Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Objawy przebudzenia

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » poniedziałek 14 mar 2016, 10:03

Witam:)
Ja np bardzo aktywnie czuję czakrę korony i trzecie oko. Na głowie mam jakby założoną obręcz, czuje ucisk, a na czole czuję pieczęć, w gardle zaś smak mięty. Kiedy ten fiolet pojawiał sie u mnie bardzo intensywnie to pojechałam do bioenergoterapeuty. To starszy, bardzo sympatyczny Pan. On powiedział mi, że ta energia wychodzi ze mnie, nie powinnam sie tego bać i jeśli mam takie predyspozycje wykorzystać ją do łagodzenia bólu. Pisałam wyżej że ta fioletowa energia owinęła moje ciało, poczułam wibracje, ekstazę a ból związany z RZS ustąpił, przestała boleć głowa, zasnęłam. Nie wiem jak to aktywowałam bo niestety po raz kolejny nie udało mi sie tego powtórzyć.
Całym sercem czuję, że ten fiolet jest dobry. Zobaczymy co będzie sie dalej działo.
Zauwazyłam u siebie, że gdy nachalnie próbuję przywołać fiolet w myślach to on się nie pojawia.:)
Wczoraj kiedy się polozyłam miałam otwarte oczy i całe moje łóżko było w tym kolorze. No mam nadzieję że wszystko jest dobrze ze mną:)

Pozdrawiam
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » poniedziałek 14 mar 2016, 11:08

abcd pisze:Skąd więc biorą się takie twierdzenia?
Komu zależy na zafałszowaniu pewnych informacji?


Na moje oko, komuś kto chce by ludzie się bali, rezygnowali z takich przeżyć.

Amitiel w jaki sposób czujesz czakrę korony, jak to się objawia?

Ramzes czy mógłbyś polecić jakąś literaturę o tej tematyce?
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » poniedziałek 14 mar 2016, 11:41

Często czuję mrowienie na czubku głowy (tam gdzie ciemiączko było) albo mam wrażenie, że mi ktoś założył obręcz na głowę.To są takie odczucia, że czasami dotykam tych miejsc rękoma bo mam wrażenie, że tam coś mam. U mnie te wszystkie ''rzeczy'' zaczęły się właśnie od tych dwóch czakramów.

Szukałam o tym fiolecie i powiem Wam, że same pozytywy....
http://porozmawiajmy.tv/system-czakr-ko ... -swerdlow/
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 15:16

>Amitiel<, dobrze kombinujesz.
Rzeczywiście założyli Ci tę "obręcz/obrożę".
Czynią tak każdemu dziecku, niemowlęciu podczas chrztu. :twisted: :lol: ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 mar 2016, 15:20

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » poniedziałek 14 mar 2016, 18:30

abcd to mnie zaskoczyłeś:) Tylko powiedz dlaczego takie objawy mam od dwóch lat a przebudziłam sie znacznie wcześniej? Jeśli tak jest to może ten fiolecik je zniweluje co?
Poza tym dużo ludzi mówi że w taki sposób odczuwa czakry, mylą się?
To mi teraz powiedz ''cwaniaczku'' jak czuć czakry a nie pieczęcie (cwaniaczku w pozytywnym znaczeniu żeby nie było że obrażam:))
Mój fiolet jest takiego koloru jak na moim awatarze
Pozdrawiam serdecznie
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 19:01

Możesz się zgadzać lub nie, ale zapoznać się warto:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7942.0

Swoją drogę uważam, że i na tym forum te informacje powinny zostać utwalone. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » poniedziałek 14 mar 2016, 19:10

abcd dziękuję zapoznam się z tym tematem. Uważam, że nalezy brać wszystkie warianty pod uwagę.
Ja jestem ochrzczona więc być może w moim przypadku tak jest ale mam koleżankę Świadka Jehowy, która odczuwa w ten sam sposób co ja. Z kościołem nie ma nic wspólnego, nie miała takiego chrztu jak ja.... więc ?
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 14 mar 2016, 19:35

Bez obaw nawet jeśli to blokady to je sama zdejmiesz mocą osobistą bez żadnej walki tylko w ewolucyjny sposób. Strach te blokady karmi. Każde ćwiczenie z fioletem ułatwia z nim kontakt. Potem nawet nie będzie musiał się pokazywać żeby działać.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 19:49

Ś.J. może i nie należą do tej samej organizacji to jednak służą tej samej hydrze. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 14 mar 2016, 20:49

abcd pisze:>Amitiel<, dobrze kombinujesz.
Rzeczywiście założyli Ci tę "obręcz/obrożę".
Czynią tak każdemu dziecku, niemowlęciu podczas chrztu. :twisted: :lol: ;)


na bierzmowaniu tez coś blokują ,ale nie pamiętam co .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 21:13

Tak, każdy tzw. "święty sakrament" służy nałożeniu "pieczęci" czyli zablokowaniu naszych naturalnych możliwości i czynią to w pełni świadomie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » poniedziałek 14 mar 2016, 21:40

Tylko nie zapominajmy o tym, że nie każdy człowiek takie sakramenty przyjmuje, a jakoś tych naturalnych zdolności u nich również brak.
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 14 mar 2016, 21:54

Przewidzieli i takie typki więc wymyślili odpowiedni sposób wychowania, "edukacji" i wszelkiej innej indoktrynacji, która równie dobrze się sprawdza, "co widać, słychać i czuć" ;) - odnoszę się do ogółu, nie personalnie. :)
Dlatego tak trudno jest się otrząsnąć wielu tym, którzy się budzą. :(
Ale wszystko idzie we właściwym kierunku. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Ramzes3
Posty: 706
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 94
Podziękował: 4945 razy
Otrzymał podziękowanie: 1584 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 14 mar 2016, 22:40

AgaJaga pisze:Ramzes czy mógłbyś polecić jakąś literaturę o tej tematyce?


Jeżeli chodzi o podstawową wiedzę o czakrach i kolorowych pranach (energiach) poleciłbym z pewnością "Starą sztukę uzdrawiania" i "Praniczne uzdrawianie kolorami" autorstwa Choa Kok Sui. Przy okazji są tam opisane proste sposoby jak nauczyć się odczuwania energii no i również uzdrawiania.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 mar 2016, 23:05

Obrazek

Obrazek Praniczne uzdrawianie kolorami jest kontynuacją książki tego samego autora Stara sztuka uzdrawiania, cieszącej się dużym zainteresowaniem Czytelników. W obu książkach autor, Chińczyk - mieszkający na Filipinach, podaje praktyczne wskazówki dotyczące leczenia energią witalną (praną), czyli bioenergią. Uzdrawianie kolorami, a ściślej bioenergią przekształconą w kolorowe prany, to sztuka leczenia niemal wszystkich chorób cywilizacyjnych. Metody uzdrawiania pranicznego, wywodzącego się z Dalekiego Wschodu, są coraz powszechniej stosowane w świecie, do czego przyczyniły się niewątpliwie książki Choa Kok Sui, wydane w kilkunastu językach.

http://adept.org.pl/images/strony/preze ... _ciala.pdf
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 15 mar 2016, 10:08

Witam:)
Kościół katolicki pieczętuje swoich wiernych, ŚJ to ta sama ''gadzina'', dla reszty są ogłupiające programy w telewizji itd.... A co jest dla ''przebudzonych''? Nie czarujmy się, że nic nie ma. Nasi kontrolerzy dobrze wiedzieli, że nadejdzie taki czas, że ludzie zaczną szukać prawdy, zaczną myśleć samodzielnie.... To dla nich między innymi został stworzony ruch new age. Po prostu dostaliśmy lepsze zabawki. Myślę, że oni zrobią wszystko aby nas w tym procesie opóźnić bo zatrzymać to już chyba nie mogą.
Napisałam o swoich objawach po to aby się dowiedzieć czy jestem ewenementem w tej materii czy też przydarza sie to innym. Na czakrach sie nie znam, mam tylko podstawową wiedzę. Nigdy nie otwierałam czakramów, nie prowadziłam z nimi medytacji....Wewnętrzny głos zawsze mnie od tego oddalał. Uważam że tak jest dobrze, wszystko się dzieje spontanicznie. Zastanawia mnie jedno, dlaczego kiedyś nie widziałam aury, nie miałam spotkań duchowych? Pewnie dlatego, że te tematy były jeszcze poza mną. Odkąd interesuje sie rozwojem duchowym ''dostaje'' takie niespodzianki w celu zachęty. To taka marchewka na kiju:) dla przebudzonych. Mam odczucia że poprzez czakry jesteśmy kontrolowani. Jesteśmy odciągani od rzeczy ważnych.
Jakiś czas temu zetknęłam się z wykładami Georga Kavassilasa . Daję namiary na fajny artykuł, zobaczcie co on ma w tej sprawie do powiedzenia.
George twierdzi, że istoty z wyższych wymiarów mają tylko jedno centrum energetyczne na środku klatki piersiowej
Pozdrawiam serdecznie:)

http://www.nowaswiadomosc.pl/361-george ... -cz-5.html
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16985
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 15 mar 2016, 10:37

..pewnie tylko to powtorze jak echo- to proces dla kazdego w innym tempie, ale kierunek jest ten sam -->
Podroz do teraz
Budzimy sie!
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » wtorek 15 mar 2016, 19:23



Moze mam zły dzień... Ale mam już serdecznie dość tego, ze gdzie nie zaglądam wszędzie "cos" chce wyżerać energie, a tu podczas medytacji, wizualizacji, a tu przy niedobrych emocjach, przy niskich wibracjach itd itd... Co nie zrobisz to Cie okradają :| Bądź dobry, kochający, współczujący, a i tak Cie powyżera i jeszcze w gratisie fala zaleje razem z babcią i kotem... Optymalnie byłoby zaszyć się jak najdalej od ludzi i cywilizacji, ale tak tez nie wolno bo, trzeba być zwartym i gotowym do pomocy innym. Nie znoszę nie znać prawdy...

ps a najgorzej jak człowiekowi jest dobrze i milo, wtedy to już prawie zawsze podejrzane i ktoś zły musiał maczać paluchy :cry:
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 15 mar 2016, 19:36

Chyba rzeczywiście masz zły dzień, choć z drugiej strony taki już los na tym padole łez dla tych, którzy się budzą.
"Strażnicy" zrobią wszystko by ich trzymać za pyski, chyba że taki budzący się zacznie współpracować z nimi, wówczas będzie mu się żyło jak... w bajce. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 15 mar 2016, 19:47

AgaJaga sama widzisz gdzie te nasze poszukiwania nas prowadzą Sama nie raz cos takiego przeżywałam i znając życie jeszcze nie raz się w coś zaplątam, uwikłam:)
Niestety nie znam recepty na to aby tego unikać.:) Podobno sami chcieliśmy wziąć udział w tym trudnym teście jeśli to jest jakies pocieszenie.
Odcięto nas od naszej WJ. Ja staram się odnowić to połączenie. Skupiam się na własnym sercu i kiedy tylko mogę przebywam na łonie natury, swiadomie dbam o przyrodę.

Nie martw się będzie dobrze, głowa do góry.:) Przeszłyśmy daleką drogę aby tu być TERAZ
Kiedy mi wczoraj abcd napisał, ze mogę mieć pieczęcie po sakramentach aktywne to też mi się jakoś niefajnie zrobiło. Tak wyglądają poszukiwania:)nie zawsze znajdujemy skarb, czasami w skrzyni jest stary kapeć:)
Pozdrawiam serdecznie:)
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » wtorek 15 mar 2016, 19:53

Bo ABCD umie pocieszyć :lol:

Juz mi lepiej, kilka minut muzyki i przestaje myśleć o tym czego nie pojmuje. Mi tez natura daje ukojenie.
0 x



Awatar użytkownika
Amitiel
Posty: 99
Rejestracja: środa 09 mar 2016, 08:04
x 4
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podziękowanie: 211 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Amitiel » wtorek 15 mar 2016, 20:11

ha ha ha oj potrafi, potrafi :D

Cieszę się, że już Ci lepiej :P
0 x


Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 15 mar 2016, 20:52

@Aga, jak jest dobrze i miło cały czas, to albo już wszystko odpracowałaś w tym wcieleniu, albo nie masz pojęcia czym jest życie na ziemi, o co oczywiście cię nie podejrzewam.
Tak, żyjemy fizycznie w świecie energii i ją przyjmujemy i wysyłamy. Fakt, że tych co czują, wszystkie energetyczne wampiry mogą denerwować. Co prawda, ktoś tu ogłaszał, że teraz zostały tylko te wcielone i nie bardzo mają się jak ładować, więc chętnych jest wiele. Cóż ci obudzeni nie mają wcale lżej, bo czują i wiedzą o co chodzi, a nieobudzonych skubią bez świadomości. Ale za to nie muszą pozwalać się okradać.
"Pocieszycieli" u nas dostatek, ale jak widać znalazłaś i na to sposób. Więc tak trzymaj.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » wtorek 15 mar 2016, 21:01

Denerwuje się po prostu bo im więcej wiem, tym wiem mniej... głupieje. Nie martwię się o siebie tylko o innych.
1 x



ODPOWIEDZ