Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Arkturiańska Geometria

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Arkturiańska Geometria

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 mar 2013, 19:45

Na stronie http://love2ascend.com/geometry/ już jakiś czas temu pojawiła się seria obrazów i intencji medytacji zainspirowanych przez Arkturian. Obecnie te obrazy są prezentowane w ulepszonej formie, dlatego polecam korzystanie z linków do orgyginalnej strony - będzie ciemne tło i możliwość ustawienia wielkości obrazu.
Muszę przyznać, że artysta włożył, mimo wszystko, olbrzymią ilość pracy, aby te obrazy wykonać.
Może nie służą on dokładnie do medytacji, ale też trudno znaleźć lepsze miejsce do ich umieszczenia, mogą służyć do "sterowanej" medytacji, albo "na temat" z pomocą przywołanych intencji medytacyjnych, choć w/g mnie nie jest to "czystą" medytacją.
Tak, czy owak założeniem jest podnoszenie wibracji świadomości oglądającego do wyższego poziomu, ale w "specjalizowanych" zakresach.
Nigdzie nie podano ile czasu zalecają się na tym skupiać, ale w którymś przypadku stwierdzają, że działa w sekundach więc myślę, że odpowiednim okresem czasu spędzonym nad obrazem są pojedyncze minuty.
Oczywiście jest to technika, ale uważam, że dla niektórych może być pomocna i efektywna, dlatego zdecydowałem się to przetłumaczyć i zamieścić. Miłego oglądania.


Święta Geometria

Arkturiańska Geometria


Jesteśmy Arkturianami z 6-cio wymiarowej świadomości. Przekazujemy Wam znaczenie i świadomość, którą te symbole graficzne mogą wywołać w samopoczuciu oglądających. Każdy jest kodowany określonym wzorem, który zestraja się z określoną częstotliwością, która jest zakodowana w potencjale każdego człowieka.

Oglądając te obrazy, i recytując intencję medytacji (afirmacja), można włączyć te częstotliwości w sobie. Obrazy te mogą być używane jako narzędzia do obudzenia całego siebie do wyższego poziomu świadomości lub zainspirować wstąpienie do bardziej świadomego stanu rzeczy. Wszystkie aspekty obrazu, kolor, kształty, rozmiary figur, pozycjonowanie i ilość każdego kształtu w całym obrazie ma odniesienie do matrycy Ziemi i człowieka w jej sferze.
.
Indeks

Abundance - Obfitość
Alignment - Dostrojenie, Dopasowanie
Arcturus - Arcturus
Bliss - Błogość
Divine Awakening - Przebudzenie Boskości
DNA Activation - Aktywacja DNA
Focus - Skupienie
Forgiveness - Przebaczenie
Fourth Dimension - Czwarty Wymiar
Inner Knowing - Wewnętrzna Wiedza
Interconnectivity - łączność
Integration - Integracja
Interdimensional Travel - Podróż Międzywymiarowa
Karmic Balance - Zrównoważenie Karmy
Life Force - Siła Życiowa
Manifestation - Manifestacja
Mental Mastery - Mistrzostwo Umysłowe
Repatterning - Ponowne Modelowanie
Stamina - Wytrzymałość
Star Gate - Gwiezdne Wrota
Soul Purpose - Cel Duszy
Telekinesis - Telekineza
Telepathy - Telepatia
Teleportation - Teleportacja
Tranquility - Cisza, Spokój
Transformation - Transformacja
Unity - Jedność

Kliknięcie na obrazek otworzy go na czarnym tle, a następnie można użyć zoomu (Ctrl + kółko myszy)

Poniższe obrazy zostały stworzone przez John Paul Polk z wiadomościami Arcturian i medytacjami channelowanymi przez Jill Mara

Manifestacja

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... tation.jpg
Manifestacja
Siła kreacji w trzeciowymiarowej sferze jet budzona przez ten obraz. Aktywuje zdolność do manifestowania pragnienia w waszym świecie. To zwiększa zdolności twórcze i motywację aby koncepcje przyjęły konkretne formy.

Intencja Medytacji
Pragnienia mojej duszy manifestują się w mojej rzeczywistości.


Ponowne Modelowanie

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... erning.jpg

Ponowne Modelowanie
Przeglądanie tej formacji pozwala na dostęp do starych wzorców i zmiany ih w coś nowego. Użyj tego narzędzia, gdy jesteś gotowy do rezygnacji z negatywnych zachowań lub przekształcić je w pozytywne jakości. Obraz ten pozwala na zmianę twojej podświadomości nawyków i reakcji. To pozwala na ponowne modelowanie myślenia i działań automatycznych. Użyj tego, gdy jesteś gotowy do trwałej zmiany. Najlepiej jest stosować dla konkretnego wzoru, który chcesz przekształcić.

Intencja Medytacji
Nie jestem już pod kontrolą tego podświadomego pragnienia. Ponownie Modeluję to stare zachowanie w kierunku bardziej korzystnego.


Cel Duszy

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... urpose.jpg

Cel Duszy
Każdy człowiek przychodzi we wcielenie z celem, który zamierza wypełnić. Formacja ta uaktywnia wewnętrzną wiedzę o tym celu i pozwala zobaczyć znaki, które doprowadzą do najwyższej zamierzonego przeznaczenia na każdy dzień.

Intencja Medytacji
Cel mojej duszy jest mi objawiany codziennie i działam na podstawie tej misji.


Integracja

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... ration.jpg

Integracja
W waszym świecie polaryzacji, możecie znaleźć prawdziwą integrację przeciwnych sił. Ten obraz pozwala duszy objawić światło swojej własnej ciemności, aby ujrzeć światło w ciemności świata. Kiedy te pozornie przeciwstawne siły są zjednoczone, dusza jest w pełni zintegrowana i uchwyt polaryzacji przestaje istnieć.

Intencja Medytacji
Akceptuję moją ciemność jako objawienie mojego światła i czuję że moja dusza integruje się w skompletowanie.


Wewnętrzna Wiedza

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... nowing.jpg

Wewnętrzna Wiedza
Wpatrywanie się w centralny wir tego wzorca pozwala przejść wewnątrz i mieć dostęp do wewnętrznej wiedzy waszej duszy. To otwiera drzwi dla intuicji i twojej wrażliwości na swoje własne prawdy. Wszystkie odpowiedzi można znaleźć w tym miejscu wewnętrznej wiedzy. Uchwyt wpływów zewnętrznych się rozpuszcza i prawda jest widoczna.

Intencja Medytacji
Rozpoznaję prawdę, łącząc się z wewnętrzną wiedzą.


Podróże Międzywymiarowe

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... travel.jpg

Podróże Międzywymiarowe
W tym diagramie zakodowana jest moc międzywymiarowej podróży. Kiedy ktoś sięga poza dostrzegane ograniczenia czasu i przestrzeni, światy poza światami może zobaczyć i doświadczyć. Zakres, w jakim ta konstrukcja może być zdekodowana zależy od poziomu świadomości obserwatora. Uaktywnia poziom międzywymiarowej podróży, do postrzegania którego każdy jest gotowy.

Intencja Medytacji
Otwieram moją świadomość, aby widzieć poza percepcją czasu i przestrzeni, aby zajrzeć do innych wymiarów.


Dostrojenie, Dopasowanie

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... gnment.jpg

Dostrojenie, Dopasowanie
Gatunek ludzki ma zdolność dostosowania się do Matki Ziemi, gdy ona budzi się do jej następnej oktawy. Ten obraz przynosi całą czyjąś naturę istoty w dopasowanie z częstotliwością Gai, gdy ona przechodzi przez jej cykli wokół słońca i układu słonecznego i galaktyki i podnosi do lżejszej formy.

Intencja Medytacji
Jestem w pełnym zestrojeniu z wibracją Matki Ziemi, gdy ona przenosi się do jej nowej istoty.


Jedność

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... /unity.jpg

Jedność
Energia tej formy daje impuls do przyniesienia jedności grupy osób w celu osiągnięcia wyższego celu. Osoba jest honorowane w zjednoczeniu dusz wykonujących większe zadanie. W jedności jest siła.

Intencja Medytacji
W jedności jesteśmy całością i nadajemy wyższy cel naszym kreacjom.


Przebaczenie

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... veness.jpg

Przebaczenie
Za pomocą tego narzędzia możecie w końcu uwolnić nierozwiązane urazy i winy. Ten wzór pozwala uwolnić więzi z przeszłości, które powodują żal i bóle w teraźniejszości. Osiąga miejsca, które otwierają stare rany i uwalniają je, tak, że prawdziwe przebaczenie może być zrealizowane i dusza może być wolna.

Intencja Medytacji
Wybaczam sobie i wszystkich innych, na najgłębszym poziomie mojej istoty.


Transformacja

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... mation.jpg

Transformacja
To połączenie kształtów geometrycznych aktywuje zdolność przekształcenia jednego wo drugie. Przypomina na głębokim poziomie waszą zdolność transformacji. Uzyskuje dostęp do waszych zdolności jako twórcy, aby zmienić waszą rzeczywistość. To dar, który każda osoba ma. Możecie przekształcić każdą myśl lub uczucie w coś innego i każda okoliczność może być zmieniona na inną, z mocą świadomości. Jak będziecie korzystać z tej mocy? Co wybierzecie do transformacji?

Intencja Medytacji
Mam prawo do przekształcenia mojej rzeczywistości. Będę korzystać z tej mocy do przekształcenia ___________ w ____________ w moim życiu.
(wstawić intencje w puste miejsca)

Wzajemna Łączność

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... tivity.jpg

Wzajemna Łączność
Wszystko na waszej planecie jest połączone w sieć świetlnych włókien. Ten rysunek przedstawia, że ta matryca światła jest rzeczywista i złudzeniem jednocześnie. Możesz wykorzystywać tą matrycę i odczytywać linie światła, ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane. Jedna linia światła prowadzi do wszystkich linii światła. Wszystko jest w punktem światła w holograficznie połączonej kreacji. Kontemplujcie, co to oznacza, gdy patrzycie na ten obraz.

Intencja Medytacji
Jestem punktem światła w niekończącej wstędze światła.


Przebudzenie Boskości

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... kening.jpg

Przebudzenie Boskości
Każdy z was jest boską istotą, która zapomniała, kim jest. Ten obraz budzi waszą duszę do jej prawdziwej boskości i połączenie do sfery duchowej, która wykracza poza świat fizyczny. Zestawienie form przemawia do duchowej strony twojej świadomości i przynosi to uczucie boskiej do twojego obecnego stanu świadomości. Składa się z wzorców duchowych jako manifestujących się w waszej obecnej egzystencji.

Intencja Medytacji
Jestem boską istotą uczestniczącą w boskim planie.


Telepatia

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... epathy.jpg

Telepatia
Wszyscy ludzie mają zdolność do komunikacji telepatycznej. Ten obraz zawiera dane, które mogą być odczytane, jeśli pozwolisz swoim telepatycznym zdolnościom, aby stały się realne. Możesz wysłać ogromne ilości informacji w prostych, geometrycznych kształtach 3D używając mocy twojej wyobraźni. Pozwól swojej wyobraźni, aby aktywowała telepatię.

Intencja Medytacji
To naturalne dla mnie być telepatycznym i mogę wysłać bloki informacji w jednym kształcie 3D przy pomocy mojego umysłu.


Skupienie

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... /focus.jpg

Skupienie
Skup swoją uwagę na środku tej grafiki i okaże się, że nie można pomóc, ale utrzymuj, skupienie. Może to być wykorzystane do koncentrowania waszych zamiarów i pomóc wam utrzymać zadania w realizacji waszych celów. Zaledwie kilka sekund uwagi na tym obrazie z intencją, a znajdziesz skupienie.

Intencja Medytacji
Zachowam moją koncentrację na ____________ przez (okres czasu).


Wytrzymałość

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... tamina.jpg

Wytrzymałość
Ten wzór daje Wam siłę, aby utrzymać się w swoich długoterminowych celach i utrzymać swoje obietnice dla siebie i innych. On przemawia na poziomie komórkowym i tworzy męstwo w twoim bycie. Tarcza w centrum jest twoim celem, a otaczające formy budują twój charakter, aby inspirować cię do postępowania z niezachwianą determinacją. Masz wytrzymałość, aby osiągnąć cel swojej duszy i to pomoże Ci uzyskać dostęp do tej siły wewnątrz.

Intencja Medytacji
I mieć wytrzymałość, aby wykonać swoją misję.


Aktywacja DNA

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... vation.jpg

Aktywacja DNA
W waszej fizycznej trzeciowymiarowej naturze postrzegacie tylko dwa pasma DNA, które są, odciskiem waszej formy. Jednakże istnieją niewidzialne nici DNA, razem dwanaście, które budzą się w waszych istotach. Pasma te są energetycznym odciskiem dla nowego świetlnego człowieka. Gdy podnosicie się do lżejszego wibracyjnego rytmu, wasze nitki stają się aktywne. Diagram ten przemawia do energetyki DNA i koduje ją do aktywności.

Intencja Medytacji
Jestem gotów na pełną aktywację 12 nici DNA i akceptuję moją duszę jako gubernatora mojej nowej świetlnej jaźni.


Gwiezdne Wrota

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... r-gate.jpg

Gwiezdne Wrota
Chcesz zadzwonić do innej galaktyki lub układu planetarnego? Schemat ten działa jako tarcza (obecnie raczej jak klawiatura) telefonu, aby umożliwić kontakt z kosmosem. Dla osób, które są gotowe do bycia ambasadorami gwiazd i otwartej komunikacji z innymi wszechświatowymi istotami, ta tarcza może pomóc nawiązać kontakt. Każdy z pisemnych symboli jest wizytówką, który mówi innym o twoim kodzie regionalnym. To jest brama. To do Ciebie należy decyzja, jaki numer wybrać i jak bardzo chcesz wiedzieć coś z zewnątrz. Pozwól twoim intencjom, aby Cię poprowadziły.

Intencja Medytacji
Jestem ambasadorem światła we wszechświecie i jestem otwarty, aby kontaktować się z innymi gwiezdnymi istotami światła.


Spokój, Cisza

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... uility.jpg

Spokój, Cisza
Subtelność pokoju jest nałożona na szczeliny życia dając komuś łatwość uznania stanu umysłu, którym jest spokój nawet wśród chaosu. Te obraz przypomina, że stan spokoju to wybór którego ktoś dokonuje, aby być w pokoju w momencie niedoskonałości, które w otoczeniu i jego ego mogą być. Daj sobie pozwolenie, aby być w pokoju i poczuj spokój mimo tego, co dzieje się w Twoim życiu. To jest (miejsce), gdzie możesz znaleźć prawdziwy spokój ducha.

Intencja Medytacji
Jestem w pokoju w tej chwili i pozwalam sobie czuć spokój.


Obfitość

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... ndance.jpg

Obfitość
Obfitość jest naturalnym stanem wszechświata. Uważaj, co myślisz, jak rozważać ten obraz. Zawiera kodowania do tworzenia więcej czegoś, o czym myślisz. Jest to wzmacniacz stanu obfitości w czymkolwiek, co przyciągacie.

Intencja Medytacji
Przyciągam obfitość tego, czym muszę wypełnić cel mojej duszy.


Teleportacja

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... tation.jpg

Teleportacja
Sztuka bycia w kilku miejscach w tym samym czasie, lub przechodzenie z jednego miejsca do drugiego w jednej chwili jest jedną ze starożytnych praktyk i waszej przyszłości. Nie, nie teleportujecie się jeśli zobaczycie tą grafikę. Jednakże, w tym obrazie jest sekret sięgania do tej zdolności. Istnieje wiele poziomów teleportacji, i niektóre nie wymagają fizycznego pójścia gdziekolwiek, aby być gdzieś indziej. Gdy przejdziecie do wyższego stanu świadomości idea ta stanie się jaśniejsza i takie jest znaczenie tego obrazu.

Intencja Medytacji
Moja świadomość jest rodzajem transportu, który przekracza granice materii i czasu.


Telekinezja

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... keisis.jpg

Telekinezja
Używacie powiedzenia „Umysł Ponad Materią”, i jest to w gruncie rzeczy, oświadczenie prawdziwe. Umysł nad materią. Jednak dominujący pogląd na waszej planecie jest, że materia jest ponad Umysłem. Ta potężna grafika zakłóca to zniekształcone przekonanie i powoduje, że wasza dusza, odwraca tę sprawę. Wasz świadomy umysł może znaleźć ten obraz nieco odpychającym. To dlatego, że on zmienia wasz umysł, abyście mogli rozpoznać, że wasz umysł jest tym, co powoduje, że sprawa jest taka, jak jest, a więc możecie przenieść i ukształtować przedmioty i prawa, o których uważacie, że nimi rządzą. Innymi słowy, macie być telekinetyczni i ten obraz otwiera was na te zdolności.

Intencja Medytacji
Telekineza jest naturalna. Oko umysłu mojej duszy jest kontrolerem i siłą napędową materii.


Siła Życiowa

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... -force.jpg

Siła Życiowa
W tej formacji, możecie poczuć, jak siła życia jest generowana. Zawiera ona Torus lub kształt pączka, który jest formą tworzenia kreacji. Można je znaleźć w całym wszechświecie, ale mogą być różnie postrzegane w zależności od wymiarowej perspektywy. Płomienie żywych kolorów pokazują siłę życia, która dochodzi do aktu tworzenia. Jeśli chcesz ożywić swoje twórcze soki lub zmotywować swoją pasję do życia, to spędź trochę czasu z tym obrazem.

Intencja Medytacji
Siła Życiowa kreacji jest zrodzona wewnątrz mnie i oblewa moje starania światłem.


Czwarty Wymiar

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... ension.jpg

Czwarty Wymiar
Ten projekt zawiera wszystkie elementy potrzebne do przebudzenia się do czwartego wymiaru świata z Waszej aktualnej pozycji. Liść dolny pokazuje symbol przebaczenia i zdolność widzenia wielu stron we wszystkich sprawach. Obraz gwiazd pokazuje pochodzenia wszystkich jako jednego i tego samego. Góra obrazu przekazuje wiedzę, że fizyczne i duchowe światy łączą się w centrum i ta forma podąża za świadomością. Kostka jest granicami, które zostawiacie za sobą i przekraczacie, gdy rozpoznacie, że to wasza świadomość tworzy wszystkie pudelka. Możęcie interpretować go różnymi słowami, jeśli chcecie, ale istota jest wdrukowana wewnątrz.

Intencja Medytacji
Moja dusza jest gotowa kierować moją formą fizyczną w perspektywę czwartego wymiaru z przytomną świadomością.


Umysłowe Mistrzostwo

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... astery.jpg

Umysłowe Mistrzostwo
Kawałki nie zawsze pasują do układanki w sposób, w jaki myślicie, że pasują. Wiele kwadratów jest wyzwaniem dla waszych mentalnych granic poprzez sterowanie wami w kierunku widzenia równowagi w środku tego wyświetlacza graficznego. Kwadraty do siebie pasują tylko jeśli uwolnicie poczucie potrzeby, aby je dopasować. Umysłowe Mistrzostwo w następnej oktawie świadomości pochodzi z widzenia, że wszystko pasuje, nawet jeśli wydaje się, że nie.

Intencja Medytacji
Mój umysł może rozszerzyć się poza granice tej układanki i jej kawałki. Mogę mieć nie umysłowe mistrzostwo zobaczyć płynną równowagę.


Arcturus

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... cturus.jpg

Arcturus
Jeśli czujesz, inklinacje, możesz użyć tej Arkturiańskiej tarczy (telefonu) , aby skontaktować się z systemem gwiazdy Arcturus w celu komunikowania się z Arkturianami. Tą kombinację symboli i kształtów dano artyście jako narzędzie „dzwonienia do” Arcturus’a. To otwiera waszą duszę do naszej częstotliwości i przekazuje wiadomości o waszej chęci nawiązania kontaktu. Zakodowaliśmy obraz tak, że możemy czytać waszą świadomość i intencje, gdy przechodzą przez wasze fale mózgowe i żyją w waszej wibracji duszy.

Intencja Medytacji
Moja dusza jest otwarta do łączenia się z moimi przyjaciółmi Arcturianami, aby wspomagać stosunki z
ludźmi z Ziemi.

Równoważenie Karmy

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... alance.jpg

Równoważenie Karmy
Ta grafika jest wypełniona symbolami przekazującymi energię Karmicznej Równowagi. Kręgi ciemności i światła spotykają się i ujawniają oświecone oko mądrości, gdy się łączą. Centralny dwunastościan zawiera moc przebaczenia i widzenie wielu stron wszystkich oddziaływań. Cykliczny charakter liczby sześć okrąża formę "Jak na Górze tak na Dole". Obrazy te utrzymują istotę znaczenia zrównoważenia waszych działań, ponieważ wpływają na Was wiecznie. Na zewnątrz płynące fale są przypomnieniem, że wasze działania są płynne i mogą być zmienione w mgnieniu oka, a tym samym wpływają na zmianę karmy w czasie i przestrzeni.

Intencja Medytacji
JA myślę i działam ze świadomością Karmicznej Równowagi i szukam najwyższej ekspresji przebaczenia i akceptacji.

Błogość

Obrazek
http://love2ascend.files.wordpress.com/ ... /bliss.jpg

Błogość
Starożytny symbol miłosiernego ogona ryby w centrum, ma wyprowadzić was z waszych kłopotów i do waszego pierwotnego stanu prawdziwego szczęścia. Wasze pochodzenie to stan euforii i to jest prawo duszy czuć tą błogość nawet w fizycznej gęstości waszego świata. Jasność pomarańczowego i niebieskiego ustawia wasze ego na bok kojącymi częstotliwościami rozproszonych kolorów tła, które włączają się w wasze aury i uzdrawiają wasze czakry, przywracając Was do poczucia waszego błogiego pochodzenia.

Intencja Medytacji
Uwolniłem uchwyt, jaki moje ego ma na mnie i żyję dla tej chwili w spokojnym stanie mojego prawdziwego wiecznego szczęścia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1424
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 20
x 71
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowanie: 1844 razy

Re: Arkturiańska Geometria

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 02 mar 2013, 09:58

Uff uff, te obrazki są ... mocne, potwierdzam, działają ! Określiłbym je jako neutralne, typowe narzędzia, pomagają się otworzyć, i tyle !
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Arkturiańska Geometria

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 mar 2013, 10:06

Oprócz tego, że przedostatni wstawiłem 2 razy. Ale już się poprawiłem!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6839
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12596 razy
Otrzymał podziękowanie: 12888 razy

Re: Arkturiańska Geometria

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 17 lis 2013, 13:49

Bardzo podobne do piktogramów,niesamowicie piękne !! Dlaczego ja wcześniej nie widziałam tego tematu ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ