Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Fair Lady
Posty: 1540
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 934 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 02 sty 2014, 13:01

Kiara -

Ogląd obiegu energii w Ankh również należy sprawdzać przez ustawienie go odpowiednio w każdej z ćwiartek osi , i w każdej będzie promieniował zupełnie inaczej i posiadał inne barwy, jednak dla każdej jest wzorcem tworzenia życia..
Ankh dotyczy tworzenia życia w każdej z 4 przestrzeni żywiołów jest sposobem cyrkulacji energii w indywidualnych doświadczeniach ale prowadzącym do uniezależnienia się od materii . Pozostawiła bym tą wiedzę na oddzielny temat, bo nie jest to symbol jedno znaczeniowy i tylko do jednej projekcji jak potocznie się uznaje. Jest to wzór który można zastosować w wielu przestrzeniach ale w każdej da zupełnie inny efekt.


Niedawno temu poruszylam temat energii punktu zerowego bylo tam rowniez takie okreslenie "bifurkacja", wtedy Kiara porownala to do ukrzyzowania. Bardzi mi sie to spodobalo i stad mam pytanie, czy cos z tym wspolnego ma wlasnie ten Ankh?

"Bifurkacja – to rozwidlenie dróg, nagła zmiana, zupełnie nowy typ zachowań, tak jak to bywa kiedy człowiek nagle doświadcza spontanicznego przebudzenia duchowego. W jednej chwili z wielkiego chaosu może przejść w zupełnie nowy, nienaganny system zachowań, następuje w jego życiu wielki zwrot. Od tego punktu zrywa z dotychczasową formą życia, zmienia się całe jego człowieczeństwo. Czasami pod wpływem gwałtownego przejścia całe dotychczasowe życie ulega zmianie, jest zupełnie nie podobne do starego ... lecz bywa, że człowiek może wybrać tą gorszą drogę np., zemsty, może się mścić za doznane krzywdy. W jednej chwili z dobrego człowieka zmienia się w oprawcę.

W chwili prawdy kiedy decydujemy się na zmianę naszego życia i idziemy na prawo, nasze gruczoły hormonalne i cały nasz system dostosowuje się do nowego porządku, ewoluuje przez punkt bifurkacji na wyższe poziomy świadomości. Kiedy system energetyczny przechodzi przez punkt bifurkacji są zasilane i równoważone wszystkie nasze systemy, które do tej pory działały na zasadzie wibracji. Tak czy owak człowiek musi dostosować się do poziomu kosmicznego w całej swojej strukturze (ciało, umysł, duch i złożone emocje), dopiero wówczas Energia Tachionu zwiększa nasze połączenie ze Źródłem na najwyższym poziomie. Ostatecznie zwiększy naszą komunię z Bogiem Wówczas są dla nas dostępne wyższe poziomy kosmiczne i zaczyna pracować zasada - „O cokolwiek prosicie, otrzymacie”. Z tego widać, że możemy zmienić świat jeśli każdy z nas znajdzie równowagę, spokój i miłość. Możemy zbawić siebie i cały świat i to w bardzo krótkim czasie!

Jeśli z jakiegoś powodu wybieramy drogę na lewo również swoim zachowaniem zmieniamy w ciele procesy biologiczne, lecz stres, który w tym przypadku atakuje nasz system tworzy w nim przeciążenia i potężne blokady. Negatywne oceny i działania zawsze zakłócają poważnie nasz proces ewolucji. Idąc przez ciemność człowiek ma niemiłe odczucia, co wpływa na jego świadomość i wzrastanie. Dopóki lęk, strach, nienawiść, nie zostaną oddzielone od świadomości nie istnieje możliwość integracji z Całością. Ale zawsze istnieje możliwość odbicia się od dna i zmiany życia. I znowu nastąpi nowe poczęcie przez śmierć i zmartwychwstanie."
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7426
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 24
x 231
Podziękował: 5777 razy
Otrzymał podziękowanie: 11565 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 02 sty 2014, 14:38

Kilka lat temu podczas głębokiej medytacji został mi przedstawiony hologram złotego krzyża ANKH.

Hologram wbił mi się w twarz, opierając zaokrągloną część na "trzecim oku, boczne ramiona na zewnętrznych częściach oczodołów, a dolne przeszły przez dziurki od nosa zatrzymując się na podbródku. Odniosłem wrażenie wypalania tego znaku, tak aby oparł się na kostnych częściach czaszki. INFORMACJA którą otrzymałem razem wizją dotyczyła wiedzy na temat energetycznej postaci KAŻDEGO CZŁOWIEKA.
ANKH, to CZŁOWIEK, pierwowzór...Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3848
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 206
Podziękował: 1754 razy
Otrzymał podziękowanie: 4023 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 02 sty 2014, 15:00

Tak to prawda, nie ma w tym ani zła , ani dobra jest pierwowzór , kod , który przechodzi przez układ czasoprzestrzenny na kole życia , w każdej z kolejnych ćwiartek barwi się kolorem osobowości danego żywiołu. Jednak nabiera jego cech i splotów przez własną wibrację , którą już ukształtował i nadal kształtuje w kolejnych etapach wznoszenia se w wirze lub spirali. Jednak zawsze jest to okrąg z podziałem na 4.
Gdy Człowiek uzyskuje idealne zestrojenie własnej osi ( osi po której wznosi się energia kundalini) z kosmiczną osią kodu DNA , co odbywa się przez przejęcie promienia energii przez szyszynkę , przysadkę mózgową i dwie półkule mózgowe w małym kole głowy. Następnie dokona się zestrojenie z dużym kołem czasu naszego rozwoju czyli osią główną przez 7 czakr... środkowy punkt wewnątrz ANKH przepuszcza promień światła przez nas , co powoduje otwarcie się wewnętrznych wrót między wymiarowych ( ZAWSZE W NAS DLA NAS , A NIE NA ZEWNĄTRZ ) i dokonuje się indywidualne przejście na kolejny poziom, przez przekroczenie . ćwiartki , lub połówki ósmego tonu, inaczej ósmej czakry.

Kiedy uzyskujemy obrót pełny czyli 4/4 wchodzimy w kolejny wymiar, ANKH jest uniwersalnym kodem symbolem, dotyczy każdego wymiaru i każdego ustawienia człowieka w nim, jednak punkt środkowy w jego oczku wyznacza punkt przejścia strumienia energii powodującej naszą ewolucję.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 64
Podziękował: 333 razy
Otrzymał podziękowanie: 1163 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 03 sty 2014, 19:05

Witaj Fair Lady ( że przypomnę tą formą powitania jednego z moich ulubionych adwersarzy o małpiej twarzy w tęczowych okularach :mrgreen: )

piszesz :
Czasami pod wpływem gwałtownego przejścia całe dotychczasowe życie ulega zmianie, jest zupełnie nie podobne do starego ... lecz bywa, że człowiek może wybrać tą gorszą drogę


Tak, to dzieje się pod wpływem gwałtownego przejścia ,lub wpływu środowiska , a nawet choćby jednego z elementów tego środowiska... co do zasady zatem nie jest to kwestia naszego wyboru . NIe jest bo nie da się przewidzieć jakiego rodzaju gwałtownego przejścia doświadczymy - no bo jest nagłe i gwałtowne.

(.. ) nasze gruczoły hormonalne i cały nasz system dostosowuje się do nowego porządku, ewoluuje przez punkt bifurkacji na wyższe poziomy świadomości. Kiedy system energetyczny przechodzi przez punkt bifurkacji są zasilane i równoważone wszystkie nasze systemy, które do tej pory działały na zasadzie wibracji. Tak czy owak człowiek musi dostosować się do poziomu kosmicznego w całej swojej strukturze


I teraz pomyśl o tym co sama napisałaś . W którym momencie tego procesu wpływasz świadomie na systemy energetyczne ? W sensie, że im rozkazujesz i włączasz ? A może potrafisz wyłączyć np. oddychanie, albo bicie serca ( siłą chcenia , bo nie piszemy od narzędziach mordu ) ? Te przemiany dzieją się , system się samoistnie dostosowuje , w całej swojej złożoności JEDNOCZEŚNIE , bez kontrolującego egoisty za oczami :D .. tak czy owak zostajemy zestrojeni do nowego poziomu bez względu na to jak bardzo będziesz tego chciała lub nie chciała.

I nie pomogą tu symbole, krzyże i gusła , ani nawet nasze , tak przecież różniące się między ludźmi , przekonania, co do tego jak i co ma działać , kiedy i w której ćwiartce , albo którym półlitrze :lol:

Co więcej, ludzkie niezdrowe zachowania typu wypalanie 2 paczek fajek dziennie, literek do snu po sutym obiedzie późnym wieczorem w fastfoodzie też tego procesu nie powstrzymają. Są dowody na to, że ludzie żyjący bardzo niezdrowo dożywają w zdrowiu stu lat i więcej , gdyż całe aplikowane sobie samemu zło tego świata zwyczajnie NIE DZIAŁA, kiedy człowiek jest zsynchronizowany z Więzią ( nie tyle poprzez więź, a z Nią właśnie - z tym co POMIĘDZY ). Synchronizacja z Wszechświatem nie odbywa się przez Symbole , ani przez modły, czy wiarę w takiego czy innego bożka. Wystarczy jej nie przeszkadzać, zaufać właśnie, uznać jej moc i to wystarczy.

Umysł oddzielony od Całości potrzebuje Krzyży i innych protez by siebie przybliżyć .. oddalając się od doskonałości. Ludzkie ciało jest dziełem doskonałym .. po co go udoskonalać bardziej ?
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1011
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 6
Podziękował: 377 razy
Otrzymał podziękowanie: 810 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 03 sty 2014, 23:14

symbole sa czescia rzeczywistosci tak jak jezyk...starozytne cywilizacje zawsze operowaly symbolami , pytanie skad te wszystkie powiazania..:)

jak np krzyz jako otwarty cube, gwiazda dawida z cubem czy planeta saturn z heksagramem? :)

http://www.unitedstarminds.com/2009/10/ ... rsal-mind/

http://blog.michaelgaio.com/2011/09/25/ ... nsference/
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 15
Podziękował: 5087 razy
Otrzymał podziękowanie: 1616 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 04 sty 2014, 01:30

quetz pisze:...
starozytne cywilizacje zawsze operowaly symbolami , pytanie skad te wszystkie powiazania..:)
...


Pytanie ...
dokąd je to doprowadziło? ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1316 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 04 sty 2014, 10:13

Szacowni pozwolę sobie dodać, że jakość wiedzy w przekazach jest hm ... :lol: :mrgreen:
,,...COŚ SIĘ DZIEJE ZE SŁOŃCEM..." :lol:
No ale co bo ja np chciałbym wiedzieć dokładnie bo w/g mnie np i nie tylko zresztą Słońce stało się hm tak w skrócie apolarne dlatego np zauważono iż androidka zamiast spalic się w słońcu spokojnie sobie przeleciała jak gdyby nic dlatego zauważa się ,,dziwną" aktywność i obecność ,,wielu nie rozpoznanych obiektów" w okolicach słońca - dawniej to nie było możliwe gdyż uległy by przyciąganiu i spaliły się :D
Dodam też że sama ta pani przyznaje że: ,,ma etat sekretarki" :D
Czyli jest pracownikiem i to z całym szacunkiem i z za przeproszeniem niskiego szczebla :P
Nie sprawdziła tylko wierzy. 8-)
Niski poziom wibracji info zawartych w wywiadzie skutkuje iż jak to wyraził szacowny Dariusz ,,trzeba przebrnąć" :mrgreen:
Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem wykładu nt wiedzy o energiach .
Jak to się mówi z zapartym tchem i nie dlatego, że tembr głosu wykładowcy był wymuszający skupienie się na przekazywanej wiedzy.
Uwagę wymuszała sama wiedza :)
Wciągała, chłonąłem każde pojedyncze słowo :)
A tu planeta chora na raka :mrgreen:
Będą nam pomagać w ewakuacji :lol: :lol:
Nam czyli naszym formom a reszcie 8-)
Jakieś szczegóły, ktoś był ktoś widział :mrgreen:
I co tyle wieków eonów bym rzekł pracy na marne bo ktoś inny spije śmietankę, a my na innych planetach zdani na łaskę i niełaskę :lol:
Pozwolę sobie powtórzyć za szacowną Kiarą iż to manipulacja szyta grubymi nićmi nie mająca nic wspólnego z próba nawiązania współpracy na zasadzie minimum równy z równym 8-)
Zasadność mojego pisanka jest spowodowana tym iż czytają nas ,,goście" :D
to może pifko :D
0 xFair Lady
Posty: 1540
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 934 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 04 sty 2014, 11:06

Przebisnieg

Uwagę wymuszała sama wiedza :)
Wciągała, chłonąłem każde pojedyncze słowo :)


Obejrzales calosc??!! :shock: :o czy tylko tak przeleciales "po lebkach".

Ja jeszcze do Slonca nie dobrnelam ;), ale te obiekty, ktore pojawiaja sie w przyblizeniu slonecznym, czy tak sa postrzegane to tzw. EMV - (elektro-magnetyczne-wehikuly) i z tym zgodze sie. To czyste dusze innymi slowy...
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 8754
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 334
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 12274 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 04 sty 2014, 11:41

Przebiśniegu, trochę nie łapię o którym filmie mówisz, czy o tym Ashanaya , czy wypowiedziach Gracjany z innego wątku.
Co do "sekretarki" to też mam nieco inne wyobrażenie. Pomijając ocenę prawdziwa sekretarka musi wiedzą i umiejętnościami co najmniej dorównywać, a często przekraczać "szefa" - bo ona wykonuje "robotę". Szef na ogół tylko składa podpis. Niezmiernie rzadko się obecnie zdarza, aby sekretarka otrzymywała jakiś konspekt, czy streszczenie. Na ogół jest to kilka stwierdzeń, które ona musi "ubrać w słowa". I w tym zakresie sekretarki muszą być mistrzyniami.
A hasło "ewakuacja" to chyba stary chwyt na łapanie niewolników do "nieba". To się nie zmieniło.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1316 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 04 sty 2014, 14:21

O sekretarce Ashanaya :)
Szacowny rzekłem z całym szacunkiem i z za przeproszeniem bo zdaje sobie sprawę jakie teraz wymagania stawia się komuś zatrudnionemu w koncernie np Anwil Włocławek.
Nie mniej jednak proszę czy to sekretarka ma wpływ na podejmowanie decyzji dotyczących polityki całościowej firmy, czy wraża się ją w jakiś tajny projekt ....
Nie mówię o firemkach, gdzie prezio otrzymuje państwowe pieniądze bo jest ,,kolesiem" i tak naprawdę bardziej interesuje go raut z innym ,,kolesiem" niż polityka firmy o ile wie co się w tej firmie dzieje :lol:
tam oczywiście zarządza tak naprawdę szczebel tzw średni 8-)

Fair Lady pisze: Uwagę wymuszała sama wiedza :)
Wciągała, chłonąłem każde pojedyncze słowo :)Obejrzales calosc??!! :shock: :o czy tylko tak przeleciales "po lebkach".


Szacowna mówiłem o moim pierwszym wykładzie z wiedzy o energiach dawno temu :D
to pozdrawiam :D
0 xFair Lady
Posty: 1540
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 934 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 04 sty 2014, 20:33

Przebij - Snieg:) Przebisnieg

Nie mniej jednak proszę czy to sekretarka ma wpływ na podejmowanie decyzji dotyczących polityki całościowej firmy, czy wraża się ją w jakiś tajny projekt ....


Zapraszam na odrobine humoru:)

I mysle, ze mi Admin wybaczy ;)

http://www.youtube.com/watch?v=bYZpwWIEOCg

Ale kiedys czytalam super ksiazke pt." Sekretarz Krolowej Zofii".

//Chodzilo o 3 (oficjalna zone krola Wladyslawa Jagielly) Sonke. Í jej "sekretarza"... ale dwojka mlodych kroleweiczow byla jak malowanie :o
Tylko polityka nie byla milosciwa ;) //
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12537
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 661
Podziękował: 23954 razy
Otrzymał podziękowanie: 19884 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 28 cze 2014, 22:30Wykład Janet i Stewarta Swerdlow zarejestrowany przez Janusza Zagórskiego w czasie pobytu w Visoko, w Bośni 22 czerwca 2013 r.
0 xquetzalcoatl888
Posty: 1011
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 6
Podziękował: 377 razy
Otrzymał podziękowanie: 810 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 04 lip 2014, 18:40

do ascendencji potrzebne jest wlasnie 144 tys :)
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 15
Podziękował: 5087 razy
Otrzymał podziękowanie: 1616 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 04 lip 2014, 19:35

quetzalcoatl888 pisze:do ascendencji potrzebne jest wlasnie 144 tys :)

Tak ilość potrzebna jest do descendencji, nie ascendencji.
Przestańmy wreszcie szukać jakichś magicznych liczb i czego tam jeszcze i zacznijmy od siebie samych! Tu jest nasza ascendencja! To jest nasza ascendencja!
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12537
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 661
Podziękował: 23954 razy
Otrzymał podziękowanie: 19884 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 05 lip 2014, 00:57Opublikowany 4 lip 2014

Druga część wykładu Janet i Stewarta Swerdlow zarejestrowany przez Janusza Zagórskiego w czasie pobytu w Visoko, w Bośni 22 czerwca 2013 r.

Coś się zacina. Może jutro ekipa Janusza Zagórskiego coś z tym zrobi. :(
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 12537
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 661
Podziękował: 23954 razy
Otrzymał podziękowanie: 19884 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 22 paź 2014, 23:28

http://www.youtube.com/v/PF79z4Ruhig&list

Opublikowany 16 paź 2014
Prelekcja wygłoszona na Powitaniu Jesieni 2014 r. Przełęcz Tąpadła, ośrodek "Mieszko i Jagienka".
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10123
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 725
x 216
Podziękował: 9252 razy
Otrzymał podziękowanie: 15110 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 lis 2016, 15:14

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10123
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 725
x 216
Podziękował: 9252 razy
Otrzymał podziękowanie: 15110 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 paź 2019, 12:54

.
wtorek, 22 października 2019
Wniebowstąpienie jest bliskie. Przez Kabamur Taygeta . Pleiadian Collective - 21.10.2019

Ascension Is Near - Pleiadian Collective
z wiadomości ujawnienia
| Zaktualizowano 21 października 2019 r.
| Pleiadian Collective | 0 komentarzy

Ascension Is Near - Pleiadian Collective
Październik 2019 r


Wniebowstąpienie jest bliskie. Przez Kabamur Taygeta .
Pleiadian Collective

Kabamur - jeden z wielu, wielu z nich - to kolektyw pleiadianI


Przyjaciele z Ziemi!

Pozdrawiamy Cię w Prawdzie i Świetle!

Dla osób schwytanych w Dream Story ( w historię snów)

Jakby to było prawdziwe i trwałe;

Zapraszamy, usiądź,

Weź wątek z gobelinu i wyciągnij!


II


Znajdziesz prawdę, jeśli tego właśnie szukasz!

Narracje, wiadomości i bieżące prognozy ,

Są one tworzone w tej gęstości dla rozrywki, wzrostu duszy i uzdrawiania.

III


Przygotowujesz się do zapamiętania i całkowitego przebudzenia, gdy zbliża się Ascension!

Wzrost duchowy nie jest skoncentrowany na celu, ale raczej na samej podróży!

Te chwile, których doświadczasz, są przeznaczone do popchnięcia cię do następnego etapu!


IV


Gdy przestaniesz szukać odpowiedzi poza własnym wewnętrznym źródłem,

Pośrednie okresy oddzielenia od wszystkiego, co istnieje,

Stają się mniej i zawsze mniej oddalone!V


Ponieważ jesteśmy blisko i nadal pomagamy ci, gdy żyjesz swoim życiem w ciele, które zakorzeniają cię w tej gęstości!

Jesteście Światłem, a Wasza częstotliwość wibracji jest bardzo zmienna, i ciągle zmierzasz, by wyrównać się z wyższymi sferami ( królestwami ).

Jesteśmy obecni tak samo jak Ty!


VI


W świadomości jesteś także w wielu miejscach!

Jesteście wielowymiarowymi istotami z wielu systemów gwiezdnych.

Jesteście naszymi przyjaciółmi i rodziną! Światła, które znasz.VII


Zapomniałeś o historii Ego, którą stworzyłeś.

Wszystko jest w porządku! Pozwól wszystkim uczestniczyć i pokonać zniechęcenie !

Wkrótce ta podróż będzie kontynuowana w Wielkiej miłości,

Częstotliwości drgań jednej prawdy!


VIII


Nie będziesz już przedmiotem pytań i pytań!

Zrozumiesz, że jesteś odpowiedzią i nic z tego wszystkiego nie jest prawdziwe!

Ciesz się swoją grą i pozwól, aby wszystko przebiegało naturalnie!


IX


Jesteś potężny i nic nie może zniszczyć twojego prawdziwego ciebie!

W miłości mieszkamy i podróżujemy do Multiwersów!

Wkrótce wzniesiemy się
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... przez.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 10123
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 725
x 216
Podziękował: 9252 razy
Otrzymał podziękowanie: 15110 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 09 lis 2019, 21:07

0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ