Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przygotowanie do odchudzania

cedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Przygotowanie do odchudzania

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 19 lip 2020, 22:04

Do problemów j.w. dodałbym - oddawanie krwi , żeby pozbyć się nadmiaru żelaza i PUFA, które generują insulinooporność , uzupełnić zapas krzemu, udrożnić drogi żółciowe- berberyna/andrografis, siarczan potasu, cholina/lecytyna/betaina, dobry folian, glicyna, TUDCA, kąpiel w soli EPSOM, unormowac cykl dobowy/melatoninę , podnieść glutation, stały ruch niepodnoszący kortyzolu, kreatyna, w zależności od wieku sterydy bioidentyczne transdermalnie (DHEA, T)/w.B3/ryboza.
0 xcedric
Posty: 5327
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 80
x 125
Podziękował: 3069 razy
Otrzymał podziękowanie: 7853 razy

Re: Przygotowanie do odchudzania

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 20 lip 2020, 21:44

0 xkarib
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 28 cze 2020, 18:51
Podziękował: 1 raz

Re: Przygotowanie do odchudzania

Nieprzeczytany post autor: karib » czwartek 23 lip 2020, 01:16

Dziękuję za podpowiedzi. Lista czynności i środków przerażająca, także cenowo, bo o ile wit.c , taurynę, magnez, lecytynkę itp. mozna kupować na kg i w miarę rozsądnych cenach to berberyna hcl, betaina hcl , gumar, q10 i wiele innych środków kosztują dużo. Czyli dieta + głodówki + dobrze zaplanowany ruch i oczywiście dyscyplina , na tym tle nie wydają się tak dużym wyzwaniem lub porównywalnym, a na pewno tańszym. Tym bardzie że już dwukrotnie się zdarzyło w przeszłości że wykupiłem sobie na co najmniej 2 tygodnie dietę pudełkową 2000 cal. , zwykłą , nie dedykowaną cukrzykom i po kilku dniach cukier się wyregulował i był na poziomie pomiędzy 90 a 120 na czczo bez żadnych innych zabiegów i utrzymywał się jeszcze przez kilkanaście dni po zakończeniu diety. Stąd tez moje pytanie , jaki pakiet minimum należałoby zaaplikować gdyby było wsparcie w postaci diety i zmiany trybu życia (przynajmniej częściowego) w postaci zmiany kilku nawyków typu więcej korzystania z nóg zamiast samochodu, wcześniejsze udawanie się do spania , picie więcej wody czystej zamiast np herbaty itp. . Poza tym na tym forum był link do filmiku na którym gość opowiadał jak wyleczył się z cukrzycy , nadwagi i innych chorób za pomocą koktajlu imbiru który pił non-stop do wszystkiego i zamiast wszystkiego , ale trochę to monotematyczne było i wydaje mi się że efekty były ale nie tylko z powodu imbiru ale także wydaje mi się monodiety i zmiany trybu życia, ale to tylko moje wrażenia i przemyślenia na ten temat. Więc jaki Waszym zdaniem byłby taki pakiet minimum/niezbędny, jakie suple na pewno musiały by być ?
0 xODPOWIEDZ