Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Reiki

Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Reiki

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » sobota 30 kwie 2016, 20:28

Witam!
Mam zamiar się kształcić w pracy z energią w czerwcu jadę na kurs Profesjonalny Kurs Bioenergoterapii Praktycznej i podstaw Medycyny Wibracyjnej z elementami Uzdrawiania Kwantowego do Pana Jerzego Strączyńskiego. Jeszcze na nim nie byłem a już planuje następny. Szukając znalazłem temat Reiki. Oczywiście słowo mi jest znane ale nigdy się nie zagłębiałem w temat. Widziałem że baba robiła kursy i eksperymentowała na rodzinie :D

Chciałbym zapytać się o wasze doświadczenia w tym temacie, co o tym sądzicie?

http://www.usuireiki.pl/


Pozdrawiam
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 30 kwie 2016, 23:13

W/g mnie Reiki na ten czas się nie sprawdzi, obecnie są zupełnie inne energie niż choćby 4 lata temu. Takie mam odczucia i nie pytaj mnie dlaczego, bo nie wiem.
Natomiast lepiej niż kiedykolwiek sprawdzają się samouzdrowienia, pod warunkiem, że zainteresowanego doprowadzisz do świadomości duchowej, tzn., że nie jest ciałem, które ma duszę, tylko duszą, która ma doświadczenia w ciele i musi uwierzyć w 100% w siebie, czy tzw, siłę wyższą, karmę i reinkarnację, aby wszystko robił świadomie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » niedziela 01 maja 2016, 16:08

Tak mnie korci zapytać o te inne energie :P
Wyobrażam sobie, że Reiki to wiedza jak pracować i wykorzystywać energię życiową, która nie wydaje mi się aby się mogła zmienić.

W moim przypadku motywacją uczestnictwa w takich kursach jest rozwój osobisty, zrozumienie, wiedza. Jak się okaże że będę mógł pomagać ludziom to fajnie ale nie mam zamiaru być bioenergoterapeutą czy coś w tym stylu. Aczkolwiek życie zweryfikuje :D

Co do reszty wypowiedzi blu jak najbardziej się zgadzam. Człowiek nie potrzebuje uzdrowicieli bo sam potrafi się uzdrowić, Prędzej nauczycieli którzy im to wytłumaczą.

Pozdrawiam
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » niedziela 01 maja 2016, 16:56

Sama bym chętnie skorzystała z takiego kursu :) a tymczasem planuje o ile obowiązki pozwolą zapisać się do takiej szkółki http://www.psychotronika.szkola.pl/. Czy warto czy nie warto, nie wiem, ale nic z pewnością nie stracę...( Prócz pieniędzy ewentualnie, a to strata do przeżycia ;) )
0 x



Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » niedziela 01 maja 2016, 18:36

Nie wiedziałem Aga że są szkoły które kształcą w tym kierunku. Ale to trzeba być na miejscu bo nie trwa to kilka dni. Ja lecę specjalnie z Anglii, poświęcam urlop a kasa to kasa :D Na coś trzeba wydać ^^

Swoją drogą można otworzyć temat gdzie dzielilibyśmy się wiedzą o ciekawych kursach czy szkoleniach.
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 maja 2016, 20:42

Największą inwestycją nie są tutaj pieniądze, tylko wasz czas.

Jeśli chodzi o energie napływające z zewnątrz, to tzw. czuciowcy fizycznie je odczuwają, okresowo napływają różne energie, np. ostatnio @Kiara ogłosiła "3 tygodnie miłości" w postaci takiej energii. One są różne, ale nieporównywalnie silniejsze od tego, co było np. w 2012 i mają jednak ogromny wpływ na nasze ciała. Reiki bazuje na energiach starego wieku, na symbolach, swego rodzaju programowaniu i w obecnych okolicznościach, gdy mamy niesamowite wpływy zewnętrzne na DNA i nie tylko w moim odczuciu to powoli przestanie się sprawdzać lub już częściowo przestało się sprawdzać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 01 maja 2016, 20:54

Wiem że Rafaela ukończyła taki kurs ,tylko nie wiem czy jeszcze zagląda na forum .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4934 razy
Otrzymał podziękowanie: 1582 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 02 maja 2016, 00:44

blueray21 pisze:Największą inwestycją nie są tutaj pieniądze, tylko wasz czas.

Jeśli chodzi o energie napływające z zewnątrz, to tzw. czuciowcy fizycznie je odczuwają, okresowo napływają różne energie, np. ostatnio @Kiara ogłosiła "3 tygodnie miłości" w postaci takiej energii. One są różne, ale nieporównywalnie silniejsze od tego, co było np. w 2012 i mają jednak ogromny wpływ na nasze ciała. Reiki bazuje na energiach starego wieku, na symbolach, swego rodzaju programowaniu i w obecnych okolicznościach, gdy mamy niesamowite wpływy zewnętrzne na DNA i nie tylko w moim odczuciu to powoli przestanie się sprawdzać lub już częściowo przestało się sprawdzać.


Tak nieśmiało pozwolę sobie zauważyć, że @Kiara już niejedno proroctwo ogłaszała na tym zacnym forum ;)
A swoją drogą ta energia miłości to niby skąd miała nadejść? Może ze świata Ducha? Gdyby tym istotom rozum odebrało to czemu nie :lol: ale skutki tego daru dla nieprzygotowanej ludzkości mogły by być opłakane :o
Nie jest żadną tajemnicą, że wejście w Erę Wodnika wiąże się z napływem znacznie silniejszych energii na Ziemię. Między innymi stąd w coraz większym stopniu mamy do czynienia z niekontrolowanym, samoczynnym pobudzeniem energii kundalini u coraz większej liczby ludzi. Niestety ale są też skutki uboczne tego dobrodziejstwa w postaci coraz większej liczby zawałów serca, wylewów czy też udarów niedokrwiennych. Energia miłości w chwili obecnej może to wszystko spotęgować zarówno od strony tej pozytywnej jak i negatywnej. Silniejsze energie dają człowiekowi znacznie większe możliwości rozwoju ale nie łudziłbym się, że za nas wszystko załatwią :D Z energiami, nawet bardzo silnymi przechodziłem w życiu różne "cuda" i szczerze mówiąc żadne skrzydła z tego powodu mi nie urosły :lol:
Co do samego Reiki tłumaczonego jako energia z "wyższych poziomów" nie przynależy ona do tego czy innego wieku ale raczej innego wymiaru a mówiąc wprost wymiaru duchowego. Rzadko nawet sami mistrzowie Reiki zwracają uwagę, że poziom "wyższy" nie jest tożsamy z poziomem "najwyższym" stąd energia Reiki nie zawsze jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Jej zaletą jest przede wszystkim to, że po tzw. inicjacji może posługiwać się nią człowiek nie posiadający żadnych szczególnych uzdolnień w kierunku pracy z energiami. Przydatna jest nie tylko przy uzdrawianiu ale również na określone sytuacje, oczyszczenie lub zabezpieczenie mieszkania, ochrona np. w czasie jazdy samochodem. Można ją stosować również w stosunku do roślin i zwierząt więc zastosowanie jej jest bardzo szerokie. O ile po pierwszym stopniu uzdrawianie jest możliwe przy bezpośrednim kontakcie z osobą chorą o tyle po drugim stopniu możliwe jest działanie tzw. metodą odległościową zarówno na siebie jak również na dużą liczbę osób, roślin, zwierząt jednocześnie bez obawy o przedawkowanie energii. Pełniejsze wykorzystanie możliwości daje z kolei drugi stopień specjalistyczny ale nie wszyscy mistrzowie go prowadzą, ponieważ część z nich dbając o "czystość" Reiki uważa, że są tylko te dwa stopnie (poza Mistrzem i Wielkim Mistrzem). Można też ukończyć III stopień Reiki tybetańskie (też nie wszyscy go prowadzą) ale odnosi się on głównie do uzdrawiania i nie stosuje się tutaj metody odległościowej. Czy Reiki będzie w późniejszym czasie działać czy też nie czas pokarze. Człowiek, który jest w dużym stopniu zaawansowany w pracę z energiami nie musi używać symboli jak np. przy drugim stopniu Reiki bo po prostu kieruje energiami przy użyciu siły umysłu. Ale kiedy komuś nie chce się wytężać umysłu bądź z różnych powodów nie może tego w danym momencie robić to wtedy właśnie przydatne jest Reiki. :D
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 02 maja 2016, 06:46

Wystarczy z odpowiednią intencją pogłaskać żyjącą istotę, posadzić rośliny ciesząc się ich wzrostem...
W dłoniach mamy wiele MOCY, bez względu jak tę MOC nazwiemy :)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » poniedziałek 02 maja 2016, 18:24

Nie sądziłem że to takie zmienne i skomplikowane. Myślałem, że energia jest jedna na bardzo podstawowym poziomie tylko z racji różnych szkół, religii, regionów inaczej się ją nazywa. Czy to jest źródło z którym się łączymy, białe światło, reiki, intencja czy jak by tego nie nazwać jest nie zmienne i to samo. Są różne metody pracy z tą energią ale jest to to samo.
Ale mówicie, że to nie jest takie proste?
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 02 maja 2016, 22:30

Zafonek pisze:Nie sądziłem że to takie zmienne i skomplikowane.

Jest zmienne ale nie koniecznie skomplikowane. ;)
Jeśli choć troszkę zapoznałeś się z energią Eteru/orgonu to skumasz w czym rzecz. :)

Myślałem, że energia jest jedna na bardzo podstawowym poziomie tylko z racji różnych szkół, religii, regionów inaczej się ją nazywa. Czy to jest źródło z którym się łączymy, białe światło, reiki, intencja czy jak by tego nie nazwać jest nie zmienne i to samo.

Praktycznie sam dałeś sobie odpowiedź.

Ale mówicie, że to nie jest takie proste?

Przekonaj się sam!
I nie musisz robić/zaliczać nijakich kursów by sobie to wyjaśnić, by to przerobić.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Zafonek
Posty: 115
Rejestracja: piątek 27 mar 2015, 22:14
x 5
x 5
Podziękował: 111 razy
Otrzymał podziękowanie: 164 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Zafonek » wtorek 03 maja 2016, 14:33

Oczywiście że nie trzeba chodzić na kursy/szkolenia/warsztaty aby zrozumieć, tylko dlaczego nie korzystać z doświadczeń innych ludzi?
Dochodzi problem w wyborze takiej osoby bo szarlatanów nie brakuje.
0 x



„Wiedza, światłość, miłość i odwaga – kluczem do przetrwania, kluczem do wszystkiego”

"Zdrowie jest zbyt cenne aby powierzać je w obce ręce"- prof. Juliusz Aleksandrowicz

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 maja 2016, 17:32

Problem w tym, że REIKI to program...
Wszyscy wchodzący w skład tego programu ponoszą wspólne konsekwencje.

Dawniej ktoś kto znał istotę rzeczy wybierał sobie kilku zdolnych naśladowców, testował ich i próbował, dziś odbywa się to na zasadzie globalnego marketingu, a rezultaty są takie, że wielcy "mistrzowie" staczają się do poziomu najgorszych uczniów. Takie czasy ;)

Uważam że nie trzeba się wiązać w żadne grupy, podglądać tylko tych którzy zasługują na zaufanie, a resztę wykonywać samodzielnie...




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4934 razy
Otrzymał podziękowanie: 1582 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 03 maja 2016, 21:51

Zafonek pisze:Oczywiście że nie trzeba chodzić na kursy/szkolenia/warsztaty aby zrozumieć, tylko dlaczego nie korzystać z doświadczeń innych ludzi?
Dochodzi problem w wyborze takiej osoby bo szarlatanów nie brakuje.


Na kursy czy szkolenia chodzić nie musisz co prawda niewiele z tego zrozumiesz ale teorii zawsze możesz posłuchać :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 sie 2017, 23:30

POMOST POZNANIA - W POSZUKIWANIU SWOJEJ PRAWDY - Teresa Mucha - 04.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=WuI8-n4THa0

Opublikowany 4 sie 2017

Fragment wykładu poprowadzonego przez nauczyciela Reiki - Teresę Muchę
0 x



Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » sobota 30 gru 2017, 18:16

<r>hej Przyjaciele, jestem po 2 stopniu inicjacji, jakas praktyka. NIe chce wychodzic z pozycji znawcy tylko ktos kto ma wlasna opinie oparta na dotychczasowej wiedzy i doswiadczeniu. Reiki to Energia jak Prana, Chi czy energia Ducha swietego. absolutnie nie jest religia i jako energia jest znana od wiekow... Dla osob ktore wachaja sie z podjeciem decyzji czy probowac czy nie <E>:)</E> Reiki nie sprawia cudow.... Jest droga duchowa jezeli jestescie gotowi na jej przyjecie, droga ktora prowadzi kazdego z nas do unikalnego celu dla kazdego z nas.<br/>
Zrobilam 1 i 2 inicjacje w ciagu miesiaca, nie wiedzialam nic konkretnego co dalej ale mialam sine przekonanie ze to jest droga dla mnie aby moc pomagac innym na ich drodze rozwoju. Sama przeszlam moj czysciec <E>;)</E> energetyczne "dostrojenie" mojego ciala przeszlam ciezko, mentalnie i w moim fizycznym ciele. Przez przeszlo miesiac spalam w osobnym pokoju czujac ogromna potrzebe bycia w ciszy ze soba {mam partnera ateiste <E>:D</E> } Czerpalam wiedze jak gabka, zawsze kierujac sie wlasna intuicja.Dodam ze nie uzywam znakow <E>:P</E> <br/>
Coz, Reiki odmienilo moje zycie w niesamowicie pozytywny sposob. Milowy krok, serio... ale nie dlatego ze Reiki sprawia cuda lecz przez moje zaufanie i chec zmiany.<br/>
Dla kazdego kto chce wybrac te droge jedna prosba, wybierzcie swego Master uwaznie, szczegolnie przy 2 inicjacji. Przyklad, mialam rozmowe z moim master pare dni temu po dlugiej przerwie, pragnelam sie z nim podzielic moim szczesciem. Taa... monolog z jego strony zakonczyl sie stwierdzeniem ze Anioly nie istnieja i sa to weze wyslannicy ciemnej strony...<br/>
Kochani, jezeli moge jakos pomoc, w tym czy innym temacie powizanym z Reiki, Stworca religiami etc prosze o email.<br/>
dodam ze mieszkam w UK, moja wiedza opiera sie na anglojezycznych zrodlach czy kontaktach osobistych w tym jezyku<br/>
Love</r>
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 30 gru 2017, 19:22

każdy ma swoją drogę, pośrednicy zbędni... :)
szczególnie uważać trzeba na takich, co to mają EGO nie oszlifowane... :lol:




Pozdrawiam - Thotal :)
1 x



Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » środa 03 sty 2018, 14:02

Obrazek

Piec Reiki Zasad

Znalzlam ten artykul wsrod wielu, mysle, ze w swojej prostocie i zarazem glebi, oddaje ducha Reiki.
Dla tych, ktorzy slyszeli o Reiki i dla tych to prakrykuja, niezaleznie czy to profesjonalnie czy dla osobistych potrzeb, jedna rzecz jest z ktora wszyscy musimy sie zgodzic, to sa piec zasad Dr Usui Mikao; idea ktora wszyscy mozemy stosowac w naszym zyciu. Te starozytne nauki pozwalaja nam przyswoic Reiki i byc Reiki. Pomagaja odstresowac nasze zycie, rozwiac zlosc i negatywne myslenie, i nadac ton w naszym codziennym zyciu kiedy jestesmy zrezygnowani czy kiedy medytujemy.
W dzieleniu sie ta doktryna, ktora jeszcze tak niedawno tylko Reiki Master znali, mam nadzieje zainspirowac was, nie tylko tych ktorzy znaja czy praktykuja Reiki, do przygarniecia jej do codziennego waszego zycia. Dodajcie je jako afirmcje do waszej dziennej rutyny czy tez medytacji. Przez obudzanie ich codziennie bedziecie zyli zdrowsze i spokojniejsze zycie.

Tylko dzis nie bede sie martwic
Dla wiekszosci z nas stres jest wielkim problemem w naszym zyciu. Jezeli tylko przez jeden dzien mozemy przejsc przez zycie bez zamartwiania sie, mozemy zyc spokojnie i przynosic spokuj do innych. Ta praktyka ma olbrzymia zdrowotna korzysc. Wiec tylko dzisiaj zaufaj Duchowi, Zrodlu Bogu czy sobie samym ze wszystko bedzie sie ukladalo dla ciebie.

Tylko dzis nie bede sie zloscic
Typowy ranek jestesmy w podrozy do pracy, ktora wlasciwie moze postawic nas w sytuacji, ktora rozdraznia czy zlosci ciebie, nawet "poruszjaca" zemsta. Pamietajac swoja druga zasade, wezmiesz gleboki oddech, relaks, wybaczyc i odpuscic...Nic dobrego nie przyjdzie z negatywnych akcji oprocz ze sabotujesz swoje wlasne zdrowie przez stres i podnosisz poziom cisnienia w sercu.

Tylko dzis bede wdzieczny
Zawsze prosimy o wiecej i nie jestesmy szczesliwi z tym co mamy. Sprobujmy choc przez jeden dzien po prostu byc wdzieczni za to co mamy. Nie kazdy ma prace, auto, dach nad glowa, dobre zdrowie i bezograniczen wsparcie od czlonkow rodziny. Nawiazujac do Prawa Przyciagania podobne rzeczy przyciagaja podobne, szczescie przyciaga szczescie. Bycie wdziecznym przyciaga pozytywy w zyciu. Wiec pozostan pozytywny i pozostan wdzieczny.

Tylko dzis wykonam swoja prace uczciwie i bede prawdziwy do siebie
Wykonujac swoja prace uczciwie przynosi cel i znaczenie naszym zyciu. Czujemy sie dobrze ze soba i czujemy wypelnienie w zyciu.

Tylko dzis bede wspolczujacy dla siebie i innych
Jest powiedziane, ze to codajesz bedzie ci zwrocone. Przez wniesienie swiatla i milosci do kogos zycia, nawet tylko przez moment, bedziesz zbieral owoce poprzez wypelnione miloscia i spokojem zycie.



Heidi Ronquillo jest Reiki Master, http://purplelotusspiritualhealing.weebly.com/
Dziekuje xx
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Reiki i co dalej

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » czwartek 04 sty 2018, 16:05

Czym jest Reiki na dzis? Jaka jest jego przyszlosc? Jaka lekcje nam daje? Czy wystarczy byc Reiki czy ok jest probowac bycia na innych poziomach poznawania, oddkrywac nieznane terytoria?

Widzimy strony osob ktorzy tworza Anelska Reiki, Fioletowy Plomien Reiki czy jak wczoraj mialam kontakt z osoba z Moskwy, ktora jest z Alien Reiki.
Po drugiej stronie osoby takie jak Frans Stiene czy Phillp Hawkins utrzymuja staly kurs, zakorzeniony w starodawnej tradycji.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=bnGfqPmYlqs


Chce wierzyc, ze niezaleznie jaka sciezke wybierzemy dzialamy dla wspolnego dobra, podnoszenia swiadomosci, wibracji. Stad ogromny rozwoj webseminars, tworzenia sie grup Reiki na calym swiecie, laczacych ludzi z Azerbejdzanu i innych odleglych miejsc na swiecie w jednym przekazie Energi. Pozostanmy wierni swoim przekonaniom, intuicji ale postarajmy sie zostac otwarci na to co nam obecny czas przebudzania, transformacji oferuje.

Dziekuje xx
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » czwartek 04 sty 2018, 18:11

0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 05 kwie 2018, 01:18

Reiki oznacza inicjacje. Kazda inicjacja to nastrojenie na odbior energii jednego kanalu kosztem innych. To tak jakby nastawic radio na jedna tylko stacje odbiorcza a inne zagluszac.
Wszystkie formy uzdrawiajacych energii pochodza od jakichs kosmicznych grup ktore za nasza pomoca, za pomoca inicjacji chca sie zainstalowac na ziemi.
Latwo jest sie dac zainicjowac a trudniej pozbyc sie tych inicjacji.
Ja najpierw placilam grube pieniadze, zeby dac sie zainicjowac do stopnia mistrzowskiego, a potem gdy zdalam sobie sprawe co to oznacza placilam grube pieniadze, zeby wyciagnac te inicjacje. Niestety, z jakiegos powodu, czy to z mojej niecheci do pozbycia sie inicjacji, czy ta grupa od Reiki traktuje mnie jak swoja wlasnosc, to te inicjacje ciagle do mnie wracaja.
Czlowiek, stojacy miedzy niebem i ziemia ma uzdrawiajace energie i nie potrzebuje zadnych inicjacji. Inicjacje z jednej strony cos daja a cos innego blokuja. Warto to wiedziec zanim sie zdecyduje na jakakolwiek inicjacje.
0 x



Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Lemuryjskie uzdrawianie Swiatlem

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » sobota 06 paź 2018, 11:54

Hej, poszukuje ludzi ktorzy zajmuja sie, poszukuja, doswiadczaja, sa na swoich drogach w kierunku Lemuryjskiego uzdrawiania, uzdrawiania teczowym Promieniem w polaczeniu z Reiki.
jakie sa Wasze doswiadczenie? Jak zmienia sie wasza rzeczywitosc? jak czujecie, pomagacie Gai w Jej transformacji? Wasze odczucia, zrozumienie, polaczenie z Lemurian, Pleajadian w Was samych?

Dziekuje xxxxhttps://www.youtube.com/watch?v=J6z36KYtPo0
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » sobota 06 paź 2018, 17:00

Soma Przyjacielu, Bardzo dziekuje za wpis. Hmmm ciekawe, nie myslalm, ze mozna do Reiki tak podchodzic ale szanuje Twoja opinie i odczucia. I ostatnia rzecza jest aby "udowodnic" Tobie, ze jest inaczej xxx
Prosze pozwol podzielic sie z Toba moim doswiadczeniem, moja opinia.
Tak jak piszesz inicjacja Reiki pozwala na dostosowanie wibracji ciala do wyzszych wibracji. 1, 2 i Reiki Master/Teacher. Przez kazda przechodzilam inaczej, Mowiac w skrocie, kazda pomagala mi odrzucic to co juz nie jest mi potrzebne.
Reiki Master zrobilam online. Cudowna inicjacja, niesamowite odczucia Energi wokol ciala.
Co mi osobiscie daje Reiki ? Odkrywanie Stworcy w sobie. Wiele razy widzialm teczowe swiatlo z moich rak, zlore, orbs w pokuju itd. Musze powiedziec, ze pracuje z Archaniolami, Energia Jezusa.... Osoby ktore przychodza na sesje maja rozne odczucia. Zawsze sa bardziej wyciszeni. Czesto maja wizje. Widza Siwatlo...
Nie mam ustalonego cennika. Pracuje za donacje....
I co wiecej wiem, ze jest to Energia Wszystkiego co Jest, Energia Stworcy.
Jezeli moge powiedziec jeszcze jedno. Jezeli wierzysz ze to co czujesz jest prawda, jezeli wierzysz ze przybysze z obcych planet moga cie skrzywdzic ro to jest twoja prawda. Twoj swiat. I tak jest.
Ja wierze ze Universe jest we mnie. Nie ma separcji. Wszyscy, jestesmy Kreacjami Stworcy, Swiatlem, bez wzgledu na to czy w czlowieczej, czy innej formie.
Wierzac, ze jestesmy Energiami, wierzac ze jestesmy tu, w tej inkarnacji, w tej formie, nie zapominajmy lub nie zaprzeczajmy, ze takze bylismy w innych wymiarach. I zapewne czesc nas ciagle tam jest. Wspomagajac nas na tej drodze. Nie wspominajac o rownoleglych rzeczywistosciach.... wiec, ja tak tylko mysle ze sami sobie nakladamy ograniczenia.
I absolutnie nie jest to nasza "wina"(zreszta wina nie istnieje) tylko przez programy roznego typu nasz umysl ograniczicza nasze postrzeganie rzeczyistosci, ktora jest iluzja.....
Z calego serca zycze Tobie abys odnalazla spokuj wewnatrz. Cokolwiek to dla Ciebie znaczy.
One Love xxxx
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Reiki

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 24 sie 2019, 23:53

Masz prawo postawić siebie na pierwszym miejscu - Agata Clair

https://www.youtube.com/watch?v=6ju4tM4zeV0

Opublikowany 23 sie 2019
Agata Clair - widzi energie, jest mistrzem Reiki oraz dyplomowanym psychologiem. Z mądrością i wsparciem świata duchowego łączy te dziedziny pomagając ludziom odnaleźć spokój i radość w sercu.
0 x



ODPOWIEDZ