Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Człowiek energetyczny-żywe przykłady

filiżanka
x 2
x 8
Podziękował: 630 razy
Otrzymał podziękowanie: 599 razy

Człowiek energetyczny-żywe przykłady

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » poniedziałek 31 mar 2014, 13:58

Proste i skuteczne zastosowanie odblokowanej energii
u ludzi i dla ludzi a może nawet nie tylko
0 x

baba
x 66

Re: Człowiek energetyczny-żywe przykłady

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 31 mar 2014, 16:28

FANTASTYCZNA jest!!!! Dziękuję Filiżanko. :)
Aż się zaczęłam głośno śmiać z tej jej PAZERNOŚCI kiedy krzyczała na końcu: Chcę jeszcze!! Kto następny?? :lol:
Prawdziwa pasja życia człowieka energetycznego. 8-)
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 146
Podziękował: 1634 razy
Otrzymał podziękowanie: 3738 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 31 mar 2014, 18:27

Ja bym wolała żeby ta kobieta nie miała juz podopiecznych żeby takie sytuacje przestali istnieć!

Piękne serce, piękne odruchy miłości ale zmiany trzeba dokonywać we wzorcach , którymi inspiruje się ludzkie losy , by Aż takich negatywów już nie było. każdy ma prawo do godności życia.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 31 mar 2014, 19:27

Ja bym wolała żeby ta kobieta nie miała juz podopiecznych żeby takie sytuacje przestali istnieć!

Toć pracujemy nad tym właśnie Kiaro. 8-)
Każdy tak jak może. 8-)
Póki co nie zaszkodzi jeśli taka kobieta zarazi innych swoją radością. 8-)
0 x

filiżanka
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 01 kwie 2014, 12:21

a dzisiaj o tym, że można przestać się bać działać
a w tle o przekazywaniu między pokoleniami wiedzy jak uprawiać samemu żywność tj warzywa i owoce.
http://www.youtube.com/watch?v=q0G7QHL12i0
0 x

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 01 kwie 2014, 13:06

Hiszpanie skutkiem tego "kryzysu" wpadli na wiele świetnych pomysłów samoobrony. Np wrócili do handlu wymiennego i za pośrednictwem internetu wymieniają się konkretnymi rzeczami, przedmiotami, wyrobami. Rząd jest wściekły bo nie wie jak od tego ściągać podatki.. :lol:

Te narodowe kryzysy w Hiszpanii, Grecji i inne a teraz i u nas są generowane przez banki, które zwyczajnie chcą za bezcen wykupić majątek ludzi i narodowy. Niestety nasz rząd też w tym procederze współuczestniczy choćby tym że nie broni naszych interesów. :evil:
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 146

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 01 kwie 2014, 14:09

Świetnie ludzie nareszcie uwierzyli w siebie, że mogą i że ich MOCY MUSI się podporządkować prawo ! :) :)

Myślę iż takie pomysły rozsieją się bardzo szybko po ziemi ( przecież mamy POLE MORFOGENETYCZNE) ono działa doskonale w w dziedzinie przenoszenia informacji.

Teraz pora na innych i kolejne fajne pomysły . :) w naszych miastach niebawem też zaczną się duże zamiany .

Będziemy dzielili się wszelką wiedza z wielką przyjemnością , a ona będzie rozkwitała niezmiernie szybko efektami pozytywnymi.O to chodziło, o zdjęcie blokad strachu i braku wiary w siebie...... ;) :)
Każdy jest ważny, bo każdy wzbogaca sobą całokształt.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

filiżanka
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » środa 09 kwie 2014, 16:34

Taniec z radością to śpiew ciała i duszy jednym glosem, a czasem zdarza się i kompletny rezonans z drugim człowiekiem.
:D
http://www.youtube.com/watch?v=lhFQN4H2Mkc
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 146

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 kwie 2014, 16:54

Ta kobieta naprawdę tańczy spontanicznie, czuje muzykę i żyje nią :)

Wyszkolenie w tańcu wpisuje się w pamięć , gimnastyka utrwala sprawność ciała, ekspozycja umiejętności w wieku 80 lat jest fajna. :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=4607253947405

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 20 maja 2014, 20:20

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
x 2
x 16
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1297 razy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 22 wrz 2014, 20:22

No to mamy żywy przykład :D
A jakże co tam kto woli :D

wiedźma 8-)
to może pozdrawiam :D
0 x

Awatar użytkownika
belfanior
x 7
x 17
Podziękował: 1208 razy
Otrzymał podziękowanie: 838 razy

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 01 paź 2014, 08:10

baba pisze:Hiszpanie skutkiem tego "kryzysu" wpadli na wiele świetnych pomysłów samoobrony. Np wrócili do handlu wymiennego i za pośrednictwem internetu wymieniają się konkretnymi rzeczami, przedmiotami, wyrobami. Rząd jest wściekły bo nie wie jak od tego ściągać podatki.. :lol:

Te narodowe kryzysy w Hiszpanii, Grecji i inne a teraz i u nas są generowane przez banki, które zwyczajnie chcą za bezcen wykupić majątek ludzi i narodowy. Niestety nasz rząd też w tym procederze współuczestniczy choćby tym że nie broni naszych interesów. :evil:

No i kapitalnie!Mam znajomego w Hiszpanii,czesto z nim rozmawiam...potwierdza w calej rozciaglosci to co napisales.
Ale nie tylko Hiszpania...Zauwazyliscie ze w Polsce ludzie (mimo tego calego marazmu)
tez sie staraja bronic?
Moja Tesciowa (wspaniala kobieta-wdrew dowcipom o tesciowych :lol: )Codziennie chodzi na targ,mieszczacy sie zreszta calkiem niedaleko...Kupuje mleko od "Baby"
zadne tam pasteryzowane...mleko ktore kwasi sie wrecz na zawolanie gdy kwasnego potrzebujesz.Do tego sery,grochy i fasole...
A ja...?Ja zalozylem ogrodek warzywny(w tym roku kleska urodzaju :D )Mam swoje pomidorki,ogory,mainy ,truskawy jak piesc...i 102 sloiki z zaprawami na dzien dzisiejszy :D
Sceptyczni znajomi mowia ze :To sie nie oplkaca...Cholera .Nic sie nie oplaca?Ze pomidoty z tesco tansze?Ze za duzo roboty?
A to ze moje pomidorki sa duzo smaczniejsze (i zdrowsze)od tych wyroslych na welnie mineralnej (bo nie na glebie)to sie nie liczy???
No i jak skalkulowalem...oplaca sie takze ze wzgledu na oszczednosci!
A darmowym dodatkiem do rozkoszy podniebienia sa...bol plecow,wiadra potu,odciski od lopaty...no i proste stwierdzenie,gdy siadam wieczorem za domem,z nieodlacznym piwem w garsci...:Kocham ten ogrod! :D
Pozdrowionka! :lol:
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 146

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 01 paź 2014, 08:42

I to jest piękne belfanior tak trzymaj , gratulacje dla Ciebie , bo jak kochasz to co robisz masz większe plony , większe sukcesy, większą satysfakcję, warzywka i owocki są piękniejsze i smaczniejsze.
Ludzie to zrozumieją , bo nie mają innego wyjścia, jeden będzie kochał majsterkować , a inny uprawiać ziemię, jeszcze inny malować , a kolejny naprawiać samochody.... 'sukcesy będą pomnażane włożonym uczuciem w pracę.
Ważne żeby każdy kochał to co robi , a nie robił tylko dla tego iż jest kasa.
Świetnie , że się podzieliłeś z nami ta wspaniałą wieścią. :) dziękuję.M.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 855 razy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 01 paź 2014, 09:07

belfanior -

Moja Tesciowa (wspaniala kobieta-wdrew dowcipom o tesciowych :lol: )Codziennie chodzi na targ,mieszczacy sie zreszta calkiem niedaleko...Kupuje mleko od "Baby"
zadne tam pasteryzowane...mleko ktore kwasi sie wrecz na zawolanie gdy kwasnego potrzebujesz.Do tego sery,grochy i fasole...
A ja...?Ja zalozylem ogrodek warzywny(w tym roku kleska urodzaju :D )Mam swoje pomidorki,ogory,mainy ,truskawy jak piesc...i 102 sloiki z zaprawami na dzien dzisiejszy :D

Az slinka poleciala na te smakolyki. Nie kazdy moze pochwalic sie kawalkiem ogrodeczka, choc wiem, ze gdy sie juz cos takiego ma to jest to "prawdziwe przywiazanie chlopa do ziemi", wymaga bardzo duzo pracy. Moja mama tez robi zaprawy glownie dzemy i soki, a pozniej ojciec to zjada, bo ktos musi...
Z opowiesci znajomych wiem rowniez jakim fajnym hobby jest grzybobranie, oraz radocha z pochwalenia sie domownikom z udanej wyprawy koszami pieknych dorodnych grzybkow, ktore pozniej trzeba od razu przerobic, czyli do poznych godzin nocnych lub jeszcze lepiej. Tak samo jak udany polow ryb. Wedkarz do lozeczka zmeczony, a zona do rana obrabia...
Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Ja chcialabym miec swoj wlasny ogrod zielarski oraz przypraw kuchennych, to by mi wystarczylo, ale ... niestety nie mam ziemi.
0 x

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 01 paź 2014, 11:20

Sceptyczni znajomi mowia ze :To sie nie oplkaca...Cholera .Nic sie nie oplaca?Ze pomidoty z tesco tansze?Ze za duzo roboty?

Ja też ciągle kombinuję w tym temacie Belfi. Owoce własnej pracy najlepiej smakują, nie mówiąc o tym że wiesz co jesz. Nawet znalazłam na jednym forum na które przelotnie rzuciłam okiem takie jakieś przepisy na hodowle różnego rodzaju balkonowe. Wszystko można samemu sobie wyhodować, nawet ziemniaki jest bardzo prosto. Beczka, na dnie się sadzi ziemniaczek czy kilka pewnie zależy od szerokości beczki, całe lato się dosypuje ziemi w miarę jak roślinka do światła się wyciąga a na jesieni cała beczka ziemniaków bo one wyrastają z tej przykrytej części łodygi. :D

Można też nawet na betonie pomiędzy matami słomy ziemniaki hodować. Sposobów na wszystko jest masę, mam zamiar pozwiedzać ale chyba mam za dużo planów we wszelkich możliwych obszarach i najpierw muszę jakieś priorytety ustalić i harmonogram zrobić żeby to jakoś ogarnąć. 8-)

Pomidory, truskawki i wiele innych, właściwie co tylko chcesz. Uprawy hydroponiczne, wodorosty, karasie aaaaaaa.. :lol:
0 x

Awatar użytkownika
belfanior
x 7
x 17

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 01 paź 2014, 21:29

baba pisze:

Ja też ciągle kombinuję w tym temacie Belfi. Owoce własnej pracy najlepiej smakują, nie mówiąc o tym że wiesz co jesz. Nawet znalazłam na jednym forum na które przelotnie rzuciłam okiem takie jakieś przepisy na hodowle różnego rodzaju balkonowe. Wszystko można samemu sobie wyhodować, nawet ziemniaki jest bardzo prosto. Beczka, na dnie się sadzi ziemniaczek czy kilka pewnie zależy od szerokości beczki, całe lato się dosypuje ziemi w miarę jak roślinka do światła się wyciąga a na jesieni cała beczka ziemniaków bo one wyrastają z tej przykrytej części łodygi. :D

Można też nawet na betonie pomiędzy matami słomy ziemniaki hodować. Sposobów na wszystko jest masę, mam zamiar pozwiedzać ale chyba mam za dużo planów we wszelkich możliwych obszarach i najpierw muszę jakieś priorytety ustalić i harmonogram zrobić żeby to jakoś ogarnąć. 8-)

Pomidory, truskawki i wiele innych, właściwie co tylko chcesz. Uprawy hydroponiczne, wodorosty, karasie aaaaaaa.. :lol:

Hahaha!!! :D :D :D
Dziekuje za opinie ,posty i uznanie...
A tak do wszystkich:
Brak miejsca,ogrodu,czy kawalka ziemi nie jest wytlumaczeniem ,kochani...
Coz ,ja mam szczescie bo posiadam te glupie 20 a.
Jesli jestescie anglojezyczni,albo chociarz staracie sie byc,polecam ksiazke :
"Practical self sufficiency",autorstwa James i Dick Strawbridge...
Ociec i syn w Anglii.Zajmuja sie praktycznie wszystkim,od energii odnawialnej,poprzez zaprawy,wedzenie,pieczenie...az do pedzenia bimbru i wytwarzania piwa z pokrzyw (!!!)domowym sposobem.
Ksiazka mnie osobiscie rozwalila...choc sam zaliczam sie do niepokornych niedowiarkow...i mam juz kilka malutkich sukcesow w zakresie ulepszania tego i owego... :lol:
A jesli ktos ma z angielskim pod gorke,a chce sie nauczyc...jesli ksiazka Was wciagnie...moze sie to okazac swietnym bodzcem-wrecz,kopem do nauki...
Wiem po sobie-to szczegolnie dla Was Panowie...glownie jestesmy wzrokowcami :lol:
Pozdrowil!
Ps:A tak wogole...rece mnie bola,bo musialem wykuc 2 kurna...dziury w chodniku z przodu domu...plec nadobna bedzie sadzic...hortensje pnaca!!!Nie pytajcie mnie ,co to za cholera!Ja jestem od kucia a dom obrosniety... :oops: tez mi sie podoba...
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 234
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10974 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 paź 2014, 21:34

U mnie wszystkie próby z hortensjami pnącymi kończyły się na następnej zimie - regularnie wymarzają, a niby niedaleko morza jestem.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
x 22
x 178
Podziękował: 4837 razy
Otrzymał podziękowanie: 9824 razy

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 01 paź 2014, 21:42

Hortensje nie lubią przeciągów, trzeba je sadzić w zacisznym i lekko zacienionym miejscu :)

Pozdrawiam oFftopowo - Thotal :)
0 x

Awatar użytkownika
belfanior
x 7
x 17

Nieprzeczytany post autor: belfanior » środa 01 paź 2014, 22:37

blueray21 pisze:U mnie wszystkie próby z hortensjami pnącymi kończyły się na następnej zimie - regularnie wymarzają, a niby niedaleko morza jestem.

No...moze...ale ja mieszkam w Irlandii...klimat co nieco lagodniejszy... ;)
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 234
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10974 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 paź 2014, 23:15

No to kuj dalej, bo masz szansę je utrzymać, ja nie.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

filiżanka
x 2
x 8

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » piątek 19 gru 2014, 16:14

Jak to można zapanowac nad materią :D
Warto do końca obejrzeć, choć dla niektórych akcja może zbyt subtelna :)
http://www.youtube.com/watch?v=Pz63d0IDc-M
0 x

baba
x 66

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 20 gru 2014, 05:47

Fantastyczna Filiżanko, aż mi "dech zaparło" wielkie dzięki. :)

Medytacja w ruchu, przy zewnętrznym rozpraszaniu publiczności i presji oceny sędziów, prawdziwe mistrzostwo. :P
Buduje od dołu, układa na środku ciężkości nierównych wygiętych elementów, podnosi coraz wyżej, jednocześnie obraca (ruch wznoszący w lewo, ciekawe całkiem na odwrót niż nam "trąbią" ;)), używa coraz cięższych elementów. Wszystko jest ważne, długość, waga, punkt połączenia i ruch wznoszący połączony z obrotowym. A równowagę utrzymuje piórko. Ciekawe który to element jest tym "piórkiem"? Ze swoimi sympatiami obstawiam człowieka, chociaż ciężarem wypadałoby odwrtotnie. Najmniejszy element ma największe znaczenie w równowadze. "Atlas" dźwigający cały swój świat. Trzeba jeszcze raz obejrzeć bo nie policzyłam ilości elementów. :mrgreen:

Zauważyliście jakie jej się w trakcie tego zrobiły androgeniczne rysy twarzy? Też ostatnio dużo o tym myślałam w trakcie swoich prac domowych. Że pełną harmonię i najlepszą skuteczność w każdym działaniu osiąga się przez połączenie w sobie cech męskich i żeńskich i odpowiednie ich używanie w odpowiedni sposób. Mężczyzna działa i wszystko upraszcza, kobieta się wycofuje przy każdym oporze materii i znajduje przyczynę (ukrytą w oporze informację). Wspólnie znajdują najlepsze rozwiązanie i je realizują. ;)

Sądząc po tych hinduskich obrazkach takie połączenie to jest poziom już "powyżej" różnych dwulicowych bogów Sziwa/Szakti , może Wisznu? Nie, raczej ten, który zawiera w sobie wszystkich, nie pamiętam tej ich hierarchii. :mrgreen:

Ech, marzenie ściętej głowy, ja mam takie rozdarcie prawa/lewa, że w chwilach napięcia rysy twarzy mi się rozjeżdżają i połowa twarzy ma rysy męskie a połowa kobiece. Ale. Jeśli mam problem to mam też w sobie i jego rozwiązanie, "dostajemy" tylko takie problemy z którymi jesteśmy w stanie sobie poradzić. Trzeba chyba najpierw zbudować obustronnie działający pomost pomiędzy obiema półkulami mózgu. "Pogodzić" w sobie (a niektórzy w świecie tzw zewnętrznym) swoich skłóconych rodziców. Sporo ludzi przerabia ten problem i próbuje to zrobić z tego co widzę ostatnio dookoła. :D
0 x

Etznab
Podziękował: 663 razy
Otrzymał podziękowanie: 192 razy

Nieprzeczytany post autor: Etznab » środa 07 sty 2015, 17:35

Wspaniały film :) . Dzięki.
0 x

ex-east
x 2
x 57
Podziękował: 333 razy
Otrzymał podziękowanie: 1159 razy

Nieprzeczytany post autor: ex-east » środa 07 sty 2015, 18:46

belfanior pisze:A tak do wszystkich:
Brak miejsca,ogrodu,czy kawalka ziemi nie jest wytlumaczeniem ,kochani...

Szczerze mówiąc, to podziwiam ludzi, którzy w ramach swojego ogrodu ( ogrodzenia sic !! ;) ) dłubią w ziemi wytrwale rok po roku. Sam wiem co to za "przyjemność", gdyż jako dzieciak ganiany byłem do kopania grządek i wszelkich możliwych innych prac gospodarskich za którymi mój dziadek przepadał, a ja .. cóż, niekoniecznie. Pańszczyznę jednak trzeba było wyrobić, choć szczerze mówiąc wolałem zawsze las, którego nieprzebrane hektary rozpoczynały się już 100 metrów od domu. Każdą wolną chwilę uciekałem od kieratu "uprawiania działeczki". Wydawało mi się to zawsze syzyfową pracą, ciągła walka z perzem, pielenie, podlewanie, a jak już wyrośnie, to "sezon" na konsumpcję trwa maksymalnie dwa tygodnie ... i od nowa bieganie z łopatami i grabiami .. Czułem ,że to zwyczajnie nie ma sensu. A obok rośnie las. Sam sobie rośnie. Nikt go nie podlewa, nikt się nie spuszcza nad grządkami , a wszystko tam znajdziesz .. od jeżyn, przez grzyby, po orzechy laskowe. Nie wspominając o aptece leśnej w której znajdziesz lek dosłownie na wszystkie dolegliwości. Znajdziesz tam chłód w upały, śpiew ptaków i zwierzęta, których nikt nie "uprawia" , a świetnie się odnajdują w ekosystemie.

Człowiek energetyczny to człowiek nieodzielony, nieodgrodzony od tego, co JEST niezmiennie , a czego nie trzeba uprawiać, zmieniać, kontrolować . Nie czuję pociągu do kawałka ziemi. Z czego mam się tłumaczyć ? Co mam wymyślać, skoro cała Ziemia to jeden wielki ogród ?
Obcowanie z roślinami niekoniecznie musi odbywać się poprzez ich zjadanie, czy też uprawianie. Żywe, w swoim naturalnym środowisku, oddziaływują na ludzką energetykę najlepiej i najbardziej skutecznie.

Ludzki organizm komunikuje się z wszelką ŻYWĄ materią, wymienia informacje, odbiera sygnały, które ważniejsze są niźli skład chemiczny bylinki. Do niedawna sądzono, że to geny decydują o naszym organizmie. Ewentualnie to, co zjemy. Jednak najnowsze badania nad genami spowodowały, że powstała nowa gałąź nauki : epigenetyka. Epigeny to takie białka, które włączają lub wyłączają całe sekwencje genów skutkiem czego dosłownie zmieniamy się w oczach. Epigeny zaś są wrażliwe na bodźce płynące ze Środowiska. To otoczenie człowieka dosłownie zmienia nas fizycznie wpływając na epigeny, a te na zapis genetyczny w sposób, który jest absolutnie poza kontrolą umysłu , poza Tobą i poza mną.

Tak trochę przewrotnie .... zastanawiam się jak to się stało, że ludzie tak bardzo odeszli od Natury ? .. Czy zaczęło się to wtedy, gdy pierwszy Człowiek postawił pierwszy ogródek i - zaczęła go rozpierać duma ?
;)
0 x

ODPOWIEDZ