Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kryształy

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Kryształy

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 19 gru 2021, 15:09

W poszukiwaniu skarbów natury - Spontaniczny wypad w poszukiwaniu złota + gość / Płukanie złota
Premiera rozpoczęła się 20 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=W6tsHqQA_OU

Paweł Skarby Natury Frąckowiak

W tym odcinku wybraliśmy się dość spontanicznie na poszukiwanie złota. Pogoda już zniechęca do takiej aktywności terenowej, ale nie poddajemy się! :D W strumieniu spotkaliśmy również gościa specjalnego... Zapraszam do obejrzenia relacji z wypadu:)
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Kryształy

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 17 mar 2022, 17:11

10 Kamieni, których NIE należy dotykać!
1 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=figf5ZzLPEQ

Nieznana Lista

Jeśli kiedykolwiek spacerowałeś, prawdopodobnie zauważyłeś, że w naturalnym środowisku można znaleźć piękne kamienie. Nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby dziecko, a nawet ciekawski dorosły, podniósł z zainteresowaniem te kamienie. Jednak nie zawsze może to być dobry pomysł. Niektóre z tych kamieni mogą być śmiertelne lub stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, jeśli nie będziesz ostrożny.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Kryształy

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 26 kwie 2022, 17:58

Tajemnicza historia kryształu znienawidzonego przez brytyjskich władców
23 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=Fse6Fg_8XUk

JASNA STRONA

Wszystkie kryształy są piękne, ale rubiny mają w sobie to coś. Są czerwone i pięknie się błyszczą. Na przestrzeni wielu wieków ludzie wybierali je jako specjalne podarunki oraz wdziewali na wyjątkowe okazje. Mimo to, o rubinach powstało wiele historii, według których przynoszą pecha lub stanowią zagrożenie dla życia człowieka. Czy naprawdę mają takie właściwości i czy te wierzenia są słuszne?

Brytyjscy władcy uwielbiają wdziewać najróżniejsze kamienie: diamenty, szafiry czy szmaragdy. Jednak rzadko kiedy znajdziemy członka rodziny królewskiej w towarzystwie rubinów. W tym filmiku wyjaśnię, skąd wzięła się ta tradycja i którzy władcy zaczęli zakazywać rubinów jako domniemany omen nieszczęścia.
0 xODPOWIEDZ