Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Przestrojenie

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 09 gru 2013, 14:06

Szukałem gdzie by ta informację, o której tak naprawdę raczej wszyscy wiemy wpasować ale jakoś mi się nie udało choć jak ktoś tam ja gdzieś wpasuje nie będę się krzywił :D
No bo to koniec Starego a początek Nowego :D
Takie tam gadanie no bo przecież nic nie widać nie było bum nie było iluś tam dni ciemności czy czegoś tam jeszcze :D
No więc to na tą chwilę przede wszystkim przemiana, zmiana, czy też przemienienie przestrojenie (nazwy tego samego są rożne) 8-)
Ano zmiany dokonują się na tą chwile w naszej drugiej składowej tej energetycznej z ładunkiem ujemnym antymaterialnym (jak zwał tak zwał)
To jest tej, która składa się 5 barw.
Każda barwa ma ściśle określoną częstotliwość energetyczną .
Rzecz w tym, że ciało -forma nie pozbywa się właściwości materialnych lecz uzupełnia właśiwościami antymaterialnymi
Saje się kompletne :D
Stan równowagi i harmonii
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Przestrojenie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 09 gru 2013, 14:44

może jeszcze inaczej, wszystko jest cały czas "na miejscu" razem,-
ale jak w niektórych przekazach jest pisane- mamy kwarantanne na większość spektrum wibracji/wymiarów,-
i dlatego widzimy siebie i otoczenie tak jak widzimy,-
no to wychodzi na to, że ślepi jesteśmy, a na pewno daltoniści w porównaniu do stanu pełnej świadomości,-
qrcze, to już się staje nudne..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przestrojenie

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 09 gru 2013, 15:00

Ja bym te procesy nazwała dostrojeniem do nowego, tak są bardzo podobne u duzej ilości ludzi, ja też o tym wiem.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Przestrojenie

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 10 gru 2013, 07:18

songo70 pisze:może jeszcze inaczej, wszystko jest cały czas "na miejscu" razem,-


Wielce szacowny upierać się nie mam zamiaru bo jak słusznie wiele z nas resztą na tym szacownym forum również procesy, które się rozpoczęły w ostatnich latach miesiącach dniach nazywa Nowe 8-)
Więc może i tak jest jak prawisz, ale ja osobiście czuję iż tak było może na początku później by doświadczyć by nauczyć się , zbadać itd odcięto czy też sami wyraziliśmy zgodę na to by nas odcięto od Całości.
Ano czy jak by się tak nie zadziało to zaistniała by wolna wola czy też różnej maści religie, czy do głosu doszli by manipulatorzy rożnej maści...
Człowiek kompletny, taki który jest świadom, taki który świadomie tworzy nigdy by nie wyraził na to zgody więc zwyczajnie nie zadziało by się to.
No więc o ile wszytko to jest na miejscu jak twierdzisz to ja bym pozwolił sobie zauważyć, ze tak ale odcięte, uśpione tak jak druga połowa mózgu, którego możliwości wykorzystujemy hm tyle o ile :D
to pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 17 gru 2013, 22:37

Wielkie dzięki Ci @songo za zamieszczenie tego materiału.
Bardzo mnie cieszy, że ktoś pokusił się o przetłumaczenie tego na nasz.
Wybacz moją śmiałość, że pozwoliłem sobie na wydzielenie tego materiału ale uważam, że informacje tu zawarte są zbyt wartościowe by przepadły w bezmiarze - przepraszam za określenie - bełkotu chanelingowego, jaki panuje pośród różnych "przepowiadaczy" w innych wątkach.
Na starym forum utworzyłem temat: Ascendencja >>, w którym zamieściłem kilka wstępnych informacji dotyczących naszego wzniesienia, a opisywanych przez autorkę z filmów zamieszczonych przez Ciebie.
Zachęcam z całego serca do zapoznania się z tymi materiałami.
Wiele wyjaśniają i rozjaśniają. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 20 gru 2013, 22:56

Przebrnąłem przez pierwszy odcinek filmów zapodanych przez @songo i polecam każdemu zapoznanie się z tymi informacjami.
Znajdziecie tam wiele różnych i wielce ciekawych informacji, a dotyczących min. Annunakich i ich wspólnoty z Jehową, dlaczego Ziemia tak się chwieje w swym biegu wokół słońca, różnych ras naszych prześladowców, którzy również pomiędzy sobą wciąż się tłuką.

Polecam. :D

I co najważniejsze, nie są to informacje pochodzące z chanelingów.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 26 gru 2013, 21:50

Ta "święta geometria" nie jest wcale taka święta. :lol: :twisted:
Wreszcie przebrnąłem przez drugi film.

Jeśli chcecie wiedzieć dokładniej czym jest Merkaba oraz jej "bliźniacza siostra" ;), dlaczego nasza i nie tylko nasza kultura tak duży nacisk kładzie na pogrzeby nie na spalanie i poznać wiele więcej "smaczków", to zachęcam do obejrzenia tych filmów.

Bedziecie mogli skonfrontować dotychczasowe "dogmaty", również naukowe, z nowym spojrzeniem na nie. :D
Wierzyć, nie wierzyć, pogapić się warto. :lol:

A same filmy są z 2010 roku.

EDYCJA:

A i ciekawostka, dowiemy się też co nieco o przesileniach wiosennych, jesiennych, zimowych oraz kultach z nimi związanych.

Ciekawe, nie powiem. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 gru 2013, 09:25

@Darku jakbyś mógł streścić wszystkim zainteresowanym to co już obejrzałeś,-
zanim reszta w końcu to kiedyś obejrzy ;)

pozdrawiam :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 27 gru 2013, 20:26

songo pisze:@Darku jakbyś mógł streścić wszystkim zainteresowanym to co już obejrzałeś,-
zanim reszta w końcu to kiedyś obejrzy ;)
...


Może i mógłbym, jednak moje krasomówstwo może przyćmić swym blaskiem oryginalną treść więc by nie mieszać nikomu proponuję samodzielną wyprawę w te filmy. ;)

Więcej bym namieszał niż to warte, a niewątpliwie też nie odpuściłbym sobie wstawienia swoich
trzech groszy" co całkowicie już sknoci główny sens.
Myślę, że każdy kto potrafi poświęcić czas na oglądanie głupowatych filmów z Hollewodu i im podobnych, a ma w sobie żyłkę "poszukiwacza" i zechce uszczknąć choć troszkę innej i ciekawej wiedzy niewątpliwie pokusi się na oglądnięcie tego materiału.
Co prawda mnie zajęło to ponad 7 godzin, ale przeglądałem je dość skrupulatnie, często powtarzałem, natomiast oglądnięcie tego z czystej ciekawości ograniczy się do limitowanego czasu. ;) :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 gru 2013, 20:47

wkleiłem, to i obejrzałem 1 cz. w całości, a resztę trylogii w skrócie, uff,-
powiem tak- mam mieszane uczucia, po pierwsze ze względu na poziom złożoności/skomplikowania wręcz naukowej treści tego materiału,-
Obrazek
po drugie zastanawia jaki cel ma LO. w informowaniu tak dokładnym nas o sowim domniemanym położeniu, bo każda info. wywołuje jakąś reakcje(mnie już mało rusza),-
i w końcu jak ktoś to wcześniej pisał- "to i tak jest bez znaczenia", ponieważ wszystko i tak wraca do "pudełka" ;)

Obrazek

PS. można tylko zachować swoją integralność odrębnego kawałka panświadomości, lub też iść na przemiał- "Stardust" :lol: 8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 27 gru 2013, 23:07

songo pisze:...
obejrzałem 1 cz. w całości, a resztę trylogii w skrócie, uff,-
...


Poświęć jeszcze trochę czasu i obejrzyj całość. Może wydawać się trudne, bo jak twierdzisz, naukowe, ale naprawdę warto. Nawet jeśli to olejesz.

...
po drugie zastanawia jaki cel ma LO. w informowaniu tak dokładnym nas o sowim domniemanym położeniu,
...


:shock: Widać, że nie czytałeś Podróżników.
Nie szkodzi. L.O. to nie jednak rasa czy grupa jakichś odszczepieńców, którzy porywają się z motyką na Słońce. Są częścią, nazwijmy to "aktywną" jeszcze większej grupy MSWS - pisałem o tym chyba na poprzednim forum.
Powiadasz, że ujawniają swoje położenie. Tak, ujawniają. ;)
Ta organizacja składa się z najróżniejszych ras popierających Prawo Jedności i pochodzących z całego uniwersum, ze wszystkich wymiarów więc nie mają się czego obawiać.

Ps.
Dzięki za kolejny materiał. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 27 gru 2013, 23:39

Obejrzałam pierwsza część bardzo uważnie, oj bardzo! jak dla mnie jest to manipulacja szyta grubymi nićmi , kobieta ( zresztą aktorka) dobrze gra swoją rolę ale tak naprawdę to , moim zdaniem nie do końca wie o czym opowiada.
Jest kilka momentów śmiesznych, kilka sprzecznych z logiką , ale trzeba przyznać iż sporo prawdziwych info sprytnie użytych. kto dyryguje ta orkiestrą ? syntetyki jak zwykle cały czas ta sama opcja , która stworzyła kilkadziesiąt swoich śladów z małymi różnicami treściowymi , co czyni je bardzo podobnymi do prawdziwych.

To jest projekt dezinformacji zakrojony na ogromną skalę , ale info proste podzielone na fragmenty oplecione dziwnymi nazwami, dla nie znających meritum , niezmiernie fachowe, jednak przy analizie , śmieszne. Gdyby ta pani ( która pracuje z normalnymi przekazami ) nazywa je tylko inaczej i pod warunkiem iż je ma , anie gra że ma ( bo takie odniosłam wrażenie, odgrywa dobrze swoją rolę) , miała dyskutować z kimś kto ma wiedzę w temacie, to szczerze nie wiedziała by co mówić przy pytaniu zadanym inaczej .
ja już to kiedyś komentowałam , myślę że na starym forum.

Jest to kodowanie info graficzne i odwracanie uwagi od treści tymi rysunkami , nużenie nimi, a zarazem przekaz podprogowy i to dosyć silny. zwyczajna manipulacja z programowaniem w podświadomości, jak dla mnie szkoda czasu , ja tego nie kupuję. ;) :lol:

Obrazek

To nic nadzwyczajnego, info z dziedziny doświadczeń w i programowania w przestrzeniach poszczególnych żywiołów w odniesieniu do kola życia, oraz ustawienia przestrzennego kierunków doświadczeń. Podstawowa matryca tworzenia materii życia w przestrzeni.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 gru 2013, 06:45

tu miało być w sensie swoim/naszym, b.naszym, choć w sumie to jedno i to samo- Jednia, ok,-
po drugie zastanawia jaki cel ma LO. w informowaniu tak dokładnym nas o sowim domniemanym położeniu, bo każda info. wywołuje jakąś reakcje

@Kiara to najlepiej ujęła w słowa-

Kiara pisze:Jest to kodowanie info graficzne i odwracanie uwagi od treści tymi rysunkami , nużenie nimi, a zarazem przekaz podprogowy i to dosyć silny. zwyczajna manipulacja z programowaniem w podświadomości, jak dla mnie szkoda czasu , ja tego nie kupuję. ;) :lol:

Obrazek

nikt nie jest w stanie pojąć złożoności tych obrazków na tzw. warsztatach, a tym bardziej na filmiku,-
na to trzeba wręcz studiów..
8-)

PS. zresztą filmiki mają już parę lat i na innych forach znalazłem trochę komentarzy w podobnym duchu w 2010r.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 28 gru 2013, 10:31

Dziś książka zwróciła mi uwagę na ciekawy wątek Transformacji. To praktyka życiowa, którą każdy bez wyjątku może zastosować w swoim życiu. Jest to ciekawość życia w każdym momencie. To stan euforii odkrywcy każdego momentu. Wówczas nie oceniamy i szczerze mówiąc, nawet nie robimy rzeczy przemyślanych. Jest to trochę taki stan, jak tuż tuż przed otwarciem drzwi zza których promieniuje tajemnicze światło. Tam , za drzwiami coś jest , a Ty nie masz pojęcia co, zatem mózg nie tworzy wyobrażeń ani oczekiwań , bo po prostu NIE MA POJĘCIA co dalej. Wówczas znikasz Ty - oceniający/a - a pojawia się radosne oczekiwanie i otwarcie na to, co JEST. Otwierasz się na POMIĘDZY.

Ów stan pomiędzy jest nie do zmanipulowania, gdyż manipulacja zawsze musi funkcjonować w ramach znanych umysłowi pojęć. Umysł daje się zmanipulować, gdyż nieustannie porównuje w zakresie znaczeń które już kojarzył wcześniej. Natomiast to, czego nie znasz , co widzisz czy słyszysz po raz pierwszy odnosi się do zupełnie innego aparatu poznawczego niż umysł. Poza tym, tego pomiędzy jest więcej niż czegokolwiek , co znasz począwszy od faktu, iż na atom składa się 99,9999% tego co można by nazwać ' pomiędzy "

Pierwsze są odczucia, które po prostu się pojawiają , a Ty nie masz na to żadnego wpływu zaś w dalszej kolejności uruchamia się ciekawość poznania i dopiero tutaj wchodzi na scenę umysł.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 gru 2013, 10:41

Obrazek powyższy nie jest zbyt skomplikowany , jestem w stanie go wyjaśnić, nie dokładnie mówi to co ona chociaż sens ma prosty, przesunięcie osi magnetycznej , a równocześnie osi światła , która nie daje pełnego obrazu okręgu w połączeniu z naszym depozytem ziarna życia i z osią gwiazdy Matki uaktywniającej naszą transformację energetyczną w MER KA BA. to przesunięcie tworzy dwa częściowo nachodzące na siebie okręgi a tym samym wspólne naświetlenie w postaci 1/3 pola.. czyli rozdzielenie energetyczne alfa i omega w przepływie i odbiorze pierwotnego kodu DNA, który , to decyduje o wszystkich transformacjach związanych z pierwotnym wzorcem.

Odniesienie jest aktualne w skali mikro i makro, inaczej w stosunku do każdej naszej komórki jak i kosmicznych ciał. te 4 wykresy na planie okręgu dotyczą ustawienia 4 żywiołów w matrycy tworzenia , ale zawsze biorą udział wszystkie 4 jednak z dominacją jednego w odpowiednim ustawieniu, to się przekłada na 8 pozycji na osi koła i 3 główne w procesie tworzenia. jeżeli nastąpi przesunięcie osi magnetycznej ( co stało się w dziejach ziemi i wzorzec pierwotny kodu nie jest podstawą wyjściową ,czyli żeński w pozycji za 15. dwunasta, tylko męski dwunasta.... cały system nie odnajduje połączenia początkowego alfa z końcowym gama i nie może dokonywać pełnych cykli transformacji w żadnym ustawieniu kodu matrycy twórczej ( co pokazuje skopiowany diagram), cała reszta , to chrzanienie głupot.... większość tych warsztatów , to robienie kasy, tworzenie sobie autorytetu, kodowanie ludzi, ściąganie energii i podpinanie do systemu przez zmanipulowaną świadomość w którą wrzucany jest ponownie fałszywy program. Niektórzy robią to z pełną wiedza i świadomością inni nieświadomie, ale tak jest.

Jak nie wiesz o co , chodzi to chodzi o energię.... naszą energię dla systemu , który doskonale i szybko kalkuluje swoje zyski i straty i widzi , oraz wie że kurczy się jego pozycja, straty ogromne , nie działa jego dawny program, następuje powrót do pierwotności. zatem system robi co się da i jak się da żeby ugrać coś dla siebie i zdobyć energię.

Pokazanie tych matryc tworzenia i tak nikomu do niczego się nie przyda , bo my, LUDZIE nie tworzymy niczego przez techniczne programowanie jak w fabrykach , a wyłącznie przez użycie myśli i uczucia i koncentracji uczuciowo myślowej mocy na temacie. Te elementy przechodzą przez nasza świadomość / Ego i zagęszczając energię przez skierowanie światła na wzorce myślowe tworzą materialne efekty. Muszą to być , albo powinny spontaniczne reakcje , bo one mają największą moc i najwyższy strumień światła do dyspozycji, one regulują i ustawiają , oraz wpisują nasze osobiste matryce twórcze na plan główny.
Wszystkie te plany, sytuacje, zdarzenia zawierają się w olbrzymiej prostocie , można to wytłumaczyć , bez komplikacji w pół godziny, reszta to bicie piany i paplanina o niczym i robienie Ludziom wody z mózgów.

Jak znajdę czas to wytłumaczę to w prosty sposób na forum , planem głównym jest okrąg , 4 . ćwiartki, trzy główne kule w poziomie , można go rozszerzać , przez rozszerzanie "horyzontu zdarzeń", ale jest rownież plan pionowy , który można rozpisać na zdarzenia materialne w obrębie 7 kul głównych materialnych inaczej naszych czakr, to dotyczy ( wyłącznie przestrzeni DO III WYMIARU!!!! oraz rozszerzyć można doświadczenia na połączenie doświadczeń materialnych ( siedmioelementowych / 7 czakr) z przestrzenią poza materialną 8 inaczej nieskończoności w pionie i poziomie co umieszcza 7 między dwoma dyskami 8, miej więcej tak.... o....7....o i teraz wystarczy tylko ustawić oś przepływu światła w 100% otworzeniu okręgu , a wszystkie 4 ćwiartki w których są matryce żywiołów ustawiają automatycznie swoje osie w 100% światłe tej osi głównej.w ten sposób następuje powrót do kodu pierwotnego wzorca DNA i mamy do dyspozycji zarówno w materii jak i na planach duchowych wszystkie , ale to wszystkie możliwości twórcze w 100%.
Naprawdę nie jest ważne wówczas , kto co i kiedy zrobił , bo istnieją tylko ci , którzy maja pełny kod DNA, a ci , którzy go nie mają, kończą swój depozyt energii ( jak w baterii) i faktycznie rozsypują się w pył kosmiczny, który nie ma możliwości istnieć jako osobowość , gdy jest tylko programem aktywowanym do istnienia energią pobierana od innych. To tak samo jak piaskowa babka na plaży , ona ma swój wzorzec z foremki i istnieje dopóki utrzymywana jest sztucznie ( woda , ręce ludzi) przy swoim wyglądzie, pozostawiona sama sobie szybko i bezpowrotnie rozsypuje się.


Zatem co robi ta kobieta? Koduje w podświadomości ludzi drogę energetyczną, planami by skierować energię Ludzi w fałszywe wzorce przejścia w momencie gdy staniemy się czystą świadomością światła i przenieść ja tam gdzie syntetyki będą mogły pozbierać swoją rozrzuconą pamięć dzięki tej fali z którą automatycznie przejdą jako cząstki info zapisane w fotonach.

Wiedzą co się stanie i szukają możliwości ulokowania energii strumienia i ukierunkowania go , który ich przeniesie w niższe przestrzenie , bo w wyższych istnieć juz nie będą mogli.

Ten cały Projekt Camelot jest projektem syntetyków dla syntetyków ale sprytnie manipulujący informacją i wykorzystujący doskonale nieświadomość LUDZI!


Obrazek
STOP!!! dla wszystkich manipulantów!!!
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 gru 2013, 10:58

@ east..

Kod: Zaznacz cały

[b]Pierwsze są odczucia,[/b] które po prostu się pojawiają , a Ty nie masz na to żadnego wpływu zaś w dalszej kolejności uruchamia się ciekawość poznania i dopiero tutaj wchodzi na scenę umysł.


I właśnie o to chodzi , o spontaniczność podejmowania decyzji beż kalkulacji opłacalności..... ale ta spontaniczność taka czy inna opiera się ZAWSZE NA POZIOMIE OSOBISTEGO ROZWOJU , KTÓRY KAŻDY MA INNY !!! NA WŁASNEJ OSOBOWOŚCI , KTÓRĄ KAŻDY MA INNĄ, I NA MOCY DZIAŁANIA, KTÓRĄ KAŻDY MA INNĄ!

Te trzy elementy , które tworzą każdego z nas , tworzą to ODCZUWANIE NASZE, które zdecyduje czy owe drzwi otworzymy ( bo energia za nimi współgra harmonijnie z nasza) , albo nie otworzymy , bo będziemy odczuwali nadal dysharmonię. reszta jest potem....

A owa pani chce w kodować w nas plan drogi, którym mamy pójść i otworzyć drzwi , które ona nam pokazuje , zrobić to mamy bez odczuwania ale przez wodowanie reakcji... Na tym polega różnica miedzy starym a nowym! Jest to ćwiczenie nas jak psa Pawłowa.... działanie na bodźce zewnętrzne a nie ufanie swoim odczuciom!

@ Darek, czy wiesz już na czym polega manipulacja nami tej aktorki???? zmęczenie bodźcami zewnętrznymi i w kodowanie ich w podświadomość fałszywych obrazów, planów drogi, którą , ktoś bardzo chce żebyśmy poszli ! całe to jej info z tym dziwnym nazewnictwem jest bzdurą służącą jako tło odwracające uwagę , a zarazem męczące świadomość.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 gru 2013, 11:44

Kiara pisze:@ Darek, czy wiesz już na czym polega manipulacja nami tej aktorki???? zmęczenie bodźcami zewnętrznymi i w kodowanie ich w podświadomość fałszywych obrazów, planów drogi, którą , ktoś bardzo chce żebyśmy poszli ! całe to jej info z tym dziwnym nazewnictwem jest bzdurą służącą jako tło odwracające uwagę , a zarazem męczące świadomość.

Obrazek

zapomniałem dopisać- ta cała niezwykła nomenklatura/nowomowa LO., to taka przynęta na haczyku,-
jak się złapałeś- to już twoje myśli/energia płyną do LO., czy obojętnie kto za tym stoi,-
a sami niby ostrzegają przed innymi- niezła sztuczka, godna najwyższej klasy manipulatorów..
:P
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 28 gru 2013, 13:00

Wszakze obejrzalam dopiero 23:29 pierwszego filmu, ale tematyka jest znana z innych zrodel. Tylko nomenklatura zmienia sie. Kazda nauka ma swoj jezyk (kazdy narod, program komputerowy, kazda zwiazana ze soba grupa, religie itd.). Trudno przekazac niewyuczonemu w danym "jezyku" swoja wiedze, stad tyle roznych interpretacji w rezultacie tego samego.

Nie uwazam, ze osoba z wywiadu jest jakims klamca, manipulatorem, czy robi sobie podstepnie reklame, wykonuje swoja powinnosc jak wszyscy to robimy. Obrala sobie to za zadanie, LO (jak to nazywa) prowadzi ja i jej podobnych przekazujac po swojemu tajniki funkcjonowania cyklu.

Mnie osobiscie bardziej przekonuje relacja Joanny Rajskiej (bardzo kontrowersyjna postac) w jej "Hiperfizyce", ona trafniej okresla poziomy swiadomosci. Od pierwotnych plemion pasterskich (pierwszy poziom), po swiadomosc "normalos" (zwykly konsument) telewizor, praca, spokojne hobby, cieszy sie z tego co ma, boi stracic, zyje w grupie spokojnie, poslusznie. Kolejna grupa to ci, ktorzy zaczynaja zastanawiac sie nad mechanizmami funkcjonowania wszechswiata, poszukuja, itd. I tu jest wlasnie sedno, bardzo czesto mylone z jakimis cyklami, wcieleniami, boskimi prawami, inkarnacja etc. - ta swiadomosc to jest potencjalna zdolnosc, na przyjecie nowych ladunkow informacji, przetworzenie materialu ( w tym rozszyfrowanie kodow) i wcielenie w zycie, przejscie na wyzszy level.
Ktos kto "dojrzeje" - ujrzy w sobie te zdolnosci nigdy nie bedzie juz zdegradowany, jak tlumaczy pani w wywiadzie, niestety blednie...
Ta swiadomosc to dar, ktory raz dany pozostaje na zawsze.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 28 gru 2013, 13:12

Pionierzy wprowadzający nowe poziomy świadomości zawsze są narażeni na krytykę, a życie toczy się dalej :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 gru 2013, 13:22

Fair Lady pisze:Ktos kto "dojrzeje" - ujrzy w sobie te zdolnosci nigdy nie bedzie juz zdegradowany, jak tlumaczy pani w wywiadzie, niestety blednie...
Ta swiadomosc to dar, ktory raz dany pozostaje na zawsze.

no właśnie- ciągle słuchamy suflerów, a przemiana dokonuje się wewnątrz,-
zamiast przekazywać energię gdzieś, komuś na zewnątrz- wykorzystajmy ją dla siebie do transformacji,-
wiedza z zewnątrz jest tylko info., którą sobie czasami z lubością powtarzamy, ale jej wartość bez doświadczenia jest jedynie powtarzaniem pustych słów

Bóg jest w niebie, a niebo jest w dupie..
:lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 gru 2013, 17:32

Niestety 80% tych rewelacyjnych info , doskonale trafiających w we wcześniej zmanipulowaną podświadomość to kolejna manipulacja starająca utrzymać poprzednią nowymi sposobami.. ;) :twisted:
Pani Rajska też przyznała ( wywiad był na starym forum) , ze jej przestrzeń ( czyli ci którzy ją karmią tymi rewelacjami) MUSZĄ podporządkować się woli kreacji chyba nazwala ich "TURRAKAMI" inaczej twórców i planistów życia w kosmosie, jak dla mnie Myślicieli. Wszyscy dostali obietnice przekroczenia IV wymiaru i wszyscy go przekroczyli 13 grudnia 2012. Ale.... i tu się drogi rozdzielają. istnieją trzy możliwości ;

1. ewolucja na wyższych planach , co jest naturalnym etapem rozwoju Energii.

2. cofnięcie się o jeden poziom niżej i ... albo kontynuowanie rozwoju do uzyskania poziomu energetycznego wprowadzającego w możliwość ewolucji. albo pozostanie na stale na tym poziomie i istnienie na planie energetycznym z ciągłym wchodzeniem we wcielenia by doładowywać siebie energetycznie.
są to dwie alternatywy pozostania w III Wymiarze na stałe lub czasowo dotyczą one TYLKO I WYŁĄCZNIE ENERGII POSIADAJĄCYCH ISKRĘ ŻYCIA, nie obejmują syntetyków.

3. opcja to; syntetyki , które gdy otworzą się w pełni wrota miedzy wymiarowe istnieć będą jedynie do momentu posiadania energii w swoich polach życia, gdy zużyją ją rozsypią się w kosmiczny pył , bo nic ich nie utrzyma w skupieniu NIC ICH NIE BĘDZIE SCALAŁO W JEDNIĘ , a doładowania od Ludzi już nie będzie. Ponieważ pamięć o tym zdarzeniu również pozostaje w zapisie pola , liczyli na to że uda im się zmanipulować 500 tys ludzi z Iskrami życia i podpiąć ich świadomość do fali ,która, przeniesie tą świadomość w wibrację niższą z zapisem tego fałszywego planu ( tak usilnie wgrywanego w podświadomość kogo się da) "Gwiazdą Śmierci" ( Gwiazda Śmierci dla Ludzi dla nich "życie") na podstawie którego mogli by odtworzyć swoje istnienie.

Nie da się i to niezależnie od tego co ktoś mówi czy pisze, bo zostały przywrócone pierwotne parametry kodu Życia z całym pierwotnym kodem DNA i całym pierwotnym kodem wzorca Człowieka składającego się [b] Z DWÓCH FILARÓW PLANU "ŚWIĄTYNI " CZYLI HARMONIJNIE POŁĄCZONYCH UCZUCIEM; ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO! KONIEC , KROPKA I BASTA! [/b]

Te trzy elementy tworzą wzorzec trujcy ;
1. Kula JEDNI - połączonych harmonią aspektów żeńskiego i męskiego ( na planie energetycznym) - duża kula rozdziela się u spodu na dwie mniejsze.

2.dwie mniejsze kule wydzielone z jedni- aspekt żeński i męski ( na planie fizycznym) - dwie małe kule pod dużą.

Oddziaływanie mocy elektrycznej aspektu męskiego na żeński magnetyczny , tworzy życie fizyczne zapisane w polu elektromagnetycznym. Wzorzec energetyczny istnieniu przekazuje Pentagram Wenus 5 ELEMENTÓW !( Gwiazda Jasna, Gwiazda Życia), jeżeli obniżamy jej wibracje , przesuwamy kąt naświetlenia względem względem kosmicznej MATKI , tworzymy Czarną ( niedoświetloną Gwiazdę Śmierci) , śmierci , bo w obszarze jej wzorca nie zachodzi ewolucja, a jedynie powtarzalne cykle reinkarnacyjne , obumierania materii i kolejnych narodzin.

Możliwością "życia" syntetyków jest Gwiazda Śmierci , dlatego tak intensywnie walczą o zatrzymanie ewolucji kosmicznej w której ewoluuje Człowiek, możliwością wiecznego życia człowieka jest Gwiazda Życia zatem robimy wszystko by ewolucja dokonała się.

Nie jest łatwo rozróżniać tych zmanipulowanych informacji rozpuszczonych w morzu prawdopodobieństw i wymyślonego nazewnictw, wiem o tym. Jednak gdy czegoś nie wiem , zwyczajnie mówię ... nie wiem, jeszcze nie wiem...., walczenie o racje , dla walki , bo.... ob/ ona, a, ja nie???? nie służy naszemu wspólnemu dobru.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 28 gru 2013, 18:18

Kiara pisze:... Nie jest łatwo rozróżniać tych zmanipulowanych informacji rozpuszczonych w morzu prawdopodobieństw i wymyślonego nazewnictw, wiem o tym. Jednak gdy czegoś nie wiem , zwyczajnie mówię ... nie wiem, jeszcze nie wiem...., walczenie o racje , dla walki , bo.... ob/ ona, a, ja nie???? nie służy naszemu wspólnemu dobru.


Wybacz śmiałość, ale mam nieodparte wrażenie, ze rzeczywiście nie wiesz, a resztę sobie "dopisujesz" ze strzępów dezinformacji jakie podają Ci MYŚLICIELE i ich ferajna.

Powiadasz, ze to aktorka.
To jej rola jest równie dobrze odgrywana jak i Twoja. ;)
Różnica polega na tym, że Ty uparcie trzymasz się starych, często już przebrzmiałych informacji natomiast ona ma odwagę jasno wyjaśniać, że poprzednie plany (pisałem o nich na starym forum) wzięły w łeb i teraz stoi przed nami nowa, inna alternatywa, którą jak widać trudno jest przełknąć tym, którzy kurczowo trzymają się starych programów.

Kto tu szerzy propagandę, dezinformację?
Na to pytanie będą mogli sobie odpowiedzieć tylko ci, którzy rzetelnie zapoznają się z całością materiału zapodanego w filmach i jeśli ktoś zna j. angielski to moze poszerzyć swą wiedzę o bardziej aktualne informacje.

Pozwól, że ja z Tobą się nie zgodzę. ;) :D
A przynajmniej nie we wszystkim. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 gru 2013, 18:53

@ Darek... oj tak!!!!

dla tych którzy patrzą , a nie widzą ( bo zwyczajnie nie wiedzą) , to co ona mówi i pokazuje jest jednią prawdy! Ale dla mnie NIE! Bo widzę i potrafię zobaczyć iż to co jest pokazywane jako NOWE , jest dokładnie tym starym w które chcą nas ci manipulanci obrzydliwi ponownie wsadzić wykorzystując niewiedzę większości ludzi.

Nie wystarczy powiedzieć coś i przyznać tak , tamta wersja już nie działa.... teraz będzie nowa ! A dla urzeczywistnienia NOWEJ pokazać stare plany jako nowe , które podstępnie prowadza w stare a,nie w nowe.większość Ludzi to kupi , bo nie wie co jest starym planem , a co nowym, ja nie, bo wiem na czym polega różnica.
Żeby to zauważyć trzeba mieć wiedzę w tym temacie i to nie małą wiedzę , a nie tylko opierać się na usłyszanych i przeczytanych treściach.

Powiem iż mam tą wiedzę , dysponuję nią , bo przez wiele lat uczyłam się jej sama , odkrywałam ja sama i potwierdziła się w tych wieloletnich doświadczeniach. naprawdę nikt mi jej nie przekazał, nie przekazuje i nie wskazuje palcem.Nauczyłam się odróżniać logiką i odczuciami, dlatego mam łatwość w wyłapywaniu fałszu.Przeszłam fizycznie szlakiem zmanipulowanego na ziemi strumienia magnetycznego, mam wiedzę na ten temat, wiedzę nie informację osobistą wiedzę, zatem mogę powiedzieć nie dlatego iż ktoś mi coś szepcze do ucha, a dlatego iż jest to MOJĄ WIEDZĄ.
A, że się to komuś nie podoba iż tak szybko i tak dużo odsłaniam fałszu i manipulacji? trudno , nie wszystko wszystkim się podoba.

Wrócę do tekstu o którego wstawienie Ciebie poprosiłam , tam tez jest info o przestawieniu osi magnetycznej ziemi.

tak, ta kobieta BARDZO, ale to BARDZO RZETELNIE wprowadza w treść swojej informacji.... ale informacja nie niesie rzetelnej prawdy!!!!

ps. zauważyłam laikowanie tekstów , które podważają wiarygodność moich wypowiedzi , robią to systematycznie te same osoby.... :lol: :lol: szkoda iż miernikiem ocen jest antypatia do kogoś miast wartość wypowiedzi. ;) :D
A, tak swoją drogą to może byś Darek napisał o czym opowiada ta pani, co przekazuje, jaki jest główny sens treści? potrafisz to zrobić .

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 28 gru 2013, 19:32

songo -

no właśnie- ciągle słuchamy suflerów, a przemiana dokonuje się wewnątrz,-
zamiast przekazywać energię gdzieś, komuś na zewnątrz- wykorzystajmy ją dla siebie do transformacji,-
wiedza z zewnątrz jest tylko info., którą sobie czasami z lubością powtarzamy, ale jej wartość bez doświadczenia jest jedynie powtarzaniem pustych słów


Nie na sluchaniu /tudziez: czytaniu, tlumaczeniu "pierdol" lub zwyklemu trawieniu/ cala sprawa polega i na slepym nasladownictwie.
Tylko na ZROZUMIENIU.
A to sa juz pewne odleglosci.

Ja tylko zacytuje krola Wladyslawa Jagielle, ktory nie specjalnie chcial wojny, ale ASTROLOGOWIE!!! °° wykazali poprzez analize tarota i innych znakow ...

"Kto nie cwiczyl, ten sam uzna w konfrontacji swoja wartosc" - chcieliscie wojny to ja dostaniecie.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Ascendencja, wzniesienie, transformacja

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 28 gru 2013, 19:35

Kiara pisze:...
Wrócę do tekstu o którego wstawienie Ciebie poprosiłam ...


Chyba coś przeoczyłem.
Jaki tekst chciałaś bym wstawił?

...
ps. zauważyłam laikowanie tekstów , które podważają wiarygodność moich wypowiedzi , robią to systematycznie te same osoby.... :lol: :lol:
...


Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Możesz jaśniej?

A, tak swoją drogą to może byś Darek napisał o czym opowiada ta pani, co przekazuje, jaki jest główny sens treści? potrafisz to zrobić .


Oczywiście, że potrafię ale nie chodzi o moje tego widzenie. Każdy sam niech przeczyta i wyrobi sobie zdanie.
Jeśli ktoś przeczyta kilka pierwszych minut i na podstawie trudnych określeń i zagadnień naukowych, jakie tam występują, twierdzi, że to nie dla niego to ...
polecam czytanie "bajek braci Griim". ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ