Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Jodyna na zatrucie pokarmowe

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » poniedziałek 28 wrz 2020, 21:08

@Blue
To wspaniała wiadomość o tym jodzie, wielkie dzięki!😍
O MMS też czytalam. Muszę wrócić do tego wątku.

Nie wiem jak to jest, ale pierwszy jest zawsze ból głowy i ostatni też.
A wymioty przychodzą dopiero po kilku godzinach, a czasami w ogóle nie przychodzą.
Dlatego nie wiem ile różnych przyczyn tej migreny u mnie jest.
Już wyeliminowalam:
- za mało solonej wody
- ostre przyprawy
- kurze białko
- stres

Kupię jod krystaliczny i zrobię własną jodynę.
Mam spirytus rektyfikowany 95%. Czy mogę dać
50ml spirytusu
50ml wody
7g jodu?
0 x



Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Flora bakteryjna

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » poniedziałek 28 wrz 2020, 21:11

@Baba
Dziękuję Ci pięknie😀
Kiszonki zawsze uwielbiałam ale okazuje się było ich za mało bo biorezonans wykazał że flora bakteryjna rzeczywiście osłabiona.
Próbuje od dawna sama kisić.
Już 2 razy kisiłam duży słój buraków, potem w mniejszych słoikach ogórki, i zawsze coś się wydostało na powierzchnię i spleśniało😞 Cholery można dostać!
Mama mi dała swój zakwas buraczany oraz parę słoików ogórków (lata praktyki to i nie spleśniały😂) więc mam trochę zapasu.

Kupowałam kiedyś kefir Krasnystaw, bo mi wyglądał na naturalny w porównaniu do innych. Aż sprawdziłam że są z drugiego końca Polski i mają 200 dostawców mleka😂 No nie ma tu raczej miejsca na naturę.
Będę się rozglądać za jakimiś gotowymi symbiotykami.

Moja lista potrzeb i zakupów ciągle rośnie....
Teraz czytam o orgonitach bo mieszkam w bloku.
Był tu kiedyś jeden forumowicz Orgonite, który produkował orgonity, ale chyba przestał, bo linki już nie działają😞
I chcę robić własny krem nawilżający, ale nadal czytam😃
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Coca-cola na wymioty

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 28 wrz 2020, 22:46

Lawinia pisze:
środa 23 wrz 2020, 14:37
Wczoraj dostałam ataku migreny, a po kilku godzinach zaczęły się wymioty. Nawet wody po jednej łyżeczce na minutę nie udało się zatrzymać. Żołądek dostawał konwulsji co 15min.

Postanowiłam wypróbować colę.
Małymi łyczkami wypiłam ok 150 ml....
.
.
.
Nie tylko wymioty ustały. Jak ręką odjął skończył się też ból głowy !!!!! 😱😱😱
Podobne objawy występują przy jednej z odmian tzw. "jelitówki", gdzie poza bólami migrenowymi występują wymioty, tzw. "ślizgawka" a czasami ból gardła lub silny ból żołądka. W takich przypadkach dobrze działa cola ale jeżeli objawy utrzymują się długo należy jej wypić znacznie większe ilości.
Osobiście w takich przypadkach piję ziele glistnika (trzy łyżeczki na szklankę wody) plus dwie tabletki Nifuroksazyd 200. Po godzinie robię poprawkę i w zasadzie wszystko wraca do normy. Przy zatruciach ziele glistnika również wykazuje bardzo dobre działanie.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 28 wrz 2020, 22:46

@Lawinia, to świetnie, że wyeliminowałaś różne kwestie, ale bardzo ciekawym, jak to zrobiłaś ze stresem. I dlaczego eliminujesz ostre przyprawy?

Skoro najszybszym objawem jest ból głowy, to jest dość jasne, że krew jest zbyt nasycona toksynami i bariera krew - mózg nie daje rady zablokować przepływu tam, tych niekorzystnych czynników. Sądzę, że niezależnie od eliminowania przyczyny doraźnie np. przy pomocy jodu, trzeba byłoby eliminować też skutki przy pomocy tiosiarczanu sodu, nie wiem czy efekty będą ewidentne i szybkie, ale też lepszego sposobu nie znam.

Po mojemu 7 g jodu nie rozpuści się w tej ilości alkoholu i po dodaniu wody jod wykrystalizuje z powrotem, ale pewności nie mam, do takiego roztworu nie robiłem.
Robiąc jodynę warto jednak dodawać jodek potasu, bo on pomaga otrzymać roztwór jodu w wodzie, czy w mniejszym stężeniu alkoholu, a poza tym jest to postać jodu potrzebna tarczycy.
W temacie"Lugola.." są chyba wszelkie kombinacje roztworów jodu, temat jest tylko nieco obszerny.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » wtorek 29 wrz 2020, 13:44

@Blue

Sorry, źle się wyraziłam😊
Próbując znaleźć przyczynę migren testowałam różne rzeczy. I wyszło mi że przyczyną
-nie jest odwodnienie bo piję dużo;
-nie jest to stres;
-nie są to ostre przyprawy (i całe szczęście bo je uwielbiam i kapsaicyna też czyści krew!)
-ani czekolada, migdały, ani cytrusy - czyli nie chodzi o histaminę.

<<<  to z takich popularnych mainstreamowych przyczyn - wszystkie nietrafione.


Wrócę do wątków o lugolu i poszukam jak tę jodynę sobie zrobić.

Tiosiarczan sodu już mam oraz edta do chalatacji. Ale chelatować jeszcze nie zaczęłam bo nie chcę zbyt wielu kuracji robić naraz. (Jadę teraz drugi tydzień z kolagenem i kwasem hialuronowym, pychotka😛) Ale przygotuję sobie rozpiskę i będę stosować tio przy następnym ataku.


Zrobiłam jedną kurację oczyszczania krwi - liśćmi laurowymi ale nie było żadnych efektów. Ani mocz nie zmienił barwy ani żadnych heirxów.
Więc poprzestałam na 3 dniach i nie powtarzałam po tygodniu - bo ta kuracja jest strasznie upierdliwa😞

Zwiększyłam ilości marchwi w zupach, żeby pomóc jelitom. Pychotka😀

Kiedy nie idę miedzy ludzi lubię jeść surowy czosnek.
Może zapodam też sok ze świeżej cebuli to też trochę oczyści mi krew.
Mam gryczany miód to chyba sobie zrobię syrop😛

Planuję też kupić sokowirówkę i zacząć pić sok z buraka i marchwi.



@Ramzes3

Dziękuję Ci😀 Poczytam o jelitówce. Akurat glistnika mam na liście zakupów więc przy następnym ataku migreny będę testować.

Nigdy nie mam bólu gardła ani bólu żołądka podczas ataku. Dlatego też mylnie sądziłam całe życie, że układ trawienny mam zdrowy, bo mnie tam nigdy nic nie boli (podczas gdy mój tata wiecznie narzeka na bóle).
0 x



Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Migrena bez wymiotów

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » sobota 03 paź 2020, 14:46

Dziś drugi dzień migrena ale taka bez wymiotów i ból trochę słabszy, ale jednak migrena.
No więc wzięłam się za EDTA i Tiosiarczan sodu.
Zapodałam rano na czczo:
1g edta (+1g sody) na szkl.
Potem 3g tio na szkl.

Po 4 godz dopiero wzięłam C, Mg, potas, msm, borax.
Po 30min kolagen + kw. hialuronowy.
Po 30min posiłek oraz cynk, krzem, dha+epa, D3K2, A, B50, E(wraz z selenem), Q10+pqq

Za 2 godz powtórka supli.

Stosowalam wcześniej WU przez ok 2 mies. ale nic się nie działo więc przestałam.

Czy jest sens tu jeszcze dodawać płyn Lugola (bo już go mam, a jodyny nie) żeby zadziałał na toksyny w mózgu, skoro w żołądku nic się nie dzieje a głowa boli?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 paź 2020, 19:42

Nie przypuszczam, że to dobry pomysł @Lawinia.
Kiedy masz migrenę potrzebujesz tylko czystej wody aby rozcieńczyć te toksyny, które ci dokuczają. Stosując w tym czasie chelatację, możesz poruszyć, czy wyzwolić wiele innych czynników, co może spowodować efekt odwrotny do zamierzonego. Tym bardziej, że wprawdzie z nielicznych, ale konkretnych opisów, wynika, że początki chelatacji u wielu powodują właśnie takie nieprzyjemne objawy.
To że nie widzisz efektów działania pobieranej wody utlenionej, nie oznacza wcale, że ich nie ma, a dla ciebie jest znacznie lepiej, kiedy niczego nie odczuwasz, bo po co się męczyć?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Lawinia
Posty: 54
Rejestracja: sobota 04 lip 2020, 23:49
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 26 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Lawinia » sobota 03 paź 2020, 20:45

Hmmm Myślałam że może to metale ciężkie w mózgu i ogólnie we krwi powodują moje migreny.

Ok, czyli :

- wracam do WU 1x dzień na czczo

- rozcieńczam toksyny pijąc więcej wody

- oczyszczam krew na różne sposoby, byle nie doprowadzić do heirxa

- NIE używam edta

- tiosiarczan sodu tylko przy wymiotach żeby zniwelować zatrucie (czy on w tym czasie również nie chelatuje??)

- albo płyn Lugola też tylko przy zatruciu by zatrzymać wymioty

- chelatować mogę zacząć jak wyleczę migreny

Czy tak?😃
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 03 paź 2020, 22:49

Mniej więcej, tyle że wymioty zatrzymuje coca cola, a sterylizacji w żołądku dokonuje jod.
Tiosiarczan jest odtrutką i na ogół nie daje dużych herxów.
EDTA działa prawie na wszystko, ale właśnie łatwo wzrusza rtęć i inne metale.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » piątek 09 paź 2020, 10:48

cześć wszystkim
Czy są tu znawcy lewatywy z kawy? Nie wiem czy robie dobrze bo nic ze mnie nie wychodzi... leze 15minut na prawym boku a potem tylko 1 raz schodzi sama kawa.
Jestem na 10dniowym detoksie sokowym, dzis jest 8 dzien. Wczoraj zrobilam pierwszy raz lewatywa z kawy poczułam się wspaniale. Dzis rano drugi raz ale wcale nie czysci choć czuje się super.
Ma ktoś doświadczenia w tej sprawie?
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » piątek 09 paź 2020, 23:42

Sylwia, specjalistką nie jestem ale mam trochę doświadczenia z lewatywą z kawy. Kiedy zaczęłam swoją przygodę z forum miałam sporo problemów. Próbowałam wszystkiego i lewatywy też. Najlepsze efekty były właśnie z kawą, też czułam się po nich super, dostawałam energii. Piszesz że leżysz na prawym boku, wydaje mi się że to za mało. Należy dodatkowo nogi i pośladki podnosić wysoko np robić tzw świece lub przy ścianie jeśli nie dasz rady a na sam koniec poleżeć na boku. Mi wychodziły dziwne i przeróżne rzeczy że aż zdjęcia robiłam. Schudłam 10 kg w 3 miesiące, chociaż tego nie planowalam bo nadwagi nie miałam. Czułam się super. Dodam że lewatywy z kawy nie są wskazane przy problemach z sercem bo podnoszą ciśnienie.
1 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » sobota 10 paź 2020, 12:25

Hej Basiu.
Dziekuje za odpowiedź.
Dzis zrobilam 3 dzien no i dopiero zaczelo chyba schodzic. Mysle ze to jakieś zlogi (brązowe twarde kulki) no i cos jak robal ale nie jestem pewna. Długie i biale :oops: Na pewno nic z jedzenia bo jak pisałam wyzej jestem 9ty dzien na sokach.
Czyba trzeba czasu aż to wszystko porzadnie ruszy. Chciałabym powtarzać te lewatywy ale nie wiem przez ile dni moge je robic zeby sobie krzywdy nie zrobic?
I ile stopni mial Twój napar? Moj ma okolo 38-39.

Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 11 paź 2020, 22:29

Sylwia, ja robiłam codziennie przez 3 miesiące i nic mi nie było, ale dużo piłam. Temperaturę robiłam tak jak nasze ciało ok 37. Raz zrobiła mi się za gorąca tzn ok 39 to było mi nie dobrze. Dopiero po kilku właśnie zaczyna się coś dziać :D
Nie zniechęcaj się bo to naprawdę super oczyszcza, sama to poczujesz i zobaczysz :D. Powinnaś potem zażywać jakieś probiotyki, bo lewatywy wywalają z jelit wszystko czyli dobre i złe. Ja robiłam różne z sodą, sokiem z cytryny, solą....
Też mi cuda różne wychodziły, raz prawdopodobnie nawet polipy o których nie wiedziałam że mam.
0 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » niedziela 11 paź 2020, 22:37

No wlasnie nie wiem do końca jak to rozegrać. Dzis skończyłam detoks sokowy i 4ty dzien lewatywa. Od jutra zamierzam brac Vernicadis, nalewke z orzecha i mieszankę ziol. I dalej robic codziennie lewatywy. Tylko nie wiem czy w trakcie odrobaczania podaje sie probiotyki czy dopiero po? Czy mi nic nie będzie jak podam probiotyki po kuracji a bede robic lewatywy?

Mam zamiar brac 1tydz, pozniej tydz przerwy i kolejny znowu brac.
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 11 paź 2020, 23:04

Myślę że przy odrobaczaniu lewatywy są jak najbardziej wskazane, ponieważ szybko usuniesz "trupy" byłych lokatorów i ich odchody. Ja właśnie też się odrobaczalam i dlatego zaczęłam robić lewatywy. W sprawie priobiotykow Ci nie doradzę czy brać od razu czy nie. Sama też byłam pełna obaw i nie miałam się kogo poradzić dlatego szukając trafiłam na to wspaniałe forum :D Słuchaj swojego organizmu, on ci podpowie czego potrzebuje...Dobrze że przypomniałaś mi temat i chyba wrócę trochę do lewatyw, przyda się trochę znowu posprzątać.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 18 paź 2020, 23:11

Dziewczyny,alez lewatywy podobno robi sie w temp.21-23.Nigdy nie robilem,bo sie jeszcze zastanawiam ,choc wszystko juz mam.Pisze o tym Siemionowa.Temperatura ciala to jedno a lewatywy to drugie.Pisze ,ze jesli woda do lewatywy ma temp.ciala to cialo wchlania wszystkie toksyny itd.MUSI byc temp pokojowa,nie cieplej.Praktykiem nie jestem,wiec przekazuje co wiem/czytalem.Napiszcie co i jak robilyscie,bo zamierzam"w koncu"zmusic sie i rozpoczac ten ostateczny program zwalczenia Candidy i jej "gniazda"w jelitach .pozdrowienia
0 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » poniedziałek 19 paź 2020, 21:47

Hej beadnorsi
Moja lewatywa jest taka letnia. Mierze ja termometrem do ciała wiec to chyba nie jest zbyt dokładny sposób. Ale jak włożę np łokiec do kawy to jest to temp ciała mniej więcej i nic się nie dzieje. Wręcz uratowała mnie przed toksynami. Przy detoksie sokami mialam bardzo duży rumien na twarzy. Po 3 lewatywie wszystko zeszlo. Pierwszy tydz robilam codziennie teraz robie co drugi dzien a potem co 3.
Uczucie po jest mega. Polecam nie ma się czego bać.
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 20 paź 2020, 11:09

@SylwiaSylwia prosze lopatologicznie,co ,jak,kiedy,o ktorej,ile kawy,wody,jaka woda,bo mineralna tez nie mozna,poprosze :D :D :D :D :D
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » środa 21 paź 2020, 22:59

beadnorsi
bierzesz kilka łyżek dobrej mielonej kawy zalewasz zimną wodą i doprowadzasz do wrzenia. Potem gotujesz na małym ogniu ok 10 min. Następnie trzeba dobrze ją odcedzić np papierowym filtrem do kawy, uzupełnić przegotowaną wodą i wlać do worka od lewatywy. Podobno najlepiej robić z rana.Ja z racji że rano nie miałam czasu robiłam to wieczorami przed snem. Jedna rada: najlepiej przed lewatywą z kawy zrobić pierwszą samą wodą np z solą. Po prostu szkoda kawy bo nie utrzymasz długo, a pierwsza Cię przeczyści. Dopiero potem robisz właściwą lewatywę z kawy i trzymasz ją w jelitach ok 15 minut. Oczywiście pomagasz sobie nogami do góry itp na koniec leżysz na prawym boku i to wszystko. Co do temperatury to letnia woda dla mnie była nieprzyjemna bo wydała mi się zimna, najlepiej znosiłam ok 36/37 stopni. Jeżeli spróbujesz sam się przekonasz jaka temperatura najlepiej ci odpowiada. Co do ilości zabiegów sam decydujesz czy robić codziennie czy co drugi dzień i jak długo. Zależy co chcesz osiągnąć zdrowotnie.
Powodzenia ;)
0 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » czwartek 22 paź 2020, 05:39

No wlasnie dla mnie tez ta temp oko 36 jest najlepsza, czytalam nawet ze lewatywa kawowa moze miec do 40stopni, byle nie za ciepła.
Musisz mieć kawe bio- najlepiej samemu mielic ale ja kupuje w lidlu bio juz mielona. Biore 1litr wody przefiltrowanej doprowadzam do wrzenia i wrzucam 3 czubate łyżki kawy. Gotuje 15 min, studzę i przecedzam. Ostatnio gotuje lewatywe wieczorem a robie ja rano bo nie mam juz czasu rano gotować. I jest ok. Powodzenia ta pierwsza jest najgorsza bo nie wiesz co i jak a potem już jak mycie zębów :lol:
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » piątek 23 paź 2020, 06:26

Bardzo dziekuje dziewczyny :D
0 x



beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 25 paź 2020, 10:50

Co do lewatywy jeszcze jakiej konkretnie wody uzywacie?Mineralna odpada bo Siemionowa odradza,wiec moze destylowana jest dobra?Moze Blue sie wypowie?
0 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » poniedziałek 26 paź 2020, 20:02

Ja używam z dzbanka brita i gotuję.
0 x



SylwiaSylwia
Posty: 115
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 19:00
x 4
x 1
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowanie: 76 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: SylwiaSylwia » wtorek 27 paź 2020, 17:51

Słuchajcie ja nie do konca wiem na którym boku robic te wlewy. Do tej pory robilam tylko lewatywe z kawy na prawym boku. Zanim wogole zaczelam je robic to kłuło mnie pod lewym zebrem i okolice lewego biodra. Na początku po lewatywach to ustąpiło a teraz znowu kłucie po lewej stronie w okolicy żebra i biodra. Moze powinnam wlewac na lewym boku i robic nie tylko z kawy? Sama juz nie wiem.
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 27 paź 2020, 23:40

Sywia
Nie rozumiem dlaczego robisz lewatywy na jakimkolwiek boku?
Przecież wlew robisz w pozycji np leżącej z podniesionymi wyżej biodrami i woda musi wlać się do jelit całkowicie i równomiernie. Możesz wlew robić na boku ale potem się musisz odwrócić aby woda wlała się wszędzie. Na bok przewracasz się dopiero na sam koniec żeby wlew doszedł do samego końca jelit od strony wątroby, czyli na prawym boku.
Wlewy możesz robić różne.
0 x



ODPOWIEDZ