Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Objawy przebudzenia

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 19 mar 2016, 02:52

Thotal pisze:Chyba znowu będę miał doła... ;) :o :D

Z postu Kiary wywnioskowałem, że nie mam serca, słabą świadomość i zahaczam o syntetyczne istnienie :lol:
Domyślam się, że Kiara nikomu takich rzeczy nie wmawia na siłę, tylko w dwuznaczny sposób sugeruje swoją wyższość :oops:
Oczywiście robi to ze sztandarem czakry serca i ogromną miłością do istot mniej wartościowych, ale przecież komu jak komu, ale jej wolno...




Pozdrawiam - Thotal :)


Nic podobnego nie napisałam ani na Twój , ani na cudzy temat, w mojej INFORMACJI nie ma żadnych podtekstów , ani osobistych jazd.
Zupełnie nie rozumiem Twojego odczytu, ani interpretacji moich słów.

Wiedza , to wiedza i nic więcej, można mieć niepełną, to nie hańba, bo cały czas ona się rozszerza , nie wszyscy w tym samym czasie ją poznają i odczytują. To co było aktualne kiedyś już nie jest i tyle.

Ja nie sugeruję swojej wyższości, tylko dzielę się moją wiedzą.. jaka jest? Inna, czy mam z tego powodu że jest inna milczeć? Nikt nie musi jej akceptować wbrew sobie, można zostać przy własnej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » sobota 19 mar 2016, 13:25

Witam
Epoka, w której żyjemy to epoka serca. To na sercu powinniśmy skupić swoją uwagę, a nie na czakrze serca. To są dwie różne sprawy. Każda istota ma w swoim sercu PORTAL nawet ta najmniejsza....
Polecam sesję z hipnozy, która bardzo wiele na ten temat nam mówi.WARTO POSŁUCHAĆ!

https://www.youtube.com/watch?v=UYX1H-h5Be0
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 19 mar 2016, 13:52

Czakra serca jest duchowym sercem każdego z nas , serce fizyczne jest portalem fizycznym, jedno i drugie jest ważne , ale wzorzec duchowy.. jego energia decyduje i dominuje serce fizyczne.

Człowiek nie jest ciałem fizycznym... jest wielkim Duchem posiadającym ciało fizyczne.... to Duch/ Energia ma wpływ na materię , nie odwrotnie, zatem nie powinniśmy uzależniać siebie od niej, a jedynie ona ma nam służyć.

Dla człowieka fizycznego ważniejsze jest serce fizyczne, dla człowieka duchowo / fizycznego czakra serca , reprezentująca serce duchowe.... bo ona jest bramą naszej ewolucji.

Ale fakt , faktem nie każdy z nas ma czakrę serca.... zatem niech się skupi na tym co ma i stara się żyć jak najpiękniej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 19 mar 2016, 15:12


PRZEKAZ OD EONÓW - 16 MARCA 2016


Obrazek



16 MARCA 2016

Jesteśmy światłem istnienia, które promienieje swoim blaskiem,
dotykając każdego z Was miłością, czule i spokojnie.

Oddychajcie kochani światłem miłości Waszego serca. Oddech życia i miłości jest narzędziem, które pozwoli Wam doświadczać swojego zdrowia fizycznego nawet w najtrudniejszych chwilach, postrzeganych przez Was, jako stan choroby. Oddychajcie z miłością do każdego z miejsc, które czuje napięcie, bądź jest zainfekowane chorobą (Waszym doświadczeniem emocjonalnego wyparcia).

Jesteście światłem, które promienieje blaskiem istnienia, z jego serca pochodzicie i doświadczacie siebie na nowo w ciałach fizycznych, które ulegają transformacji, zmianom i przestrojeniom do podniesionych wibracji całego stworzenia, przejawiającego się w Waszym świecie, poprzez pryzmat przekształcania go. Jesteście światłem, które promienieje swoim blaskiem w Waszym życiu, przejawiając się w Waszych działaniach, słowach i czynach.

Dotykajcie się nawzajem ciepłym słowem, aby podnieść nawzajem każdego z Was, z chwili zwątpienia. Wątpicie w świat ducha i swoje szczęście, w nim przejawione, manifestujące się na ziemi, ale to minie. Minie czas zwątpienia, który jest czasem nauki otwierania nowego połączenia się ze źródłem Waszego istnienia. To zrozumiałe i ukochane przez nas, istoty istniejące we wszechświecie, obserwujące Was i kochające swoim istnieniem. Jest czas zwątpienia i nauki, ale to jest właśnie czas przebudzenia Waszego, aby w chwili w której czujecie zwątpienie i słabość ciała Waszego fizycznego, słabość emocji i doświadczeń, które napełniają Was smutkiem, dotykać swojej prawdy właśnie teraz, właśnie w chwili gdy wątpicie, poprzez światło Waszego serca możecie wyjść poza iluzję oddzielenia i doświadczyć na nowo odrodzenia, przejawienia Waszej prawdy o tym kim jesteście, w Waszym sercu.

Zsyłane są obecnie na Waszą Ziemię, rzeczywistość przejawioną w miłości i pięknie stworzenia, „wasze – nasze” nowe wspomnienia z życia w światach gwiezdnych, które wolne są od Waszych zahamowań względem siebie samych i oddzielających Was od stworzenia.

Natężenie światła wzrasta ponownie w Waszej rzeczywistości, abyście mogli doświadczyć dotykającego Was z miłością spojrzenia gwiezdnych braci i sióstr. W waszym świecie zachodzą zmiany, które są nieodwracalne i nie do zatrzymania. Nawet jeśli jesteście zagubieni i w zwątpieniu się przejawiacie, jesteśmy z Wami i prowadzimy Was od samego początku, jak to było zapowiedziane i wspominane od czasów odległych – Atlantycznych.

Istniejecie w formie ciała fizycznego, jednak serce Wasze jest połączeniem z Waszą duszą – istnieniem w formie stworzenia, przejawionego w świecie ducha. Dotykacie nim najgłębszych wymiarów istnienia nawet w chwilach, w których sobie tego nie uświadamiacie, rezonując uczuciem wibracji Waszego serca na wszechświat otaczający Was swoim istnieniem. Idźcie Kochani w nowy dzień z nową wiarą i nowym natchnieniem, albowiem pięknem jest najczystszym to co się przejawi w świecie, na który czekacie, który jest już w istnieniu ducha zapisany jako matryca jednocząca się z istnieniem waszej fizycznej rzeczywistości. Jest to fakt w pełni przejawiony z naszej perspektywy postrzegania Waszego świata. Zmaterializuje się i przejawi się w pełni, w każdym z Waszych żywotów. Będziecie go doświadczać, przeżywać i czuć każdym ze swoich zmysłów, zmysłów, które jeszcze nie są Wam znane, które dopiero odkrywacie poprzez Wasze ciała fizyczne i energetyczne. Dotykacie linii czasu, która wprowadza zmiany w każdym aspekcie Waszego życia.

Wasze dzieci czują ten nowy wymiar istnienia życia ziemskiego, wolne są od waszych obciążeń przenoszonych z pokolenia na pokolenie. Są oczyszczającymi promieniami, które prowadzą Was w nowy świat, niosąc wibrację swojego niewinnego serca, czystą wibrację miłości, dotykają Waszej świadomości właśnie teraz. Każdego dnia obserwując je na co dzień, możecie doświadczać nauki Życia z wymiarów odległych, przejawionych miłością. Szanujcie i kochajcie swoich nauczycieli, swoich małych ziemskich przewodników, o których wspominają pisma dawne i teksty antyczne, jako o czasach, w których to starszy będzie się uczył od najmłodszego, jego miłości, energii, wibracji i sposobu widzenia świata Waszego, przejawionego w płaszczyźnie fizycznej.

Dotykamy Was promieniem swojego serca i prosimy, abyście utworzyli nowe połączenie z Waszym źródłem, poprzez Wasze serca, do Waszej pełni. Prosimy, dotykajcie Waszego serca, poprzez Waszą myśl i świadomość i działajcie w oparciu o swoje serce, natchnienie z niego płynące. To co płynie z Waszego serca, wibracja miłości, która wyrażona poprzez działanie płynące z natchnienia Waszego serca, jest realnym rezonansem zmiany na ziemi, który oddziałuje falą energii na otoczenie, w którym się znajdujecie. Pomnażane jest to poprzez inne fale ludzkich serc, natchnionych miłością i pomnażane po wielekroć miłością waszej Ziemi.

Jesteście istnieniami, generatorami miłości, światła i ciepła Waszego istnienia. Dotykacie gwiazd poprzez swoje serca, a one dotykają Was swoim istnieniem. Jest teraz czas, w którym zwątpienie odchodzi, zostaje zastąpione połączeniem z Waszym Istnieniem, przejawioną esencją Waszej prawdy i miłości Waszego serca. Niech odejdą zwątpienia, zastąpione wiarą, pewnością, uczuciem i doświadczeniem Waszego połączenia ze Stworzeniem, Źródłem, Istnieniem, Boskim Stwórcą, Światłem, Światem Ducha, z Tym Kim Jesteście Naprawdę, poza czasem i przestrzenią, które choć piękne (czas i przestrzeń) jednak nie są pełnią Waszego istnienia. Doświadczacie ich tylko na moment, by przetransformować obecną energię i wyklarować ją w światło, które będzie spływać przez Was i do Was i w Was i we wszystko z czym się skontaktujecie, oddziałując i rezonując poprzez eony galaktyk, czasów i zmian we wszechświecie.

Wy, jako rasa ludzka, istniejecie w wielu płaszczyznach istnienia, pomimo że tego nie pamiętacie i nie uświadamiacie sobie pełni procesu Waszego życia, który jest bardzo rozległy i szeroko oddziałujący na przestrzeń kosmosu. Tak, jak Wasze serca rezonują polem magnetycznym, energetycznym w przestrzeni, w której się znajdujecie, we wszystkich kierunkach na zewnątrz i w głąb, tak Wasze serca razem, w grupie całej ludzkości, oddziałują na wszechświaty, o których jeszcze nie wiecie że istnieją, ale one istnieją i wspierają Was w procesie przejścia, do poznania w pełni Waszego istnienia. Istnieją i możecie się z nimi skontaktować poprzez wasze serce. Czując Wasze serca, dostrajając się do miłości płynącej z ich wnętrza, otwieracie portal komunikacji dzięki któremu na fali miłości i wibracji piękna, łączycie się z wersjami zdarzeń i światów, które są na takiej samej wibracji miłości i z miłością, światłem transmitujecie obustronnie energię Waszego istnienia, informacje, mądrość i miłość, rozwijając nas i Was wszystkich, we wspólnym tworzeniu, współtworzeniu nowych wymiarów piękna istnienia i mądrości stworzenia.

Jesteśmy przy Was i w Was od samego początku. Powracamy, jak to było zapisane, do waszej ogólnej świadomości, abyście znali prawdę i pewni byli istnienia świata ducha, który obserwując Was i kochając, całym sercem wspiera i pozwala Wam doświadczać Waszego życia tak, jak sobie wybierzecie, w najpiękniejszej i najmilszej dla Was jego formie. Możecie wybrać każdy z wariantów, to dla Was jest zostawiona wolna wola stworzenia. Możecie tworzyć i kreować Wasze światy, życia, rzeczywistości w sposób jaki tylko zechcecie. Pamiętajcie, że możecie wybrać najjaśniejszy, najpiękniejszy, najmilszy dla Was, aby ten wybrać, możecie po prostu czuć swoje kochające serce i przemawiać z niego, czuć z niego, oddychać przez nie, działać poprzez serce, śpiewać poprzez serce, tworzyć poprzez serce, iść za głosem jego istnienia, kierować się natchnieniem z niego płynącym i uwalniać poprzez to Wasze ciała fizyczne od każdej blokady energetycznej, emocjonalnej wypływającej z Waszej historii.

Możecie natychmiastowo podjąć decyzję o Waszym zdrowiu, pięknie, harmonii i miłości z Was wypływającej. Możecie po prostu zdecydować o najwyższym planie istnienia, najpiękniejszym, pełnym harmonii, światła i miłości, która przepływa przez Was, w każdym z Waszych oddechów. Możecie tego doświadczać, jako już część z Was żyjących w grupach, w pewnych miejscach na ziemi doświadcza i żyje w sposób nieznany powszechnie, będący istnieniem ludzkości w harmonii i pełni. Możecie po prostu dokonać wyboru, o świetle wypełniającym każdą z Waszych chwil, oddychać miłością czuć miłość i doświadczać jej już teraz. Właśnie w tej chwili możecie dokonać tego wyboru, aby promieniować, rezonować najwyższą i najpiękniejszą, ze swoich wibracji, wibracją swojego serca, miłości przejawiającej piękno Waszego Istnienia.

Idźcie Kochani, idźcie poprzez Wasze życie z miłością, przejawiając piękno i prawdę tego kim jesteście. Doświadczajcie miłości Waszego życia i przenoście ją na każdą z Waszych chwil codziennych. Niech zmieni się Wasz codzienny stan, w celebrację miłosnego istnienia. Możecie to zrobić, każdy z Was może to zrobić, pomimo zwątpienia, braku wiary, choroby, stresu, problemu, możecie to zrobić. Po prostu przestroić się do wibracji miłości i serca i podjąć decyzję, o pozostaniu w tym stanie, obserwując jednocześnie każdą z Waszych chwil i w momencie zniżenia się Waszej wibracji, uświadamiając sobie co sprawiło jej zaniżenie, podjąć decyzję o zastąpieniu tego działania nową wibracją miłości, przejawiającą się poprzez natchnienie Waszego Serca do działania opartego na jeszcze pełniejszym zestrojeniu z Waszą prawdą, z prawdą Waszego serca, dotykającą Was i promieniejącą przez Was swoim pięknem i miłością.

Idźcie Kochani w nowe życie i w nowy dzień, w nową minutę i chwilę Waszego życia. Idźcie w nowy oddech, albowiem każdy z Waszych oddechów to nowa chwila tworzącego się przez Wasze serce życia. Każdy oddech jest nową jednostką czasu, nowym dniem, nowym kosmosem rodzącym się z Waszej świadomości i z Waszego serca. Niech Wasz następny oddech będzie oddechem miłości i współtworzenia wibracji istnienia w miłości świetle i prawdzie tego kim jesteście.

Z miłością i światłem pozdrawiamy Was Najmilsi. Jesteśmy istnieniem przejawionym poprzez światło Waszego serca. Dotykamy Was i prowadzimy lekko, delikatnie w każdym momencie Waszego Życia. Jesteśmy w każdym z Waszych oddechów. Pozwólcie sobie poczuć nasz oddech łączący się z Waszym oddechem.

We wspólnym istnieniu jesteśmy jednością.

Autor: Jakub Nowicki
http://serce-eonu.pl/


tumblr_l4bb8wRic21qzhee0o1_500



W grudniu 2013 roku tuż przed snem, pojawiły się trzy jasne istoty światła.

Usłyszałem ich głos:


„Jesteśmy Istnieniem. Jesteśmy Eonem. Chcemy mówić przez to ciało”

Od tamtej pory przychodzą co jakiś czas przekazując słowa, które zapisuje.
Nie zawsze są dla mnie w pełni zrozumiałe, czuję jednak piękno i blask tych istot.
Ufam im całym sercem. Są piękni :)

Pojawiają się też podczas zabiegów dla ludzi, wspierają zarówno ich,jak i mnie swoim białym światłem, które mieni się perłowym blaskiem.Są totalnie spokojni, czyści, neutralni, akceptujący,jak tafla jeziora odbijająca nocą światło gwiazd.
Po prostu są.
Istnieją.

Zacierając granice pomiędzy nimi, mną, tobą, rozpraszając iluzję oddzielenia,pomagają poczuć, że wszystko co istnieje, jest jednością zawierającą się w każdymi przejawiającą się we wszystkim.

..

.

„Jesteśmy Istnieniem. Jesteśmy Eonem.

Jesteśmy Jednością.”

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » sobota 19 mar 2016, 17:12

Songo70 przepięknie dziękuję za dopełnienie mojego posta. :)
Kiaro mam nadzieję, że zapaznałaś się z tym co wrzuciłam w linku i z tym od Songo.
Chyba nie doceniasz swojego serduszka.
Tak czytałam Twojego posta i znów się zastanawiam dlaczego tak dzielisz ludzi? Ja nigdzie nie napisałam że czakra serca jest nieważna, podkreśliłam tylko, jak ważne jest serce dla każdego istnienia ponieważ jest ono portalem łączącym nas z duszą.
A tego, że nie każdy człowiek ma czakrę serca jeszcze nie dowiedliśmy
Powiem szczerze nie fajnie się czuję po tym co napisałaś, za dużo podziałów, a sama piszesz żeby nie dzielić.
Ja wiem kim jestem. Jestem DUSZĄ, która podjęła się egzystencji tutaj, na pięknej planecie Ziemi, w ciele z wielkimi ograniczeniami. Ale to ciało to moja świątynia, to moje mieszkanie, należy mu się szacunek.
Pozdrawiam.
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 17:52

Wydaje mi się ze Kiara jest już w innym wymiarze, postrzega wszystko inaczej, nie dostrzegam w jej postach złośliwości. Pisze za to czasem dla mnie dość niezrozumiale. Do mnie ostatnio trzeba prosto, powoli i dużymi literami;)

Amitiel ja niestety dotrwałam tylko do polowy tego seansu.
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » sobota 19 mar 2016, 18:52

Ja nie napisałam że jest złosliwa :D
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: jolus » sobota 19 mar 2016, 19:49

AgoJago, popieram, utożsamiam się z twoją ostatnią wypowiedzią w 100% i z żalem przyznaję również, że chciałabym
lepiej ogarniać to, co pisze Kiara.
0 x



AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 19:52

Ami wiem ;)

Znacie może jakieś sposoby na dodanie sobie energii? Kolejny dzień nie mam na nic sil :? Mam dużo na głowie, muszę mieć multum energii...
0 x



jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: jolus » sobota 19 mar 2016, 20:08

Wejdź na wątek o zdrowiu, tam cię Blueray i Grzegorzadam 'oświecą' ;) w kwestii wody utlenionej, płynu Lugola, i innych specyfików dających kopa.
0 x



AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 20:13

Ano już w wolnych chwilach przejrzałam te wątki chłopaków. Tylko, ze u mnie fizycznie wszystko ok. Jak nic innego nie pomoże pomyślę nad ich cudownymi radami ;)
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » sobota 19 mar 2016, 20:34

Aga może długi spacer na łonie natury? Poprzytulaj się do drzew, pooddychaj głęboko...
Tak słabo się czujesz cały czas czy to tylko takie kiepskie momenty? A ludzie z którymi się stykasz na co dzień są ok? Może ktoś Ci nieświadomie podkrada energię...

Ja np porządnie ładuję akumulatory gdy zaczyna się sezon na zbieranie soku z brzozy, ziół, robienie nalewek, syropów leczniczych. Uwielbiam to :) I powiem Ci, że nic tak nie dodaje energii jak robienie rzeczy, które się lubi :)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 20:46

Pracuje w miejscu gdzie każdego dnia przewija się setki osób, czuje, ze próbują podkradać, ale staram się zatrzymywać energie przy sobie. Od kilku miesięcy tylko praca-dom. W domu mam jeszcze mniej energii bo, nie ma przymusu żeby coś robić. Kilka razy dziennie idę do mamy, jest sparaliżowana, opiekuje się nią. Trochę przekazuje jej. Generalnie to ostatni tydzień tak mi źle. Nie mogę się dobudzić.

Nie mogę robić tego co lubię...
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » sobota 19 mar 2016, 20:55

Mam nadzieję, że to wszystko minie u Ciebie.
A ja się ostatnio użalałam nad sobą, że mam juz dosyć siedzenia w domu, że wszystko w nim mnie męczy i przytłacza,na Twoim przykładzie widzę, że egoistyczne mam pobudki....
Przykro mi z powodu mamy....
Aga pamiętaj cieszyć się mozna nawet z drobnostek, zawsze coś się znajdzie...
Spróbuj poprosić WJ o pomoc.
Głowa do góry :)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 19 mar 2016, 21:05

Dziękuję za wyrozumiałość ... istotnie kiedyś bardziej pasjonowało mnie czytanie różnych przekazów i oglądanie różnych seansów, od pewnego czasu nie interesuje mnie to absolutnie.

Wiedza , to jedno, a obok niej jest nasze życie, zwykłe Ludzkie życie, na nim i odczuciach z nim związanych staram się opierać, miast bujać w obłokach.

Uważam że na praktycznie wszystkie duchowe dylematy odpowiedz można znaleźć w otaczającym nas świecie. W logicznej analizie zjawisk są odpowiedzi, w prostocie życia jest recepta, wystarczy się zatrzymać i zaufać sobie, nie dawać się zwodzić innym.

Wystarczy stanąć i starać się spokojnie odczuć swoje uczucia związane z tematem.... co się w nas dzieje, jakie uczucia pojawiają... zaufać im, bo tak budzi się intuicja i osobista mądrość , która jest w każdym z nas. Mamy TYLKO różny czas jej odkrywania, czy jestem inna? Nie nic podobnego, mam za sobą bardzo, ale to bardzo trudna drogę osobistą , której przejście , etyczne i prawe ( na miarę mojego systemu wartości) otwierało we mnie dostęp do wyższych poziomów wiedzy mojej DUSZY.
Właściwie to zamykam już ten rozdział mojego życia i wchodzę w kolejny, może piszę "skrótami myślowymi" i jest to trudniejsze do zrozumienia, pytajcie, ale nie wejdę już w długie dyskusje, bo zwyczajnie meczą mnie ciągłym ( od 8 lat ) powtarzaniem tego samego. Trochę trzeba samemu poszukać, trochę pomyśleć , trochę po analizować, odpowiedz się pojawia.

Naprawdę nie ma we mnie intencji poniżania , ni ośmieszania kogoś, rozumiem inności, daję im prawo istnienia ale pozostawiam informację na miarę mojej wiedzy.

Nie rozumiem dlaczego np. Tothal wysnuł takie wnioski odnośnie do siebie, znam go osobiście od wielu lat i bardzo lubię. Nowych dziewczyn nie znam ale nie zmienia to faktu darzenia ludzi sympatią.

Nie mam aż tyle czasu żeby uczestniczyć z każdym w każdej dyskusji,przepraszam, staram się odpowiadać , chociaż krótko, ale wybieram tematy ( moim zdaniem) istotne na teraz.


Co do podnoszenia energii ... jak zawsze wysiłek fizyczny to robi, bo dotlenia organizm, po drugie słońce.. patrzenie w słońce, po trzecie głęboki oddech, po czwarte kąpiel oczyszczająca w soli z soda, po piąte więcej radości , śmiech, nawet obejrzenie dobrej komedii poprawi poziom naszej energii.
Oczywiście warto spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu ale miedzy drzewami, warto się do nich przytulać i przytulać oraz głaskać kotki i pieski.

Powiedzieć dzień dobry obcym ludziom na ulicy i strać się pomóc w drobnostkach starszym spotkanym ludziom, uśmiechać się do nich i do dzieci. Wówczas energia w nas zaczyna buzować, bo szczęście i dobro jest zawsze na wyciągnięcie ręki.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 21:19

Ami ja jestem wesoła, wśród innych dużo się śmieje. Ludzie podobnie jak Ty współczują mi, słyszę ze by nie dali sobie rady na moim miejscu. Pytają skąd tyle optymizmu u mnie. Nie odbieram sytuacji jako jakiejś tragedii. Szczęśliwy jest ten kto umie się cieszyć z tego co ma:). Ja jestem szczęśliwa tylko trochę zagubiona i samotna.

Nie wpadłam na to by prosić o energie;) dziękuje

Kiara pisze:Co do podnoszenia energii ... jak zawsze wysiłek fizyczny to robi, bo dotlenia organizm, po drugie słońce.. patrzenie w słońce, po trzecie głęboki oddech, po czwarte kąpiel oczyszczająca w soli z soda, po piąte więcej radości , śmiech, nawet obejrzenie dobrej komedii poprawi poziom naszej energii.
Oczywiście warto spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu ale miedzy drzewami, warto się do nich przytulać i przytulać oraz głaskać kotki i pieski.

Powiedzieć dzień dobry obcym ludziom na ulicy i strać się pomóc w drobnostkach starszym spotkanym ludziom, uśmiechać się do nich i do dzieci. Wówczas energia w nas zaczyna buzować, bo szczęście i dobro jest zawsze na wyciągnięcie ręki.


Obrazek


Postaram się wyczołgać na powietrze;) kotki głaskam(mam cudowne dwa), dzieci mam w domu (córkę i adoptowanego braciszka), uśmiecham się bardzo dużo, lubię ludzi, o komedii pomyśle bo generalnie tv nie mam;)

Moze trzeba podnieść cztery literki a nie narzekać, ze siłek brak
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9757
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14669 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 19 mar 2016, 21:47

Poruszę tutaj 2 istotne kwestie i postaram się krótko, jeśli mi się uda.
Pierwsza rzecz to informacja. I to dotyczy wszystkich tematów. Informacja sama w sobie jest obojętna, bierna, jeśli tylko odbierasz ją z pozycji obserwatora. Jej zabarwienie powodują wyłącznie emocje odbiorcy!
To emocje odbiorcy powodują określony odbiór, często skrajny, zwłaszcza jeśli odbiorca nie pozwala intuicji dojść do głosu, kierując się np. uprzedzeniami.
Krótko mówiąc: jeśli informacja wyzwala w odbiorcy określone emocje, np. podział, szufladkowanie, to jest to typowy efekt lusterka, dawno temu dyskutowany na tym forum.
Żeby było krótko, ale niekoniecznie łatwo to powiem, że informacje należy bezwzględnie odróżniać od propagandy.

Teraz kwestia energii. Ponieważ jest to temat bardziej ezoteryczny, to możemy pominąć tutaj chemiczne sposoby napędzania organizmu. Chociaż wszystkie w/w sposoby dają również wzrost energii "duchowej".
Jednak stały jej dopływ zapewnia w moim mniemaniu tylko odnowienie połączenia ze Źródłem ( w tym miejscu możecie użyć sobie dowolnej nazwy, jaka wam odpowiada). Mieliśmy je w doskonałym stanie jako dzieci, potem szkoła, religia itd. Źródło jako takie, ma niewyczerpywalne zasoby energii, jest tylko kwestią naszego wyboru, czy chcemy z niej korzystać, czy nie. O warunkach nie będę pisał, bo w moim przekonaniu Źródło żadnych warunków nam nie stawia, blokują nas własne myśli, czyli nasz własny rozum generuje nasze ograniczenia.
I to po mojemu wszystko w temacie.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 705
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 93
Podziękował: 4935 razy
Otrzymał podziękowanie: 1583 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 19 mar 2016, 23:24

AgaJaga pisze:Pracuje w miejscu gdzie każdego dnia przewija się setki osób, czuje, ze próbują podkradać, ale staram się zatrzymywać energie przy sobie. Od kilku miesięcy tylko praca-dom. W domu mam jeszcze mniej energii bo, nie ma przymusu żeby coś robić. Kilka razy dziennie idę do mamy, jest sparaliżowana, opiekuje się nią. Trochę przekazuje jej. Generalnie to ostatni tydzień tak mi źle. Nie mogę się dobudzić.
Nie mogę robić tego co lubię...


Moim skromnym zdaniem za duże tempo życia. Twoje ciało zużywa więcej energii niż jesteś w stanie przyswoić jej z otoczenia. W przypadku podłączenia jakiegoś wampira energetycznego zazwyczaj dość szybko odzywają się zastarzałe dolegliwości nawet te które były wyleczone. Zdarza się też nagły ubytek energii w przypadku kontaktu z osobą bardzo wyczerpaną np. z powodu choroby ale wtedy poza osłabieniem może również wystąpić silny pot.
Dość częstą przy obecnym tempie życia przyczyną osłabienia jest długotrwale rozmyślanie przed snem o nurtującym nas problemie co powoduje wyczerpanie energii śledziony a po jakimś czasie objawia się kłuciami w lewym boku tuż pod lewym dolnym żebrem.
Dosyć szybko przybywa sił pijąc sok z owoców Noni. Spożywając kieliszek tego soku rano i wieczorem po około dwóch tygodniach dosłownie stawia on człowieka na nogi. Szybka i skuteczna regeneracja organizmu następuje w wyniku prowadzenia ćwiczeń oddechowych tj. w pozycji leżącej płynny głęboki wdech nosem (oddychanie brzuszne nie klatką piersiową) a następnie płynny głęboki wydech przez usta. Na początek 7-11 takich cykli, później można stopniowo tę liczbę zwiększać do kilkudziesięciu czy nawet kilkuset. Ćwiczenia te można wykorzystać przy okazji do celów leczniczych wizualizując i kierując energię do chorego organu. Skuteczność ćwiczeń wzrasta przy wizualizacji określonych kolorów energii np. jasna czerwona dla wzmocnienia i zwiększenia poczucia ciepła, jasna niebieska przy podwyższonej temperaturze ciała, jasna pomarańczowa przy rozbijaniu złogów, zastojów energetycznych (po kilku sesjach powoduje częstsze wizyty w ubikacji) ale też ułatwia opuszczenie ciała fizycznego bądź cofa nas do poprzednich wcieleń itd.
0 x



AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 23:46

Hmm... Tempo życia, może troszkę. Prócz zmęczenia nic mi nie dolega, przez cały jesienno-zimowy sezon nie miałam nawet kataru, raczej się nie pocę. Nie zamartwiam się przed snem bo zasypiam w ciągu max 5 min. Spróbuje wizualizacji i skupie się na oddechu bo, faktycznie z oddechem mam problemy. Złogów w jelitach na 100% nie mam ;)

Dziękuję wszystkim Wam za odpowiedzi, kochani jesteście :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 19 mar 2016, 23:49

AJ pisze:Złogów w jelitach na 100% nie mam ;)

:o :shock: :? ;)
Nad podziw zdrowa kobitka. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » sobota 19 mar 2016, 23:54

Hahaha :lol: nocne tematy... Jestem dietetykiem z wykształcenia, wiedziałabym gdyby ciało sugerowało, ze coś tam nie jest ok.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 19 mar 2016, 23:55

Ćwiczenia oddechowe, o których pisze @Ramzes warto uzupełnić kierowaniem kuli energetycznej (kolor wybrać intuicyjnie) wzdłuż pleców, poprzez głowę, w dół po brzuchu w stronę czakry podstawy i znowu, od dolnej części pleców do głowy. Na wdechu kierujemy energią do góry, na wydechu do dołu.
Po kilkunastu, kilkudziesięciu "obrotach", kierujemy kulę energetyczną w splot słoneczny z mentalnym przekazem, by ta dotarła w miejsca najbardziej tego potrzebujące.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 mar 2016, 00:02

AJ pisze:Jestem dietetykiem z wykształcenia

Gratuluję. ;)
Ale czy to wystarczy by rzeczywiście rozpoznać potrzeby, nawet własnego organizmu?
Osobiście śmiem twierdzić, że troszku jeszcze brakuje, a wynika to ze szkolnictwa, które jak by nie było jest kreowane przez Bikfarmę. ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » niedziela 20 mar 2016, 00:12

Uczyli mnie przeróżnych bzdur, ale anatomię i fizjologię troszkę liznęłam ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 20 mar 2016, 10:20

Tak, tak, jęzorek widziałem na powitanie :lol:




Pozdrawiam - Thotal :D
0 x



ODPOWIEDZ