Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czysta świadomość

Outsider1313
Posty: 1
Rejestracja: środa 26 paź 2022, 14:51
x 1
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Czysta świadomość

Nieprzeczytany post autor: Outsider1313 » wtorek 16 maja 2023, 15:39

Czy ktoś z was przez dłuższy czas dnia jest czystą świadomością bez myśli ? Medytuje od roku ,od pół skupiam się na byciu w teraźniejszości bez myśli ,co pomogło mi wyjść z pewnego problemu jaki pojawił się w moim życiu i dzisiaj rozumiem że tak miało być .Jednak mam jakieś pozostałości ego i z tego punktu też do was piszę.Nie mam w swoim życiu osoby która by mnie jakoś nakierowała,jestem sam w tej drodze,a wiedzę czerpie z książek czy internetu ,jednak i tak to droga w nieznane.Na początku swojej drogi niechciane myśli przekierowywalem sposobem Dispenzy ,co pozwoliło mi wyjść z kilku problemów. Później jednak towarzyszyła mi silna emocja przez co musiałem pracować nad tym by jak najczęściej być obserwatorem i nie reagować w żaden sposób.Od około miesiąca coraz częściej jestem czystą świadomością.Z łatwością przychodzi mi nie myśleć tylko być i doświadczać.Tylko że nie zawsze te stany są aż tak przyjemne.Owszem czuje błogość ,połączenie tylko z teraźniejszością, naturą , spokój itp tylko są wyjątki ,może to pozostałości ego wywołują u mnie te uczucie by mnie sprowadzić z powrotem ? Nie będę ukrywał że zawsze daje się jemu zwieźć.Wczesniej medytowalem najmniej godzinę ,teraz kilka minut ponieważ docieram do miejsca w którym nigdy wcześniej nie byłem.Absolutnej pustki ,jest tam spokój ale nie dla ego.Gdy kilka tygodni temu wzbudzalem myślami w sobie uczucie radości i wdzięczności to po kilku godzinach takiego szczęścia mój umysł samoistnie zanikał i przestawałem myśleć,było to ciężkie nawet jak próbowałem na siłę. Każdą negatywna emocje odczuwam jako ból i napięcie głowy i to dosyć mocno.Czesto mam uczucie mdłości , śnią mi się sny związane z medytacją,najlepiej czuje się na łonie natury a zwierząta spotykam dosyć niespodziewanie i blisko mnie.Ostatnio widzę coraz mniej synchroniczności jeżeli chodzi o godzinę na zegarku.Wcześniej było tego kilka dziennie ,teraz w ogóle .Bardziej na budynkach ją w tym momencie zauważam ,jeżeli ma to jakieś znaczenie.Pytanie moje do bardziej doświadczonych osób więc brzmi ,czy jestem na dobrej drodze? Gdy zaczynałem swoją przygodę z medytacją chciałem po prostu włamać się do swojej podświadomości wyjąć niepotrzebne programy i wsadzić przydatne.Czy jednak inna droga jest mi przeznaczona ?
0 x



Zablokowany