Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

zadiar
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 gru 2013, 21:44
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: zadiar » poniedziałek 30 gru 2013, 22:10

Tak jest... Teoria wszechświata w którą wierzę i wybieram sie na studia zeby ją zgłębiać mówi o tym, że energia przeszywa nas i gdyby nie ona to byśmy padli jak jesteśmy dłudzy.
Nasze serce dzieki temu może bić wydajnie. Normalnie bez tej energii musiałoby bić 8-10 razy silniej, żeby pokonać wszystkie opory.
Dla zainteresowanych jest o tym mowa w którymś z filmików o Elektrycznym wszechświecie. Niestety po angielsku.

https://www.youtube.com/user/ThunderboltsProject/videos


Aha nie skończyłem... Sama budowa człowieka o tym świadczy. Jest tez wiele dowodów na kontakt poza werbalny. Naukowcy też to badali nawet u wilków, które porozumiewają się telepatycznie. Pewne plemię grające w piłkę wygrywało ze wszystkimi mistrzami świata.

Co do nadawczej mocy i anteny mózgu to jasne to jest że żadna energia nie umyka we wszechświecie a szczególnie w spokojnym otoczeniu jednostajnie naładowanym non stop na ziemi. Jest tu stabilna energia którą zakłócają myśli. Myśl to impuls czyli, a żeby był impuls potrzebna jest energia. Te impulsy i częstotliwość mogą wywoływać stany i wpływać na otoczenie. Jednak nie szukałbym tutaj jakiejś mocy podnoszenia przedmiotów za pomocą umysłu, chyba że pośrednio przez coś kogoś. Wtedy tak.
Nasz mózg i innych nastawiony jest na podtrzymanie gatunku i ta barwa myśli najlepiej działa chyba ze wszystkich ale to juz moja sugestia.
0 x


Mój blog o elektrycznym wszechświecie gdzieś w moich postach link...
"ThunderboltsProject" Elektryczny Wszechświat Kanał oficjalny na YT zapraszam!

zadiar
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 gru 2013, 21:44
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: zadiar » poniedziałek 30 gru 2013, 22:50

Zapomniałem dodać, że niektórzy naukowcy, a szczególnie pewna Pani wypowiada sie na temat wszechświata, że jest jednym organizmem, żyjącym. Ja bym to bardziej porównał do fraktalu. Wiadomo o co chodzi.
0 x


Mój blog o elektrycznym wszechświecie gdzieś w moich postach link...
"ThunderboltsProject" Elektryczny Wszechświat Kanał oficjalny na YT zapraszam!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 04 sty 2014, 09:53

Rozumiem, że ta antena jest nadawczo - odbiorcza :D
Powodzenia na studiach by było więcej wiedzy niż wiary :D
to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 24 mar 2017, 17:54

Zdeformowane czaszki Olmeków i Majów...

Jedną z wielkich tajemnic Majów są deformacje czaszek. Majowska sztuka ukazuje postacie niemal zawsze z profilu. Na malowidłach i płaskorzeźbach wyraźnie więc widać spłaszczone, cofające się czoła i wydłużone ku tyłowi czaszki, najczęściej zresztą skryte pod ozdobnymi czapami z piór, liści i futer. Ten zmieniony kształt uzyskiwano przez krępowanie niemowlęcych główek deseczkami. Miękkie jeszcze kości i poddawały się naciskowi i czaszka rosła jak w foremce. Dlaczego i po co Majowie to robili - ich dzisiejsi potomkowie nie wiedzą. Archeolodzy uważali, że zapewne chodziło o swoistą modę, a może o wyróżnianie wyższej klasy zwykłych śmiertelników.
Najciekawsze, jajogłowe czaszki wydobyte z grobów są w wiejskich lub małomiasteczkowych zbiorach, czasem w zwykłej chacie. Niektóre czaszki były tak zdeformowane, że można by sądzić, iż chodzi o inny gatunek człowieka lub wręcz istotę z obcej planety.
Moda, zaznaczenie przynależności do klasy kapłańskiej czy rządzącej? Przecież na wszystkich wizerunkach, rzeźbionych czy malowanych, kształt sklepienia czaszki jest ukrywany pod rytualnym przybraniem - i to ono stanowi o pozycji w plemieniu. Znakami pozycji są berła i pektorały. Kształtu czaszki nigdzie się nie eksponuje z wyjątkiem nielicznych rysunków w kodeksach.

Obrazek

A może nie chodziło ani o modę, ani o zaznaczenie przynależności do klasy rządzącej czy kapłańskiej?
Szamańskie stany zmienionej świadomości uzyskiwane były za pomocą różnych środków halucynogennych, ale nie tylko. Wejście w trans umożliwiający kontakt z duchami przodków wspomagane było różnymi technikami, np. u Majów bólem, wywoływanym przez dziurawienie: języka u kobiet, genitaliów u mężczym, a następnie przeciąganie przez ranę sznurka z węzełkami lub z kolcami kaktusa. Istniała koncepcja, że być może także deformacja czaszki służyła temu celowi.

Od dawna wiadomo, że sposób funkcjonowania mózgu jest niewytłumaczalny w kategoriach zwykłych oddziaływań elektromagnetycznych. Działanie mózgu - we wszystkich jego aspektach świadomości, nadświadomości i nieświadomości, nieświadomości zbiorowej, telepatii, prekognicji, zmienionego stanu - stanie się bardziej zrozumiałe, jeśli założymy, że mózg to biologiczna antena zdolna do odbierania sygnałów z zewnątrz, z wszechogarniającego subtelnego pola informacji. Nauka tego nie uznaje, choć koncepcja takiego pola ma wielu zwolenników. Jego fizyczna czy transcendentalna natura jest nam całkiem nieznana, lecz jego istnienie poznajemy pośrednio po efektach. Jedną z koncepcji tego pola przedstawił Rupert Sheldrake, u którego jest ono nośnikiem wzorców morfogenetycznych przyrody. U Kahunów utrwala myślokształty istniejące poza tkanką mózgową itp. Jeśli więc mózg jest anteną, to jej dostrojenie do odbioru sygnałów, a więc większa lub mniejsza wrażliwość zależy, jak w każdej antenie, od kształtu i wymiarów. W takim zaś przypadku - zmiana kształtu czaszki przez Majów mogłaby wpływać na właściwości anteny w ich głowach.

Obrazek

Wszystko to przez lata było tylko domysłami. I oto pojawiło się pierwsze wskazanie, że kształt mózgu może istotnie mieć coś wspólnego z jakością jego pracy - współczesny świat i osobliwa historia mózgu jednego z największych geniuszy. Mózg Einsteina ujawnił jedną ze swoich tajemnic. Stało się to w 1999 roku, za sprawą amerykańskiej uczonej, dr Sandry Witelson, która poddała badaniom mózg uczonego. Ale po kolei.
Przed śmiercią w 1955 roku, 76 letni Einstein podarował swój mózg nauce, nalegając, aby wydobyto go z czaszki i poddano badaniom. Gdy uczyniono to w siedem godzin po śmierci geniusza, zważono i pomierzono, okazało się, że nie różni się od przeciętnych, 1375-gramowych mózgów innych ludzi.
Wyciągnięto stąd wniosek, że wyjątkowy intelekt nie jest związany z wielką wagą i rozmiarami mózgu. W końcu mózgi Neandertalczyków bywały sporo większe.

Mózg Einsteina został następnie pocięty na 240 części, które sfotografowano i każdą z osobna zatopiono w celuloidzie, po czym zapiklowano formaliną i włożono do dwóch wielkich słojów. Spoczywały tak przez pewien czas na Uniwersytecie w Pennsylwanii, następnie przeniesiono je do laboratorium Wichita w Kansas. Jedynie od czasu do czasu wydobywano mały kawałek, gdy jakiś naukowiec deklarował chęć badań. Przez długie lata nic z tego nie wynikało.

Dopiero Sandra Witelson postanowiła przeanalizować fotografie i oryginalne bloki jeszcze raz. Do porównania użyła kolekcji 15 mózgów pochodzących od przeciętnych ludzi. I wówczas okazało się dlaczego Einstein był geniuszem.

Pomiary wykazały, że płaty ciemieniowe mózgu Einsteina, które znajdują się w tylnej, górnej części czaszki, były wyraźnie - o 15% - większe niż zazwyczaj, a także niespotykanie symetryczne na obu półkulach. Właśnie płaty ciemieniowe odpowiadają za przetwarzanie informacji wzrokowych, wypracowywanie koncepcji matematycznych oraz pojmowanie ruchu. Czy dlatego teoria względności stała się prosta do odkrycia i udowodnienia?!
Sandra Witelson stwierdziła także, iż normalnie głęboka bruzda Sylwiusza, oddzielająca płat skroniowy, który odpowiada za słyszenie i mowę - od czołowego i ciemieniowego, u Einsteina niemal nie istniała. Komórki nerwowe nie miały przeszkody w tworzeniu rozległych połączeń pomiędzy płatami i budowaniu w korze mózgowej wysoce zintegrowanej sieci.
Profesor Ian Everall tak fakt ten skomentował: "To w tej części mózgu powstają skojarzenia, toteż prawdopodobnie, gdy jest ona większa, tworzy skojarzenia, które nie pojawiłyby się u innych ludzi".

Obrazek

Pytanie następne: dlaczego jedni z szamanów/szamanek są sławnymi mistrzami, o wspaniałych medialnych właściwościach, jasnowidzami i lekarzami, podczas gdy inni, stosując takie same lub podobne metody, pozostają zawsze wyrobnikami? Może to, co się widzi, odbiera, pojmuje, zależy od... kształtu i struktury biologicznej anteny. Nikt dotąd nie wiązał medialnych zdolności z kształtem sieci neuronów. Przyjmowano je raczej za całkiem nie-fizyczmy, wysublimowany, duchowy dar niebios.
U Majów ucisk deseczek nakładanych na czoło i skronie niemowlęcia sprawiał, że w ściskanej puszce substancja mózgowa przesuwała się ku górze, swobodniej rozwijały się płaty ciemieniowe, a w ściśniętej masie mogły zanikać bruzdy pomiędzy płatami, co umożliwiało powstawanie nowych połączeń. Komplikowała się w ten sposób i poszerzała sieć neuronów, a antena zyskiwała większą pojemność i zdolność dostrajania do szerszego zakresu subtelnych sygnałów. Następował szybszy i obfitszy, niż u innych ludzi, odbiór sygnałów, intuicyjnej wiedzy i archetypicznych idei z subtelnego pola, wymiana między innymi mózgami, a może i z wyższymi bytami.

Poniżej rysunek z kodeksu majańskiego przedstawiający obrazowo cel deformacji czaszki i mózgu. Wydlużona głowa zamienia się w cialo wężowe, gdyż majowski wąż wizji ukazuje się w transach szamańskich jako pierwsza istota, aby pośredniczyć w kontaktach z duchami przodków i bóstwami. Ma głowę i dziób orła słonecznego, bowiem ptak ten symbolizuje Slońce-bóstwo, przebywające już w obszarze transcendentalnym przedstawionym w tle rysunku jako szmaragdowa woda czyli pierwotny ocean enerii życiowej wypełniający Wszechświat. Trzyma w dziobie rybę, istotę z tej wody. Człowiek, dzięki odpowiednio ukształtowanemu mózgowi, sięga do obszaru transcendentalnego i nawiązuje kontakt z istniejącymi tam istotami.

Obrazek

Początki tej wiedzy, jak sądzi archeologia, przekazali Majom Olmekowie. Czyżby więc to oni byli źródłem? Przypominam nieśmiało, że ten, wciąż tajemniczy lud, pojawił się nad Zatoką Meksykańską przynajmniej 2 000 lat przed Chrystusem i dał impuls rozwojowi innych kultur Mezoameryki.
Zapewne wtajemniczenie Olmeków miało też intuicyjną naturę, a przekazali oni Majom nie tylko samą wiedzę, ale i sposób kształtowania czaszek geniuszy oraz myślicieli. Właśnie wśród olmeckich kamiennych portretów, obok czaszek normalnych, pojawiają się także sztucznie zdeformowane. W La Venta wykopano grupę 20-centymetrowych figurek z serpentynu i jadeitu o niewątpliwie celowo uformowanych czaszkach, które w części ciemieniowej tworzą nienaturalnie wysokie sklepienia. Pogrzebano je tamtejszym zwyczajem głęboko, na ofiarę bogom, traktując niczym świętą grupę kontaktową, mającą zapewniać plemieniu swymi antenami mózgowymi stały kontakt ze światem bogów i nieustanne twórcze myślenie.
Badacze mózgu i przeszłości mają więc nad czym się głowić. Z otchłani czasu liczącej co najmniej 26 stuleci (wiek znaleziska z La Venta), otrzymali przekaz od swych poprzedników, mędrców i kapłanów, którzy wiedzieli o mózgu coś, czego nie odkryła jeszcze współczesna nauka???

Obrazek
Głowa Olmeków
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 03 sie 2017, 22:52

Czaszki nadawczo odbiorcze

Kryształowe Głowy Majańskie - cz. 1 - Blue Arrow Rainbow - 02.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=C00wv0alidM

Kryształowe Głowy Majańskie - cz. 2 - Blue Arrow Rainbow - 02.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=vpuARvaaYQQ

Opublikowany 1 sie 2017
Nagranie zarejestrowanie w czasie Kongresu Kryształowego realizowanego w Warszawie. Temat spotkania: "Doświadczenia kontaktów medialnych z rodziną Kryształowych Głów Majańskich"
1 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 lut 2018, 23:54

Kompas Życia

https://www.youtube.com/watch?v=bR2BB1hJKg4

Kompas Życia cz 2 FHD

https://www.youtube.com/watch?v=naQZL9yKX8o

Kompas Życia cz.3 - ostatnia

https://www.youtube.com/watch?v=VM66LeibHPY

Opublikowany paź 2016
Kompas Życia to wyjaśnienie naszego miejsca w świecie. Pochodzi bezpośrednio od Feng Shui, niemniej jest dużo bardziej dokładny i przystosowany do każdego człowieka.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 17 lut 2018, 23:13

RADIESTEZJA - Henryk Wielgosz - 17.02.2018 r.

https://www.youtube.com/watch?v=K0bh9uQ25TQ

Opublikowany 17 lut 2018
Henryk Wielgosz - omawia zagadnienia radiestezji
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 24 mar 2018, 23:46

RADIESTEZJA A LUDZIE KOLORACH TĘCZY - Joanna Kaczorowska - 24.03.2018 r.© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=I4qQwBRUR5U

Opublikowany 24 mar 2018
Zapowiedź spotkania w siedzibie Fundacji u Źródeł z Joanną Kaczorowską, radiestetą
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 11 paź 2018, 23:25

Energie i promieniowania wokół nas - Leszek Żądło

https://www.youtube.com/watch?v=N31s894jtHo

Opublikowany 11 paź 2018
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 15 paź 2018, 23:33

W Kontakcie Czy Bez? Jak Interpretować Napływające do Nas Energie - Daniel Cankow

https://www.youtube.com/watch?v=eHiaLhuKcPQ

Opublikowany 12 paź 2018
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 10 wrz 2019, 22:40

Rody Krwi odc.63

https://www.youtube.com/watch?v=RKbSQS6Cm_Q

Opublikowany 10 wrz 2019
Kiedy wyłączają się zmysły postrzegania fizycznego, przechodzimy w stan bezpośredniego odbierania informacji - śnienie. Wystarczy jednak promyk światła aby o wszystkim zapomnieć.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 wrz 2019, 00:07

BOGActwo-stan umysłu i uczuć -Jerzy Kryształowiacz- Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019

https://www.youtube.com/watch?v=qFvKJEGgHPQ

Opublikowany 19 wrz 2019
Jerzy Kryształowiacz- BOGActwo-stan umysłu i uczuć

Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 22 wrz 2019, 00:16

Bruce Lipton - Komunikujemy się poprzez energię

https://www.youtube.com/watch?v=AbdCsX0PkqA&fbclid=IwAR1KKhVxBsiU3fLkEadHfTje08BSgt_MX5dKRVq5uQR61T9nbwTne6FqpsE

Opublikowany 15 sie 2017
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 04 gru 2019, 23:44

Radiestezja, wiedza i zdrowie - Joanna Kaczorowska

https://www.youtube.com/watch?v=YVm2EOHv2As

Opublikowany 4 gru 2019

Andrzejkowy Kongres Zdrowia Anpol 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 16 gru 2019, 22:06

Kij szamana, prawa natury - Andrzej Pietrzak

https://www.youtube.com/watch?v=JRNNHmQTE4c

Opublikowany 16 gru 2019
Andrzejkowy Kongres Zdrowia Anpol 2019
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1352
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 236
x 135
Podziękował: 4340 razy
Otrzymał podziękowanie: 2626 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: BABA » niedziela 05 kwie 2020, 15:23

Uważam ten film za jeden z najważniejszych, które obejrzałam i szczerze go wszystkim polecam. Zarówno bardziej zaawansowanym jak i początkującym a nawet całkowitym sceptykom. 8-)

Żyjąca matryca The Living Matrix film dokumentalny


https://youtu.be/boct804AZ74
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 15 paź 2020, 23:30

RADIESTEZJA-SKUTECZNA METODA DLA KAŻDEGO- URSZULA TOMICKA
Data premiery: 13 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=PV0mjy0rcBM

Wiedza Dla Wszystkich
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 paź 2020, 16:03

Moc słów. Kwantoterapia - Jerzy Kryształowiacz
Nadawane na żywo 14 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=xXT-C6O8J3Y

niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 sty 2021, 17:59

Obrazek

ISTNIEJE POLE ENERGII, KTÓRE ŁĄCZY WSZYSTKO ZE WSZYSTKIM

To pole energetyczne komunikuje się z naszym polem rezonansowym.
Stwarzamy nasze pola rezonansowe poprzez język uczuć i przez energię myśli... przede wszystkim jednak przez NASZE PRZEKONANIA.
Te wysyłamy za pomocą pola serca, naszego DNA i naszej siły myśli.
Odległości nie odkrywają żadnej roli w przypadku PÓL REZONANSOWYCH, podobnie jak czas.
Dzięki prawu rezonansu jesteśmy połączeni ze wszystkim i wszystkimi.
Jeśli ktoś lub coś wchodzi z nami w rezonans, musi zareagować.
Wszystko, co wchodzi z nami w rezonans, jest na pewno przyciągane do naszego życia.
Również i my jesteśmy na pewno przyciągani przez pola rezonansowe innych, kiedy one współbrzmią z naszym polem rezonansowym.
To zawsze od nas zależy, jaki wewnętrzny potencjał drgań chcemy aktywować.
Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy.
Zatem jeśli czegoś nie mamy, to znaczy, że nie stworzyliśmy temu właściwego pola rezonansowego.
Pierre Franckh
- - -
Twoja Boska Świadomość
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 21 mar 2021, 19:15

Trochę optymizmu na dzisiejsze czasy - Krystyna Maciąg w rozmowie z Małgorzatą Wołukanis
Nadawane na żywo 17 mar 2021

https://www.youtube.com/watch?v=9Ne--01SkAs

NTV Zdrowie i duchowość
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17610
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32112 razy
Otrzymał podziękowanie: 25741 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 19 kwie 2021, 17:16

KARTY ILLUMINATI i Wiadomość Spoza Matrixa - Czyli Jak Odkodować Kody Nieświadomości. Mirra
Premiera w toku. Rozpoczęła się 14 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=KGHort0Febc&t=247s

Telewizja ATN

W tym niezwykłym filmie dowiemy się o tym jak odbierać i interpretować przekazy docierające do każdego z nas z Transpersonalnej Sfery. O synchronicznościach towarzyszących i nasilających się w okresach indywidualnych i cywilizacyjnych przełomów - Transformacji - Apokalipsy. O tym jak odróżnić synchroniczności od manipulacji itd. Mirra pozdrawia i zaprasza do obejrzenia tego filmu.
Mirra - lekarz psychiatra i psychoterapeuta. Artystka, malarka, rzeźbiarka, entuzjastka muzyki, tańca, filmu i skatingu. Lider holistycznego zespołu terapeutycznego, pracuje w modelu integralnym. Pasjonatka metod indukujących poszerzone stany świadomości oraz terapii przez sztukę. Arbiturientka Psychoanalizy Jungowskiej PTPJ i Grof Transpersonal Training. Arteterapeuta, felinoterapeuta, hipnoterapeuta, trener NLP i ustawień systemowych. Aktualnie w trakcie szkolenia SAT (Psycho – Spiritual development program created by dr. Claudio Naranjo) oraz Transcendentalnej Medytacji (by Maharishi Mahesh Yogi). Autorka książki „Tożsamość transkulturowa”, oraz wydawca, redaktor naukowy i współautor przedmowy do: „Synchroniczność. Natura i psyche we wszechświecie wzajemnych połączeń”.
Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kotów. Nieprzerwanie podróżuje szlakiem transkulturowych symboli i miejsc mocy w poszukiwaniu własnego Monomitu.
0 xex-east
Posty: 1145
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 91
Podziękował: 392 razy
Otrzymał podziękowanie: 1520 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 20 kwie 2021, 16:12

BABA pisze:
niedziela 05 kwie 2020, 15:23
Uważam ten film za jeden z najważniejszych....

Żyjąca matryca The Living Matrix film dokumentalny
Tak, świetny film, takie kompendium nowej wiedzy w pigułce. Dla mnie swoistą "biblia" , książka, która taszczę że sobą po świecie i od czasu do czasu do niej wracam, jest "Pole" Lynn Mc Taggart, która w tym filmie też wystąpiła. "Pole " to mnóstwo informacji popartych dowodami z odnośnikami do konkretnych badań i publikacji naukowych, gdyby ktoś chciał poszerzyć wiedzę, ale napisana przez dziennikarkę w taki sposób, by dla każdego była zrozumiała, ludzkim językiem :)
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1352
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 236
x 135
Podziękował: 4340 razy
Otrzymał podziękowanie: 2626 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 29 kwie 2021, 15:18

Teorie wszelkie mądre one są. Żeby to uprościć tak bym opisała to "zjawisko" po dziecinnemu. Wyobrażam Sobie, że jestem w centralnym punkcie kuli. Jej granice zbudowane są z maleńkich kulek i każda z nich może się odwrócić w Moim kierunku swoją dowolną stroną, może też trochę się wysunąć przed inne i zbliżyć do Mnie lub oddalić (przyciąga je Moja uwaga odpycha jej brak). W taki sposób powstaje obraz świata, który widzę. Co wysyłam - to Mi odpowiada lub inaczej jestem magnesem powodującym obrót kulek. Tyle, że mam możliwość emisji różnych wibracji i to spowoduje iż kulki też obrócą się do Mnie swoimi innymi stronami. Większa część wysyłania odbywa się nieświadomie (np emanacja komórek Mojego organizmu) jednak już świadomie mogę wpływać na to co dalej z tym zrobię.
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1352
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 236
x 135
Podziękował: 4340 razy
Otrzymał podziękowanie: 2626 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: BABA » poniedziałek 03 maja 2021, 11:26

Ujmując inaczej. Wszystkie znane Nam systemy matematyczne, logiczne itp nie są w stanie opisać... nie wiem jak to ująć - oddać sensu rzeczywistości w której żyjemy. Dlaczego? Ponieważ WSZYSTKIE (i obecne i przeszłe) powstały na bazie próby ODCZYTANIA tej rzeczywistości. Zaś system, który ją tworzy istnieje poza zasięgiem Naszej percepcji i używa do tego systemu matematycznego z przyszłości, którego nie znamy - jako system starszy i niższy NIE jesteśmy w stanie (wstaw co chcesz). 8-)

W tym kontekście jedynym możliwym "czytnikiem" jest Człowiek. A co znaczy to słowo? Ciekawa jestem Waszych myśli... :D
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14307
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 991
x 400
Podziękował: 15132 razy
Otrzymał podziękowanie: 22072 razy

Re: Człowiek jako antena wysyłająca nadawca

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 03 maja 2021, 12:21

..w tym wszystkim wypadałoby zacząć od korekty błędnych założeń,-
bowiem jeśli czas jako taki nie istnieje poza naszym postrzeganiem,-
to pytania np.- co było wcześniej, albo przyszłość tracą sens.
Z tym czymś wyższym/kolejną generacją to można by tak to zilustrować,-
jednak jeśli znowu przyjąć, że wszystko jest jak "potłuczony obraz holograficzny",-
to każda cząstka zawiera pełną informację całości.
Jednak pomimo tego mamy nieodparte wrażenie, że czegoś nam brakuje,-
a to z kolei moim skromnym zdaniem, bowiem żyjemy w stanie ograniczonej,-
świadomości/wiedzy.
Ten matrix 3D to taki poligon/wielka gra- takie ma zadanie wyznaczone przez,-
nas samych na tym właśnie w "przyszłości z nowym oprogramowaniem",-
co raczej jest tym stanem pełnej świadomości.
tak czy siak jest taka stara przypowieść:
:D
Przypowieść o 6 ślepcach i słoniu.

Stara indyjska przypowieść opowiada o sześciu ślepcach, którzy postanowili dowiedzieć się czegoś o słoniu. Nie mogli go zobaczyć, więc zaczęli go zatem badać dotykiem i dzielić się ze sobą swoimi spostrzeżeniami.

Pierwszy mężczyzna zbadał bok słonia i powiedział: „Słoń jest jak mur”.

Drugi mężczyzna dotknął słoniowego kła i dzięki temu porównał zwierzę do włóczni.

Trzeci mężczyzna stał akurat koło trąby słonia. Dla niego zwierzę wyglądało jak fajka wąż.

Czwarty ślepiec dotknął nogi słonia i porównał zwierzę do drzewa.

Piąty z nich poczuł podmuch wiatru kiedy stał koło ucha i wywnioskował, że słoń przypomina ogromny wachlarz.

I wreszcie szósty ślepiec, który złapał zwierzę za ogon, powiedział, że jest ono zwykłą liną.

Kłótnia jaka po tym wybuchła poróżniła mężczyzn na długo. Żaden z nich nie był w stanie przyjąć racji innego, ponieważ opierał się na własnym, częściowym doświadczeniu. W rezultacie każdy z nich jednocześnie miał trochę racji, ale też bardzo się mylił. I mimo, że „widzieli” fragment słonia, po dziś dzień nie wiedzą jak słoń naprawdę wygląda.

https://harbingers.io/blog/zaawansowana ... -docelowej
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ