Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Techniki

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 01 sty 2013, 19:23

Ostatnio jedną z technik, która pozwala mi trenować intelekt jest obieranie orzechów z łupinek :D
Im dłużej się skupiam tym dłużej intelekt jest bezrobotny i ustępuje miejsca innym organom mojej formy :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 01 sty 2013, 19:55

Rewelacja, ale skąd bierzesz tyle orzechów, chyba że sprzedajesz łuskane, to wtedy rozumiem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 01 sty 2013, 21:11

Przebiśnieg pisze:Ostatnio jedną z technik, która pozwala mi trenować intelekt jest obieranie orzechów z łupinek :D
Im dłużej się skupiam tym dłużej intelekt jest bezrobotny i ustępuje miejsca innym organom mojej formy :D
to pa :D


fajny sposób ,a można przy tym posłuchać czes takiego ?

http://www.youtube.com/watch?v=LmBj9Ni_ ... ture=share
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 02 sty 2013, 05:03

Szacowna można jak najbardziej lecz ja wole ciszę ;)
Szacowny blu na mojej działce mam trzy duże orzechy :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 sty 2013, 08:18

No to faktycznie, zabezpieczyłeś sobie długie zajęcie dla intelektu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 02 sty 2013, 09:17

Właśnie nie dla intelektu, tylko dla jego uśpienia, a uwolnienia innych sił przejawiających się poprzez ludzką naturę.

Zajęciem podobnym do obierania orzechów są wszelkie inne czynności rutynowe takie np jak sprzątanie , spacery z psem tymi samymi ścieżkami, coś, pedałowanie na rowerze, ćwiczenia na siłowni, słowem coś co powtarzane jest rutynowo co jakiś czas.
Umysł nie potrzebuje się tym już zajmować, bo są to rzeczy nawykowe i wtedy intelekt obniża maksymalnie swoją aktywność. Wtedy jest się w tym co się dzieje na 100%. Jest się w tu i teraz.
0 x



Zochna
Posty: 1736
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:33
x 3
x 37
Podziękował: 1222 razy
Otrzymał podziękowanie: 1634 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Zochna » środa 02 sty 2013, 10:09

http://whitedevas.eu/?p=723 Najszybsza metoda transformacji.

Otrzymałam meila z powyższą informacją. Przekazuję już na "nowe forum" , lecz nie wiem czy w odpowiednie miejsce.

Może Użytkownicy forum ocenią tę metodę?
0 x



Awatar użytkownika
koliberek333
Posty: 441
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 09:18
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 146 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: koliberek333 » środa 02 sty 2013, 10:34

mam co najmniej dwóch dobrych znajomych, którzy całe lata śpiewali tę mantrę. otóż, obecnie i n ie tylko obecnie borykają się z bardzo poważnymi problemami zdrowotno-emocjonalnymi. ale może gdyby nie stosowali, byłoby o wiele gorzej, a bo ja to wiem?
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 03 sty 2013, 04:10

Dodam do tego co napisał szacowny koliberek, że często bywa tak, że codziennie klepana modlitwę zastępuje się codziennie automatycznie wykonywana relaksacja medytacja itd.
Efekt jest zbliżony czyli taki jak opisał szacowny koliberek :D
to pa :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 sty 2013, 10:42

Nie wiem i nie znam metod medytacj i chyba nie umiem medytować .Lubię szum lasu,strumieni i widok gór ,ale najlepiej mi się "medytuje" kiedy podróżuję jako pasażer :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 sty 2013, 11:07

Następną dobrą oczywiście moim skromnym zdaniem metodą jest nastawienie się w czasie rozmowy na odbiór reakcji mojego ciała na słowa wypowiadane przez różnych ludzi :D
Słucham co mówią w moim kierunku i sprawdzam reakcje swojego ciała :D
Jeżeli czuje wzbudzenie obojętnie negatywne lub pozytywne sprawdzam dlaczego :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 sty 2013, 12:06

Przebiśnieg pisze:Następną dobrą oczywiście moim skromnym zdaniem metodą jest nastawienie się w czasie rozmowy na odbiór reakcji mojego ciała na słowa wypowiadane przez różnych ludzi :D
Słucham co mówią w moim kierunku i sprawdzam reakcje swojego ciała :D
Jeżeli czuje wzbudzenie obojętnie negatywne lub pozytywne sprawdzam dlaczego :D
to pa :D

To mi się podoba ;) muszę to sprawdzić ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 08 sty 2013, 18:52

Jeszcze jedną z technik, którą mogę polecić na bazie własnych doświadczeń to jest śmiech ;)
http://www.youtube.com/watch?v=JcO09klkldE :)
Gdzie bym nie wszedł, z kim bym nie rozmawiał jak się uśmiechnę to zawsze zmieniam wibracje otoczenia :D
http://www.youtube.com/watch?v=dZPukeFDDd8
to pa :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 17 sty 2013, 17:44

Następną bardzo skuteczną techniką relaksacyjną, która pomaga mi szybko odzyskać dobry humor :D
Jest polewanie języka zimna wodą :D
Studzi rozemocjonowaną głowę natychmiast.
Pozwala uniknąć wypowiedzenia słów, których można później żałować i które chciałoby się później hm odkręcić ;)
Po tej metodzie wracam do przerwanego kontaktu lub nawiązuje kontakt po doświadczeniach, które rozgrzały moja głowę hm do czerwoności :D
Zauważyłem, że nie wypowiadam już słów których później mógłbym żałować :lol:
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 17 sty 2013, 18:51

Początek ;)
Zaczynałem od poznania praktycznego budowy całościowej człowieka
Sprawdziłem nie raz nie dwa więc z mozołem dalej, nawet potykałem się (a jestem gruby) Duży uśmiech
Znając już własną budowę starałem się nie pozwalać by umysł używał mnie jak swojego narzędzia.
Zauważenie sprawiło, że dostrzegałem a jak widzisz to wiesz no bo widzisz Duży uśmiech
Jak dobrze pójdzie to czujesz i słyszysz Język
Sam próbowałem (na początku z różnym skutkiem) podejmować decyzję, a później pozwalałem, by umysł zaczął swoje dylematy np.: co będzie przeszkodą, co się nie uda i dlaczego to takie a nie siakie.
Dostrzegałem to więc włączałem mu stopa zwyczajnie starałem się go zatrzymać.
Dostrzegałem, że to droga nie dość że kręta to jeszcze donikąd
Obserwując (JA) umysł dostrzegłem podobieństwo do cyrkowego pieska
Ot wystarczy rzucić pieskowi piłkę, a on zacznie szukać.
Widząc to świadomie ja (nie JA w sensie intelekt) obierałem mu kierunek, który mi , anie jemu odpowiadał.
Oczywiście na początku pojawiało się tyle pytań, niepewności, zwątpień, że normalnie stawały mi wszystkie włosy na plecach (w innych miejscach też)
Aby temu zaradzić postarałem się nauczyć go milczenia.
Jak?
Ano najsampierw zacząłem zezwalać wypowiadać się innym swoim częściom.
Fajna rzecz bo jak się zaczyna zauważać to się zauważy dostrzeże wiele części, których w szamotaninie umysłu nie zauważałem.
Będąc w Ciszy (nie medytacji) udawało mi się coraz częściej dostrzec, że każda tzw propozycja rozwiązania problemu serwowana przez umysł (JA)., pochodziła z przeszłości, można by powiedzieć, ze starej taśmy.
Coraz częściej brak mi motywacji by zasiniały problem rozwiązywać za pomocą umysłu.
Oczywiście mogę podać ćwiczenie, które ja praktykuje ale hm jak już stwierdziłem dla każdego co innego
Pozwolę sobie tylko na stwierdzenie, że nawet 15 minut ciszy umysłu ma ogromne znaczenie Uśmiech
pa :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 18 sty 2013, 09:01

Przebiśnieg pisze:Następną bardzo skuteczną techniką relaksacyjną, która pomaga mi szybko odzyskać dobry humor :D
Jest polewanie języka zimna wodą :D
Studzi rozemocjonowaną głowę natychmiast.
Pozwala uniknąć wypowiedzenia słów, których można później żałować i które chciałoby się później hm odkręcić ;)
Po tej metodzie wracam do przerwanego kontaktu lub nawiązuje kontakt po doświadczeniach, które rozgrzały moja głowę hm do czerwoności :D
Zauważyłem, że nie wypowiadam już słów których później mógłbym żałować :lol:
to pa :D


mój kolega moczył stopy w zimnej wodzie.. :geek:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 18 sty 2013, 16:33

Stopy można moczyć ale w wodzie ciepłej, ewentualnie bardzo ciepła, bardzo zimna na przemian. :)
Ten drugi sposób to tzw ,,hartowanie" czy skuteczne nie sprawdziłem :D
Pierwszy sposób z dodatkiem szarego mydła skutecznie pomaga w łagodzeni ciężkiego wysiłku, lekkich odparzeń stóp.
Co do moczenia w zimnej wodzie hm łatwo można doprowadzić do zapaleń dróg moczowych i nerek 8-)
to pa :D
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 16 mar 2013, 19:59

Ćwiczenia oddechowe o których nie należy "pamiętać" :)
Wszyscy oddychamy. Ale podobno rzadko kto prawidłowo to robi. Trenerzy świadomego oddechu namiawiają do głębokiego oddychania, ale dla większosci ludzi nie jest to komfortowe, ponieważ trzeba jednak włożyć pewien wysiłek w "pemiętanie" aby tak oddychać. Samo w sobie moze to być ala medytacją , bo to jakieś skupianie się na oddechu - i oderwanie od myśli.
Ale jest pewna pomoc w oddychaniu.
W sieci

Jest to doasone.com

Można tam wejść do pokoju "uniwersal breathing" i po prostu naśladować oddech, który idzie z głośników ( głęboki głos) . Po pewnym czasie zauważysz, że synchronizacja jest automatyczna, nawet nie będziesz musiał tego pilnować.

Dodatkowo , dostępnych jest szereg opcji takich jak podkłady typu dżungla, wiatr, morze , las czy też wizualizacje, niektóre przepiękne mandale.
W oknie informacyjnym i na mapce możesz zobaczyć też kto z Tobą oddycha synchronicznie i gdzie się znajdują te osoby.

Powiem tak , że po 4 godzinach oddychania synchronicznego z pewną osobą zauważyłem że jednocześnie nasze rozmowy na gg staja się synchroniczne, wyrażamy wspólnie te same myśli, jakbyśmy byli zestrojeni, w tym pozytywnym sensie . I do tego zdziwienie, że minęło aż 4 godziny a tak szybko, jakby parę minut zaledwie .

Sprawdźcie swoje efekty , spróbujcie ze znajomymi . Możemy się umówić że np o określonej porze wpadamy na pooddychanie razem :D
0 x



free688
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:55
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: free688 » niedziela 17 mar 2013, 00:07

ex-east pisze:Powiem tak , że po 4 godzinach oddychania synchronicznego z pewną osobą zauważyłem że jednocześnie nasze rozmowy na gg staja się synchroniczne, wyrażamy wspólnie te same myśli, jakbyśmy byli zestrojeni, w tym pozytywnym sensie . I do tego zdziwienie, że minęło aż 4 godziny a tak szybko, jakby parę minut zaledwie .
Sprawdźcie swoje efekty , spróbujcie ze znajomymi . Możemy się umówić że np o określonej porze wpadamy na pooddychanie razem :D


nasuwa sie jednak pytanie, czy oddychanie synchroniczne wplywa na mysli oddychajacych? Jezeli tak, moze zamiast przerwy na papierosa ludzie powinni zastosowac oddychanie synchroniczne, obcowanie z innymi bylo by przyjemne i zrozumiale......
:lol:
0 x



free688
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:55
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: free688 » niedziela 17 mar 2013, 00:13

Najlepsza technika relaksacyjna jest kontakt/bliskosc z osoba ktora mamy w sercu i umysle.
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 17 mar 2013, 15:27

free688 pisze:
nasuwa sie jednak pytanie, czy oddychanie synchroniczne wplywa na mysli oddychajacych?

A czy myśli należą do Ciebie ?
Sądzę, ze synchronizacja przez wspólne oddychanie w naturalny sposób zestraja ze sobą ludzi. Nie w tym sensie, żebyśmy myśleli wszyscy to samo, ale w sensie harmonicznego zestrojenia, czyli emocji, nastrojów i myśli, które budują więzi na odpowiednich sobie poziomach.

Zamiast boksować sie myślami i przerzucać z drugą osobą koncepcjami , po prostu pozwalasz aby oddech regulował strumień przepływu i tylko płyniesz za tym.

Strona nie nazywa się "zjednoczony oddech " , tylko do-as-one - ,dosłownie : rób-jakby-jedno

Inne porównanie jakie mi się nasuwa, to zestrojenie częstotliwości. W tym porównaniu oddech jest jak pokrętło radia i nadajniki z odbiornikami się zestrajają, co udrażnia kanał przepływu informacji . Nie odbierasz ich jako atak na siebie, lecz po prostu coś, co równie dobrze sam mógłbyś odebrać z Przestrzeni, jakby były to "Twoje" myśli.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 17 mar 2013, 18:54

Odnośnie myśli, trochę jest w tym przekazie:

viewtopic.php?f=7&t=20&p=4741#p4738
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

kobra8
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 10:45
x 1
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 148 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: kobra8 » niedziela 17 mar 2013, 19:08

0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 20 wrz 2013, 14:09

Jeżeli jeszcze mogę coś zaproponować szacowni .... :D
Otóż z własnego doświadczenia wiem, że na stres, na chwilowe wytrącenie z równowagi lub na zwyczajny brak humoru bardzo skuteczna jest hm buziakoterapia (nazwa własna).
W punktach pozwolę sobie napisać instrukcję :mrgreen:
1) Rozpoznawszy brak humoru u lubianej osoby (najlepiej znajomeji płci przeciwnej) zacząć obcałowywać policzki (u kobiet można zastosować bogatszą wersję tj do policzków dodać rączki)...
2)Zakończyć gdy drugi Człowiek uśmiechnie się i odpowie całusem :lol:
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 20 wrz 2013, 15:47

Pozwolę sobie wyrazić słowa dezaprobaty czytając powyższe: stan stresu oraz złego humoru jest niezmienny, a tylko zmienia swoje położenie topograficzne, czyli właściciela. Po moim ostatnim zastosowaniu powyższej metody, ulepszonej jeszcze o popularnego "misia" z osobą potrzebującą, stres i zły humor u mej ... koleżanki, owszem, poprawiły się, tyle że stres i zły humor wzrosły u ... żony mej.

Układ zatem jest w stanie równowagi dynamicznej (oj bardzo dynamicznej). CND - co należało dowieść.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ODPOWIEDZ