vrchoch), w pobliżu miejscowości Gelnica), nadajniki TV i radiowe, WiFi nadajniki, instytucje wojskowe, elektrownie, źródła energii jądrowej, elektronika użytkowa (komputery, telewizory, lodówki, kuchenki mikrofalowe, itp.), telefony, telefony komórkowe, lampy, klimatyzacja oraz urządzenia z bezprzewodowymi technologiami komunikacyjnymi (Internet, Bluetooth), itd.

W ciągu ostatnich dwudziestu, trzydziestu lat ludzie, zwłaszcza ci, którzy mieszkają w dużych miastach, narażeni są nieustannie na wielką ilość smogu elektromagnetycznego, co przejawia się chronicznymi bolami głowy, zaburzeniami snu, zaburzeniami rytmu serca, udarami mózgu, depresją, bólami reumatycznymi i innymi tzw. chorobami cywilizacyjnymi. Problem ten powiększył się szczególnie po szybkim rozwoju technologii bezprzewodowych, takich jak nadajniki dla telefonów komórkowych, Wi-Fi lub Bluetooth.

Obrazek

Dziś np. wiemy, że zakłócenie melatoniny (hormon, dla wielu źródło młodości, zdrowia, skuteczny przeciwko przedwczesnemu starzeniu się, nowotworom i bezsenności) odbywa się na częstotliwościach, które są nieco wyższe niż typowe frekwencje w normalnym gospodarstwie domowym około 50 herców (Hz) (np. w Europie i Australii), lub 60 Hz (np. USA). Kto śpi obok komórki, nieustannie naraża się na promieniowanie elektromagnetyczne, które jest wystarczające do powstrzymania nocnej produkcji melatoniny, która jest wówczas dziesięciokrotnie wyższa niż w dzień. Obniżony poziom melatoniny w organizmie powoduje raka piersi lub raka prostaty, jelita grubego, raka jajnika i białaczki u dzieci. W naszym e-shopie oferujemy orgonity na komórki, które obniżają promieniowanie smogu elektronicznego z komórek.
http://www.orgonity.pl/sk/elektrosmog/e ... eho-zdroje

Jak walczyć ze smogiem elektromagnetycznym

Trudno oczekiwać, że ludzie tłumnie przestaną korzystać z urządzeń elektrycznych i elektronicznych, lub, że się wyprowadzą z miejsc, gdzie istnieje ogromna koncentracja smogu elektromagnetycznego, nawet jeśli zagraża im i przyszłym pokoleniom. Ale każdy z nas jest odpowiedzialny za to, by w miarę możliwości chronił siebie i swoją rodzinę przed ewentualnymi skutkami spowodowanymi smogiem elektromagnetycznym. My oferujemy sposób, jak się chronić przed negatywnymi skutkami smogu elektromagnetycznego. Rozwiązanie to odkrył dr Wilhelm Reich, który stwierdził, że wysokie stężenie orgonu można osiągnąć poprzez wprowadzenie drobnych cząstek metalu do organicznej żywicy. Dzięki chaotycznemu rozmieszczeniu elementów metalowych w żywicy powstaje coś w rodzaju anteny szerokopasmowej, która rezonuje na takich samych falach jak smog elektromagnetyczny i w ten sposób go natychmiastowo neutralizuje.

Orgonit pochłania negatywne promieniowanie (DOR - Deadly Orgon) do siebie i dzięki ciągłemu odbijaniu się tego promieniowania (energii) od cząstek metalu, promieniowanie to przyspiesza i staje się niezwykle aktywne, podobnie jak woda poddana mocnym turbulencjom i z orgonitu emitowane jest już tylko nieszkodliwe, korzystne dla zdrowia promieniowanie, wzbogacone o jony ujemne (POR -Positive Orgon). Orgonity nie potrzebują żadnego źródła energii, dlatego ich użycie jest możliwe praktycznie wszędzie. Podaruj sobie więcej energii życiowej z orgonitem.
http://www.orgonity.pl/sk/elektrosmog/a ... ktrosmogom
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 01 lut 2014, 17:56

Na jednej ze stron znalazłem ciekawy artykuł dotyczący tematycznego zagadnienia i sposobu, jak się przed tym chronić:

Blokowanie Sygnałów Mikrofalowych w Domu

Jak zablokować w domu sygnały mikrofalowe do Programowania Umysłu

W tym artykule opiszę prosty sposób zmniejszenia uciążliwego promieniowania EM w domu lub mieszkaniu. Duże źródła niebezpiecznego promieniowania EM są w postaci mikrofal emitowanych przez wieże telefonii komórkowej. Z własnego doświadczenia i po zapoznaniu się z doświadczeniami innych jestem przekonany, że niektóre z tych mikrofal są celowo kierowane na ludzi w celu ogłupiania naszego umysłu, zmieniając nasz fizyczny poziom energii ograniczając naszą wolę a może nawet podświadomie manipulując naszymi myślami i zapisując je wbrew naszej woli w naszych umysłach.Mogą być również wykorzystywane do celów monitorowania i inwigilacji.

Niektóre spostrzeżenia dotyczą właśnie tych sygnałów:

1) na ogół są one transmitowane przez okno pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu, zwykle okno z widokiem na

ulice

2) są kierowane docelowo i konkretnie w celu śledzenie osób wewnątrz domu

3) szybkość śledzenia jest powolna a gdy cel się porusza, sygnał trwa kilka sekund lub minut do czasu wyszukania i znalezienia celu w jego nowej lokalizacji.

4) jeśli cel wchodzi obszar twojego domu a sygnał nie może dotrzeć, wtedy przechodzi w szeroki tryb wyszukiwania, w domyśle “wyszedł z domu i podróżuje po mieście”.

5) kiedy np. okno zostanie zablokowane , sygnał znajdzie inne okno lub cienką ścianę i przeniknie

6) w jaki sposób odczuwamy skutki tego sygnału – może on powodować tępy ból głowy lub ucisk w skroniach

Myślę, że wieże telefonii komórkowej są używane do generowania tych sygnałów. HAARP prawdopodobnie też bierze w tym udział . Wybrana osoba jest śledzona przez jakiś odczyt charakteryzujący rezonansowe właściwości czaszki lub DNA, śledzenie sygnałów emitowanych przez implanty wprowadzone do niej podczas uprowadzeń lub przez jeszcze bardziej wyrafinowane metody. Komputery wykonują obliczenia niezbędne do zmiany sygnału z każdej z trzech częstotliwości telefonów komórkowych na wieżach, tak aby triangulacja sygnału odebrana została z nowej lokalizacji. Kiedy cel się porusza, nowe obliczenia wykonywane są co kilka sekund.

Sygnały te składają się z przekaźników podobnych do kuchenki mikrofalowej, modulując fale ELF z zakodowanymi sygnałami dźwiękowymi.

1) mikrofale rezonują z DNA mogą przeniknąć krew i kości, przechodzić przez niektóre ściany i okna i są używane przez telefony komórkowe.

2) te sygnały mózgowe naładowane są w wysokim stopniu falami beta co powoduje agresję i stres, lub fale alfa, które indukują stany hipnotyczne i pomieszanie zmysłów.

3) Oprócz fal ELF w mózgu (sygnały własne) są też inne sygnały składające się z wiadomości dźwiekowych. Nie zostało to jeszcze udowodnione ale może to być coś takiego np.: “Jesteś zły, nie możesz myśleć, zrezygnuj, nie masz energii, itd. ..” Te wiadomości audio mogą być modulowane do nośnika mikrofali poprzez modulację częstotliwości, podczas gdy fale ELF przekazywane i modulowane są amplitudowo.

4) Są również modulowane częstotliwości emocjonalne do odbiorcy. Mogą one wywoływać gniew, frustrację, smutek lub zasadniczo powodować brak ludzkich uczuć u osób poddatnych tym falom.

Kto jest odpowiedzialny za to wszystko? Prawdopodobnie “ciemne” frakcji militarno-wywiadowcze związane z tzw. Rządem Światowym. Chcą ludności posłusznej i zachowania kontroli nad wszyskimi którzy mogą im zagrażać. Utrzymanie porządku oznacza, że ​​to co ma być kontrolowane musi być przewidywalne. Tak długo jak ludzie są posłuszni i przewidywalni tak długo powinni być kontrolowani. Zapewnia to trwałość systemu i przewagę nad ludnością.

Istnieją dwie rzeczy, które możesz zrobić. Po pierwsze, można nauczyć się lepszego radzenia sobie z tymi sygnałami. Im bardziej kontrolujesz własny umysł i emocje tym bardziej spostrzegasz własne zachowanie i masz wpływ na te sygnały związane ze swoimi myślami, uczuciami i zachowaniem. Wiedząc o tym to połowa sukcesu. Po drugie, możesz podjąć dodatkowe kroki w celu obniżenia poziomu promieniowania EM w domu, blokując te sygnały.

Standardowe metody blokowania sygnałów kontroli umysłu składają się z klatki Faradaya oraz z “czapki” folii aluminiowej. Klatka Faradaya jest trudna i kosztowna w budowie. Czapka z folii aluminiowej faktycznie zwiększa swoją siłę sygnału chyba, że jest uziemiona i tak długo dopuki nie dotyknie folia ciała.

Łatwe i stosunkowo oszczędny sposób na zablokowanie mikrofal jest następujący:

1) uzyskać następujące elementy:

* Kilka koców izotermicznych z folii aluminiowej, które powinny być dostępne w dziale kempingowym w markecie
* kable z żabkami i wtykami, przewód

* zwykła taśma lub taśma maskująca
* detektor sygnału RF / MW (opcjonalnie ale zalecane). Są dość drogie i należy poszukać najtańszyego, dobry jest “Suresafe detektor sygnału RF”, który kosztuje ok.80 zł.(plus przesyłka, na ebayu).

* Jeśli nie możesz pozwolić sobie na detektor sygnału, możesz pomyśleć które okna lub ściany są najbardziej narażone na przepuszczanie tych fal. Idealnym rozwiązaniem byłoby na rogu lub ścianie najbliżej łóżka. Każda ochrona jest lepsza niż jej brak.

2) Za pomocą lutownicy:

* ponad 1m. przewodu. Jeden koniec z wtykiem , drugi z krokodylkiem
* 120cm przewodu , oba końce z krokodylkami.

3) Za pomocą detektora sygnału RF szukamy miejsca z najsilniejszym sygnałem przed którym chcesz się ochronić, najlepiej w kuchni lub sypialni(okna).

4) Pokryj całą ścianę kocami z folii aluminiowej sklejając taśmą klejącą ich końce. Nie ma znaczenia którą stroną położysz koce do ściany. Jeśli jest to zbyt wielka powieszchnia ścian to zastosuj tylko w oknach. Jeśli uważasz , że szpeci twój pokój to możesz umieścić w pokoju dużą szafę lub umieścić swoje łóżko lub biurko w kącie i pokryć tylko połowę ściany.

5) Końcówki wtykowe włóż do gniazda uziemienia sieciowego.UWAGA! Jeśli nie wiesz które gniazdko jest uziemnieniem to poproś kogoś kto się zna na elektryce! Podłącz krokodylkiem do dolnej krawędzi koca tak żeby uchwyty trzymały na obu stronach foli.

6) Za pomocą podwójnego krokodylka i przewodów podłącz jeden koniec koca do drugiego.

7) Sprawdź przechodzące promieniowanie i dodaj koc w razie potrzeby. Po godzinie lub dwóch, sprawdź inne okna i porównaj siłę sygnału którą wcześniej zarejestrowałeś. Jeśli wykazuje nadal intensywny sygnał promieniowania ponownie trzeba pokryć 2 warstwą na ścianie lub oknie(lub na jednym i drugim).

Obrazek


Poczujesz różnicę. W ramach eksperymentu możesz sprawdzić z połową uziemionych kocy a resztę odłączyć albo stanąć przed odsłoniętym oknem. Następnie zakryć okno kocem. Ciśnienie w głowie powinno zniknąć i pojawić się ponownie jeśli zabierzesz koc.

Mikrofale nie mogą łatwo przeniknąć przez metal, zwłaszcza kiedy jest uziemiony tak jak nasz koc foliowy. Powodem dla którego zalecane są koce z folią aluminiową jest to, że są większe, bardziej trwałe i łatwiejsze do rozmów. Chociaż jakiś sygnał nadal przechodzi to folia nie blokuje fal czystych ELF (te bez większej częstotliwości nośnej), jest to krok do znacznego zmniejszenia poziomu promieniowania mikrofalowego.

INNE WSKAZÓWKI:

* Dla chwilowej ulgi idź do piwnicy, połóż się na podłodze lub pochodź w niej. W ten sposób zapobiegasz silnym atakom na Ciebie. To może wydawać się paranoiczne ale osobiście przetestowałem i sprawdziłem to z detektorem sygnałów.

* Używaj ujemnych generatorów jonów (jonizator powietrza) w celu poprawy jakości powietrza w domu. Trzymaj z dala generator od sprzętu komputerowego. Jony ujemne poprawiają nastrój a także tworzą tzw.hałas EM , który utrudnia nieco promieniowanie z urządzenia monitorującego. Jony ujemne i hałas EM przeciwdziała negatywnym astralnym i eterycznych zjawiskom.

* Unikać spożywania fluoru. M.in., fluor znajduje się w napojach butelkowanych lub puszkach z herbatą lodach i w wodzie z kranu. Fluor osłabia siłę woli i jasność umysłu, co powoduje podatność na sygnały kontroli umysłu.

* Jeśli ktoś ma wybór może pominąć materace. Użyć zamiast materaca łóżka wodnego lub futonu(Futon to ekologiczny materac do spania wypełniony warstwami zgrzeblonej bawełny i obszyty wytrzymałym materiałem płóciennym). Łóżka z drewna są dostępne razem z tymi materacami. Sprężyny są jak anteny i skupiają EM i energię ELF do ciała podczas snu.

* Utrzymywać prawidłowe odżywianie. Oznacza to odpowiednią ilość kalorii, białka, odpowiednich minerałów, dużą ilość czystej wody, świeże owoce i warzywa. Jeśli jest niewystarczająca może spowodować osłabienie psychiczne i uległość wobec sygnałów kontroli umysłu.

* Często obserwować siebie.Nieuzasadnione zwłaszcza negatywne emocje takie jak agresja lub depresja powinny powodować zapalenie “czerwonej lampki” z napisem stop, ważne aby mieć tego świadomość wtedy możemy temu przeciwdziałać.

* Nie oznacza to, że się to wszystko zakończy. Zmniejszenie wpływu sygnału kontroli umysłu powinno służyć do zwiększenia zaangażowania i efektywności w tym co naprawdę pragniemy robić. Cel wybierzmy sami. Nie pozwólmy aby strach i paranoja przeszkodziła nam w ich osiągnięciu.
http://treborok.wordpress.com/about/blo ... ch-w-domu/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 01 lut 2014, 19:18

Pomieszanie z poplątaniem. Może w USA wieże potrafią więcej, ale u nas są to zwykłe nadajniki/ odbiorniki ultrakrótkofalowe, chyba że ktoś chce zaliczyć pasmo 1,8 GHz do mikrofal, co prawda to niedaleko. Technika mikrofalowa i ELF to są dwie różne rzeczy i anteny też różne.
Oczywiście można byłoby sygnał umownej nośnej nadajników na wieży poddać jeszcze modulacji ELF oprócz standardowej FM lub FSK, ale okresowo zakłócałoby to komunikację, niezależnie od rodzaju zastosowanej modulacji ELF.
Poza tym selektywny sygnał masz tylko w swoim telefonie komórkowym, ale to jest robione przez identyfikację, a nie modulację. Oczywiście mając namiary z trzech wież można cię zlokalizować z dokładnością do kilku metrów - co rusz się ogłaszają ze sprzedażą takich programów do śledzenia pracowników lub dzieci.
Jednak sygnał modulowany ELF (gdyby był) nie mógłby być selektywny, tylko walić wszystkich w okolicy, czym kto bliżej wieży - tym mocniej. Gdybym ja miał takie zadanie do wykonania to sygnał ELF nadawałbym przez twoją zmodyfikowaną komórkę, tylko sterując nią zdalnie, a nie modulował nadajnika na kilkuset kanałach.
Pomijając te wszystkie wymysły w artykule to ludzie sami sobie robią więcej szkody przez WI-FI w domu niż wszystkie wieże z całego miasta mogłyby im zrobić. Same telefony komórkowe też nie są obojętne, zwłaszcza, że pracują na coraz wyższych częstotliwościach.
Ten artykuł to typowe zamartwianie ludzi drzazgą (na wieży), gdy mają belki w domu.
Oczywiście problem ataków energetycznych, tak jak wampiryzmu energetycznego istnieje, ale to już nie ma nic wspólnego z tematem tego wątku.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 117

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 01 lut 2014, 20:39

Ja myślę, że coś może być "na rzeczy". Albo to zwykły "zbieg okoliczności" że Dariusz akurat dzisiaj temat wyciągnął. ;)
Bo akurat się zastanawiałam nad tym jak to jest, że w tym samym czasie obie z mamą mamy podobną jazdę - jak to mówią chorzy, urojeniowo prześladowczo lękową, silne pobudzenie lękowe z elementami psychotycznymi.. :D
Oba okna wychodzą na tą samą stronę, tyle że bardziej mi pasuje ta wersja Blu:
Jednak sygnał modulowany ELF (gdyby był) nie mógłby być selektywny, tylko walić wszystkich w okolicy, czym kto bliżej wieży - tym mocniej.

Jest możliwe, że tego typu emisje bywają okresowo prowadzone na zasadzie losowej, "profilaktycznie". Czemu nie? Tego że jakieś tego typu są prowadzone za pomocą odbiorników TV i innych urządzeń zwyczajowo wygaszanych pilotem albo nie wygaszanych, z podtrzymywaniem "dla zegara" jestem prawie pewna. Już wiele lat temu z powodu silnego pobudzenia emocjonalnego na moment mi się uruchomiło częściowe "widzenie" pozazmysłowe (? może naturalne ale wygaszone?). I weszłam w nocy do pokoju gdzie stał zgaszony telewizor. Ekran świecił wyraźnym, mętnym, białym blaskiem, żadne elektrostatyczne to było kilka godzin po wyłączeniu. Wyłączyłam przyciskiem, nie pomogło, dopiero odłączenie od źródła zasilania z kontaktu spowodowało że ekran zgasł. Co potwierdza że nie była to elektrostatyka bo też by nie pomogło. Kolega w ramach oszczędzania prądu sprawdzał czułym miernikiem - urządzenia wyłączone dalej pobierają niewielką ilość prądu. Dlatego od dawna wszystko mam wpięte w listwę i ją wyłączam na noc. Może byłoby jeszcze lepiej z kontaktu ale mi się nie chce, mam nadzieję że w listwach to już nikt nie grzebie, za duża fatyga i zbyt wielu producentów.

Nie zamierzam się zabezpieczać aluminium, aż tak mnie to nie rusza, poza tym aluminium ma bardzo złe wibracje i nie powinno się go w domu trzymać a już szczególnie stosować przy żywności, podobno wręcz uśmierca energię życia która jest w produktach żywnościowych (o ile jest bo te fabrycznie przetworzone to już żadnej nie mają), czyli też jakoś obniża wibracje. Dla mnie wystarczy świadomość i może jakieś "magiczne" sposoby.. Anioła sobie przed oknem postawię... :lol: :D
A pewnie wystarczy sama świadomość, bo to czego jesteśmy świadomi możemy kontrolować a to czego nie jesteśmy kontroluje nas. Pewnie się powtarzam w kółko to wszędzie piszę. ;)
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 01 lut 2014, 22:06

@baba powiem tak. Prędzej prawdziwy HAARP nadaje na twoją okolicę, niż wieża GSM. Choć HAARP na Alasce jest wyłączony od czerwca ub. roku to istnieje jeszcze kilkanaście takich urządzeń na ziemi, niektóre są większe od niego. Gdy HAARP działał to była dostępna mapka, gdzie co i w jakim natężeniu dostarcza - o innych praktycznie nic nie wiadomo, jedno wielkie jest w Norwegii.
Żeby to sprawdzać trzeba byłoby mieć tzw. magnetometr, niestety oprócz nazwy niewiele więcej wiem.
Z telewizorami to też nie do końca tak. One często (programy) działają na podświadomość, ale reszta to już wymysły. Sam kiedyś składałem telewizory, gdy jeszcze były lampowe, to wiem co było w środku.
Najnowsze, nazywane Smart TV to domowi szpiedzy - wysyłają przez net praktycznie wszystkie informacje, co i kiedy było oglądane, a potem nawet dają propozycje programu lub filmu do wypożyczenia.
Ten TV, o którym piszesz był już LCD, czy jeszcze kineskopowy?
Aluminium nie w każdym zastosowaniu jest złe, ale w organizmie zdecydowanie tak. Na jego wibracjach się nie znam.
Masz rację - świadomość chroni - ale musisz wiedzieć, a nie wierzyć!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 23 mar 2014, 14:06

Promieniowanie EM (ElektroMagnetyczne)

Szkodliwe skutki promieniowania elektromagnetycznego i pól elektromagnetycznych

Organizm człowieka reaguje w bardzo charakterystyczny sposób na negatywne czynniki oddziałujące na niego z zewnątrz. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy czynniki owe wpływają na człowieka w sposób ciągły lub bardzo częsty. Jednym z takich negatywnych wpływów jest szkodliwe dla organizmu promieniowanie elektromagnetyczne.
Charakterystyczna reakcja, o której mowa na wstępie, polega na zaciskaniu powięzi otaczającej mięśnie, co z kolei powoduje biochemiczną niewydolność organizmu, w tym szczególnie – zakłócenie działania błon komórkowych. Efektem zaburzeń błon jest brak możliwości przenikania do wnętrza komórki odżywczych substancji oraz niepełne usuwanie z jej wnętrza odpadów. Powoduje to wzrost liczby drobnoustrojów i pojawienie się chorób zwyrodnieniowych.

Dlaczego pole elektromagnetyczne może wpływać negatywnie na komórki
Jednym z czynników, które powodują, że promieniowanie elektromagnetyczne (promieniowanie EM) jest dla ludzkiego ciała niekorzystne jest to, że fale elektromagnetyczne są spójne. Pomimo, że Słońce również stale emituje naturalnie występujące fale o radiowej częstotliwości, mikrofale i inne pola elektromagnetyczne, to są one jednak rozproszone. Natomiast prąd zmienny jest skoncentrowany, a tego typu promieniowanie nie jest naturalne.
Oto, co naukowcy Cyril Smith i Simon Best, piszą w Electromagnetic Man:
„Minęło już ponad 100 lat od momentu wynalezienia sposobu generowania elektryczności, 60 lat od rozpoczęcia transmisji radiowych i 40 lat od wprowadzenia do środowiska radaru i telekomunikacji. [praca ta ukazała się drukiem w roku 1990] Podobnie jak pola naturalne, również pola będące dziełem człowieka są ograniczone przez fizyczne własności środowiska,
ale w odróżnieniu od naturalnych są one bardzo spójne i mogę powodować zakłócenia naszych biologicznych sygnałów.”


Czym jest w ogóle promieniowane?
Promieniowaniem nazywamy zjawisko polegające na wysyłaniu i przekazywaniu energii na odległość. Energia ta może być wysyłana w postaci cząstek, światła, ciepła oraz fal elektromagnetycznych.
Ten ostatni rodzaj promieniowania jest przedmiotem naszego szczególnego zainteresowania. Źródłem promieniowania elektromagnetycznego są przeróżne urządzenia coraz powszechniej stosowane w przemyśle i życiu codziennym, a więc: kuchenki mikrofalowe, alarmy mikrofalowe, telefony komórkowe, anteny radionadawcze i telewizyjne, radary, systemy radiokomunikacyjne i komunikacji satelitarnej, komputery, telewizory, lodówki, suszarki do włosów, golarki, łóżka wodne.

Szkodliwy wpływ pola elektromagnetycznego i promieniowania elektromagnetycznego zależy też od odległości, z jakiej pole działa na organizm. Jednostką siły pola elektromagnetycznego jest gaus. Według zestawień Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych, przytoczonych w książce Leyitta, mikser emituje w odległości około 15 cm od 30 do 100 miligausów, suszarka do włosów od 1 do 700 miligausów, zaś sufitowy wentylator w odległości około 30 cm od 3 do 50 miligausów.
Niektóre źródła podają, że do zakłócenia biologicznych funkcji człowieka wystarczą nawet 2 miligausy i że maksymalna dawka, jaką może zaabsorbować człowiek, wynosi około 1 miligausa. To właśnie dlatego u ludzi mieszkających w pobliżu linii przesyłowych, wież telefonii komórkowej, generatorów elektryczności i podobnych urządzeń zakłócających odnotowuje się dużą liczbę schorzeń.

Tabela poniższa przedstawia natężenie pól magnetycznych o częstotliwościach 50 HZ wokół wybranych urządzeń domowych, w zależności od odległości.

Rodzaj sprzętu Odległość 15cm Odległość 30cm Odległość 60cm Odległość 120cm
mikser 30­600 5­100 10 5
młynek do kawy 30­100 5­20 2 1
kuchenka mikrofalowa 100­300 40­100 10­30 10
lodówka 550 220 14 12
suszarka do włosów 300700 70 10 5
golarka 100600 20100 10 2
pralka automatyczna 20100 70 16 1
żelazko 620 13 1
odkurzacz 100700 20200 450 110
magnetowid, magnetofon 15 1
telewizor kolorowy 1020 27 12
komputer 2050 510 25 1
wiertarka 100200 2040 510 12

Narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne sieciowe jest powszechne i ciągłe, bowiem wytwarza je każde urządzenie zasilane prądem sieciowym lub służące do wytwarzania i przesyłania prądu elektrycznego. Największe natężenia pól elektromagnetycznych występują w pobliżu stacji transformatorowych oraz linii wysokiego napięcia.
Można więc śmiało powiedzieć, że żyjemy w ciągłym “smogu elektromagnetycznym”.
Dr Jacqueline Krohn i jej współpracownicy wskazują na różne badania dowodzące, że:
„...u elektryków i ich dzieci występuje większe ryzyko pojawienia się guzów mózgu. Częstotliwość dziecięcej białaczki
jest wyższa u dzieci, które mieszkają w pobliżu linii przesyłowych przenoszących bardzo wysokie napięcia. Wystawienie
na działanie linii przesyłowych wiąże się również z występowaniem większej liczby samobójstw.”


Powyższe potwierdza hipotezę głoszącą, że promieniowanie ELF [extremaly low frequency — skrajnie mała częstotliwość] sprzyja powstawaniu raka, hamując wytwarzanie przez szyszynkę melatoniny, która powstrzymuje rozrost raka. Pola generowane przez skrajnie małe częstotliwości oddziałują na błony komórkowe i mogą mieć wpływ na hormony, wymianę wapnia i wzrost tkanek.

Wielu innych uczonych potwierdza negatywny wpływ ELF na ludzki organizm. Smith i Best powołują się na oficjalnie opublikowane badania, które wiążą wymienione poniżej dolegliwości z oddziaływaniem ELF:
• alergie;
• choroby autoimmunologiczne, takie jak toczeń rumieniowaty przewlekły i stwardnienie rozsiane;
• wady wrodzone i anomalie genetyczne;
• nowotwory różnych typów, w tym guzy mózgu i białaczka;
• zmiany emocjonalne, zmiany nastrojów, w tym zwiększona liczba samobójstw;
• przemęczenie wzroku i bóle głowy;
• zmęczenie i zaburzenia snu;
• udary serca;
• anomalie hormonalne;
• częstsze zapadanie na choroby infekcyjne;
• obniżenie płodności, poronienia i problemy podczas ciąży, w tym rodzenie martwych dzieci;
• dolegliwości układu nerwowego, w tym dezorientacja, konwulsje, zawroty głowy, nadmierna ruchliwość i zaniki pamięci;
• wzrost stresu i nietolerancja.

Biorąc pod uwagę zakres, w jakim otacza nas sztucznie stworzone, niekorzystne promieniowanie elektromagnetyczne
(nie licząc takich dodatkowych czynników, jak uboga dieta, patogeny oraz zanieczyszczenia przemysłowo-chemiczne),
nie należy się dziwić, że tak wiele osób uskarża się na zły stan swojego zdrowia.
Działanie pola elektromagnetycznego wykazuje cechy kumulacji. Organizm ludzki nie posiada żadnych receptorów odbierających informacje o działaniu pola i nie wytwarza na jego działanie mechanizmów adaptacyjnych.
Najwięcej informacji o skutkach promieniowania pochodzi z wieloletnich obserwacji osób narażonych na działanie pola przez co najmniej 5 lat. Dotyczy to pracowników urządzeń radiokomunikacyjnych, a często i krótkofalowców.

Szkodliwe komputery
Komputer, podobnie jak telewizor, emituje promienie, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.
Codzienna duża dawka promieniowania może wywoływać bóle głowy, kłopoty ze wzrokiem, trudności w koncentracji, bezsenność, a nawet depresję. Szkodliwe promieniowanie emitowane jest z całego urządzenia, zwłaszcza zaś z tylnych
i bocznych części monitora.

Jak neutralizować
Potencjał elektrostatyczny ekranu jest neutralizowany przez działanie wody zawartej w powietrzu.
Przy dużej wilgotności (50-60%), zwykle potencjał ten jest znacznie ograniczony. W okresie zimowym, gdy przez wiele tygodni wilgotność powietrza w pomieszczeniu utrzymuje się poniżej 30%, potencjał elektrostatyczny ekranu może być szczególnie wysoki.
Przedmioty w najbliższym otoczeniu komputera: blat, uchwyty na dokumenty, a przede wszystkim wykładzina dywanowa powinny być wykonane z materiałów antyelektrostatycznych. Materiały takie mają możliwość odprowadzania ładunków elektrostatycznych do ziemi, osłabi to natężenie pola elektrostatycznego w pomieszczeniu. W pomieszczeniu powinna być temperatura 21-23 stopni Celsjusza, wilgotność względna 60-80 %, ruch powietrza niewyczuwalny. Pomieszczenie takie,
o ile nie ma klimatyzacji, powinno być często wietrzone.
Komputery i drukarki, w szczególności laserowe, wydzielają szkodliwe gazy. W celu neutralizacji gazów wydzielanych przez komputery i drukarki dobrze jest uprawiać w pokoju paproć i geranium. Po długiej pracy kilka minut wdychajmy opary olejku rozmarynowego i wypijmy herbatkę z pokrzywy (wymiennie sok z korzenia pietruszki), które usuną z organizmu toksyczne substancje.

Promieniowanie komputera źle wpływa na system nerwowy, dlatego warto jeść pokarmy bogate w magnez i witaminy
z grupy B (pieczywo razowe, kiełki sojowe, soczewicę, fasolę, orzechy).
Napar z fiołka wonnego leczy migrenę i poprawia nastrój. W pomieszczeniu, gdzie stoi komputer, zawieśmy lub postawmy kryształ górski (neutralizuje szkodliwe promieniowanie) i spłukujmy go zimną wodą, co 2-3 dni, gdyż inaczej straci swe właściwości. Kolejny neutralizator, to urządzenia orgonitowe, których naturalną cechą jest neutralizacja wszelkiego szkodliwego dla organizmu promieniowania i jego zamiana na neutralne lub nawet korzystne dla nas promieniowanie.

Promieniowanie mikrofalowe
Mikrofale mają ogromny wpływ na działalność elektryczną kory mózgowej i mięśnia sercowego w okresie płodowym.
Poza tym – przyczyniają się też do spadku aktywności grasicy (zwłaszcza mikrofale o częstotliwości powyżej 3000Hz),
która jest odpowiedzialna za produkcję limfocytów, czyli upośledza działanie systemu odpornościowego organizmu.
Słabo funkcjonująca grasica sprzyja powstawaniu białaczek, reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS), zapalenia mięśnia sercowego i innych chorób i niedomagań (R. Endrös – „Promieniowanie Ziemi i jego wpływ na życie”).
Mikrofale o długości rzędu centymetrów powodują również elektrolizę zachodzącą w żywych organizmach. Zjawsko to jest nieznaczne, ale ciągłe. W jego wyniku dochodzi do zakwaszenia organizmu, na czym cierpi nasze zdrowie.
Pola o częstotliwości 50Hz zmieniają m.in. zawartość histonów (proste białka zasadowe występujące w chromosomach
i mające udział w regulacji czynności genów) w mózgu i wątrobie. W związku z tym, mikrofale oddziałują na metabolizm, który decyduje o poziomie funkcjonowania organizmu.

Jak neutralizować
Rozwiązanie jest bardzo proste – nie używajmy kuchenki mikrofalowej! Warto też umieścić w domu neutralizator, aby zabezpieczał nasz cały dom, przed wpływem promieniowanie mikrofalowego z zewnątrz.

Telefony komórkowe
Fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe należą do mikrofal, gdyż ich częstotliwość mieści się
w przedziale 300 MHz - 300 GHZ. Włączony telefon komórkowy, nawet jeśli przez niego nie rozmawiamy, wysyła szkodliwe promieniowanie w obszarze około 1,5 m.
Jednym z typowych zagrożeń, o które oskarża się telefony komórkowe jest rak mózgu. Dlatego zwyczaj spania z telefonem przy łóżku jest zdecydowanie szkodliwy.

Jeszcze bardziej destrukcyjny zwyczaj (szczególnie dla delikatnych organizmów dzieci), to nawyk zawieszania telefonów
na szyi. Nie zabezpieczona żadnym odpromiennikiem komórka ląduje w okolicach splotu słonecznego dziecka, gdzie znajduje się największe centrum energetyczne w ciele człowieka (czakra splotu słonecznego). Zabójcze promieniowanie komórki ma wtedy idealny dostęp prosto do naszego ciała.
Niemieckie Ministerstwo Ochrony Środowiska po otrzymaniu najnowszych wyników badań na temat wpływu komórek
na zdrowie orzekło, że dzieci do lat 5 bezwzględnie nie powinny używać komórek, a dzieci starsze mogą korzystać z nich
z dużym ograniczeniem.

Przynajmniej raz w roku prezentowane są wyniki różnego rodzaju badań odnośnie wpływu promieniowania telefonów komórkowych na zdrowie człowieka. Najnowsze badania na ten temat pochodzą z Europejskiego Instytutu ds. Komponentów Elektronicznych w Bukareszcie. Według przeprowadzonych badań promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe ma wpływ na krew. Jej próbki poddawano oddziaływaniu mikrofal o różnym natężeniu. Eksperyment taki trwał od 10 do 60 godzin.
Po analizie wyników okazało się, że nawet przy promieniowaniu mniejszym od tego, które powodują telefony komórkowe dochodziło do wytrącenia hemoglobiny z krwinek czerwonych i przenikaniu jej do krwiobiegu. A zbyt duże nagromadzenie hemoglobiny w organizmie człowieka może prowadzić do kłopotów z pracą serca oraz wytwarzania się kamieni nerkowych.

Należy też zwrócić uwagę na to, że telefon komórkowy trzymamy głównie przy kości skroniowej, która jest najcieńszą kością czaszki, czyli stanowi bardzo słabą barierę ochronną.

Kolejne badania wykazują, że promieniowanie emitowane przez telefony komórkowe może negatywnie wpływać na żywe tkanki oraz powodować uszkodzenie kodu DNA. Wyniki te otrzymano na podstawie badań w warunkach laboratoryjnych.
Eksperymenty wykazały, że w żywych (zarówno ludzkich jak i zwierzęcych) komórkach, wystawionych na działanie pola elektromagnetycznego typowego dla telefonów komórkowych, następował znaczący wzrost jedno- i dwuniciowych pęknięć helisy kodu DNA, który przekazuje informacje genetyczną. Mogłoby to negatywnie wpływać na przyszłe pokolenia komórek organizmu. Mutacja komórek może doprowadzić do wzrostu ryzyka zachorowania na choroby nowotworowe.
Poziom radiacji wykorzystanej w eksperymentach wynosił od 0,3 do 2 Watów na kilogram, mierzonych według wskaźnika SAR (Specific Absorption Rate). Większość telefonów emituje promieniowanie o mocy 0,5 - 1 W/kg. Badania trwały cztery lata i zostały w większości sfinansowane z budżetu Unii Europejskiej. Prowadzone były przez 12 zespołów badawczych
w 7 państwach.

Jak neutralizować
Zdecydowanie – unikajmy bliskiego kontaktu z telefonem komórkowym. Kiedy tylko go nie używamy, niech leży w sąsiednim pokoju lub przynajmniej 2 metry od nas. Na noc – wyłączajmy telefon i umieśćmy go najdalej od siebie, jak to tylko możliwe. Zamiast nosić w kieszeni (uwaga zwłaszcza dl Panów, którzy planują zdrowe potomstwo), nośmy telefon w torbie na ramieniu.
Jeśli tylko mamy taką możliwość – używajmy wszelkiego rodzaju odpromienników na telefon (m.in. orgonitowych).


Generalnie - powyższe informacje wyraźnie wskazują, że ludzkość obrała zły kierunek, drogę, która nieuchronnie prowadzi człowieka ku upadkowi, chorobom i destrukcji.
Istota ludzka w zupełnie naturalny sposób funkcjonuje w harmonii z przyrodą, natomiast większość (jeśli nie wszystkie) urządzenia techniczne są dla nas korzystne tylko pod względem wygody, łatwości wykonania pewnych rzeczy
i pseudokomfortu. Gdybyśmy spojrzeli o kilka pokoleń wstecz, okazałoby się, że ówcześni ludzie żyli spokojniej, bardziej harmonijnie i czerpali z życia nie mniejszą przyjemność niż współczesny człowiek.
Nie należy krytycznie patrzeć na "powrót do wartości naturalnych" jako cofnięcie się wstecz w rozwoju cywilizacji - raczej należałoby spojrzeć na to, jako na świadomą reaktywację tych modeli funkcjonowania, które służą człowiekowi i go wspierają w życiu codziennym; gdzie słowo człowiek oznacza: jego samopoczucie, zdrowie, świadomość, fizjologię, energię, intelekt i aspekt duchowy. Wszystkie te elementy tworzą nas jako istotę ludzką i warto na każdy z nich spojrzeć głębiej, analizując co dany element wspiera, a co mu szkodzi.
Podsumowując - może należałoby zastanowić się, czy aby nie warto zrezygnować z części rozwiązań technicznych na rzecz lepszego funkcjonowania, zdrowia i dobrego samopoczucia...


Indi
Opracowano na podstawie materiałów dostępnych w sieci oraz artykułu
"Uzdrawianie za pomocą elektryczności i dźwięku" Nexus Nr 6/2010


http://www.orgon-polska.pl/promieniowan ... yczne.html
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 23 mar 2014, 18:24

Promieniowanie EM (ElektroMagnetyczne)

Jak zneutralizować szkodliwe promieniowanie wież, anten, transformatorów

Oto link do mapy, na której można odnaleźć lokalizację wież telefonii komórkowej w każdym miejscu w Polsce:
http://mapa.btsearch.pl/

Warto zneutralizować jak największą ilość wież w swoim rejonie, a szczególnie w miastach, w których jest ich kolosalna ilość.
Energia w aglomeracjach miejskich jest na tak niskim poziomie, że miejsca te nie powinny być zamieszkiwane przez istoty żywe. Sytuacja wygląda jednak radykalnie odmiennie...
Zorganizujmy się w małe grupki przyjaciół, znajomych, czy po prostu zainteresowanych tematem ludzi i oczyśćmy swoje obszary z negatywnej, zabójczej energii DOR, zamieniając ją w ożywczy, pozytywny Orgon.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z destrukcyjnego wpływu masztów telefonii komórkowej na nasze zdrowie, samopoczucie i ogólny stan organizmu. Niezwykle silne, szkodliwe promieniowanie mikrofalowe penetruje obszary,
w których żyjemy, przebywamy na co dzień. Organizm poddany notorycznie takiemu oddziaływaniu, prędzej czy później
(w wyniku kumulacji) zacznie reagować coraz gorszym samopoczuciem, niskim poziomem witalności, stanami depresyjnymi, różnymi dolegliwościami (od bólów głowy, aż do nowotworów).
Dlatego tak istotne jest zneutralizowanie WSZYSTKICH wież, anten telefonii komórkowej oraz przekaźników internetowych
w naszej okolicy!

Uwagi techniczne
Do neutralizacji wież, anten, przekaźników wszelkiego rodzaju, transformatorów, linii przesyłowych, elektrowni energetycznych itp obszarów - najlepiej używać orgonity aluminiowe. Są one tańsze (ze względu na prostą budowę,
i dodatek aluminium, które jest łatwiej dostępne), a także nieco mocniejsze (bardziej "dynamiczne") w swoim działaniu.

TB i HHG aluminiowe to bardzo skuteczne urządzenia do neutralizacji szkodliwego promieniowania wież transmisyjnych.
Po umieszczeniu w pobliżu anteny sieci telefonicznej, która wytwarza szkodliwe dla człowieka promieniowanie - wieża zaczyna po jakimś czasie promieniować pozytywną energią.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakopanie orgonitu płytko w ziemi (aby nie został odkryty i usunięty).
TB i HHG mogą być wykorzystane do poprawy energii praktycznie wszędzie. Poza neutralizacją przekaźników, można dzięki nim oczyszczać rzeki, jeziora, zakopując w narożnikach domu (2 TB aluminiowe po przekątnej i 2 TB stalowe po drugiej przekątnej) można skutecznie zabezpieczać swój dom/blok.

Orgonity aluminiowe zaleca się stosować tylko na zewnątrz (nie w domu). W pomieszczeniach mieszkalnych warto stosować orgonity stalowe (z dodatkami innych metali poza aluminium).

Jak użyć: zakopać płytko w ziemi w odległości od 5 - 30 metrów od wieży (najlepiej - 10m).
Mała wieża - 1 TB (aluminium).
Średnia wieża - 2 TB (aluminium) lub 1 HHG (aluminium).
Duża wieża - 1 HHG (aluminium) plus 2 lub 3 TB (aluminium).
Zawsze lepiej zakopać więcej urządzeń dla pewności, że wieża przestanie emitować negatywny DOR.
http://www.orgon-polska.pl/promieniowan ... czne2.html

A instrukcję jak się zabrać za produkcję takich orgonitów można znaleźć w temacie: Orgonity >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 20 kwie 2014, 19:23

@blu, czy da się zamieścić na forum ten film: http://chomikuj.pl/isla2/FILMY+DOKUMENT ... 169244.flv
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 20 kwie 2014, 20:16

Bezpośrednio nie. Należałoby go pobrać i umieścić na YT, jeśli ktoś ma konto.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 20 kwie 2014, 20:19

Bardzo Ci dziękuję.
Osobiście nie mam i nikogo takiego nie znam, więc poczekamy, aż ktoś go zamieści.
A póki co zachęcam do obglądnięcia filmu pod wskazanym linkiem: http://chomikuj.pl/isla2/FILMY+DOKUMENT ... 169244.flv
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 20 sie 2014, 22:36Opublikowany 19 sie 2014
Zapis prelekcji Dionizego Pietronia wygłoszonej na "4 Wczasach NTV i UFO". Głównym wątkiem wystąpienia jest wpływ fal elektromagnetycznych na zdrowie.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 sie 2014, 21:25Opublikowany 22 sie 2014
Dionizy Pietroń dzieli się kilkoma swoimi obserwacjami m.in. na temat wpływu skażeń elektromagnetycznych na tzw. miejsca mocy.
0 xAwatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 26 sie 2014, 17:02

- czy ja spię na wiązce przesyłowej GSM

Podbudowany tym tematem wyciągam miernik Tenmars T195, 3-osiowy.
Wpierw szukam normy dla pola elektormagnetyczego, a no mamy normę czyli 7V/m oraz chyba 0.1 W/m kwadrat.
nowa bateria 6F22 i mierzymy, maszt GSM chyba w odleglości 200 metrów, czyli dalej niż 3 długości fali mierzonej.
W instrukcji miernika napisano że nie można mierzyć gęstości mocy w odległości mniejszej niż 3 x dlugość fali mierzonej.
miernik pokazuje wartości średnie, maksymalne około 150 - 200 mV/m z czasu pomiaru 20 minut, czyli chyba nie jest żle.
router Wi-fi na przedpokoju pokazuje około 600 mV/m w odleglości 50 cm od anteny routera.
Teraz kolej na tel. komórkowy, podczas włączenia daje max. 12 V/m, potem tylko 30 - 90 mV/m.
Czy ktoś wie jak pomierzyć smart licznik ?
aha, nie mam w domu (jeszcze ) szyb anty-radiacyjnych ani żadnych ekranów anty-promiennych.
Mam tylko 3 sztuki orgonitów, ale one nie likwidują efektu promieniowania tel. komórkowego.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 26 sie 2014, 17:46

Na tel. kom. najlepsze są pokrowce z naturalnej skóry.
Orgonity same w sobie niczego nie mają za zadanie eliminować tylko czynić to bardziej "przyjaznym", łatwiejszym do zniesienia dla ludzi i przyrody.
Natomiast na pomiarach się nie znam ni w ząb. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 30 sie 2014, 00:13

Wpływ fal elektromagnetycznych na człowieka: od zmian psychicznych po sztucznie wywołane choroby i śmierć.

1968 – radzieccy naukowcy ogłosili informacje na temat fal ELF które to prace badawcze prowadzono od połowy lat 50-tych. Precyzyjnie określili, które częstotliwości impulsów pola magnetycznego wspomagają mentalne i filologiczne funkcjonowanie, a które wyrządzają szkody.
1975 – amerykański senator Gaybord Nelson zmusił Marynarkę Wojenną do ujawnienia badań wykazujących, że transmisje fal ELF mogą powodować zmiany chemiczne w ludzkiej krwi. [3]
15.12.1976 – dr William M. Leach szef wydziału studiów eksperymentalnych w „Bureau of Radiological mealthis Division of Biological Effects” podczas seminarium w Waszyngtonie opisał wyniki 6 miesięcy badań mikrofal nakierowanych na limfocyty i system limfatyczny myszy. Okazało się, że oddziaływanie to spowodowało 20% limfocytów (białych krwinek krwi) przeszło gwałtowną transformację (rozrost) – co jest znane w medycynie jako powstanie nowotworu! [4]
David S. Walonik w artykule „Wpływ promieniowania skrajnie niskiej częstotliwości 6 – 10 Hz na fale mózgowe” napisał:

Istnieje mnóstwo statystycznych dowodów na to, że nowotwory i inne choroby mogą być wywoływane przez fale elektromagnetyczne„. [5]

Andrij Pucharich – odkrył, iż ELF powoduje raka, poprzez zmianę funkcji RNA, aby zmienić sekwencje aminokwasów – odpowiedzialne za kodowanie i produkowanie białka.
Wyselekcjonował częstotliwości które odpowiadają różnym reakcjom mózgu a więc i stanie emocjonalnym psychiki (oraz następstw fizycznych) człowieka
6,66 Hz – depresja
10 Hz – stan hipnotyczny
11 Hz – stan maniakalny
1982 – w artykule magazynu Nauka czytamy:
„W ciągu ostatnich lat, amerykańscy naukowcy potwierdzają możliwość wpływu słabych elektromagnetycznych pól (EMF) na funkcje układu nerwowego, jak to zostało wcześniej stwierdzone przez radzieckich naukowców. EMF może powodować halucynacje akustyczne („dźwięki jak z radia”) oraz zmniejszenie wrażliwości u ludzi i zwierząt na inne bodźce w celu zmiany aktywności mózgu (zwłaszcza części międzymózgowia (podwzgórze) i kory mózgowej), by przerwać proces formowania, obróbki i przechowywania informacji w mózgu. Te niespecyficzne zmiany w centralnym układzie nerwowym mogą służyć jako podstawa badania możliwości bezpośredniego wpływu pól elektromagnetycznych na konkretne funkcje ośrodkowego układu nerwowego”. [5 a]

12.1990 – Environmental Protection Agency opublikowała „Sumary of Scientific Reviews” w którym zawarto konkluzję iż fale ELF mogą powodować raka u ludzi! Inne badania wskazują na powiązania z chorobami jak: białaczka – dr Anthony Miller z Un. w Torronto) czy Azhaimer – dr. Eugene Sobel z Un. of Southern California.
Dr Cletus Kanary – szef Biological Effects Group z Elechomegbnetic Effect Division Philips Laboratory z bazy sił powietrznych w Kirkland w Nowym Meksyku oświadczył iż: efekt EMR obejmuje zaburzenia psychiczne i embrionalne (płodowe), uszkodzenie tkanek, zmiany chemiczne krwi, nieprawidłowości metaboliczne oraz osłabienie układu hormonalnego i odpornościowego (sztucznie wywołany AIDS). [6]
Bardzo niska częstotliwość (VLF), o wartości 20-35 kHz lub niskiej częstotliwości modulacji RF mogą powodować nudności, wymioty i bóle brzucha. Niskie częstotliwościowi o określonej modulacji mogą spowodować rozerwanie narządów ludzkich a ekstremalne modulacje przy wysokim poziomie mocy, potrafią kruszyć ściany [7].
1994 – Międzynarodowe pertraktacje dotyczące broni elektromagnetycznych zostały przedstawione w Biuletynie Naukowców Atomistyki, (wrzesień/październik 1994, str 44), w sekcji „Non-lethal” weapons may violate treaties”, przez Barbarę Hatch Rosenberg, dyrektora Programu Broni Chemicznych i Biologicznych Federacji Naukowców Amerykańskich. Pisze ona na temat broni elektromagnetycznych:
„Mówi się, że bronie te powodują doraźne lub trwałe oślepienie, interferencję z procesami mentalnymi, modyfikację zachowania i reakcji emocjonalnej, utratę przytomności, uporczywy ból, oszołomienie, mdłości i biegunkę, lub nieprawidłowości we funkcjonowaniu organów wewnętrznych na wiele innych, rozmaitych sposobów
..” [7 a]


2013 –
zwolniony minister obrony Anatolij Sierdiukow powiedział, że jego ministerstwo pracuje nad futurystycznymi broniami:
Rozwojem broni opartych na nowych zasadach fizycznych; bezpośredniej energii, broni geofizycznych, broni fal energetycznych, broni genetycznych, broni psychotronicznych itp., jest częścią programu państwowych zamówień publicznych na broń na lata 2011-2020 ” powiedział Sierdiukow na spotkaniu z ówczesnym premierem Władimirem Putinem. [8]


http://ripsonar.wordpress.com/2014/07/0 ... zabijania/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 wrz 2014, 22:02

Ukryte EMFy smażą naszą tarczycę

(Stephanie A. Buist) Wiele osób nie wie co to jest, ale uważam, że wkrótce będziemy zmuszeni dowiedzieć się więcej niż kiedykolwiek chcieliście o tym wiedzieć. Stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. Mogą wywoływać objawy choroby u niemowląt, dzieci i dorosłych. Najbardziej zagrożone są osoby o niskiej odporności.

Obrazek

Osoby wrażliwe na EMFy mogą odczuwać następujące objawy:

Kłopoty z układem nerwowym – zaburzenia snu, zmęczenie, roztrzęsienie
Bóle mięśni
Pieczenie oczu i pogarszający się wzrok
Mrowienie i pieczenie skóry wraz z niewyjaśnioną wysypką
Zamulony mózg
Poczucie depresji i / lub niepokoju
Kłopoty z uchem, nosem, gardłem i trawieniem
Bezpłodność
Narażenie na EMFy powiązano z białaczką, rakiem piersi i innymi skupiskami raka.

Czym dokładnie są EMFy = pola elektromagnetyczne?

Pola elektromagnetyczne to obszary energii, które otaczają urządzenia elektroniczne. Zdaniem WHO pola elektryczne są produkowane przez różnice napięcia i pola magnetyczne kiedy przepływa strumień energii. Te pola elektromagnetyczne wpływają na nasz organizm, gdyż mamy własne reakcje elektryczne w systemie nerwowym, mózgu, sercu i systemie trawiennym. Dlatego stałe narażanie na EMFy wywołuje niekorzystne zmiany. W ciemnym polu mikroskopijnym możemy faktycznie dostrzec degradację komórek, kiedy są narażone tylko na minutę lub dwie na EMFy. Poniżej video pokazujące narażenie komórek na Mądry / Inteligentny Licznik (Smart Meter).

Jakie są źródła EMFów?
Domy – kuchenki mikrofalowe, telewizory, komputery, kontakty ściemniające, telefony DECT bezprzewodowe, komórki, monitory dla niemowląt, suszarki do włosów, koce elektryczne i WiFi
Biura – komputery, światło fluorescencyjne lub halogenowe, faksy, fotokopiarki, skanery, komórki i WiFi
Wokół domów – linie elektryczne (wysokiego napięcia albo wysoko albo zakopane w ziemi), transformatory, (szare cylindry podniesione na słupach wyglądające jak kosze na śmieci), podstacje elektryczne, wieże telefonii komórkowej, miasta zapewniające internet bezprzewodowy na obszarze miasta (WiFi) i mądre liczniki
Samoloty – posiadają teraz WiFi na pokładzie, co stanowi stałe narażanie dla pasażerów.

Skoro już wiemy czym jest EMF, to co ma ono wspólnego z tarczycą?

W ciągu dnia jesteśmy narażeni na to promieniowanie i nikogo ze służby zdrowia nie wydaje się to obchodzić. I nikt o tym nie mówi. Nasze dzieci narażane są 100 milionów razy bardziej niż narażeni byli nasi dziadkowie. Akumulacja zanieczyszczeń elektromagnetycznych na jakie są narażone spowalnia działanie tarczycy, co można wiązać z ADD / ADHD, depresją, zmęczeniem i nadwagą. Ale wielu lekarzy nie szuka tego jako powodu, tak u dzieci jak i u dorosłych, a zamiast tego dodają ADD i leki antydepresyjne.

Izraelscy naukowcy teraz uważają, że znaleźli link między EMF i rakiem tarczycy. Jest to forma raka którą ja miałam. Nie będę cieszyć się i udawać, że jest to jedyny problem. Inne czynniki takie jak niski poziom jodu i selenu w naszej glebie i żywności, razem z toksycznym narażaniem na halogeny również odgrywają rolę. To może być przysłowiowa słomka, która łamie grzbiet wielbłąda. Są tacy, którzy uważają, że narażenie na promieniowanie sprawia, że ​​rak tarczycy ulega pogorszeniu, gdy jest już zdiagnozowany.

Na portalu L-Com można zobaczyć, że są anteny komórkowe [cellular antennas] działające na częstotliwości 900 MHz. Ta częstotliwość uszkadza tarczycę, jak mówią PubMed study. Dalsze informacje wykazują, że przyjmowanie wit. C + E mogą chronić tarczycę przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Inne badania [Another study] wykazały, że modulowane impulsowo promieniowanie 900 MHz wywołuje niedoczynność tarczycy i apoptozę (programowana śmierć komórek) tarczycy. Wnioski płynące z badania stwierdziły: „Ogólne wyniki pokazują, że ekspozycja całego organizmu na modulowane impulsowo promieniowanie RF, podobne do tego emitowanego przez globalny systemu łączności ruchomej (GSM) telefonów komórkowych, może wywołać patologiczne zmiany w tarczycy, zmieniając jej strukturę i wzmacniając zależne od kaspazy ścieżki apoptozy”.

Nasz gatunek szybko się stacza w dół po równi pochyłej. Wszyscy kochamy nasze urządzenia elektroniczne i narzekamy gdy nie działają nasze komórki, albo nie łączą nasze tablety. Jako rozwiązanie tego, firmy komórkowe zwiększyły liczbę wież telefonicznych, umieszczając je na wieżach wodnych, placach szkolnych, budynkach kościelnych i urzędowych. Negocjują nawet z rolnikami, by umieścić je na ich polach.

Wydaje się, że nie ma żadnej ucieczki. Moja prognoza jest taka, że ​​będziemy widzieć wzrost problemów tarczycy, nowotworów i szybujące wskaźniki niepłodności. Już widzimy te rzeczy, ale teraz są one o wiele gorsze, kiedy w całej Ameryce masowo pojawiają się mądre liczniki, dodając kolejną warstwę ekspozycji. Ale inteligentne liczniki to temat na inny blog.

Hidden EMF’s Are Frying Your Thyroid Gland

Źródło: http://healthydebates.com/hidden-emfs-f ... oid-gland/

Tłum. Ola Gordon.

Tags : Mikrofale, pole elektryczne, pole magnetyczne, telefon komórkowy, zdrowie

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukryt ... ce-2014-09
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 10 paź 2014, 10:17

Zamieszczę tu film, który został podany przez >belfanior< w tym temacie: viewtopic.php?f=18&p=26866#p26865
Bardzo ciekawie wyjaśnia on oddziaływanie na nasze ciało mikrofal oraz przedstawia skutki tak modnego dziś Wi-Fi:

0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 16 paź 2014, 23:09https://www.youtube.com/watch?v=fVeKmdaZxqc

W pobliżu wielu osiedli w Polsce są zainstalowane nadajniki telefonii komórkowej. W mieszkaniach sygnał internetowy coraz częściej rozprowadza się bezprzewodowo. Jaki wpływ na nasze zdrowie mają fale elektromagnetyczne?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32157 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 26 lis 2014, 23:54http://www.youtube.com/watch?v=jqHBMZUi ... h5iLSwXjCw

Opublikowany 26 lis 2014
Dionizy Pietroń o swojej wyprawie do Edynburga, pomiarach skażenia elektromagnetycznego tam oraz w Krakowie i okolicach. Również o programie chemtrails i potwierdzeniu rozpylania cząsteczek nanoaluminium na podstawie badań medycznych do których Dionizy dotarł będąc w Edynburgu.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6838
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12885 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 27 lis 2014, 12:34

To prawda ,w pierwszej połowie listopada ,nie dało się oddychać w Krakowie .Z powodu smogu i mgły ,nieba nie widziałam chyba przez tydzień .Teraz jest troche lepiej ,ale słońce jest zasłonięte jakby mgiełką ( chemtrails ) a w nocy widać blade gwiazdy.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 27 lis 2014, 12:41

Przecież muszą waszego Smoka Wawelskiego jakoś unieszkodliwiać, to i innym się obrywa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 28 lis 2014, 08:23

gorąca prosba, jak juz zamieszczacie link bezpośredni do youtube to dawajcie także adres strony z Youtube.
czesto tak jest że jest tylko puste miejsce a nie ma obrazu, pliku video.
nie zalezy to od przegladarki,.
Załączniki
smog1.jpg
(16.48 KiB) Pobrany 1431 razy
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 28 lis 2014, 10:07

Wtedy masz coś z przeglądarką nie tak, bo ja ten film widzę. Opera była jakaś wrażliwa na te filmy, o innych przeglądarkach nie wiem.
Pomysł z linkiem dobry, bo czasami ktoś wyłączy wstawianie filmu na stronach, choć to rzadkość.
Zresztą, jak widzę większość wstawiających filmy tak robi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 594
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podziękowanie: 819 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: euroscan » piątek 28 lis 2014, 12:26

o kurka, najwowsza przeglądarka IE 11, uaktualnienia, już lecę do admina sieci, niech coś robi tak sie nie da pracować w pracy.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6838
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12593 razy
Otrzymał podziękowanie: 12885 razy

Re: Smog elektromagnetyczny - jego żródła i skutki

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 lis 2014, 19:35

O ja cieeeeeeeeeeeeeee euroscan jaki masz czadowy awatar :D :D
ps; ja filmik widzę i odbieram ,ale wstawiam link ;)


Blu sugerujesz że Smok Wawelski generuje ten smog ? ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ