Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czakram we Wrocławiu i Wszewilkach (Milicz)

MaPi
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 21:54
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Czakram we Wrocławiu i Wszewilkach (Milicz)

Nieprzeczytany post autor: MaPi » wtorek 05 lis 2019, 15:26

Witam was,
Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś tutaj był i medytował w okolicach Ostrowa Tumskiego?
Chodzi mi o błędne informacje dotyczące kościoła św Marcina, tutaj jest podany kościół świętego Mikołaja link, ale w tym temacie i na facebookowej stronie, chodzi o kościół Marcina facebook i focuspl
Dlatego stworzyłem ten temat, bo jest tam opis
Choć jedni twierdzą, że czakram ma się znajdować pod katedrą, inni, że pod niewielkim kościołem św. Marcina, tradycyjnie jednak grupy medytujących siadają pod ścianą tej drugiej świątyni.
i na facebooku
Inni radiesteci sądzą, że czakram błękitny, rozbudzający głównie świadomość, usytuowany jest pod archikatedrą św. Jana Chrzciciela, najbardziej okazałą świą- tynią w kompleksie kościołów znajdujących się w Ostrowie. Jeszcze inni uważają, że jest pod kościołem św. Marcina i uzasadniają, że czakram błękitny jest czakramem świadomości
Jak twierdzą przyjeżdżający tu turyści, przy jednej ze ścian kościoła św. Marcina panuje atmosfera sprzyjająca medytacjom i rozmyślaniom
Jeśli ktoś wie coś to niech napisze, o którą ścianę chodzi tego kościoła współrzędne

Kolejna sprawa to czakram Wszewilek koło Milicza, jeśli ktoś mieszkał w okolicach lub mieszka niech napisze, czy energia jest o dużym natężeniu względem innych miejsc jak Wawel lub inne np. ww opisany we Wrocławiu.
Czakram Wszewilek znajduje się 100 m na północ od tamy na Baryczy, gdzie stał stary młyn, teraz jest tam część 1.5 ha stawu, współrzędne

Podawajcie w tym temacie informacje o odczuciach i dokładnej lokalizacji, o których wiecie związanych z czakramami za pomocą google mapy.
0 xODPOWIEDZ