Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Techniki

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1324 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 20 wrz 2013, 14:09

Jeżeli jeszcze mogę coś zaproponować szacowni .... :D
Otóż z własnego doświadczenia wiem, że na stres, na chwilowe wytrącenie z równowagi lub na zwyczajny brak humoru bardzo skuteczna jest hm buziakoterapia (nazwa własna).
W punktach pozwolę sobie napisać instrukcję :mrgreen:
1) Rozpoznawszy brak humoru u lubianej osoby (najlepiej znajomeji płci przeciwnej) zacząć obcałowywać policzki (u kobiet można zastosować bogatszą wersję tj do policzków dodać rączki)...
2)Zakończyć gdy drugi Człowiek uśmiechnie się i odpowie całusem :lol:
to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1436
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 71
Podziękował: 145 razy
Otrzymał podziękowanie: 1872 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 20 wrz 2013, 15:47

Pozwolę sobie wyrazić słowa dezaprobaty czytając powyższe: stan stresu oraz złego humoru jest niezmienny, a tylko zmienia swoje położenie topograficzne, czyli właściciela. Po moim ostatnim zastosowaniu powyższej metody, ulepszonej jeszcze o popularnego "misia" z osobą potrzebującą, stres i zły humor u mej ... koleżanki, owszem, poprawiły się, tyle że stres i zły humor wzrosły u ... żony mej.

Układ zatem jest w stanie równowagi dynamicznej (oj bardzo dynamicznej). CND - co należało dowieść.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1324 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 20 wrz 2013, 19:39

Wielce szacowny barneyos pozwolę sobie zwrócić Twoją uwagę na nazwę buziakoterapia :mrgreen:
Nie misoterapia czy jak tam inaczej można nazwać :D
Tuszę też, że jak owa nadobna niewiasta miała by mało atrakcyjną powlokę cielesną to modyfikacja buziakoterapi o tzw ,,Misia" nie wpłynęła by na humor szanownej małżonki szacownego 8-)
Tym bardziej iż nie podejrzewam tez wielce szacownego o brak doświadczenia w stosowaniu, że tak pozwolę sobie nazwać rożnego rodzaju terapii pozytywnie wpływającego na jakość funkcjonowania ciała fizycznego drugiego człowieka 8-)
Pozwolę też sobie przypomnieć iż; ,,Trawa jest zielona a ptak fruwa" 8-)
Nie mniej jednak spieszę z podzięka za naukę i zapewniam szacownego iż ja buziakoterapi w wersji z misiem lub bez postaram się nie stosować intencjonalnie etc, etc :lol:
to może pozdrawiam :D

PS
Co do stanu niezmienności polemizował nie będę tylko pozwolę sobie zauważyć iż Nowe niektórzy nazywają Inne więc hm zmieniając siebie zmieniam... hm stan niezmienności ten tego złego humoru :D
Oczywiście uparty nie jestem więc się nie upieram :lol:
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7695
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 260
Podziękował: 6097 razy
Otrzymał podziękowanie: 12187 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 23 wrz 2013, 15:21

Misiobuziakoterapia jest najlepszym lekarstwem na grypy i inne przeziębienia duszy... :D
Podobnie jest z rumiankiem, gdy ONA prze-ziębiona to tylko rum i Janek do łóżka :lol:Pozdrawiam - Thotal :)
0 xormus
Posty: 4
Rejestracja: sobota 20 cze 2015, 20:05
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: ormus » sobota 20 cze 2015, 21:28

Po regularnym braniu ORMUSU medytacje sie jeszcze lepiej .Wartości jakie człowiek może osiągnąć poprzez stosowanie preparatu ORMUS
- Wzmocnienie i czystość struktur mentalnych
- pozytywne emocje i poczucie wewnętrznego spokoju
- wzmacnia zdolności intuicyjne i stymuluje 6 zmysłów człowieka
- zdolności panowania nad stresami
- wchodzenie w głębszy stan modlitwy i medytacji
- otwieranie zmysłów na prorocze sny
- większa twórczość
- balans między prawą i lewą półkulą mózgową
- wejście w wyższe pola świadomości
- poszerzenie uczuć i możliwości ich wyrażania.
0 xherbusmoła
Posty: 89
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 46 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » wtorek 23 sty 2018, 14:53

Może byście tak spróbowali wyodrębnić z chaosu swoje prywatne zdolności - każdy bowiem je ma :!: każdy bowiem ma coś co obecnie nikt inny nie posiada. A do "opuszczenia" tego miejsca potrzebni są wszyscy niczym jedność - prawo jedności się kłania :twisted: A więc w czym jesteś lepszy i co samo się w tobie manifestuje bez wysiłku :?: W czym Jesteś lepszy od grupy :?: Bo jesteś w czymś lepszy :!:
A więc, że tak zapytam bez ogródek - w czym Jesteś lepszy :?: A nie zamierzam tu gnić :!: Więc się skoncentruj i przedstaw drogi forumowiczu/człowiecze - wierz sobie w co chcesz ale podaj swoją unikatową względem otoczenia zdolność. Którą pozostali poza tobą wykorzystają by się uwolnić...Ty sam w sobie zawsze możesz się poddać pasji i "tu" zostać rozbierając orzechy z ich skorupek - ale się zdiagnozuj i ujawnij :!: :twisted:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20415
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34088 razy
Otrzymał podziękowanie: 27209 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 23 sty 2018, 20:42

Każdy jest niezależną indywidualnością i ma swoją drogę poznawania, np. tego czy tamtego świata. Jego ''prywatne zdobycze'' są często, tylko jemu przydatne i inni na tym nie skorzystają. To tak jak z kwiatem paproci,
ten kto go znajdzie (tylko ON), może osiągnąć niesamowite zdolności i możliwości (''bogactwo'' - moc uzdrawiania) działania. Inni szukają tego kwiatka przez całe życie i nigdy na niego nie trafią, często dlatego, że to jest dla nich tylko bajka. Wynika z tego, że nie ma ''lepszości'', bo każdy jak już wiemy (wiele lat naszej znajomości), jest na tym forum unikatem, zdobywającym wiedzę na swój sposób, starając się nie ingerować w drugiego. I tak trzymajmy, pozwólmy innym być innym w rozwoju, bo to jest właśnie wolność wyboru. :D
1 xherbusmoła
Posty: 89
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 46 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 22 lut 2018, 14:58

janusz pisze:
wtorek 23 sty 2018, 20:42
Każdy jest niezależną indywidualnością i ma swoją drogę poznawania, np. tego czy tamtego świata. Jego ''prywatne zdobycze'' są często, tylko jemu przydatne i inni na tym nie skorzystają. To tak jak z kwiatem paproci,
ten kto go znajdzie (tylko ON), może osiągnąć niesamowite zdolności i możliwości (''bogactwo'' - moc uzdrawiania) działania. Inni szukają tego kwiatka przez całe życie i nigdy na niego nie trafią, często dlatego, że to jest dla nich tylko bajka. Wynika z tego, że nie ma ''lepszości'', bo każdy jak już wiemy (wiele lat naszej znajomości), jest na tym forum unikatem, zdobywającym wiedzę na swój sposób, starając się nie ingerować w drugiego. I tak trzymajmy, pozwólmy innym być innym w rozwoju, bo to jest właśnie wolność wyboru. :D
Indywidualne zdolności ma każdy jak potwierdzasz - a teraz tak - kiedyś mnie wyprowadził z równowagi pewien człowiek (wyprowadził mnie na maxa :!: z równowagi), a on sam uważał się za wielkie medium.
Więc odpowiedziałem mu jak do medium - w ich języku (gość nie miał żadnej informacji, że się do niego zwrócę w "języku mediów" - bo zerwałem kontakt.
Następnego dnia na podobnym do tego forum napisał, że coś "czarnego i złego" do niego wysłałem przez astral (astral to bujdy przecie :twisted: ale wysłałem właśnie tamtą drogą coś bardzo podobnego :twisted:
Gdyby nie był medium odnotował by pewien "dyskomfort" (nie nazwie tego bo przecież jest cenzura).
A więc potrafię "sięgnąć" i nie każdego poprzez "mityczną krainę" lub się bezczelnie przechwalam :) Ale tamtędy umówiłem się z innym gościem na spotkanie duchem w pół drogi - i się spotkaliśmy :!: Co ten gostek zaświadczył i podał szczegóły które się zgadzały (on też mnie odnotował i też uwiarygodnił) - ale to są tylko bajki :)
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7190
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1328
x 368
Podziękował: 13321 razy
Otrzymał podziękowanie: 13532 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 23 lut 2018, 10:44

Może trochę jaśniej ,bo prawie nic z tego nie rozumiem :( a chciałabym pojąć ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20415
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34088 razy
Otrzymał podziękowanie: 27209 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 28 lip 2018, 23:26

MAGIA DŹWIĘKU - KONCERT NA GONGI, MISY, KAMERTONY I INNE INSTRUMENTY - E.Ortiz i B. Pijanowski© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=K4bikzJIl_M

Opublikowany 22 lip 2018
0 xbejot
Posty: 19
Rejestracja: sobota 11 lis 2017, 10:41
x 1
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: bejot » sobota 11 sie 2018, 13:29

janusz pisze:
wtorek 23 sty 2018, 20:42
Każdy jest niezależną indywidualnością i ma swoją drogę poznawania, np. tego czy tamtego świata. Jego ''prywatne zdobycze'' są często, tylko jemu przydatne i inni na tym nie skorzystają. To tak jak z kwiatem paproci,
ten kto go znajdzie (tylko ON), może osiągnąć niesamowite zdolności i możliwości (''bogactwo'' - moc uzdrawiania) działania. Inni szukają tego kwiatka przez całe życie i nigdy na niego nie trafią, często dlatego, że to jest dla nich tylko bajka. Wynika z tego, że nie ma ''lepszości'', bo każdy jak już wiemy (wiele lat naszej znajomości), jest na tym forum unikatem, zdobywającym wiedzę na swój sposób, starając się nie ingerować w drugiego. I tak trzymajmy, pozwólmy innym być innym w rozwoju, bo to jest właśnie wolność wyboru. :D
Zgodzę się i nie zgodzę. "Poznając" bardzo często trafiamy na tych którzy "poznali" to samo co my. Z tego typu osobami można podzielić się doświadczeniami, nie będzie wtedy żadnej ingerencji w jakąkolwiek stronę. Ja np. nie mogę się do końca przekonać do ludzi którzy podróżują astralnie czy śnią świadomie. Być może dlatego że właśnie tego nie "poznałem", dlatego jestem na niższym poziomie. I tu jest problem bo druga strona "sprzedaje" mi to co widzi, a co mi pozostaje? Wierzyć lub nie. Wierzyć, to tak jakby chodzić do kościoła katolickiego i klepać bezmyślnie za księdzem, nie wierzyć - kroczyć samemu dalej często w samotności. Co tu począć? :roll:
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20415
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34088 razy
Otrzymał podziękowanie: 27209 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 13 sie 2018, 23:10

Bejot pisze...
dlatego jestem na niższym poziomie.
Wszyscy jesteśmy różni i mamy różny pogląd na rzeczywistość, nie znaczy to, że mamy mieć poczucie niższości.
Wielu tzw.''mistrzów'' myliło się, nie chcąc przyznać do pomyłek, trwając i ucząc teorii opartych na swoich błędnych przekonaniach . Były ''grupy mądrych'', trzymające w swoich ''sterowanych wymysłach'' (np.''ratowanie Ziemi'') wielu ludzi, zarabiając na książkach zawierających ''wiedzę'' od tzw. ''naszych stwórców''. Namieszali sobie i innym w głowach i dalej uważają, że mieli rację i utrzymują kontakty z bytami z zaświatów. Istotami, które okazały się złymi, czerpiącymi energię manipulantami, niszczącymi radość z życia. To nie jest potrzebne, wolnym i niezależnym istotom, trzymajmy się od takich jak najdalej.

Osamotnienie jest złe, smutne, jest poczuciem braku drugiej osoby, ale samotność czasami jest dobra. Jest to zwyczajne bycie samym ze sobą, bez potrzeby obecności drugiej osoby. Są tacy ludzie, którzy są otwarci i prawdziwi, mają iskrę w oku, magiczny uśmiech na twarzy, można poczuć ciepło emanujące z ich ciała. Kiedy się z nimi rozmawia, wiemy, że niczego nie oczekują, tylko skupiają swoją uwagę na rozmówcy, dzielą się sobą. Są też spontaniczni, uśmiechają się do nieznajomych, kochają zachody słońca, drzewa, szum wody, śpiew ptaka i kroplę spadającą z dachu, szanują biednych i bogatych, robią to bez oczekiwania wzajemności. Z takimi osobami czujemy się dobrze, w ich towarzystwie znikają problemy, po prostu o nich zapominamy. Szukajmy takich kontatów, a otaczający nas świat będzie ciekawszy i lepszy. :D
1 xSeji
Posty: 473
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 381
x 8
Podziękował: 492 razy
Otrzymał podziękowanie: 390 razy
Kontakt:

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 lut 2019, 13:40

koliberek333 pisze:
środa 02 sty 2013, 10:34
mam co najmniej dwóch dobrych znajomych, którzy całe lata śpiewali tę mantrę. otóż, obecnie i n ie tylko obecnie borykają się z bardzo poważnymi problemami zdrowotno-emocjonalnymi. ale może gdyby nie stosowali, byłoby o wiele gorzej, a bo ja to wiem?
A o jaką tu mantrę chodzi?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20415
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34088 razy
Otrzymał podziękowanie: 27209 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 lut 2019, 21:52

Odpowiedzi nie otrzymamy, bo koliberek już dawno nie odwiedzał naszego forum. :(
0 xSeji
Posty: 473
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 381
x 8
Podziękował: 492 razy
Otrzymał podziękowanie: 390 razy
Kontakt:

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 lut 2019, 21:56

Jeśli to ten sam koliberek, co był na pierwszym forum, to szkoda!
Ale on napisał tak, jakby wskazywał na mantrę, o której ktoś inny wspominał. Chociaż nie zauważyłam tego w wątku. Ale skoro napisał "śpiewali tę mantrę", to jakby było wiadomo, o jaką mantrę chodzi. To czemu ja nie wiem...?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 20415
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 983
Podziękował: 34088 razy
Otrzymał podziękowanie: 27209 razy

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 lut 2019, 22:19

Wcześniejszy post umieściła Zochna, a ona jest na naszym forum. Może napisz do niej na PW i wszystko się wyjaśni. :D
0 xSeji
Posty: 473
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 381
x 8
Podziękował: 492 razy
Otrzymał podziękowanie: 390 razy
Kontakt:

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 lut 2019, 23:27

Nie, poczekam, może sama tu odpowie. Co ma być, to będzie :-)
0 xKornelia22
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 cze 2022, 20:50
Kontakt:

Re: Techniki

Nieprzeczytany post autor: Kornelia22 » środa 22 cze 2022, 21:16

Czy macie przetestowane techniki oddechowe, które pomagają zasnąć? Chodzi mi o to jakie konkretnie techniki u Was się sprawdzają?
0 xODPOWIEDZ