Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

*Osobista Moc Człowieka*

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

*Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 10 gru 2013, 12:24

historia @Kiary z wątku "Inni o energii" przypomniała mi temat, który swego czasu b.mnie interesował,-
i o wielu takich przypadkach czytałem jeszcze w erze prasy, wrzucam jeden z takich przykładów znalezionych na szybko:

Kiara pisze:Opowiem wam jedno z niedawnych bardzo zdarzeń w moim życiu ( niedawnych bo z 15. 08. / sierpnia ,tego roku), poszłam jak zawsze na południowy spacer z sunią do maleńkiego skwerku przed dworcem pociągów.Samo południe, święto , nie ma nikogo, ale widzę jakąś dziwną szamotaninę w stojącym samochodzie. Na poczatku myślałam że jakaś para ma nieporozumienia lub zwyczajnie młodzi ludzie wygłupiają się. Jednak coś mnie tknęło i doszłam do tego samochodu, patrzę a tam młody czarny chłopak bije niesamowicie kobietę w środku, jest już tak zmasakrowana iż twarz jedna płynąca krew , cała zsiniaczona.Ona leży na przednim siedzeniu trzyma mimo wszystko kluczyki on nad nią masakruje ja stojąc pochylony w drzwiach kierowcy. Ja nic nie miałam , tylko swoje pięści i to lewej reki bo prawą trzymałam psa. Zaczekam go walić po głowie pięścią żeby dał spokój tej juz prawie nieprzytomnej kobiecie. No to on jej dał spokój odwrócił się do mnie i walnął mnie kilka razy pięścią w twarz , ta zdążyła wysunąć się z samochodu i upadla na ulicę nie dala rady juz stać. Ja dostałam dwie bokserskie rundy po kilka razy w twarz, ja nawet nie drgnęłam w miedzy czasie pojawił się młody facet , , agresor zaczął uciekać facet wezwał policje i pogotowie , przyjechali błyskawicznie. Kobietę na noszach do karetki , straciła pamięć częściowo. A ja... podszedł do mnie lekarz i pyta czy pani się coś stało, czy pani tez została uderzona? Byłam zaskoczona pytaniem , bo dostałam wiele razy , a on na to nie ma żadnych śladów , ani jednego , czy coś panią boli? kurdę , no nie! Czy chce pani pojechać z nami do szpitala to lekarz zobaczy.... pojechałam, nic nie zobaczył , zbadali , obejrzeli i nie było żadnych śladów oprócz maleńkiego guza na czole. No to powiedzieli przyłóż sobie kobieto lodu w domu, na wszelki wypadek dali mi tabletkę przeciw bólową i tyle.
I co to było.... powinnam być nieźle poturbowana , a nie było ani jednego śladu!
Kobieta była chyba ponad tydzień w szpitalu.
Jak dla mnie , sytuacja się wydarzyła , są świadkowie opisy , ale moja energia / aura energetyczna była tak silna iż energia tego chłopaka przez uderzenie w nią nie miała możliwości dokonania w niej żadnych zmian. Czyli energia , jej moc zapanowała nad materią, fizycznym uderzeniem.


Obrazek


Obrazek
El. MŚ 2010. Stefan Majewski: Największe możliwości drzemią w psychice
wyb.dsz2009-10-10, ostatnia aktualizacja 2009-10-10 14:12
Stefan Majewski
Stefan Majewski
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
- Człowiek wykorzystuje siedem procent swoich możliwości. Siedem procent! Braki można nadrobić motywacją. Słyszałem historię matki, która uratowała swoje dziecko podnosząc jedną ręką ponad 400 kg - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" trener Stefan Majewski. Reprezentacja Polski zagra w sobotę wieczorem mecz o wszystko z Czechami.

Zdaniem trenera reprezentacji Polski, jego drużyna ewentualne braki może nadrobić motywacją.

- Czy motywacją można nadrobić braki w formie? Tak. Poza tym, trzeba zastanowić się, co to jest brak formy. Braki kondycyjne? To można sprawdzić. Kontuzje? Można sprawdzić. A jeśli wszystko jest ok., to o co chodzi? O głowę. Największe możliwości drzemią w psychice. Człowiek wykorzystuje siedem procent swoich możliwości. Siedem procent! - tłumaczy Stefan Majewski.

Trener reprezentacji na potwierdzenie swojej teorii przedstawia anegdotę o wypadku samochodowym.

- Słyszałem pewną historię. Kiedyś, w zakładzie samochodowym doszło do wypadku. Na podnośniku stał samochód. Przyszło dziecko, przekręciło wajchę w dół i weszło pod auto. Przypadkiem zauważyła to matka, jedną ręką podniosła samochód, drugą wyjęła dziecko. Jak obliczono później, ta kobita jedną ręką podniosła ponad 400 kg - kończy Majewski.

http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7131 ... wosci.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 10 gru 2013, 14:26

No to podziwiam Twoja odwage Kiaro!
To tu bym widziala powod do zastanowienia sie, skad wzielas w sobie tyle animuszu?
To, ze nic sie Tobie nie stalo to wynik "wypstrykania sie" z energii tego napastnika. Tak faktycznie w boksie to czesto decyduje ten jeden jedyny cios (punch)a nie to obijanie, to tylko tak wyglada groznie. Choc mogl Cie trafic w szczeke, a wtedy nawet lzejsze uderzenie wywolac mogloby szkode.

Nie kazdy zachowalby sie tak odwaznie, choc oficjalnie policja nakazuje w takich przypadkach wolac - "Policja, pali sie!" Wtedy zbierze sie wieksza liczba ludzi.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 10 gru 2013, 15:53

To Tak Jest!!!
W sytuacjach zagrażających mi życie wstępuje we mnie dziwna siła, która pozwala mi robić rzeczy, których ""normalni' ludzie nie są w stanie.
Miałem w swoim życiu wiele takich przykładów, czasami wydaje mi się że w poprzednich wcieleniach byłem mistrzem wschodnich sztuk walki, mój dziadek zwoływał najsilnieszych łobuzów z okolicy, by pokazać im jak niepozorny i słaby chłopak da im lekcję.


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 10 gru 2013, 16:12

Nigdy nie byłam tchórzem i zawsze reagowałam na krzywdzenie innych bardzo zdecydowanie i robię to cały czas. Taka reakcja jest spontaniczna, myśli się... a właściwie nie myśli a ,działa.. starając pomóc.

Oberwałam wiele razy nie tylko w szczękę , pod jedno i drugie oko też, ale nie o licytacje chodzi , a, o fakt że takie uderzenia powinny zostawić mniejszy lub większy ślad, nie zostawiły NIC! Chłopak był młody i silny, walił w praktycznie bezbronne kobiety, to nie była walka bokserska , to był napad łobuzerski na bezbronną kobietę w samochodzie, która nie miała możliwości obronienia się ograniczona siedzeniami w pozycji praktycznie leżącej.
Sądzisz że za pisanie w necie, tego co piszę praktycznie od 8 lat nie otrzymuję "nagrody"...... ? I to jakie... nie są fizyczne , a energetyczne ale normalnie wywołują skutki fizyczne ( poczytaj sobie), śmierć na atak serca , lub wylew , to norma.
A ja sobie piszę nadal i odkrywam wiele rzeczy , stopuje jeszcze więcej i się nie boję i przejmuję , jak bym opowiedziała w ilu wypadkach samochodowych już powinnam zginąć..... ile rożnych innych przeszłam sobie spokojnie.... to ten incydent nie jest niczym wielkim. Jest tylko inny.

Zastanawia mnie do dzisiaj inna rzecz, sprawa poszła do prokuratury ( ze względu na ta kobietę), chłopak uciekł, OK! , ja go opisałam bardzo szczegółowo ( policja była zdziwiona że, aż tak! bo zazwyczaj emocje chwili zacierają pamięć, u mnie tego nie ma , mam bardzo precyzyjny i szczegółowy ogląd zanotowany w pamięci do którego mogę wracać), on uciekł na dworzec , w miejsce gdzie jest pełno kamer czynnych. Mamy bardzo dokładną godzinę , nagrania, opis, brak innych ludzi w tym czasie w obrębie około 30 minut ( bo nie było pociągów) i do tej pory nie ma identyfikacji sprawcy przy używaniu systemu metrycznego???? Nie ma możliwości żeby on nie posiadał żadnego dokumentu, to był młody człowiek Francuz z bliskiej okolicy!
No to, o co, chodzi???? Akceptacja rozboju, wywoływanie strachu....

We Francji uderzenie pięścią jest karalne, otwartą ręką nie, bo pięścią jest traktowane jako zamierzone wyrządzenie krzywdy. Prawo francuskie mi się bardzo nie podoba, oj nie!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 10 gru 2013, 16:35

przechodzimy przez życie nie zdając sobie sprawy, jakie niezwykłe moce kryjemy w sobie..
Jak to się dzieje, że drobna kobieta dostaje supermocy pozwalających jej przenieść samochód?

Kiedy Laurnen Kornacki odkryła, że jej ojciec został przygnieciony przez swoje BMW 525i (wypadek miał miejsce, gdy pracował on nad naprawieniem pewnej usterki w samochodzie), 22-latka samodzielnie podniosła pojazd i wyciągnęła tatę spod niego. Jak to się dzieje, że drobna kobieta dostaje supermocy pozwalających jej przenieść samochód?

Zapewne niejednokrotnie słyszeliście historie o ludziach, którzy w sytuacjach zagrożenia życia doznawali przypływu nadludzkiej siły. Wszyscy zadajemy sobie jednak pytanie: w jaki sposób zwyczajna osoba jest w stanie podnieść coś, co waży więcej niż tonę?

- Wiele osób jest w stanie podnieść przedmiot cięższy sześć, siedem razy od nich samych - powiedział Michael Regnier, profesor bioenergetyki z Uniwersytetu Waszyngtońskiego - Jednak większość osób nie przeciąża się w ten sposób, częściej czynią to na przykład atleci.



- Strach, panika, desperacja - emocje te są w stanie wyzwolić nadludzkie siły, będące efektem woli przeżycia - powiedział Dr Javier Provencio, dyrektor wydziału neurologicznego ICU w Cleveland Clinic.

Regnier, który za młodu trudnił się podnoszeniem ciężarów, doświadczył przypływu niesamowitej siły zarówno jako atleta, jak i jako uczestnik wypadku. Około 20 lat temu, Regnier jechał autostradą do Los Angeles, gdy zauważył wywrócony samochód na poboczu. Kierowca ciągle siedział za kierownicą, więc Regnier zatrzymał się by pomóc.

To był instynkt: nie mógł zostawić tego człowieka samemu sobie. Drzwi samochodu zacięły się przez co kierowca nie mógł wydostać się z samochodu - Regnier wyrwał drzwi z zawiasami, co uwolniło człowieka z wnętrza pojazdu.

Regnier pamięta swoje ręce obolałe z wysiłku w chwili w której wyrywał drzwi, jednak nie wie co stało się z kierowcą, gdyż ten odjechał z miejsca zdarzenia, kiedy nadjechała karetka.

Wyrywanie drzwi z samochodu bądź podnoszenie pojazdów przez ludzi, wiąże się z histeryczną siłą. Istnieje jednak mało medycznych dowodów na istnienie tego zjawiska. Większość historii wiąże się z anegdotkami opowiadanymi przez znajomych.

Naukowcy wierzą, że przyczynia się do tego podniesiony poziom adrenaliny, która dodaje mięśniom mocy. Adrenalina rzeczywiście motywuje ciało do działania w przypadkach zagrożenia życia, przyspiesza bicie serca i wydolność płuc, przyspiesza przepływ krwi - wszystko to motywuje mięśnie do szybszego działania.

Kiedy adrenalina zwiększa refleks i motywuje do działania, ciało pod wpływem stresu odpowiada nadludzką siłą. Kaskady enzymów i białek odpowiadają, pozwalając ludziom na taką nadludzką aktywność.

- Bardzo ważną rolę pełnią także endorfiny - powiedział Provencio - Nasze ciała produkują endorfiny, gdy poddajemy je wysiłkowi fizycznemu, co przyczynia się do powstawania tzw. „euforii biegacza”.

Owe neuropeptydy sprawiają, że ludzie czują się lepiej i nie odczuwają bólu, co w kryzysowych sytuacjach pozwala zyskać nadludzkie zdolności oraz wykonywać zadania dla „superbohaterów”.

- Endorfiny sprawiają, że ludzki mózg jest w stanie sprostać stresującym sytuacjom. Skupiasz się na zadaniu, które musisz wykonać.

Provencio dodał - Warto pamiętać, że ludzie, którzy dokonują tego typu wyczynów, są pod wpływem silnego stresu. Doznają „mocy”, ponieważ problem który muszą rozwiązać, dotyka ich osobiście.


http://www.sciencenews.pl
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 10 gru 2013, 20:06

Jak to mówią Rosjanie : ,,Czełowiek samyj silnyj na świecie" Człowiek na świecie jest najsilniejszy :D
to pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 10 gru 2013, 20:14

Lady, nie dlatego, że się czepiam, ale spłycasz zagadnienie, obserwujesz je tylko w jednej płaszczyźnie - fizycznej. Gdzie znajdziesz młodego faceta, który się zmęczy obijaniem twarzy kobiety?
Gdyby ganiał, albo ona jego, po ringu jakąś karate-lady, to może tak, by było, ale tutaj prawie się nie ruszał i miałby się zmęczyć?
Bardziej trzeba przyznać rację songo, który zapodaje psychiczny wpływ stresu i emocji. Spójrzmy na przypadki podnoszenia samochodu przez kobiety. Jak myślicie jak wyglądałaby ręka kobiety, gdyby ten samochód ponad 1 tonę wagi, najechał na nią choćby 1 kołem? W większości przypadków byłaby mocno zmiażdżona, popękana skóra, popękane niektóre kości. A tu kobieta 1 ręką unosi powiedzmy pół samochodu i do tego używa tylko połowy dłoni (bo tylko tak może chwycić!
Według mnie mechanizm zjawiska jest dość prosty. Polega na nieświadomym wygenerowaniu przez umysł potężnej siły, najprościej można byłoby nazwać antygrawitacją, gdy chodzi o podnoszenie, choć tej nazwy nie można użyć w innych przypadkach.
Czasami ludzie demonstrują gięcie łyżeczek czy przesuwanie, wręcz lewitowanie przedmiotów - bez dotyku. To ta sama zasada działania, tylko w tym przypadku "operator" świadomie skupia swoją siłę woli i energię na przedmiocie, a w stresie jest to podświadome i o wiele, wiele większa energia.
Więc kobieta użyła ręki, bo to naturalne, ale ręka była tylko wyznacznikiem kierunku.
Mężczyzna wyrywając drzwi zapewne poodciskał sobie ręce kilkoma próbami, dopóki desperacko się nie skupił.
Dążę do tego, że tak naprawdę używający tej siły nie robi sobie krzywdy, choć teoretycznie powinien.
Z Kiarą to trochę inne zagadnienie, choć moim zdaniem podobne podłoże. Ona sobie wytłumaczyła to aurą.
Moim zdaniem chodzi o coś innego. Jest to znowu psychika - ona przystąpiła do działania z przekonaniem, że jej się nie może nic stać, więcej z pewnością tego. Jednak obrywała ciosy, napastnik wiedział, że uderza i trafia, a ona odczuwała uderzenia. Więc dlaczego nie powstały choćby siniaki?
Myślę, że tak, jak u tamtych kobiet, jakaś generowana psychicznie siła przyjmowała w pewnym sensie na siebie te ciosy, że nie dochodziło do deformacji - mimo że odczuwała - ale umysł nie miał innego wzorca - więc serwował to, co miał.
Jest jeszcze inna możliwość - szybka regeneracja tkanki do poprzedniego stanu - takie działania organizmu są znane z opisów, zwłaszcza z egzotycznych dla nas miejsc, a nawet filmików YT. Tutaj znowu działa podświadomość.
Pytanie Kiaro - czy kiedyś potem czułaś swędzenie w miejscach uderzeń.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 10 gru 2013, 21:11

Nie nic nie czułam chociaż w szpitalu położyli mnie na łózko i trzymali z godzinę na badaniach, nic mnie nie bolało i nic nie czułam, oprócz tego malutkiego guza, który na drugi dzień zniknął.
Lekarze ciutkę dziwnie na mnie patrzyli , ale co tam :)
Cała ta sytuacja dla mnie była niesamowicie zastanawiająca, bo, prałam go z,tyłu po głowie pięścią, w końcu facet się odwrócił i przez chwilę on zwijał pięści gapił się na mnie a ja na niego. Mierzył gdzie mi przywalić i walił z całą siłą , a ja nawet nie drgnęłam, stałam jak idiotka, jak worek treningowy, a, on mnie obijał i patrzył że ja na nic nie reaguję, nic mi nie jest i dalej stoję jak słup soli! No to dał spokój , ale w tym czasie ta kobieta wygramoliła się z samochodu na jezdnię i upadła.

Jak już ten łobuz uciekł podjechał jakiś stary kretyn , zapytał czy wezwana policja i pogotowie i powiedział nam uprzejmie że cały czas nas obserwował z oddali! I... pojechał sobie.
Ja wiem jak reaguję w takich sytuacjach i jaką siłą wówczas operuję , normalnie to by miał roztrzaskaną twarz o samochód i to on, by się nie podniósł z ziemi. A w tym wypadku coś całkowicie innego.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 10:09

blu -

Lady, nie dlatego, że się czepiam, ale spłycasz zagadnienie, obserwujesz je tylko w jednej płaszczyźnie - fizycznej. Gdzie znajdziesz młodego faceta, który się zmęczy obijaniem twarzy kobiety?
Gdyby ganiał, albo ona jego, po ringu jakąś karate-lady, to może tak, by było, ale tutaj prawie się nie ruszał i miałby się zmęczyć?
Bardziej trzeba przyznać rację songo, który zapodaje psychiczny wpływ stresu i emocji.


Ja nie napisalam "zmeczyc sie", lecz uzylam okreslenia - "wypstrykal sie z energii", a to co innego. Myslisz, ze kazdy cios jest tak samo silny?? Tak tylko wyglada to okladanie (obijanie), na treningu (glownie faceci) nic sobie z tego nie robia, kwestia wprawy.
To Ty starasz sie dorobic jakas filozofie, bo zwykle logiczne, przytomne myslenie jest widac w swej prostocie zbyt malo atrakcyjne do zaakceptowania.
Wracajac do Kiary, nie uwlaczajac, ale nie jest to kruszynka, lecz kobitka o wadze i wzroscie "sprawiedliwym" ;), wiec i jej sila potencjalna jest odpowiednio wieksza.
Do szpitala zawiezli, bo mogla faceta zaskarzyc o utrate zdrowia czy cos tam takiego, zwykla obdukcja. A ze nie bolalo, to tylko dobrze.
Mala dygresja na przyszlosc - gdy napastnik stal tak blisko, ze mogl okladac piesciami (od razu widac, ze amator ;) to trzeba bylo mu skopac piszczele, to niesamowicie bolesne i skuteczne jako forma samoobrony.

Co do kobitek, ktore podnosza auta, to dorzuce jeszcze jedna Pippi Langstrumpf, ktora podnosi calego konia w ciapki z kopytami do gory. :o
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 gru 2013, 10:20

Fair Lady pisze:Co do kobitek, ktore podnosza auta, to dorzuce jeszcze jedna Pippi Langstrumpf, ktora podnosi calego konia w ciapki z kopytami do gory. :o

no widzisz i tak ludzie sami ograniczają swą "moc" wiarą, że to czy tamto jest niemożliwe ;)
Coś jest niemożliwe dopóki nie przyjdzie ktoś, kto nie wie, że to jest niemożliwe. I to robi!
8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 10:36

songo

no widzisz i tak ludzie sami ograniczają swą "moc" wiarą, że to czy tamto jest niemożliwe ;)


Sama wiara w cos to tylko pol gwizdka, konfrontacja z rzeczywistoscia czesto przynosi zaskakujace rezultaty (rozne), co oznacza do poki sie nie sparzysz na czyms to nie poczujesz mocy ognia, sama wiara to nie empiryzm.
Niekiedy ta slepa wiarapolega glownie na uznaniu za prawdziwe fikcje opisywana obficie przez swiat tzw. naukowo-komercyjny. A dzis dominujacy. Bo kto to sprawdzi??
I jak to?? To TY mi nie wierzysz?? I jeszcze cala sterta straszakow, jak nie uwierzysz w to, czy tamto, to... i tu nastepuje lista, dluga lista wklikanych w pola morfogenetyczne od zarania mek piekielnych, klucia widlami, palenia na stosach etc.
lub inaczej mowiac obnizania i odsuwania delikwentow od mozliwosci osobistego doswiadczania.

Np. teza - Ziemia jest planeta, Ziemia jest okragla etc. a kto to sprawdzi? ;) To dopiero sila MOCY! Nie prawdaz?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 gru 2013, 10:40

..to inaczej- ludzie sami świadomie ograniczają swą moc przekonaniem, że to czy tamto jest niemożliwe
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 10:50

songo -

..to inaczej- ludzie sami świadomie ograniczają swą moc przekonaniem, że to czy tamto jest niemożliwe


Nie, ze swiadomie. Poprostu nigdy nie byli skonfrontowani z ukryta sila potencjalna drzemiaca w nich.

Podam dla rozluznienia napiecia ;) taki kawal:

"Czy umiesz grac na skrzypacach?
odp: Nie wiem, nigdy nie probowalem"

:lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 gru 2013, 10:57

Lady, zamiast próbować zrozumieć - idziesz w zaparte. "Wypstrykana z energii" to mogła być pobita kobieta, choć i to było przede wszystkim efektem szoku, a nie fizycznym.
Jedną z zasad trollowania doskonałego jest ośmieszanie tematu:
Co do kobitek, ktore podnosza auta, to dorzuce jeszcze jedna Pippi Langstrumpf, ktora podnosi calego konia w ciapki z kopytami do gory. :o

Kiaro, mimowolnie podałaś charakterystykę "super żołnierza", o którym myśleli i próbowali wyselekcjonować i wyszkolić w USA, zanim zaczęli myśleć o robotach.
Moje pytanie dotyczyło dłuższego okresu czasu, tygodnia, czy dwóch, ale skoro tak odpowiedziałaś, to logiczne jest, ze nie zauważyłaś, lub nie zwróciłaś uwagi, lub nie zaistniało.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 gru 2013, 11:20

Lady... nie właściwe info na mój temat.... ;) :lol: mój wzrost to 155cm, a waga no ciutke ponad normę ale nie aż tak dużo nosze rozmiar 44.Zatem mam jeszcze krągłości ale... co było nie jest już od dawna aktualne. :lol: :lol: :lol: :lol:
to tak dla identyfikacji mojej wagi na ringu.... ;) :lol:

skopać.... a czym jak byłam w klapkach japonkach z miękkiej gumy :?





Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 11:30

blu -

Lady, zamiast próbować zrozumieć - idziesz w zaparte. "Wypstrykana z energii" to mogła być pobita kobieta, choć i to było przede wszystkim efektem szoku, a nie fizycznym.
Jedną z zasad trollowania doskonałego jest ośmieszanie tematu:


Ja tematu nie osmieszam, uczciwie w oparciu o doswiadczenie opisalam jak takie naparzanie odbiera sie ... empirycznie.
A, ze ktos widzial to czy tamto, czy wierzy w to, czy owo to juz jego sprawa prywatna. I nby dlaczego Pippi Langstrumf ma byc mniej doceniona od innych?

Najwieksze osmieszanie tematu polega na ignorancji wiedzy. Ignorant za wszelka cene bedzie chcial przebic sie ze swoimi tezami i glosic je kazdemu napotkanemu (z reguly nowicjuszowi, aby podlaczyc sie do jego zrodla zasilania).

A tak zupelnie uczciwie to gdzies obilo mi sie o uszy, ze prawdziwa cnota krytyk sie nie boi.

A trollowanie polega na przemycaniu do sieci i innych komunikatorow publicznych informacji niesprawdzonych osobiscie.

P.S.

blu - czemu mam zawdzieczac ten rodzaj "konskich zalotow"? Mam wrazenie, ze obserwujesz mnie nieustannie i probujesz za wszelka cene osmieszyc :o .

Kiara na tym malym zdjecku widzialam Ciebie tylko od pasa w gore ;)

To ile wzrostu mial ten napastnik? ;) :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 gru 2013, 11:33

On miał na-pewno ponad 180 cm , był szczupły , ale nie chudy wiek około 23 lata wysportowany.Klasyczny młody łobuz.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 11:44

Z tego co opisalas o tym zajsciu to wywnioskowalam, ze nie byl to atak w celach rabunkowych, lecz porachunki na tle emocjonalnym. Widzialam na wlasne oczy jak faceci potrafia lac swe kobiety, zwlaszcza w innych kregach kulturowych wybiegajacych poza europejskie.

Pokazuje na zalaczonym Video jak nalezy wycwiczyc tzw. low kick. Zapewniam NIC nie boli!! Kwestia pewnej wprawy. I aby nie kopac jak pilke nozna!! To bardzo wazne. Kopie sie golymi stopami.

http://www.youtube.com/watch?v=NHfpPI6uOCA
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 gru 2013, 12:52

Lady, myśl logicznie. Skoro policja go "szuka" z kamer itd. to oznacza, ze ofiara go nie znała, inaczej dawno by go złapali.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 gru 2013, 14:26

To nie były żadne porachunki , a napad rabunkowy , łobuz chciał kobiecie ukraść samochód ale z dokumentami dlatego bił ją tak żeby odebrać jej również torebkę on był młody kobieta dobrze po czterdziestce. Chciał ją nieprzytomną wyrzucić z samochodu ale wcześniej ja zareagowałam. Nie znała go.Pewnie polował na samotną kobietę , która zaparkuje , albo będzie wchodziła do samochodu , w miejscu gdzie jest mój dom nigdy nie było takich zdarzeń!
Teraz opowiem wam inną historię z mojego życia,dawno temu, bo miałam wówczas 18 lat , 155cm i 45 kg. , szłam w wigilię do moich dziadków. Była zimowa mroźna pogoda, śnieg i ciemno pomimo iż dopiero 7 wieczór.
Po szlam sobie na skróty przez puste place w obrębie których domy były około 200/ 300 m, nikogo nie było szlam sobie sama , ale w pewnym momencie słyszałam za sobą kroki , które przyspieszają razem z moim przyspieszeniem i zanim się odwróciłam ktoś z tylu usiłował ręką ścisnąć moją szyję i pewnie mnie przewrócić! :o

Ale ja strachliwa nie jestem więc szybkim ruchem odwróciłam się i wydalam taki dźwięk ( znam go teraz), że facet dał dyla a ludzie pomimo wigilii ( i pewnie goszczenia się przy stolach oraz śpiewu) powyskakiwali z domów! Nie wiem jak to usłyszeli , bo mój dziadek te minimum 300m. tez usłyszał i wyszedł na dwór zobaczyć co się dzieje.

No i się zaczęło... facet w nogi a ja za nim, on do pustego ogrodu , a ja za nim, on przez płot a ja za nim , on do swojego domu , a ja za nim, walę w drzwi pięściami i coś wrzeszczałam! Wyszła wystraszona żona , wykrzyczałam jej wszystko i powiedziałam iż jak się powtórzy tu chociaż jedn incydent zgłaszam na policję, bo go rozpoznałam.

I to są moje normalne reakcje w ekstremalnych sytuacjach , nie stoję jak worek treningowy z oczekiwaniem na cios, biada napastnikowi, bo faktycznie mam wówczas niesamowitą silę.

Dziadek mi później opowiedział iż istotnie było kilka napadów na kobiety w tej okolicy wyrywano im torebki, ale po tym incydencie już nigdy się nie powtórzyły. :lol: :lol:

Dlatego do tej pory zastanawia mnie moje zachowanie z sierpnia , ale myślę iż to chodziło o stworzenie zaporowego pola energetycznego, przez które nie przechodzą skutki uderzeń na fizyczność.

ps. mnie strach nie paraliżuje, bo ja się nie boję i nigdy niczego nie bałam od dziecka, zatem mam inne reakcje niż klasyczna ofiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 11 gru 2013, 14:57

OSOBISTA MOC CZŁOWIEKA nie ma nic wspólnego z jego logiczno- umysłowym rozumieniem rzeczywistości.
TA MOC otwiera drzwi bez kluczy, kasuje przeciwności i przeciwników i wcale nie trzeba w nią wierzyć, ONA działa SAMA :D

Wskazujący palec "zwarty" we wspólnocie całego narodu działa podobnie...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 11 gru 2013, 16:52

Oczywiście moc, o której tutaj cały czas nawijamy jest podświadoma. Jednak w świadomości możne te umiejętności nieco wytrenować i jak pisałem lewitować przedmioty, ale to będzie śladowy ułamek tego co jest możliwe z podświadomości wyzwolone emocjami.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 11 gru 2013, 19:53

Zdaje się, że mówisz o telekinezie.
Można to wytrenować tylko to chyba na później. ;)
W takich ćwiczeniach najważniejsze jest wyćwiczenie najpierw siebie samego, swej świadomości, moralności itd. Dlaczego? By nie zrobić krzywdy sobie, a co gorsze innym.
Niestety, znając mentalność zdecydowanej większości ludzi, którzy mają choć mgliste pojęcie o takich "sztuczkach", to większość chce zaczynać właśnie od telekinezy by ... poukładać wszystko po swojemu. :lol: :evil: :(
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 gru 2013, 20:04

jak napisałem na wstępie- takich historii czytałem wiele 10/20l. temu, i jedyne co w tym wszystkim jest do wyjaśnienia- to prawdziwą naturę,-
tego zjawiska, a pełnia natury na pewno nie kończy się na zwykłych kopniakach..


Nadludzka siła
Data publikacji 20 Kwiecień 2011
ObrazekBudowa fizyczna ciała ludzkiego poprzez swój charakter narzuca wiele ograniczeń. W codziennym życiu musimy uważać, od urodzenia aż po śmierć, na zagrożenia czyhające w czasie zabawy, pracy, rekreacji. Naturalne sposoby wzmacniania ciała odeszły do lamusa wraz z rozwojem cywilizacji.
Nikt dziś nie poluje włócznią, nie wymachuje mieczem, nie chodzi w skórach. Mięśnie, kości człowieka współczesnego są słabsze i delikatniejsze. Poprzez sport wielu rozwija ciało po to, by oszukać czas, pięknie wyglądać, czerpać przyjemności z ponadprzeciętnych cech kosztem wielu wyrzeczeń, dzięki np. ciężkiemu treningowi.
Istnieją opisane i wiarygodne przykłady wyzwalania z przeciętnego ciała ogromnej siły i sprawności. Jak to się dzieje, że uciekając przed groźnym zwierzęciem można pokonać 3-metrowy płot bez drabiny, podnieść kilkusetkilogramowy ciężar, który przygniótł dziecko, osobę kochaną, ulubionego psa, czy siłą woli spowodować samouzdrowienie?
Słabość, ból, strach są więc odczuciami subiektywnymi, które chronią nas przed uszkodzeniem cielesnej powłoki. Czy ciało nasze ma rezerwę, z której nie zdajemy sobie sprawy? Mało kto wie, że staw kolanowy czy kręgosłup posiada wielosetkilogramowe możliwości przeciążania, a w czasie jazdy na nartach, bądź uprawiania windsurfingu wytrzymujemy bez uszkodzeń olbrzymie (dużo większe niż na co dzień) napięcia mięśni i stawów.
Czy warto byłoby być dysponentem takich rezerw? W doktrynach religijnych tłumaczenie nadnaturalnych możliwości ludzkiego organizmu to zawsze kontakt z siłami dobra lub zła, użyczającymi tajemniczej energii. Stąd pęd człowieka do poznawania praw magii, medytacje, modlitwa, skupienie.
W uproszczeniu wszystko to można wytłumaczyć działaniem np. adrenaliny czy innych hormonów. Faktem jest, że mistrz świata w podnoszeniu ciężarów nie przewróci na bok ciężarówki, a matka wydobywa spod niej swe dziecko. Jedynym prawdopodobnym wytłumaczeniem takich zdarzeń wydaje się być posiadanie przez człowieka rezerw, które sportowcy wyzwalają poprzez używanie środków dopingowych (różnego rodzaju). Czy to więc jedynie chemia i biochemia? Historia, archeologia, religioznawstwo przeczą w łączności takiej interpretacji.
Karateka, który – bądź co bądź – ręką z krwi i kości przebija mur z cegły używa innych sił. Nienamacalność fizyczna dobra lub zła jest bezsprzeczna. Bo jak zmierzyć siłę nienawiści czy miłości? Cała energia Wszechświata – magnetyczna, kosmiczna, wibrująca – otacza każdy organizm i przedmiot. Ludzi można podzielić tylko na tych, którzy przypadkiem po nią sięgają i na tych, którzy umieją wykorzystać fragmenty jej zasobów prowadząc życie odbiegające od standardu.
Pozostaje zadać pytanie: którzy są bardziej szczęśliwi? Wypracować dla człowieka coś uniwersalnego pośród form możliwości i oczekiwań to odwieczne marzenie, do realizacji którego świat absolutnie się nie zbliża, mimo poczynienia olbrzymich postępów w nauce i technice.
MWMEDIA
Send via E-mail program
Post to Facebook
Post to Wykop
Post to Twitter

0
« depesze/19/04Jan Ogrodnik odpowiada »

http://www.zycie.ca/2011/04/nadludzka-sila/

PS. mój "wiejski" śp. wujek nosił źróbki i jałówki na karku, ale u niego to było normalne :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 11 gru 2013, 20:33

W takich ćwiczeniach najważniejsze jest wyćwiczenie najpierw siebie samego, swej świadomości, moralności itd. Dlaczego? By nie zrobić krzywdy sobie, a co gorsze innym.

I tu trafiles w sedno.

Ale nie mam zamiaru "uzerac sie" z trollami na forum, ktore w sposob bezczelny wykasowywuja moje posty.

Nie zalezy mi na tym. Czytam sobie i tyle. :lol:
0 x



ODPOWIEDZ