Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Szczepienia/szczepionki !

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 20 wrz 2021, 23:19

wolzdro pisze:
poniedziałek 20 wrz 2021, 19:14
wszystko zalezy na kogo trafisz, ja sie ich nie boje tylko szkoda mi nerwow,
od poczatku kilka razy apaszke zalozylam, a stomatolog mnie nie przyjal
czuje, że się boisz i pokazuje ''ego'' flaczysko, zmień dentystę.
@ andrzej: to samo mówię do ciebie. Po co wrzucać kilka razy to co już tu wrzuciłeś? Ja muszę czytać wszystkie komentarze, bo jestem moderatorem, więc spoko, niczego nie przeoczyłam. Skoro syjoniści manipulują statystykami to jakim cudem wyszło w twoim wykresie, że jesteśmy na 6 miejscu od końca?

15% to ludzie, którzy od początku oświadczyli że się nie zaszczepią i ani przez chwilę się nie zawahali.
Nie ulegli presji mediów, szefa w pracy, lekarza w przychodni ani rodzinie i nie przyjęli ani 1 dawki.


Pozostali są chwiejni i podatni na zastraszanie lub szantaż.
Może szczepić się nie chcą, ale tę jedną dawkę dali sobie wcisnąć.
Po resztę się nie zgłoszą, bo już wiedzą, czym to grozi.


Dochodzą do mnie wieści z realu, że są bardzo silne naciski na nieszczepiących się i że trzeba być wyjątkowym twardzielem,
\żeby się nie ugiąć.

Wrzuciłam tu film o zmaganiach z dowódcami w armii.

Pisałam też, że córkę mojej przyjaciółki
„koleżanka” z pracy psiuka środkami dezynfekującymi i krzyczy na nią, że stanowi zagrożenie dla reszty pracowników.


To wszystko może skruszyć opór nawet świadomych.
świadkowie jahwe przy nich to anioły :D
astromaria pisze:
16/08/2021 o 11:28
Okazało się, że wielu. Proporcjonalnie tyle samo, co w całej populacji.

Mike Adams wyśmiał tych wszystkich, którzy naturalnie dbają o zdrowie, jedzą tylko organiczne, leczą się ziółkami i dietą, w domu i na ciele „żadnej chemii”, ale polecieli jako pierwsi po swoją szczepioneczkę.

Wielu astrologów panicznie boi się „wyznawców teorii spiskowych” i innych „płaskoziemców” (chociaż są wśród nich tacy, którzy wbrew swojej wiedzy astronomicznej wierzą w płaską ziemię). I to jest niezbity dowód na to, że z gwiazd nie da się wyczytać żadnych konkretnych proroctw. To tylko niewyraźny i mglisty obraz, z którego wnioski mogą wyciągnąć jedynie mądrzy i obdarzeni intuicją. Moja koleżanka z astro-szkoły, gdzie uczyliśmy się astrologii humanistycznej (co było wyraźnie napisane w informacjach dla kandydatów) poczuła się zawiedziona, że nie nauczono jej tam astrologii klasycznej (czyli obwieszczania nieuchronnych zdarzeń). A o jej rozumie najlepiej świadczy odpowiedź jakiej mi udzieliła na moje pełne niedowierzania pytanie „po co się zaszczepiłaś?” Odpowiedziała krzycząc: „bo ja chcę żyć, bo ja nie chcę umrzeć!!!”

W sejmie mec. Tetela powiedział, że z danych w bazie VAERS wynika, że w ciągu pierwszych 7 miesięcy podawania tego preparatu na covida zgłoszono więcej zgonów po tym świństwie niż odnotowano w ciągu 21 lat istnienia tej bazy (mam na myśli wszystkie zgony po wszystkich szczepionkach jakie istnieją). Wszystko to można sprawdzić, bez trudu można dotrzeć do prawdziwych danych, wystarczy zajrzeć do VAERS, napisać do ministerstwa lub zerknąć do rocznika statystycznego. Tam są publikowane prawdziwe dane. Ale ludzie tego nie robią. Wierzą w zafałszowane dane z telewizora i mendiów głównego ścieku i są święcie przekonani, że wiedzą wszystko.
głupota ludzka jest niemierzalna, sre-lyty o tym wiedzą :D

Mike Adams, jeden z niewielu wiarygodnych NAUKOWCÓW-ANALITYKÓW
(nie mylić z pedofilami anal-itykami..)
z resztą, fajne wpisy, kto chce, poczyta:
Po ludobójstwie: czy wystarczy Ocalonych ze SZCZEPIONEK, aby odbudować cywilizację?
https://ce-publiclw.naturalnews.com/ct. ... ZRgA%3d%3d

https://www.naturalnews.com/2021-09-16- ... raves.html
TAJNY HOLOKAUST: Czy miliony ofiar szczepionek znikają w masowych grobach?
....
Jak podkreśla Snyder, globalny niedobór pracowników – obecnie szeroko zgłaszany na całym świecie – można tak naprawdę wyjaśnić tylko wtedy, gdy nie ma już z nami dużej liczby dorosłych w wieku produkcyjnym. W Stanach Zjednoczonych, gdy Sąd Najwyższy USA unieważnił niekonstytucyjne moratorium na eksmisję CDC, ludzie potrzebują pracować, aby płacić czynsz (bezpłatny czynsz został wstrzymany). A ponieważ w większości stanów skończyły się wypłaty bodźców chlewnych, ludzie nie są w stanie utrzymać się w domu i nie pracować… zwłaszcza, gdy inflacja żywności podbija ceny artykułów spożywczych.

Jak wskazuje Snyder:

Nie ma wystarczającej liczby pracowników fabrycznych, nie ma wystarczającej liczby kierowców ciężarówek, nie ma wystarczającej liczby pracowników portowych, nie ma wystarczającej liczby pracowników, aby odpowiednio obsadzić nasze sklepy, a brak lekarzy i pielęgniarek staje się poważnym kryzysem w niektórych obszary.

W normalnych czasach zawsze mówiono nam, że globalna gospodarka nie produkuje prawie wystarczającej liczby miejsc pracy dla wszystkich, ale teraz po raz pierwszy stajemy w obliczu ogromnego światowego niedoboru siły roboczej. To prawie tak, jakby miliony ludzi nagle zniknęły z systemu.

W dzisiejszym podcaście (poniżej) zadałem resztę tego pytania:

Czy to możliwe, że szpitale systematycznie mordują ludzi i potajemnie pozbywają się ich ciał, aby ukryć masowe zgony spowodowane szczepionkami?

Nie jest już niewiarygodne, że szpitale mogą być zaangażowane w tuszowanie masowych zgonów zaszczepionych pacjentów
żywotność teorii spiskowych to obecnie 6 miesięcy - nie 12 lat jak za starych dobreych czasów :D
już po 1/2 roku okazują się prawdą.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 21 wrz 2021, 11:57

nie bede cie przekonywala,
po prostu uwazam, ze nie zawsze agresja czy 'pokazowka" sa do czegokolwiek przydatne, strata kilku godzin, spiep.. urlop zeby udowodnic albo i nie (w sadzie) komus swoja racje...to app kolejki, "pan ochroniarz" zaproponowal, oddanie biletu, a stomaolog stwierdzil, ze to jego placowka i mam ja opuscic skoro nie chce zalozyc maski...szczerze? ja juz bym nie pozwolila , aby taka osoba mnie "leczyla", wiec z radoscia wyszlam, to tylko przyklady ,na codzien nie spotykam wielu problemow z tym zwiazanych, a ego ...hmm ono tez powinno znac swoje miejsce,
1 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » wtorek 21 wrz 2021, 15:33

songo70 pisze:
poniedziałek 20 wrz 2021, 20:03
Słynny biznesmen i zadeklarowany antyszczepionkowiec nie żyje. Miał 74 lata
alan.png
Zdeklarowany antyszczepionkowiec Alan Steel umiera z powodu Covid. 74-letni guru ekonomii przegrał swoją miesięczną walkę z wirusem – zaledwie kilka godzin po podłączeniu do respiratora. "Trzymajcie kciuki, będzie dobrze".

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art18 ... onawirusem
" Jeśli coś mi się stanie - wiedzcie, że to próba zabójstwa - przekonywał. "
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 21 wrz 2021, 16:01

wolzdro pisze:
wtorek 21 wrz 2021, 15:33

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art18 ... onawirusem
" Jeśli coś mi się stanie - wiedzcie, że to próba zabójstwa - przekonywał. "
tj wielu afrykańskich przywódców ..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

beadnorsi
Posty: 1517
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 3009 razy
Otrzymał podziękowanie: 2117 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 21 wrz 2021, 21:47

cytuję >
Gorąco z prasy! Zaczyna się rozpadać.

„Europejska Grupa Doradcza Ekspertów ds. Szczepień Światowej Organizacji Zdrowia, były wiceprzewodniczący, profesor Christian Perronne, powiedział wczoraj, że wszystkie zaszczepione osoby muszą zostać poddane kwarantannie w miesiącach zimowych lub ryzykują poważną chorobę.

Perronne specjalizuje się w patologiach tropikalnych i pojawiających się chorobach zakaźnych.
Był przewodniczącym Komisji Specjalistycznej ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady Zdrowia Publicznego.
Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził:

„Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i odizolowani od społeczeństwa”.

Dodał: „Ludzie nieszczepieni nie są niebezpieczni; zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych.

Zostało to udowodnione w Izraelu – mam kontakt z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych osób, a także w Wielkiej Brytanii masz większy program szczepień, a także są problemy ”.

Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została „całkowicie spanikowana” po otrzymaniu wiadomości, obawiając się pandemonium, jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów.

Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News:

95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych.

Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji.

Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.

NB „Każdy przypominający Jab pogorszy to 10 razy !!

kopia od internaut, kopiować i powielać ile się da wszędzie !!!!! ZWIŃ
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ign=chrome
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 22 wrz 2021, 08:34

wolzdro pisze:
wtorek 21 wrz 2021, 11:57
nie bede cie przekonywala,
i wzajemnie.
uwazam, ze nie zawsze agresja czy 'pokazowka" sa do czegokolwiek przydatne,
nieporozumienie, nikogo nie atakujemy, odpowiadamy ewentualnie na agresję.
mamy do tego pełne prawo i co najmniej kilka instrumentów prawnych.
kulturalnie i stanowczo, najlepiej z uśmiechem, byłego milicjanta -teraz ''ochroniarza'' z zus-u
przystopowałem art.46 ustęp a, b...
albo odpowiadasz stanowczo- nie ma takiego prawa, albo rodo :D , albo tajemnica lekarska.
u mnie działa.
może spotka mnie sytuacja trudniejsza, nie wiem, na razie jest ok, a poszukiwania
4 fali trwają
, gdzieś się franca schowała :lol:

beadnorsi pisze:
wtorek 21 wrz 2021, 21:47
Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji.

Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.


NB „Każdy przypominający Jab pogorszy to 10 razy !!
a w polin kłamliwe doniesienia ODWRÓCONE, w celu wywołania
strachu, przygnębienia i pędu do szczypania.

z https://www.rmf24.pl/raporty/raport-pro ... Id,5485904
W największym na Dolnym Śląsku szpitalu zakaźnym - Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu - hospitalizowanych jest 41 osób zmagających się z Covid-19.
Wszyscy chorzy nie byli wcześniej szczepieni. Wyraźnie widać, że ciężki przebieg Covid-19 dotyczy pacjentów, którzy nie zdecydowali się na szczepienie - powiedziała rzeczniczka szpitala Urszula Małecka.

Z kolei w szpitalu w Bolesławcu - Zespole Opieki Zdrowotnej - hospitalizowanych jest 12 pacjentów zakażonych koronawirusem, z czego jeden leży pod respiratorem. Dyrektor tego szpitala Kamil Barczyk powiedział PAP,
że żaden z 12 pacjentów nie był wcześniej szczepiony.

W szpitalach woj. łódzkiego z powodu Covid-19 blisko 99 procent to pacjenci niezaszczepieni przeciwko tej chorobie.
Tylko niewiele ponad 10 procent łóżek przeznaczonych dla pacjentów covidowych w regionie łódzkim jest zajętych przez chorych - podała rzeczniczka prasowa wojewody łódzkiego Dagmara Zalewska.
W całym regionie w szpitalach jest 581 miejsc covidowych, zajęte są 64 - tyle osób ma potwierdzoną chorobę. Dla pacjentów z Covid-19 przygotowano 136 respiratorów. 12 z nich jest zajętych - podają służby wojewody.
''twarde'' statystyki :D
na 581 miejsc 12 zajętych.........., apogeum przeziębień wykrywanych fałszywym testem dopiero przed nami.
nie daj panie położyć się z respiratorem, 90% zgonów, potem kremacja.

Basia7 pisze:
wtorek 21 wrz 2021, 22:22
Raport bezlitosny dla szczepień. Potrzeba natychmiastowych działań i wytłumaczenia Ministra Zdrowia
mini-ster masowych zgonów nie będzie niczego tłumaczył,
nie prosi się kata o łaskę :D
ani petycje ani prośby, tylko masowy sprzeciw, nie wiecowanie.
łazimy bez kagańców itp. itd.

poza tym bardzo celna analiza, której nikt nie powieli, bo.... nie.

nawet niedzielowi w Rzeszowie mózg narobił kilkakrotnie kłopotu,
powiedział, że hospitalizowanych jest 90% zaszczypiunych,
podobnie jak w 2010 prezio komor, że prezydent gdzieś poleci... pamiętacie.
ciągłe kłamstwa wywołują takie obwiechy.
to ma nazwę w psychiatrii ;)
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 22 wrz 2021, 08:54

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » środa 22 wrz 2021, 09:57

u Ciebie dziala, u mnie zazwyczaj tez, w tych dwoch opisanych przypadkach "nie chodzilo o dzialanie czy nie " tylko ludzka glupote , z ktora raczej na argumenty nie wygrasz, co z tego , ze wyrecytuje formulki/przepisy...myslisz, ze tego nie zrobilam w tej nieszczesnej kolejce? a odpowiedz byla wlasnie taka jak przytoczylam "trzeba sie dostosowac,chodzicie po tych sadach jak dzieci, moze pani zwrocic bilet jak sie nie podoba", albo " moja placowka prosze wyjsc jak sie nie podoba " a sila to sie konczy jak w takich przypadkach
https://www.rp.pl/przestepczosc/art1893 ... enie-maski
i tyle, sa na pewno "odwazniejsi " ode mnie i tez nie unikaja problemow...myslisz , ze ci z filharmonii czy innych zakladow pracy, szkol w wosjku itp itd wszyscy sa "slabi, tchorze ect" ? nie , po prostu walka z systemem nigdy nie jest wygrana, system zostaje zmieniony, kiedy ktos wyzej uznaje , ze juz czas...
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronaw ... ny/535wm9y
poki co opozycja naciska i pomysly leca...

grzegorzadam odnosze wrazenie, ze jestes ostatnimi czasy jakos bardziej zawziety, butny i atakujesz, nawet nie wczytujac sie dobrze w slowa, dlaczego ? w takich momentach raczej powinnismy sie wspierac a nie jescze nawet tutaj "uzerac" ze soba ...nie widze z w tym sensu, serdecznie cie pozdrawiam
1 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » środa 22 wrz 2021, 17:34

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 22 wrz 2021, 18:52

wolzdro pisze:
środa 22 wrz 2021, 09:57
jestes ostatnimi czasy jakos bardziej zawziety, butny i atakujesz, nawet nie wczytujac sie dobrze ....
zdecydowanie, tak, jestem bardziej ''asertywny'' ;)
również pozdrawiam

tymczasem prawdziwy armageddon w toku, ukrywanie nop-ów wszędzie:

dr Ratkowska - to co mówi, to prostu szok!
- największa afera od II wś:
Lekarze i prawnicy UJAWNIAJĄ szokujące FAKTY ws. eksperymentów medycznych na niemowlętach!?
https://youtu.be/kLNHkUQlnA8

z https://blogs.mercola.com/sites/vitalvo ... 1920_.aspx
HHS Whistleblower: To „zło na najwyższym poziomie”
21 września 2021

W oszałamiającym raporcie Project Veritas pielęgniarka pracująca dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA wie, w jaki sposób urzędnicy służby zdrowia ignorują i ukrywają obrażenia spowodowane szczepionką COVID-19.

Jodi O'Malley mówi, że widziała „dziesiątki osób, które zgłosiły się z reakcjami niepożądanymi”, w tym zapaleniem mięśnia sercowego, zastoinową niewydolnością serca i zgonami, ale reakcje nie są zgłaszane,

mimo że FDA i CDC twierdzą, że są one wymagane.

Więc jeśli wszyscy mają zbierać te dane i je zgłaszać, ale nikt ich nie zgłasza,
skąd ktokolwiek będzie wiedział, że szczepionka jest naprawdę bezpieczna?


Nie mają, mówi O'Malley. Zamiast tego urzędnicy służby zdrowia mówią „po prostu weź szczepionkę” i wkrótce się skończy.

Dlaczego O'Malley się pojawia?

Jednym z powodów jest to, że jedna z jej współpracownic, która została zmuszona do przyjęcia szczepionki, mimo że nie chciała, zmarła po jej przyjęciu.

„Nikt nie powinien decydować, czy chce się utrzymać, czy przyjąć szczepionkę” – mówi.

O'Malley wyraża również niedowierzanie, że ludzie są zmuszani do przyjmowania szczepionki, gdy istnieją leki,
takie jak iwermektyna i hydroksychlorochina, które okazały się bezpieczne i skuteczne przeciwko wirusowi,

ale urzędnicy służby zdrowia, którzy ją stosują lub pozwalają innym na jej stosowanie, mogą stracić ich prace.

„To jest zło”, mówi. „To zło na najwyższym poziomie. Masz FDA, masz CDC, które mają nas chronić, a wszystko, co zrobiliśmy do tej pory, jest nienaukowe.



ŹRÓDŁO: Projekt Veritas 20 września 2021
https://twitter.com/usmortality/status/ ... 90343?s=21
wolzdro pisze:
środa 22 wrz 2021, 17:34
https://m.cda.pl/video/8460708f4
jak się ładnie zbiegło, wstawiłaś film a ja streszcz. od Mercoli ;)

na zamkniętym forum lekarskim na fejsbuku, chwalą się i śmieją,
że nie zgłaszają nop-ów.
to jest chore!
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 wrz 2021, 19:54

Ludobójstwo dokonuje się w Polsce! G. Braun dziękuje za poparcie i ogłasza projekt NORYMBERGA 2.0
22 wrz 2021

https://www.youtube.com/watch?v=vYuEOYM2J28

Janusz Jaskółka
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » czwartek 23 wrz 2021, 18:44

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 wrz 2021, 18:48

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: mecz » piątek 24 wrz 2021, 10:26

Może było, ale ja dopiero do tych materiałów w tym tygodniu dotarłem.

EKSPERT WIRUSOLOG - MUSIMY TERAZ CZEKAĆ

https://www.youtube.com/watch?v=e2PuHeK5KWY



DR GEERT VANDEN BOSSCHE I JEGO OSTRZEŻENIE DLA ŚWIATA

[bitchute]https://www.bitchute.com/video/HGEty8IwalLb/[/bitchute]



CZY JA WEZMĘ SZCZEPIONKĘ? - MOJA UNIKALNA SYTUACJA

https://www.youtube.com/watch?v=EMXIVzo2-Yg
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 24 wrz 2021, 16:42

https://c-z06.neon24.pl/post/163677,dr-halat-ujawnia
https://anthony.neon24.pl/post/163691,d ... oje-dzieci

zastanawia ...skoro to wsztsko jest zaplanowane, to czy w ogole cokolwiek mozna zrobic poza akceptacja, my, moze nasi rodzice a nawet dzieci bedziemy jakos tam sie bronic...jak widac niektorzy od razu sie zgodza, i to tez jest na pewno wliczone w plany...a reszta ,nasze wnuki, prawnuki czy one beda mialy jakkakolwiek szanse? czy po prostu bedzie to juz inny swiat /inny wymiar/inna czesc eksperymentu "czlowiek na ziemii"?
kazde czasy mialy swoje wady i zalety, cierpienie i rozkwit, a to czesc "programu"
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 24 wrz 2021, 17:08

https://www.bitchute.com/video/y3zIA9XKi6Ly/

takich ludzi jest wiele...ale ich krzyk zaglusza reklama...niewazne kiecki, auta...z tv i serial i progrm typu "wyspa/hotel.." i tik tok...im glubsze tym chetniej ogladane, smutne, ale ta "czystka" jakkolwiek to brzmi ...jakis sens ma, ludzie daza do samodestrukcji juz od dawna, cale narody glupieja masowo ...w taki czy inny sposob sie wykoncza..."selekcja naturalna" z pomoca...
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1632
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 156
x 105
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 2609 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 24 wrz 2021, 21:13

Szczepionkowe Ludobójstwo – Dowody cz. III

Obrazek


Właśnie się ukazał u Jima Stone kolejny dowód na syf wstrzykiwany ludziom. Syf, który powoduje natychmiast ciężkie obrażenia krwi oraz jej naturalny proces gojenia. Koagulację, czyli krzepnięcie. To bardzo zła wiadomość dla tych, którzy przyjęli preparat.
Dla tych, którzy preparatu nie przyjęli jest w nagrodę za ich spokój i cierpliwość dobra wiadomość. Taka, że do 30 minut od zabójczej szprycy istnieje możliwość usunięcia z ciała tego syfu.
Proszę uważnie obejrzeć film instruktażowy i na wszelki wypadek sobie go gdzieś zachować.


https://twitter.com/i/status/1441012529342435330

więcej w linku;
https://bacologia.wordpress.com/2021/09 ... #more-1098

u Bacy więcej rewelacji;

Proces Billa Gatesa

Obrazek

.Dzień Pierwszy
23 sierpnia 2021


dalej :arrow:

https://bacologia.wordpress.com/2021/09 ... la-gatesa/
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » piątek 24 wrz 2021, 21:46

co do tego instruktazu ktos sie wypowie?
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1632
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 156
x 105
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 2609 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 24 wrz 2021, 23:48

forester pisze:
piątek 24 wrz 2021, 21:13
Szczepionkowe Ludobójstwo – Dowody cz. III
Uzupełnienie-Całość ;;

Na zakończenie gorący apel do Szybkich i Wściekłych – tak zwanych szczepanów. Jeśli zbyt pochopnie pozwoliliście sobie wstrzyknąć toksynę, macie święte prawo być wkurwieni. Ba, to jest wręcz wasz ludzki obowiązek.
Wasze zmodyfikowane DNA w każdej części ciała obecnie kaleczy wyprodukowanym przez szczepionkę białkiem kolczastym naczynia krwionośne. I w każdym organie waszego ciała trwa obecnie taka sama obrona organizmu przed skaleczeniami – koagulacja, krzepnięcie, strupy. To co przez miliony lat było ochroną przed wykrwawieniem, żmijowe plemię zamieniło w broń biologiczną wymuszając proces krzepnięcia wewnątrz organizmu we wszystkich organach na raz. To wszystko co potem krąży w waszych żyłach, zapycha od razu te najcieńsze naczynia włosowate i czeka na pierwszy lepszy większy wysiłek, aby utworzyć prawdziwy problem: zawał, zator, zakrzep niemożliwy do rozpuszczenia, usunięcia lub przetknięcia. I kiedy to nastąpi – światełko wam zgaśnie. To raczej pewne, bo są już miliony martwych dowodów.
Jednakże to nie tak zwani „antyszczepionkowcy” was tak wrednie załatwili. To nie my. My, kochane szczepany, my zrobiliśmy co w naszej mocy aby was ostrzec. Wasz wyłączny problem, że nie chcieliście nawet wysłuchać.
Ale posłuchajcie chociaż tego: skoro wy – szczepany, obecnie panicznie boicie się niezaszczepionych to znaczy to tylko jedno: że wasza szczepionka w ogóle kurwa nie działa i że zostaliście perfidnie oszukani!
Ta szczepionka „zabezpieczyła” was przed nieistniejacą chorobą a wystawiła na śmierć w konfrontacji z każdą inną – prawdziwą. Ona bowiem zdewastowała wasz naturalny system odporności i to tak mocno, że jesienią lub wiosną pyłek z kwiatka was zabije. Albo prawdziwy wirus zwykłej grypy. I zamiast sobie kichnąć ze dwa razy i usłyszeć „na zdrowie”, najprawdopodobniej wyciągniecie i tak sztywne od zakrzepów nogi.
Wirusa covida19 nie ma. Brak dowodów na jego istnienie. To tylko grypa. Szczepionek na wirusa covida, ni ma. To tylko trutka na karaluchy. Wariantów covida19 żadnych nie ma. To tylko skutki uboczne szczepień.
Takie są fakty. A teraz usiądźcie i się nad sobą poważnie zastanówcie. Macie święte prawo do zemsty – to jest naturalne i oczywiste – i macie też kilka, kilkanaście tygodni na sprawienie aby wasze życie nie poszło zupełnie na marne. Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy wszystkich waszych przodków dały długą linię waszego Rodu. Zróbcie więc co w waszej mocy aby na was wasz Ród się nie zakończył z powodu jednej durnej decyzji. Chrońcie swoje dzieci przed tym ludobójstwem, pozałatwiajcie ziemskie sprawy póki jeszcze możecie, i weźcie kurwa wreszcie odwet na waszych mordercach! Ratunku bowiem od tej szprycy żadnego nie ma!Wszystkie zwierzęta, na których to testowano padły najdalej po pół roku. A dwa lata u zaszczepionych ludzi to według byłego prezesa który nad tym pracował – naprawdę optymistyczny scenariusz. Zróbcie zatem w końcu coś sensownego, zamiast zginąć całkiem bezwartościowo jak skończone cipy. Zadbajcie jednak najpierw o swoje dzieci. Jeśli ich nie zabezpieczycie natychmiast, ta ludobójcza banda je sprzeda pedofilom lub pokroi na organy. Najlepiej już dziś oddajcie je, hmm, to dobre określenie… czystej krwi Słowianom – inaczej przepadną jak tylko wy znikniecie.

Udostępnij:

https://bacologia.wordpress.com/2021/09 ... #more-1098
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 wrz 2021, 00:04

stratedzy kontroli i strachu osiągnęli jeden ze swoich celów,-
"dziel i rządź"- nieszczepany przeciwko szczepanom.
bravo masoni i cylkiści.. :roll:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 25 wrz 2021, 09:28

songo70 pisze:
sobota 25 wrz 2021, 00:04
stratedzy kontroli i strachu osiągnęli jeden ze swoich celów,-
"dziel i rządź"- nieszczepany przeciwko szczepanom.
bravo masoni i cylkiści.. :roll:
to tez juz bylo...czyli co ? niczego sie nie uczymy "my" jako ludzie? nie pamietamy? nie kojarzymy analogii? teraz jestesmy jak zwierzyna do wybicia, zdrowe zwierze sie jeszcze broni, ucieka, jest agresywne...a to jeszcze wieksza frajda dla "mysliwego", tak jak pisalam wczesniej to "swoj sens" ma, bo jezeli czesc stada jest na tyle glupia i nieporadna, ze sprowadza problemy na cala populacje...to moze i ...zamiast doprowadzic do zaglady wszystkich bez wyjatku....to oczywiscie samo w sobie jest ryzykowne....ale po tylu latach od pierwszych pomyslow eugenicznych na pewno "spece" sa o wiele dalej...czesc ludzi niemala(miliony) obserujacyh(followersi /fani) przerozne patologie,idiotyzmy wszelakiej masci, nasladujaca skrajnie absurdalne pomysly...to nie moglo sie dobrze skonczyc, pranie mozgu w szkole..tak, szkole....na ulicach . pracy...a dopiero pozniej tv, ktora jest dobrowolna, ale oglupialy juz osobnik wybiera najlatwiejszy sposob odmozdzenia po powrocie do "swojego"domu, ktory ostatkiem sil splaca w oszukanczym systemie ratalnym ,na wiekszym od sasiada splacanym tv...truizmy, wiem...ale ktos to musi powiedziec, jako spoleczenstwo jestesmy oglupiali, zdegradowani, zdemoralizowani, podzieleni na wszelkie mozliwe sposoby i od dawna brniemy w kierunku samozaglady.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 wrz 2021, 09:41

Off Topic
..czyli co?, powtórka z rozrywki- lepsi i gorsi- bravo,-
strach jest w nas i jeśli go nie potrafimy kontrolować,-
to każdy pożyteczny idiota może go aktywować i ukierunkować,-
na dowolny cel, poza tym jako negatywny lusz jest to daromowa pasza. :P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 25 wrz 2021, 10:00

moze jak w testach psychopatow..."przydatni, nieprzydatni", trudno powiedziec jaki jest wzorzec transludzia,
zwierzeta, ktore nie ewoluowaly, znikaly...a to oznacza tez umiejetnosc dostosowania sie do nowych/innych warunkow zycia, podobno wspolczesnie dzieci maja juz inne kciuki :roll:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16952
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 wrz 2021, 10:07

Off Topic
..ewolucja Darvina niestety nigdy nie została udowodniona, pewne gatunki znikają,-
choćby na jakiś czas, a nowe się pojawiają, wciąż odkrywamy nowe/nieznane w tys.,-
Ziemia ewoluuje i środowisko do życia zmienia się korzystniej dla jednych lub innych.
Czy chcemy czy nie nasze DNA też się zmienia nawet bez sztucznych bodźców zewnętrznych.

to również(strach) działa negatywnie(emocje) dla zarażonych(strachem!)- aktywuje od poziomu mentalnego,-
do fizycznego wszystkie negatywne procesy w org. człowieka nie zależnie od grupy omawianej.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Szczepienia/szczepionki !

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » sobota 25 wrz 2021, 10:11

https://www.naturalnews.com/2021-09-23- ... teins.html



czytalam tez niedawno o salacie modyfikowanej, ktora jest "szczepaka", ci oporni zjedza, wypija lub przyjma w inny sposob...nawet sily nie trzeba do tego tylko inwencja tworcow


co do off topicu...sek wlasnie w tym, ze ogolnie serwowana nauka, to wszystko moze byc logicznie brzmiaca sciema, musza miec niezly ubaw, kiedy ludzie "zabijaja sie" za te madrosci...czy to religijne czy to naukowe, teraz najciezszym argumentem jest przeciez "to nauka" a ci co mysla inaczej to ciemnogrod...
Ostatnio zmieniony sobota 25 wrz 2021, 10:17 przez wolzdro, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



ODPOWIEDZ