Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Samouzdrowienie

herbusmoła
Posty: 89
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 46 razy

Samouzdrowienie

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » środa 06 cze 2018, 11:34

Kładziesz się na łóżku na wznak, w nocy bo wtedy jest cicho (przynajmniej pierwszy raz) nie musisz w to wierzyć, nie musisz wierzyć w cokolwiek - podnosisz rękę do góry jakbyś chciał dosięgnąć czegoś co jest nad tobą i zaczynasz wizualizować biały/złoty promień światła który leci z góry zwracając się jednocześnie do Boga w którego nie koniecznie wierzysz (ale lepiej jak wierzysz) przy zamkniętych oczach (przynajmniej ten pierwszy raz), że prosisz Go o tenże promień który w tym momencie wizualizujesz że przepływa między twoimi palcami (zaciskasz dłoń nic nie czujesz ale wizualizujesz że tam jest)! NIE zwracasz się do konkretnego Boga! W żadnym razie nie do Jahwe!
Ściągasz ten promień który cały czas wizualizujesz już w swej ręce do splotu swego! Teraz "widzisz"/wizualizujesz jak płynie bezwładnie już w twym wnętrzu płynie po linii żył które również "widzisz"/wizualizujesz i wraca (światło wewnątrz ciebie) do miejsca twego bólu - wizualizujesz jak je osacza jak otacza to miejsce światło - teraz mówisz w myśli "dziękuję" (które kierujesz do Boga bez imienia ale nie Jahwe!) i powinieneś w tym momencie już odczuwać zelżenie tegoż bólu! Jeśli jednak tak się nie dzieje to trwasz w tym nadal (nadal z zamkniętymi oczami w ciszy) cały czas obserwując (wizualizując) światło umiejscowione w miejscu bólu! Ból powinien ulecieć do 3 minut i całkowicie opuścić ciało!
Wiem, że to być może dla wyznawców cmentarza śmieszne - ale to działa! Nawet jak jeden na dziesięciu odnotuje to o czym ja piszę - powodzenia!
0 xMatlenkus98
Posty: 10
Rejestracja: środa 18 lip 2018, 13:22
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Samouzdrowienie

Nieprzeczytany post autor: Matlenkus98 » wtorek 24 lip 2018, 13:57

To brzmi niecodziennie ale myślę że warto spróbować
0 xgreece1
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 01 gru 2019, 17:12
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Samouzdrowienie

Nieprzeczytany post autor: greece1 » niedziela 01 gru 2019, 17:15

Matlenkus98 pisze:
wtorek 24 lip 2018, 13:57
To brzmi niecodziennie ale myślę że warto spróbować
Miałam podobne podejście, ale się przekonałam. Działa!!!
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1354
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 237
x 135
Podziękował: 4346 razy
Otrzymał podziękowanie: 2630 razy

Re: Samouzdrowienie

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 04 gru 2019, 22:16

Poranne programowanie podświadomości jest na pograniczu wielu "dziedzin" i technik samorozwoju i samouzdrawiania. W psychologii nazywa się je zjawiskiem torowania, którego potwierdzone efekty są olbrzymie i nie do przecenienia. Można to również nazwać formą autohipnozy. Szczególnie ważne są te pierwsze czynności, które robimy. Warto jest opracować Sobie taki poranny "rytuał", który Nas wprowadza w resztę dnia i faktycznie zalecane jest, żeby to na początku zapisać na kartce, zanim Nam wejdzie w zwyczaj a później w nawyk. Z własnego doświadczenia potwierdzam, że faktycznie bardzo trudno jest takie zaplanowane torowanie wprowadzić. :)

PORANNE PROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI

https://youtu.be/q1SbOCTw5l0
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1354
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 237
x 135
Podziękował: 4346 razy
Otrzymał podziękowanie: 2630 razy

Re: Samouzdrowienie

Nieprzeczytany post autor: BABA » poniedziałek 16 lis 2020, 13:06

Sesja terapeutyczna Ener-Chi. Uzdrawiające obrazy Andreasa Moritza

https://youtu.be/EtPolN85Lfg
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

ODPOWIEDZ