Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ataki Energetyczne,choroba czy idea - wirus ?

baba
x 129

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 30 gru 2015, 21:24

Blu, myślę, że wszystko zależy od tego z czym się ten Człowiek identyfikuje. Czy z poziomem własnej "niemocy" czy mocy.
Wcale nikogo nie zniechęcam do korzystania z pomocy innych ludzi, kiedy jest taka potrzeba, zachęcam tylko do poszukiwania mocy w sobie.
Ofiara może być nieświadoma na poziomie "człowieka" ale kiedy sięgnie w głąb siebie znajdzie swoją świadomość i najlepsze dla siebie rozwiązanie.
Może po prostu jestem teraz na etapie "wierz w siebie i swoje możliwości" to najlepiej doda Ci sił. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 gru 2015, 21:57

I tu dotykamy sedna sprawy. Większości "ofiar" nie przychodzi do głowy sięganie "do wewnątrz", czy wgłąb siebie - po prostu nie wiedzą lub nie wierzą, że jest coś więcej poza fizycznym życiem.
Smutne to, ale tzw. "duchowość" tego społeczeństwa nie dotyczy, a w najlepszym wypadku kojarzą ją z religią, choć przecież to jest przeciwieństwo duchowości. Niestety globalnie to społeczeństwo ma do nadrobienia 1000 lat. I nie twierdzę, że inne społeczeństwa w tym zakresie są w o wiele lepszym położeniu, choć takie mogą być pozory.
Ostatni wiek mocno odsunął ogół populacji od tego tematu, ale bardzo przybliżył jednostki przez informatyczną rewolucję.
'Pozostaje pytaniem: czy i kiedy możliwe jest masowe "przebudzenie" bez zewnętrznej stymulacji, bo jeśli każdy miałby "dojrzeć" sam, to nie widzę szansy abyśmy mogli tego doczekać.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 31 gru 2015, 05:35

Jeśli chodzi o tzw "sprawy globalne" to też sądzę że są lepsze sposoby niż nauczanie, zachęcanie, czy informowanie nawet. Wszystkie są potrzebne bo to kolejne etapy i jak na razie nie da się ich ominąć, nawet religii jak myślę. Po NR będę miała ciut więcej czasu to może w temacie wiary coś skrobnę bo mam pewne obserwacje, wnioski i przemyślenia. Być może najmocniej na innych działa "zarażanie" wibracyjne jak to w swoich eksperymentach Greg Braden udowodnił. Więc to jednostkowe podnoszenie świadomości ma znaczenie, jeszcze większą siłę oddziaływania ma grupa na podobnym poziomie wibracji/świadomości.

Ale może mi się tylko wydaje. Bo mi etap zachęcania innych do czegokolwiek wygasa. A nawet do prac grupowych. To duża strata energii, która mocno opóźnia dojście do naszej prawdziwej skuteczności. Im więcej zachęcania tym silniejszy opór, podobnie z informowaniem kiedy nikt nie pyta (czyli sam nie szuka). Grupa prawie zawsze wymaga kompromisów (spójrzcie choćby na tą najmniejszą czyli parę ;)). I nie zawsze są to wzmacniające kompromisy, takie "wynegocjowane pokojowo" pozwalające nam zostać w zgodzie z sobą i dojść do wspólnie określonego celu. Najczęściej jednak w czymś ustępujemy czyli rezygnujemy z takich czy innych powodów. A w dojściu do tej naszej prawdziwej skuteczności nawet najmniejsze odstępstwo może zaszkodzić. Albo inaczej, owszem każda droga prowadzi do celu ale są takie "dłuższe" i "krótsze". :D

Ale myślę, że można z zewnątrz trochę innych stymulować tym co sami (będąc w swoim odczuciu bardziej świadomymi) w nich zauważamy. Bo to właśnie w nich wzmacniamy. A to jest zawsze efektem naszej interpretacji i tego czy MY naprawdę mamy kontakt z tą swoją "głębią siebie" czy tylko nam się tak wydaje. I z którym poziomem "głębi" mamy kontakt w sobie, czy z "uzdrowicielem", czy z "nauczycielem" czy z "opiekunem duchowym" czy ze "stwórcą". 8-)

Drugim szybkim sposobem jest nasza zgoda i wzmacnianie innych w tym co sami dla siebie chcą. Wtedy najszybciej swoje etapy zaliczają. Dość trudne kiedy sami przekraczamy swoje etapy bo jednym z elementów przekraczania jest faza odrzucenia. Więc jest wiele rzeczy, które nam się bardzo "nie podobają" i próbujemy z nimi walczyć albo je zmienić. Oczywiście zawsze w "innych" najbardziej. ;) :D
0 x



Awatar użytkownika
Krystaliczna44
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek 06 lip 2015, 20:05
x 3
x 10
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 78 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: Krystaliczna44 » środa 02 mar 2016, 21:52

Bajlif pisze:Mniej więcej w tym samum czasie zaczęły się ataki energetyczne (chyba tak to mogę nazwać)na moją osobę.Z początku było to budzenie się w nocy z uczuciem czyjejś obecności i uczuciem silnego lęku towarzyszyły temu dziwne stuki i trzaski w pokoju.W późniejszym już czasie coś przed wybudzeniem dociskało moją głowę do poduszki(gdy spałem na brzuchu) a ja nie mogłem się ruszyć.Te ataki co jakiś czas powtarzają się.Dzisiejszej nocy coś tak mnie mocno atakowało aż czułem ból w środku klatki piersiowej.

Wcześniej pojawiło się już trochę porad. Dodam jeszcze, że aby uniknąć takich zdarzeń pomoże palenie przed snem kadzidełka sandałowego. Odpędza złe energie. Inną sprawą jest zorientowanie się w przyczynie tego. Niemniej w ten sposób można umożliwić sobie przespanie nocy.
0 x


Kiedy złe zamyka drzwi, Bóg otwiera okno.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 26 lip 2017, 23:02

Podstawy ochrony psychoenergetycznej - Monika Burzyńska - Alternatywny Festiwal 2017

https://youtu.be/pimUEmknO2k

Opublikowany 25 lip 2017
Wykład Moniki Burzyńskiej na Festiwalu Alternatywnym w Krakowie w maju 2017 r.

Poruszane zagadnienia:

1. Podstawy systemu energetycznego człowieka.

2. Postawa psychiczna zapewniająca ochronę psychoenergetyczną.

3. Rodzaje zagrożeń psychoenergetycznych:
• niski astral
• ataki psychoenergetyczne
• podłączenia pasożytnicze
• klątwy, złe oko
• oddziaływania ze strony egregorów

4. Wstęp do diagnostyki dla osób bez uzdolnień supersensorycznych i bioenergoterapeutycznych

5. Rodzaje technik ochrony psychoenergetycznej
• Metody psychotroniczne
• Metody wizualizacyjne
• Wybrane symbole ochronne
• Krótki przegląd naturalnych rytuałów oczyszczających
• Ludowe metody ochrony.

Wykład zakończyła medytacja z symbolem nieskończoności, odcinająca pasożytnicze podłączenia energetyczne.

Monika Burzyńska zajmuje się badaniem ludzkiej świadomości i energetyki. Prowadzi Instytut Arete. Od 20 lat pracuje z medytacją i technikami wizualizacyjnymi. Bada nasze słowiańskie korzenie. Jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Lekarz z wykształcenia (niepracujący w zawodzie). Od wielu lat pracuje na rzecz rozwoju pełnego ludzkiego potencjału. Bada i testuje sposoby, metody i techniki ze wszystkich zakątków Ziemi, i z całego zakresu ludzkiej historii, do których zdoła dotrzeć.
Sprawdza (zazwyczaj najpierw na sobie), które z tych metod mogą otworzyć przed ludźmi drogę do rozwoju i poszerzenia swojej świadomości.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 cze 2018, 16:54

TOKSYCZNI LUDZIE - 8 cech... + jak ich rozpoznawać | jak sobie poradzić

https://www.youtube.com/watch?v=iGiz1dYdlZI

Opublikowany 15 lip 2017

TOKSYCZNI LUDZIE 2

https://www.youtube.com/watch?v=DEYRYxvwfy0

Opublikowany 28 sty 2018

TOKSYCZNI LUDZIE 3 - Jak się odbudować po toksycznej relacji?

https://www.youtube.com/watch?v=9q8gySxwuwA

Opublikowany 3 lut 2018
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 25 cze 2018, 12:39

Na tego typu objawy pojawiające się regularnie i nie identyfikowane jako symptomy naturalne choroby zawsze jest taka sama odpowiedz... NOWOCZESNE TECHNOLOGIE.

PROPONUJĘ KONTAKT ZE STOPZET.

https://www.facebook.com/groups/stopzet/

https://www.facebook.com/stopzet/

WWW.STOPZET.ORG


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 cze 2018, 14:00

Akurat teraz tło może być b.różne, a symptomy takie same.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 31 sty 2019, 21:51

gogo pisze:
niedziela 27 gru 2015, 21:23

Kiedyś mnie nawet wyśmiano bo jako dziecko doświadczyłam czegoś na kształt wyjścia z ciała i widziałam siebie jako kulę złotego światła na orbicie ziemi w towarzystwie innych kul takich jak ja. Pamiętam, że porozumiewaliśmy się jakoś telepatycznie i mieliśmy silną więź.
Kiedyś czytałam, że czegoś podobnego doświadczają dzieci indygo, choć sama koncepcja takich dzieci średnio do mnie przemawia.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 lut 2019, 10:27

Cieniści - kim są i jak z nimi walczyć

https://www.youtube.com/watch?v=EJFE4CrtmcY

Opublikowany 29 kwi 2018
Zjawisko Cienistych coraz bardziej się rozrasta. Kim są, a raczej czym jest to zjawisko? Skąd się biorą "Cieniści"? Samoczynne manifestacje Egregorów Astralnych, czy też zamyślony plan działania nieznanych sił? Jak z nimi walczyć, aby zabezpieczyć się podczas snu? Kto jest odpowiedzialny za zjawisko "Cienistych"
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 26 lut 2019, 14:43

9 złodziei energii według Dalajlamy – co pozbawia nas sił?!

Jeśli energię, siły, które mamy, porównać do dzbana pełnego wody, albo do szklanki, tej mitycznej już, co to albo do połowy pełna, albo pusta, to możemy obrazowo zwizualizować to ile mamy w środku. Nasza energia nigdy nie jest niewyczerpanym ocenam i zdarza się, że jeśli dzbana nie zasilamy u źródła, pozwalamy z niego pić każdemu kto przechodzi obok, to któregoś dnia zobaczymy jak świeci dno. I wtedy żaden optymizm ani pesymizm nie pomoże. Trzeba będzie realistycznie stwierdzić, że z pustego i Salomon nie naleje. Jakich 9 złodziei energii powinniśmy unikać? Co na ten temat mówi np. Dalajlama? Co nas pozbawia sił?


O energii wewnętrznej, tej która nas zasila, możemy przeczytać w wielu mądrych księgach i tradycjach filozoficznych. Chińczycy mówią o energii życiowej Qi, w tradycji indyjskiej mamy pranę. Energia ta dzieli się na kilka obszarów i częściowo dotyczy tego co dostaliśmy od rodziców i przodków i czego, jeśli to zmarnotrawimy, nie da się odbudować, ale częściowo również zasobów jak najbardziej odnawialnych, które można wykorzystywać dobrze lub źle.

Energię można tracić na milion sposobów i często to robimy. Zwłaszcza wtedy, kiedy jakieś nasze zachowania stają się kompulsywne, nadmiarowe. To trochę tak jak z lekarstwem: 2 gramy mogą być lekarstwem, 200 gram trucizną.

Zapamiętać można się we wszystkim: w seksie, w miłości, w sporcie, w pracy, w zbawianiu świata, w religijnym fundameztaliźmie.

Jakich złodziei energii warto unikać szczególnie wg. Dalajlamy?

1. Osoby, które bez przerwy narzekają
I nie, uprzedzając pytanie, nie chodzi o to, aby żyć w fikcyjnym świecie, w którym wszystko jest wspaniałe, a płatki róż ścielą się pod stopami. Chodzi o to, aby nie dawać się okradać z energii osobom, które niczym huba przyczepiają się do nas i ciągną co mogą, ponieważ same wolą narzekać, skarżyć się i biadolić. Każdemu z nas się to zdarza i to jest ok. Jeśli jednak jest to sposób na życie, na funkcjonowanie, jeśli trwa miesiącami, latami: warto mówić NIE.Po prostu tej energii NIKT CI NIE ODDA.

2. Złodzieje energii: długi, które ograbiają nas ze spokoju
Nie chodzi tu tylko o pieniądze, chociaż i te spędzają nam przecież często sen z powiek. Przeczytałam kiedyś, że kiedy coś kupuję, płacę za to nie tylko pieniędzmi, ale także godzinami, które poświęciłam na to, aby je zarobić. Wyborami, których musiałam dokonać, żeby to było możliwe. Rzeczami, których nie mogłam zrobić w tym czasie, okazjami, które przegapiłam, uśmiechami, których nie zobaczyłam, tym z czego trzeba było zrezygnować.

Długi mamy nie tylko wobec banków, ale bywa, że zaciągamy je czasem wobec siebie: w sensie fizycznym, emocjonalnym. Warto to rozważyć przed i zapytać siebie: „Czy mnie na to stać”?

3. Złodzieje energii wg. Dalajlamy. Obietnice, co do których nie mamy pewności, że je spełnimy
Takie obietnice składamy innym, ale także sobie. To choćby osławione postanowienia noworoczne. Niespełnione są czasem kamieniem u szyi. Ciężko się z tym idzie, a co dopiero zmieniać świat.

4. Brak asertywności i podejmowanie się rzeczy, zadań wbrew sobie
To jest klasyczny przykład: „A co jak się obrażą”, „A co sobie o mnie pomyślą”. Tu przodują głównie kobiety, które mają często problem z odmową pożyczenia ukochanej książki, nie mówiąc już o tym, że żyją w świecie wiecznego lęku o to, co ktoś sobie o nich pomyśli, jak ktoś potraktuje ich „nie”, czy odmowa nie zrujnuje znajomości itp. Wierzcie mi, wcale nie dotyczy to TYLKO młodych dziewczyn. To jest toksyczne bardziej niż barszcz Sosnowskiego!

5. Złodzieje energii: Brak odpoczynku
To jest tak elementarne, że aż szkoda tłumaczyć. A przecież to sobie robimy. Ciągle. Ja, Ty, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy tej swojej potrzeby nie zlekceważył. Nie tylko MOŻESZ, ale MUSISZ odpoczywać. Inaczej możesz zapomnieć o dużym zasobie energii.

6. Życie w bałaganie i chaosie zbędnych rzeczy
Tu zacytuję, bo lepiej tego nie napiszę:

Wyrzuć to, co nie działa. Wyrzuć wszystko, co nie działa. Teraz. Weź i wynieś na śmietnik.
Buty, dajmy na to, w których się potykasz, jest ci niewygodnie – na śmietnik. Talerz ze starego serwisu, na którym już nic nie podasz – wystaw przed drzwiami, może ktoś weźmie.
Karteczkę z dietą, przyczepiona na drzwiach lodówki (to już nawet nie jest śmieszne!!!)
Codzienne wieczorne rozmowy telefoniczne: „wyobrażasz sobie, co za koszmar!”, a ty: „Uhm! Koszmar!”, a sama przestępujesz z nogi na nogę, bo twój ulubiony serial zaraz się zacznie, kąpiel stygnie (pachnąca kąpiel po ciężkim dniu). Twoja znajoma (ta od telefonu) ma codziennie koszmar – po co ci to?(…)
Wyrzuty z powodu tego, czego dziś nie zdążyłaś zrobić – won. Nobody is perfect – powieś sobie na lodówce zamiast diety.
Wyrzuty z powodu przeszłych czynów, stosunków, znajomości, wyborów, które kiedyś zrobiłaś… Wyrzuty – won do diabła. Wszystko się zgadza. Co by się nie zdarzyło, to był jedyny prawidłowy wybór wtedy, w tamtej sytuacji. Żadnego żalu – tylko doświadczenie i wdzięczność. Żadnego rozmyślania „co by było, gdyby…” – albo rób, albo nie myśl. Spróbuj – jak się spodoba, to idź dalej. Lodowisko, nauka japońskiego, poznać kogoś, nowa praca, nowa fryzura, teatr… Jutro, dobrze? Choć jedną rzecz, ok? Zamiast rozmyślania, które trzeba wyrzucić.
Wyrzuć zwyczaj przepraszania po kilka razy. Wystarczy jedno szczere „przepraszam”, jeśli jest powód. Reszta to śmieci, balast.
Swetry, sukienki, dżinsy i inne badziewie, które ci nie pasuje, pogrubia, postarza – won! Żadnych „na działkę”, żadnego „do lasu”! Na przemiał! Przecież nie znalazłaś siebie na śmietniku – masz być zawsze piękna!
Wyrzuć „walizkowe relacje”, które są jak walizka bez rączki, co to i nieść ciężko i wyrzucić szkoda. Ręce ci jeszcze nie odpadły? Zdecyduj się i zamień je na eleganckie, z kółeczkami, takie, co same jadą ku radości wszystkich. Zrozumiałaś metaforę? Pięknie, lekko, komfortowo, pewnie.
Resztki kosmetyków, zbędne lekarstwa, przeterminowane kremy – won! Zasługujesz na świeże, dobre, najlepsze.
Obietnice, że „kiedyś” napiszesz, zadzwonisz, zrobisz, zaniesiesz, kupisz – jeśli wiszą ponad tydzień (no dobrze – dwa!) i nikt nie umarł, to znaczy, że są zbędne. Wykreśl.
Słowa „nie umiem”, „nie znam się” – nie działają. Dowiedz się, naucz, poznaj albo zapłać temu, co umie. Przecież nie prowadzisz hodowli kompleksów, tylko chcesz żyć wygodnie, prawda?
Wspomnienia, z powodu których trzęsą ci się ręce i masz łzy w oczach – won! Jak wrócą – ponownie delete. Nie zatruwaj sobie życia. Było – minęło.
Zwyczaj ciągłego ustępowania, bycia „grzeczną dziewczynką”, przemilczania, nawet gdy czegoś bardzo potrzebujesz, ale „co ludzie powiedzą” – wyrwij z korzeniami! Mów, proś, komentuj, wypowiadaj się – grzecznie i taktownie, ale zgodnie z własną wolą i o swoich potrzebach.
Strach przed starością, chorobą, przed nowym, wątpliwości co do swojej urody i wdzięku, brak wiary we własne szczęście – spakuj i spal, a popiół – na wiatr. To nie działa, nie pomaga. Przeszkadza żyć po ludzku.
Zepsute zapalniczki, długopisy, czajnik, kuchenkę – won. Kupisz nowe.
Zwyczaj przepieprzania czasu w internecie – wywal już teraz, zaraz, natychmiast!
Skończysz czytać – idź na spacer. Tam jest dobrze, jest świeży podmuch powietrza, słońce albo deszcz, zieleń albo śnieg. Przejdź się, pooddychaj, popatrz, posłuchaj, powąchaj.
To żyje.
To działa.
https://www.facebook.com/Po.Pierwsze.Lu ... =1&theater

7. Co nas pozbawia sił: Nie stawianie czoła trudnym i toksycznym sytuacjom
Kradną energię jak mało co. Nie będzie łatwo, ale będzie warto. Jeśli czemuś musisz stawić czoła to po prostu to zrób. Ucieczka zabiera jeszcze więcej energii, unikanie nie sprawi, że sytuacja się rozwiąże. O toksycznych ludziach - tutaj http://manufaktura-radosci.pl/5-typow-t ... na-ktoryc/

8. Złodzieje energii: Wytrzymywanie na siłę
Bo gwarantuję Ci, że przyjdzie taki dzień, kiedy już nie będziesz w stanie wytrzymać. I wtedy będzie jeszcze trudniej niż dziś, bo będziesz musiała, musiał, stawić temu czoła BEZ ENERGII, którą stracisz. Dlatego dziś, teraz, już, nie odwlekaj. Nie czekaj, aż będzie za późno. Nie stawiaj się na ostatnim miejscu. Więcej TUTAJ : http://manufaktura-radosci.pl/nie-czeka ... -za-pozno/
9. Złodzieje energii: Brak przebaczenia i chowanie urazy
Wbrew temu co uważamy, krzywdzą głównie nas samych. Wybaczanie jest trudne ale konieczne. Nie musisz tego robić, to jasne. Pamiętaj jednak, że to nie twój winowajca poniesie największy ciężar braku wybaczenia. Poniesiesz go Ty. Jesteś pewien, że warto? Może lepiej wybaczyć i iść dalej? Więcej TUTAJ : http://manufaktura-radosci.pl/wybaczyc-i-isc-dalej/

http://manufaktura-radosci.pl/zlodzieje ... 6NwK3X_gTs
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 05 sie 2019, 22:36

Pasożyty zmieniające świadomość

https://www.youtube.com/watch?v=rtqTCDbKOfk

Opublikowany 5 sie 2019
ile człowieka jest w człowieku - okazuje się że na jedną komórkę naszego organizmu przypada dzieweć obcego pochodzenia - obyśmy tylko żyli w symbiozie.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 31 sie 2019, 23:37

Atak energetyczny Walka i obrona Ziemi i Ludzi 29.08.2019

https://www.youtube.com/watch?v=p33ypOet2ww

Premiera rozpoczęła się 22 godziny temu
Wczorajszej nocy tj 29-30.08.2019 doszło do ataku energetycznego na Ziemię i ludzi.
Wiele osób ,zwłaszcza tych wrażliwszych odczuło to albo we śnie, wizji a nawet potem fizycznie...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 07 lip 2020, 14:46

Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę? - Ewa Woydyłło-Osiatyńska
Data premiery: 11 mar 2020

https://www.youtube.com/watch?v=plNiLgV2a1c

WSIiZ w Rzeszowie
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 16 sie 2020, 23:11

NIEBEZPIECZEŃSTWA DUCHOWE - Jarosław Filipek © VTV
Premiera rozpoczęła się 51 minut temu

https://www.youtube.com/watch?v=QPWywMzte74
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 11 maja 2022, 16:52

17. OBCY - CZY JESTEŚMY Z NIMI ENERGETYCZNIE POWIĄZANI? - Andrzej Kowalczyk © 2022 VTV
Data premiery: 29 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=xKaLgkiC4JQ

STUDIO - VTV1
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 13 maja 2022, 13:46

Kiedy pozytywne myślenie jest SZKODLIWE? Toksyczna pozytywność
7 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=0AhvwvXUWew

Kasia Sawicka

Toksyczna pozytywność to zafałszowany obraz emocji. To nie jest prawdziwe, to nie jest szczere.Dlaczego jest taka szkodliwa i jakie są klasyczne dla niej teksty? Zapraszam na nowy odcinek.
0 x



WolnaDusza
Posty: 16
Rejestracja: środa 13 kwie 2022, 07:47
x 19
x 2
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: WolnaDusza » niedziela 15 maja 2022, 16:13

Nasza dusza była uwięziona w pewnego rodzaju bańce energetycznej od narodzin naszego ciała, aby można było lepiej manipulować naszym ciałem.
Niedawno dowiedzieliśmy się, że dobrze znane czakry, które są głównie propagowane przez nauki hinduizmu, w ogóle nie należą do ludzkiego ciała ani duszy.
Czakry zostały wynalezione przez Reptilianów i od urodzenia przyczepione do naszych ciał w formie pól.
Całe ciało ze wszystkimi jego narządami może być kontrolowane i manipulowane.
Tak więc czakry są pracą gadów, która ma na celu oszukać ludzi lub uniemożliwić im prawidłowe przebudzenie.
Przeczytaj nasz dodatkowy artykuł „Prawda o czakrach”
Klasyfikujemy również czakry jako część mentalnej kontroli umysłu!

Więc mamy zajęcia w naszych ciałach w postaci zewnętrznych subtelnych istot, takich jak gady, horrory, demony, węże itp. (psychiczna kontrola umysłu) i mamy jakiś rodzaj zajęcia przez dołączone programy energetyczne/czakry/znaki (również psychiczna kontrola umysłu) co wpływa lub tłumi nasze ciało i duszę na subtelnym poziomie (świat astralny).

W zależności od osoby i duszy oraz ich zadań życiowych w życiu człowieka stosuje się techniczną kontrolę umysłu lub mentalną kontrolę umysłu.
Im bardziej stajemy się świadomi i im bardziej rozpowszechniamy prawdę, tym większy wpływ na nas ma techniczna kontrola umysłu i mentalna kontrola umysłu.

Tylko stan naszej duszy i jej świadomości może nas przed nim uchronić i powstrzymać negatywne skutki, a nawet je odstraszyć.
0 x


Dziecko Z Gwiazd 🌌

WolnaDusza
Posty: 16
Rejestracja: środa 13 kwie 2022, 07:47
x 19
x 2
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: WolnaDusza » poniedziałek 16 maja 2022, 06:02

W świecie duchowym czakry są określane jako pola energetyczne, które są zaprogramowane, aby energetycznie oddziaływać na wszystkie narządy w ludzkim ciele.
W rezultacie dusza ma mniejszy dostęp do naszego ciała, a przepływ boskiej energii, który przepływa przez duszę, jest utrzymywany na jak najniższym poziomie.
Krótko mówiąc, chodzi o krytyczne zakłócenie połączenia między ciałem a duszą.

W LunaTerraMartis nigdy tak naprawdę nie mieliśmy z tym do czynienia, ponieważ te czakry (wiry energetyczne, jak się je często nazywa) nie interesowały nas zbytnio.
Dla nas zawsze chodziło o duszę i jej pracę z ludzkim ciałem.
Zawsze myśleliśmy, że czakry należą do duszy i są jej częścią.
Ale niestety tak nie jest!
To niewiarygodne i jestem pewien, że wielu tego nie zrozumie.
Niemniej jednak chcemy to zgłosić tutaj, aby ludzie, którzy to rozumieją, mogli wyrobić sobie na ten temat własne zdanie.

Zgodnie ze stwierdzeniami ze źródła, z którym komunikuje się nasze medium Manna, czakry nie należą do ludzkiego ciała, a także nie należą do duszy.

Czakry to energetyczne manipulacje, które zostały zastosowane w naszych ciałach.
Klientem jest macierz wojskowa, która tu wszystkim manipuluje.
Czakry to nic innego jak dołączone pola energetyczne, które są rozprowadzane po naszym ciele.
Do każdej czakry (pola energii) można dołączyć do 3 dodatkowych znaków (programów).
Te czakry (pola energii) otrzymujemy od urodzenia, a gdy przechodzimy przez życie, dostajemy ich więcej, w zależności od tego, jak skłonni jesteśmy stać się świadomi.
Większość czakr działa automatycznie ze standardowym programem i może być postrzegana jako neutralne pola energii.
Do pól tych często dołączane są dodatkowe znaki ze specjalnymi programami, które możemy dostrzec w różnych kolorach i wzorach.
Te czakry lub tarcze wpływają na nasze narządy i manipulują nimi oraz zapobiegają łączeniu się ciała z duszą.
Czyli czakry i ich dodatkowe znaki nie należą do ludzkiego ciała, a także nie należą do duszy. Już po urodzeniu nasze ludzkie ciało jest zajęte tymi zaprogramowanymi energetycznie znakami (czakrami), dzięki czemu nie rozwijamy się zbyt duchowo.
Czakra jest jak system operacyjny, który działa automatycznie.
Moglibyśmy wtedy zinterpretować kolorowy znak przed nim jako specjalnie zainstalowany osobisty program, który ma specjalne zadanie.

Zadaniem czakr jest to, że za ich pośrednictwem można sterować całym naszym ciałem każdym narządem.
Gwarantuje to, że nasza energia stwórcy nie może pracować za dużo.
Istnieją programy energetyczne, które działają na nasz organizm i są odpowiedzialne na przykład za to, że wiele osób nie pamięta już pewnych rzeczy z dzieciństwa.
Dzieci często w pierwszych latach życia mają doświadczenia duchowe, które później w większości zostają zapomniane.
To tylko jeden przykład tego, co potrafią takie programy.
Programy te uniemożliwiają nam dalszy rozwój i coraz większą utratę połączenia z własną duszą.
Zawsze jest to tylko kwestia tego, aby nie budzić ludzi zbyt często i zdawać sobie sprawę, w jaką grę naprawdę się wciągnęli.
Za wszelką cenę należy zapobiegać rozpoznawaniu tego, kim naprawdę jesteśmy i jaką moc twórczą ma dana osoba.

Ten wynalazek wypełniania naszych ciał tarczami (czakrami) od urodzenia ma, jak to często bywa, dwa efekty, z których korzysta wojskowa matryca i jej użytkownicy.
0 x


Dziecko Z Gwiazd 🌌

WolnaDusza
Posty: 16
Rejestracja: środa 13 kwie 2022, 07:47
x 19
x 2
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: WolnaDusza » poniedziałek 16 maja 2022, 07:50

Po pierwsze, największa kontrola/manipulacja człowiekiem od urodzenia i jego boska energia.
Po drugie, ludzie, którzy są na ścieżce przebudzenia, poprzez pranę, reiki, jogę i ich nauki czakry, mogą zostać doprowadzeni do zależności od właściwej ścieżki, gdzie nie mogą rozwijać się duchowo.
Oznacza to, że niektórzy ludzie chcący lub skłonni do zdobywania doświadczeń duchowych często spotykają się z takimi religiami, jak wspomniane powyżej, w których rozpowszechniane są nauki o czakrach, kundalini itp. (wycieczki do Indii itp.)
Przez większość czasu ścieżka duchowa jest wtedy zakończona, ponieważ kiedy wpadniesz w religię, rzadko idziesz dalej lub ponownie się wydostajesz.
W religiach zwykle daje się ludziom szansę na rozwój duchowy, ale w końcu biegnie to tak wolno lub po prostu pozostaje w miejscu.
Dochodzi tylko do pewnego punktu, a nie dalej, ponieważ strona negatywna (matryca wojskowa) tego nie chce.

Ludzie wpadają w nałóg, który możemy zobaczyć dość wyraźnie, jeśli tylko przyjrzymy się uważnie.
Od dawna wiemy, że religie i ich nauki, które można znaleźć w pranie, reiki i jodze, uzależniają i tylko warunkowo są dobre dla ludzi.
Z pewnością w każdej religii jest dobro i dla niektórych jest to ostatnia deska ratunku w ich desperacji, ale wciąż nie jest to właściwa droga lub tylko droga do prawdy.
Sprawa czakry jest kulminacją lub kulminacją manipulacji, którą odkryliśmy do tej pory.

Te tarcze energetyczne są naprawdę przymocowane do ciała w taki sposób, że mogą wpływać na wszystkie narządy.
Są one również konstruowane przez wojskową matrycę w taki sposób, że uzdrowiciel może je oczyścić i energetyzować, a odpowiednie reakcje mogą zachodzić w narządach.
Wszystko to jest pożądane i zaprogramowane, aby chwytać i przetrzymywać ludzi.
Program, który nadal działa w podziemiu, został oczywiście zachowany i nadal manipuluje ludźmi.
Podczas oczyszczania lub energetyzowania uzdrowiciele po prostu drapią powierzchnię, która jest dla nich pokazana.
Odkrycie czakr i ich leczenie było oczywiście zaplanowane wcześniej.
W celu przyciągnięcia i zatrzymania ludzi w tych naukach i praktykach.
Człowiek nie powinien swobodnie biegać i sam stawać się aktywny duchowo.
Powinna być prowadzona i kontrolowana duchowo, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Mówi się, że dorasta duchowo w grupach lub religiach tylko do pewnego stopnia.

Leczenie czakr przez uzdrowicieli, którzy pracują nad oczyszczeniem i energetyzacją, ma na celu jedynie sprowadzenie na manowce siebie lub chorych.
Oczywiście chory czuje się komfortowo i doświadcza ulgi i poprawy w swoich chorobach od uzdrowiciela.
Człowiek jest podekscytowany, zaczyna wierzyć i jest tak przekonany, że nie może sobie nawet wyobrazić, że właśnie zatrzymał swoją drogę przebudzenia.
Uzdrowiciel widzi jego sukces i wzmacnia go w działaniu, przez co nie zdaje sobie sprawy, że wciąż jest oszukiwany.
Zatem nie tylko zdrowi ludzie, którzy są na drodze do przebudzenia, są inspirowani tymi technikami i naukami, ale także chorzy, którzy doświadczyli tymczasowego uzdrowienia.

Jeśli nie wierzysz w to wszystko, po prostu przerwij leczenie u uzdrowiciela, a także wszelkie kontakty lub kursy religijne, a zobaczysz, że znowu będzie dla ciebie gorzej.
Ponieważ z pewnością nie powiedziano im prawdziwej przyczyny ich choroby lub cierpienia.
Przynajmniej tak jest rzadko.
Jest bardzo prosty i porównywalny z medycyną konwencjonalną.
Dopóki biorą pigułki lub chodzą na zajęcia jogi, czują się lepiej. Kiedy przestaną, objawy powracają.

Sam człowiek musi dowiedzieć się, gdzie jest przyczyna jego cierpienia.
Uzdrowiciel działający zgodnie z naukami religii powinien lub mógł służyć za przewodnika tylko w takim stopniu, w jakim może naprawdę znaleźć prawdziwą przyczynę cierpienia.
0 x


Dziecko Z Gwiazd 🌌

WolnaDusza
Posty: 16
Rejestracja: środa 13 kwie 2022, 07:47
x 19
x 2
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Re: Ataki Energetyczne,Choroba

Nieprzeczytany post autor: WolnaDusza » poniedziałek 16 maja 2022, 08:11

Dusza jest zjednoczona z ciałem w każdym punkcie i pracuje swoją energią i wiedzą.
Jakakolwiek obca energia w postaci tarcz/czakry, implantów, programów, promieniowania lub zajęć innych dusz ma destrukcyjny wpływ na połączenie między ciałem a duszą.
Człowiek ze swoją duszą jest połączony ze źródłem wszelkiego bytu takim, jakim jest.
Nie wymaga dodatkowego otworu ani kanału w ciele lub duszy, aby mieć lepszy kontakt z CAŁOŚCIĄ.
Jedyne, co człowiek musi zrobić, to trzymać się z dala od jakiejkolwiek energetycznej lub materialnej manipulacji!
Każdy kanał lub otwarcie w ciele i duszy oznacza punkt ataku/otwarte drzwi dla innych istot energetycznych!
0 x


Dziecko Z Gwiazd 🌌

ODPOWIEDZ