Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Dzieci Indygo i Kryształowe

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Dzieci Indygo i Kryształowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 mar 2022, 13:23

Gwiezdne Dziecko | Christina von Dreien
23 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=-twRtM58-JE

Marek Znowu Opowiada

Christina von Dreien to zarówno Gwiezdne jak i Cudowne Dziecko. Mam nadzieję, że ten film przybliży Wam nieco jej osobę. Jest to z pewnością nie jedyny film na jej temat jaki pojawi się na moim kanale.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Dzieci Indygo i Kryształowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 wrz 2022, 17:59

W Chinach narodziło się dziecko nowego rodzaju ludzkości
28 wrz 2022

https://www.youtube.com/watch?v=QgBMR_Y6Oz0

Ayhan Infire

W tym filmie poznasz niesamowite teorie związane z życiem pozaziemskim. Zanim jednak zacznę swoją opowieść, chcę Wam przedstawić historię, która dowodzi, że niezwykłe i mylące zjawiska zdarzają się również na naszej planecie – czasami tuż obok nas. Wielu z tych przypadków lubią przypisywać mistyczną naturę lub zaangażowanie cywilizacji pozaziemskiej w sprawy ziemskie, zwłaszcza jeśli naukowcy nie mogą przedstawić rozsądnego wyjaśnienia tego zjawiska. Ale czy tak jest naprawdę? Dowiedzmy Się.

Czy wierzysz w istnienie kosmitów? Czy to możliwe, że astronauci lub kosmonauci widzieli ich ślady?
W doborze astronautów, jak wiadomo, kandydaci są testowani nie tylko fizycznie, ale także psychicznie, więc nie ma powodu, by nie wierzyć w historie opowiadane przez astronautów, którzy zetknęli się z dziwnymi i niezwykłymi zjawiskami w kosmosie
Czy ktoś z was słyszał o Hipotezie Panspermii, Paradoksie Fermiego, Hipotezie Unikalnej Ziemi? Jeśli nie słyszałeś, nie martw się, dowiesz się o tym wszystkim z tego filmu. Dlaczego na naszej planecie jest tak wielu tajemniczych ludzi - jak i gdzie się pojawiają?

===============================
W Chinach narodziło się dziecko nowego rodzaju ludzkości
===============================
🕒CZAS - KODY 🕒

00:00 Początek
00:45 Niesamowite teorie o życiu pozaziemskim
1:17 W Chinach narodziło się dziecko nowego rodzaju ludzkości
3:55 Hipoteza panspermii
6:23 Paradoks Fermiego
7:34 Hipoteza zoo
8:07 Zdobywcy lub obojętni przechodnie
9:15 Idealny mężczyzna
9:55 Unikalna hipoteza o Ziemi
10:25 Życie Wenus
10:55 VG-1991
11:38 Ostatnie słowa
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Dzieci Indygo i Kryształowe

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 21 gru 2022, 16:07

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
DZIECI INDYGO KRYSZTAŁOWE JUŻ SĄ I UCZĄ. WŁAŚNIE PO TO ZESZLI NA PIEKIELNĄ ZIEMIĘ, ZIEMIĘ OCZYSZCZENIA!


https://t.me/zacznijodidentyfikacjilokalnej/1505
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Dzieci Indygo i Kryształowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 12 sty 2023, 17:59

Zygmunt bije tylko w najważniejszych dla NaRODu chwilach.
[attachment=0]dzwon.jpg[/attachment]
Po pierwszej styczniowej Pełni Księżyca, kończącej miesięczny okres niezwykle ważnego w ostatnich latach Przesilenia Zimowego, 11 stycznia 2023 po godzinie 15 ośmioletnie Dziecko Kryształowe odblokowało drewniane bloczki zabezpieczające Serce Dzwonu i uruchomiło na Wawelu 🔔 Dzwon Zygmunta. Potężne wibracje rozeszły się szeroko po całym Krakowie, uśpione energie NaRODu poszły w ruch…

Na dźwięk Dzwonu Zygmunta 🔔 zleciał się cały Wawel: przewodnicy, pracownicy, dyrektorzy, Śpiący Królowie i Królowe.

Teraz się będzie działo…

Na poziomach subtelnych ma to jeszcze głębsze znaczenie, ale nie o tym teraz.

Lechia

wiecznie

Żywa

Życiem

które

nie ma końca

~ Taw

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -zygmunta/
Załączniki
dzwon.jpg
dzwon.jpg (89.13 KiB) Przejrzano 987 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

INDYGO - kolor aury...

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » poniedziałek 06 lut 2023, 17:28

INDYGO
… kolor aury zwiastujący...



Osoby z tym kolorem aury nie mają lekkiego życia mimo faktu, że zostały wybrane do tworzenia nowej, odmiennej rzeczywistości od tej, którą znamy na co dzień.
Nie da się bowiem łagodnie pogodzić starych skostniałych struktur z nowym, bezinteresownym, przyjaznym podejściem do wszelkich form życia i działania wyłącznie dla ich dobra, jak i dobra całej naszej planety.

Posiadają wyjątkowe cechy, które niestety często bywają uważane za aspołeczne i nieprzystosowane do zastałej rzeczywistości. Po prostu bywają trudne zwłaszcza w wychowywaniu, gdyż z natury posiadają buntowniczą i bezkompromisową naturę.
Mają własny, osobliwy system preferencji i nie znoszą nakazów i zakazów względem ich sposobu życia i zachowania. Wykazują się niespożytymi pokładami energii twórczej, która zmusza ich do ciągłego działania, do ciągłego bombardowania szarych komórek, by były w ciągłym napięciu do działania.

Smutne bywały, zwłaszcza w przeszłości częste przypadki „wymyślnego” diagnozowania dzieci Indygo jako ADD (zespół zaburzeń koncentracji uwagi) lub ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi). Konsekwencją takich diagnoz było faszerowanie owych pięknych istot środkami farmakologicznymi z Retalinem na czele. Korporacje farmaceutyczne zbijały kapitał na takowych działaniach, a zastały w bezruchu sprytny system miał możliwość zapanowania nad niesforną grupą osób przypisaną do wielkich zmian na ziemi i w nas samych.

Współczesne, najmłodsze pokolenie Indygo ma się zdecydowanie lepiej. W przedszkolach i szkołach zauważa się wyjątkowość tych dzieci. Ich nieskrępowaną błyskotliwość i dojrzałość względem innych rówieśników. Co bardziej rozważni pedagodzy, nauczyciele czy opiekunowie pielęgnują wyjątkowe cechy osobowe tych dzieci i starają się je chronić przed zaszufladkowaniem przez system i społeczny standard jako nieprzystosowane do współżycia. Ironią losu są opisy osobowe dzieci Indygo z przedszkoli, które są materiałem często weryfikacji w szkołach podstawowych.
Będziecie zaskoczeni...gdyż rysy osobowe tych dzieci bywają jak laurka. Inne dzieci mogą im tylko pozazdrościć, choć zapewne nie chciałyby przechodzić od dzieciństwa szkoły niezrozumienia i braku akceptacji przez rodzinę, szkołę, kościół czy państwo jako nadrzędną instytucję (zesztywniały system).

Dzieci Indygo nie są podatne na skostniały system, dogmat czy siłową perswazję. Są i pozostaną niezależne bez względu na sytuację. Gdy w latach siedemdziesiątych zaczęły się pojawiać pierwsze Indygo, nie miały szans rozwoju bo system potrafił ich stłamsić zawczasu. Jednak to co mają w środku, nie dało się im odebrać. Po latach letargu potrafiły i nadal potrafią pobudzić w sobie ową swoistą odmienność, która jest wyjątkowością godną podziwu i szacunku. Umownie za okres końcowy narodzin dzieci z tą piękną aurą przypada na około 2000 rok. Choć po tej dacie dalej pojawiały się tak urocze dusze w ludzkim ciele.

Zatem kochani rodzice, którzy są świadomi (lub nie), iż w waszym domu przebywa tak niesamowita świadomość w ciele córki lub syna – macie pozamiatane!
Bez bezgranicznej cierpliwości, spokoju, zrozumienia i uwagi możecie mieć w domu ciągłą zmianę nastrojów. Od waszego umiejętnego dopasowania się do roli rodzica towarzyszącego swojemu dziecku zależy, czy staniecie się strażnikiem jakiś tam standardów społecznych, czy chociażby praktykowanej wiary, czy wreszcie prawdziwym rodzicem i mentorem na drodze niezwykłego rozwoju waszych pociech.
Macie możliwość wyboru w schlebianiu systemowi lub rozwijaniu niesamowitej osobowości waszych skarbów.

Osobiście mam to szczęście, że byłem świadomy roli, jaką spełniałem pomagając mojemu dziecku w poznawaniu i opisywaniu tego świata i jego złożoności, w którym egzystuje. Mając na uwadze, że barwa indygo odpowiada czakry zwanej „trzecim okiem” nie da się pominąć sfery duchowej, gdyż posiadają naturalne skłonności do jasnowidzenia i widzenia energii. To nie jest regułą. Każde z nich jest indywidualną jednostką i ma przypisany nie co inny tok działań tu i teraz. Chciałem tylko zauważyć, że takowe możliwości istnieją.
Jeśli rozwój umysłowym powiążemy z mentalnym i duchowym to też macie przechlapane...gdyż z rozwojem dziecka możecie stać się światkiem często niezrozumiałych dla waszego umysłu pomysłów, działań czy zdarzeń nie dających się do końca racjonalnie wytłumaczyć za przyczyną cudownych indygo.
To ciężki kawałek chleba w wychowaniu, a raczej towarzyszeniu w wychowaniu takowego dziecka. Zapewniam jednak, że wasz trud na przestrzeni lat przyniesie niesamowitą satysfakcję i radość z faktu możliwości uczestniczenia w narodzinach nowej osobowości na lepszy choć jeszcze nie znany świat, który was kiedyś pozytywnie zaskoczy.
Załączniki
Indygo.jpg
Indygo.jpg (6.08 KiB) Przejrzano 884 razy
1 x



Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

KRYSZTAŁ - owe dzieci

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » piątek 10 lut 2023, 13:20

Kryształowe dzieci
...to nasza przyszłość.



Dzieci Kryształowe w znacznym stopniu różnią się od dzieci Indygo. Wynika to nie tylko z koloru aury (opalizująca, świecąca), ale również cech charakteru, postrzegania rzeczywistości i trudności w przebywaniu w naszej fizycznej przestrzeni.

Źródło wie, co zrobić, by wibracja ziemi i idące za nią zmiany miały również przełożenie na naszym bezpośrednim planie doczesnego życia. Indygo odpowiada za wywracanie do góry nogami wartości i systemowych rozwiązań, niewspółgrających z przyszłością naszej planety. Dzieci Kryształowe mają scalać na nowo wyłącznie te wartości i rozwiązania, które zawierają w sobie wyłącznie pozytywne wibracje, od przebaczenia, dobroci, wrażliwości i miłości, do wzajemności, bezinteresownej pomocy i wielu podobnych cech jakże często niepopularnych w dzisiejszym odhumanizowanym świecie.

Indygo w pewnym sensie są wywrotowe i trudno takie dzieci wychowywać. Właściwie takie dzieci nie wychowuje się, a prowadzi przez życie, bo podświadomie wiedzą i czują, jak chcą się rozwijać. Są anty do zastygłych ram i praw (nauka, religia, praca), gdyż podskórnie wiedzą, że to rodzi stagnację, a nie rozwój.
W pewnym sensie Dzieci Indygo mają za zadanie burzenia skostniałych praw i dogmatów, rozsypywanie ich, by Kryształowe Dzieci ze swoją niezłomną wolą w okazywaniu wartości płynących z serca, od Źródła, mogły od nowa, od podstaw budować coś piękniejszego i wspanialszego, bardziej elastycznego na bazie współgrania wszystkich istot zamieszkujących ziemię, w wzajemnym poszanowaniu z poziomu dobroci i szczerej miłości do wszelkiego stworzenia.

Dzieci Kryształowe są odwrotnością w zachowaniu i działaniu, jakim kierują się Indygo. Posiadają pewną wyjątkową zewnętrzną cechę – ogromne oczy od urodzenia z przenikliwym spojrzeniem, które trudno określić, gdy się im możemy przyjrzeć.
Rodzice tych dzieci mogą mieć sporo niespodziewanych doświadczeń, odczuć wymykających się tzw. standardom, w których żyjemy. Są często nieprzygotowani na nowe niezwykle doświadczenia (choć nie musi to być regułą), jednocześnie zwiastujące, że ich dziecko od samego początku jest i pozostanie na swój sposób niezwykle wyjątkowe. Nie każdy rodzić jest wstanie sobie poradzić z taką zjawiskowością, która burzy pewien schemat ukształtowanego doczesnego życia.

Poniżej kilka przykładów z książki Dorren Virtue „Kryształowe Dzieci”
- moja trzyletnia córka Abbie wyróżniała się już od momentu swych narodzin. Zaraz po porodzie położono mi ja na piersi. Zostałam ogarnięta przez o wiele silniejsze uczucia niż przy porodzie pierwszego dziecka. Kiedy popłakiwałam, Abbie złożyła rączki, splotła palce i po prostu wpatrywała się w moje oczy. W ogóle nie płakała! Pielęgniarki były mocno zaniepokojone. Byłam zaskoczona i niemal przerażona tym doświadczeniem. Czułam się, jakbym patrzyła w oczy starożytnej istoty. Abbie nie mrugała, tylko wpatrywała się we mnie. Zdecydowanie odczułam, że ona się ze mną komunikuje
- pewna kobieta powiedziała, że podczas ciąży otrzymała szereg przekazów od swego nienarodzonego dziecka. "Dziecko wiele razy mówiło nam, że jest dziewczynką. My jednak z uporem nie dawaliśmy temu wiary. Podawała nam także dokładną datę swoich narodzin. W tym dniu rzeczywiście się urodziła"
- Kaitlyn urodziła się trzy i pół tygodnia wcześniej. Przez pierwsze trzy tygodnie spała prawie cały czas. Kiedy mijał jej szósty dzień życia (a powinna być jeszcze wtedy w moim łonie), po raz pierwszy stałam się świadoma jej szczególnej obecności i mocy. Tego dnia wbrew własnemu rozsądkowi posłuchałam rad innych ludzi, by częściej ją budzić. Kiedy lekko ją trącałam Kaitlyn spojrzała na mnie, oznajmiając swą moc, pewność i godność. W ten sposób przekazała mi, bym jej nie przeszkadzała i pozwoliła spać. Naprawdę poczułam, że tamtej nocy znalazłam się w obecności bóstwa".


Kryształowe dzieci otacza szczególna aura, jakby były dorosłymi w maleńkich ciałach. Moc, jaką posiadają od swoich narodzin, nie pochodzi od brutalnej i stanowczej siły, lecz od niezłomnej determinacji i krystalicznie czystych intencji.
Mają niezwykle osobowości o bardzo wrażliwej i uczuciowej strukturze, tak nieprzystającej do naszej, szarej rzeczywistości. Są zrównoważone, cieple, kochające, z ogromną dozą wyrozumiałości w sobie. Niestety, powyższe cechy nie są zbyt popularne w dzisiejszych realiach życia, dlatego tym dzieciom trudno zadomowić się chociażby w szkolnym rygorze, wśród rówieśników, często nie mających w sobie rozwiniętych, subtelnych cech. Przez to cierpią, nie rozumiejąc systemowych prawideł rządzących w szkolnej grupie rówieśników itp. Aby dostosować się do płytkości postrzegania i komunikacji (mają naturalne telepatyczne zdolności) późno zaczynają mówić, dopiero w 3-4 roku życia, w zależności od zastanego środowiska, otoczenia, choć nie jest to regułą.
Posiadają naturalny kontakt z naturą i zwierzętami. Są twórcze. Ich naturalne zdolności telepatyczne pozwalają na naturalną łączność z przewodnikami i opiekunami ze sfery duchowej. Posiadają w sobie niezachwiany system tylko sobie znanych wartości opartych wyłącznie na pozytywnych intencjach. Dlatego też często jako jednostki, bywają odsuwane na margines życia, jako nieprzystosowane do systemowych norm i wartości.
Mimo tych trudności, zwłaszcza w wieku młodzieńczym, są przyszłością naszej planety, która zmierza do tzw. złotego wieku. Wraz z Indygo, Kryształowe Dzieci powoli tworzą nową jakość, opartą na działaniu i wrażliwości z pozycji serca.
Wspólnie odmienią rzeczywistość naszej fizycznej przestrzeni. Już to czynią...
Załączniki
Kryształowe dzieci.jpg
Kryształowe dzieci.jpg (32.23 KiB) Przejrzano 795 razy
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Dzieci Indygo i Kryształowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 16 kwie 2023, 09:52

[168] Cudowne Dzieci- Dziedziczność? Wcielenia? Medialność? (1928) Leon Denis

BezChaosowania
43,9 tys. subskrybentów
https://youtu.be/seMKHHmo2ZU
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 220
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

"ZŁOTE" DZIECI

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » poniedziałek 19 cze 2023, 12:18

ZŁOTE DZIECI
...w subtelnej wibracji.


Ciemna strona ukryta za istniejącym systemem próbuje za wszelką cenę obniżyć tzw. społeczną wibrację całych społeczeństw czy to lokalnych czy to poszczególnych krajów, regionów, by wzrastanie nas i całej Ziemi za wszelką cenę powstrzymać, a przynajmniej opóźnić...i częściowo im się udaje, gdyż mnóstwo ludzi nadal tkwi w systemie lub zostali przejęci przez system (chociażby poprzez szczepienia na covid).
A że wzrastanie naszej planety i nie tylko naszej ma być w miarę płynne, bo tak jest zaplanowane, dlatego już pojawiają się (rodzą) dzieci z tzw. złotą aurą.

Czas narodzin „złotych” dzieci jest konkretny, od maja 2023 roku do lipca 2025 roku.
Nowo narodzone dzieci będą swoją niezwykłą energią (wibracją) tworzyć energetyczną siatkę oplatającą naszą rzeczywistą przestrzeń, by ją wznieść poprzez impuls energetyczny, który zejdzie, gdy narodzi się ostatnie z tych niezwykle wysoko wibracyjnych dzieci.

Gdy istota ludzka ma w aurze pomiędzy 3-5% procent złotej barwy mówi się, że jest istota jasnowidzącą, jasnosłyszącą i jasnowidzącą, czyli mającą dostęp do „zapisanej w przestrzeni” wszechwiedzy. Zatem jaki poziom będą reprezentować złote dzieci mające w swojej aurze ponad 90% złotego koloru?
To zupełnie inny niewyobrażalny poziom niż u dzieci indygo czy kryształowych. One miały i mają konkretne cele do zrealizowania, a złote dzieci tylko jeden – podnieść subtelną wibrację Ziemi i nas samych.

Tym razem jednak nie powtórzy się sytuacja, kiedy zwłaszcza dzieciom indygo wmawiano nadpobudliwość (np. ADHD) itp. wymyślone jednostki chorobowe, by stłamsić w zarodku ich energię witalną i możliwości. Dzieci kryształowe jakby mają już bardziej uporządkowana przestrzeń pod siebie, choć bywają często zupełnie niezrozumiałe ze swoim niezwykłym postrzeganiem bliźnich i wewnętrzną mądrością wykraczającą poza możliwości zrozumienia przez osoby, które utknęły w matriksie.

Złote dzieci wyposażone w tak niezwykle wysoko wibracyjną energię będą zwyczajnie nietykalne dla systemu. Przebywanie w bezpośredniej przestrzeni takiego dziecka będzie powodować odrzucenie wszelkich negatywnych myśli i działań wobec tych dzieci, bo mając do czynienia z energię bezgranicznej miłości i dobra, żadne negatywne odczucia i działania w energii tych dzieci nie będą miały możliwości realizacji. Tym bardziej, że skala tych narodzin będzie niewspółmiernie duża do dzieci indygo i kryształowych.
W tym określonym czasie pomiędzy 2023-2025 roku ponad 50% nowych narodzin to już są dzieci złote. Tak dużej ilości wysoko wibracyjnych istot żaden system nie będzie wstanie stłamsić.

Pozostaje tylko trzymać kciuki za rodziców tych dzieci, gdyż przed nimi przeogromne wyzwanie.
Załączniki
Złota aura.jpg
Złota aura.jpg (37.08 KiB) Przejrzano 359 razy
0 x



ODPOWIEDZ