Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Umysł - Świadomość -Dusza

baba
x 129

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 05 maja 2014, 19:15

Ex ten cytat to nie "moje" słowa tylko przeze mnie cytowane. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 06 maja 2014, 19:42

Pozwolę sobie rzec, że był sobie jeden taki ludek którego imienia nie pamiętam - starość :D - który wymyślił sobie, żre to co jest trudne i skomplikowane z czasem staje się proste i zrozumiałe :D
Cóż budowa i działanie Całości jest tak prosta jak budowa cepa.
Wręcz bym rzekł banalna w swojej prostocie.
Wystarczy nawiązać łączność.
Najprościej - wszystko jest kulą.
Oczywiście można inaczej
to może pozdrawiam :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 06 maja 2014, 23:31

WSZYSTKO może być kulą... u nogi, albo w płocie :)
Mój znajomy lubił "KULiankę", znaczy taką butelczynę w której poprzez KULANIE musiał się rozpuścić miód (podobno na serce):D

Dodam że robił to świadomie i przy zdrowym umyśle... (jakby się kto czepiał... że niby nie w temacie) :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 02 maja 2015, 14:58

Mały teścik na rozkodowanie :D
https://www.youtube.com/watch?v=dKaEs3gLn_0


TWOJE ZYCIE JAKO HITLER STWORZYLY EGO STURKTURY - tytuł jak by link nie działał :D
można i inne filmiki obejrzeć pani Basi toć dla każdego co innego :D
warto zwrócić na reakcje własnego ciała :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 02 maja 2015, 18:36

Moje Ego nie rozumieć pani Basi .....
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 10 maja 2015, 19:17

sandra pisze:Moje Ego nie rozumieć pani Basi .....


A Ty szacowna Ty ? 8-)
Kobiety oprócz intelektu mają i intuicję i to cóś to czego my faceci dopiero jeżeli się nie uczymy to odkrywamy na nowo no więc jak to jest z Tobą szacowna. ;)
Z Tobą bo ani Twoje ego ani Twój intelekt nie zajmuje mnie a to z tej prostej przyczyny, że nie pracuję w narzędziowni i narzędzia nie są moim hobby :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 13 maja 2015, 16:56

ważny temat, oglądając wszystko we mnie/dusza("Lela") powiedziało tak jest i musisz się trochę "poprawić":


PS. jeden koleś niedawno na ławce powiedział mi, że co dzień rozmawia z Jezusem,-
może tak na imię ma jego dusza :?: :?: :shock:

edit: @kiara miała rację z tymi "syntetykami" :o
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 13 maja 2015, 20:02

Ok. a czym podpierasz rację @Kiary? Czy racja dotyczy faktu, czy procentowej ilości?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 13 maja 2015, 20:15

songo70 pisze:ważny temat, oglądając wszystko we mnie/dusza("Lela") powiedziało tak jest i musisz się trochę "poprawić":


PS. jeden koleś niedawno na ławce powiedział mi, że co dzień rozmawia z Jezusem,-
może tak na imię ma jego dusza :?: :?: :shock:


Dawno już nie przeczytałem czegoś takiego ...
Wchodzi na forum ktoś nowy i czyta takie coś i to w wykonaniu moderatora...
Oglądałem nie tak dawno taki obrazek jak to jakiś stare kobiety na czworaka przechodzą pod jakimś obrazem niesionym przez kapłanów też chyba co dzień rozmawiają z Jezusem...
powodzonka w poprawianiu się
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: sandra » środa 13 maja 2015, 20:35

Każdy Cyryl ma swoje metody ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 maja 2015, 11:07

blueray21 pisze:Ok. a czym podpierasz rację @Kiary? Czy racja dotyczy faktu, czy procentowej ilości?

to dot. tylko wykładu powyżej, iż zgadza się z teorią @kiary,-
nie posiadam jednak danych statystycznych nt. odsetka "syntetyków"
;)
Przebiśnieg pisze:
songo70 pisze:ważny temat, oglądając wszystko we mnie/dusza("Lela") powiedziało tak jest i musisz się trochę "poprawić":


PS. jeden koleś niedawno na ławce powiedział mi, że co dzień rozmawia z Jezusem,-
może tak na imię ma jego dusza :?: :?: :shock:


Dawno już nie przeczytałem czegoś takiego ...
Wchodzi na forum ktoś nowy i czyta takie coś i to w wykonaniu moderatora...
Oglądałem nie tak dawno taki obrazek jak to jakiś stare kobiety na czworaka przechodzą pod jakimś obrazem niesionym przez kapłanów też chyba co dzień rozmawiają z Jezusem...
powodzonka w poprawianiu się

strasznie poważnie, jak o.dr. na kazaniu, jak zapoznasz się z całym wykładem,-
to inaczej zinterpretujesz możliwość rozmowy z własną duszą, nawet jak na imię ma Jezus...
;)

PS. czy są na tej planecie ludzie bez duszy?, wystarczy obejrzeć wiadomości,-
i wszystko jasne.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 14 maja 2015, 15:49

Z dużą częścią informacji przekazywanych przez Pana Aleksandra zgadzam się (mówię o 2 części), ale nie ze wszystkim.

Trzeba rozróżniać dwie istotności ,które jako Energie są ZAWSZE połączone z żyjącym Człowiekiem.

Pierwszy i decydujący to DUCH /Matryca Nad Przestrzenna życia ,połączona "złotym sznurem" z czakrą serca,decydującą o całym układzie energetycznym życia Człowieka..

Drugi to Dusza zbiorowa / Matryca Astralna życia, połączenie "srebrnym sznurem" z czakrą mocy i z dwoma jej ośrodkami, życia i śmierci w splocie słonecznym.

Dusza jest nieśmiertelna , tak było i będzie, bo jest wydzieloną cząstką energetyczną (inkarnacją) z matrycy astralnej, a ta jest częścią wydzieloną z DUCHA w nad przestrzeni.
Wszystkie doświadczenia życiowe (przeżyte życia)zawsze zapisują się,po pierwsze w osobistym dysku pamięci każdego z nas, po drugie w pamięci wymiaru w którym się dzieją, po trzecie w polu morfogenetycznym całokształtu życia.Nigdy nie giną,są wiecznie istniejące jako historia rozwoju życia.

Oczywiście iż istnieją bardzo "stare Dusze i młode dusze", określenie jest odpowiednikiem momentu wydzielenia się DUCHA Z JEDNI oraz wszystkich przebytych wcieleń.

Tak naprawdę wcielamy się w światach materialnych z 3 powodów.

1. osiągnąć swoją doskonałość przez poznanie wiedzy o sobie,temu służy różnorodność i wielość naszych inkarnacji.

2. by doładowywać swój jeszcze nie trwały potencjał energetyczny w zaświatach, temu służą trudności życiowe, które powinniśmy pokonywać etycznie.

3. osiągnąć doskonałość równą wzorcowi Stwórcy,by uzyskać 'wyzwolenie z cyklu inkarnacji,stały potencjał mocy,umożliwiający eksplorację kosmosu, oraz prawo do stworzenia własnego Wszechświata.

Dusza zawsze ma połączenie z DUCHEM i Człowiekiem, ale nie zawsze Człowiek świadomie się z nią komunikuje i korzysta ze swojej wewnętrznej wiedzy,czyli depozytu Ducha.

Zależnie od osiągniętej wibracji /czyli swojego rozwoju możemy korzystać z osobistej wiedzy z poziomu harmonizującego z nim. Dlatego informacje od różnych Ludzi w tym temacie bywają tak inne, bo nie tyle złe , co niekompletne, często tylko jednostronne. To bardzo rozległy temat, wiąże się zarówno z dostępem do wiedzy jak i z prędkością korzystania z niej w aspekcie poboru jak i używania praktycznego informacji.Coś jak z generacjami komputerów i ich praktycznymi możliwościami.

Kolejny temat z duszą... i bez duszy.... tu są dwa w jednym,bo brak świadomego kontaktu z Duszą, nie eliminuje jej posiadania,ani rozwoju duchowego ,on jest zawsze, może być tylko wolniejszy, bowiem wszystkie informacje z życia Człowieka ZAWSZE płyną i do DUCHA W NAD PRZESTRZENI I DO DUSZY W ASTRALU. Zatem kto ma Duszę ,ten ZAWSZE JĄ MA,a kto jej nie posiada ( bo są i tacy) żeby nie wiem co robili mieli jej nie będą.

Przepływ ilości i mocy energii przez ciało materialne Człowieka jak najbardziej związane jest z jego rozwojem duchowym i całym systemem nerwowym , tak więc z nerwami w mózgu, z wykształconą ilością połączeń nerwowych w całym ciele z jakością i przepustowością światła w całym układzie energetycznym Człowieka. Nasze wewnętrzne światłowody /merydiany MUSZĄ być dostosowane do przepływu wysokiej wibracji i wielkiej mocy,gdy chcemy rozpocząć pracę z energią życia w wyższym poziomie.

Tak bardzo wszystkich pasjonujące leczenie , uzdrawianie jest początkiem tej pracy ,używa się do niej niższej wibracji, niezależnie od ilości leczonych osób.

Największy potencjał ,moc i najwyższa wibracja płynie przy pracy z czakramami ziemi, bo wówczas zespolona jest moc 5 elementów, to zaś wymaga wewnętrznej harmonii ich wszystkich w Człowieku, oraz wewnętrznej czystości wszystkich merydianów przez które MUSI POPŁYNĄĆ ENERGIA niezbędna do tej pracy.


Praca z żywiołami też jest ciekawa, ale to tylko 1/4 mocy na raz.

ROZWÓJ DUCHOWY... TO ZARÓWNO ETYCZNE I PRAWE ŻYCIE ALE RÓWNIEŻ NAPEŁNIONE MIŁOŚCIĄ.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 14 maja 2015, 17:46

songo70 pisze:PS. czy są na tej planecie ludzie bez duszy?, wystarczy obejrzeć wiadomości,-
i wszystko jasne.


Szacowny ja nie o tym bo pod tym podpisuje się i kropka.
Co do Jezuska możemy zamknąć oczy tak od biedy bo nazwy tego samego bywają różne...
Ja o ,,popraw się"
To popraw się oznacza, że rozmówca po drugiej stronie nie ma nic wartościowego do przekazania i używa słów wytrychów.
Każdy rozwijający się pracujący nad własnym rozwojem nad własną świadomością ...,,poprawia się" cały czas podwyższa sobie poprzeczkę rozwija się więc bardzo przepraszam jaka jest zasadność mówienia popraw się mówi się gościowi który cały czas się poprawia to tak jak trenuj by się mówiło gościowi który sam z siebie trenuje i nie trzeba mu zachęty tylko wskazówek np zwróć uwagę na wydech, kontroluj pracę serca badaj wątrobę....
Rozumie wskazówkę, która pozwoli zauważyć to czego do tej pory nie dostrzegłem krótka rzeczowa jak cios szablą.
Toć księża na ambonie mówią nie grzesz i mogą tak mówić od początku powstania religii katolickiej do jej zakończenia i ....no zwyczajnie ten kto nie ma nic rzeczowego do powiedzenia mówi o niczym leje wodę i nie mam na myśli tej ze studni czy kranu tylko dużo pustych nic nie znaczących słów
Oczywiście chcesz cytuj bo toć każdego prywatna sprawa jak napiszesz że dusza powiedziała Ci, że byś nie grzeszył to napiszesz tylko jeżeli już to napisz jakie wnioski wyciągnąłeś co to Ci dało co u Ciebie poruszyło otworzyło to może skorzystam chętnie może i nie tylko ja i jeszcze na pifko lub wiskacza w w podzięce zaproszę.
A tak to nie dziw się że się dziwie bo jak ktoś wklejka channelingi to wiadomo, że to nie jego teksty ale tu o ile dobrze zrozumiałem tekst był Twój szacowny, a pozwolę sobie zauważyć , że jeszcze na starym forum czytałem całkiem tematyczne posty Twojego autorstwa więc dlatego się zdziwiłem
Osobiście, choć pokojowo jestem nastawiony - duszę czy kogoś innego co by mi kazało się poprawić pogoniłbym gdzie pieprz rośnie a może i dalej ale oczywiście dla każdego co innego nie mniej lobię to forum i generalnie uważam, że jakość większości postów zamieszczanych przez szacownych jest niczego sobie i szkoda by to zmieniać oczywiście moim skromnym zdaniem
to może pozdrawiam 8-)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 17 maja 2015, 12:48

..szkoda, że piszesz ad personam szacowny, bo temat jest o czem innym, fakt, że pozwoliłem zamieścić sobie coś osobistego,-
pisanego sam do siebie, to jeszcze nic wielkiego, natomiast twoje wnioski i domniemania w rozwijaniu wybranych słów/fragmentów,-
niestety są tendencyjne..

to może też pozdrawiam.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 17 maja 2015, 14:30

Tak na marginesie odzyskania DUSZY.... może jej aspektu i zachowania świadomości...



Ujawnienie

17 maj 2015

by krystal28 in Kobra
.
Nadszedł czas, aby rozpocząć proces Ujawniania. Dlatego udostępniam dwa, stosunkowo niedawne, oryginalne zdjęcia związane z procesem Ujawniania, pochodzące ze źródeł Smoka. Zostałem poinstruowany przez siły Światła, aby jeszcze nie ujawniać, co dokładnie jest na tych dwóch zdjęciach, ponieważ ludzki umysł po tym zaczyna spekulować i intelektualizować. Jest o wiele ważniejsze dla ludzi, aby mieć bezpośrednie energiczne doświadczenie tych obrazów.


Obrazek

Obrazek

W przyszłości, gdy kiedykolwiek uwolnię jakieś autentyczne obrazy, powiem o nich wprost.

Przełom jest blisko!
.
Kobra, 16 maja 2015
http://2012portal.blogspot.com/2015/05/disclosure.html





Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 17 maja 2015, 18:06

songo70 pisze:szkoda, że piszesz ad personam szacowny, bo temat jest o czem innym


Szacowny.
Cały myk polega na słuchaniu Siebie.
Czyli to co masz Sobie do powiedzenia Ty Sam.
Chodzi o to jak Słuchasz lub czy umiesz Słuchać.
Czy jesteś teoretykiem czy praktykiem bo raczej zgodzimy się że sama wiedza to za mało.
Pozwolę sobie przypomnieć powiedzonko, które na tym forum przyswoiłem : Informacje przychodzą z zewnątrz i wewnątrz .
Możemy deklarować różne rzeczy i o rożnych tez mówić i na deklaracjach i mowach poprzestać boć przecie każdy tylko i wyłącznie sam wie tak naprawdę co sprawdza a w co wierzy.
Co do mnie ja nie wchodzę w dyskusję nie przekonuję to jest czyta głupota a często ingerencja lub robienie z siebie guru czy kogoś podobnego prawd objawionych też nie głoszę.
Czasem bardzo rzadko jak poczuję jakiś sygnał to go odbieram zareaguję.
Dlatego, że jeżeli ja korzystam z uprzejmości Drugie Człowieka by dzięki jego formie nawiązać kontakt ze sobą to nie odmawiam tego i Drugiemu Człowiekowi.
Tylko tyle.
Każdą informację można sprawdzić choćby reakcją własnego ciała więc...
Jak bym się czepiał to bym zaczął od chaosu nazw w temacie jeżeli ktoś stawia duszę obok świadomości ale przecie każdy pracuje nad innym fragmentem więc proszę bardzo.
Kiedyś jechałem drogą główną i do tej drogi prowadziła droga tak ze skosa podporządkowana .
Razem ze znajoma widzieliśmy samochód który gnał tą drogą na łeb na szyję jakby nas nie widział...
Minąłem się z nim na centymetry i jeszcze go obdarzyłem wieloma ,,komplementami" ...
Moja znajoma zapytała - dlaczego go nie przepuściłeś?
Spojrzałem na nią zdziwiony i odp : ,,miałem przecie pierwszeństwo..."
Za jakiś czas mijaliśmy cmentarz - wskazała go palcem i rzekła mi iż tam leżą ciała i tych co mieli pierwszeństwo"
Od siebie powiem że wziąłem sobie tą uwagę do serca.
Ty z informacją którą dostałeś zrobisz co zechcesz to Twoja sprawa i tylko Twoja.
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Odzyskać duszę, zachować świadomość i przejść wyższej...

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 19 maja 2015, 16:50

Przebiśnieg pisze:
songo70 pisze:szkoda, że piszesz ad personam szacowny, bo temat jest o czem innym


Szacowny.
Cały myk polega na słuchaniu Siebie.

więc słuchaj siebie, a nie mnie, rozwijanie moich kilku słów w twoim rozumieniu,-
jakoby implantowanie swoich przekonań niby że moich do niczego cię nie doprowadzi,-
morze słów, a treści jakby brak.


PS. kiedyś ponoć ktoś S.Ławrowowi zwrócił uwagę w ONZ że tu nie wolno palić,-
na co Ławrow odparł- "to proszę nie palić" :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
belfanior
Posty: 392
Rejestracja: niedziela 28 wrz 2014, 19:58
x 11
x 24
Podziękował: 1358 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: belfanior » sobota 16 sty 2016, 23:02

Samoświadomość – myślami kształtujemy rzeczywistość

Opublikowano: 20.12.2015 | Kategorie: Paranauka i ezoteryka, Publicystyka

Myśli kształtują rzeczywistość. Dlatego warto mieć swoje niż korzystać z narzuconej świadomości zbiorowej. Dzięki sile umysłu mamy wpływ na własny zapis DNA, możemy kontrolować zdrowie somatyczne i wpływać na własną przyszłość i zdarzenia nam towarzyszące oraz przyszłe losy świata! Wiedzą o tym naukowcy i specjaliści od programowania rzeczywistości, którzy codziennie zaszczepiają w naszych umysłach określone wytyczne, dzięki którym wpływają na świadomość zbiorową i kształtowanie przez nią rzeczywistości, a raczej jej krańcowego odczytu w trójwymiarze. Metafizyka umysłu odpowiada za programowanie natury świata. To od nas zależy czy będziemy marionetkami czy przebudzimy się z kosmicznego „Matriksa” i odzyskamy samoświadomość oraz wolną wolę.

SIŁA LUDZKICH MYŚLI I ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ WPŁYWA NA KSZTAŁTOWANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCI

Coraz częściej otwarcie mówi się o zjawiskach z pogranicza czynnika psi, radiestezji, psychotroniki i fizyki kwantowej, które zazębiając się o siebie, dają odpowiedzi na wiele pytań uważanych do niedawna za niewyjaśnione lub stanowiące temat tabu. Ludzkość badając kosmos i odkrywając nowe prawa metafizyki zaczyna świadomiej zgłębiać istotę własnej psychiki, która jest tworem nieskończenie pięknym, konstruktywnym i wielowymiarowym. Jest tak złożona jak natura kosmosu czy rzeczywistości przestrzennych, w których żyjemy. To dzięki świadomości niemożliwe staje się realnym, a wszystko to, co powstanie w ludzkim umyśle, prędzej czy później przenika do rzeczywistości tak jak wynalazki, rakiety kosmiczne, teleportacja stanów kwantowych, inteligentne protezy, urządzenia sterowane ludzkim głosem czy myślami albo praktykowanie psychokinezy. Technologia idzie naprzód w niewyobrażalnym tempie, a to wszystko to za zasługą siły umysłu. Patrząc na świat w sposób holistyczny i dostrzegając fenomeny niewytłumaczalnego dostrzec można, że kosmos wpływa na nas, a my wpływamy na rzeczywistość tworząc własne ramy i konstruując kosmiczne prawa. Wszystko jest od siebie zależne. Nasza świadomość jest kluczem do zrozumienia tych praw. Rozpatrując naturę kosmosu, ludzkiej psychiki i rzeczywistości krok po kroku dojdziemy do miejsca, w którym wszystko stanowi jedność i ma na siebie wzajemny wpływ.

ZROZUMIENIE NATURY ŚWIATA I WPŁYWU LUDZKICH MYŚLI NA ODCZYT KOŃCOWY RZECZYWISTOŚCI

Szukając wyjaśnienia fenomenu ludzkiej psychiki i jej wpływu na rzeczywistość na poziomie kwantowym można dojść do wniosku, że natura jest programowana, zaś ludzkie myśli kooperując z energią wszechświata mają wpływ na projektowanie nas samych i otaczającego nas świata. Takie założenia widać u wielu naukowców. Rich Terrell – wybitny naukowiec pracujący dla NASA, jest zdania, że rzeczywistość jest składową interakcji ludzkich myśli ze skalarnym polem, co inaczej można nazwać jako składową połączenia świadomości zbiorowej z Absolutem, unitarnym polem, przestrzenią astralną czy przestrzenią kwantową. Chodzi o to, że rzeczywistość jest kreacją stworzoną przez ludzkie wyobrażenia – staje się taką jaką widzą ją obserwatorzy wpływając na nią swoimi myślami, które są połączone z tym unitarnym polem, w którym znajduje się wszystko – zarówno nasze myśli, zapis DNA jak i każdy inny zapis i informacja oraz stany kwantowe.

Rzeczywistość wypełniona jest falami elektromagnetycznymi, które wpływają na siebie, pokrywają się i kooperują ze sobą. Cała przestrzeń i rzeczywistość łącznie z ludzką świadomością składają się z informacji, gdzie pierwsza informacyjna struktura to czasoprzestrzeń, a w niej są formy energii i materii przeliczone na informacje, które można odczytywać za pomocą końcowego przetwarzania informacji czyli generowania ich w trójwymiarze, co oznacza, że zarówno czasoprzestrzeń, energia czy materia są czynnikami, które są jakby sztuczne bo stworzonymi przez nas i nasze wyobrażenie by na tym poziomie świadomości łatwiej nam było tworzyć i rozumieć prawa fizyki. Tak naprawdę wszystko jest konstrukcjami informacyjnymi na wyższych poziomach złożoności, a te struktury informacyjne kooperując ze sobą dają nowe właściwości i nowe rzeczywistości. Rzeczywistość jest interakcją umysłu i skalarnego pola, bo przestrzeń i cała rzeczywistość mogą być odczytywane za pomocą końcowego przetwarzania informacji, z czego wynika, że każdy fizyczny czy energetyczny byt to informacja zapisana w taki sposób by rzeczywistość istniała w danej formie w danym momencie, a co za tym idzie – rzeczy istnieją bo spodziewamy się je zobaczyć. Pogląd, że rzeczywistość jest składową interakcji umysłu i wolnej woli ze skalarnym polem informacyjnym można zauważyć również u fizyka Davida Bohma, który wskazuje na podobieństwo budowy ludzkiego umysłu złożonego z sieci neuronów do konstrukcji wszechświata złożonego z galaktyk.

PROGRAMOWANIE NAS SAMYCH I WPŁYW MYŚLI NA DNA – WIARA CZYNI CUDA, CZYLI PIERWIASTEK METAFIZYKI W FIZYCZNYM POSTRZEGANIU ZŁOŻONEJ RZECZYWISTOŚCIy

Zdaniem wybitnego Amerykańskiego biologa i genetyka specjalizującego się w inżynierii genetycznej – Bruca Liptona, myśli stanowią panaceum na wszystkie choroby i poprzez odpowiednie kodowanie się mentalne wpływamy na zapis DNA. Chodzi o to, że bazując na powyższych założeniach, że wszystko jest zapisem informacyjnym, a my sami jesteśmy bio-zapisami informacyjnymi umieszczonymi w zaprogramowanej rzeczywistości, która jest wypadkową kooperacji naszych myśli, wyobrażeń i odczytu końcowego, to i siebie też możemy dowolnie przeprogramowywać siłą myśli i wiarą, bo skoro to, czym jesteśmy, jacy jesteśmy i na co chorujemy jest wynikiem zapisu informacji w genach, to i zapis DNA może ulec przeprogramowaniu. Jego zdaniem podświadomość ludzka jest kluczem do samo leczenia i zmiany struktury DNA, ponieważ wiele czynników zewnętrznych opartych o siłę myśli takich jak wiara w terapie szamanów, siłę modlitwy czy efekt placebo, gdzie pacjent dostaje neutralny „lek”, jakikolwiek bodziec czy czynnik mający pobudzić siłę sprawczą jego myśli, a następnie pod wpływem wiary w moc tego lekarstwa, opatrzności i protekcji bożej, czy moc uzdrowiciela, wpływa na zmianę zachowania genów i ich struktur. Zdaniem dr Berrendy Vox zmiany DNA odpowiadają za rozwój umiejętności PSI i prowadzą do ewolucji gatunku.

Podobne założenia można zauważyć u polskich autorytetów z dziedziny samo-leczenia i medycyny holistycznej. Jednym z takich autorytetów może być chociażby Antoni Przechrzta – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli, który udokumentował niejeden przypadek, gdzie siła mentalna i wiara w wyzdrowienie było mocniejsze niż śmiertelna diagnoza lekarska i nieuleczalna choroba. Jego zdaniem wiele chorób jest powodowanych poprzez myśli, emocje, stres i strach, a są one wywoływane poprzez konflikt, który następuje pomiędzy misją obraną przez nasze wyższe ja, a rodzajem życia jakie prowadzimy. Istnieje oddziaływanie między myślami i emocjami, a zdrowiem somatycznym, bo nawet krótkotrwały stres czy strach sprawia, że nagle siwiejemy lub wytwarzamy w żołądku wrzody.

MYŚLI KSZTAŁTUJĄ RZEZCYWISTOŚĆ

To, w co wierzymy staje się naszą rzeczywistością, bo myślami przyciągamy pozytywne lub negatywne wibracje czy też zapisy informacyjne lub stany kwantowe, gdyż nasza świadomość jest w stałej kooperacji z inteligentnym polem unitarnym. Wszelkie zjawiska PSI, cała fizyka, forma rzeczywistości, wizjonerstwo, praktyki rytualne, religie, modlitwy, światopoglądy i wierzenia, kontakt z obcą cywilizacją czy bytami energetycznymi takimi jak demony, duchy i anioły, cała magia i wszystko to, w co wierzymy, staje się naszą rzeczywistością. Nasze myśli ją kształtują. Przybierają taką formę jakiej się spodziewamy.

Odpowiedzi na pytanie czemu się tak dzieje jest miliony, a to dlatego, bo każdy swym umysłem inaczej odbiera i kształtuje rzeczywistość będąc w stałej kooperacji z polem informacyjnym, innymi ludźmi i stale zmieniającą się i rozwijającą sferą rzeczywistości przestrzennej. Fizyk zapewne przyczyn takiej formy kształtowania się rzeczywistości przestrzennej będzie szukał i próbował objaśnić nawiązując do paradoksu obserwatora lub zakładając, że wchodzimy w kwantowe połączenie z przedmiotami siłą myśli dlatego zjawiska uznawane za PSI będą czymś na porządku dziennym i dlatego w przesuwaniu się przedmiotów wokół nas, gdy śpimy lub jesteśmy w niecodziennym stanie emocjonalnym nie będzie się doszukiwał w poltergeistach tylko wskazywał na nas samych jako nieświadomych sprawców.

Socjolog również będzie szukał rozwiązania w naszych umysłach, ale zupełnie inaczej podejdzie do zagadnienia. Do ciekawych wniosków doszli amerykańscy socjolodzy i twórcy książki „Paranormalna Ameryka: Spotkania z duchami, obserwacje UFO, polowanie na Wielką Stopę i inne dziwności w religii i kulturze” – dr. Christophera D. Badera i dr. Carsona Menckena z Baylor University w Waco w Teksasie. Po przeanalizowaniu statusów społecznych, wieku, religii, wykształcenia i innych czynników badanych ludzi, uznali, że ponad 70% Amerykanów wierzy w zjawiska paranormalne mimo różnych statusów społecznych. Niektórzy w paranormalności szukają przygód i emocji oraz oderwania od nudnej i szarej rzeczywistości, inni wierzą, że studiowanie tych zagadnień doprowadzi ich do lepszego zrozumienia świata, a jeszcze inni pragną sławy. Wspólną cechą wszystkich ludzi była umiarkowana wiara religijna – tacy ludzie są na tyle otwarci by wierzyć w zjawiska nadprzyrodzone, ale nie tak usztywnieni w przekonaniach, aby odrzucać to, co nie wpisuje się w dogmaty. Naukowcy zwrócili też uwagę, że najczęściej ludzie wykształceni doświadczają wędrówek astralnych, a biali mężczyźni najczęściej widzą UFO.

SNY, MIĘDZYWYMIARY, PROJEKCJE ASTRALNE I ICH POŁĄCZENIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ PRZESTRZENNĄ, W KTÓREJ ISTNIEJEMY

Niektórzy naukowcy, jak neurofizyk Kevin McCaffrey, uważają, że projekcje senne są odbiciem z alternatywnych wymiarów i rzeczywistości, gdzie myślami, świadomością czy też stanem kwantowym przebywamy podczas śnienia, a to, co znajduje się w sferze snu czy podświadomości, może przeniknąć do świata fizycznego. Naukowiec przeprowadził nawet badania, by udowodnić, że przy odpowiedniej wizualizacji jesteśmy w stanie wydobyć sen do jawy i sprawić by sen przeniknął do rzeczywistości. Badanie osób śniących, które miały koncentrować się na konkretnych przedmiotach we śnie, zdaniem grupy naukowców z Boston Harvard Medical School, odniosło sukces, bo pewne przedmioty udało się „wydobyć” do świata realnego, a to dlatego, bo sny stanowić mogą odbicia z innych płaszczyzn wymiarowych będąc w nich realnymi zdarzeniami, a człowiek znajdujący się w stanie snu jest w stanie nawiązać łączność z równoległym wymiarem jak w efekcie splątania kwantowego i ściągnąć z niego zapis informacji, który „rozpakowuje” się w naszym realnym wymiarze fizycznym. Naukowcy stan snu często nazywają piątym wymiarem lub substancją czy materią albo skalarnym polem, w którym znajduje się nasza trójwymiarowa rzeczywistość fizyczna. Według naukowców dla lokalnych efektów kwantowych istnieją formy synchronizacji umożliwiające nawiązywanie połączeń i zależności pomiędzy wydarzeniami i sytuacjami oraz formami wymiarowymi, gdzie każdy związek przyczynowy jest możliwy.

Zdaniem kanadyjskiego fizyka Davida Pete synchroniczności zdarzające się w naszym życiu, które tłumaczymy jako zbiegi okoliczności, a które pojawiają się z niecodzienną częstotliwością i mają dla obserwatorów jakieś konkretne znaczenie, nie mogą być wynikiem zwykłego przypadku. Zapętlenie rzeczywistości poprzez świadomość może pozostawiać ślady w formie dziwnych zbiegów okoliczności. Według fizyka Paula Davies dla lokalnych efektów kwantowych istnieją formy synchronizacji umożliwiające nawiązywanie połączeń czy inaczej mówiąc zależności pomiędzy wydarzeniami. Hipotezy mówiące o śnie przenikającym do rzeczywistości i myśli kształtującej świat oraz założenia dotyczące holograficznej wizji wszechświata doprowadzają do konkluzji, że podczas projekcji mentalnych mamy wpływ na to, co nas spotyka. Zdaniem naukowców bazujących na definicjach skalarnego pola, fizyki kwantowej i założeniach dotyczących holograficznych wizji świata, rzeczywistość, która nas otacza jest znacznie bardziej złożona od tego, co widzimy. Jest wielowymiarowym tworem, który w zależności od punktu i sposobu patrzenia może mieć różne formy. Składa się z powłok, które się wzajemnie przenikają. To, co fizyczne stanowi jeden z takich wymiarowości, lecz nie jedyny.

DUCH A MATERIA I ZAPIS INFORMACYJNY RZECZYWISTOŚCI I NAS SAMYCH W STRUKTURZE KOSMOLOGICZNEJ

Powyższe konkluzje oznaczają w skrócie, że rzeczywistość łącznie z naszym własnym zapisem i informacją o nas samych, możemy poprzez świadomość dowolnie projektować jak grę komputerową, dzięki czemu zrozumieć można i wyjaśnić procesy samoleczenia, bilokacji, psychokinezy, psychotroniki, telepatii etc. Jeszcze śmielszy pogląd na temat projektowania rzeczywistości, nawiązujący do koncepcji reinkarnacji, zauważyć można chociażby w książce Roberta Schwartza Odważne Dusze. Według autora większość z nas ma w psychice głęboko zakorzenione, że świat i to co nas spotyka jest splotem niemających na siebie wpływu i związku wydarzeń, co jest złudne bo my sami jesteśmy twórcami tych wydarzeń i sami tworzymy „zbiegi okoliczności”, bo wszystko co nas spotyka sami sobie zaplanowaliśmy i to nawet nie podczas snu czy projekcji lub w formie przyciągania tylko jeszcze przed urodzeniem i wejściem w ciało fizyczne będące jedynie pojemnikiem dla zapisu informacji czy dla energii, duszy lub świadomości, po to aby poprzez odpowiednie doświadczenia, a nawet cierpienia, spojrzeć na rzeczywistość z każdej możliwej strony, lepiej ją zrozumieć i doskonalić rozwój nieśmiertelnej duszy oraz rozwijać nieśmiertelną świadomość.

Jan Kefir w swoim zbiorze publikacji pt. „Laboratorium Ziemia” przedstawia ciekawe wizje koncepcji tłumaczących działanie i prawa wszechświata, które mocno wpisują się w ramy teorii holograficznej wizji świata. Autor porównuje ziemię do laboratorium bo rzeczywistość w której żyjemy została wygenerowana jako eksperyment, gdzie Bóg jest kreatorem, a Uniwersum generatorem przestrzeni kosmicznej. Absolut nie kocha nas i nie ma na celu wysłuchiwania naszych modłów i żalów. Określił nam pewne mechanizmy i zasady i jest zajęty ciągłą kreacją nowych przestrzeni. Śmierć na tej planecie nie jest końcem, a początkiem wędrówki. Po śmierci ciała Wyższa Inteligencja będąca kreatorem światów dokonuje matematycznego rozliczenia duszy i podejmuje decyzję o reinkarnacji na niższym, wyższym lub tym samym poziomie lub wyczyszczenie algorytmu czyli rozpad informacji. Wpisując tego typu założenia w holograficzną wizję wszechświata, gdzie kreatorem przestrzeni jest Unitarne Pole Informacyjne, można zakładać, że jeśli takie Pole uzna, że jednostka zamiast rozszerzać Pole i działać na rozwój społeczny, morduje lub unicestwia rozwój, to Pole Informacyjne mogłoby taką jednostkę unicestwić i sprawić, że przestanie istnieć.

SZTUCZNA RZECZYWISTOŚĆ KREOWANA PRZEZ ZBIOROWĄ ŚWIADOMOŚĆ – DLACZEGO POZWALAMY JĄ TWORZYĆ?

Wystarczy zaszczepić pewną myśl grupie ludzi by urosła ona do rangi masowej. Jeśli chociażby w mediach wciąż pojawiają się komunikaty, że jest wojna, a konflikty wciąż narastają, to nawet jeśli informacja jest sztucznie wywołana, naszą świadomością wpływamy na przyciąganie rzeczywistości i kreujemy taki świat jaki widzimy w mass mediach. Cała rzeczywistość kontrolowana jest za pomocą narzucania pewnych komunikatów, zaszczepianiu ich w podświadomościach ludzkich i sprawianiu, że nieświadome jednostki myślą tak, jak każą im myśleć jednostki narzucające swoją wolę. Przetwarzając daną informację w myślach i budując emocje na jej podstawie, przyciągamy masowo dane wibracje i zapisy informacyjne sprawiając, że obrazy zaczną przenikać do rzeczywistości.

Świadomość zbiorowa ma ogromny wpływ na kształtowanie rzeczywistości i jej formy poprzez masę ludzkich jaźni. Jeśli będą one świadome, to będziemy mieć realny wpływ na kształtowanie lepszego jutra. Jeśli będziemy tylko bazować na komunikatach, które podkładają nam inni w celu kształtowania w nas poglądów i myśli, to stajemy się marionetkami wysoko postawionych jednostek i systemów, które będą kształtowały rzeczywistość za nas wpływając na komunikaty medialne i na to, co przyciągamy siłą sprawczą umysłu do rzeczywistości skonstruowanej poprzez świadomość zbiorową. Cytując Jarka Kefira „Największe zagrożenie dla każdego systemu to człowiek szczęśliwy, wolny, świadomy, mający wolny czas i pieniądze. To dlatego władze generują: strach i niespełnienie, niewolę, religie i ideologie czyli przeciwieństwo świadomości i system, który uniemożliwia nam posiadanie wolnego czasu i godne zarabianie. [
] Wszystko na tej planecie jest odwrócone o 180%. Prawda jest przedstawiana jako fałsz, a fałsz jako prawda.”

KONTROLA UMYSŁU PRZEZ SYSTEM A WOLNY UMYSŁ JAKO KLUCZ DO UCIECZKI Z „MATRIKSA”

Zdaniem Davida Richards’a elity rządzące, które nazywał Illuminatami, używają wobec ludzkości fal SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Te fale elektromagnetyczne służą do kontroli mas i sprawiają, że nasze myśli stają się chaotyczne a emocje negatywne. Nie słyszymy ich, ale nasz mózg sam wytwarza impulsy elektryczne, a dzięki temu fale te wpływają na jego pracę, nasz nastrój i świadomość. Wybrane wzorce fal mózgowych zarejestrowane podczas, gdy odczuwamy depresje, apatię i negatywne uczucie, są nagrywane i emitowane nam by na nas oddziaływać. O kontroli umysłu i ogłupiania mas poprzez emitowanie dźwięków pisali m.in. Zbigniew Brzeziński, Norbert Weiner opisując własne badania, czy Stefan Meller znany z cytatu „ „Możliwym jest – i kuszącym – wykorzystać dla celów strategiczno-politycznych owoce nauki o mózgu i ludzkim zachowaniu.” Również geofizyk specjalizujący się problematyce działań wojennych, Gordon J. F. MacDonald, pisał o tego typu zabiegach : „W ten sposób, można by opracować system mogący poważnie upośledzać prace mózgów dużej populacji w wybranych regionach przez dłuższy okres czasu.” System przekazów podprogowych implantuje emocje do mózgu. Wiele monitorów i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o takiej amplitudzie aby wpływać i manipulować systemem nerwowym żywej jednostki.

Człowiek sfrustrowany, który nie ma zaspokojonych potrzeb niższego rzędu jest idealnym niewolnikiem systemu i nie myśli o potrzebach wyższego rzędu. Zauważyć można, że są regiony świata, jak Korea Południowa – nazywana krajem samobójców, gdzie depresja jest zjawiskiem powszechnym wśród ludzi przepracowanych, zestresowanych korporacyjnym życiem, ludzi na krawędzi załamania nerwowego. Wykreowanym ratunkiem na tą przypadłość są leki i psychoanalitycy – by żyć i funkcjonować trzeba zarabiać na system oraz na leczenie własnych emocji. Jest to niekończące się koło zmuszające nas do zarabiania na system, które robi z nas niewolników tego systemu. Aby łatwiej było sterować społeczeństwem zamyka się ludzkie umysły w sztucznie wykreowanych dogmatach religijnych pozbawiając możliwości samodzielnego myślenia, doprowadza do krachów bankowych, wojen, mieszania multikulturowego w wyniku którego ludzie walczą ze sobą, obniżania poziomu zdrowia fizycznego i psychicznego, politykę dezinformacji i propagandy oraz wprowadzania chaosu.

Wyrwanie się z matni systemu nie jest proste, ale kluczem do niego jest zrozumienie, że to, co myślimy i jak myślimy, wpływa na naszą rzeczywistość. Jeśli jednak poznamy mechanizmy kreowania świata, jesteśmy na dobrej drodze do odzyskania samoświadomości, wolnej woli i kontroli nad własnym życiem, bo nie jesteśmy tylko konsumentami i wytwórcami dóbr fizycznych, ale istotami o wyższej świadomości i duchowości. „Kosmiczna świadomość” to zaprogramowanie umysłu do holistycznego patrzenia na rzeczywistość i preludium do przebudzenia się z matriksa. To my tworzymy ten świat i od nas zależy jaki będzie. Jeśli dana rzeczywistość nam nie odpowiada, nie zamykajmy się w sztucznych klatkach świadomości stając się niewolnikami systemu nie powielajmy myśli narzuconych przez innych, lecz twórzmy nową poprzez wykazanie nielogiczności systemu i tworzenie nowego – przyjaznego dla globalnych mas społecznych. Tworząc nowe wzorce i wizje można doprowadzić do zburzenia muru propagandy i obłudy i stać się mentalnie wolną jednostką. W gruncie rzeczy wolność, siła i wiedza jest zakodowana w nas samych, a jak zauważył już wieki temu Immanuel Kant : „Niebo gwieździste nade mną – prawo moralne we mnie.”

Autorstwo: Paulina Matysiak
Źródła: PaulinaMatysiak2.wix.com, WolneMedia.net


http://wolnemedia.net/ezoteryka/samoswi ... zywistosc/
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Umysł Świadomość

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 cze 2016, 14:14

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 16 wrz 2016, 00:22

Fizyka tworzenia rzeczywistości

Polecam :)

https://youtu.be/e4Kbr0Tz2uQ

https://youtu.be/JkG6Qgi6AMw
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 17 wrz 2016, 22:14

0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 27 lis 2016, 15:38

Szacowni :D
Większość z nas zgodzi się z twierdzeniem, iż na jakość funkcjonowania tu na tym planie też ma wpływ harmonia tak ogólnie nazwę.
Harmonia to moim skromnym zdaniem zgodność pomiędzy wszystkim składowymi Całości Człowieka - im więcej zgody tym większa harmonia.
To zaś wynika z rozpoznania swojego Tu I Teraz, czyli po ludzku jaka była zasadność potrzeba objęcia akurat tego ciała fizycznego co podjąłem/am się w tym ciele zbadać doświadczyć nauczyć - jak zwał tak zwał.
Ogarnięcie tego znaczy zasadności tu i teraz ma wpływ na akceptacje Siebie i swojej formy czyli akceptację Siebie i swojej Pracy, swojego Zadania 8-)
Akceptacja skutkuje tym, że neutralizuje to co Normalni nazywają zazdrością.
Nie wiem jak mówią kobiety ale faceci mówią jak nie urok to przemarsz wojska.
No więc większość z szacownych zgodzi się że podstawa większości konfliktów jest zazdrość i wszystko co z niej wychodzi na zasadzie on ma ja nie mi się to podoba a tego ja nie mam a on ma ja jestem gruby a on jest przystojny ja jestem blondynem a on jest szatynem ja mam niebieskie oczy a on ma piwne, ja mam peugeota a on ma volvo ja mam mieszkanie a on ma chatę....
W świecie ezoteryki można by wyliczyć ja tylko odczuwam a on odczuwa i widzi świat energii ja umie tylko masować a on umie uzdrawiać...
Szacowni większość z nas zgodzi się, że coś takiego jak przypadek nie istnieje.
No więc jak coś takiego jak przypadek nie istnieje to znaczy ni mniej nie więcej tylko to że mamy wszystko co nam jest potrzebne by zrealizować to czego się podjęliśmy sami zresztą z własnej woli.
No więc ja osobiście dlatego i tylko dlatego skupiam się na Sobie :D
Nie jest to objaw jakiegoś braku empatii dla innych tylko fakt, że rozwój jest indywidualny(co kto posieje to zbierze)
Każdy kowalem Swojego Losu :D
Swojego szacowni tylko i wyłącznie Swojego zresztą bardzo wyraźnie moim skromnym zdaniem przedstawione jest to przez niejakiego Michała A na freskach obrazu w Kaplicy Sykstyńskiej Sąd Ostateczny.
Jaka jest zasadność nawiązania kontaktu z Drugim Człowiekiem moim skromnym zdaniem?
By ten Drugi Człowiek wyraził zgodę na użyczenie swojej fizycznej formy jako podpórki bym potwierdził intelektualnie nawiązanie łączności ze Sobą (wnętrzem).
Dlaczego ten Drugi Człowiek ma to zrobić?
Dlatego, że użyczając mi swojego fizycznego ciała jako podpórki sam intelektualnie uczestniczy w kontakcie i coś tam może dla siebie skorzystać.
Pozwolę sobie szacownym przypomnieć, że właśnie ten nazwijmy to procesik z użyczaniem swojej formy stosowali różnej maści guruny tylko oni autoryzowali tekst i dzięki temu jakiś czas mieli akumulatorki a często korzystali materialnie :twisted:
No cóż podobno oliwa zawsze się wyliwa :D
Szacowni tak to z mojego punktu widzenia z tym jakże słynnym rozwojem :D
to może pozdrawiam :D

PS
Ogarniając zasadność Swojego Tu i Teraz nie musimy małpować innych, a choćby dlatego, że to co oni odkryli zrozumieli jest często fajne i w porządku i zasadne i cacy ale dla nich i tylko dla nich :D
Dlaczego?
Dlatego, że każdy Człowiek jest Inny
Inny szacowni i ogarnia co innego :D
Oczywiście moim skromnym zdaniem
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 13 gru 2016, 23:01

Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata

Obrazek

Wiele zamieszania wywołała ostatnio książka napisana przez dr Roberta Lanza zatytułowana "Biocentryzm: Jak życie i świadomość są kluczem do zrozumienia natury wszechświata". Zawarto w niej tezę, wedle której życie nie kończy się, gdy ciało umiera i praktycznie może trwać wiecznie.

Autor tej publikacji to nie byle kto. Lanza został uznany przez New York Times'a za trzeciego najważniejszego żyjącego naukowca. Jest on na co dzień specjalistą w zakresie medycyny regeneracyjnej. W życiu zawodowym zajmuje się badaniami nad komórkami macierzystymi, w przeszłości miał też epizody związane z klonowaniem zagrożonych gatunków zwierząt. Nie jest to zatem człowiek z nikąd.

Jakiś czas temu naukowiec zainteresował się fizyką, mechaniką kwantową i astrofizyką. Z połączenia takich dziedzin musiało wyjść coś ciekawego i tak pojawiła się teoria biocentryzmu, którą uczony głosi od jakiegoś czasu. Według tej hipotezy to świadomość jest podstawą wszechświata. Tworzy ona materialny wszechświat a nie odwrotnie. Lanza wskazuje na to, że prawa natury i stałe kosmologiczne wydają się być dostrojone do tego, aby istniało życie. Jego zdaniem wynika z tego, że inteligencja istniała przed materią.

Obrazek

Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, jeśli zna się przypadek tak zwanego paradoksu obserwatora. Na poziomie kwantowym sam fakt obserwacji danego układu odniesienia ingeruje w ten układ determinując konkretny stan. Oznacza to, że bez obserwatora zjawiska fizyczne mogą po prostu nie istnieć. Teoria biocentryzmu zakłada, że śmierć świadomości po prostu nie istnieje. Śmierć jest tworem funkcjonującym tylko w myślach, ponieważ ludzie identyfikują się ze swoim ciałem. Materialna powłoka prędzej czy później musi umrzeć i wydaje się, że to samo dzieje się ze świadomością.

Jeśli jednak uznamy, że to świadomość wytwarza nasz organizm i określa go niczym sygnałem telewizyjnym określa się to, co potem widać w odbiorniku, to staje się oczywiste, że fizyczny rozpad naszej powłoki nie jest końcem naszej świadomości.

Obrazek

Po prostu świadomość istnieje poza ograniczeniami narzucanymi nam przez czas i przestrzeń. Innymi słowy nie jest ona lokalnie przypisana do ciała, tylko jest obiektem kwantowym z zasady nieprzypisanym do miejsca. Jest obiektem, który określa się w trójwymiarowej przestrzeni dzięki zjawisku dekoherencji kwantowej, czyli ostatecznej siły determinującej kierunek, w którym podąży dany układ kwantowy.

Według dr Lanzy w jednym wszechświecie nasze ciało może być już martwe, ale zawsze będzie istniał jakiś inny wszechświat, w którym może się określić nasza świadomość zyskując tymczasowe przypisanie do czasu i przestrzeni. Gdyby ta teoria była prawdziwa oznaczałoby to, że po śmierci nasza świadomość nie wędruje do piekła czy nieba, ale do innego wszechświata.

https://www.youtube.com/watch?v=zI_F4nOKDSM

http://innemedium.pl/wiadomosc/teoria-k ... zechswiata
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: Oska » wtorek 13 gru 2016, 23:33

Ja już to wiem, fajnie że moje doświadczenia, popiera tezami i dowodami - których mnie brakuje, naukowiec :))))
w temacie dotyczącym bodajże matriksa, mniej więcej opisałam swój pogląd na wszechświat - jako kilka wszechświatów równoległych. Jednak teraz sobie myślę, że chyba ich nazwa "równoległe" może być conajmniej myląca, to nie jest tak że wszystko dzieje się dosłownie równocześnie, na każdej linii czasowej, jest dany wszechświat w danym czasie - bliższa jestem takiemu poglądowi.
Aczkolwiek z tym, że człowiek w momencie śmierci opuszcza skafander i przenosi się gdzie indziej - to ja chyba wiem gdzie,
w miejsce, gdzie znaczenie ma poczucie wspólności i uczucie miłości - to miejsce istnieje, w nie zajrzałam dopiero przez dziurkę od klucza.
Jednocześnie daleko, i blisko. Dosłownie można by rzec inny wymiar rzeczywistości, w której nie liczy się to co widzisz, nie liczy się nawet sam byt, jako byt, właściwie trudno tam dostrzec w ogóle człowieka jako człowieka, bardziej uczucia i emocje ale wyłącznie te dobre i ciepłe.
Póki co jestem ostrożnie ciekawska :))) Ale inny wymiar rzeczywistości - nie jako inny wszechświat - a jako miejsce gdzie "te nasze przyziemne problemy dnia codziennego" - nie mają żadnego znaczenia, bo nie występują. To jakby dosłownie "czarna dziura" w której nie ma nic, a jednocześnie zawiera się wszystko, co dobre i wystarczające.
Właściwie pisząc to teraz, wiem, że patrząc z tej jakżeby się wydawało odległej perspektywy - to co pisał gdzieś exik, że można zmienić linię czasową w kontekście powyższego artykułu, oraz tego czego doświadczać zdarza mi się - jest to całkowicie możliwe. Tylko ta "jakby czarna dziura" to jakby coś więcej, to hmmm, jakby z tamtej płaszczyzny (wymiaru, rzeczywistości itp) dusza hmmm nie chcę powiedzieć że kieruje swoim jestestwem (choć tego jeszcze nie wiem), bardziej chce powiedzieć, że jest to możliwe - ale jednocześnie nasuwa się pytanie : po co? Skoro tamten wymiar ma zupełnie odmienne - zmienne, takie jak zasady, sposób funkcjonowania, sposób patrzenia, odczuwania, przeżywania.
Nasza płaszczyzna w której żyjemy, to trochę taka gra typu The Sims - ludzie, domy, pracowanie, szkolenie, a w obliczu tamtej - nic z naszych spraw nie ma najmniejszego znaczenia....
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Umysł - Świadomość -Dusza

Nieprzeczytany post autor: gogo » środa 14 gru 2016, 00:34

Oska pisze:po co? Skoro tamten wymiar ma zupełnie odmienne - zmienne, takie jak zasady, sposób funkcjonowania, sposób patrzenia, odczuwania, przeżywania.
Nasza płaszczyzna w której żyjemy, to trochę taka gra typu The Sims - ludzie, domy, pracowanie, szkolenie, a w obliczu tamtej - nic z naszych spraw nie ma najmniejszego znaczenia....


Ja kiedyś też zadałam sobie takie pytanie i otrzymałam odpowiedz - dla doświadczania 5 zmysłami w 3D.
W tym samym czasie mój młodszy syn powiedział mi, że w niebie jest strasznie nudno. ;)
0 x



ODPOWIEDZ