Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Język Keylonta - Kody Keylonta

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 19 kwie 2016, 13:41

Niedawno pisaliśmy o zmęczeniu :) , kilka słów na ten temat:

w naszych ciałach fizycznych trwa intensywne sprzątanie i przebudowa zarówno na poziomie DNA jak i komórek ciała. Takie same zmiany odbywają się w naszych ciałach energetycznych, czyli w naszym biopolu. Cały proces wymaga od nas wiele energii. Wyobraźcie sobie, że nasze ciała to wielki plac budowy, ileż tam trzeba wysiłku i zaangażowania, aby wszystkie procesy przebiegały prawidłowo i sprawnie.

Dlatego w ostatnim okresie czasu jesteśmy zmęczeni bardziej niż zwykle i zmęczenie to może jeszcze trwać przez pewien czas. Nie można określić dokładnie jak długo, ponieważ każdy posiada inny poziom świadomości i inne tempo rozwoju; u jednych proces przemiany przebiegnie szybciej, u innych wolniej, ale każdy jest sterowany przez nasze wyższe JA i dopasowany do możliwości danej osoby.

Aby pomóc swojemu ciału, pozwólmy sobie na nieco więcej odpoczynku, snu i relaksu. Podzielmy obowiązki na ważne, mniej ważne i nieważne. Te nieważne możemy sobie odpuścić. Wykonać tylko te ważne, a mniej istotne przesunąć na przyszłość, bowiem teraz najważniejszy jest Człowiek!

Potrzebna jest teraz praca ze swoim ciałem na poziomie czakr i ciał energetycznych jak; oczyszczanie, równoważenie czakr i pól aury, aktywowanie połączeń z Matką Ziemią.

http://www.kroniki-wiedzy-niekonwencjon ... 4%99czeni/

Oraz kilka słów od Ashayany Deane:

Ashayana Deanae w książce „Podróżnicy”- tom II, cz II tłumaczy:




” W ciałach, które nie przygotowane są do przyjęcia zwiększania tempa drgania cząsteczkowego, niesionego przez Gwiezdne Aktywacje Ziemi, nasycenia Gwiezdną Falą spowodują wzrastające poczucie psychicznego, emocjonalnego i biologicznego zmęczenia. Podczas aktywacji Ziemi, systemy energetyczne ludzi, znajdują się pod stopniowo wzrastającą ilością napięcia elektromagnetycznego na poziomie sub-atomowym. Napięcie to przejawi się w ludzkim organizmie, w różny sposób. Zanim ciało auryczne nie zrównoważy nowych częstotliwości w systemach ciała, u niektórych osób może pojawić się fizyczne „iskrzenie” zwiększonej statyczności elektrycznej (co może czasami wpłynąć na pracę urządzeń elektrycznych i magnetycznych).

Dla większości ludzi nasycenia nie spowodują tak wyraźnych symptomów, lecz przejawią się raczej jako stopniowo mniej subtelniejsze symptomy zwyrodnienia, osłabienia witalności, oraz fizycznego podupadania. Aktywacje Gwiezdne i Nasycenia powodują stopniowo coraz bardziej zauważalne symptomy fizyczne, które zaczynają się delikatnie i stopniowo, ulegając intensyfikacji. Ucząc się właściwego wykorzystywania nowych częstotliwości do pozytywnego rozwoju, można uniknąć potencjalnych, niepożądanych wpływów Gwiezdnych Aktywacji Ziemi.

Symptomy wytworzone przez Nasycenia Gwiezdną Falą, mogą być przerażające, jeśli ktoś nie rozumie co ma miejsce i mogą zagrażać życiu, jeśli niższe czakry nie zostały zrównoważone, a ciało fizyczne nie zostało przygotowane na te zmiany.

Dzięki Aktywacjom Gwiezdnym i nasyceniom Fali, z uśpienia wyprowadzane są nowe pokłady mózgu, a systemy gruczołowe ciała takie jak grasica, tarczyca, szyszynka, przysadka mózgowa, przechodzą metamorfozę.(
.)

Na chwilę obecną możecie nauczyć się po prostu o polu aurycznym i systemie czakr za pośrednictwem dostępnych źródeł i zacząć pracować nad oczyszczeniem i zrównoważeniem czakr w swoim ciele, za pomocą pracy z energią, wizualizacji, nucenia tonów oraz innych holistycznych praktyk.” 


Czy ktoś z Was zapoznał się z praktykami jakie w swoich książkach proponuje Ashayana?
Powiem szczerze, że ja się zawahałam...nie wiem co może spowodować wprowadzanie niezrozumiałych dla mnie na dzień dzisiejszy kodów.
Jedyne na co sie odważyłam to prośba przed snem skierowana do swojego ciała aby poprzez sen wyjawiło mi informacje, które sa dla mnie pożądane.
Pozdrawiam serdecznie :)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 19 kwie 2016, 14:23

Ja przymierzam się do tego procesu z olejkiem i jak już przeprowadzę postaram się opisać co i jak.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 19 kwie 2016, 16:41

Ja pewnie po tych wszystkich perypetiach, które przeszłam stałam się ostrozniejsza jednak nie wiem abcd czy wprowadzanie jakichś kodów do swojego biopola, które mają zmieniać nasze DNA (naprawiać) jest bezpieczne. Co my na ten temat wiemy? Zaniepokoiło mnie np to:

Ćwiczenie Techniki Indukcyjnej potrzeba zastosować tylko raz aby rozpocząć wyrównanie Keylontonicznych Symboli Kodowych wewnątrz krystalicznego wzorca morfogenicznego ciała Keylona. Niemniej jednak ćwiczenie należy wykonać do końca w jednej sekwencji, bez przerywania, aby program działał efektywnie. Jeśli ktoś wam przeszkodzi, lub jeśli zaśniecie podczas ćwiczenia, musicie zacząć je od początku następnym razem.

Te wszystkie wykresy przedstawiane przez Ashayane są bardzo skomplikowane, chyba mało kto coś z tego rozumie. W jednym ze swoich wykłdów Ashayana powiedziała aby się nie martwić tym, że czegoś nie rozumiemy z tych wykresów gdyż zostanie to zakodowane i sobie to przypomnimy. Czy chcę czy nie chcę zapala mi się światło ostrzegawcze! ;)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 19 kwie 2016, 16:50

No, bo co to są te 'KODY Keylona"..... :shock: :o

http://www.cheops.darmowefora.pl/?topic=7470.0

Jak dla mnie to jakiś implant przejmujący nasze DNA..... jak ktoś chce się z nami komunikować to niech się sam nauczy tej komunikacji , a nie wmontowuje w nas swoje kody, które nas przestroją do na ich miarę.

MY przez KOD naszego DNA mamy bezpośredni kontakt z całą natura biologiczną i duchowa, ale nie z syntetyczną! To oni chcą je zmienić by przejąć naszą podświadomość i zaprogramować w nas większe niewolnictwo.. a są niezmiernie podstępni, manipulują informacja ile wlezie.

Koniec manipulacji naszą podświadomością! BASTA!!!

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 19 kwie 2016, 17:02

>Kiaro<, propnują Ci wciąż i stale, zapoznaj się z treścią tych publikacji i wówczas będziesz mogła zająć konkretne stanowisko. Link, który zapodałaś zawiera tylko fragmentaryczne informacje o tych "kodach".
Jestem już po trzecim czytaniu tych książek i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, ze to rewelacyjne informacje, które warto przynajmniej zgłębić. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 19 kwie 2016, 17:27

Nie wątpię ze to rewelacyjna książka i rewelacyjne informacje.... z tym się zgadzam, ale dla mnie są zupełnie klarownie w nich zawarte intencje robiących przekaz.

Znam inne rewelacyjne informacje od rewelacyjnej osoby .... mało rewelacyjne sensacyjne z dużym bagażem prawdy, język przekazu jest identyczny, a, przekazującymi jest syntetyczna inteligencja.
Ja wiem że trudno w to uwierzyć iż chodzi w tym wszystkim jedynie o przekodowanie naszej podświadomości i zamontowanie fałszywych kodów w naszym DNA.

Trudniej jest to odkryć facetom, bo nie maja takiej intuicji jak kobiety, trudno jest również kobietom u których bardziej aktywna jest męska , logiczna półkula mózgowa. Ale są takie, które czują wszystko przez skórę... i ja do nich należę, nie daje się zwodzić żadnym rewelacjom ni sensacjom.

Nasze DNA ma absolutnie kompletny KOD dzięki niemu możemy się bez żadnego problemu kontaktować ze WSZYSTKIMI DUCHOWYMI... DUCHOWYMI , A NIE SYNTETYCZNYMI ISTOTAMI W CAŁYM KOSMOSIE.

Maszyny tego nie potrafią , bo nie mają uczuć.... a kody kontaktowe oparte są na 5 elementach związanych z przekazem uczuć. zatem chcą nas przestroić do innego systemu, byśmy zapomnieli totalnie KIM jesteśmy i stracili kontakt absolutnie z naszą kosmiczna rodziną.

Nasze DNA opiera się na pierwotnym KODZIE życia z pierwowzoru zarodzi życia wysianego z GWIAZDY MATKI z która mamy zawsze połączenie przez pole morfogenetyczne identycznie jest ze wszystkimi pozostałymi kosmicznymi Istotami.

Jak chcesz dawać się zwodzić bredniom.. to Twoja sprawa, Twój wybór mnie nic do tego.


Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 19 kwie 2016, 17:48 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re:Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 19 kwie 2016, 17:34

Nie wiem z jakiego źródła czerpiesz swoje informacje ale pozwolę sobie powtórzyć się:
przeczytaj najpierw i dopiero feruj wyroki. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re:Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 19 kwie 2016, 17:46

abcd pisze:Nie wiem z jakiego źródła czerpiesz swoje informacje ale pozwolę sobie powtórzyć się:
przeczytaj najpierw i dopiero feruj wyroki. ;) :)


Przeczytałam wstawiane przez Darka cześć , naprawdę poznałam intencje przekazu jak również zauważyłam cel.

Moim źródłem wiedzy jest wiedza mojego Ducha nie wcielonego , czyli mojej Matrycy Matki inaczej nad świadomości.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 19 kwie 2016, 17:55

I tak trzymaj.
:)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 19 kwie 2016, 18:29

Widzisz abc

CO TO SA KODY Keylona" i jak to dział......

Cały ten myk polega na kodzie elektrycznym, przekazie wszystkiego przez zakodowane impulsy elektryczne, bo tylko takimi impulsami operują cyborgi/ syntetyczna inteligencja.

One nie maja dostępu do energii magnetycznej, ona jest duchową energią, a one nie posiadają DUSZY.....

Człowiek ... Duch/ Energia wcielona operuje w przekazach i odbiorach energią elektromagnetyczną... nośnikiem informacji jest energia magnetyczna, a mocą i siłą przekazu energia elektryczna.
Ale ... innym sposobem przesyłki informacji może być również energia elektryczna ,ale jest to TYLKO forma przesyłki informacji jak rodzaj poczty a nie jej istota.

Syntetyki nie mają dostępu do uczuć , absolutnie ich nie znają nie pojmują specyfiki przekazu energii magnetycznej opartej na nich. Zatem tracą kontakt, kontrolę i zrozumienie zachowań LUDZKICH opartych na uczuciach, bo ich nośnikiem jest energia magnetyczna.
Opracowali zatem kod kontaktowy czytelny dla syntetycznej inteligencji , dzięki któremu zarówno mogą się porozumiewać z wcielonym Duchem jak i sterować zachowaniami CZŁOWIEKA blokując nasze frekwencje DNA oparte na impulsach uczuciowych, wiedzy duchowej , energii magnetycznej.

I to jest cały sekret 'KODY Keylona" ... zwyczajne przestrojenie DNA CZŁOWIEKA na wyłączny odbiór impulsów elektrycznych! Zablokowanie w nas całkowite na długo... oj na długo odczytu impulsów uczuciowej energii magnetycznej.

Nasze życie, nasz pełny rozwój opiera się na harmonijnym przepływie w nas obydwu energii, ale z maleńką dominacją stymulującej przepływ mocy elektrycznej, bo w innym wypadku była by stagnacja.

Może teraz jest bardziej czytelnie.



Może teraz jest bardziej czytelnie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 19 kwie 2016, 20:42

Keylonta nie jest jedynie jezykiem, takim o ktorym myslicie, lecz narzedziem, a komunikacja jest jednym z jej zastosowan. Jej dynamika wykorzystywana jest w nauczaniu i uzdrawianiu, ale rowniez i w doslownym tworzeniu konstrukcji rzeczywistosci, gdzie sluzy jako konstrukcja na bazie ktorej budowane sa manifestacje. Kody Systemow Portali Czasu oraz Systemow Rygli Wymiarowych rowniez znajduja sie w zastosowaniu Keylonty. Jest to takze metoda wykorzystywana przez tych, ktorzy chcieliby komunikowac sie z waszym swiatem za pomoca tych systemow. Punktem, ktory chcielibysmy najbardziej, byscie zrozumieli, jest fakt, ze Keylonta, tak jak inne jezyki jest narzedziem. Sama w sobie nie moze byc oceniana jako "dobra lub zla", jako "boska lub diabelska", czy tez jako pomocna lub szkodliwa dla zbiorowosci ludzkiej. Jest to narzedzie, ktore moze byc wykorzystywane do przekazywania znaczenia. Intencja oraz zrecznosc z jaka to narzedzie jest wykorzystywane, okresla jego wartosc. Nadszedl czas, byscie odlozyli na bok swoje leki i przesady i zaczeli nauke jezyka gwiazd - jezyka waszych przodkow, jezyka ktor pozwoli wam ewoluowac do wielowymiarowych istot, posiadajacych technologie i madrosc


Książki Ashayane są bardzo ciekawe. Czytałam tylko raz i chyba skuszę się na powtórkę. Niestety wielu rzeczy nie rozumiem. Jej wykłady to dla mnie czarna magia. Niepokoji mnie to, że mamy się uczyć czegoś czego nie rozumiemy, czegos co wykracza poza możliwości wielu z nas....
Poza tym Ashayana uważa że Drunvalo Melchizedek stosuje odwróconą merkabę, a jej jest prawidłowa.... Skąd my możemy wiedzieć która jest prawdziwa? Może jakiś ekspert od św. geometrii badał jej wykłady? Ja na tym polu odpadam więc pozostaje mi zdać się na opinię innych albo uwierzyć Ashayane.
LO wie na jakim jesteśmy poziomie w rozwoju i nie bardzo rozumiem dlaczego uważa tak trudnego dla nas języka, wielu rzeczy przeciez nie jesteśmy w stanie zbadać ani ustalić. To jest mój ''zarzut'' wobec nich.
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 19 kwie 2016, 21:20

@Amitiel, nie wszystko jest dobre dla wszystkich, jesteśmy bardzo wielkimi indywidualistami.
Napiszę krótko: kieruj się wyłącznie swoimi odczuciami, intuicją, sercem, czy jakkolwiek to sobie nazwiesz.
Nasze wpisy traktuj jako informację, która być może komuś się sprawdziła, ale nie ma żadnej gwarancji, że sprawdzi się również tobie. Czasy różnej maści guru minęły, a każdy ma indywidualny zakres nauk do przerobienia, więc piękno leży w tym, że nie ma wzorców do naśladowania, bo jesteśmy twórcami dla siebie. Korzystanie z cudzych wzorców może być bardzo kosztowne, co oczywiście wychodzi na końcu.
Po prostu: zaufaj sobie najpierw, a wobec innych stosuj zasadę obserwacji i ograniczonego zaufania, to się opłaca.

Nie piszę tego dlatego, żeby "dokuczać" tu innym uczestnikom dyskusji, tylko dlatego, że nastał czas samodzielnych decyzji i pełnej za nie odpowiedzialności w/g znanej zasady: "co posiejesz...".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 19 kwie 2016, 23:10

Osobiście mam prośbę do osoby czy też osób będących aktualnie w posiadaniu "Podróżników". Chodzi mi o to aby otworzyć książkę obojętnie na której stronie i w świetle naturalnym bądź sztucznym sprawdzić jakim kolorem promieniuje wewnętrzna część książki?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 19 kwie 2016, 23:44

>Ramzes< zwróciłem na to uwagę już podczas pierwszego czytania i jest to fiolet.

Popieram w całej rozciągłości wpis >blu<.

Amitiel pisze:Poza tym Ashayana uważa że Drunvalo Melchizedek stosuje odwróconą merkabę, a jej jest prawidłowa.... Skąd my możemy wiedzieć która jest prawdziwa? Może jakiś ekspert od św. geometrii badał jej wykłady? Ja na tym polu odpadam więc pozostaje mi zdać się na opinię innych albo uwierzyć Ashayane.

Tam, w książce jest wszystko wyjaśnione dlatego pokuś się o kolejne jej czytanie ale już wolniej, rób sobie notatki na marginesie strony lub w osobnym notatniku. To wszystko jest klarowne ale wymaga czasu.

I jeszcze odnośnie wypowiedzi >blu<:

blu pisze:Czasy różnej maści guru minęły,

Na szczęście ona - Ashajana - nie robi z siebie niczego ni nikogo takiego.
To oczywiście moje zdanie. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » środa 20 kwie 2016, 07:44

Wydawało mi się, że ja piszę jasno :) no ale widać znowu zostałam odebrana nie tak jak chciałam. :)
Panowie dziękuję za Wasze odpowiedzi :)
Zanim zaczęłam tu pisać na forum czytałam wiele wpisów o Podróżnikach. Wiem, że wielu z Was ma dużą wiedzę w tym temacie, tak jak np abcd dlatego chciałam aby ktoś spróbował wyjasnic moje wątpliwości. To, że proszę tu kogoś o wyjaśnienie lub zadaję pytanie to nie dlatego, że chcę sie przestawić na jego wzorzec wiedzy, chcę myślec i robić tak jak ten ktoś blu.Sama podejmuje swoje decyzje i uczę sie na własnych błędach. Każdy z nas składa swoje puzzle, sa one bardzo różne i dlatego to jest tak ciekawe. Fajnie jest się tym wymieniać. Jednak juz po raz kolejny na tym forum kiedy chcę rozwinąć dyskusję odsyła się mnie do samodzielnego czytania, szukania....
abcd Podróżników przeczytałam, treść mnie nie odrzuciła wręcz przeciwnie jednak to było szybkie czytanie z fascynacją. Tym razem zrobie to WOLNIEJ :)
Niestety książki mam w pdf więc ja tego koloru sprawdzić osobiście nie mogę ale wierzę, że tak jest :)
Ten symbol pokazywała Ashayane na jednym ze swoich wykładów:
Obrazek

Kiedy go po raz pierwszy zobaczyłam poczułam, że w moim wnętrzu coś jakby zaczęło klikać, przestwiać się... Byłam w szoku. Nie wiem co się wydarzyło.

KODY KEYLONTA wyjaśnicie czy mam szukać sama? :D
Pozdrawiam serdecznie :D
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 20 kwie 2016, 09:39

Amitiel pisze:Niestety książki mam w pdf

Masz pełne wersje czy zubożone?
Poszukuję od dawna dobrych, pełnych pdf'ów tych książek i znalazłem tylko okrojone.

Będzie chyba ciekawa dyskusja ale poczekajmy aż wydzielą temat - podanie o to już zostało wysłane. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 20 kwie 2016, 16:28

Zacznijmy od początku.
Poniżej wprowadzenie do języka, do kodów Kejlonta z książki Podróżnicy - Śpiący uprowadzeni:

Liga Opiekunów pisze:2.1 KOMUNIKACJA MIĘDZYWYMIAROWA

W waszej obecnej kulturze istnieje wiele strachu i dezinformacji
otaczających zdarzenia międzywymiarowej komunikacji. Zarówno
przesądy, jak i nauka dołożyły również do tego swoją negatywną
interpretację wydarzeń o tej naturze. Opinia publiczna umieszcza takie
zdarzenia komunikacyjne w kategoriach celowo wymyślonych oszustw lub
ułomności psychicznej tych, których opinie te dotyczą. Frakcje religijne
natomiast najczęściej umieszczają te wydarzenia w kategoriach
działalności „demonicznej" lub określają taką komunikację jako będącą
przyczyną oddziaływania „złych mocy". Ideą takich błędnych interpretacji
jest bezpośredni rezultat oddziaływania „programu oficjalnej
rzeczywistości" i jego „prania mózgu". Tyle wysiłku już włożono w
dewaluowanie i negowanie metod komunikacji, że zatracona została już
prawdziwa wartość wiedzy na ten temat. Niestety, takie działania
doprowadziły do tego, że większość ludzkiej populacji sądzi, iż
komunikacje międzywymiarowe w zasadzie jako takie nie istnieją, a jeśli
już, to mają one jakieś „złe" bądź niezrównoważone źródło. Taka postawa
znacznie utrudnia wszelkim istotom z innych wymiarów i innego czasu
oferowanie swojej bezpośredniej pomocy ludziom, gdyż tak wielu z was
jest mało chłonnych na metody oferowanej przez nich pomocy.

Nadzieją naszą jest, że dostarczając wam informacji o prawdziwych
zasadach komunikacji międzywymiarowej, będziecie mogli wystąpić z
„programu" na tyle, aby odłożyć na bok wszelkie swoje uprzedzenia i
nauczyć się czegoś nowego i wartościowego. W waszych obecnych
czasach na opisanie tego rodzaju wymiany informacji używa się
określonych terminów tj: „telepatia", „mediumizm", „automatyczne
pisanie", „channeling". Wszystkie te terminy dają wam niejasne,
poglądowe zrozumienie prawdziwej dynamiki tego zjawiska. Jeśli nie
zrozumiecie zasad tego procesu, wówczas będzie wam trudno
rozszyfrować źródło, z którego pochodzi takie zjawisko. Tak samo, jak w
przypadku obserwacji UFO, „to, co ma miejsce" nie może być odkryte
wykorzystując tylko jedno wyjaśnienie, gdyż UFO może być rozmaitymi
rzeczami. Również tym samym może być komunikacja między
wymiarowa.

117


Nie wszystkie obserwacje UFO dotyczą kontaktu na żywo z innymi
formami życia, chociaż niektóre z nich rzeczywiście nimi są. W przypadku
komunikacji międzywymiarowej podobnie, nie wszystkie z nich są
kontaktem na żywo z istotami z innych wymiarów czy innego czasu, ale
niektóre rzeczywiście są prawdziwym kontaktem z istotami z systemów
innych niż wasz.

Niektóre przykłady subtelnej komunikacji (dla skrócenia terminu
„komunikacji wielowymiarowej" odtąd będziemy używali tej nazwy)
mogą być wynikiem warunków istniejących w umyśle odbiorcy, a jeszcze
inne mogą być rzeczywiście zamierzonymi „oszustwami". Pomimo tego,
wciąż wiele takich zdarzeń jest zupełnie prawdziwą, subtelną komunikacją
z „żywego" źródła, będącego międzywymiarową, międzyczasową,
między- galaktyczną bądź pochodzącą z waszego ziemskiego systemu
istotą. Komunikacja w tym ostatnim przypadku często nazywana jest
„telepatią" lub komunikacją „z umysłu - do umysłu", lecz jest jeszcze
wiele rzeczy, których nie rozumiecie, w zasadach działania samej telepatii.
Ważne jest, byście już teraz zrozumieli, że we wszystkich przypadkach
takiej komunikacji macie do czynienia z czymś znacznie więcej aniżeli z
prostym „połączeniem umysłów", jak to określa wasz termin „telepatia".
Macie bowiem do czynienia z bardzo wyrafinowaną formą komunikacji,
która sama w sobie jest już językiem. Jest to język światła, dźwięku,
symboli i energii, który w naszym systemie nazywany jest Keylonta. W
naszym systemie Keylonta jest podstawą dla wszystkich form uczenia się
i istnieje jako wysoce techniczna nauka oraz forma kreatywnej sztuki.


2.2 JĘZYK KEYLONTA

Keylonta nie jest jedynie językiem, takim, o którym myślicie, lecz
narzędziem, a komunikacja jest jednym z jej zastosowań. Jej dynamika
wykorzystywana jest w nauczaniu i uzdrawianiu, ale również i w
dosłownym tworzeniu konstrukcji rzeczywistości, gdzie służy jako
konstrukcja, na bazie której budowane są manifestacje. Kody Systemów
Portali Czasu oraz Systemów Rygli Wymiarowych również znajdują się w
zastosowaniu Keylonty. Jest to także metoda wykorzystywana

118


przez tych, którzy chcieliby komunikować się z waszym światem za
pomocą tych systemów. Punktem, który chcielibyśmy najbardziej, byście
zrozumieli, jest fakt, że Keylonta, tak jak inne języki, jest narzędziem.
Keylonta sama w sobie nie może być oceniana jako „dobra lub zła", jako
„boska lub diabelska" czy też jako pomocna jub szkodliwa dla zbiorowości
ludzkiej. Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane do
przekazywania znaczenia. Intencja oraz zręczność, z jaką to narzędzie jest
wykorzystywane, określa jego wartość. Nadszedł czas, byście odłożyli na
bok swoje lęki i przesądy i zaczęli naukę języka gwiazd - języka waszych
przodków, języka który pozwoli wam ewoluować do wielowymiarowych
istot, posiadających technologię i mądrość przewyższające te, jakie
posiadają Goście wchodzący obecnie w relację z systemem Ziemi. Nie
pozwólcie dłużej, aby „oficjalny program" obrabowywał was z wiedzy,
która jest waszym urodzeniowym prawem i waszym dziedzictwem.


Teraz kiedy już daliśmy wam nieco informacji odnośnie metod, przy
pomocy których pomocnicy (i inni) komunikują się z wami, zaoferujemy
wam wgląd w informacje dotyczące tego, dlaczego ta właśnie metoda
komunikacji została obecnie wybrana, w przeciwieństwie do innych
alternatywnych środków kontaktu, takich jak masowe lądowania statków
kosmicznych. A no właśnie... z przyczyn, które powinny być dla was
oczywiste, bowiem ci, którzy chcą wam pomagać lub chcą uczynić swoją
obecność jawną dla was, nie mogą po prostu postawić swojego statku
matki na trawniku Białego Domu! Rzeczywiście, jeśli goście z innych
wymiarów byliby w stanie wystarczająco długo powstrzymać Zeta oraz
Wewnętrzny Rząd (nie wspominając o waszym „oficjalnym" rządzie)
przed zainscenizowaniem takiego wydarzenia, ich przesłanie oraz intencje
zagubiłyby się pomiędzy histerią i paniką, jakie wytworzyłoby to
wydarzenie wśród zle przygotowanych mas.

Wewnętrzny Rząd, Zeta oraz oficjalne rządy wykonały tak dobrą
robotę w programowaniu mas na wzorcowe reakcje strachu oraz
niedowierzania, że najzwyczajniej byłoby bezużytecznym dla gości
próbować zbliżyć się do was jako do zbiorowości. Opinii publicznej
wyprano mózg w kierunku zaprzeczania ważności jej własnej percepcji. Z
tego powodu goście (zarówno te pomocne, jak i szkodliwe gatunki)
próbują kontaktować się z jednostkami lub małymi grupami

119


jednostek, w celu pokazania oznak odbieralności ich zamierzonych
kontaktów (Ci niepomocni 'goście' często wybierają do kontaktu te
jednostki, które według nich dają się łatwo manipulować za pomocą
kodów Keylonta).


Już od stuleci wasi ludzie nauczeni zostali ujarzmiać swoją własną
władzę i oddawać swą zdolność do czystego postrzegania na rzecz struktur
władzy obiektywnej, takiej jak rząd i religia. Wszyscy macie prawo znać
prawdę o warunkach, które bezpośrednio mają na was wpływ. Na wasze
nieszczęście wasze rządy nie zgadzają się z takim poglądem. Tak więc
jako zbiorowość jesteście bardzo źle przygotowani na bezpośrednie
spotkanie z gośćmi ET, bez względu na to, jak łagodne są ich przesłanki.

Częścią przyczyny, dla której wiele postępów (czyt. nowinek) zostało
powstrzymanych przed ujawnieniem ogółowi świata nauki oraz
społecznościom publicznym, jest fakt, że wiedza dałaby indywidualnym
obywatelom siłę do lepszego pokierowania swoim życiem, swoim
zdrowiem, stanem ekonomicznym oraz swoim własnym bezpieczeństwem.
Jeśli społeczeństwo miałoby dostęp do takich możliwości, wówczas rząd
nie mógłby dłużej wykorzystywać taktyk takich, jak lęk oraz zastraszanie
w celu wymuszenia ślepego posłuszeństwa. Straciłby władzę nad swoimi
ludźmi oraz nad ich zasobami, gdyż ludzie ci zyskaliby kontrolę nad
samymi sobą. Tak więc stworzono i utrwalono kłamstwo „oficjalnego
programu", aby utrzymywać was w ciemności, wystraszonych i zależnych
od aprobaty i wsparcia ze strony zewnętrznych władz. Wyprano wam
mózgi i zdradzono, a dotyczy to również tych z was, którzy myślą, że są
odpowiedzialni za tworzenie i podtrzymywanie oficjalnego programu.
Większość z was straciła z oczu fakt, że istnieją zastępcze rozwiązania.
Większość z was straciła wzgląd na to, co utraciła ulegając wizji
programu. Niektórzy z was czytający te słowa będą znali prawdę, gdyż
idee przemieszczają się przez was - po prostu będziecie wiedzieli. Na
początku prawdopodobnie odczujecie złość, a pod złością - strach.
Bowiem, jeśli wyprano wam mózg po to, abyście wierzyli, że to
nieprawda - co jest prawdą? Będzie to uczucie, jak gdybyście znaleźli
się nad przepaścią spoglądając w wieczną otchłań, nie wiedząc gdzie
się zwrócić i komu zaufać lub gdzie poszukiwać odpowiedzi.
Spoglądanie do swego wnętrza


120


(może po raz pierwszy?), do rdzenia swojej własnej duchowości,
będzie światłem, które przeprowadzi was przez tą ciemność.)


Wielu z was odrzuci te informacje, może nawet z nienawiścią, gdyż
pozornie tak jest łatwie, aniżeli stawić czoła świeżemu lękowi, jaki może
zostać wytworzony spoglądając na prawdę po raz pierwszy. Nie wszyscy z
was jesteście gotowi ujrzeć prawdę, gdyż pośród kłamstw istniała iluzja
bezpieczeństwa i wygody oraz niewinność utraty wolności i integralności,
które wytworzył oficjalny program. Możecie owszem przyjąć taką pozycję,
że: „to,czego nie wiecie, nie skrzywdzi was". Faktycznie, jeśli jest to
nieprzyjemne, skrzywdzi was, lecz wybierając zaślepienie, nie będziecie
świadomi krzywdy, jaka wam jest wyrządzana. Możecie nie zdawać sobie
sprawy z poświęcenia, jakiego się podejmujecie, aż będzie za późno i
ogarnie was śmierć lub choroba.

Troszczymy się o was wszystkich i do wszystkich z was odnosimy się
z dużym poważaniem, aby zaoferować wam opcję wglądu w waszą
rzeczywistość, w taką, jaką jest, byście mogli dokonać wyboru świadomie,
stosownie do tego, w co wierzycie. Okazujemy wam znacznie więcej
szacunku i honoru aniżeli wasze rządy oraz organizacje religijne, które
wykorzystują zasady dyskryminacji, egalitaryzmu, tajności oraz
powstrzymywania wiedzy i zasobów. Wiedza kierowana jest do wszystkich
tych, którzy otwarci są na jej odbiór, a nie dla niewielu tych, którzy
szukają sposobu na użycie jej w celu kontroli, pozbawiania mocy i
manipulowania. Wielu ludzi na stanowiskach władzy potrzebuje nauczyć
się prostej lekcji. To jest dar wiedzy, jaki wam ofiarujemy - czy możecie
przyjąć ten dar?

Tak oto wyjaśniliśmy wam co nieco z tego, z czym macie się
zmierzyć w waszej ewolucji ku oświeceniu. Daliśmy wam pogląd na to,
kim są gracze, skąd pochodzą oraz jakie mają zamiary. Teraz pozwolimy
wam zaznajomić się z resztą opowiadania o większych rzeczywistościach
mających miejsce w obrębie waszego czasu, tym, którzy są gotowi - tym
którzy wybiorą, aby wiedzieć, co ma miejsce wewnątrz Wszechświata,
który ich otacza.

121
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Re:Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 kwie 2016, 19:10

Wiele słów bez żadnego konkretu .... gra jak zwykle na podziałach.. lepszy , gorszy.. mądrzejszy, głupszy, nie gotów , gotów.. itd...
No i oczywiście kosmiczni ratownicy, którzy uratują nas gdy poddamy się ich zasadom.
Znamy, to już było, ale wolna wola, komu po drodze z ta opcją niech idzie.

Komu potrzebna głębsza analiza do zrozumienia niech czyta uważnie ze zrozumieniem.
Każdemu życzę sukcesów, ale świat syntetyków oparty na elektryczności , to nie mój świat.
Świat CZŁOWIEKA , WCIELONEJ ISKRY ŻYCIA JEST MAGNETYCZNO/ ELEKTRYCZNY a nie elektryczny.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 20 kwie 2016, 20:10

@Amitiel, może jesteś nieco przewrażliwiona. Nie miałem nigdy zamiaru nikogo odwodzić od dyskusji, czy od zrobienia czegokolwiek. Chciałem tylko delikatnie zwrócić twoją uwagę na pewne podstawy działania w zgodzie z sobą, a dokładnie chyba ze swoją duszą, bo to ona kreuje i kieruje twoją intuicją i odczuciami.
Jeśli masz w programie np. negatywne doświadczenia w tym wcieleniu to i tak żadne rady, czy przypomnienia nie pomogą, trzeba je zaliczyć. Jednak kierując się odczuciami, czyli intuicją nie zaliczasz niepotrzebnych wpadek, czyli wydłużania cyklu.
Osobiście nie czytałem całych "Podróżników", tylko niewielkie fragmenty i kilka razy oglądałem Deane na filmach.
Odniosłem dziwne wrażenia rozwadniania tematów poprzez stosowanie języka opartego na bardzo wielu, bardzo długich nazwach własnych z mnóstwem, z mojego punktu widzenia, nieistotnych szczegółów, choć jak wiadomo jestem "techniczny" i szczegółów nie unikam.
Powiem tak: dla mnie piękno leży w prostocie, zawijanie go w długie błyszczące papierki zwykle nie leży w moim interesie.
Ale jak to nasz obecnie mało aktywny tutaj kolega mawiał: "dla każdego co innego".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » środa 20 kwie 2016, 20:42

Kiara napisała:
świat syntetyków oparty na elektryczności , to nie mój świat.


Uważasz, że za Ligą Opiekunów stoją syntetyki? Czytałam Twoje posty dotyczące Podrózników i wielokrotnie się zgadzałaś z tym co przedstawiali.
Z powyższego tekstu wynika ze keylonta jest językiem, który może być wykorzystywany również przez intruzów. Ale tak jest ze wszystkim. Najpiękniejsze rzeczy w niepowołanych rękach stają się wstrętne i szkodzą.
Liga Opiekunów nikogo do tych praktyk nie zmusza, wybór należy do każdego z nas. Ja jak na razie nie mam zamiaru niczego w siebie wkodowywać ponieważ chcę wiedzieć więcej. Jednak uważam, że wiedza tylko nas wzbogaca dlatego chcę się z tym tematem zapoznać.
Na tym etapie nie mam nic do tekstu.
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 kwie 2016, 21:37

Tak, uważam że Liga Opiekunów i inne nazwy tego samego to zwyczajnie syntetyki. Te przydługie nic nie wnoszące teksty są zwyczajnie socjotechnikami.
Jeszcze raz język komunikacji Energii wcielonej /Ducha nie jest zestawem elektrycznych impulsów a całym spektrum uczuć zapisanych w fali elektromagnetycznej, ludzie odbierają i identyfikują je przez 5 zmysłów.

Ja bez problemu mogę odbierać przekazy od kosmicznych Energii wcielonych i niewcielonych ,mogę to robić bez montowania w sobie jakiś kodów , w pełnej świadomości, bez zamykania oczu.

Zatem wiem bardzo dobrze że nie jest nam potrzebne żadne kodowanie DNA elektrycznym programem do kontaktu z Zaświatem.

Przez prawie 15 lat zanurzenia się w tych tematach nauczyłam się rozpoznawać podstęp w tekstach , manipulacje informacją i zakamuflowane intencje zakulisowych "zbawicieli" używających różnych nazw do kontaktu z CZŁOWIEKIEM.

Wielu nieświadomych ludzi nabiera się na ich zwodzenie.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Re:Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 20 kwie 2016, 22:22

2.3 PODŚWIADOME SYMBOLE KODÓW

Wyjaśnimy wam, jak Zeta, Aethien, Ranthia oraz inne grupy istot
między wymiarowych i portali czasu są w stanie wytwarzać „percepcyjne
zakłócenia", a także „sensoryczne zaburzenia" u ludzi oraz to, jak takie
taktyki są obecnie wykorzystywane w odniesieniu do niektórych z
doświadczeń „wzięcia przez UFO". Wspomniane wcześniej kody
Keylonta, które sprawują władzę nad zawartymi w waszych DNA
podświadomymi symbolami kodów, wykorzystywane są do wszczepiania i
reżyserowania tych wrażeniowych oszustw. Wszystkie te grupy posiadają
zdolność do wytworzenia takich zdarzeń, ponieważ znają mechanikę
ludzkiego układu bioenergetycznego oraz jego oddziaływanie w żywych
organizmach. Jeśli nie znaliby związków pomiędzy formą a energią,
wówczas nie byliby w stanie wykorzystać tych technologii ani też nie
potrafiliby manewrować pomiędzy Systemami Portali Czasu i Systemami
Rygli Wymiarowych. Jeżeli nie znaliby języka Keylonta, utknęliby
pomiędzy swoją własną rzeczywistością a systemami czasoprzestrzeni, tak
jak wasz gatunek utknął obecnie wewnątrz trójwymiarowego systemu
Ziemi. Są w stanie przemierzać inne systemy rzeczywistości i
ukierunkowywać swoją biologię, ponieważ znają rzeczy, których ani wy,
ani wasi naukowcy jeszcze nie znacie.

Ponieważ kultury te posiadają wiedzę, której wam jest obecnie brak,
mogą manipulować waszą biologią oraz waszym polem percepcyjnym, a
stąd waszą świadomością. Po prostu wszystkie z tych wspomnianych grup
wykorzystują wiedzę, aby wchodzić w relację z wami, z tym że jedne z
nich czynią to w celu pomocy w waszym wzroście, inni zaś po to, byście
nie ewoluowali do pełni waszego potencjału. Ludzka biologia posługuje
się językiem zupełnie innym niż „świadomy umysł". Jest to język, który
świadomie zapomnieliście, jest to język związków energii - Keylonta. Jest
to język, na podstawie którego zbudowane zostały wszystkie języki oraz
tryby percepcji. My przybyliśmy, aby odświeżyć wam pamięć i
przypomnieć wam o waszym „ojczystym języku", tak byście mogli
ponownie zacząć używać tego języka zawartego w waszej strukturze
komórkowej. Język żyjącej wiedzy zawarty jest wewnątrz każdej
molekuły waszego pokrytego

122


materią, trójwymiarowego świata. Wy pomogliście w zapomnieniu tego
języka, a teraz właściwym jest, abyście otrzymali pomoc w jego
przypomnieniu.


2.4 ZAMIARY ZETA

Żeby zrozumieć zamiary Zeta oraz dramaty rozwijające się wewnątrz
waszego Wszechświata, musicie mieć pojęcie o działaniu Keylonta. Jest to
język zakodowanych symboli („podświadomych" z waszej perspektywy),
fundament każdej formy i struktury w obrębie systemów wymiarowych,
język światła, dźwięku, pulsacji i wibracji energii oraz metod, za pomocą
których tworzona jest i podtrzymywana forma wewnątrz waszego systemu.
Reprezentuje to żyjące kody materii oraz wszystkich biologicznych form
zbudowanych na ich podstawie. Kody Keylonta ustanawiają wszystko
począwszy od rodzaju ciała, w którym pojawicie się za pomocą genetyki
waszej biologii, aż po same chemiczne, hormonalne i energetyczne funkcje
utrzymujące ciało w ruchu. Jest to klucz do waszego znanego i nieznanego
Wszechświata.

Zeta oraz inne pomagające istoty pozaziemskie są świadomi tych
kodów i wiedzą, jak można je używać w stosunku do ludzkiego organizmu
oraz systemu ziemskiego. Zeta od samego początku wejścia w kontakt z
wami wykorzystują kody Keylonta do kierowania i manipulowania ludzką
percepcją. To za pomocą tych kodów oraz aktywnej wiedzy na temat ich
wykorzystywania Zeta są w stanie wytwarzać zakłócenia percepcyjne i
zaburzenia zmysłowe wspomniane wcześniej.

Nie próbujemy was przestraszyć, lecz jeśli wkrótce nie weźmiecie
odpowiedzialności za opanowanie do mistrzostwa waszej własnej biologii,
będziecie, że tak powiemy, „przynętą" dla tych, którzy rozumieją jej
działanie. Nie polecamy wam, abyście czekali aż wasze rządy, naukowcy
czy oficjalne środowisko medyczne wymyślą, jak to zrobić za was, gdyż to
oni właśnie mogą być ostatnimi, którzy poznają mechanikę tych
wewnętrznych działań. Tkwiące w nich struktury wierzeń są uprzedzone
do tych wszystkich metod, które przyniosą wam wiedzę.
Odpowiedzialność za opanowanie bio-

123


logii żyje wewnątrz każdej jednostki, każda jednostka faktycznie żyjąca
siłą wewnątrz każdego organizmu posiada pełny dostęp do unikalnych
kombinacji kodów właściwych dla danej jednostki Możecie opanować
kody swojej własnej biologii poprzez pracę ze swoją świadomością i
wyższą tożsamością
, żadna obiektywna organizacja nie będzie w stanie
rozszyfrować intymnej równowagi, na podstawie której zbudowana jest
wasza biologia. Istnieją techniki, które mogą wam pomóc w waszej pogoni
za opanowaniem biologii, a my ofiarujemy wam niektóre z nich w
kolejnych książkach, w których w większych szczegółach zgłębimy język
i zastosowanie Keylonta.

Za pomocą mechaniki Keylonta można zmienić waszą strukturę
komórkową. Wasze ciała mogą zostać uleczone, a wasza świadomość
rozszerzona. Tajemnice waszego trójwymiarowego systemu mogą zostać
rozwikłane. Pewnego dnia oświecenie poprzez Keylonta będzie należeć do
waszego gatunku, lecz do tego dnia Keylonta może być wykorzystywana
w sposób niekorzystny dla waszego rozwoju, wykorzystywana może być
przez tych, którzy posiadają wiedzę, ale nie posiadają jeszcze mądrości
używania tych darów - przez takich jak Zeta.

Kody te są obecnie wykorzystywane na wiele sposobów przez
rozmaite międzywymiarowe i międzyczasowe grupy (takie jak nasza,
kiedy komunikujemy się z wami). Keylonta jest językiem do komunikacji
poprzez czas i portale wymiarowe. Chociaż odbieracie te komunikaty w
najlepiej wam znanym języku oraz w lineranym następowaniu po sobie
myśli i słów charakterystycznych dla waszego czasoprzestrzennego
koordynatu, to prawdziwa komunikacja jest najpierw przekazywana do
waszej struktury komórkowej. Jest ona umieszczana w waszych kodach
DNA, jako maleńkie sygnały elektryczne. Nasze komunikaty
przekazujemy poprzez międzywymiarowe portale, następnie „dobrze
dostrajamy" nasz przekaz poprzez portale czasu do koordynatów waszej
czasoprzestrzeni. W ten oto sposób możemy przekazywać duże ilości
danych na rozległym obszarze. Następnie taka informacja tłumaczona jest
do poziomu waszej percepcji, przez takie jednostki, których ciała
posiadają zdolność do odbierania i przetwarzania zaawansowanych (w
porównaniu do średnich częstotliwości używanych w waszym systemie)
wzorców impulsów elektrycznych. Wszyscy do pewnego stopnia

124


posiadacie umiejętność tłumaczenia tych kodów, ale niektórzy z was są
bardziej genetycznie predysponowani do tych umiejętności.

Nasze komunikaty przychodzą do was z innego wymiaru, poprzez
portal czasowy Ziemi, która istnieje równolegle do waszej. Nasza kultura
żyje w tym równoległym systemie, lecz w obrębie swojego własnego
portalu czasu, umiejscowiona jest nawet w przyszłości tej Ziemi. Te
przekazy Keylonta, pochodzące z odległego miejsca, dotrą do tych w
różnych wymiarach i różnych koordynatach czasowych, którzy gotowi są
do ich tłumaczenia. Komunikaty te staną się dostępne dla tych, którzy mają
potrzebę wiedzy zawartej w nich.

Mamy nadzieję, że jeśli w wystarczającym stopniu staniecie się
świadomi zasad funkcjonowania Keylonta, będziecie mieć możliwość
rozwinięcia narzędzi, które potrzebujecie do przeciwdziałania sposobom za
pomocą jakich ta wiedza jest obecnie wykorzystywana do manipulowania
wami i utrzymywania was w zaślepieniu. Nie możemy za was „wygrać tej
gry" w stosunku do waszych relacji z Zeta oraz innymi grupami, ale
możemy zaoferować wam narzędzia wiedzy potrzebnej do efektywnego
pokierowania waszym własnym przeznaczeniem.

Teraz odkryjemy przed wami, jak Zeta oraz inne grupy
zainteresowane sobą wykorzystują Keylonta do zwodzenia was.


2.5 ZAKŁÓCENIA PERCEPCYJNE

Keylonta jest środkiem, za pomocą którego Zeta są w stanie
wytworzyć zakłócenia percepcyjne. Posiadają taką moc dzięki
wykorzystaniu tej mechaniki, że zwyczajnie wytwarzają masowe
halucynacje. To słowo nie jest naszym ulubionym w waszym języku
angielskim, zamiast niego wolimy używać słowo „hologram", gdyż jego
znaczenie jest bliższe właściwej rzeczywistości, która ma miejsce. Termin
hologram umysłowy może dać wam nieco lepsze wyobrażenie koncepcji,
jaką chcemy przekazać.

Poprzez manipulacje kodami impulsów właściwych dla ludzkiej
biologii można najzwyczajniej wytworzyć „obrazy rzeczywistości", ktore
będzie odbierał nic nie przypuszczający człowiek. Nie mówimy tutaj o
wyobrażeniach (obrazach) mentalnych ani o prostych halu-

125


cynacjach, ale raczej o właściwych, trójwymiarowych nakładkach
rzeczywistości
, które pojawiają się w otoczeniu określonego środowiska.
Takie wymyślone „obrazy rzeczywistości" można zakodować, aby
pojawiły się jako przeszłe wspomnienia lub obiektywne trójwymiarowe
doświadczenia w czasie teraźniejszym. W przeciwieństwie do prostych
halucynacji „obrazy rzeczywistości" nie tylko wpływają na osobę
indywidualną lub na grupę, która jest modyfikowana, ale mają także
wpływ na każdego, kto wejdzie w obwód kodowanego obszaru. Jest to tak,
jakby ktoś stworzył dla was obraz „wirtualnej rzeczywistości", abyście
przez niego przeszli, a jego kontury są tak niewidoczne w porównaniu z
waszą „rzeczywistością", że nie zdajecie sobie sprawy z tego, iż coś
zostało zmienione. W ten sposób można wyprodukować dla was
wydarzenia bez waszej wiedzy i pozwolenia. W takich przypadkach „to o
czym nie wiecie" może równie dobrze wasz skrzywdzić, a wy możecie nie
być świadomi, co się robi. Odnosimy się do tych „obrazów
rzeczywistości" lub „nakładek doświadczeniowych" jako do „wstawek
holograficznych"
. Nadszedł czas, aby ludzkość stała się świadomą
istnienia takich technologii, gdyż wykorzystywano je już w waszej historii
do modyfikacji i zakrzywiania natury waszego historycznego postępu.


2.6 WSTAWKI HOLOGRAFICZNE

Wstawki holograficzne działają na wiele rozmaitych sposobów.
Przede wszystkim, aby je wytworzyć, potrzebne jest skuteczne
zrozumienie zależności pomiędzy biologią, energią i percepcją. Ludzie w
waszym systemie jeszcze nie posiadają tak działającej wiedzy.

Kiedy zrozumie się zasady mechaniki energii (tak, jak są one
rozumiane przez grupy, tj. Zeta), wówczas jest całkiem prosto puścić
impuls na podstawowe kody ludzkiego DNA w celu wprowadzenia i
zmiany wymyślonego „programu" lub elektrycznego odcisku. Z chwilą,
kiedy podstawowy kod DNA zostanie elektrycznie zmieniony, wówczas
cała fizjologia danej jednostki zostaje zmodyfikowana na poziomie
chemicznym i hormonalnym. Wtedy struktura neurologiczna przetwarza
ten zmodyfikowany kod poprzez rzeczywiste mechanizmy cielesnej
materii, umysł oraz zmysły i wytworzony zostaje zwyczajny

126
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » czwartek 21 kwie 2016, 10:37

Witam:)
Ja obiecałam sobie podejść do tematu obiektywnie.
Blu i Kiara napisali:

Te przydługie nic nie wnoszące teksty są zwyczajnie socjotechnikami.
Jeszcze raz język komunikacji Energii wcielonej /Ducha nie jest zestawem elektrycznych impulsów a całym spektrum uczuć zapisanych w fali elektromagnetycznej, ludzie odbierają i identyfikują je przez 5 zmysłów.


Odniosłem dziwne wrażenia rozwadniania tematów poprzez stosowanie języka opartego na bardzo wielu, bardzo długich nazwach własnych z mnóstwem, z mojego punktu widzenia, nieistotnych szczegółów, choć jak wiadomo jestem "techniczny" i szczegółów nie unikam.
Powiem tak: dla mnie piękno leży w prostocie, zawijanie go w długie błyszczące papierki zwykle nie leży w moim interesie.


Język, nazewnictwo tu używane jest specyficzne, w wielu przekazach książkowych tak bywało.Może to faktycznie powinno skłonić nas do większej ostrożności. Jednak z drugiej strony LO mówi, że ich język jest uniwersalny i jeśli decydują sie nam przekazać wiedzę to albo my powinniśmy ten język poznać albo oni powinni dostoswać się do nas. Wiedzą na jakim jestesmy poziomie. Ciągle ktoś nami manipuluje, programuje, odcina nas od prawdziwej wiedzy o nas i naszej historii. Zastanawiam się jak wiedzę na temat tak skomplikowanej mechaniki wrót, fizyki kwantowej itd mogliby przekazać prostym językiem? Chyba sie nie da. Ja przy tych wykresach odpadam. My chyba nie jesteśmy przygotowani do odbioru takiej wiedzy. Nadal jesteśmy w 3D, tu sa cięzkie , twarde wibracje.
Martwi mnie jedno, mianowicie to ze Ashayana podczas swoich wykładów mówi aby sie nie martwić że tego nie rozumiemy, że nadejdzie czas, że będziemy to rozumieć, wystarczy tylko na to patrzeć.

Kiara pisze:
Ja bez problemu mogę odbierać przekazy od kosmicznych Energii wcielonych i niewcielonych ,mogę to robić bez montowania w sobie jakiś kodów , w pełnej świadomości, bez zamykania oczu.


O jakich przekazach mówisz? Dotyczą one tak skomplikowanej wiedzy jak fizyka kwantowa?

Kiara:

Przez prawie 15 lat zanurzenia się w tych tematach nauczyłam się rozpoznawać podstęp w tekstach , manipulacje informacją i zakamuflowane intencje zakulisowych "zbawicieli" używających różnych nazw do kontaktu z CZŁOWIEKIEM.

I te wszystkie wnioski wyciągnęłaś tylko z informacji, że teksty sa przydługie,i nic nie wnoszą.Kiara a skąd wiesz, że nie masz czegoś w sobie zainstalowanego, jakiejś technologi? Sama stwierdziłaś że syntetyków jest więcej niż ludzi więc byłoby marnotrawstwem tak puszczenie wielu z nas wolno....

Kiara

Tak, uważam że Liga Opiekunów i inne nazwy tego samego to zwyczajnie syntetyki.


Spodziewałam sie takiej odpowiedzi. Trzeba by było teraz to udowodnić, moga nami manipulować ale wcale nie musza być syntetyczni :)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 21 kwie 2016, 14:56

Amitiel mam jedną zasadę akceptuję cudza wiarę w co tylko ktoś chce i nie mam zwyczaju prowadzić długich dyskusji w celu postawienia mojej wiedzy jako większą wartość nad cudzą.

Moja jest dobra dla mnie , Twoja dla Ciebie, na tym pozostaniemy.

Spróbuj zastosować swoje pytanie ... "a skąd wiesz.... " do siebie i odpowiedz sobie szczerze na nie.
Ja Tobie odpowiem , skąd ja wiem.... bo te informacje nie współgrają ze mną na żadnym poziomi, są chropowate, szorstkie, zimne , wywołują we mnie dyskomfort i sprzeciw , a ja ufam MOIM ODCZUCIOM, a nie cudzym słowom, że coś jest dla mnie dobre i lepsze gdy czuję inaczej. To mi absolutnie wystarcza.



Miłego dnia.
Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Język Keylonta - Kody Keylonta

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » czwartek 21 kwie 2016, 15:56

Kiara :
mam jedną zasadę akceptuję cudza wiarę w co tylko ktoś chce i nie mam zwyczaju prowadzić długich dyskusji w celu postawienia mojej wiedzy jako większą wartość nad cudzą.

Temat o kodach keylonta wyszedł przypadkowo. Sama tutaj weszłaś i oddałas wpis w tym temacie, SAMA,
Jeśli cos sie pisze publicznie to trzeba brac pod uwagę to, że ktoś może Ci zadać pytanie dlaczego tak uważasz. Ja tak zrobiłam :D
Po raz kolejny czytam te słowa: nie mam zwyczaju prowadzić długich dyskusji w celu postawienia mojej wiedzy jako większą wartość nad cudzą. Kiara ja na to w ten sposób nie patrzę, szanuję Ludzi tu na tym forum, którzy się wypowiadają i jakoś nie zauważyłam aby ktoś się puszył z tego powodu, że coś wie lepiej. Nie pojmuje skąd Ci sie to bierze.

Moja jest dobra dla mnie , Twoja dla Ciebie, na tym pozostaniemy.

Nie mam zamiaru do niczego Cię przekonywać. Jesteś wolnym Człowiekiem wiesz co robisz i jakie podejmujesz wybory mi nic do tego

Spróbuj zastosować swoje pytanie ... "a skąd wiesz.... " do siebie i odpowiedz sobie szczerze na nie.


I znowu mam wrażenie że po raz kolejny nie czytasz mnie ze zrozumieniem, a sama prosisz aby inni to robili czytając Twoje posty.
Napisałam wyżej bardzo wyrażnie, że nie stoję po niczyjej stronie, na spokojnie chcę porozmawiać, popytać. Oczywiście jeśli nie chcesz nie musisz mi już na żadne pytanie tutaj odpowiadać.Nie wiem czy masz kłopot z odpowiedziom czy co. Ja po prostu jak czegos nie wiem to mówię w prost: Przykro mi ale nie wiem , no bo przeciez wszystkiego wiedzieć nie muszę.
Nie chciałabym aby ten post źle wpłynął na relacje między nami i mam nadzieję, że tak nie będzie.Pozdrawiam Cię serdecznie Kiaro ;)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

ODPOWIEDZ