Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Diety

Buła
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2018, 11:56

Re: dieta HCG.

Nieprzeczytany post autor: Buła » poniedziałek 09 kwie 2018, 11:59

I jak wyglada sprawa po takim czasie? Jest jakiś efekt jojo? Efekty uboczne?
0 x



Awatar użytkownika
euroscan
Posty: 593
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:58
x 1
x 19
Podziękował: 881 razy
Otrzymał podziękowanie: 820 razy

Re: dieta HCG.

Nieprzeczytany post autor: euroscan » wtorek 17 kwie 2018, 07:39

- waga ta sama. ale przymierzam się do kolejnego , "trzeciego" zastosowania diety hCG.
- efektów ubocznych nie zauważyłem, chociaż drugi "etap" diety żle przechodziłem, organizm domagał się więcej pożywienia.
- w drugim podejściu stanu ketonowego nie osiagnąłem, za pierwszym razem ten stan się objawił.
- nadmieniam, że stosowałem granulki cukrowe zaprogramowane hormonem hCG które sam sobie skopiowałem ze wzorca otrzymanego od pani od biorezonansu
- ważne jest aby bardzo dokładnie stosować przepis dla diety od autora tej metody.
- w drugim podejściu zacząłem stosować przepisy kulinarne z książki Anne Hild "dieta hCG" i straciłem dwa tygodnie przez jedzenie papryki.
- teraz takiego błędu nie zrobię.
- trzeba to powiedzieć, na diecie czuje się człowiek bosko, trzeba pilnować terminów posiłków . bo jeść się nie chce.
- mi osobiscie tylko nie pasuje ta jedzona cocdziennie ryba, ale warto sie poświecić.
0 x


"własnymi zębami kopiemy sobie grób" Thomas Maffet

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Seji » środa 13 mar 2019, 13:17

haze pisze:
czwartek 20 kwie 2017, 11:26
Więc jak to jest u was? Stosujecie się do zasad diety rozdzielnej ? Ja z grubsza stosuję oprócz obiadu przed treningowego. A po nim z kolei nie czuje się jakoś gorzej niż po innych posiłkach stąd zastanawiam się czy to rzeczywiście ma duże znaczenie.
Ja w zasadzie od wczesnego dzieciństwa jadam "II dania" jak Francuzi, a dietę rozdzielną stosuję świadomie od późnego dzieciństwa, ale polega ona tylko na tym, że nie łączę białka roślinnego ze zwierzęcym, a obecnie staram się również nie łączyć białek w obrębie jednej grupy, np., jak już spożywam fasolę, to już bez pestek słonecznika, a gdy spożywam ser, to już bez jajka.

Skoro jednak nie można łączyć chleba z białkiem, to w takim razie co na kanapkę proponujecie, oprócz pomidorka czy sałaty?
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 24
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » środa 13 mar 2019, 14:42

Awokado :) Od lat stosuję zamiennie z masłem, pycha!
Posmarować, posolić i na to posiekany szczypiorek czy rzeżucha...
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Seji » środa 13 mar 2019, 15:15

Tak, znam to, ale wolałabym większe urozmaicenie.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 14 mar 2019, 06:03

Seji pisze:
środa 13 mar 2019, 13:17
co na kanapkę proponujecie, oprócz pomidorka czy sałaty?
rzodkiewkę, pora, dużo szczypioru, czy innej zieleniny, czyli duża porcja siarki i antyrobaczych składników,
z dobrym masłem i solą.


Wypisz, wymaluj dieta wg Tombaka i Siemionowej ;)
Czyli dieta rozłączna:
Tajemnica długowieczności Ireny Kwiatkowskiej.

Była wulkanem energii dzięki diecie


Obrazek
Czego to ludzie nie zrobią, by zachować szczupłą sylwetkę! Katują się dietami-cud, wydają fortunę na ekologiczne jedzenie czy siedzą godzinami na siłowni.
Tymczasem okazuje się, że wystarczy przestrzegać zaledwie kilku prostych zasad,

by przez długie lata cieszyć się zdrowiem i wigorem. Irenie Kwiatkowskiej (†99 l.) się udało!



Gwiazda „Czterdziestolatka” i „Wojny domowej” przeżyła prawie sto lat i to w doskonałej formie! W filmach grała młodsze od siebie kobiety, prawie nigdy nie chorowała.
Nawet gdy już skończyła sześćdziesiątkę, bez problemu wykonywała na scenie skomplikowane figury taneczne.
Jaka była tajemnica dobrej formy i długowieczności aktorki? Zdradza ją Marcin Wilk, autor wydanej niedawno biografii „Kwiatkowska. Żarty się skończyły”.

Pisarz publikuje nieznane dotąd notatki pani Ireny, z których wynika, że gwiazda twardo trzymała się zasad żywienia, które przedstawiamy w ramce obok.

– Tak zdyscyplinowany pacjent jak pani Irena to marzenie dietetyka. Aktorka była konsekwentna, swoje zasady żywieniowe stosowała przez całe życie. W tym tkwi jej sukces – ocenia Joanna Zielewska, dietetyczka, redaktorka dodatku do Faktu „Żyj lepiej”.

Tych zasad Irena Kwiatkowska trzymała się przez całe życie:



1.
Owoce tylko na pusty żołądek

2.
Mięsa, jarzyn i surówek nigdy nie łączyła z ziemniakami, frytkami czy ryżem

3.
Wędlin nie łączyła z jajkami i serem

4.
Po zjedzeniu mięsa pościła cztery godziny, po daniu jarskim – trzy godziny

5.
Nie popijała posiłków wodą czy napojem

6.
Unikała produktów mlecznych, poza masłem

7.
Nie piła czarnej herbaty i kawy, unikała mocnych alkoholi



Obrazek
W wieku 66 latach gwiazda machała nogami jak nastolatka.
Gwiazda do końca życia była niezwykle aktywna fizycznie

Aktorka dożyła prawie 100 lat.
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/kwia ... ie/tt7pvmw
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 14 mar 2019, 07:47

Po takich kanapkach to za 2 h będę głodna...
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 24
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » czwartek 14 mar 2019, 08:07

W wersji na słodko z dobrym miodem ;)
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 14 mar 2019, 08:46

Też nie przejdzie!
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 24
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » czwartek 14 mar 2019, 10:37

Dlaczego? To nie białko ani tłuszcz...
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 14 mar 2019, 11:42

To byłoby dla mnie za słodkie. Wolę posmarować kromkę serem mascarpone i na to dać troszkę miodu albo troszkę dżemu. Mascarpone to ser typu śmietanowego, a śmietana to raczej białko. Ale mimo wszystko wolę tak niż smarować chleb miodem.
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: cedric » środa 20 mar 2019, 15:05

0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 24
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » środa 20 mar 2019, 15:27

Nie podchodzilabym do tego aż tak dogmatycznie.
Rozumiem, że ludziom z wielorakimi problemami zdrowotnymi czy trawiennymi to może pomóc ale jak ktoś nie ma problemów z trawieniem to może sobie łączyć. Ja od zawsze wszystko łącze bez zastanawiania się i zero problemów w tym względzie. Dieta typu wysokotłuszczówka czy wysokoweglowodanówka dla chorych - ok. Ale żeby się tak całe życie bez powodu ograniczać będąc zdrowym to nie podjelabym się. Uwielbiam węglowodany (nieprzetwirzone) jest ich sporo w mojej diecie i nie szkodzą mi, natomiast nie zrezygnuję z tłuszczy, które też są ważne.
1 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 20 mar 2019, 18:36

z linku:
Według dr. Mercoli

Dr Wayne Pickering jest lekarzem medycyny naturalnej pracującym na wschodnim wybrzeżu Florydy. Był dobrym przyjacielem legendy fitness – Jacka LaLanne’a. Na pogrzebie Jacka wygłosił piękną mowę.

W wieku 67 lat pływa kilka mil tygodniowo, ponadto jeździ na rowerze i uprawia kalistenikę, wykonuje pompki i podciąga się na drążku.

Ma całkiem imponujący plan treningowy i stanowi dla mnie inspirację, ponieważ chciałbym być w tak dobrej formie będąc w jego wieku.
Jest także osobą o najbardziej pozytywnym nastawieniu, jaką znam.
Joseph Mercola
Lekarz
Data i miejsce urodzenia: 8 lipca 1954 64 lata, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
Wykształcenie: Midwestern University (1978–1982), Uniwersytet Illinois w Chicago (1972–1976)
Nominacje: Shorty Award: Zdrowie
dobry picer z dra Józia- w jego wieku :lol:
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 12 cze 2019, 06:03

janusz pisze:
poniedziałek 10 cze 2019, 23:46
ROZDZIELNOŚĆ POKARMOWA - WSKAZÓWKI - Walentyna Matusz © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=in2THmxTCzk

Premiera rozpoczęła się 3 godziny temu
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Łączenie produktów pokarmowych

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 maja 2021, 17:30

Przygotowanie naturalnego dżemu z kwiatów mniszka lekarskiego i pysznego dania z kurczaka
2 maj 2021

https://www.youtube.com/watch?v=MgKugytvhk8

Kənd Həyatı
0 x



ODPOWIEDZ