Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Objawy przebudzenia

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 lut 2019, 22:37

Dobre Wieści - Roman Nacht - Teraz tutaj - 01.02.2019

https://www.youtube.com/watch?v=MGwujo0HFvw

Opublikowany 1 lut 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 mar 2019, 22:11

Dobre Wieści - Roman Nacht - Aspekty nieświadomości i świadomości - 08.03.2019

https://www.youtube.com/watch?v=x_rrkJ2DDJc

Opublikowany 8 mar 2019
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6283
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 979
x 307
Podziękował: 11116 razy
Otrzymał podziękowanie: 11656 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 06 wrz 2019, 23:22

33 objawy znaczące, że zmierzasz do oświecenia.

Jeśli doświadczasz części tych symptomów, wiedz, że wszystko z Tobą w porządku – przechodzisz przez kwantowe zmiany świadomości i wkroczyłaś-eś na drogę do oświecenia.
Stajesz się Mistrzynią i Mistrzem – pomalutku otwierasz drzwi do 5 wymiaru.

Obrazek1. Nie możesz już znieść telewizji, oficjalnych mediów, tzw. „wiadomości”, ale i całej tej celebryckiej sieczki dla mózgu w rodzaju „skaczą na lodzie w Azji do gulaszu, śpiewając w warsaw dla ladies”.


2. Widzisz sieć powiązań politycy – korporacje – farmacja – zbrojenia – wielkie pieniądze. Wiesz już, że nie ma tu żadnej ideologii, ani idei – wszyscy sprzedają się za kasę i władzę.


3. Miewasz niezrozumiałe skoki nastrojów. To dlatego, że stajesz się hipersensytywny. Silnie odczuwasz nastroje i energię innych oraz napierające zewsząd bolesne pole zbiorowej nieświadomości.


4. Zmieniają się Twoje priorytety – a konkretnie stare tracą na ważności, a nowe nie są tak proste do ustalenia. Możesz przechodzić przez czas odrzucania rzeczy dotąd ważnych, przy jednoczesnym braku nowych celów i pragnień.


5. Nie interesują Cię atrybuty trójwymiarowego prestiżu. Popularność, bycie „autorytetem”, „guru”, „człowiekiem sukcesu” to nudne dla Ciebie maski.


6. W ogóle przestajesz mieć pociąg do materii. Przedmioty, zakupy, gadżety stają się ciężarem. Zaczynasz robić czystki w szafie i dosłownie wyrzuca Cię z centrów handlowych. Czujesz jak rzeczy Cię oblepiają i zagarniają Twoją energię życiową.


7. Czujesz potrzebę zadbania o siebie – wyczyszczenia się. Chcesz zrzucić z siebie ten czarny, ciężki koc matrixu i rozrośniętego ego. Nie tylko już go na sobie czujesz, ale on Cię uwiera i dusi.


8. Zapominasz coraz więcej i coraz częściej. To dlatego, że przełączasz się z trójwymiarowego intelektu na wiedzenie i czucie. Argumenty, negocjacje, błyskotliwe riposty – wszystkie te wodotryski ego – odklejają się od Ciebie. Głowa przestaje być taka niezbędna, gdy prowadzi serce, intuicja, duch.

CIAŁO DOGANIA DUCHA – w swoim własnym tempie

9. Twoje ciało dostarcza Ci wielu wrażeń: osłabienia, mdłości, dzwonienie w uszach, nagłe „grypy”, osłabienie, skoki ciśnienia, obezwładniająca senność lub bezsenność, dreszcze, bóle. To wszystko jest OK – Ciało w ten sposób dogania Ducha, wyrzucając ze swego sytemu toksyny matrixu i starej karmy. Pozwól na to. To mija.


10. Masz dziwne, męczące, intensywne sny, po których wstajesz kompletnie niewyspana. W nocy możesz się tez dużo ruszać i mówić. Cóż… w nocy BARDZO dużo się dzieje…


11. Silnie odczuwasz, jak Twoje ciało potrzebuje ruchu. Łagodnego i wzmacniającego elastyczność– stretching, joga, tai chi, spacery, pływanie… Intuicyjnie wybierasz ruchy ciała, by rozciągnąć klatkę, mięśnie, stawy, a tym samym otworzyć biodra i serce na przepływ kundalini – życiowej mocy (więcej: Jak być FIT – przewodnik dla opornych, leniwych i przekornych).


12. Świadomie przeprogramowujesz matrixowe algorytmy. Wylogowujesz się z kolejnych software`ów piorących Ci mózg, rządzących twoim zachowaniem i myślami.


13. Jelita pracują totalnie. Twoje ciało oczyszcza się z fizycznych złogów i przebudowuje system trawienny. Możesz mieć w swoim życiu okres, gdy będziesz chadzać do toalety po 5 razy dziennie. Cały ten gęsty beton, który nagromadziłeś jedząc toksyczne mięcho i śmieciowe żarcie, zacznie się wypłukiwać. To minie. Schudniesz i będziesz ładniejszy na buzi.


14. Twoje motto to „zero motywacji”.
Czujesz inercję, bezwład, okrutne „lenistwo”. Zwłaszcza, jeśli do tej pory byłeś typem zadaniowego chomika w kółku – ciągle w akcji.
A teraz NIC Ci się nie chce. Dosłownie ciągniesz się za włosy do jakiegokolwiek działania.
To także minie. Nie katuj się. Jeśli możesz, odpuść sobie część zadań. Nie miej wyrzutów sumienia, że „nic nie robisz”.
Przeciwnie – robisz bardzo wiele. Twoje ciało, duch, umysł robią tyle, że nie starcza miejsca i energii na harówkę w trójwymiarze. Odpuść, bo tylko utrudniasz.15. Jesteś przewrażliwiona zmysłowo – coraz więcej rzeczy zaczyna Ci śmierdzieć (np. wspomniane klimatyzowane, wyperfumowane sklepy), bolą Cię oczy (jarzeniówki, ekrany), skrajnie drażni muzyka i dźwięki, których sam nie wybierasz.


16. Ratunkiem staje się przyroda. Tam pachnie, dźwięki są piękne i czujesz jak Twoje ciało się harmonizuje i ładuje.


17. Potrzebujesz praktyk, które harmonizują Cię od wewnątrz – uważność, medytacja, oddychanie. Używasz tych narzędzi świadomie, by podnieść lub utrzymać swoje wyższe wibracje – tylko w takich Ci teraz wygodnie.
(Bez względu na to czy medytujesz od dawna, czy jeszcze nigdy – polecam Ci te 7 moich ulubionychmetod medytacji, z których każdy znajdzie coś dla siebie).


INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś


18. Widzisz poprzez maski – coraz trudniej Tobą manipulować, widzisz jakich sztuczek i gier używają ludzie na co dzień w kontaktach między sobą.


19. Inni ludzie Cię męczą, ich gęsta obecność jest ciężarem, wolisz być sam lub w najbliższym gronie.


20. Świadomie wybierasz sobie ludzi, z którymi chcesz przebywać. Plemienne zachowania w rodzaju – „muszę zadzwonić bo się obrazi”, „co oni sobie pomyślą, gdy nie przyjdę”, „załatwię mu to, bo kiedyś mogę potrzebować jego pomocy”…. odchodzą, odklejają się od Ciebie. Zwyczajnie nie masz już siły udawać.


21. Inni ludzie to czują i także odsuwają się od Ciebie. Twoja wzrastająca energia trzyma ich na dystans. Krajobraz się wokół Ciebie zmienia – przechodzisz do innej linii czasowej, innej rzeczywistości.


22. Zaczynasz przyciągać innych ludzi, niż do tej pory. Chcą z Tobą przebywać jak najczęściej, jak najwięcej (co także bywa męczące)….


23. Odczuwasz fale, przypływy zrozumienia, empatii i miłości. Coraz mniej osądzasz, bo coraz więcej rozumiesz.


24. Zamiast kombinowania ego otrzymujesz teraz „doładowania” – nagłe wglądy, olśnienia, wiedzę i zrozumienie dlaczego.…INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś


25. Jesteś coraz częściej w swojej prawdzie, w swoim jądrze i rezygnujesz ze wszystkiego co z tym nie rezonuje. To dotyczy ludzi, zachowań, nawyków, sposobów spędzania czasu, filmów i książekjakie wybierasz.


26. Odczuwasz nieznaną wcześniej miłość, wdzięczność i więź z Gają. Każdy jej przejaw – robaczek, ptaszek, listek odbierasz jako cud życia.


27. Dostrzegasz synchroniczność. Nie tylko słynne 11:11, ale różnego rodzaju symbole, znaki. Widzisz jak świat wokół Ciebie komunikuje się ze sobą na subtelnych poziomach i zaczynasz to widzieć.
28. Czas oszalał – doba trwa 5 godzin, ty ruszasz się jak mucha w smole, podczas gdy godziny pędzą na złamanie karku. Kiedyś był plan, grafik, harmonogram, rozsądne ilości czasu na każdą czynność – teraz to nie działa, nie wyrabiasz się z niczym.


29. Pragniesz odnaleźć swoje plemię – cokolwiek to znaczy. Odczuwasz obecność innych Istot i wersji rzeczywistości.


30. Czujesz, jak bardzo tu nie należysz, jak problemy i codzienność tego świata nudzą cię, mierżą, nie dotyczą.


31. Przestajesz się bać śmierci. WIESZ, że śmierć jest bramą, odpoczynkiem, chwilą między kolejnymi wcieleniami. Czasem rzeczywistość wokół Ciebie jest tak gęsta i odstręczająca, że myślisz – łatwiej byłoby przejść na druga stronę i odsapnąć. Ale wiesz, że to rozwiązanie na krótką metę. Nie unikniesz kolejnego wcielenia, więc wiesz, że nie ma sensu zostawiać roboty wykonanej w połowie.


32. Ufasz coraz bardziej przepływowi. Puszczasz i poddajesz się Prowadzeniu – przez energię, synchroniczności, pojawiające się prezenty od Życia.


33. Coraz bardziej polegasz na swoim Wyższym Ja. Częściej odczuwasz swoją moc, suwerenność, możliwości kreacji, miłość do Siebie. Nie potrzebujesz innych, by Ci to wszystko dali. Stajesz się Pełnią.

Obrazek


https://www.miejscemocy.live/single-pos ... 1wxQNtKNkA
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 wrz 2019, 23:50

Przestrzeń Serca bramą do 5D - rozmowa z Hanną Krom © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=ZLBb1bfDex8

Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu
Przestrzeń Serca bramą do 5D - rozmowa z Hanną Krom, to druga relacja telewizyjna z mojego pobytu na Festiwalu Kocham Cię. Tym razem poprosiłem znaną terapeutkę Hannę Krom, by opowiedziała o Przestrzeni Serca i o tym, jak ona działa. W filmie znajdziecie dużo ciekawej i pożytecznej wiedzy, więc zapraszam do oglądania.
Kris Rudolf
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 09 wrz 2019, 23:02

Od uzależnionego do człowieka świadomego- Wojciech Bajer -Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019

https://www.youtube.com/watch?v=2dMvuHUGh10&app=desktop

Opublikowany 9 wrz 2019
Od uzależnionego do człowieka świadomego- Wojciech Bajer

Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 15 wrz 2019, 18:54

Symbolika świadomego życia wg.Recall Healing-Joanna Kaszuba-Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019

https://www.youtube.com/watch?v=uISd4BWUU7c

Opublikowany 15 wrz 2019
Joanna Kaszuba -Symbolika świadomego życia wg.Recall Healing

Konwent Wiedzy Alternatywnej Gdańsk 2019
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 27 paź 2019, 22:31

Przebudzenie i co dalej- cz.1/2-perwersje przed lustrem

https://www.youtube.com/watch?v=1495Ya9Mcqc

Opublikowany 26 paź 2019
Wiedza dla Wszystkich.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 lis 2019, 22:21

Jesteś tu, bo zdecydowałeś się uczestniczyć w przemianie świadomości na Ziemi - Sebastian Minor

https://www.youtube.com/watch?v=8UoiuL9ZZNM

Opublikowany 20 lis 2019
Serdecznie zapraszamy na wykład Sebastiana Minora pod oryginalnym tytułem - "Duchowa Polska - Brama otwartego serca do świata duchowego. Struktura organizacyjna i model współpracy Galaktycznych Strażników Światła."

Spotkanie odbyło się podczas I Niezależnego Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych, pt. „Impuls Świadomej Wolności”
Organizatorem Imprezy był Andrzej Nikodemowicz.

Wątki poruszone w wykładzie:
- świadomość ducha
- podlegaliśmy prawom życia i śmierci, manipulacji i zniewolenia oraz prawu płacenia pańszczyzny
- politycy potrzebują własnych głosów, a my nie potrzebujemy ich aby mieć własny głos
- nadchodzą czasy współodpowiedzialności ludzi za siebie
- konflikt między ludzkością a planetą
- kryształowa sieć
- drzewa matczyne i ciągłość przekazu
- grzyby łączą całe ekosystemy
- na planecie Ziemia jest bogactwo nie spotykane nigdzie indziej
- Ziemia – biblioteka DNA
- nasz poziom wrażliwości – nasza wizytówką we wszechświecie
- Tak jak traktujemy inne istoty – sami w domyśle chcemy być tak traktowani
- wszystko co dajemy wraca do nas pomnożone
- jak zniwelować negatywną karmę
- każdy z nas może wejść na ścieżkę oświecenia
- na Atlantyku pomiędzy Azorami a Maderą – pozostałości - królewskich kolumn Atlantydy
- planeta zmienia się cyklicznie – możemy spodziewać się ruchów płyt kontynentalnych
- Efekt cieplarniany jest notowany na wszystkich planetach w układzie słonecznym – przechodzimy przez pas zagęszczonej plazmy
- wzrost świadomości a naładowane cząsteczki biofotonów
- inkarnowałeś się teraz bo zdecydowałeś się uczestniczyć w przemianie świadomości na Ziemi
- 29 sierpnia 2019 – wielka wygrana kosmiczna bitwa
- nieudane próby destabilizacji sytuacji na Ziemi
- Matrix przestał istnieć od przesilenia letniego
- zostaliśmy zainfekowani wirusem autodestrukcji przez rasy nam wrogie, które wykorzystały nasz boski gen
- Reaktywacja boskiej matrycy w nas – regeneracja kodu DNA
- możemy dokonać wszystkiego co sobie wymarzymy
- pokazaliśmy innym rasom, że jesteśmy w stanie wytrwać tak długi czas w stanie okupacji galaktycznej ciemnych sił
- Zwiastuni Świtu Barbary Marciniak i sojusz istot z Syriusza
- upadli Drakoni
- demon istota, która szkodzi i blokuje (może być to świetlisty byt)
- jakie cywilizacje współpracują z Ziemianami i jakie korzyści odnoszą z tej współpracy
- Sojusz Arktur – Antares
- cywilizacja z Syriusza i podróże w czasie
- skupmy się na tu i teraz
- współpraca z Plejadianami – czyli nami z przyszłości
- wspólnota ludzka – potężne narzędzie
- każdy z nas należy do jakiegoś klanu istot
- Kiesha Crowther – rzeczniczka Ziemi – wybrana przez starszyznę Babć
- idealizm utopijny – czym jest
- struktura sieci
- grota krystaliczna dla dzieci w domu dziecka
- Świątynia Światła, biblioteka kryształów i inne miejsca mocy
wszystko jest żywe
- woda – kamuflaż i błogosławieństwo oraz pamięć kryształu – dająca bezpieczeństwo

Strona Sebastiana Minora: www.duchowapolska.pl
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 03 gru 2019, 23:21

LUDZIE BUDZĄ SIĘ! SĄ GOTOWI DO ŻYCIA W NOWYM ŚWIECIE A JAKI TO BĘDZIE ŚWIAT? Roman Nacht © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=8a0DnEl-FWU

Data premiery: 2 gru 2019
0 xAwatar użytkownika
BABA
Posty: 1211
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 215
x 122
Podziękował: 4034 razy
Otrzymał podziękowanie: 2409 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: BABA » poniedziałek 30 gru 2019, 00:02

DUCHOWE PRZEBUDZENIE (Co to jest i jakie są oznaki)

https://youtu.be/km0FTDLj2PA
0 x


Wielu jest powołanych, lecz niewielu wybranych. Albowiem każdy wybiera Sam Siebie.

lukaszk
Posty: 25
Rejestracja: środa 25 gru 2019, 20:22
x 1
x 5
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 32 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: lukaszk » poniedziałek 30 gru 2019, 14:26

BABA pisze:
poniedziałek 30 gru 2019, 00:02
DUCHOWE PRZEBUDZENIE (Co to jest i jakie są oznaki)

https://youtu.be/km0FTDLj2PA
Facet wspomina słowo "dusza".
Na insighttimerze koleś (niejaki Robert, moderator grupy dot. książki "The Mind illuminated") twierdzi że dusza nie istnieje ("There is no soul, no fixed entity that inhabits the physical form. It's just a play of conditioned consciousness. The deeper stages of meditation show this.") - tłumaczenie google: "Nie ma duszy ani stałej istoty zamieszkującej formę fizyczną. To tylko gra uwarunkowanej świadomości. Świadczą o tym głębsze etapy medytacji."

A co do oznak przebudzenia, szczególnie kwestionowania: czasami łapię się za głowę jakiś czas po tym jak palnę jakąś głupotę, chociażby ostatnio:
"Wewnętrzny lub zewnętrzny. Nie ma różnicy. Obydwa (pojęcia) odnoszą się do jakiegoś miejsca. Umysł lubi jeżeli istnieje jakiś punkt odniesienia. Musimy wyjść poza to."

@łukaszk, NIE CYTUJEMY NA TYM FORUM POSTRÓW POPRZEDNIKÓW!!! /blueray21
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 10 sty 2020, 23:56

Przebudzenie ludzkości. Mieczysław Bielak, Jacek Sokal-cz1.- Prawo wyboru.

https://www.youtube.com/watch?v=5qwA74twMdc

Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu

Film zrealizowany w ramach
Projektu edukacyjno-społecznego.
Wiedza dla Wszystkich.
kontakt: wdwinfo.kanal@g
0 xkudłatek
Posty: 29
Rejestracja: piątek 03 sty 2020, 09:29
x 5
x 8
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 51 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: kudłatek » poniedziałek 13 sty 2020, 21:46

chanell pisze:
piątek 06 wrz 2019, 23:22
33 objawy znaczące, że zmierzasz do oświecenia.
Kurcze pieczone,a ja się już miałem z tego wszystkiego leczyć !!! :D
0 xAwatar użytkownika
forester
Posty: 420
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 38
x 49
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowanie: 1035 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 24 sty 2020, 05:58

Obrazek
2 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 24 sty 2020, 23:44

Przebudzenie ludzkości. cz2.-Kręciołek,obserwator i pułapki matrixa. Mieczysław Bielak,Jacek Sokal.

https://www.youtube.com/watch?v=P7aV8jgXTnY

Premiera rozpoczęła się 5 godzin temu
Film zrealizowany w ramach
Projektu edukacyjno-społecznego.
Wiedza dla Wszystkich.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 lut 2020, 23:34

Przebudzenie ludzkości.cz3. Egregor,bingo i po pysku od życia czyli droga do jedności. Bielak-Sokal.

https://www.youtube.com/watch?v=UatRmyfXKXs

Premiera rozpoczęła się 5 godzin temu
Film zrealizowany w ramach
Projektu edukacyjno-społecznego.
Wiedza dla Wszystkich.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 mar 2020, 17:47

5 MILIARDÓW LUDZI" - CZY ZDĄŻĄ SIĘ NA CZAS PRZEBUDZIĆ?! - Maciej Adamski © VTV
Premiera rozpoczęła się 21 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=Mw-B59JQcQk

STUDIO - VTV1
0 xAwatar użytkownika
mecz
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowanie: 80 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: mecz » piątek 20 mar 2020, 17:16

Nie wiem czy to tu pasuje ale linkuje.

Transformacja struktury węglowej do ciała krystalicznego
http://tamar102a.blogspot.com/2020/03/t ... ej-do.html
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 maja 2020, 23:25

OBUDZENI - ISTOTY ŚWIATŁA TO MY! - Roman Nacht © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=yT_vV8XqvDM

Premiera rozpoczęła się 3 godziny temu
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14841
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 783
Podziękował: 27972 razy
Otrzymał podziękowanie: 22496 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 cze 2020, 13:40

ABC PRZEBUDZENIA- WSTĘP
Data premiery: 30 maj 2020

https://www.youtube.com/watch?v=M8fkwwjxo4w

ABC PRZEBUDZENIA - Cykl przygotowany na podstawie pomysłu Marcina Tokarskiego, wspólnie z grupą Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości - http://www.facebook.com/groups/jestpo...
Wiedza dla Wszystkich.
0 xvic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 351 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: vic88 » wtorek 23 cze 2020, 15:52

chanell pisze:
piątek 06 wrz 2019, 23:22
33 objawy znaczące, że zmierzasz do oświecenia.

Jeśli doświadczasz części tych symptomów, wiedz, że wszystko z Tobą w porządku – przechodzisz przez kwantowe zmiany świadomości i wkroczyłaś-eś na drogę do oświecenia.
Stajesz się Mistrzynią i Mistrzem – pomalutku otwierasz drzwi do 5 wymiaru.

https://www.miejscemocy.live/single-pos ... 1wxQNtKNkA
To zupełnie ja w ostatnim czasie. Strasznie kiepsko idzie mi mobilizacja i praca na projekcie, a jestem wiodącą postacią, na której wiele innych osób polega. Na przykład 'pracuję' teraz, a piszę tu do Was :?

Nie wiem, co się dzieje. Czuję jakieś pulsowanie i lekki - nie nieznośny - ból z tyłu głowy u podstawy, ale tak głębiej. Powiedziałbym, że to móżdżek. Nie wiem, czy mam się niepokoić. Jestem też w zasięgu testowej sieci 5G na Ochocie w Warszawie. Ale oni testują tam od września, a ja od niedawna czuje to "pulsowanie". W sumie od czasu jak się dowiedziałem o Kabale, wibracjach itp. Mam się niepokoić?
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6283
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 979
x 307
Podziękował: 11116 razy
Otrzymał podziękowanie: 11656 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 23 cze 2020, 23:08

@ vic88 Nie wiem czy to wpływ 5G ale coś się dzieje i to na pewno . Na przykład ja ostatnio nie mogę spać i czuję jakiś niepokój .Mam przeczucie, że coś się wydarzy i to niedługo . Ostatnio nie spałam 36 godzin postanowiłam w końcu zmusić się do spania ale spałam tylko 4 godziny i dalej działałam na podwyższonych obrotach następne 24 godziny.Wczoraj natomiast zrobiłam sobie pieszy maraton z Krakowskich Błoń aż do stacji kolejowej Kraków -Płaszów ,zaliczając dwa razy w koło Rynek Główny, Grodzką , Floriańską ,Sienną i dalej w stronę Podgórza . W ogólne nie czuję zmęczenia a powinnam bo nie mam 18 lat ;)
ps; nie widzę nigdzie w pobliżu masztów 5G . Wydaje mi się ,że coś się zmienia w wibracji Ziemi .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 351 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: vic88 » piątek 26 cze 2020, 14:49

@channel
Dzięki! Niestety nadal nie czuję się bardziej oświecony :) Wiadomo, ile ma trwać to przesilenie teraz i tzw. zmiany wibracji?
Nadal mam niesamowite problemy z koncentracją w pracy, nie chce mi się spać do późna, dzień za dniem leci jak szalony. Uczucie pulsowania i ucisku nadal nie przeszło, jest to takie wędrujące uczucie w głębi czaszki z tyłu u podstawy. Czasem się bardziej nasila wieczorami, to trwa kilka sekund i wtedy masz odruch łapania się za tamto miejsce i wszystkie inne myśli są zakłócone.

Dziwny czas naprawdę! :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12319
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 273
Podziękował: 12024 razy
Otrzymał podziękowanie: 18445 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 26 cze 2020, 19:00

moment konwergencji nadchodzi:
viewtopic.php?f=21&t=230&p=120685#p120685
0 x


panta rhei

vic88
Posty: 202
Rejestracja: wtorek 07 paź 2014, 15:37
x 5
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podziękowanie: 351 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: vic88 » sobota 27 cze 2020, 02:02

Znalazłem informację, że od 7/06/20 rezonans Szumana jest bardzo widoczny. Energia "źródła" bardzo się zintensyfikowała na Ziemi. Z kolei 21/06/20 weszliśmy w okres 44 dni, kiedy nastąpi "przejście" z ciemnej do jasnej energii. I 21/06 to jest właśnie ten moment, kiedy pojawiły się moje dolegliwości i wybitny brak koncentracji w pracy. Brzmi ciekawie, co?
0 xODPOWIEDZ