Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

FINANSE

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 14 lip 2019, 10:54

https://forsal.pl/artykuly/922047,platn ... alnej.html

Dlaczego Niemcy za wszystko płacą gotówką?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 lip 2019, 17:04

Rosyjski portal podaje że prawie połowa Polskiego złota wraca do kraju, hmm,-
czy ostatnie rodzime mediacoś o tej sprawie piszą?
https://pl.sputniknews.com/polska/20190 ... sputnik_pl

Ben.F. pisze o upadku Deutche Bank, etc., i wygląda na to, że jest coś na rzeczy i może stąd te drgawki Makreli-Hitler :)
https://youtu.be/IRzX-JZ7rq0
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 lip 2019, 18:38

no coś jest w mediach internetowych przynajmniej:
https://www.o2.pl/artykul/polskie-zloto ... 461762689a
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 24 lip 2019, 09:19

https://dobrewiadomosci.net.pl/33309-po ... -i-sklepy/

Powstała aplikacja pozwalająca tanio kupić jedzenie, którego nie sprzedały restauracje i sklepy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 08 sie 2019, 18:45

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 12 sie 2019, 23:42

Co łączy: banki, facebook, kryptowaluty i krach? Wolność w Remoncie #60

https://www.youtube.com/watch?v=q-K6WoVnl2Y

Opublikowany 8 sie 2019
#60 Podcast Warsaw Enterprise Institute. W roli głównej Prezes Tomasz Wróblewski

Libra - facebookowa kryptowaluta. Jeszcze nie powstała, a już połączyła wojujące ze sobą obrządki ideowo-polityczne w jednej wielkiej panice.

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklicznego programu – podcastu „Wolność w Remoncie” śledzącego aktualne trendy i wydarzenia w polskiej i światowej gospodarce, polityce czy stosunkach międzynarodowych.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 15 sie 2019, 22:05

Co nas czeka? Pierwsza taka sytuacja od 90 lat (USD, EUR, PLN). Wolność w Remoncie #61

https://www.youtube.com/watch?v=7brMA_uIrdY

Opublikowany 14 sie 2019
#61 Podcast Warsaw Enterprise Institute. W roli głównej Prezes Tomasz Wróblewski

Wojna walutowa - czy naprawdę chodzi w niej tylko o pieniądze?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 23 sie 2019, 13:42

RAPORT SPECJALNY: Eksperci są pełni podziwu dla Zygmunt Solorz-Żaka jego ostatniej inwestycji, co wywołało przerażenie wśród dużych banków."

Obrazek
Zygmunt Solorz-Żak ujawnia nową, tajną inwestycję, która sprawia, że setki Polaków stają się bardzo bogaci.

Korzystając z tej „luki fortuny”, polscy obywatele zgarniają już miliony złotych bez wychodzenia z domu – ale czy to jest legalne?

(Puls Biznesu) - Polski biznesmen Zygmunt Solorz-Żak zdobył sławę jako zuchwała osoba mówiąca wprost, która nie ma oporów, by mówić szczerze o tym, jak zarabia pieniądze.

W zeszłym tygodniu Zygmunt był gościem programu „Kuba Wojewódzki Show”, w którym ujawnił nową „lukę fortuny”. Taka „luka”, wg jego słów, może zamienić każdą osobę w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Solorz-Żak przekonywał wszystkich ludzi w Polsce, by skorzystali z tej świetnej okazji, zanim wielkie banki ostatecznie tego zabronią.

…i rzeczywiście – kilka minut po zakończeniu wywiadu, Bank Pekao zadzwonił z żądaniem o wstrzymaniu publikacji edycji programu - ale było już za późno.

Oto co się dokładnie stało:

Gospodarz programu telewizyjnego „Kuba Wojewódzki Show” – Kuba Wojewódzki – zaprosił Zygmunt Solorz-Żaka, by podzielił się wskazówkami umożliwiającymi zdobycie fortuny, a biznesmen ujawnił wielką tajemnicę.
„Dzięki temu, że szybko korzystałem z nowych możliwości, osiągnąłem sukces – działałem bez wahania. Obecnie moim numerem jeden pod względem zarobku jest nowy, automatyczny system tradingowy w zakresie kryptowalut o nazwie Bitcoin Billionaire. To największa okazja, jaką widziałem w całym swoim życiu, umożliwiająca szybkie zdobycie małej fortuny. Nakłaniam wszystkie osoby, by ją sprawdziły, zanim banki tego zabronią”.
Kuba Wojewódzki nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył – Zygmunt Solorz-Żak wyciągnął swój telefon i pokazał widzom, jak dużo zarabia pieniędzy dzięki temu nowemu systemowi do zarabiania, o którym aktualnie wszyscy mówią w Polsce.

Obrazek

Segment programowy dobiegł końca, zanim Zygmunt Solorz-Żak mógł dogłębnie opisać temat. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić z nim ekskluzywny wywiad, by dowiedzieć się więcej na temat tej kontrowersyjnej okazji.

EKSKLUZYWNY WYWIAD PULSU BIZNESU Z ZYGMUNTEM SOLORZ-ŻAKIEM
„Może słyszeliście o nowej platformie inwestycyjnej dla kryptowalut o nazwie Bitcoin Billionaire. Ten system pozwala zwyczajnym osobom w Polsce, Niemczech oraz Danii zdobyć fortuny w ciągu nocy. Możecie być sceptyczni, gdyż brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe."

Solorz-Żak kontynuował:
„Rozumiem to, bo moje wrażenie było identyczne, gdy powiedział mi o tym mój zaufany znajomy. Ale po tym, jak osobiście zobaczyłem kwoty, które zarabiał, sam musiałem tego spróbować.

Cieszę się, że postanowiłem spróbować, bo to były największe i najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek udało mi się zdobyć. Mówię o tysiącach złotych na dzień przy wykorzystaniu autopilota. Obecnie to dosłownie najszybsza metoda na mannę z nieba. Jednak taki stan rzeczy nie będzie trwał znacznie dłużej, kiedy coraz więcej ludzi dowie się o tym sposobie. Lub kiedy banki tego ostatecznie zabronią."
Obrazek

RAPORT SPECJALNY: ksperci są pełni podziwu dla Zygmunt Solorz-Żaka jego ostatniej inwestycji, co wywołało przerażenie wśród dużych banków."
Korzystając z tej „luki fortuny”, polscy obywatele zgarniają już miliony złotych bez wychodzenia z domu – ale czy to jest legalne?


Zygmunt Solorz-Żak ujawnia nową, tajną inwestycję, która sprawia, że setki Polaków stają się bardzo bogaci.
(Puls Biznesu) - Polski biznesmen Zygmunt Solorz-Żak zdobył sławę jako zuchwała osoba mówiąca wprost, która nie ma oporów, by mówić szczerze o tym, jak zarabia pieniądze.

W zeszłym tygodniu Zygmunt był gościem programu „Kuba Wojewódzki Show”, w którym ujawnił nową „lukę fortuny”. Taka „luka”, wg jego słów, może zamienić każdą osobę w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Solorz-Żak przekonywał wszystkich ludzi w Polsce, by skorzystali z tej świetnej okazji, zanim wielkie banki ostatecznie tego zabronią.

…i rzeczywiście – kilka minut po zakończeniu wywiadu, Bank Pekao zadzwonił z żądaniem o wstrzymaniu publikacji edycji programu - ale było już za późno.

Oto co się dokładnie stało:

Gospodarz programu telewizyjnego „Kuba Wojewódzki Show” – Kuba Wojewódzki – zaprosił Zygmunt Solorz-Żaka, by podzielił się wskazówkami umożliwiającymi zdobycie fortuny, a biznesmen ujawnił wielką tajemnicę.

„Dzięki temu, że szybko korzystałem z nowych możliwości, osiągnąłem sukces – działałem bez wahania. Obecnie moim numerem jeden pod względem zarobku jest nowy, automatyczny system tradingowy w zakresie kryptowalut o nazwie Bitcoin Billionaire. To największa okazja, jaką widziałem w całym swoim życiu, umożliwiająca szybkie zdobycie małej fortuny. Nakłaniam wszystkie osoby, by ją sprawdziły, zanim banki tego zabronią”.

Kuba Wojewódzki nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył – Zygmunt Solorz-Żak wyciągnął swój telefon i pokazał widzom, jak dużo zarabia pieniędzy dzięki temu nowemu systemowi do zarabiania, o którym aktualnie wszyscy mówią w Polsce.


Segment programowy dobiegł końca, zanim Zygmunt Solorz-Żak mógł dogłębnie opisać temat. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić z nim ekskluzywny wywiad, by dowiedzieć się więcej na temat tej kontrowersyjnej okazji.

EKSKLUZYWNY WYWIAD PULSU BIZNESU Z ZYGMUNTEM SOLORZ-ŻAKIEM
„Może słyszeliście o nowej platformie inwestycyjnej dla kryptowalut o nazwie Bitcoin Billionaire. Ten system pozwala zwyczajnym osobom w Polsce, Niemczech oraz Danii zdobyć fortuny w ciągu nocy. Możecie być sceptyczni, gdyż brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe."

Solorz-Żak kontynuował:

„Rozumiem to, bo moje wrażenie było identyczne, gdy powiedział mi o tym mój zaufany znajomy. Ale po tym, jak osobiście zobaczyłem kwoty, które zarabiał, sam musiałem tego spróbować.

Cieszę się, że postanowiłem spróbować, bo to były największe i najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek udało mi się zdobyć. Mówię o tysiącach złotych na dzień przy wykorzystaniu autopilota. Obecnie to dosłownie najszybsza metoda na mannę z nieba. Jednak taki stan rzeczy nie będzie trwał znacznie dłużej, kiedy coraz więcej ludzi dowie się o tym sposobie. Lub kiedy banki tego ostatecznie zabronią."


CZYM DOKŁADNIE JEST BITCOIN BILLIONAIRE I JAK TO DZIAŁA?

Pomysł na Bitcoin Billionaire był bardzo prosty: pozwolić zarobić przeciętnej osobie na koniunkturze związanej z kryptowalutami, które wciąż stanowią najbardziej lukratywny rodzaj inwestycji w XXI wieku, pomimo negatywnej opinii większości osób.

Chociaż cena obniżyła się z rekordowego poziomu 20 000 $ za jednego bitcoina, kupcy wciąż zarabiają krocie. Jak to możliwe? Ponieważ istnieją tysiące innych kryptowalut poza bitcoinem, którymi codziennie można handlować i osiągać wielkie zyski.

Niektóre z tych kryptowalut obejmują: ripple, ethereum, monero oraz zcash. Wciąż wśród zwyczajnych osób w Polsce notuje się zwroty na poziomie ponad 10 000%.

Bitcoin Billionaire pozwala Ci zarobić na tych wszystkich kryptowalutach, nawet podczas bessy. Korzysta ze sztucznej inteligencji (SI), by automatycznie obsługiwać sprzedaż w długim i krótkim czasie za Ciebie, co pozwala Ci zarabiać pieniądze całodobowo, nawet wtedy, gdy śpisz.

Bitcoin Billionaire jest wspierany przez jedne z najbystrzejszych umysłów pod względem technologii. Richard Branson, Elon Musk oraz Bill Gates – oto zaledwie kilka przykładów.

Obrazek
Bill Gates oraz Richard Branson omawiają system Bitcoin Billionaire na targach CES 2019.

Ci geniusze w zakresie technologii rozwinęli firmy o wartości wielu miliardów dolarów w oparciu o rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień, takich jak płatności online, obliczanie oraz transport. Aktualnie zajmują się światowym problemem nierównego podziału dobrobytu, pozwalając wszystkim ludziom – niezależnie od zamożności tych osób – na zarabianie takich kwot pieniędzy, by wieść szczęśliwe i spełnione życie..

TAJEMNICA ZARABIANIA LUKRATYWNYCH KWOT, KTÓRA JEST UKRYWANA PRZED TOBĄ PRZEZ WIELKIE BANKI

Zygmunt Solorz-Żak kontynuował:
„Obserwujemy trudne czasy dla gospodarki, a to jest rozwiązanie, którego ludzie oczekiwali. Nigdy w historii nie doświadczyliśmy tak doskonałej okazji, z której zwykłe osoby mogą łatwo skorzystać, by wygenerować olbrzymią fortunę w tak krótkim czasie.

Niektórzy ludzie wahają się, czy tego spróbować, gdyż ten sposób jest tak odmienny. Wynika to z faktu, że duże banki starają się to ukryć! Wielkie banki aktywnie uprawiają propagandę i twierdzą, że kryptowaluty oraz platforma jak Bitcoin Billionaire to oszustwa. Dlaczego? Martwią się o swoje dochody, które zmaleją, gdy ich klienci dowiedzą się, jak można na własną rękę zdobyć wielką fortunę.

Kryptowaluta to rewolucja naszego życia – to fakt – a każda osoba, która nie skorzysta z tej okazji, zostanie w tyle. Odebrałem już połączenia z wyzwiskami i pogróżkami od wielkich korporacji finansowych, ponieważ przykuwam uwagę ludzi nową technologią. Ale chrzanić te korporacje. Ludzie w Polsce już poznają prawdę, a to tylko kwestia czasu, zanim coraz więcej osób się o tym dowie.

Udostępniam to, gdyż otrzymałem również setki e-maili od osób, które dziękowały mi za to, że ujawniłem tę tajemnicę. Moją ulubioną wiadomością jest e-mail od młodego mężczyzny, który kupił swojemu młodszemu bratu jego wymarzony samochód – Ferrari 488 Pista – a na jego zakup przeznaczył środki wygenerowane dzięki systemowi Bitcoin Billionaire. Ta platforma naprawdę poprawia jakość życia wszystkich ludzi na świecie”.
Obrazek
Steven Baker wykorzystał zyski osiągnięte dzięki Bitcoin Billionaire na zakup wymarzonego samochodu swojemu młodszemu bratu. Cóż za inspirująca metoda spożytkowania fortuny!

CZY BITCOIN BILLIONAIRE NAPRAWDĘ DZIAŁA? TESTUJEMY GO OSOBIŚCIE
Nasi starsi redaktorzy nie pozwoliliby nam na publikację wywiadu z Zygmuntem Solorz-Żakiem, gdybyśmy nie zweryfikowali, że Bitcoin Billionaire stanowi legalną okazję na zarabianie pieniędzy w domu. Nasze kierownictwo nie chciało, abyśmy publikowali jakiekolwiek informacje, które mogłyby potencjalnie doprowadzić do utraty ciężko zarobionych pieniędzy przez obywateli Polski.

Dlatego nasz zespół redaktorów przetestował platformę Bitcoin Billionaire, by upewnić się, że ten system rzeczywiście działa, tak jak przedstawił to Zygmunt Solorz-Żak. Jeden z naszych redaktorów online – Bartek Kowalczyk – zgłosił się na ochotnika, by wypróbować Bitcoin Billionaire, ryzykując własnymi środkami finansowymi.

Bartek ma 53 lata i jest ojcem 2 chłopców, w ciągu ostatniego roku jego żona straciła pracę ze względu na chorobę. Przyznał, że borykał się z trudnościami finansowymi, a ta okazja inwestycyjna mogła stanowić środek zaradczy na jego problemy.

Obrazek
Rodzina Barka miała problem, by związać koniec z końcem, i była pełna nadziei, że platforma Bitcoin Billionaire będzie mogła zmniejszyć jego obciążenie finansowe. Dlatego Bartek postanowił przetestować system i przedstawić swoje wyniki

Bartek powiedział:
Początkowo, po wysłuchaniu wywiadu z Solorz-Żakiem, pomyślałem sobie, że to żarty. Zarabianie pieniędzy w domu to tylko marzenie. W każdym razie podjąłem decyzję, by tego spróbować, biorąc pod uwagę moje warunki finansowe i dla dobra dziennikarstwa.

Obejrzałem wprowadzający materiał wideo o platformie, a następnie zarejestrowałem się. Film obiecywał zbyt wiele, ale zapomniałem o swoim sceptycznym nastawieniu. W ciągu kilku godzin odebrałem połączenie od swojego osobistego inwestora. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i ustosunkował się do wszystkich moich wątpliwości oraz zapewnił mnie, że na pewno zarobię pieniądze.

Mój osobisty inwestor obiecał mi nawet, że jeśli stracę choćby złotówkę, to on szybko zrefunduje moją wpłatę w wysokości 956 zł. Był na tyle przekonany, że ten system odmieni moje życie. Oto obsługa klienta, jakiej jeszcze nie uświadczyłem – nie dziwi mnie, że banki są tym przestraszone.

Po otrzymaniu dostępu do platformy zasiliłem swoją pierwszą inwestycję w wysokości 956 zł. To kwota, jaką moja rodzina przeznacza na jedzenie typu fast food każdego miesiąca, więc postanowiłem przestać uczęszczać do miejsc z takimi posiłkami przez miesiąc. W ten sposób teraz możemy cieszyć się zdrowiem oraz skorzystać z możliwości zdobycia dużych pieniędzy.

System Bitcoin Billionaire to platforma do automatycznego handlowania kryptowalutami. Oprogramowanie powstało w oparciu o zaawansowane algorytmy SI oraz uczenie maszynowe, aby dokładnie przewidzieć moment, w którym kryptowaluty zanotują wzrost i spadek. Następnie system będzie automatycznie dokonywał za Ciebie transakcji kupna i sprzedaży przez całą dobę. Technologia już uprościła nasze życie na każdy możliwy sposób, więc dlaczego jej nie wykorzystać do zarabiania dodatkowych pieniędzy?
WYNIKI BARTKA W CZASIE RZECZYWISTYM PO UŻYTKOWANIU SYSTEMU
„W ciągu godziny od wpłaty 956 zł, oprogramowanie zaczęło dokonywać transakcji w moim imieniu. Szczerze powiedziawszy, byłem nerwowy, bo bałem się, że przez tę platformę stracę wszystkie pieniądze. Rzeczywiście, moja pierwsza transakcja oznaczała stratę w wysokości 107 zł!

Coś stanęło mi w gardle. Poczułem się oszukany. Byłem już gotowy na to, by zadzwonić do swojego osobistego inwestora i poprosić o zwrot pieniędzy. Ale wtedy przypomniałem sobie o tym, co powiedział mi wcześniej w trakcie naszej rozmowy: algorytm nie myli się z prawdopodobieństwem 80-89%. Nie zarobisz na KAŻDEJ transakcji, ale zarobisz wystarczająco i ogólnie wykażesz zysk.

Dlatego pozwoliłem, by oprogramowanie nadal dokonywało za mnie transakcji i przyglądałem się uważnie. Kolejna transakcja okazała się zyskowna! Tylko 81 zł, ale zawsze coś. Później 218 zł i 94 zł zysku, co dało w sumie całkowity zysk w wysokości 287 zł. A to wszystko trwało mniej niż 5 minut!

Wkrótce zacząłem zgarniać gotówkę jak lody i nie mogłem uwierzyć własnym oczom.
Za każdym razem, gdy odświeżyłem ekran, moje zyski stawały się coraz większe. Czułem się, jakbym wziął narkotyki, bo udzieliła mi się gorączka ekscytacji.
Teraz wiem dlaczego Zygmunt Solorz-Żak jest wyśmienitym humorze przez cały czas i dlaczego wielkie banki nie chcą ludzi w pobliżu tej luki majątkowej. Pod koniec dnia zarobiłem ponad 3236zł zysku, nieźle jak na początkową inwestycje 956zł! Byłem tak podekscytowany, że ledwo spałem.

W kolejnym dniu, czyli we wtorek, musiałem wrócić do pracy. Szczerze powiedziawszy (i nie mówcie o tym mojemu szefowi), miałem trudności z koncentracją na mojej pracy, wiedząc, że oprogramowanie Bitcoin Billionaire zarabiało dla mnie pieniądze.

Kilka razy wyślizgnąłem się do toalety, by sprawdzić swoje zyski, które ciągle rosły (gdzieniegdzie widoczna była mała strata). Pod koniec dnia, zanim ułożyłem swoje dzieci do snu, saldo mojego konta wynosiło 5775zł. To więcej, niż zarabiam przez TYDZIEŃ w swojej normalnej pracy!

Pod koniec tygodnia zarobiłem łącznie 22 899zł. Wypłaciłem kwotę 4500 € (19 265zł) i przeznaczyłem ją na kolejną inwestycję. W ciągu 2 dni otrzymałem pierwszy czek pocztą – na kwotę 4500 €. Nie mogłem uwierzyć, że taka była rzeczywistość!”

Obrazek
Bartek otrzymał czek na kwotę 4500 € (19 265zł) po pierwszych dwóch tygodniach inwestowania na Bitcoin Billionaire.

Bartek kontynuował:
„Aktualnie osiągam stałe zyski w wysokości 3 000 - 6 000 zł na dzień dzięki platformie Bitcoin Billionaire. Pieniądze są po prostu przelewane na moje konto bankowe co kilka dni. Wystarczyło parę kliknięć i otrzymałem swoje środki w ciągu 24-48 godzin. Za każdym razem, gdy przelew dociera na moje konto, muszę się uszczypnąć, by uwierzyć w to, że nie śnię.

Na szczęście KOCHAM swoją pracę tutaj, ponieważ dziele się z ludźmi ważnymi historiami jako wiadomościami (jak omawianą historię), inaczej zrezygnowałbym już z pracy. Aby uczcić spłacenie długu i uzdrowienie rodzinnych finansów, zaplanowałem wakacje dla swojej rodziny na Bali w Indonezji!

To nie byłoby możliwe bez szczodrości Pana Solorz-Żaka i ujawnienia jego tajemnicy w programie na żywo w telewizji. Jestem szczęśliwy, że zaryzykowałem, by samemu wypróbować Bitcoin Billionaire. Moja żona jest zadowolona jak nigdy dotąd, a szafka na zabawki dla moich dzieci jest dobrze zaopatrzona.

Moi współpracownicy są wściekli przez to, że nie zarejestrowali się dwa tygodnie temu jak ja. Jednak wkrótce całe nasze biuro dokonało rejestracji (w tym mój szef), a teraz nazywają mnie »bohaterem«, ponieważ wypróbowałem ten system jako pierwszy”."

JAK ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z PLATFORMY BITCOIN BILLIONAIRE (DOSTĘPNA OGRANICZONA LICZBA MIEJSC)
Aby zacząć korzystać z platformy, Twój komputer, smartfon lub tablet musi mieć dostęp do Internetu. Nie musisz posiadać określonych umiejętności – wystarczy umiejętność posługiwania się komputerem oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Doświadczenie z zakresu technologii lub kryptowaluty nie jest wymagane, ponieważ oprogramowanie oraz Twój osobisty inwestor gwarantują Ci wypracowanie zysku..

Kolejną korzyścią programu jest możliwość rozpoczęcia w dowolnym momencie. Możesz przygotować swój własny harmonogram – np. 5 godzin na tydzień lub 50 godzin na tydzień. Po prostu uruchom oprogramowanie do automatycznego handlowania, gdy będziesz mieć na to ochotę, a program możesz zatrzymać w dowolnej chwili (jednak nie wiem, dlaczego chciał(a)byś tak zrobić).

Aby zaoszczędzić czas czytelnika i podwójnie sprawdzić funkcjonalność, Bartek był na tyle życzliwy, by przygotować przewodnik, który pomaga rozpocząć korzystanie z systemu.

OTO MÓJ PRZEWODNIK KROK PO KROKU:

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest film przedstawiający potęgę platformy Bitcoin Billionaire. Reklama jest duża i wyraźna, jest „bezczelna”, ale to amerykański produkt, a Amerykanie tak tworzą swoje produkty. W każdym razie, obok filmu po prostu zatwierdź swoje nazwisko oraz adres e-mail, aby zacząć od razu korzystać z systemu.

(Wskazówka:) jeśli nie zdecydujesz się na inwestycję jakichkolwiek pieniędzy, zalecam rejestrację w tej chwili, gdyż jest darmowa, a możliwość rejestracji dla obywateli Polski może skończyć się w każdej chwili)


Następnie zostaniesz poproszony(-a) o zasilenie swojego konta. Gdy przeglądałem stronę wpłaty, mój telefon komórkowy zadzwonił. To było połączenie międzynarodowe, więc przez chwilę się zawahałem, czy odebrać, ale zdałem sobie sprawę, że to było oczywiście połączenie przychodzące od/z.


Rzeczywiście to był mój osobisty opiekun. Świadczona przez niego obsługa była na wysokim poziomie. Poprowadził mnie przez cały proces zasilania. Firma przyjmuje płatności przy użyciu wszystkich popularnych kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard oraz American Express. Przeszedłem dalej i wpłaciłem minimalną kwotę w wysokości 250 USD lub 956 zł.


Po zasileniu przeszedłem do „Program do automatycznego handlowania” w sekcji oprogramowania, ustawiłem kwotę transakcyjną na rekomendowanym poziomie 50 € i uruchomiłem program. Oprogramowanie zaczęło handlować w szybkim tempie. Na początku byłem zmartwiony, ale nie wyłączyłem programu.

„Każda osoba pragnie być bogata, ale nikt nie wie, jak tego dokonać. Cóż, jest okazją życia, by wypracować fortunę, która pozwoli Ci na życie, jakiego naprawdę pożądasz. Ten system NIE będzie zawsze dostępny, więc nie przegap tej możliwości.” – powiedział Zygmunt Solorz-Żak

UPDATE
Właśnie otrzymaliśmy informacje, że od dzisiaj ( July 28, 2019 ) prawie wszystkie miejsca są zajęte przez obywateli Polski. Bitcoin Billionaire może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika. Aktualnie wciąż pozostało (37) miejsc, więc pospiesz się i zarejestruj się teraz, by zarezerwować swoje miejsce..

WYNIKI CZYTELNIKÓW
ZYSK: 23 828 zł

„Korzystałem z Bitcoin Billionaire przez ponad 2 tygodnie, z początkowej wpłaty 954 zł wypracowałem 24 901 zł zysku. To znacznie więcej, niż zarabiam w pracy.

Adam Bankowski
Katowice, Poland

ZYSK: 39 485 zł

„Właśnie osiągnęłam 39 485 zł zysku – już po miesiącu korzystania z Bitcoin Billionaire. Jako że mogę korzystać z platformy na swoim laptopie, podróżowałam po Polsce i zarabiałam pieniądze przez cały ten czas!”

Edmund Abramczyk
Lublin, Poland

ZYSK: 95 362 zł

„To takie proste w użytkowaniu, nawet dla mnie! Nigdy wcześniej nie zajmowałem się transakcjami, ale zarabiam ponad 12 000 zł na tydzień i kocham życie!”

Lena Baranek
Gdynia, Poland

ZYSK: 180 017 zł

„W końcu mogłem porzucić pracę – tylko dzięki platformie Bitcoin Billionaire. Zarobiłem tak dużo w tak prosty sposób!”

Julek Dutko
Warsaw, Poland

ZYSK: 32 279 zł

„Korzystałam z platformy Bitcoin Billionaire przez 2 tygodnie i już zapłaciłam za swoje wakacje w Europie”.

Amelia Jusko
Torun, Poland

ZYSK: 252 126 zł

„Połączyłem siły z moimi przyjaciółmi i razem rozbiliśmy bank zaledwie po 3 tygodniach. Automat transakcyjny wykonuje całą pracę za Ciebie. Razem zarabiamy ponad 72 000 zł na tydzień”

Denis Franco & Alek Galaska
Wrocław, Poland

ZYSK: 52 795 zł

„Mój Chłopak powiedział mi o tym i to zmieniło moje życie. Zarabiam 8 500 zł na tydzień już od ponad miesiąca, a pracuję mniej niż 30 minut dziennie”

Zofia Karcz
Poznań, Poland

Postępuj zgodnie z 3 prostymi krokami, aby zacząć korzystać z platformy:

Krok 1:
Zarejestruj swoje konto za darmo

Krok 2:
Wpłać minimalną kwotę 956 zł

Krok 3:
wypłać zyski na swoje konto bankowe!
Po zasileniu przeszedłem do „Program do automatycznego handlowania” w sekcji oprogramowania, ustawiłem kwotę transakcyjną na rekomendowanym poziomie 50 € i uruchomiłem program. Oprogramowanie zaczęło handlować w szybkim tempie. Na początku byłem zmartwiony, ale nie wyłączyłem programu.

„Każda osoba pragnie być bogata, ale nikt nie wie, jak tego dokonać. Cóż, jest okazją życia, by wypracować fortunę, która pozwoli Ci na życie, jakiego naprawdę pożądasz. Ten system NIE będzie zawsze dostępny, więc nie przegap tej możliwości.” – powiedział Zygmunt Solorz-Żak

UPDATE
Właśnie otrzymaliśmy informacje, że od dzisiaj ( July 28, 2019 ) prawie wszystkie miejsca są zajęte przez obywateli Polski. Bitcoin Billionaire może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika. Aktualnie wciąż pozostało (37) miejsc, więc pospiesz się i zarejestruj się teraz, by zarezerwować swoje miejsce...

http://discipleoftheoldways.org/zygmunt ... 8HrspI-8zw
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 24 sie 2019, 08:37

https://www.youtube.com/watch?v=8WGETjX4O6M
Dlaczego mieszkania, złoto i dolary schodzą na pniu? Wolność w Remoncie #62
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 24 sie 2019, 08:52

..najpewniej standart złota powróci i "blirty narodowego banku Polskiego"?
będą g**** warte?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 25 sie 2019, 08:40

Niemiecki ekonomista przestrzega Polskę i wieszczy upadek strefy euro

Markus Krall, niemiecki ekonomista i menadżer zajmujący się oceną ryzyka w gospodarce, ostrzega Polskę przed przyjęciem wspólnej unijnej waluty. Ekspert przewiduje pod koniec 2020 r. załamanie systemu bankowego RFN i zawalenie się strefy euro.

cały artykuł tu :
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... ign=chrome
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 26 sie 2019, 22:02

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... XvMEvb8P5o

bombka na choince....



Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 28 sie 2019, 10:50

IZABELA LITWIN
https://www.youtube.com/watch?v=haOK689CJ3I

Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Pietro
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 10:59
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Pietro » środa 28 sie 2019, 16:40

Jakie naciąganie na żywca
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 30 sie 2019, 09:47

PRAWDA WYPŁYNIE WCZEŚNIEJ NIŻ PÓŹNIEJ...

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/pol ... V9FLJwSvAY




Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 30 sie 2019, 18:11

Już OFICJALNIE PIS Kompletnie Wydoi Polaków z Pieniędzy po Wyborach 2019 - Analiza Komentator ZUS PL

https://youtu.be/hENrMVOod8I
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Jancio » piątek 30 sie 2019, 19:38

Thotal pisze:
środa 28 sie 2019, 10:50
IZABELA LITWIN
https://www.youtube.com/watch?v=haOK689CJ3I

Pozdrawiam - THoTal :)
Zapytam zaczepnie a który to bank handluje towarami. Nawigator który to opowiadał nie ma pojęcia o gospodarce rynkowej. Dziś w tej gospodarce doi się maksymalnie na ile pozwoli klient i konkurencja.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 30 sie 2019, 20:56

Cena wody WZROŚNIE kilkukrotnie! Tak to UKRYLI | WIADOMOŚCI

https://youtu.be/E2MiLmStOf0
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 06 wrz 2019, 19:50

Mogą Zabrać Ci TWOJE Pieniądze z Konta ZGODNIE Z PRAWEM - Analiza Komentator Bank Dom Mieszkanie PL

https://www.youtube.com/watch?v=F5wKXsB5r9g

Opublikowany 5 wrz 2019
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 12 wrz 2019, 13:46

https://chojnackikwiecien.pl/2019/09/11 ... grodzenie/

Średnie polskie wynagrodzenie. Czy minimalne będzie wynosić 4000 zł? Co wspólnego ma ze złotem?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 12 wrz 2019, 22:33

Dziura w BUDŻECIE. Prawda o płacy minimalnej. Wolność w Remoncie #65

https://www.youtube.com/watch?v=ZRADUBwLU9E

Opublikowany 12 wrz 2019
Wspaniałomyślność czy desperacja? I nie mówię tu bynajmniej o desperacji politycznej - chęci wygrania wyborów, ale o desperackim ratowaniu budżetu. Co takiego dzieje się z finansami państwa, że rząd postanowił dokonać skoku na nasze portfele?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 wrz 2019, 10:19

Ceny paliw już poszybowały na stacjach UK
https://www.express.co.uk/life-style/ca ... est-update
Nawet 8£ na baryłce.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 18 wrz 2019, 08:25

chciałem tylko słowo o "płacy minimalnej"- np w UK, oglądałem dokument,-
to tutaj nie spadło z nieba- ludzie musieli sobie to wywalczyć strajkami w,-
w czasie krwiożerczego kapitalizmu.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 18 wrz 2019, 15:58

Argentyna na pożarcie...


https://www.youtube.com/watch?v=kYCS7eYB1zU




Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: FINANSE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 23 wrz 2019, 19:13

nie tylko w Polsce biura podróży upadają,-
ale to było wyjątkowe:
Najstarsze na świecie biuro podróży Thomas Cook ogłosiło w poniedziałek upadłość. Rozpoczęto akcję sprowadzania setek tysięcy klientów do kraju.
Obrazek
to operacja na skalę wojskową.

https://fakty.interia.pl/swiat/news-wie ... Id,3218815
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ