Strona 1 z 1

Samouzdrowienie

: środa 06 cze 2018, 11:34
autor: herbusmoła
Kładziesz się na łóżku na wznak, w nocy bo wtedy jest cicho (przynajmniej pierwszy raz) nie musisz w to wierzyć, nie musisz wierzyć w cokolwiek - podnosisz rękę do góry jakbyś chciał dosięgnąć czegoś co jest nad tobą i zaczynasz wizualizować biały/złoty promień światła który leci z góry zwracając się jednocześnie do Boga w którego nie koniecznie wierzysz (ale lepiej jak wierzysz) przy zamkniętych oczach (przynajmniej ten pierwszy raz), że prosisz Go o tenże promień który w tym momencie wizualizujesz że przepływa między twoimi palcami (zaciskasz dłoń nic nie czujesz ale wizualizujesz że tam jest)! NIE zwracasz się do konkretnego Boga! W żadnym razie nie do Jahwe!
Ściągasz ten promień który cały czas wizualizujesz już w swej ręce do splotu swego! Teraz "widzisz"/wizualizujesz jak płynie bezwładnie już w twym wnętrzu płynie po linii żył które również "widzisz"/wizualizujesz i wraca (światło wewnątrz ciebie) do miejsca twego bólu - wizualizujesz jak je osacza jak otacza to miejsce światło - teraz mówisz w myśli "dziękuję" (które kierujesz do Boga bez imienia ale nie Jahwe!) i powinieneś w tym momencie już odczuwać zelżenie tegoż bólu! Jeśli jednak tak się nie dzieje to trwasz w tym nadal (nadal z zamkniętymi oczami w ciszy) cały czas obserwując (wizualizując) światło umiejscowione w miejscu bólu! Ból powinien ulecieć do 3 minut i całkowicie opuścić ciało!
Wiem, że to być może dla wyznawców cmentarza śmieszne - ale to działa! Nawet jak jeden na dziesięciu odnotuje to o czym ja piszę - powodzenia!

Re: Samouzdrowienie

: wtorek 24 lip 2018, 13:57
autor: Matlenkus98
To brzmi niecodziennie ale myślę że warto spróbować

Re: Samouzdrowienie

: niedziela 01 gru 2019, 17:15
autor: greece1
Matlenkus98 pisze:
wtorek 24 lip 2018, 13:57
To brzmi niecodziennie ale myślę że warto spróbować
Miałam podobne podejście, ale się przekonałam. Działa!!!

Re: Samouzdrowienie

: środa 04 gru 2019, 22:16
autor: BABA
Poranne programowanie podświadomości jest na pograniczu wielu "dziedzin" i technik samorozwoju i samouzdrawiania. W psychologii nazywa się je zjawiskiem torowania, którego potwierdzone efekty są olbrzymie i nie do przecenienia. Można to również nazwać formą autohipnozy. Szczególnie ważne są te pierwsze czynności, które robimy. Warto jest opracować Sobie taki poranny "rytuał", który Nas wprowadza w resztę dnia i faktycznie zalecane jest, żeby to na początku zapisać na kartce, zanim Nam wejdzie w zwyczaj a później w nawyk. Z własnego doświadczenia potwierdzam, że faktycznie bardzo trudno jest takie zaplanowane torowanie wprowadzić. :)

PORANNE PROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI

https://youtu.be/q1SbOCTw5l0

Re: Samouzdrowienie

: poniedziałek 16 lis 2020, 13:06
autor: BABA
Sesja terapeutyczna Ener-Chi. Uzdrawiające obrazy Andreasa Moritza

https://youtu.be/EtPolN85Lfg

Re: Samouzdrowienie

: czwartek 02 gru 2021, 15:52
autor: mar_czar
Czy ktoś doświadczył samouzdrowienia w najbliższym czasie?